>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Nove Mesto 2013 (07.02-17.02)

Status
Zamknięty.
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
K.Pałka-E.Glazyrina @ 1.75✅✅ 7 - 21
M.Goessner -M,Gwizdoń @ 1,40✅✅ 6 - 27
ako :2,45 Unibet✅

Na dziś w biegu ze startu wspólnego kobiet polecam dubel z Unibetu .
W pierwszej parze stawiam na Krysie , najpewniejsza z Polek dziś także nie zawiedzie jak w całych mistrzostwach i spokojnie pokona Rosjanke , namiastkę ich pojedynku mieliśmy na pierszej zmianie sztafety w środę gdzie minimalnie lepsza była Krysia .Polka lepiej biega od Rosjanki , strzelanie myślę że porównywalne , w klasyfikacji pucharu świata w tym sezonie w tej konkurencji Krysia jest 9 a Ekaterina dopiero 20.
Dziś nie będzie ojejku jejku tylko 4 razy rach ciach ciach i Krysia leci po złoto. ????
Co do drugiej pary to ostatnia szansa pieknej Miriam na medal inywidualny i jest w stanie go zdobyć a pokonać Magdę to powinna bez problemu.Na Polce dziś będzie pewnie ciążyć piętno zawalenia sztafety i podłamana psychicznie Magda zawali dziś ten bieg na strzelnicy , a przy 4 strzelaniach mimo dobrego bigu tego nie nadrobi.W klasyfikacji pucharu w tej konkurencji Niemka jest 3 a Magda 23.

BRAWO POLKI - SZACUN DLA MONIKI✅✅✅ RACH CIACH CIACH
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Z STS do obrotu bonusem może coś takiego?
Berger - Henkel 1 - 1,20 ✅
Gossner - Gwizdoń 1 - 1,30 ✅
M.Fourcade - Birnbacher 1 - 1,30 ✅
Svendsen - Shipulin 1 - 1,32 ⛔ ajajaj
AKO: 2,68 4/5 ⛔
O większości już napisałem wcześniej. Shipulin w biegu masowym? Tragedia... odległe miejsca, mnóstwo pudeł. Natomiast porównanie Gossner z Gwizdoń? Obie pudłują, ale i dobrze biegają. Z tym, że w przypadku Gossner to dobrze oznacza mimo wszystko dużo lepiej od Magdy.
Moim zdaniem ciekawa opcja dla grających w STS. ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Oferta bogata i ciekawa, ale trzeba dobierać z głową, by nie oddać wszystkiego co do tej pory Nove Mesto dało zarobić :).
Z mojej strony

Pałka - Nowakowska - Gwizdoń 1 za 1,90 w milenium ✅✅

Co tu uzasadniać... Kryśka zdecydowanie najsolidniejsza z Polek i jeżeli nie przegra sama z sobą, to z pozostałymi dziewczynami luźno sobie poradzi. Kluczem będzie strzelnica, gdzie Kryśka bije na głowę swoje koleżanki.

Fak - OEB 1 za 1,70 w fortuna ✅✅

Nie wiem skąd taki kurs... Na kżdym etapie tutaj, Fak lepszy, a wczorajsza 4 zmiana na sztafecie, gdzie przesunął słoweńców z 18 na 13 miejsce to był majstersztyk. Strzelał bezbłędnie jak karabin maszynowy, a w biegu chociaż solidnie, to zapewne potrafi lepiej.

Pidrushna 1-10 za 1,95 w fortuna ⛔ echh 11....

Kolejne dziwne posunięcie ze strony fortunowców... Trzykrotna medalistka mistrzostw ma niby nie być w 10 ?? No pewnie, to tylko sport, ale w mojej ocenie spokojnie to powinno wejść. Ukrainka już nie musi, a są jeszcze dziewczyny ( Dasza, Kaśka, Miriam, Dorin ), które nic tu nie ugrały i pewnie pójdą na ryzyko, a to w przypadku ich strzelania, może tylko wróżyć ogródek i kółeczka. Na tym tle ukrainka spokojne Top 10.

Birnbacher 1-10 za 1,55 w fortuna. i znów 11 echhh ⛔

Tu już kurs odpowiednio dobrany, ale w miarę pewny. Wiadomo, bieg masowy, to zawsze Birnbacher w czołówce. Mistrz Świata, wygrał w tym roku już jedną masówkę. W Novym Mescie solidnie, ale bez błysku - pozytywne jest to , że z każdym stratem coraz lepiej, a dzis będzie apogeum i walka o medal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Ja zagrałem dzisiaj:
Berger - Dorin 1 (1.25) 2-9
Tora w NMNM jest maszyną, wygrywa wszystko co się da, po prostu niszczy.
Jest nie do zatrzymania i dzisiaj też powinna wygrać. Dorin zawaliła Francuzkom sztafetę,
dwa pudła w stójce. Dzisiaj 4 strzelania, Berger skuteczność 88.89%, Dorin 84.57% więc
różnica jest, szybkość strzelania Berger 27.7s, przy 32.1s Dorin daje aż 20s zysku
dla Tory na samym czasie strzelania, dodatkowo w biegu powinna również bardzo dużo
dołożyć więc wszystkie aspekty po stronie Tory.

Martin Fourcade - Andreas Birnbacher 1 (1.30) 10-11
Martin udane mistrzostwa, wczoraj świetny występ, odrobił 70sekund do Lessera i
wywalczył srebro dla Francji. Wczoraj, gdyby nie fakt iż musiał strzelać szybko, żeby
gonić Niemca miałby 10/10. Bimber jak to Bimber, przeważnie solidny na strzelnicy,
przeciętny w biegu i to wszystko. Wczoraj 10/10, dzisiaj 4 strzelania więc tak
kolorowo nie będzie. Teoretycznie obaj mają na strzelnicy 89%, jednak biegowo Martin
zrobi spokojnie przewagę 30 sekund, a to powinno wystarczyć spokojnie.

Svendsen - Szypulin 1 (1.36) 3-2
Wahałem się czy wziąć EHS w parze z Szypulinem czym z Lindstroemem. Wybrałem
jednak Rosjanina po większym kursie. Svendsen na dobrą sprawe jest teraz najlepszym
biathlonistą w konteście biegu, nawet Martin mu nie dorównuje. Wczoraj nie miał o co
walczyć, wystarczyło utrzymać przewagę jaką wypracowali koledzy, co też uczynił
z palcem w dupie. Tradycyjnie oczywiście musiał spudłować, dzisiaj dla dobra typu
wolałbym, żeby miał 20/20, ale tak ładnie może nie być. Szypulin mimo wszystko
wybitnym strzelcem nie jest, bo ma tylko 83.85%. Wszystkie aspekty po stronie Emila
i w parze z Antonem spokojnie będzie lepszy.

tripel, ako 2.21, 10/10 Betsson ;)

Dodatkowo pograłem za stówe:
Vita Semerenko - Gerekowa 1 (1.37) 4-10
Vita mistrzostwa mimo wszystko udane bo z medalami w sprincie oraz w sztafecie.
Była 5 w biegu indywidualnym i 9 w biegu na dochodzenie. Biegowo porównywalnie,
może minimalnie lepsza Vita. Na strzelnicy zdecydowanie lepsza Ukrainka, skuteczność
na poziomie 87%, przy 79.93% Słowaczki wygląda mega mocno. Vita również strzela
szybciej o ok. 1.5 sekundy. Warto.

Boe - Simon Fourcade 1 (1.50) 1-9
WTF? Kurs od razu wpadł mi w oko. Boe strzela lepiej od starszego brata Martina,
86.84% Boe do 85.71%. Jeden procent, ale mimo wszystko lepiej. Dodatkowo Boe
strzela szybciej od Simona o ponad sekundę. W biegu nie porównywalnie lepszy jest
Boe. Norweg w każdym starcie na tych mistrzostwach był zdecydowanie wyżej od
Simona, zdecydowanie WARTO!

ako 2.06 Betsson ;)
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
M.Goessner -M,Gwizdoń @ 1,40
Co do drugiej pary to ostatnia szansa pieknej Miriam na medal inywidualny i jest w stanie go zdobyć a pokonać Magdę to powinna bez problemu.Na Polce dziś będzie pewnie ciążyć piętno zawalenia sztafety i podłamana psychicznie Magda zawali dziś ten bieg na strzelnicy , a przy 4 strzelaniach mimo dobrego bigu tego nie nadrobi.W klasyfikacji pucharu w tej konkurencji Niemka jest 3 a Magda 23.
Jak dla mnie to wielka loteria. Kto będzie lepszy okaże się na strzelnicy, bo obie pudłują bez liku. Jeśli będą miały po tyle samo chybień wygra Niemka, jeśli Niemka będzie miała chociaż 1 pudło więcej to śmiem twierdzić że to Magda wygra. Na tych Mistrzostwach wygląda to tak, że:
na 7,5 km obie po 2 pudła
na 10 km: Gwizdoń 4 razy pudłuje, Goessner 6
na 15 km: Gwizdoń 3 razy pudłuje, Goessner 6
w sztafecie Goessner 5 razy dobiera, Gwizdoń 6 i biega jedną karną rundę.
Jak dla mnie po takim kursie to loteria. Która będzie lepsza na strzelnicy to wygra. Ale niech się inni wypowiedzą.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Pałka - Glazyrina 1 @1,65 Unibet ✅✅✅ 7-21 ;) Wg mnie bardzo dobry kurs. Pałka jest na tych MŚ w życiowej formie, szczególnie biegowej. Jedyny start, który jej nie wyszedł to bieg długi, a i tak trzeba przyznać, że tragedii nie było.
Wszyscy też wiemy dlaczego Pałka startuje na pierwszej zmianie w sztafecie. Ona po prostu lubi rywalizację wręcz, kiedy rywalizacja jest bezpośrednia, a taka będzie w dzisiejszym biegu masowym.
Glazyrina nie osiągała w tym sezonie dobrych wyników w tym biegu. Była 27 i 15, a Pałka (odpowiednio) 15 i 7, więc dużo lepiej. Dla mnie bardzo fajny i dość pewny bet.

Gossner Top10 @1,50 Fortuna ✅✅✅ 6 miejsce ;)
Zakład ryzykowny, nie powiem, ale przytoczę do niego tylko jeden argument. W Ruhpolding Niemka była 8 z aż 6 pudłami. A najgorsza oprócz niej zawodniczka w &#39;10&#39; miała 3 pudła. widzimy więc ile w tym biegu Gossner jest w stanie nadrobić w biegu. Nawet jeżeli będzie mocno pudłować, jej bieg daje nadzieje na jej miejsce w 10. I dlatego uważam ten typ za dobry bet.

Vita Semerenko - Valja Semerenko 1 @1,72 Tobet ✅✅✅ 4-DNF ;)
Pojedynek sióstr zwycięsko, moim zdaniem, zakończy Vita. Jest trochę lepsza od siostry, jest w dobrej formie tutaj no i przede wszystkim osiąga lepsze wyniki w biegach masowych. W tym sezonie w Ruhpoldnig Vita była 4, a Valja 16. W Pokljuce Valja nie startowała. W zeszłym sezonie zawsze Vita była przed Valją w biegu masowym. Kursy są dość wyrównane tylko dlatego, że Valji udało się zdobyć medal w biegu indywidualnym. Jednak w tego typu biegach jak dzisiaj lepsza jest Vita.
Wielki szacun dla Moniki !! To, co ta dziewczyna zrobiła przejdzie do historii damskiego biathlonu!
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Z STS do obrotu bonusem może coś takiego?
Berger - Henkel 1 - 1,20
Gossner - Gwizdoń 1 - 1,30
M.Fourcade - Birnbacher 1 - 1,30
Svendsen - Shipulin 1 - 1,32
AKO: 2,68 4/5
O większości już napisałem wcześniej. Shipulin w biegu masowym? Tragedia... odległe miejsca, mnóstwo pudeł. Natomiast porównanie Gossner z Gwizdoń? Obie pudłują, ale i dobrze biegają. Z tym, że w przypadku Gossner to dobrze oznacza mimo wszystko dużo lepiej od Magdy.
Moim zdaniem ciekawa opcja dla grających w STS. ;)
Niskie kursy dość i wg mnie wszystko powinno być ok, ale..
Gossner w tych MŚ pudłuje na prawdę bardzo dużo. Magda w sztafecie dała popis, jednak nie można od razu uważać, że będzie strzelała po 5-6 karnych rund jak to ma miejsce u Niemki.
Biegowo jednak Gossner nie zachwyca jak to miało miejsce wcześniej i myslę, żę więcej niż jedna karna rundę nie jest w stanie nadrobić do Magdy.
Ja dzisiaj poluje na wyższe kursy:
Fak J.-Malyshko D. [email protected] ⛔
Fak spisuje się bardzo dobrze na tych MŚ. 3 w sprincie, 6 w biegu na dochodzenie. Jest moc. Malyshko 5 w sprincie, 4 w biegu na dochodzenie. Jednak widać, że Rosjanie przechodzą jakieś lekkie załamanie formy. Nie mają medalu jeszcze na tych MŚ(!), a to dla mnie wielkie zaskoczenie.
Wczorajsza sztafeta nawet pokazała, że ich forma jest daleka od wysokiej.
Malyshko na ostatniej zmianie nie pobiegł jakoś fenomenalnie, tracąć nawet czas do Lessera w biegu, którego Martin &quot;połknął&quot; bez problemu.
Widać, że Fak lubi biegu ze startu wspólnego. W ogolnej klasyfikacji jest na 3 miejscu. % na strzelnicy na przestrzeni sezonu bardzo podobny (84.4%-85.7%), jednak biegowo Fak bije Malyshke.
Aktualna forma jednak przepowiada za Słoweńcem.
Bjorndalen O.E.-Boe T. [email protected] ✅
Król biathlonu Ole Einar i jego kolega z drużyna Tarjei.
Kurs, który wystawił STS bardzo mi się podoba.
Po wczorajszym 50 złotym medalu z karierze Ole będzie zmotywowany do powalczenie o kolejny medal. Ale czy jest w stanie? Moim zdaniem nie.
Było widać, we wczorajszej sztafecie, że Bjorndalen to jednak najsłabszy punkt tej ekipy. Przykro to mówić o królu nart, ale wiek robi swoje.
Boe ma bardzo dobry procent na strzelnicy bo aż 87.6%, przy 83% O.E.
Jest to zdecydowana przewaga młodszego z Norwegów.
Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem będzie to, że zawody są rozgrywane z dnia na dzień. Wczoraj 7.5 km, dzisiaj trzeba przebiec kolejne 15 km.
Myślę, że organizm Bjorndalena nie zregeneruje się tak szybko jak Boe i będzie miał pewne problemy na trasie.
Uważam ,że młodszy Norweg będzie szybszy na trasie i będzie lepiej strzelał niż O.E. Już wczorajsza sztafeta pokazała, że Bjorndalen ma problemy z strzelaniem, a to dzisiaj będzie bardzo ważna.
Tora Berger [email protected] ⛔
Kto inny ma wygrać?
Tora istna maszyna. Jak w biegu tak i w strzelaniu.
Nie widzę innej kandydatki do złotego medalu. Nie ma opcji, żeby Gossner, Domracheva albo Makarainen pudłowały tylko raz. Dwa pudła przy aktualnej dyspozycji Tory eliminuje już je z walki o złoto.
Inne zawodniczki biegowo nie poradzą sobie na trasie z Torą, nawet przy bezbłędnym strzelaniu. Dla mnie sprawa jest prosta.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak dla mnie to wielka loteria. Kto będzie lepszy okaże się na strzelnicy, bo obie pudłują bez liku. Jeśli będą miały po tyle samo chybień wygra Niemka, jeśli Niemka będzie miała chociaż 1 pudło więcej to śmiem twierdzić że to Magda wygra. Na tych Mistrzostwach wygląda to tak, że:
na 7,5 km obie po 2 pudła
na 10 km: Gwizdoń 4 razy pudłuje, Goessner 6
na 15 km: Gwizdoń 3 razy pudłuje, Goessner 6
w sztafecie Goessner 5 razy dobiera, Gwizdoń 6 i biega jedną karną rundę.
Jak dla mnie po takim kursie to loteria. Która będzie lepsza na strzelnicy to wygra. Ale niech się inni wypowiedzą.
W zupełności sie zgadzam .Kurs 1.40 nie jest adekwatny .
Ja pograłem wrecz przeciwnie delikatnie na Gwizdoń po 2.90
Goessner - Makarainen typ 2 2.06
Obie podobnie biegowow , licze że Niemka znow popudłuje .


Brunet - Skardino (wiecej celnych strzałów ) typ 2 kurs 3.20 bwin

Francuzki niestrzelaja rewelacyjnie na tych mistrzostwach .Zwłaszcza dziwne u Brunetki .Bo to mistrzyni strzelania .Skardino ogolnie bardzo dobra skutecznosc .Po takim kursie moża\na delikatnie zaryzykowac
 
B 12

boryss6

Użytkownik
Tora Berger Win.
Kurs 1.65 bet365
Myślę,że warto zagrać po takim kursie. Jeżeli dziś będzie sobą to wygra to spokojnie . Chociaż może być już zmęczona , po tej ciężkiej sztafecie. Jednak ja dziś stawiam za grubo na Torę.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tora Berger Win. Kurs 1.65 Bet365 Myślę,że warto zagrać po takim kursie. Jeżeli dziś będzie sobą to wygra to spokojnie . Chociaż może być już zmęczona , po tej ciężkiej sztafecie. Jednak ja dziś stawiam za grubo na Torę. __________________
to jesli grubo pograles 1,65 to juz na starcie grubo straciles....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Po @1,65 wygraną w biathlonie :?: no bez przesady.
Anastazja Kuźmina - Andrea Henkel 2 @ 1,75 Oddsring ✅✅✅ 15-13
Strzelnica Kuzmina 77,7%, Henkel 86,6%. Przy 4 strzelaniach powinna być duża różnica. Biegowo lepsza Kuźmina ale tak pierwszą rundę jadą razem więc już żadnych strat nie będzie. Druga sprawa strzelanie przekłada się na bieg, jeśli Henkel w pierwszym strzeli 5/5 a Kuzmina nie to już będzie sporo traciła, bo z przodu pojadą pewnie takie zawodniczki jak Berger czy inne pędziwiatry więc tempo będzie wysokie a Andrea potrafi je utrzymać. A goni się gorzej niż ucieka :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Eder - Bailey 1 @ 1,60

Moim zdaniem Eder jest ogólnie lepszym biathlonistą na ten moment, z tego co kojarzę lepsze wyniki. Zapewne Austriak ciut lepiej strzela, w biegu raczej podobnie, ale z minimalną przewagą dla SImona. Moim zdaniem dość pewny bet jeden z pewniejszych na dziś.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Martin Fourcade win
kurs: 2.7
Fortuna

Francuz pokazał klase wczoraj odrabiając 18 sekund straty po ostatnim strzelaniu do Lessera i zdobył srebro w drużynie. Wiem że dzisiaj stać go na zwycięstwo, niech ten jeden raz pokona Svendsena. Na strzelnicy wiadomo, jest znakomity, norweg ostatnio chory i nie wiadomo jak dziś się zareprezentuje na tak długim dystansie. Mimo wszystko Martin lider generalki i tej konkurencji, powiniem dziś powalczyć o zwycięstwo, w końcu jest głównym faworytem
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Fredrik Lindström - Anton Shipulin 1 @ 2,00 Tobet ⛔ 12-2
Lindstroem w bardzo dobrej dyspozycji na tych mistrzostwach, w każdych zawodach pozycja w TOP8, do tego medal w biegu indywidualnym. Na strzelnicy 84% więc jest ok. Ale na tych MŚ na strzelnicy spisuje się bardzo dobrze. Do tego w sztafecie nie biegł najszybciej i przynajmniej nie stracił sił w przeciwieństwie do Szipulina który jechał na pełnym gazie w sztafecie i to może się dzisiaj dobić. Do tego Szipulin nie lubi biegu masowego na strzelnicy też 84%. Ale biegowo lepszy Szwed, do tego w tej fazie MŚ zmęczenie może wziąć górę. We wszystkich biegach masowych w tym roku Lindstroem był przed Szypą i dzisiaj będzie podobnie.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Ostatni bieg na tych Mistrzostwach... miałem nic nie podawać, żeby nie zepsuć ładnych statystyk, ale jednak podam. PS na początek - wielki szacun dla usera RADULA za niebywałą skuteczność w tym temacie. Ktoś, kto zaufał jego typom mocno się wzbogacił.
M. Fourcade - Shipulin 1 @1,25 ⛔ coś Ty chłopie zrobił przy tym ostatnim strzale?
Svendsen - Lindstrom 1 @1,35 ✅
AKO: 1,69 Unibet
Tutaj nie ma co komentować. Fourcade i Svendsen to murowani kandydaci do medalu. Zarówno Shipulin, jak i Lindstrom nie są specjalistami w tej konkurencji i zwykle w biegach masowych nie odgrywają zbyt dużej roli. W Ruhpolding byli na 28 i 23 pozycji, a w Pokljuce na 22 i 15.

Birnbacher - Lindstrom 1 @1,95 Unibet ✅ 11-12 ale przewaga duża
Dla Niemca bieg masowy to koronna konkurencja. Jest on specjalistą w tej dziedzinie. I nawet jeżeli jest bez formy to ja jestem w stanie na niego postawić w parze ze Szwedem, który tej konkurencji nie lubi. Dla mnie powinien być minimalnym faworytem Birnabacher. Jeżeli jest dogiem to z przyjemnością na niego zagram. W tym sezonie na 7 i 1 miejscu.

Shipulin - Malyshko 2 @1,95 Tobet ⛔ brawa dla Shipulina
Pojedynek dwóch Rosjan. Sytuacja analogiczna jak w typie wyżej. Forma lepsza u Shipulina, ale Malyshko o wiele lepiej spisuje się w tej konkurencji. W tym sezonie Malyshko 2 i 14 w biegach masowych, więc dwa razy przed swoim rodakiem. Dzisiaj powinno być podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom