>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Nove Mesto 2013 (07.02-17.02)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sól zmagań biathlonowych, a jak jeszcze typy wchodzą nawet te przypadkowo zagrane to już całkiem. Jak Norweżki miały 40 sekund straty po 3 zmianie to wiedziałem że Maszyna to zrobi i zrobiła, gdyby była ładniejsza można byłoby nazwać ją królową, a tak jest tylko MASZYNĄ. Zawiodły mnie Francuzki szczególnie Brunet bo aż 4 doładowania to jest bardzo zły wynik, tym bardziej że biegowo dzisiaj jak na siebie wyglądała dobrze. Gdyby nie to, to Francuzki byłyby na pudle. Świetne zawody jednym słowem, o Polkach nie ma co pisać, Gwizdoń w składzie i dobre miejsce odjeżdża.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Czym by była bukmacherka i piękny sport jak biathlon bez emocji ?
Norweżki musiały zrobić mała dramaturgię ale od czego jest Tora Berger.
Jak już napisał Dawid : MASZYNA.
To co zrobiła na ostatniej zmianie to mistrzostwo świata.
Ukraina - Polska to była jednak lokata, wszyscy o tym pisali i weszło bez problemu.
Ostatnia para Rosja - Francja, pozostaje podziękować Brunet, że strzelała jak na siebie bardzo słabo i Dorin. Bo nie wyprzedziła w biegu Vilukhine, która jakoś super nie biega.
No ale 3/3.
I zwracam honor Dawid za typ na Francje z Polską.
Przemawiało za mnie odrobiona patriotyzmu (?), raczej polskości.
I jak widać w bukmacherce trzeba się tego oduczyć.
Mimo wszystko sprint kobiet uznajemy in ✅
A szykujcie się na jutrzejszy sprint panów ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Austria - Włochy 1 @ 1,45 Unibet ✅✅✅ 5-7 LOKATA
Dla mnie pewa. Austria pierwszym garniturem z Ederem, Mesoticzem, Sumannem i Landentingerem może spokojnie zawalczyć o medal. Praktycznie skład bez dziur wszyscy zawodnicy dobrze strzelają i to będzie ich atut. Włosi mają dziury w składzie Hofer już tak dobrze w NMNM nie pobiegnie jak w indywidualnym, De Lorenzi i Windisch to żadni pewniacy. Martinelli to spora dziura i on może im kompletnie zwalić sztafetę. We wszystkich sztafetach w tym roku Austriacy byli wyżej niż Włosi. Nie ma żadnych przesłanek aby tym razem było inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Widzę, że wszyscy mieli emocje, a do tego sporo postawiło podobnie jak ja tripel: Rosja - Francja , Norwegia - Niemcy i Ukraina - Polska. Śmiałem się do braciszka oglądając przed ostatnia zmianą, że Norwegia pewnie wejdzie, a znowu Rosja zawali, nie wiem jak ta Francuzka tak spartoliła ale grunt, że siadło. Berger mistrzostwo świata, zagrane jeszcze po kursie 3.0 na Norwegię przed ostatnią zmianą także kolejny duży plus. Dodam, że warto zastanowić się też nad typami 1 zmiana: mi dzisiaj tripel dobry siadł z tego: Polska - Rosja, Czechy - Ukraina i Słowacja - USA. Na prawdę te MŚ dają zarobić kasy, a jeszcze przed nami jutrzejsza sztafeta i niedzielne masowe biegi.
Dawid już widzę znalazł pierwszy typ na jutro i dla mnie bez sprawdzania oferty już do dodania za pewne do tripla jakiegoś.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Analiza z Typów Dnia:
Słowacja - Białoruś Stawka: 3/5
Typ: Słowacja ✅ ???? 10 - 15
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Nie są to pierwszoplanowe sztafety, a sukcesem dla nich byłoby miejsce w czołowej ósemce, no ale do rzeczy...
W tym sezonie miejsca w sztafetach. Słowacja: 7, 9, 10, 9 | Białoruś 14, 10, 9, 13.
Wynik 3:1 dla Słowacji, przy czym dwie wygrane o sporą różnicę czasu, a przegrana stosunkowo niewielka.
Białorusini w zasadzie &#39;człapią&#39; na trasie biegowej, zwłaszcza Chepelin na trzeciej zmianie. Na strzelnicy teoretycznie spisują się dobrze, ale wystarczy, że jeden z nich się męczy i już sztafeta leży. Leży tj. lądują poza top10. Bo nawet przy świetnym strzelaniu nie potrafią się przebić wyżej niż na 9 miejsce.
Słowacja pod tym względem trochę lepsza. Biegowo zdają się szybsi (zwłaszcza Kazar), a i doświadczenie po ich stronie np. Hurajt.
Porównanie zmian: Simocko vs Abramenko. Dusan nie startował w sprincie, natomiast Abramenko 64 miejsce, czyli na swoim poziomie. Simocko zdaje sie, że gdyby mógł wystartować miałby szanse na ok 50 miejsca. Ogólnie jest nieco lepszym zawodnikiem, ale ogólnie w okolicach remisu tutaj.
Druga zmiana to pojedynek Hurajt vs Novikov. Chyba najbardziej doświadczeni w swoich teamach i rozczarować na strzelnicy raczej nie powinni. Hurajt w sprincie 50, a Novikov 69. Ogólnie remis, ale znów ze wskazaniem na Słowaków.
Trzecia zmiana i tutaj największa różnica... Kazar vs Chepelin. Kazar nawet dobry biegacz, w sprincie 30 lokata z 4 pudłami!. Chepelin przy dobrym strzelaniu 57 miejsce i prawie minuta straty! Tak wiem, trasa krótka, ale Kazar może tutaj sporo nadrobić. Warunek? Nie biegać karnej rundy! Jak będzie cierpliwy, a w sztafecie dotąd był, to nawet przy 2-3 dobieraniach powinien sporo na tej zmianei nadrobić.
Ostatnia zmiana to Matiasko vs Babchyn. Matiasko dosyć regularnie w top60, szału nie ma, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Babchyn często wywija numery i potrafi pogubić się na strzelnicy. Nie mam przekonania co do tego zawodnika, a zwłaszcza na ostatniej zmianie. Choć w sprincie zanotował czas prawie 30 sek lepszy od Matiasko. Remis ze wskazaniem na BLR.
Podsumowując, nie liczę na duża przewagę, ale dotychczasowe występy w tym sezonie jak i tutaj w Nove Mesto wskazują, że to Słowacja wyjdzie z tej pary zwycięsko. I takie też rozstrzygnięcie typuję. Kurs solidny, typ może mało popularny, ale myślę, że po 1,80 można pobrać.

---------
W Tobet Francja - Niemcy 1,33 + Norwegia - Austria 1,25 AKO = 1,66 4/5 ✅ ????
Francja ma &#39;minę&#39; w osobie Beatrix. Jak nie położy sztafety to wierzę, że powinien być medal. Natomiast Niemcy zupełnie rozczarowują i trudno przypuszczać, że sztafeta mocno odpali.
Norwegowie ze Svendsenem, solidnym w sztafecie Boe i Lundem no i Ole na pierwszej zmianie, który z pewnościa marzy o kolejnym medalu. ???? Austria skład solidny, ale brakuje błysku mistrza, takiego jaki ma aktualny lider Norwegów Svendsen ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
G 0

goodevening

Użytkownik
Jak dla mnie Norwegia i Francja to mogą przybiec równo na metę. W sumie fajnie byłoby zobaczyć znowu pojedynek Panów na ostatnich metrach jak to było w biegu na dochodzenie(Martin, Svendsen i Rusek(chyba Schipulin)).
Bardzo wyrównane składy, każdy ma słabszego zawodnika(Labelund, Beatrixx,Garanichev) ale może sie okazać że te &quot;najslabsze&quot; punkty nadrobią cos w sztafecie = patrz młoda NIEMKA na 3 zmianie. Typowanie tych 3. najlepszych sztafet w pojedynkach między sobą to osobiście bym odpuścił.
PS. ale odpowiem na pytanie: 1 dubel - nie grałbym dzisiaj przeciwko Francuzom ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No to oby i dziś był plus ;)
Austria TOP 3 @ 4.25 ⛔ było blisko Unibet Expekt

Jak dla mnie spore value. Austriacy w najmocniejszym zestawieniu, a więc z całą pewnością są w stanie powalczyć o miejsca w &quot;5&quot;.
Sztafety w tym sezonie kończyli na 4,11(rezerwowy skład), 3 i 3.miejscach, a więc jak na dłoni widać, że potencjał na medal jest.
Sprint na MŚ to 10, 15 i 33.miejsce, na strzelnicy w przekroju sezonu cała &quot;4&quot; ma grubo ponad 80%, biegają równo, tj.nie ma tu jakiegoś zawodnika, który jest głównym kandydatem do zawalenia wysiłku kolegów, więc wypada zagrać.
Para Austria-Włochy 1 @ 1.35✅ Unibet, Betcity podana powyżej, to w ogóle wydaje się peffunią, bo Włosi to będą na +-10.miejscu zapewne.
Ukraina - Szwajcaria 1 @ 1.50✅ BetCity
Tu gram na w miarę pewnych, równych Ukraińców w parze ze Szwajcarami, którzy na strzelnicy mogą robić &quot;cuda&quot;, tzn.rundy karne.
1.sztafeta : Ukraina 10.msce(0+12), Szwajcaria 11(0+9) ponad 45sekund przewagi
2.sz : Ukraina 4.(0+12) Szw.15.(3+15) różnica niemal 5 minut !
3. : Ukraina 7.(0+10) Szw.17.(3+13) różnica przeszło 3 minuty
i ost. w Anterselwie Ukraina 8.(1+11) a Szwajcarzy rewelacyjne 5.miejsce (0+11), ale różnica raptem 13 sekund.
Reasumując, Szwajcarzy żeby wygrać z Ukraińcami muszą strzelać powyżej swoich średnich, a Ukraina sporo poniżej. Jeśli żaden z Ukraińców nie zepsuje, to będzie spokojnie jedyneczka. Z resztą u Ukraińców to zepsuje góra jeden, a u Szwajcarów spokojnie może zwalić ze 2... Jest Dolder na ost.zmianie, więc najwyżej on tradycyjnie pobiega dodatkowe rundy i typ wejdzie;)
O jest i typ przeciwko Naszym Człapaczom:grin:
Polska(-2.5) - Rosja 1 @ 1.70✅ BetCity Dobierane naboje...
Żeby typ wszedł Polacy muszą chybić 3 razy więcej niż Rosja.
Jak było w tym sezonie ?
Polska 14 - Rosja 9
Polska 17 - Rosja 12
Polska 12 - Rosja 8
Polska 15 - Rosja 8
4-krotnie typ wszedłby gładziutko. Popatrzmy na sprint na MŚ :
8 pudeł Polaków przy 3 Rosjan.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że minimum 2 naszych nie będzie się broniło przed karnymi rundami, a u Rosjan raczej tego nie przewiduję.
Wystarczy popatrzeć na % Rosjan : 83.6, 87.8, 85, 85.8...
Kilkanaście dobieranych Polaków i under 10 Rosjan wg mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Fajnie wygląda kto lepszy po 1 zmianie z Tobet:

Ole Einar Bjørndalen- Carl Johan Bergman 1 1,57 ✅

Ole bardzo dobrze biegowo wygląda,dzisiaj może dobierać więc nie powinno być problemu wiekszego na strzelnicy tym bardziej ze tylko 2 strzelania dzisiaj. Bergman jest sporo wolniejszy i do tego na strzelnicy też wygląda gorzej.

Simon Schempp - Michal Slesingr 1 1,68 ✅

Niemiec kontra Czech. Schempp ma ok 15-20s przewagi w biegu a i na strzelnicy też wygląda pewniej. warto spróbować.

Ze sztafet wybieram:

Francja - Niemcy 1 1,33 [2-3]Lesser dzięki!✅

Francja zaczyna Simonem Furcade ktory beiga dość wolno ale na takim dystansie wiele nie straci na strzelnicy bardzo podobnie więc tu będa blisko siebie po 1 zmianie może jakieś 10-15s przewagi dla Niemców. Dalej Beatrix kontra Birnbacher,najsłabsze ogniwo Francuzów.Mam nadzieję że obroni się On przed karną rundą,Birnbacher podczas tych MŚ nie wygląda jakoś rewelacyjnie dlatego w biegu zapewnie kilka sekund straci.Po 2 zmianie pewnie nadal Niemcy bedą przed Francuzami. 3 zmiana i tu Boeuf w walce z Peifferem. Boeuf w biegu odrobi z 10s a i na strzelnicy powinien się lepiej uwinąć i szybciej dlatego tu Francja wychodzi na prowadzenie. Ostatnia zmiana i niesamowity Martę kontra Lesser,w biegu jakieś 30s spokojnie jest w stanie uciec Niemcowi. Ostatnio zmiana zdecydowanie na korzyść Francji dlatego też na NIch stawiam,dziś mają podium!

Norwegia - Rosja 1 1,62 [1-4]✅

Wiem,wiem 2 ekipy które chcą dziś wygrać.Ja stawiam na Norwegów a dlaczego...?Bo mają Svendsena;) W Rosji zaczyna Shipulin w Norwegii Bjerndalen więc tutaj delikatnie na korzyść Norwegów według mnie.Dalej Ustyugov kontra L&#39;ABEE-LUND Henrik. W ostatnim biegu spisał się znakomicie i dzisiaj uważam,że nie straci dobrej pozycji wypracowanej przed starszego kolegę z 1 zmiany.3 zmiana może być decydująca Be kontra garanichev i tu biegowo jak i strzelecko lepiej prezentuje się Norweg ktory powinien i kilka sekund uciec Ruskowi i ostatnia zmiana podobnie jak i u Francuzów niesamowity Svendsen kontra Malyshko.Biegowo Emil lepszy i to o kilkanaście sekund na strzelnicy Malyshko dość nieprzewidywalny potrafi 10/10 ale i potrafi spaprać całą robotę tak jak w sztafecie mieszanej. Gram na Norwegów którzy też będa na podium;)

KOLEJNY ZNAKOMITY DZIEŃ!✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Typowanie między Francja, Norwegią czy Rosjanami się nie podejmę bo dla mnie wszystkie te trzy ekipy mają bardzo mocną, wyrównaną kadrę.
Ode mnie taki tripelek z STSu:
Rosja - Niemcy [email protected] ⛔
Niemcy w składzie: Scheemp, Birnbacher, Peiffer i Lesser. Dawno tak słabiej sztafety Niemcy nie mieli.
Dla porównania Rosjanie: Shipulin, Ustyugov, Garanichev i Malyshko.
W sprincie: 3 Rosjan w pierwszej 10, Niemców brak. Sprint jest najbardziej adekwatny do sztafety. 2 strzelania, dystans podobny (10km, w sprincie 7.5). Trzeba przypomnieć, że Rosjanie odpuścili bieg indywidualny szykując się własnie na sztafete, w której mają największe szanse na medal. Garanichev i Malyshko odpoczywali. Wydaję mi się, że będzie miało to duże znaczenie w dzisiejszej rywalizacji. Również warto spojrzeć na klasyfikacje sprintu. Rosjanie okupują pierwszą lokate wraz z Francuzami (po 202 pkt, a Niemcy daleko za nimi 5 miejsce - 165 pkt).
Aktualna forma biegowa i na strzelnicy, regres formy u wszystkich Niemców to wszystko sprawia, że nawet po takim kursie do tripla jest to dobry zakład.
Austria - Czechy [email protected] ✅
Ok, rozumiem, że Czesi to gospodarz tych Mś itp, ale bez przesady. Taki kurs na sztafetę Austrii w pojedynku z Czechami ?
Eder, Mesotitsch, Sumann i Landertinger to na prawdę mocny skład. Brak tu jakiejkolwiek dziury w składzie.
Nie chce tutaj znowu porównywać wyników sprintu, bo wiadomo, że zalezy tez duzo od dyspozycji dnia itp.
Ale tutaj Austriacy czują szanse na medal i pojdą za ciosem.
W Czechach: Slesingr, Moravec, Soukup, Krcmar. Przyznam szczerze, że młody Czech na ostatniej zmianie jest mi on bliżej nieznany i Landertinger pewnie będzie w stanie wygrać tą zmianę o dobre kilkanaście sekund.
Rozumiem, że Soukup w indywidualnym pobiegł zawody życia, ale popatrzmy na to z drugiej strony. W sztafecie miał 2 pudła i nie pobiegł już tak fantastycznie. Wydaję mi się, że była to akurat dobra dyspozycja dnia i drugiego takiego występu biegowego to on już nie wykona.
Jedyną zagadką w drużynie Austrii wydaję się być bardzo doświadczony Sumann. Jednak te doświadczenie sprawi, że nie będzie biegał żadnych karnych rund i nie straci wiele na swojej zmianie do Soukupa, a na ostatniej zmianie wszystko rostrzygnie się na korzyść Austriaków.
Szwecja - Włochy [email protected] ⛔
Tutaj kolejna zaskoczenie. Dobry kurs jeżeli przypatrzymy się bliżej na ryzyko tego typu.
Szwecja w składzie: Bergman, Ferry, Arwidson i Lindstrom. Trzech panów z tej sztafety nie trzeba chyba przedstawiać. Pozostaje jedna zagadka - Arwidson. Strzelanie na poziomie 86% w tamtym sezonie, bardzo dobre miejsca zajmowane na MŚ juniorów, myślę, że nie spartaczy tej sztafety.
Po stronie Włoch: De Lorenzi, Windisch, Martinelli i jedyny pewny punkt sztafety Hofer.
Już po dwóch pierwszych zmianach Szwecja powinna mieć przewagę przeszło 30 sekund albo i więcej. Na 3 zmianie w drużynie Włoch również nie znany mi bliżej Martinelli. I tutaj nie wygląda już to tak ciekawie. Na strzelnicy jeszcze to jakoś wygląda (2 pudła w sprincie i biegu na dochodzenie), jednak w biegu wygląda to tragicznie. Myślę, że 3 zmiana również na korzyść Szwedów.
No i na ostatniej zmianie zostaje najmocniejszy Szwed - Lindstrom z rewalacją biegu indywidualnego Hoferem.
Szwed nawet gdyby miał przewagę 5 sekund (ja przewiduję, że po trzeciej zmianie już wszystko będzie wyjaśnione, i Szwed będzie miał przewagę okolo 40 sekund) to powinien sobie poradzić z Hoferem. W każdym biegu, który się odbył na tych MŚ Szwed był wyżej od Włocha. Tutaj również zdecydowanie typ na Szwecje i mam nadzieje, że bez takich przygód jak w wczorajszym biegu kobiet.
Rosja - Niemcy [email protected]
Austria - Czechy [email protected]
Szwecja - Włochy [email protected]
AKO: 2.49 po podatku
Warto :cool:
Poźniej będą jakies typy od innych buków.
Edit: W Stsie poleciały kurs po zagraniu. @1.32, @1,42 @1.40.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pytanie do wytrawnych znawców ????
Co prezentują ekipy Ukrainy i USA?
Szwecja-Ukraina 1 i Austria-Usa 1 do grania?
Szwecja ma 3 fortepiany plus jedną dziurę jak Arwidson nie zawali to Szwedzi mają szansę na pozycję w TOP6. Bergman i Ferry pewnie wysoko wyprowadzą drużynę, jak Tobias utrzyma albo straci niewiele to Lindstroem może osiągnąć dobry wynik. Ukraina raczej bez rewelacji, co prawda nie ma dziur ale też nie ma klasowych zawodników, jak trafią na formę dnia to mogą powalczyć. Austria to drużyna na medal, USA ma na dobrą sprawę tylko dwóch zawodników czyli Burke i Bailey no ale na sztafetę to o wiele za mało. Dubel nawet nawet, ale jak kurs bo o to się wszystko rozchodzi. Jak ako ponad 1,8-2 to warto, poniżej raczej nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 408

swergoc

Użytkownik
USA - Białoruś 1 @1,40 Unibet ✅✅✅ bez problemu ;) Nie lubię grać tak niskich kursów w sztafetach, ale nie wyobrażam sobie, aby Białorusini byli w stanie zagrozić Amerykanom.
Na każdej zmianie zawodnik ze Stanów Zjednoczonych jest lepszy od swojego rywala zza naszej wschodniej granicy. Jedynie o trzeciej zmianie można powiedzieć, że zawodnicy prezentuje tak samo beznadziejny poziom. Bailey i Burke wyrobią dużą przewagę przed Białorusinami i wg mnie zagrożenia niewejścia tego typu nie będzie już po półmetku. Tym bardziej, że na 4 zmianie też wyraźnie lepszy jest Amerykanin. Czwórka Białoruska (Abramenko, Novikov, Chepelin, Babchyn) może powalczyć o miejsca 11-12 co najwyżej. Amerykanów stać na ósemkę.
Dzisiaj to wszystko, nie widzę nic ciekawego z dużym kursem do zagrania.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jeżeli chodzi o dzisiejsze sztafety to z STS&#39;a rozkminiłem taki kupon:
Norwegia - Niemcy 1 1,25
Rosja top 3 1,35
Szwecja - Włochy 1 1,40
USA - Szwajcaria 1 1,50
AKO 3,54
Pytanie, jak to widzicie?
PS: STS wystawił ofertę na jutrzejszy masowy start kobiet na 12,5 km i parę Pałka - Gwizdoń, kurs 1,45 na Krysię, myślę że powinien na luzie wejść.
dawid.400// może napisz co Ty o tym myślisz, nie może być tak że każdy podaje suche typy i chce dostać odpowiedź nie pisząc własnej opinii do typów. Można zrobić wyjątek ale bez przesady że co drugi post będzie tak wyglądał. Pozdrawiam i czekam na uzupełnienie.
xPICCOLOx // Pytam bo nie &quot;siedzę&quot; w biathlonie, jedynie czym się kierowałem to suchymi wynikami z poprzednich biegów. Sztafeta to jednak co innego. O Norwegów i Rosjan jestem raczej spokojny, gorzej z pozostałymi dwoma pozycjami. Wczoraj kogoś tam analiza przekonała mnie do wywaleniu jednej pary z kuponu i dzięki temu kupon niebył przegrany, tak więc każde sugestię biorę na serio. Jeżeli chodzi o parę Pałka - Gwizdoń, wydaje mi się że Gwizdoń w biegu jest lepsza, na strzelnicy jednak z nią to spora loteria i uważam że lepiej pograć Krysię która jest bardziej przewidywalna.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Interesująca jest para Austria - Szwecja
Szwecja ma dwóch liderów: Lindstrom oraz Ferry, zaś Bergman i Arwidston to niepewne punkty. Austria posiada jednego lidera którym jest Landertinger pozostała trójka: Eder, Mesotitsch oraz Summan odstaja trochę od Dominika lecz są lepsi od niepewnych Szwedów. Na suwa się pytanie czy Szwedzi są w stanie zagrozić Austriakom?? Pierwsza zmiana lekka przewaga Austriaków, druga przewaga Szwedów, trzecia Austriaków i ostatnia porównywalna. Kusi kurs na Austriaków 1,6 gdyż sa w stanie powalczyć o medal ale czy Szwedów stać na niespodziankę i powalczenie o pierwsze TOP4??
Może jakieś opinie tych siedzących głębiej mile widziane.
GL !
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Typowanie między Francja, Norwegią czy Rosjanami się nie podejmę bo dla mnie wszystkie te trzy ekipy mają bardzo mocną, wyrównaną kadrę.
Tak zacząłem analize.
Wg mnie dzisiaj zobaczymy podium następujące: Norwegia, Francja, Rosja.
I jestem pewien, ze wszystko rozegra się na ostatnich metrach.
Bet365 proponuje nam następujący zakład:
Różnica zwycięstwa - 0 do 9.9 sekund (włącznie) @1.70. ⛔
Uwazam, że to bardzo dobry bet.
Ostatnia runda biegowo a na niej EHS i Martin.
Będzie się działo. Jeżeli Francja albo Norwegia będą traciły do lidera to ich bieg ich znacznie do nich przybliży, a przewagę nie powinna być większa niż 10 sek na mecie.
Albo wpadną razem na finish i wszystko rozegra się o długość narty.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Na jutrzejszy bieg ze startu wspólnego :
Emil Hegle Svendsen - Frederik Lindstroem 1 - 1,25 ✅
Martin Fourcade - Andreas Birnbacher 1 - 1,30 ✅
AKO: 1,63 5/5
w Betsafe ✅ ????

Panowie Svendsen i Fourcade są w świetnej dyspozycji. Svendsen multimedalista, także i jutro powalczy o kolejny krążek do kolekcji. Martę wyciągnął sztafetę na drugie miejsce, dzięki kapitalnemu biegowi na ostatniej rundzie.
Svendsen i Fourcade zdecydowanie lepsi od rywali w samym biegu, a ten ma duże znaczenie, zwłaszcza na ostatniej rundzie, kiedy dają z siebie &#39;110%&#39;.
Kursy niskie, ale myślę, że warte inwestycji za większa stawkę.

-----------
Dokładam moją analizę z Typów Dnia:
Vita Semerenko - Jana Gerekova 5/5
Typ: Vita Semerenko ✅ ????
Kurs: 1,46
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Przeglądając ofertę rzuciła mi się w oczy para Vita Semerenko vs Jana Gerekova. Zdaje się, że bardzo słusznie...
Na MŚ w Nove Mesto wyniki w sprincie: Vita 3 - Gerekova 11. W pościgowym obie panie 4-krotnie pudłowały i spadły odpowiednio na 9 i 18 miejsce (Vita lepszy czas biegu o 13 sekund). Do kompletu bieg indywidualny Semerenko 5 - Gerekova 62 (po serii pudeł).
Na przekroju sezonu zwrócił uwagę fakt, że Vita gdy dobrze idzie na strzelnicy, to i ma lepsze czasy biegowe. A kiedy nie idzie... to jakby odpuszczała na trasie biegowej. Jednakże być może są to subiektywne odczucia. Fakty są takie, że w występach indywidualnych na MŚ w Nove Mesto za każdym razem lepsza od rywalki z pary h2h. Aby utwierdzić mnie w przekonaniu co do typu, porównałem wyniki z dwóch startów masowych w tym sezonie: Pokljuka i Ruhpolding.
Semerenko 20 miejsce z 4 pudłami, Gerekova 27 miejsce z 8 pudłami | Następnie Semerenko 4 miejsce z 1 pudłem, a Słowaczka 21 miejsce z 4 pudłami (prawie 2minuty straty).
Cóż więcej dodać? Ano można... statystyki strzeleckie. Vita Semerenko 87%, a Jana Gerekova 79%.
To chyba wszystko. ???? I właśnie wszystko wskazuje, że to Vita będzie górą. Oby nie było tutaj żadnego przekłamania :wink: Pobieram typ na Vitę Semerenko!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom