>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Nove Mesto 2013 (07.02-17.02)

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Polska Sztafeta Kobiety Top3 @ 3.00 Unibet
Taki typ po doskonałych występach indywidualnych to oczywista oczywistość. Polki świetnie strzelają, zaś w biegu prezentują się ponad przeciętną. Co więcej sztafeta pozbawiona jest typowych dziur tj. zawodniczki, które mogą w pojedynkę zaprzepaścić wynik pozostałych biathlonistek. W sztafecie mieszanej mieliśmy przedsmak możliwość naszych dziewczyn, które po dwóch zmianach wyprowadziły naszą reprezentację na drugim miejscu. Głównych faworytek do podium upatruję w sztafetach Norwegii i Rosji, które do dobrego strzelania potrafią dołożyć szybki bieg. Dzisiaj to właśnie smarowanie nart + moc w nogach mogą okazać się najważniejsze, gdyż mając możliwość trzech dobierań strzelanie będzie szybsze, zaś ewentualna pomyłkę można będzie zniwelować kolejnym nabojem. Pomimo świetnych występów indywidualnych nie spodziewam się wybitnego występu Ukrainek, którym poza zmęczonymi nogami może również zacząć ciążyć presja faworytek.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Żartujesz, prawda ?? Madzia karna w Hochfilzen, w Oberhofie 2 Polki po 2 karne, Anterselva 2 karne Ziemniakowej... To że Magda tu prezentuje się db, nie jest powodem, żeby zapominać o % Polek na strzelnicy, a tam tylko Pałka ma powyżej 80%...
________________________
Bialas, dlaczego ? Bo mamy 4 strzelania, 2.5-krotnie dłuższy dystans...;)
Tak, ale weź pod uwage też co sie dzieje na strzelnicy. To nie są warunki w których popełnia się aż tyle błędów.
Zobaczymy jak to będzie. Wg mnie warto pograć propozycje Bialasa.
Edit: Obserwator jestes strasznie pesymistycznie nastawiony.
Ok: Ukraina, Rosja, Niemcy, Norwegia, Francja, Polska.
Jakbyś chciał to w każdej druznie w/w znalazłbyś słabe strony, ktore mogą pogrzebać szanse na medal.

Hojnisz jak dla mnie może zawalić nam sztafete co juz nie raz miało miejsce. Porównanie jej do Brunet troche nie na miejscu bo Francuzka na strzelnicy się nie myli a z naszą to rożnie może być, dobre występy przeplata słabymi. Nie ma co pompować atmosfery, jest wiele dużo lepszych sztafet samą Krysią i Gwizdoń medalu nie zdobędziemy.
Brunet to biega gorzej od Hojnisz, a dzisiaj nie jest bieg indywidualny ????
Poza tym Brunet nawet z 0 pudeł w biegu indywidualnym nie jest w stanie byc w pierwszej 10.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Mnie jedynie ta Hojnisz niepokoi. Ona gorzej biegnie niż Brunet, a to juz o czyms swiadczy.
Jakby porównać Polki z Francuzkami od najmocniejszych to mi wychodzi tak:
Pałka - Dorin = male równo. Ale ze wzledu na to, ze jest to sztafeta gdzie Krysia czuje sie bardzo dobrze, to minimalna przewaga Polki.
Gwidoń - Bescound = tutaj zdecydowanie po stronie Gwidoń poprzez bieg.
Nowakowska - Boilley = tutaj również wyrównana para. Biegowo podobnie.
Hojnisz - Brunet = wiadomo, Brunet sie nie myli, a z Moniką może być róznie a i bieg podobny, dlatego minimalnie Brunet.
Ani w jednej ani w drugiej druzynie nie ma zawodniczki, która może cos zepsuć na strzelnicy. Wszystko rozegra sie w biegu, a tutaj..
Kurs na pewno zachęca do tego żeby pograć. Jeżeli Hojnisz będzie biegła w miarę dobrze jak na jej możliwości, to widzę tutaj duzą szanse.
Hojnisz jak dla mnie może zawalić nam sztafete co juz nie raz miało miejsce. Porównanie jej do Brunet troche nie na miejscu bo Francuzka na strzelnicy się nie myli a z naszą to rożnie może być, dobre występy przeplata słabymi. Nie ma co pompować atmosfery, jest wiele dużo lepszych sztafet samą Krysią i Gwizdoń medalu nie zdobędziemy.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Biatlon-K. | MS sztafeta 4x6km-konc.klas.
wygra Ukraina @ 4,5 fortuna
patrzę na te składy , patrzę, i jedynie w ekipie Ukrainy nie widzę słabych punktów, jeśli nie będzie karnej rundy, będą walczyć o zwycięstwo. Dużo będzie zależeć od pierwszej zmiany, gdzie wystartuje Dzhyma. Ona również strzela bardzo dobrze podobnie jak koleżanki, jeśli swoją zmianę zakończy blisko czołówki, dalej już jest tylko lepiej. Siostry Semerenko i Pidhrushna. Wszystkie super na strzelnicy, idealna forma na MŚ. W innych zespołach widać luki, Ukrainki najbardziej wyrównany i mocny skład. Uważam, że sięgną po złoto.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Brunet to biega gorzej od Hojnisz, a dzisiaj nie jest bieg indywidualny ????
Poza tym Brunet nawet z 0 pudeł w biegu indywidualnym nie jest w stanie byc w pierwszej 10.
Na tym dystansie pobiegnie jakieś 20 s szybciej. W Sprincie Brunet raz spudłowała co się jej rzadko zdarza Hojnisz również raz a na mecie nasza była 4 s szybsza.Zobaczymy obyś to Ty miał racje ja prognozuje nerwowe strzelanie Moniki a z presją to sobie ona nie radzi i oby skończyło się tylko na dobieraniu...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Brunet to biega gorzej od Hojnisz, a dzisiaj nie jest bieg indywidualny ????
Poza tym Brunet nawet z 0 pudeł w biegu indywidualnym nie jest w stanie byc w pierwszej 10.
Tylko weź też pod uwagę to iż dystans dzisiaj wynosi 6 km a nie 15 km. To jest ogromna różnica i nawet taki człapon na Brunet nie starci aż tak wielu sekund. Powiem więcej, ja Francuzki widzę dzisiaj nawet na 1 miejscu. Wszystkie dobrze strzelają a w sztafecie nawet doładowanie trwa ok 7-10 sekund więc zrekompensują ciut gorszy bieg, więc wcale te doładowanie kolorowe nie są. Do tego Francuzki w tym roku chociażby w sztafetach spisują się bardzo dobrze, chyba za każdym razem plasują się na podium. Czy zagram na Francuzki jeszcze nie wiem bo dopiero przeglądam ofertę ale przeciwko nim na pewno nie zagram.
Porównania zawodniczek też trochę z dupy bo biegają na innych zmianach ???? Nie odbierz tego jako krytykę czy coś :razz:
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Polska Sztafeta Kobiety Top3 @ 3.00 Unibet
Taki typ po doskonałych występach indywidualnych to oczywista oczywistość. Polki świetnie strzelają, zaś w biegu prezentują się ponad przeciętną. Co więcej sztafeta pozbawiona jest typowych dziur tj. zawodniczki, które mogą w pojedynkę zaprzepaścić wynik pozostałych biathlonistek. W sztafecie mieszanej mieliśmy przedsmak możliwość naszych dziewczyn, które po dwóch zmianach wyprowadziły naszą reprezentację na drugim miejscu. Głównych faworytek do podium upatruję w sztafetach Norwegii i Rosji, które do dobrego strzelania potrafią dołożyć szybki bieg. Dzisiaj to właśnie smarowanie nart + moc w nogach mogą okazać się najważniejsze, gdyż mając możliwość trzech dobierań strzelanie będzie szybsze, zaś ewentualna pomyłkę można będzie zniwelować kolejnym nabojem. Pomimo świetnych występów indywidualnych nie spodziewam się wybitnego występu Ukrainek, którym poza zmęczonymi nogami może również zacząć ciążyć presja faworytek.
nierealne! miejsce 5, a miejsca od 5-7 to realna wartosc tej sztafety! Norwegia, Niemcy, Rosja, Ukraina, Czechy, Francja to naprawde dobre sztafety!
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Tylko weź też pod uwagę to iż dystans dzisiaj wynosi 6 km a nie 15 km. To jest ogromna różnica i nawet taki człapon na Brunet nie starci aż tak wielu sekund. Powiem więcej, ja Francuzki widzę dzisiaj nawet na 1 miejscu. Wszystkie dobrze strzelają a w sztafecie nawet doładowanie trwa ok 7-10 sekund więc zrekompensują ciut gorszy bieg, więc wcale te doładowanie kolorowe nie są. Do tego Francuzki w tym roku chociażby w sztafetach spisują się bardzo dobrze, chyba za każdym razem plasują się na podium. Czy zagram na Francuzki jeszcze nie wiem bo dopiero przeglądam ofertę ale przeciwko nim na pewno nie zagram.
Porównania zawodniczek też trochę z dupy bo biegają na innych zmianach ???? Nie odbierz tego jako krytykę czy coś :razz:
Rozumiem Cie. Ale piszac tymi parami staralem sie dobrac zawodniczki najmocniejsze w swoich teamach.
Z pewnościa przemawia przeze mnie POLSKOŚĆ :cool: Chciałbym aby Polki były dzisiaj na podium. Chyba jak każdy z nas.
Kazdy ma swoje zdanie na temat tej sztafety i o to chodzi, zeby w dziale był &quot;ruch&quot;, a kazdy dodawał cos od siebie.
Ja uwazam, ze Polki po takim kursie warto zagrać z Francuzkami. Czekamy na Twoje typy. Ja podałem głowne swoje trzy strone wcześniej.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ukraina win
kurs: 4.0
totomix

Norwegia ma Fenne na pierwszej zmianie, a Ukraina Dzyhme i oba teamy potem mają z górki z tym że Flatland i Solemdal raczej nie wydają się lepsze od sióstr Semerenko, są dużo lepsze na strzelnicy a i biegowo nie rozczarowują. Na pierwszej zmianie nic się nie powinno rozstrzygnąć, dlatego potem będą miały duże szanse na zwycięstwo. Oby wygrały, a może za nimi nasze Polki.

Niemcy - Francja
typ: 2
kurs: 2.0
totomix

Najlepszym oparciem tego typu jest fakt że Goessner w sztafecie mieszanej zarobiła dla swojej kadry karną rundę. Natomiast Francuzki to czołówka jeśli chodzi o strzelanie, Henkel zaś sama tej sztafety nie pociągnie. Pozostałe zawodniczki Boilley i Bescond są bardziej rozpoznawalne w biathlonowym świecie niż Dahlmeier, a Hildebrand był stawiał na poziowie właśnie Boilley czy Bescond. Stawiam na te które rzadziej pudłują
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie sprawa jest pomyliłem się i zagrałem w Unibecie taki typ.
Najlepsza pozycja po 1 podejściu na strzelnicę?
Włochy - Szwecja 1 @ 1,65 ✅✅✅ 3-8 ???? izzi
Jak mam to rozumieć jest to typ kto wyżej po pierwszym strzelaniu :?: bo w Unibecie to nie jest po Polsku napisane tylko po Polskiemu.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Panowie sprawa jest pomyliłem się i zagrałem w Unibecie taki typ.
Najlepsza pozycja po 1 podejściu na strzelnicę?
Włochy - Szwecja 1 @ 1,65
Jak mam to rozumieć jest to typ kto wyżej po pierwszym strzelaniu :?: bo w Unibecie to nie jest po Polsku napisane tylko po Polskiemu.
cięzko powiedzieć po 1 podejściu ? może tutaj chodzić o ilość pudeł
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Według mnie każda 1 runda karna od razu eliminuje z szansy na wygraną, a być może i medal. Patrząc tak na 3 ostatnie sztafety (wszystkie w tym roku) to Ukraina jest kusząca na granie, ale prawda taka, że tylko w Oberhof pokazały się ze świetnej strony, do tego wszystkie biatlonistki mają w nogach każdą konkurencję, jeżeli będą dobrze strzelać to medal jest realny ale na złoto potrzebują kiepskiego strzelania rywalek.
Co do Polek to szansa na medal jakaś jest, ale jak pisało kilka poprzedników bardziej realne miejsca to 4-6 według mnie. Nie wiem ale jakoś nie trawię takiego ustawienia kadry, rozumiem po 2 pierwszych strzelaniach wyrobić może jakąś przewagę, ale jednak przy dobrym miejscu znów nasza może nie wytrzymać presji.
Norwegia-Rosja ja tutaj widzę, kogoś do wygranej bo Berger jak będzie duża szansa na złoto to zrobi różnicę na swojej zmianie, znowu Rosjanki przy dobrym strzelaniu na pewno medal zdobędą. Niemki w tych poprzednich sztafetach w miarę równo i dobrze, ale jakoś Gossner wydaje mi się w słabszej formie, do tego 3 zmiana słabsza. Francuzki znowu strzelaniem samym mogą medal wywalczyć, tam bieg nie musi być rewelacyjny ale ta ekipa poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
Widać wiele typów patriotycznych ale różowo nie musi być i moim zdaniem po prostu nie będzie, jednak zobaczymy.
Panowie sprawa jest pomyliłem się i zagrałem w Unibecie taki typ.
Najlepsza pozycja po 1 podejściu na strzelnicę?
Włochy - Szwecja 1 @ 1,65
Jak mam to rozumieć jest to typ kto wyżej po pierwszym strzelaniu :?: bo w Unibecie to nie jest po Polsku napisane tylko po Polskiemu.
Zdecydowanie tylko po 1 strzelaniu, dalej można rozwinąć 10 zakładów dodatkowych i tam pisze już po 1 zmianie...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Słowacja TOP 3 po 1.zmianie @7,50 Unibet⛔⛔oczywiście chodziło mi o Słowację,zabrakło 2 sekund..

Na 1 zmianie biegnie Gerekova czyli strzelba nr 2 po Kuzminie. Przeglądam tak listę zawodniczek na 1 zmianie w innych ekipach i sądzę że w tym kursie jest bardzo duże value.Jana nie wyróżnia się w sumie ani wybitnym biegiem ani strzelaniem.Można się pokusić o zdanie że jednak biega trochę lepiej niż strzela.Na tych MŚ indywidualnie była 11,18 i 62 w indywidualnym gdzie strzelała słabiutko.Ale już w sztafecie mieszanej pobiegła świetnie na 1.zmianie zajmując 4 miejsce za Berger,Pałką i Zajcewą(czyli ścisłym TOp tych mistrzostw).Dziś znów będzie rywalizować z Pałką,ale dwójka Berger-Zajcewa startuje na innym odcinku. Oczywiście stawka jest wyrównana i może się okazać że dziś Gerekova skończy na miejscu 10.Ale po takim kursie ja muszę spróbować i trzymać kciuki za jej dobry występ.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Słowenia TOP 3 po 1.zmianie @7,50 Unibet

Na 1 zmianie biegnie Gerekova czyli strzelba nr 2 po Kuzminie. Przeglądam tak listę zawodniczek na 1 zmianie w innych ekipach i sądzę że w tym kursie jest bardzo duże value.Jana nie wyróżnia się w sumie ani wybitnym biegiem ani strzelaniem.Można się pokusić o zdanie że jednak biega trochę lepiej niż strzela.Na tych MŚ indywidualnie była 11,18 i 62 w indywidualnym gdzie strzelała słabiutko.Ale już w sztafecie mieszanej pobiegła świetnie na 1.zmianie zajmując 4 miejsce za Berger,Pałką i Zajcewą(czyli ścisłym TOp tych mistrzostw).Dziś znów będzie rywalizować z Pałką,ale dwójka Berger-Zajcewa startuje na innym odcinku. Oczywiście stawka jest wyrównana i może się okazać że dziś Gerekova skończy na miejscu 10.Ale po takim kursie ja muszę spróbować i trzymać kciuki za jej dobry występ.
Gerekova to Słowaczka. Na pierwszej zmianie u Słowenek jest Gregorin, która swoją drogą jest chyba od Gerekovej lepsza...
Panowie sprawa jest pomyliłem się i zagrałem w Unibecie taki typ.
Najlepsza pozycja po 1 podejściu na strzelnicę?
Włochy - Szwecja 1 @ 1,65
Jak mam to rozumieć jest to typ kto wyżej po pierwszym strzelaniu :?: bo w Unibecie to nie jest po Polsku napisane tylko po Polskiemu.
Jest to typ kto będzie wyżej po pierwszym strzelaniu, czyli po przebiegnięciu tego punkciku, gdzie mierzą czas tuż po strzelaniu ;)
I w sumie dzięki Dawodowi znalazłem ciekawy bet.
USA - Chiny Kto będzie wyżej po 1 podejściu na strzelnicy? USA
Amerykanka Cook 86% w pozycji leżącej, Chinka Tang 83%. Biegowo Amerykanka średnio 37 wynik, Chinka 61. Kurs: 2,00. Warto pograć chyba.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mi się wydaję, że chodzi o pomiar czasu tuż po samym strzelaniu...
To o to dokładnie chodzi, ziomek na czacie to potwierdził. Chociaż po Polsku to sprecyzowanej oferty nie mają.
Czyli oprócz tego w co się wpakowałem, dokładam jeszcze:
Francja - Polska 1 @ 1,65 Betsafe ✅✅✅ 6-9
Z ciężkim sercem ale jednak. Doskonały występ Krychy Pałki zamydlił nieco oczy oddsmakerom. Kurs jest zdecydowanie przeszacowany. W Polsce na dobrą sprawę jest jedna pewniaczka czyli Pałka. Gwizdoń biega dobrze, ale na strzelnicy to tylko Gwizdoń i nawet karne rundy tutaj nie zdziwią. Hojnisz młoda niedoświadczona (oczywiście mówię tu tylko o aspektach sportowych, bo doświadczona to pewnie i już jest). No i na koniec Nowakowska żaden pewniak. Francuzki na pierwszej zmianie Bescond, możliwe że będzie za Polkami ale w sztafetach ona nigdy nie zawodzi strzela pewnie a i biegowo potrafi zanotować dobry występ. Do tego 1 zmiany więc wszystkie jadą razem więc nawet jak gorzej biega to ma ten kontakt wzrokowy z pozostałymi i nie traci czasu. Dalej mamy Boilley i to jest o wiele pewniejsza zawodniczka na strzelnicy niż Gwizdoń, biegowo straci ciut czasu ale bez przesady, na strzelnicy ma duże szanse na 10/10 a Gwizdoń przy 8/10 ma gdzie 20 sekund w plecy na dobieraniu, więc słabszy bieg może być zrekompensowany. Dalej Brunet może i człapon, ale na 6 km dużo nie straci do tego strzelnica 95% biega na równi z Hojnisz ale na strzelnicy ją zjada na śniadanie, i tu już Francuzki powinny wyprzedzić Polki. Na koniec Dorin dobra biegowo, trochę zawodzi w NMNM na strzelnicy, ale sztafeta to Dorin, Dorin to sztafeta. Nie zawala sztafet potrafi wyprowadzić swój team na dobrą pozycję i dzisiaj to też pewnie uczyni, podium to chyba minimum ile muszą zdobyć dzisiaj Francuzki. Polki? o medal będzie jednak ciężko ale niech będzie tak że Francja wygra a Polska druga i będzie grało jak bum cyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Gerekova to Słowaczka. Na pierwszej zmianie u Słowenek jest Gregorin, która swoją drogą jest chyba od Gerekovej lepsza...
7,50 jest na Slowacje i argumentacja rowniez wiec zapewne gral Slowacje a na forum podal zle jako Slowenie...
dawid// to chyba nie ja pisałem :razz:
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich...
Sztafeta, wiec gram tam gdzie slabych punktow jest najmniej...
Oferta TOTOMIX
Ukraina-Niemcy @1.45 ✅
Ukrainki w sprawdzonym skladzie... Swietnie sie spisuja na MS i nie ma tutaj slabego punktu. JEsli wszystko pojdzie zgodnie z planem moga powalczyc o najwyzsza lokate.
Niemki slabo na tych MS. Henkel zdobyla medal, ale sama sztafety nie wygra. Goessner to zagadka, sporo potrafi pudlowac, a jej forma biegowa nie jest optymalna. Dahlmeier to mloda zawodniczka i juz wygrywala MS juniorek, jednak nie mozna porownywac rangi takich zawodow... Brak doswiadczenia w startach pucharowych bedzie widoczny... Z wczesniejszych startow widzialem, ze potrafi zepsuc nawet 3 strzelania w jednym podejsciu. Hildebrand niby stabilna forma, choc w IN zdarzyly jej sie 3 pudla w stojce, a pozniej 2... Presja na wynik znacznie mniejsza jak to bylo dotychczas u niemek, ale mimo wszystko tam brak medalu bedzie rozczarowaniem... A takie rozczarowanie zafunduja dzisiaj niemki...
Polska-Bialorus @1.4 ⛔ WTF!!!!!!!!!! edit: Gram Gwizdon w parze ze Skardino to strzela 17/20 a dzisiaj WTF!!!!!!!!!!! Slow brakuje !!!!!
Polki bardzo dobrze sie spisuja... Za Cyl Hojnisz i to wg mnie dobre posuniecie(nawet gdyby Aga dalej kontynuowala kariere, to w lepszej formie jest obecnie mlodsza kolezanka. Brak slabszych punktow. Mocne zmiany powinny dac Palka i Gwizdon i moze byc bardzo dobrze... Na strzelnicy Polki ponizej 80 %, ale dosc przyzwoicie biegaja, jesli strzelnica bedzie na &quot;0&quot; beda przed bialorusinkami.
Bialorus to Skardino- swietnie strzela procentowo, jednak bardzo powoli i slabo biega. Darya- liderka zespolu, biega ekspresowo i ekspresowo potrafi tez pudlowac. Dubarzeva i Kalinczuk to 2 miny w zespole bialoruskim... W szatfetach dziewczyny wyraznie maja problemy ze strzelaniem i razem strzelaja z 66.3% skutecznoscia... Do tego biegaja wolno...
Polki dzisiaj moga powalczyc o medal... Najwazniejsze aby robily swoje i poradzily sobie ze strzelaniem... Zdecydowany faworyt tej pary...

Slowacja-Wlochy @1.95 ✅ brawo Wloszki, swietny bieg
Najslabszym ogniwem wydaje sie byc Gontier, ktora strzela ledwie ponad 70 %. Oprocz tego Pozna, Wierer i Oberhofer. A wiec mniejsze lub wieksze doswiadczenie.
U Slowaczek sa Chrapanova i Fialkova, ktore sa slabymi punktami tej ekipy. Dodatkowo Kuzmina potrafi tez sporo zepsuc.
Miejsca obydwu zespolow zdobywane w tym sezonie porownywalne, jednak to wloszki sa rowniejsza ekipa i dzis licze, ze bedzie podobnie.
W ostatniej probie slowaczki zajely dopiero 16 miejsca, gdzie wloszki zameldowaly sie z 8 czasem.
AKO 1.4x1.45x1.95=3.48 po zlodziejskim podatku... ⛔
Powodzenia

Edit: Najmniejszy kurs.... Polki co zrobily to dramat....14 pudel i 9 miejsce.... Gwizdon poraz kolejny usmiercila sztafete.... Miesiac pracy w Lagrze!!!! Hojnisz... rozumiem strzelanie ok, nie spodziewalem sie rewelacji... Ale to co zrobila po 2 strzelaniu, za to 3 miesiace LAGRU!!! 30 sekund pobiegla wolniej... ehhh

Rece opadaja.... Szkoda...
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nie-sa-mo-wi-te ! ????
Obstawiłem sugerując się Waszymi typami na Norweżki z Niemkami i Ukrainę z Polską.
Po tym co pokazała młoda Niemka, która miała zawalic, już zupełnie nie wierzyłem + karna runda Norweżek, ale od czego jest Berger! Toż to robot ???? Tylko Biathlon daje takie emocje. Dzięki chłopaki, macie reputki, ale daliście się we znaki :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom