>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Nove Mesto 2013 (07.02-17.02)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Biathlon, 15km pań, Nove Mesto, 17:15 13.02
Palka - Pidrushna
typ: 1
2,1
Unibet
Analiza
Dzis rozegrany zostanie bieg na 15 km pan. My liczymy oczywiscie na wicemistrzynie swiata z biegu poscigowego, Krystyne Palke. Ciekawy zaklad zaproponowal nam dzis Unibet, czy Krysia bedzie lepsza od Pidrushnej? Wydaje mi sie ze jak najbardziej tak. Polka jest w Novym Mescie w swietnej dyspozycji, zarowno biegowej jak i strzeleckiej. 7 miejsce w sprincie, drugie w biegu na dochodzenie to wspaniale wyniki. Olena natomiast jest juz dwukrotna medalistka w Nowym Mescie, glownie dzieki dyspozycji strzeleckiej. Tutaj mamy jednak bieg na 15km i Palka na pewno sporo nadrobi w biegu do Ukrainki. Sadze, ze moze to byc nawet roznica okolo minuty w biegu. Krysia jest tutaj w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej i mysle, ze dzis rowniez powalczy o medal, a Ukraince nieprzydarzy sie dzis tak dobry wystep jak w dwoch poprzednich startach.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Tora Berger TOP 3 @ 1,65 unibet ✅

Co prawda od wczoraj kurs urósł na zawodniczkę z Norwegii z 1,55 -&gt; 1,65, lecz mimo to warto na nią postawić. Powinna walczyć o zwycięstwo i obronę tytułu w biegu indywidualnym wywalczonego z przed roku w niemieckim Ruhpolding, choć w ramach asekuracji Top 3 wydaje się pewniejsze w przypadku złego dnia pod względem strzelania. Pod względem biegowym wygląda bardzo dobrze, w biegu pościgowym mimo 3 pudeł i tak miała przewagę 18,5 sekundy nad drugą Krysią, która miała o jedno pudło mniej, teraz dodatkowo większy dystans jest bardziej plusem niż minusem dla Berger. Skuteczność 88,9% również wygląda optymistycznie, również postawa przy ostatnim strzelaniu w biegu pościgowym, gdzie wytrzymała presję i trafiła 5/5, co pozwoliło jej wygrać cały wyścig.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tora Berger TOP 3 @ 1,65 unibet

Co prawda od wczoraj kurs urósł na zawodniczkę z Norwegii z 1,55 -&gt; 1,65, lecz mimo to warto na nią postawić. Powinna walczyć o zwycięstwo i obronę tytułu w biegu indywidualnym wywalczonego z przed roku w niemieckim Ruhpolding, choć w ramach asekuracji Top 3 wydaje się pewniejsze w przypadku złego dnia pod względem strzelania. Pod względem biegowym wygląda bardzo dobrze, w biegu pościgowym mimo 3 pudeł i tak miała przewagę 18,5 sekundy nad drugą Krysią, która miała o jedno pudło mniej, teraz dodatkowo większy dystans jest bardziej plusem niż minusem dla Berger. Skuteczność 88,9% również wygląda optymistycznie, również postawa przy ostatnim strzelaniu w biegu pościgowym, gdzie wytrzymała presję i trafiła 5/5, co pozwoliło jej wygrać cały wyścig.

Top 3 niezłe rozwiazanie .Jednak jest to bardzo ciezki bieg sadze że 2 lub wiecej pudeł napewno nie zagwarantuje top 3 tak łatwo .Rywalek troche jest .Berger 3 karne miala w poscigowym , wiec byyly by przykładowo 3 minuty .Berger w bardzo dobrej formie , ale czy stac ja na 3 medal ? pewnie tak . Tylko jaki .Ja osobiscie stawiam Berger nie wygra (marathlon 1.52) Sadze że jest duze prawdopodobieństo że ktos ja dzis pokona.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam ponownie... Dzisiaj stawka umiarkowana ????
Goessner-Dorin @1.97 ✅
Francuzka ostatnio gorzej strzelala, ale wg mnie to wypadek przy pracy. Biegowo jest bardzo dobrze przygotowana, gdzie nie odstaje zbytnio od rywalki... Jesli Dorin strzeli o 2 celniej wygrywa na pewno, jesli strzeli o 1 celniej rowniez powinna wygrac... Jesli strzelanie bylo na zero wtedy faworytka jest niemka.
Goessner na strzelnicy tragedia... Ledwo powyzej 70% a potrafi notowac o wiele gorze wyniki... dzisiaj 4 strzelania i na pewno nie jest to konkurencja mlodej niemki.

Semerenko Vita-Semerenko Valj @1.5 ⛔
Vita dobrze biegowo przygotowala sie do MS. Do tego znacznie lepsza na strzelnicy. JEsli beda strzelac na zero co byloby dla mnie zaskoczeniem, to w samym biegu nieznaczna faworytka bedzie Vita i w jej powierzam pieniadze.
Skardino-Gwizdon @1.9 ⛔
Bialorusinka strzela prawie najwolniej i najcelniej z calej stawki... Dzisiaj 4 strzelania w ktorych Skardino musi byc lepsza od Magdy i powinna byc lepsza minimum o 2 trafienia wiecej, co powinno jej pozwolic na wygrana.
Tyle ode mnie ????
AKO 1.95x1.5x1.9= 4.94 po podatku.... ⛔
Bukmachers STS
powodzenia
edit: Czas zrobic przerwe....
Zawalila przede wszystkim Skardino, ktora juz ma 2 pudla, a zostalo jeszcze jedno strzelanie...
Dobry wystep Gwizdon, na miare jej mozliwosci...
Dorin planowo... Bardzo dobrze...
Vita 19 strzelanie pechowe i jej taktyka, aby spokojnie podejsc do 4 strzelanie byla pechowa...
Coz powodzenia wszystkim
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Pidhrushna- Kuzmina typ 1 ] kurs 1.70 ⛔
Wierze w ukrainke , od poczatku sezonu spisywała sie solidnie .Na mistrzostwa przyszło optimum formy .W biegu indywidualnym mozno patrze na strzelanie .Porównując ukrainka do Kuziminy to mala przepaść . Kuzmina łacznie 6 pudeł. w dwóch pierwszych zawodach .Pidhruhna zaledwie 2 karne. Może w poscigowym biegowo nie pokazała sie rewelacyjnie , chyba lekko zmeczona była po sprincie .Jednak teraz wypoczeła , wiec biegowo bardzo podobnie beda wygladać . Dla mnie swietny typ .

Grał bym jeszcze Zaitseva -Henkel na rosjanke , ale kursy pospadały ze 1,80 nawet na 1,60 .A Henkel w poscigowym swietny wystep .Wiec może byc Roznie chociaż bardzo wierze w Zaitseva .Rok temu w tych samych zawodach bardzo wysoko była.Ale odpuszcze

Goessner -Pałka typ 2 kurs (ja pograłem ale wczoraj po 1.97) ✅
Dwa proste rozwiazania .Ale Niemka odda 18 strzałów celnych i tutaj raczej wygra w tej parze .Ale pomyli strzelnice z kaczkami :p . Pałka w gazie oby nie zachlała mocno :p po 2 miejscu

JA jeszcze dołoże typ z marathona
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Solidnie wygladają te typy na Krychę z Miriam i Olgę z Henkel, gratuluję wyborów - podpisuję się w pełni.

Ode mnie nieco poszerzone ale po lepszym kursie.

Milenium - najlepsza z trójki

Zaitseva - Domrachea - Henkel 1 za 2,45

Kuzmina - Makarainen - Goessner za 2,55



Będzie dzisiaj problem z dobieraniem smarów, więc może być ciekawie. Oczywiscie podzielam zdanie większości, że liczyć się będzie przede wszystkim strzelnica, więc pobieram rosjankę bo strzela z tej trójki najsolidniej. W drugim zestawie, wyłączam Miriam, a liczę, ze Kuzmina nie ogarnie i Kaśka, która przygotowywała się konkretnie pod ten bieg pokaże klasę.

Powodzenia wszystkim - dziś nie idziemy na łatwiznę, szukamy grubszych kursów ;-).
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Panowie z Eurosportu są nieziemscy... :razz:

Jaroński: tak sobie wymyśliłem, że na biatlonistki powinniśmy mówic zapałki, bo wszystkie będą za Pałką ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na dzisiaj krótko z Tobet typy:

Martin Fourcade - Jakov Fak 1 1,37 ✅

Wiem,że kurs niski jednak ja go pobieram. Martę ma bardzo duże szanse na wygranie strzela spokojnie i porównywalnie do Faka.Do tego Francuz jest zdecydowanie szybszy a na takim 20km biegu jest w stanie nadrobić bardzo dużo.

Andreas Birnbacher - Björn Ferry 2 1,85 ✅

Szwed jak do tej pory strzela wszystko na 100% niesamowicie!Jeśli i dziś tak wystrzeli to będzie bardzo bliski medalu. Birnbacher niby ma wysoki% na strzelnicy jednak podczas tych MŚ słabo,słabo.Pudłuje sporo do tego bieg też pozostawia sporo do życzenia. Ferry nie biega za szybko jednak Birnbacher wcale lepszych czasów od Niego nie ma. Uważam,że warto to zagrac.

MARTĘ MISTRZ!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Shipulin - birnbacher typ 1 kurs 1.65 marathonbet


Widze tutaj fajny bet . Ogolnie Shipulin dobre strzelanie na tych mistrzostwach , z biegiem nie jest aż tak rewelacyjnie .Strzelanie 30/28 trafionych . Moźe dzis powalczyć nawet o top3 .Niemiec chyba czeka na bieg ze startu wspólnego jego konik .Dzis nie widze żeby był jakos w czołówce , strzela słabo 30/25 trafionych .Dodatkowo biegowo jeszcze gorzej niż rosjanin . Rok temu w nowym mescie mieli po 2 karne minuty wygral dosłownie o pare sekund Birnbacher .Jednak dziś Rosjanie sa w formie w tym gronie jest Shipulin .Kurs b.fajny pobieram z checia .

Svendsen - Bjoerndalen typ 1 kurs 1.42 sts

Typ do jakiegos dubla .Zwłaszcza że duzo osob gra online sts , wiadomo o co chodzi ????
Jednak bardzo wysoko oceniam szanse Svendsena w tej parze . Jest w rewelacyjnej formie strzela jak nigdy , biega wsumie jak zawsze :p , Bjoerndalen w sprincie był abrdzo blisko podium jednak jesdna karna minuta pozbawiła go łudzeń .W poscigowym aż 4 karne rundy .Nad spodziewanie dobrze biega. Kurs nie powala . Jednak jak zawsze wierzyłem z fourcade , to sadze że druga część mistrzostw nadal może nalezec do Svendsena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Wczoraj większość ze speców z tego forum ( w tym i ja hehe ) wyłożyło się dramatycznie, co tylko potwierdza jak trudny jest do typowania bieg indywidualny.

Dlatego ja w oczekiwaniu na pewniejsze sztafety, pobieram dziś tylko jeden bet.

FAK - OEB 1 za 1,55 w milenium. ✅✅

Słoweniec jest tutaj po prostu lepszym zawodnikiem... Solidna sztafeta mieszana, dwa zera w sprincie, ledwie jedno w pościgówce. Wielki mistrz miał kapitalny sprint, ale w pościgówce już 4 pudła... Słoweniec jest w lepszej formie i dlatego sądzę, że dziś da radę. Dodatkowo należy również dodać, ze Fak to mistrz i wicemistrz świata w tym biegu i zawsze na mistrzostwach celuje w ten bieg.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Widzę że już stawiacie na Ferrego i Shipulina.
Właśnie w związku z genialną dyspozycją strzelecką Ferrego stawiam na niego na to że bedzię w najlepszej szóstce. W czołówce będzie Fourcade, Svendsen, Fak, oni raczej będą w top 6, pozostałe miejsca to myślę że właśnie Ferry i Shipulin, i może jakaś niespodzianka. Jak ważne jest strzelanie w tym biegu pokazały wczoraj panie.

Ferry top 6
2.75
totomix

Shipulin top 6
2.0
totomix

Fourcade i Svendsen powinni między sobą walczyć na strzelnicy o zwycięstwo, nie odważe się typować zwycięzcy bo Fourcade jeszcze nie był tutaj bezbłędny a Svendsen właśnie może mieć ze dwa pudła, życze medalu Francuzowi.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ole Einar Bjørndalen - Dominik Landertinger 1,85 Tobet ✅

Dziś najważniejsze strzelanie, więc dla legendarnego Norwega zbyt wesoło raczej po biegu nie będzie. W sprincie udało mu się spudłować tylko raz i zakręcił się koło podium. W pościgu były cztery strzelania, jak dziś i już cztery razy nie trafił. Ogólnie ma problemy na strzelnicy i w tym sezonie w pościgach i masówkach pudłował po minimum 3 razy. Jedyny indywidualny bieg odbył się na rozpoczęcie sezonu ale tam Bjørndalen nie startował, Landertinger był drugi. Ten natomiast na strzelnicy nie ma problemów na tych mistrzostwach. Jedno pudło w sprincie i czyste strzelanie w pościgu. Może biegowo odstaje od Norwega ale nie ma tyle, by ewentualne pudła mógł Ole odrobić na trasie.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Wczoraj to trochę kiepsko wyszło,bo Skardino dwa razy spudłowała,a Krysia to już szkoda gadać:;/:.Jedynie Tora nie zawiodła.Na dziś proponuje:
Bjorndalen vs Landertinger |2| kurs:1,72
Wydaje mi się,że warto pograć na Dominika.W biegu pościgowym szedł jak robot.Czwarty w biegu,strzelanie 20/20 i gdyby lepsze miejsce w sprincie byłby medal.Biegowo wydaje się,że Norweg może trochę na Landertingerem nadrobić,bo w sprincie był lepszy o 30 sekund jednak w pościgu praktycznie równiutko_Olek na strzelnicy prezentuje się dość słabo,bo w sprincie 9/10 to jeszcze nie najgorzej ale 16/20 w biegu na dochodzenie pozostawia wiele do życzenia.Dziś liczę na TOP 6 Dominika,bo stać go na to i oczywiście lepsze miejsce od Bjorndalena,bo obecnie prezentuje się na tych mistrzostwach dużo lepiej od już trochę upadłego króla biathlonu.
Boeuf vs Hofer |1| kurs:1,40

Liczę na solidność Francuza na strzelnicy.W tym sezonie jego procent jest na poziomie 89,7%(czwarty wynik) co przy wyniku Włocha 78,1% wygląda świetnie.Hofer spisuje się na tych mistrzostwach nieźle.14 w sprincie,11 w pościgu.Na strzelnicy 9/10 i 18/20.Francuz 10/10 i 18/20.Liczę że dziś Boeuf pokusi się o jeszcze lepszy wynik na strzelnicy,a Hofer zaliczy więcej pudeł.W biegu prezentują praktycznie ten sam poziom,a w sprincie sporo szybszy był nawet Alexis.
Fak vs Ustyugov |1| kurs:1,65
Jakov będzie dziś bronił tytułu MŚ z Rupholding.Przed nim ciężkie zadanie lecz myślę,że będzie w czołówce,a co najważniejsze będzie przed Rosjaninem.Fak notuje do tej pory dobre występy.Zdobył brąz w sprincie i zajął szóste miejsce w pościgu.Na strzelnicy 10/10 i 19/20 co przy 9/10 i 17/20 u Ustyugova wygląda dobrze.Rosjanin chyba nie trafił z formą na te mistrzostwa.Na pewno nie zadowalają go miejsca 9 i 16.Poziom biegowy obu panów zbliżony.Rosjanin ma lepszą o 5% w tym sezonie skuteczność na strzelnicy jednak dzisiaj stawiam na będącego w lepszej dyspozycji Słoweńca.
Łączny kurs:3,97

Bukmacher:Unibet
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Z tą Agnieszką to faktycznie wbiło mnie w krzesło :-(. Ciekawe co spowodowało tak dramatyczną decyzję - no nic , powodzenia Aga na innej ścieżce życia !!
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Fourcade win
3.2
sts

W totomixie już jest 1.95, nie widzę innej możliwości jak jego wygrana, nie ma Svendsena, jest wielka szansa na złoto a takiej okazji nie wykorzystać to byłby grzech. Opieram typ na braku poważnego rywala, francuz doskonale strzela biega, około 90 procent na strzelnicy. Rosjanie co prawda świetni na strzelnicy ale biegowo nie dotrzymują kroku Martinowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Arnd Peiffer - Eric Lesser [email protected] Tobet
Skąd taki kurs? Rozumiem jakby to było pół sezonu temu, ale teraz ?
Aktualnie jeżeli porównamy forme obu Niemców to zdecydowanie jest ona po stronie Lessera.
Wystarczy porównać wyniki osiągane przez nich w Nowym Mescie.
Sprint: Lesser 12 (1 pudło) 18 sekund przewagi nad Peifferem, który również zaliczył jedno pudło.
Bieg pościgowy: Lesser 14, mimo 4 pudeł ma przewagę 34 sekund nad Arnd, który biegł 1 karną rundę mniej.
Ok, bieg indywidualny, więc bardzo ważne jest strzelanie. Jak widać obaj Niemcy strzelają bardzo podobnie. Na przestrzeni całego tego sezonu odpowiednio (81.1% - 80.5%) na korzyść Peiffera. W Novym Mescie również strzelają bardzo podobnie. Widać, że strzelają prawie identycznie.
Forma biegowa jak widać po stronie Lessera i to zdecydowanie. I to własnie mnie najbardziej przekonuję do typu. Przy równej ilości błędów na strzelnicy nie ma opcji, zeby Lesser nie wyprzedził Peiffera, który od paru miesięcy ewidentnie przechodzi regres formy.
W tym sezonie odbył się tylko jeden bieg indywidualny. Wygrał go Martin Fourcade, jednak 3 miejsce zajął własnie Eric Lesser. Widać więc, że ten bieg mu leży i będzie w stanie dzisiaj powalczyć. Peiffer był wtedy 11.
Na tych MŚ Lesser zajął dwa razy wyższą lokatę niż jego kolega z drużyny, dlaczego teraz miałoby się coś zmienić?
Forma biegowa, regres formy Peiffera, zajmowane pozycje na tych MŚ, typ zawodów jaki jest dzisiaj rozgrywany (bieg indywidualny) - to wszystko skłania mnie na zagranie młodszego w tej parze - Lessera. A po takim kursie to nic tylko się cieszyć :cool:
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dutto - Eriksson 2 @2,00 Unibet ✅✅✅ 98-66
Nie mam pomysłu na faworytów, więc spróbujemy na podstawie statystyk pograć trochę słabszych graczy.
Eriksson 76% w tym sezonie na strzelnicy, Dutto zaledwie 72%. Z tym, że Dutto strzela fatalnie i w stójce i w leżaku, a Eriksson dość przyzwoicie w pozycji leżącej.
W jedynym biegu w tym sezonie Włoch był 42, a Szwed 49. Szwed miał jedną minutę więcej, więc pobiegł lepiej, a statystycznie jednak strzela też lepiej.
W biegu minimalną przewagę ma Eriksson wg statystyk. Średni czas jego biegu to 41 wynik, a wynik Dutto to średnio 51 wynik.
Ze statystyk wynika, że w każdym elemencie tego rzemiosła troszeczkę lepszy jest Szwed, a dokładając do tego wyższy kurs można na niego zagrać.

Graf - Birkeland 2 @1,85 Tobet ⛔ fatalny bieg Norwega... 40-44
Na Unibecie tylko 1,72 dla tego typu.
W jedynym biegu w tym sezonie Norweg 21, Niemiec 30.
Bieg lepszy u Niemca oczywiście. Średni czas to 30 wynik, Norwega zaś to 47 wynik. Jednak w jedynym biegu indywidualnym w tym sezonie Niemiec był lepszy tylko o 40 sekund, więc mniej niż jedno pudło.
A na strzelnicy Norweg jest o wiele lepszy od Grafa. Strzelanie Birkelanda to aż 90% (94 - 87), przy jedynie 83% Niemca (85 - 82). Różnica dość sporo na korzyść Norwega. W biegu słabszy, ale nie tak dużo, więc śmiało w tej parze można pograć Norwega.

Wydaje mi się, że ten bieg wygra Fourcade. Jest drugim biegaczem w stawce, ma 90% na strzelnicy. Potrafi odpowiednio rozłożyć siły i dobrać taktykę. Kurs na zwycięstwo Martę wynosi @2,75 i za drobne na pewno to zagram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom