>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
merrimac 2

merrimac

Użytkownik
RobertWLKP &gt;&gt;&gt; handball2011.com
zbylo04 &gt;&gt;&gt; Interesuje się międzynarodową piłką ręczną dość długo i wstrzymałbym się ze stawianiem na Szwecję w dzisiejszym meczu, jeszcze po tak beznadziejnym kursie.
To prawda, że Szwedzi ułożyli terminarz pod siebie (odpoczywali jeden dzień dłużej), ale Słowacy to nie jest drużyna do bicia. Sądzę, że mecz będzie wyrównany i jeśli Szwecja wygra to nie więcej jak trzema, czterema bramkami. Będą musieli uważać, by Słowacy się nie rozpędzili, bo im uciekną.
Ja zagrałem na dziś między innymi taki kupon i myślę, że są duże szanse jego wejścia:
Edit: Panowie z Chile muszą dowiedzieć się co znaczy słowo &quot;skuteczność&quot; ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chile(+8.5) - Korea Południowa 1,95 tobet⛔

Po wczorajszym nieoczekiwanym remisie zespołu z Azji, dziś dojdzie do meczu z kolejnym rywalem z Ameryki Południowej. Z pewnością styl gry Chile będzie w pełnym stopniu przypominał reprezentacją Argentyny. Udało mi się obejrzeć ich mecz z gospodarzem turnieju. Jednym z powodów, który mnie zachęcił do grania tego typu, było to, jak Chile rozgrywa piłkę w ataku. Często przytrzymują ja aż do granic możliwości, a kiedy sędziowie sugerują grę pasywna oddają strzały z biodra lub próbują zagrać do swego potężnego kołowego Marco Antonio Oneto – gracza Barcelony, który albo zdobywa gola albo próbuje wymusić karnego. W meczu ze Szwecją by on pod szczególnym kryciem. Nie widziałem reprezentacji Korei, ale nie kojarzą mi się oni z wysokimi umięśnionymi panami, którzy będą w stanie walczyć na kole z ponad dwu metrowym reprezentantem Chile. Wydaje mi się ze ten mecz będzie dość wyrównany i jeżeli Korea wygra, to niewielką różnicą bramek.

Słowacja – Szwecja(-2.5) II polowa 1,90 tobet✅

Drugi mecz na turnieju Szwedów z o wiele cięższym rywalem. Słowacja wczoraj napsuła wiele krwi naszemu zespołowi, choć wydaje mi się, że Polacy nie w każdym momencie grali na 100%. Drużynie Trzech Koron z pewnością będą pomagali kibice, ale wybierając ten typ na myśl przyszła mi inna uwaga. Wczoraj Słowacy, można powiedzieć, tylko jedną szóstką sprawiali nam kłopoty. Kiedy po 40 minutach bez większych zmian nastąpiła rotacja w składzie, od razu Polacy odskoczyli na 4-5 goli. Potem przewaga naszych orłów zmalała do 2 goli, gdy na placu pojawili się znów Petro czy Kukucka. Myślę, że dziś wyrównana może być tylko pierwsza połowa spotkania, kiedy to tym najlepszym starczać będzie jeszcze sił. Liczę, że w drugiej połowie zmęczenie z dnia poprzedniego zaprocentuje, a wtedy trener Słowacji musi dokonać zmian. Słowacy to dobry zespół i powinni wywalczyć awans, lecz nie mają na tyle dobrej ławki, by walczyć z najlepszymi zespołami na tym mundialu.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Slovakia - Sweden 22:38
✅
Typ: handicap: (2.5-0) 2
Kurs: 1.58


Pierwszy mecz pomiędzy reprezentacjami Szwecji i Chile zainaugurowało XXII mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn. Gospodarze niesieni dopingiem kibiców w pierwszym pojedynku grupy D zanotowali bardzo pewne zwycięstwo. Ekipa Trzech Koron, która dała w tym spotkaniu żadnych szans egzotycznemu rywalowi wygrywając 28:18. Słowacy mieli dużo trudniejszego przeciwnika, musieli uznać wyższość Polaków i doznali pierwszej porażki w turnieju. Slowacy mimo wszystko zagrali ciekawy mecz z Polakami. Dzisiaj podobna linia na Szwedów. Ja uważam że Szwecja pójdzie dzisiaj za ciosem i pokona Słowaków. Mattias Andersson szwedzki bramkarz jest bardzo dobrze dysponowany co pokazał w pierwszym meczu. Ekdahl Du Rietz, Carlen oraz Ekberg z dobrej strony pokazali się w pojedynku z Chile i zapewne w spotkaniu ze Słowakami będą również motorami napędowymi. trzeba przyznać, że nieźle funkcjonuje ta trójka. Bez wątpienia faworyt jest tylko jeden i są to oczywiście Szwedzi. Handicap 2,5 powinni gospodarze pokryć. Bartosz Jurecki pytany o szansę Polaków w grupie powiedział: W naszej grupie na pewno Szwedzi są najmocniejsi. Są gospodarzami, więc pomagać im będą ściany i ich kibice.
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
To może teraz ja Coś podam .​

Dyscyplina : Piłka Ręczna
Spotkanie : Polska - Argentyna
Typ : Liczba bramek zdobyta przez najlepszego strzelca meczu :
OVER 7.5
Kurs : 2.20

Witam . Rzucił mi się w oczy bardzo fajny zakład na dzisiejszy mecz z udziałem polaków . Ile goli zdobędzie najlepszy strzelec meczu . Myślę że 8 bramek na predatora meczu to bardzo nie dużo . Liczę tutaj na Bieleckiego oraz Tłuczyńskiego i może Lijewskiego z naszej repki . Ale to jest tylko jedna strona medalu . I tu zaskoczę --&gt; To jest ta gorsza strona gdyż wydaje mi się że u nas bramki rozkładają się mniej więcej na tych trzech zawodników . A teraz najlepszy strzelec Argentyny . Jest nim nie jaki S.Moldet . A wiadomo u nich [tj. słabsza drużyna] bramki raczej będą rozkładały się na mniejszą ilość graczy . We wczorajszym meczu Polaków Tłuczyński zdobył 7 bramek [ A Argentyna wydaje mi się że jest słabsza i że więcej dziś urwie ] . Przypomnę jeszcze że najlepszy Słowak wczoraj strzelił 9 bramek .


Dyscyplina : Piłka Ręczna
Spotkanie : Polska - Argentyna
Typ : Liczba bramek zdobyta przez Lijewskiego :
OVER 4.5
Kurs : 1.85
Kolejne zdarzenie z meczu polaków to zdarzenie na ilość bramek zdobytych przez Lijewskiego . 5 bramek to również nie jest dużo . We wczorajszym meczu zdobył ich 5 czyli pokryty Handi był by w 100 % . Dziś jak już napisałem w poprzedniej analizie strzelał będzie myślę gorszej drużynie niż wczoraj . A jeszcze pozostaje sprawa Bramkarza - Nie sądzę że Argentyńczyk będzie w podobnej dyspozycji niż Słowak . Szkoda tylko że tych dwóch typów nie da się łączy . Prawdopodobnie postawię typ na Marcina , ale poczekam jeszcze na opinie innych użytkowników forum

________
Czekam na Opinie moich typów . Jeśli pomogłem naciśnij Dzięki .​
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Co do Meczu Szwecji i Słowacji to mecz już roztrzygnięty o ile w pierwszej polowie Słowacja potrafiła się przeciwstawic Szwedom to w drugiej połowie zostali zdeklasowani kapitalny mecz rozgrywa bramkarz gospodarzy Siestrand jesli dalej tak się będzie prezentować to Polacy będą mieli nie lada zadanie by go pokonac druga połowa meczu to demolka Szwedów widać wyraznie brak sił po stronie Słowacji .
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Co do Meczu Szwecji i Słowacji to mecz już roztrzygnięty o ile w pierwszej polowie Słowacja potrafiła się przeciwstawic Szwedom to w drugiej połowie zostali zdeklasowani kapitalny mecz rozgrywa bramkarz gospodarzy Siestrand jesli dalej tak się będzie prezentować to Polacy będą mieli nie lada zadanie by go pokonac druga połowa meczu to demolka Szwedów widać wyraznie brak sił po stronie Słowacji .
Nie chcę robić śmietnika ani się czepiać, ale po co wstawiłeś tę kropkę na końcu? To ma sygnalizować koniec zdania? Taki słowotok naprawdę się ciężko czyta, interpunkcja ma nam pomagać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To i dziś napiszę coś o meczu Polaków. Wczoraj całkiem dobrze w ataku naszym szło a dziś po prostu fatalnie. Nic prawie nie wychodziło , multum błędów i strat. Zauważyłem to już i w innych meczach , że jak przyjdzie naszym grać z agresywną obroną to się gubią jak dzieci. Argentyna dziś nic specjalnego nie pokazała , a tak potrafiła napsuć nam krwi. Wczoraj trochę ganiony z 33 bramki Szmal dziś świetnie bronił. Przynajmniej do pewnego czasu. Nie wiem , czy Polacy robią trochę zasłonę dymną czy jednak to jest ich optymalny poziom. Widać było okresami , podobnie jak wczoraj , że lekko gdy lekko podkręcają tempo i się robi automatycznie 5 bramek przewagi. Fakt , faktem , że Kola czy Tkaczyk więcej siedzą niż grają , bo pewnie jak przyszło by im grać i prowadzić grę naszej repry to by dawali radę. Mam nadzieję , że Polacy tylko umiejętnie starają się rozłożyć siły na cały turniej.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
To fakt wysoka obrona Argentyny sprawiała nam wiele problemów. Polacy nie umieli się jej zbytnio przeciwstawić i popełniali bardzo dużo błędów własnych, grali bardzo nerwowo i mało dynamicznie za to dynamikę gry można było dostrzec u przeciwników. Myślę że Polacy nie robią żadnej zasłony dymnej ;D Każde spotkanie jest dla nich bardzo ważne i nie mogą pozwolić sobie na jakikolwiek odpoczynek. Chciałem jeszcze podkreślić fantastyczną grę Patryka Kuchczyńskiego. Z tego to pamiętam strzelił 4/5 bramek i to w świetnym stylu. Brawo!
 
T 6

tolkien78

Użytkownik
Ogladalem wczoraj mecz Argentyny i wydaje mi s ze mieli ciezka przeprawe podobnie jak Polacy ale dzis zdawalo mi s ze nasi jakby odstawali pod wzgledem kondycyjnym.Mysle ze mozemy s tylko cieszyc ze mecz nie trwal kilka minut dluzej.w meczu ze Szwedami mysle ze 2 polowa zadecyduje o zwyciestwie i wydaje mi s ze bedzie naprawde ciezko ale sercem bede za PL.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Sądzę, że z tym freebet&#39;em na Tobet będzie rozsądnie zagrac jutro (poniedziałek), bo grają wszystkie zespoły i będą bardziej wyrównane mecze decydujące o kolejności w grupach np. z grupy A Hiszpania vs Niemcy, Tunezja vs Egipt grupa B Norwegia vs Austria, grupa C Rumunia vs Algieria, Dania vs Serbia i grupa D ciekawie zapowiada się mecz Argentyny ze Słowacją, ale na typy przyjdzie czas po niedzieli ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Algieria - Chorwacja
15:26

Typ: handicap: (8.5-0) 1
Kurs: 1.70

Algieria czarny koń rozgrywek, bardzo dobrze zaprezentowała się grając w pierwszym meczu mistrzostw z Serbią. Przegrali zaledwie jednym punktem 25-24. Teraz ponownie przyjdzie zmierzyć im się z Bałkańskim państwem. Chorwacja to reprezentacja grająca dość podobnie do Serbii, jednak posiada w swoich szeregach dużo lepszych zawodników. Pierwszy mecz na korzyść Chorwatów, dwa punkty na ich koncie i wygrana różnicą 6 punktów z Rumunią. Wbrew pozorom czeka ich tym razem także ciężki pojedynek. Algieria już w tej chwili będzie grała o być albo nie być. Druga porażka znacznie obniży ich jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy. Myślę że zawodnicy z Afryki włożą serce w ten mecz. Rywal wymagający, lecz czy wygra z nimi różnicą aż 9 punktów? Wydaje mi się, że zwycięstwo nie będzie aż na tyle okazałe. Chorwacja nie może pozwolić sobie na porażkę z egzotycznym przeciwnikiem, lecz w pryzmacie mają jeszcze mecze z Serbią i Danią. Spodziewam się, że główny nacisk padnie właśnie na te spotkania. A z Algieria trzeba po prostu wygrać. Nie ważne czy dwoma czy czterema bramkami. Reprezentacja Algierii opiera się na graczach występujących w drużynach ich rodzimej ligi oraz silnej ligi francuskiej. W mistrzostwach Afryki w roku 2010 piłkarze ręczni Algierii zajęli trzecie miejsce. Na mistrzostwach świata w 2009 które rozgrywane były właśnie w Chorwacji, ekipa ta zajęła nieco odległą 19 pozycję. Wygrana Chorwatów dzisiaj o godzinie 20:00 nie ulega wątpliwości. Lecz nie przekreślałbym zmotywowanych i grających charyzmatycznie Algierczyków.
Algieria gdy zagra podobnie jak w pierwszym meczu, to nie przegra wysoko..


 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dziś rozgrywki w grupie A i C. Trudno wybrać cokolwiek interesującego, ponieważ handicapy, moim zdaniem, bardzo dobrze rozpisane przez bukmacherów. Udało mi się jednak wybrać trzy mecze, które chciałbym krótko opisać.

Epipt-Francja over 52.5 2,05 tobet⛔

Pierwszy z nich to mecz pomiędzy Egiptem, a Francją. Drużyna z kraju piramid pokazała się na tych mistrzostwach z dobrej strony. Sprawili oni sporo problemów naszym zachodnim sąsiadom. Z pewnością Francuzi będą musieli dać z siebie wiele, by pokonać rywala. Egipt dysponuje paroma naprawdę dobrymi szczypiornistami, którzy potrafią narobić strachu najlepszym reprezentacjom świata. Francuzów z pewnością można do nich zaliczyć. Obrońca tytułu jest bowiem faworytem bukmacherów do ostatecznego triumfu. Liczę dziś na wyrównany pojedynek i dużą liczbę bramek. Nie ma się co oszukiwać, to od gry w ataku Egiptu zależeć będzie czy padnie ponad 52 bramki w meczu.

Bahrajn(+7.5) Niemcy I polowa 1,77 tobet⛔

W innym meczu debiutanci – Bahrajn zmierzą się z Niemcami. Drużyna Heinera Branda w pierwszym meczu mundialu pokonała Egipt. Pierwsza połowa tamtego meczu była dość wyrównana. Potencjał Niemców wielki, lecz do połowy pojedynku z drużyną z Afryki wygrywali tylko trzema oczkami(15-13). Drugie 30 minut to wielki chaos po stronie Egiptu, po czym Niemcom udało się uciec na 6-7 bramkową przewagę. Sam trener reprezentacji Niemiec mówi, że potrzeba rozłożyć siły na wszystkie spotkania, by zaprocentowało to w najważniejszej fazie rozgrywek. Liczę, że kolejny komplet punktów padnie łupem naszych sąsiadów, lecz nie spodziewam się frontalnego ataku już od pierwszej minuty.

Algieria – Chorwacja over 51.5 1,85 tobet⛔

Także dziś wicemistrz świata powalczy z Algierią. Oczywiście faworytem spotkania zespół z Europy. Choć w ostatnim meczu Chorwaci przespali pierwsza połowę z Rumunią, to w drugiej pokazali na co ich stać [27:21 (11:13)]. Zespół z Bałkanów nigdy nie zaczynał mistrzostw z wysokiego C. Dopiero później grali w taki sposób, że najlepsze zespoły nie dawały im rady. Algieria, choć w ostatnim meczu przegrała tylko jednym golem z Serbią to wątpię, by byli w takiej dyspozycji, by powalczyć z zespołami chociażby średniej klasy. Liczę jednak, że Chorwaci nie będą forsować tempa, a zespół z Afryki choć odrobinę wykorzysta to i nastrzela bramek.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Dla mnie najlepszym typem na dziś jest Algieria z handi jak tu kolega już podał i Over 53.5 w meczu Tunecji z Hiszpanią. Obie drużyny grają do przodu, mają dobrych strzelców. Wynik koło 30:25 mnie w ogóle nie zdziwi. Handi na Tunezje +8 jest moim zdaniem też za duży, mecz powinien się zakończyć co najwyżej 5 bramkową przewagą Hiszpanii.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Ja bym się zastanowił nad typem Francja(-9)-Egipt 1.85 jaki oferuje Sportingbet.
Moim zdaniem Egipt, owszem dobrze wypadł w spotkaniu z Niemcami. Natomiast Niemcy nie grali dobrze,brakowało błysku, skoncentrowania w całym spotkaniu. Gdyby Niemcy nie trwonili tak swojej zdobytej przewagi wygrali by około 9 bramkami.Natomiast Francja prezentuje napewno większy poziom od naszych sąsiadów i powinna według mnie wygrać przewagą ponad dziesięciu bramek.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Szwecja - Polska 2,25 24:21 ✅
Szczerze to nie mogę się doczekać jakie kursy bukmacherzy wystawią na to spotkanie. Mam nadzieję, że będą oscylowały w granicach powyżej 1,50. Myślę, że typ na Szwecję o kursie poniżej 1,40 nie będzie opłacalnym do gry, a 1,40 to będzie taki maksymalny limit ryzyka, niżej nie ma sensu grać.
Myślę, że w tym meczu będzie można grubiej przycisnąć typ na Szwecję. Ich forma zgodnie z moimi przewidywaniami jest imponująca. Do czwartku jeszcze przed nami parę meczy, ale myślę, że w obu drużynach wiele się nie zmieni. Jak na razie minimalna wygrana z Argentyną czy Słowacją nie wróży najlepiej na czwartkowe spotkanie. Zobaczymy jak nam pójdzie w meczu z Chile (Ale tu przypuszczam, że może być dużo łatwiej niż z mistrzami Ameryki Południowej). No i mecz z Koreą może być ciężką przeprawą dla nas.
O sile Szwecji dowiemy się jutro na co ich stać, bo może ta druga połowa ze Słowacją była fartem? Trudno powiedzieć, bo to co zrobili w II połowie jest na prawdę imponujące.
Tak czy siak na podium to tu nie ma co liczyć.
W czwartkowym meczu z gospodarzami Polakom nie daję większych szans.
Jak mnie oczy nie mylą i dobrze patrzę w tabelę, to jutro Polska już o nic nie gra bo tak czy siak będą mieli pierwsze miejsce. Jedyne co muszą zrobić to nie przegrać wysoko by mieć lepszy bilans bramkowy. Szwecja natomiast gra z nożem na gardle bo na plecach czuje oddech Argentyny która zagra mecz z Chile. Myślę, że Polacy gospodarzom trochę ustąpią i dadzą Szwecji o ile sami tego nie zrobią pewnie wyjść z grupy.
W moim mniemaniu jutro sędziowie będą gwizdać na korzyść gospodarzy turnieju. Szczerze to gdyby wczoraj Argentyna nie ograła Szwedów to nie miałbym wątpliwości co do typu na Szwecję, ale że stało tak się jak stało to z jednej strony dobrze, bo kursy na Szwecję są dość wysokie.
Typ według mnie wydaje się pewny tak na 75-80%, a o kursie 2,25 to już można powiedzieć, że małe value :grin:.
 
M 1

milten99

Użytkownik
Szwecja - Korea
Typ 1
Betclic
Kurs - 1.18
Szwecja w ostatnich meczach pokazała bardzo wysoką formę. Szwedzi na pewno nie będą kalkulować i gładko wygrają z Koreą, która swoje szanse ma tylko w dobrej grze w obronie i szybkich kontrach.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Przed nami poniedziałek ważny dzień dla zespołów, które walczą o wejscie do nastepnej fazy rozgrywek. Jak narazie dobrze mi wychodzą typy na obecne MŚ więc mam nadzieje ze nie zawiodą. Piszę teraz bo później nie będę miał czasu a wracam koło 16 do domu.
Mecz: w naszej grupie czyli grupie D Słowacja vs Argentyna 16:15
Typ: Słowacja
Buk: Tobet
kurs:1.35
Analiza: Słowacy mocno poddenerwowani końcówką meczu z Polakami i ogromną porażką w drugiej połowie ze Szwecją napewno dzisaj będą chcieli zrewanżowac i zdobyc w końcu te 2 pkt, które będą dawały im miejsce w pierwszej trojce czyli zespolow ktore awansuja do nastenej fazy, ale zostało jeszcze kilka meczy poza tym dzisiejszym. Moim zadaniem pierwsza połowa w wykonaniu Słowaków ze Szwedami była całkiem przyzwoita grali jak równy z równym przypominam wynik HT 14-15 dla Szwecji niestety dla Słowaków w drugiej połowie obudził się Ekberg i społka i nie było tak kolorowo. Natomiast dzisiaj jest inny mecz nowy dzień i wszystko może się potoczyc inaczej napewno motywacje do tego meczu mają ogromną oba zespoły lecz atuty do wygrania tego meczu są po stronie Słowaków bracia Stranovscy, Francisek Sulc, Daniel Valo i Peter Kukucka to gracze na wysokim poziomie europejskim, którzy powinni zapewnic zwyciestwo temu zepołowi. Jedynym zagrożeniem dla naszego sąsiada z południa moga byc w tym meczu szybkie kontry przeciwnika i Diego Simonet, który pokazał w meczu z Polakami, że dopoki piłka w grze jak najbardziej nalezała mu sie nagroda MVP spotkania.

Na kolejne mecze mam pomysły, ale czasu nie mam do opisywania więc kilka suchych typów z Tobet, pozatym Tobet nie wystawil jeszcze handicapow wiec narazie:
spotkania: Tunezja vs Egipt @1.65 20:45
Dania vs Serbia @1.30 20:15 ????
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Polska - Chile(+14)
kurs: 1.95
sportingbet
Możliwe, że po ostrych słowach Wenty, Polacy zagrają ten mecz jak należy, ale nie wierzę, że nauczyli się strzelać od sobotniego pojedynku. ;) Uważam, że wygramy to ok 6 bramkami.
 
D 0

domel86

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
Kurs: 2.80
Bet-At-Home

Bardzo dziwny kurs na Niemców wg mnie. Od początku oglądam MŚ, mecz po meczu... Widziałem już spotkanie Hiszpanów z Bahrajnem, wczoraj z Tunezją - zagrali piach, tak jak Polacy przeciwko Argentynie. Zapewne podyktowane było to chęcią rozłożenia sił, mając w perspektywie dzisiejsze, trudne spotkanie z Niemcami. Właśnie, nasi zachodni Sąsiedzi w dniu wczorajszym pokazali się z dużo lepszej strony i ze słabym Bahrajnem urządzili sobie popis strzelecki. To dobra rozgrzewka przed dzisiejszym meczem. Czy jest to zespół, który potrafi ograć Hiszpanię ? Myślę że tak. Duże znaczenie tutaj może odegrać bramkarz. W tym przypadku Niemcy mają mocniej obsadzoną pozycję - Johannes Bitter nie raz już pokazał, że potrafi bronić rzuty najlepszych na świecie, także Iker Romero i spółka nie będą Mu groźni. Podsumowując, uważam, że będzie to dość wyrównane spotkanie, ale to Niemcy w końcówce rozstrzygną je na swoją korzyść.


Dodatkowo na dziś polecam:

Słowacja - Argentyna @ 1.40
Norwegia - Austria @ 1.30
Szwecja - Korea @ 1.15
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom