>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet - Francja 2018

Status
Zamknięty.
D 12

denison

Użytkownik
Przy 4 minusach i tylko 2.plusach wyszedles na wielki plus? Nie wiem jak ty to Robisz. A jesli pograles jeszcze serbki tak jak pisales na koncu to juz w ogóle
Nawet jeśli wyszedł mu minus to i tak Gość robi tutaj Najlepsza robotę - tyle co meczów trafił od początku mistrzostw to szacun... I to nie są kursy po 1,2 1,3 tylko grubo większe.... Po drugie każdy gra za swoja kasę i swoje typy a on podal swoje propozycje typów... Tak czy tak w tym dziale mistrzostw jest Najlepszy...
1.70✅
2.75✅
1.60⛔
1.90⛔
1.70⛔
1.85⛔
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Denison z ciekawosci policzylem i grajac typy Crisardooo płaska stawką z typow które podal na ME jest na minusie. Pozdro
 
D 12

denison

Użytkownik
Denison z ciekawosci policzylem i grajac typy Crisardooo płaska stawką z typow które podal na ME jest na minusie. Pozdro
Być może tak, nie liczyłem tego ale po pierwsze nikt nie karze nikomu grać tych typów, po drugie daje typy przed kazda kolejka czy to wcześniej grupowa czy teraz pucharowa i trzecie najważniejsze nie daje typów łatwych gdzie kurs jest 1,2 tylko zna się na szczypiorniaku i ogląda mistrzostwa przykład z dziś szwecja-Francja i jego typ, zgaduje ze dziś sporo osób popłynęło na Francji... Nie mi to oceniać czy jest na plusie czy minusie ale zna się na ręcznej i co do tego nie ma wątpliwości....
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
oraz Angie Geschke powyżej 3,5 bramki (1.9)
Geschke 1 bramka i to z karnego, dziś w sumie jej na boisku nie było )
Aha i to z karnego no popatrz ????
Geschke całe mecze sobie siedzi z narzuconym dresikiem na plecach i wychodzi tylko do karnych, które wykonuje swoją drogą perfekcyjnie. Ma 45 minut w tym turnieju to jest mniej jak 10 min na mecz. ????
Tak samo jak uczepiłeś się Bulatović z Czarnogóry, która gra jeden z najsłabszych turniejów, ma fatalną skuteczność na poziomie 40% przy 20 rzutach. Ale jeśli na niej opiera się gra i jest liderem obecnej drużyny co potwierdzasz w każdym typie w stronę Czarnogóry to powodzenia
Być może tak, nie liczyłem tego ale po pierwsze nikt nie karze nikomu grać tych typów, po drugie daje typy przed kazda kolejka czy to wcześniej grupowa czy teraz pucharowa i trzecie najważniejsze nie daje typów łatwych gdzie kurs jest 1,2 tylko zna się na szczypiorniaku i ogląda mistrzostwa przykład z dziś szwecja-Francja i jego typ, zgaduje ze dziś sporo osób popłynęło na Francji... Nie mi to oceniać czy jest na plusie czy minusie ale zna się na ręcznej i co do tego nie ma wątpliwości....
Na bezrybiu i rak ryba
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Przy 4 minusach i tylko 2.plusach wyszedles na wielki plus? Nie wiem jak ty to Robisz. A jesli pograles jeszcze serbki tak jak pisales na koncu to juz w ogóle
1.70✅
2.75✅
1.60⛔
1.90⛔
1.70⛔
1.85⛔
Wszystko gram co tutaj jest i w ogólnym rozrachunku jestem na plusie. Czy gdzieś jest napisana jaką stawką gram?Co do wczoraj to Gram rozsądnie i łączę odpowiednio zdarzenia . Wykonuję tutaj dobrą robotę i staram się jak najlepiej nie tylko dla siebie ale także dla innych dzieląc się moimi analizami.
Być może tak, nie liczyłem tego ale po pierwsze nikt nie karze nikomu grać tych typów, po drugie daje typy przed kazda kolejka czy to wcześniej grupowa czy teraz pucharowa i trzecie najważniejsze nie daje typów łatwych gdzie kurs jest 1,2 tylko zna się na szczypiorniaku i ogląda mistrzostwa przykład z dziś szwecja-Francja i jego typ, zgaduje ze dziś sporo osób popłynęło na Francji... Nie mi to oceniać czy jest na plusie czy minusie ale zna się na ręcznej i co do tego nie ma wątpliwości....
Tymbardziej trzeba tez wiedzieć że to jest sport i różne czynniki też dochodzą. Ale tak to jest ,ktoś nie daje analiz i nic praktycznie nie robi ale do znalezienia u kogoś bledu czy czegoś wytkniecia to pierwszy. Pozdro denison
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Crisardooo
nie odbierz mnie źle, bo broń Boże nie jest to moim celem, ale wydaje mi się, że ludziom chodzi o to, że podajesz na dany dzień kilka typów, duża część z nich nie wchodzi (tak jak wczoraj np. 2/6), a później pojawia się dopisek w stylu &quot;dziś ładny plusik&quot;...
Po co? ;)
Nie grałem Twoich typów, więc nie przemawia przeze mnie żal itp, zastanawiam się tylko, po co zakłamywać forumową rzeczywistość? Po pierwsze, jeśli odwołujesz się teraz do stawek, to dobrze by było, gdybyś podawał je wraz z typami. Pozwoli to uniknąć takich nieporozumień.
Po drugie, jeśli łączysz te typy, to albo podawaj gotowe kupony i kombinacje, albo oszczędź sobie tych komentarzy, które nijak mają się z efektem zapodanych typów.
Sam rozumiesz chyba, że nie będzie wyglądało to rozsądnie, jak podam 10 typów z kursami 1.5 - 3.0, 3 z nich wejdą, a 7 nie wejdzie, po czym napiszę, że dziś mega zarobek miałem, bo te 3 typy połączyłem akurat za największą stawkę, a pozostałe grałem za drobne ;)
Tyle ode mnie, pozdro i z fartem!
 
sowa61 0

sowa61

Użytkownik
Czepiacie się kogoś kto robi naprawdę fajna robotę w temacie,to ze coś nie wchodzi to chyba wszyscy juz sie przyzwyczaili już do tego . Cała bukmacherka polega na wiedzy , farcie, i właściwych wyborach. Nie masz zaufania nie chcesz ponosić ryzyka nie korzystaj z jego tybów.Lub wybież ten &quot;właściwy&quot;.Dlaczego ktoś tam uwaza zę nie miał &quot;duzego plusa&quot;?dlaczego nie mógł zagrać na Holenderki 50 kafli a resztę po kilka&quot;groszy&quot; ma plus czy nie więc wyraźnie widać że bardziej interesuje Nas za ile zagrał niz jego wiedza.Ja osobiście mu ufam i liczę na jego wiedzę i szczęście w dokonywaniu wyborów. Powodzenia wszystkim , Crisardooo trzymam kciuki i jestem z Tobą
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Dania vs Rosja 1 @ 4,64 1xbet
Nie ma co ukrywać typ bardziej na przeczucie jak na argumenty sportowe. Rosjanki awans mają już raczej pewny, więc mogą sobie ten mecz odpuścić, a potem Szwedkom się nawet podłożyć bo te i tak ich nie wyprzedzą. Jest to najlepiej grający zespół na tych mistrzostwach i raczej cichy faworyt do medalu. U Rosjanek dominuje siła i tak jest od zawsze, ciężko szukać tu jakiejś fantastycznej techniki i szybkiej gry z kontry. Pozycyjny atak i mocne rzuty z drugiej linii. Dania jak to Dania zawsze w czołówce od czasu do czasu potrafi zaskoczyć, ale nie prezentuje nic specjalnego tutaj. Zdarzało się im już wygrywać z Rosjankami i wierzę, że tu mogą się postawić. Jedyna szansa Dunek to właśnie szybka gra. Na pewno Rosjankom łatwiej będzie ograć szwedki i wejść sobie do finału niż Dunki. Dziwne mamy mistrzostwa, w życiu bym nie powiedział, że Holandia ogra Rumunie a tu niespodzianka. Każdy wie, że Panie mają swoje odchyły i u nich na tym poziomie wszystko możliwe.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Czepiacie się kogoś kto robi naprawdę fajna robotę w temacie,to ze coś nie wchodzi to chyba wszyscy juz sie przyzwyczaili już do tego . Cała bukmacherka polega na wiedzy , farcie, i właściwych wyborach. Nie masz zaufania nie chcesz ponosić ryzyka nie korzystaj z jego tybów.Lub wybież ten &quot;właściwy&quot;.Dlaczego ktoś tam uwaza zę nie miał &quot;duzego plusa&quot;?dlaczego nie mógł zagrać na Holenderki 50 kafli a resztę po kilka&quot;groszy&quot; ma plus czy nie więc wyraźnie widać że bardziej interesuje Nas za ile zagrał niz jego wiedza.Ja osobiście mu ufam i liczę na jego wiedzę i szczęście w dokonywaniu wyborów. Powodzenia wszystkim , Crisardooo trzymam kciuki i jestem z Tobą
.DZIEKI I POZDRAWIAM! DZIS PRZED 18 pojawia się typy z analizami na dzisiejsze mecze :yes:
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Czepiacie się kogoś kto robi naprawdę fajna robotę w temacie,to ze coś nie wchodzi to chyba wszyscy juz sie przyzwyczaili już do tego . Cała bukmacherka polega na wiedzy , farcie, i właściwych wyborach. Nie masz zaufania nie chcesz ponosić ryzyka nie korzystaj z jego tybów.Lub wybież ten &quot;właściwy&quot;.Dlaczego ktoś tam uwaza zę nie miał &quot;duzego plusa&quot;?dlaczego nie mógł zagrać na Holenderki 50 kafli a resztę po kilka&quot;groszy&quot; ma plus czy nie więc wyraźnie widać że bardziej interesuje Nas za ile zagrał niz jego wiedza.Ja osobiście mu ufam i liczę na jego wiedzę i szczęście w dokonywaniu wyborów. Powodzenia wszystkim , Crisardooo trzymam kciuki i jestem z Tobą
Tu nie chodzi ze robi zła robotę.. widać, że sie zna i daje dobre typy i wiadomo ze wszystkie nie beda zielone bo jak by to bylo takie proste to wiekszosc z nas by nie pracowala. chodzi o to ze ma załóżmy 2/6 i pisze wielki plus... a kursy po 1.6-2.6 no to ? gdzie ten wielki plus.. bronienie sie stawkami.. ja zagralem te 4 za 500zł a te dwa za 20zł i co? wielki plus czy wielki minus.. tyle w temacie
 
N 15

nagrubo

Użytkownik
Osobiście skorzystałem na typach podanych przez Crisardooo - po prostu dodatkowo analizowałem i wyrzucałem te które uważałem za błędne, ale trzeba przyznać, że ma dobre wyczucie i potrafi nakierować na właściwe typy.
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Serbia - Czarnogóra HT/FT 1,95 Unibet ⛔⛔⛔ pierwsze 15 minut w szalonym tempie Czarnogóra 10 bramek, drugie 15 jakby brakło sił i tylko dwie... Krpez idzie po króla strzelców
Dziś idę zdecydowanie w stronę Czarnogóry. Widziałem po 2 mecze obydwu drużyn na tym turnieju i duże lepsze wrażenie zrobiły na mnie zawodniczki Czarnogóry. Grają szybciej piłką niż Serbki. Ich największym atutem są obydwa skrzydła gdzie Radicevic i Mehmedovic rzucają sporo bramek ze skutecznością bliską 70%. A dostarczyć im piłkę do boku też kto ma bo np Raicevic zaliczyła 10 asyst w spotkaniu ze Szwecją. Serbskie bramkarki mają problem z obroną rzutów ze skrzydeł, bronią na 29% (18/62). U Serbek wyróżnia się na pewno Krpez, która rzuciła już 33 bramki z czego większość to jednak karne (18/19 bardzo dobry wynik). Słabym elementem Serbek , jest skuteczność rzutów z gry 53% przy 59% rywalek. Myślę, że Czarnogóra narzuci swoje warunki gry od pierwszych minut i spokojnie wygra ten mecz. Wole zakład do przerwy i do końca niż handicap bo Czarnogóra w momencie gdy ma sporą przewagę i czuje, że mecz jest wygrany oddaje pole rywalkom tak jak to miało miejsce ze Słowenią czy Szwecją.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Kristina Joergensen powyżej 2,5 bramki (1.7)
Dania powyżej 25,5 bramki w meczu (1.75 )
Dunki dysponują bardzo szybkim przejściem z defensywy w ofensywę .
Rosjanki niesamowicie poukładany zespół, dziś nie zdominują Dunek, jednak będzie to szybki mecz.
Sądzę że dziś Dunki poprawią skuteczność rzutową gdzie w ostatnim meczu wynosiła ona na poziomie 53 % w całym meczu.
Będzie to mecz typowo na wymianę ciosów i z przyjemnością będzie się to oglądać.

Serbia powyżej 25,5 bramki (1.7)
Zapowiada się niezwykle interesujące spotkanie.
Serbki z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej i dziś postawią się rywalkom.
Tak jak ostatnio mówiłem na temat Czarnogórek mają w swej kadrze kilka świetnych nazwisk jednak one nie za bardzo potrafią grać równo .
Można w tym meczu również pokusić się o jakiś over jednak ja zdecydowanie idę w stronę Serbek.
W dzisiejszym spotkaniu wybrałem najciekawszą wedlug mnie opcje gdzie Serbki spokojnie rzucą powyżej 25 bramek.
 
pogryzionyprzezkomary 16

pogryzionyprzezkomary

Użytkownik
Może i mecze oglądasz ale wnioski słabe z nich wyciągasz, pewnie i Serbki rzuca 22 zagram tam Under 24.5
Kristina Joergensen powyżej 2,5 bramki (1.7)
Dania powyżej 25,5 bramki w meczu (1.75 )
Dunki dysponują bardzo szybkim przejściem z defensywy w ofensywę .
Rosjanki niesamowicie poukładany zespół, dziś nie zdominują Dunek, jednak będzie to szybki mecz.
Sądzę że dziś Dunki poprawią skuteczność rzutową gdzie w ostatnim meczu wynosiła ona na poziomie 53 % w całym meczu.
Będzie to mecz typowo na wymianę ciosów i z przyjemnością będzie się to oglądać.

Serbia powyżej 25,5 bramki (1.7)
Zapowiada się niezwykle interesujące spotkanie.
Serbki z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej i dziś postawią się rywalkom.
Tak jak ostatnio mówiłem na temat Czarnogórek mają w swej kadrze kilka świetnych nazwisk jednak one nie za bardzo potrafią grać równo .
Można w tym meczu również pokusić się o jakiś over jednak ja zdecydowanie idę w stronę Serbek.
W dzisiejszym spotkaniu wybrałem najciekawszą wedlug mnie opcje gdzie Serbki spokojnie rzucą powyżej 25 bramek.
Nie chce się czepiać ale po samym avatarze chyba zabrałes się za dyscyplinę która na codzień się nie interesujesz. Chomik mi się przypomina co miesiąc nowe konta i nowe znawstwo
Dorzucę do tego over 27.5 Czarnogóry po 1.85. Trochę z własnej winy nie przemyślalem tych Dunek skoro mocy nie miały przeciwko słabym Pollkom to gdzie do Rosjanek które biero ten turniej tak jak
Polska pięknie pograla w 2006 w Niemcach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom