>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet w siatkówce 2009 - Polska

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jak dla mnie z taką grą Polska może w półfinale między przerwami to parkiet czyścić. Jeżeli nie potrafią wygrać 3:0 i już na początku się męczą 3:2 ze słabą Hiszpanią to nie ma co ukrywać mecz najważniejszy z Holandią będzie szybki i gładki dla rywalek a Rosji nie wspomnę.

Dziś 3:0 Rosja spokojnie, Turcja racja może urwać seta i jest to więcej niż pewne. Holandia także 3:0 szybkie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ze wszystkich faworytek wczoraj najbardziej zawiodły niestety Polki, po 2 setach dużo wskazywało na 3-0, jednak nagle nasze zaczęły popełniać błędy a Hiszpanki spokojnie to wykorzystywały. Co najbardziej się rzuca w oczy, to brak lidera na boisku i tak szczerze mówiac, to w tym nowym polskim zespole tego lidera nie było wcale, pojedyncze bardzo dobre występy Kaczor w GP sprawiły, że media ją mianowały tym liderem, ale tak nie jest niestety. Asia najwięcej atakuje, zdobywa najwięcej pkt, ale to za mało. Lider w pełnym tego słowa znaczeniu bierze ciężar gry na własne barki w najważniejszych momentach rozgrywająca w ciemno gra do niej i ona kończy. Tak było we wcześniejszych latach z Glinką, liderka z prawdziwego zdarzenia. Pamiętam jak 2 lata temu na ME w meczu z Czechami Polki przegrywały 9-13 w TB, nagle narodziło się kilka kontr, wszystko do Małgosi Glinki i wygrały nasze zawodniczki do 13. I teraz właśnie nam takiego pewnego punktu brakuje. Nie znaczy to oczywiście, że bez takiej superliderki nie można wygrywać meczów, można ale wtedy jeśli nie mamy siatkarki grającej rewelacyjnie, to cały zespół musi wejść na poziom bardzo dobrej gry i się uzupełniać.
Dzisiaj ważny mecz, który jeśli zostanie wygrany, to zagwarantuje udział w drugiej fazie. Przeciwnik - Chorwacja. Przed turniejem myślałem, że to problemy ewentualne mogą być z Chorwatkami a nie z Hiszpanią, bo i na papierze dzisiajesze przeciwniczki są mocniejsze, ale oczywiście wszystko weryfikuje boisko. Chorwacja wczoraj dostała srogie lanie od Holandii, kapitan Poljak po meczu wypowiadała się, iż wczoraj nie miały nic do powiedzenia na boisku ale teraz z Polkami grają na maxa i pełna mobilazacja. Oczywiście wypowiedź standardowa, kto nie gra na maxa, każdy gra. Chorwatki wczoraj grały bardzo słabo, w meczach sparingowych przed imprezą notowały porażki, ale to jest nadal solidny zespół z zawodniczkami grającymi w lidze włoskiej, z dużymi umiejętnościami. Nie można lekceważyć tej drużyny. Ja liczę jednak na to, że nasze przeciwniczki zagrają tak jak z Holandią (tragicznie) a nasze dziewczyny pokażą to, na co ich stać.
Odnośnie szans Turczynek na seta z Włoszkami, to tak, wczoraj Turcja zagrała słabo a Włoszki bardzo dobrze 1. seta i dwa średnio. Dlatego średnio, bo i Niemki nie postawiły im jakiś ciężkich warunków, zespół niemiecki zawiódł. Jednak jak wiadomo, pierwsze mecze często są takie dziwne, inauguracja wiąże się ze stresem, zwłaszcza u młodych zawodniczek, więc nie wykluczone, że dzisiaj zobaczymy inną Turcją, grającą bardzo dobrą siatkówkę. Ale 3-0 Włoszek wcale nie jest takie mało prawdopodobne, choć nie gram tego, bo jakoś kurs wydaje mi się zaniżony.
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Chorwacja
Typ: DW 3-0
Kurs: 2,00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Już dziś o 17.30 Polki rozegrają swoje drugie spotkanie w Mistrzostwach Europy siatkarek, które odbywają się w Polsce. Dzisiejszymi rywalkami Polek będą reprezentantki Chorwacji. Po pierwszym dniu czempionatu Starego Kontynentu oba zespoły znajdują się w zdecydowanie innych miejscach. Polki po średnim spotkaniu ograły wczoraj reprezentantki Hiszpanii. Po dwóch gładko wygranych setach przez nasze Złotka w poczynania naszej reprezentacji wkradła się dekoncentracja i Hiszpankom udało się doprowadzić do tie-breaka. W nim swoją wyższość udowodniły już nasze reprezentantki, które wygrały 3:2 (25:15, 25:20, 19:25, 23:25, 15:11). Dwa stracone przez Polskę sety można usprawiedliwić presją grania przed własną publicznością. Dzisiaj już Polki nie mogą sobie pozwolić na żadną chwilę dekoncentracji i powinny gładko i szybko rozprawić się z Chorwatkami. Zwłaszcza, że Chorwatki we wczorajszym spotkaniu skompromitowały się totalnie, pokazując, że nie mają żadnego pojęcia o siatkówce oraz, że są fatalnie przygotowane do turnieju w Polsce. Dodam tylko,że Chorwatki uległy wczoraj Holenderkom 3-0 w kolejnych setach przegrywajć do 11,18 i 12. Uważam, że słabe Chorwatki szansę na ugranie jakiegokolwiek seta będą miały jedynie z reprezentacją Hiszpanii, a w meczu z Polską będą tylko tłem dla naszych zawodniczek.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Włochy - Turcja (+2.5) 2 2.10 Unibet ⛔
Jak dla mnie godny uwagi typ i bez wahania pobrałem kurs na to zdarzenie. Oglądałem oba spotkania w wykonaniu zarówno Włoszek jak i Turczynek i na pewno Turczynki nie są na straconej pozycji. Włoszki wczoraj zagrały dobrze, bez jakiś fajerwerków, przede wszystkim bardzo dobrze rozegrały to spotkanie technicznie, ale trzeba też przyznać, że tak fatalna gra Niemek nawet nie wymuszała ze strony Włoszek lepszej gry. Turcja wczoraj mierzyła się z outsiderem, czyli reprezentacją Francji, która rzeczywiście jest najsłabszą drużyną w tej grupie i ogólnie prezentuje bardzo słaby poziom a więc Turczynki nie miały żadnego problemu z pokonaniem rywalek. Dzisiaj po części będziemy mogli się przekonać w jakiej dyspozycji są obie reprezentacje. Teoretycznie na papierze silniejsze są Włoszki, jednak nie rozumiem dlaczego bukmacherzy tak faworyzują tą reprezentację - przecież Turcja prezentuję wysoki poziom gry i aż tak bardzo nie ustępuje tej reprezentacji i wygranie seta przez Turcję jest jak najbardziej możliwe a może nawet coś więcej...

Co do wczorajszego meczu Polek to podpisuje się pod słowami Radka. Mam tylko nadzieję, że wczoraj te wahania formy i słabsza dyspozycja to dlatego, że był to pierwszy mecz, ogromna presja itd i dzisiaj zobaczymy już Polki w znacznie lepszej formie, pewniejsze siebie i zdecydowanie lepsze od swoich rywalek. Chorwacja to solidna drużyna, mająca w składzie dobre zawodniczki grające w niezłych klubach, ale chciałbym aby Polki zaliczyły dzisiaj pewne zwycięstwo, które dodatkowo ich umocni psychicznie przed ciężkim pojedynkiem z Holandią o 1msc. w grupie. Miejmy nadzieję, że dzisiaj zobaczymy zdecydowanie lepszą grę bo inaczej będzie znowu trzeba drżeć o wynik.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Niemcy - Francja typ:1 (-2,5 seta) @ 1,45⛔

Kurs może bez rewelacji ale i tak wg mnie warty zagrania. Szukając słowa do opisania gry Francji, hmm, amatorka pasuje tutaj najbardziej. Wczoraj dzięki atakom w aut Turczynek, jakoś udało im się grać równo w pierwszym secie, pewnie gdzieś nawet pojawiła się iskierka nadzieji na wygranie pierwszej partii, choć szybko ta iskierka zgasła. Kolejne sety, to już kompletnie bez historii a sytuacja z drugiej odsłony 17-2 dla Turcji, to naprawdę na tym poziomie wstyd całkowity. Niemki wczoraj zawiodły, zagrały poniżej oczekiwań, przegrały spokojnie. W zasadzie można powiedzieć, że jeszcze nie weszły w turniej, dzisiaj będzie idealna sytuacja aby ten krok wykonać. Przeciwnik o klasę słabszy. We Francji grę próbuje ciągnąć Rybaczewska, ale wystarczy w nią serwować i już z głowy, środkowe są młode i kompletnie pogubione. Podejrzewam, że z taką grą jak wczoraj, to z Francją pograłyby i kto wie czy nie z sukcesem reprezentacje juniorek niektórych nacji. Podejrzewam że dzisiaj troszkę ostrego flota, przypilnowanie blokiem i Niemki nawet nie będą musiały się za dużo napocić aby wygrać 3-0.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polki po wczorajszym horrorze, dzisiaj już pewnie 3-0 do przodu. Ale nie ma co się podniecać, Chorwacja powtórzyła swoją grę z meczu z Holandią. Nasz przeciwnik sypał błędami szkolnymi w każdym elemencie, potrafiły stracić 9 pkt z rzędu. Chorwatki kompletnie bez formy, źle przygotowane do turnieju. Jutro będą grać z Hiszpanią o pozostanie w ME i szczerze mówiąc jakoś nie widzę po ich stronie argumentów aby ten awans do 2. rundy wywalczyć. A dla Polek to taki poważny sprawdzian czy są w stanie walczyć o medale będzie jutro, mecz z Holandią. Ekipa ta pokonała nas już dwa razy w tym sezonie i to dwa razy po 3-0, mam nadzieję że przyszedł czas na rewanż, choć więcej argumentów jednak stoi po stronie pomarańczowych.
Teraz śledzę mecz Niemek, to trochę mi ręce opadły, spokojnie Niemcy wygrały dwie partie i zamiast dobić rozbite psychiczne przeciwniczki, to przegrywają seta i walczą teraz o to aby nie dopuścić do TB. Myślałem, że ten wczorajszy mecz, to taki słabszy start, jednak coś jest na rzeczy, Niemki jakby formy nie mają. Jutro mecz z Turcją i choć i Turczynki jakieś rewelacji nie grają, to jednak mają więcej szans na wygraną.
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
To ja też pozwolę sobie zabrac głos- przede wszystkim jutrzjesze arcywazne starcie z Holandią. Za dzisiaj gratulacje. Meczu co prawda nie oglądałem ale wynik właściwie mówi sam za siebie. Chorwatki arcydziwny zespół- w składzie gwiazdy SerieA (mniejsze większe ale zawsze) a ekipy z prawdziwego zdarzenia jak nie było tak nie ma. Ale to już nie nasze zmartwienie.
Cieszy gładka Polek wygrana i minimalna utrata sił przed jutrzejszym bojem o półfinał. Przed chwilą właśnie swój mecz zakończyły Holenderki które zgodnie z przewidywaniami gładko ograły podmęczoną ekipę Hiszpanii.
To już wszystko nie ma jednak znaczenia. Jutro nowy dzień, nowa historia. Wyniki dotychczasowe zarówno w tym turnieju jak i całym sezonie faworyta upatrywać każą w drużynie Holandii. Zespół którego gra oparta jest przede wszystkim na sile ataku i bardzo dobrej, konsekwentnej grze na siatce. Zwłaszcza blok jest mocnym atutem w grze Holandii- niekoniecznie nawet ten punktowy, również wyblok.
Taktyka na jutro powinna być podobna jak Polaków w meczu półfinałowym z Bułgarią- czyli przede wszystkim zagrywka taktyczna w poszczególne strefy z pominięciem libero Van Tienen która radzi sobie doskonale z każdym rodzajem serwisu- najlepiej taktyczna zagrywka na Stealens celem odcięcia jej z ataku. Do tej pory nie punktowała ona często co nie zmienia faktu że po Flier jest to druga wieża w ataku która przy dobrym dniu jest piekielnie ciężka do zatrzymania. Ponadto patrząc w statystyki widać wyraźnie że jej młodsza siostra mając piłkę dograną na 3 metr potrafi bez problemów uruchamiać wszystkie strefy(Dzisiaj aż 5 zawodniczek zanotowało 10 lub więcej punktów). Zagrywka to będzie klucz- nie wiem jak to wyglądało u nas w dzisiejszym spotkaniu, wiem natomiast jak to wyglądało wczoraj i trzeba jasno powiedzieć że nie jest to serwis który jest w stanie wyrządzić jakiekolwiek szkody naszym jutrzejszym rywalkom. Bez odrzucenia Holenderek od siatki nasze szanse na zwycięstwo drastycznie spadają- wręcz są iluzoryczne- bo nie wierze w to że rywalki oddadzą nam zwycięstwo poprzez swoje proste błędy. Jest to jednak ekipa na tyle stabilna i już ograna na arenie międzynarodowej że takie nagłe załamania formy przytrafiają im się bardzo rzadko, wręcz wcale. Trzeba będzie jutro wygrać siatkarskim rzemiosłem jak to rzekł mawiać polsatowy guru Drzyzga Wojciech. Liczę optymistycznie na 5-setówkę zakończoną zwycięstwem Polek. Licze na mecz który będziemy wspominać przez następne lata. Wiara czy cuda i mimo że rozum podpowiada zupełnie co innego liczę mocno że jeśli kiedyś ten zespół ma zaskoczyć to właśnie jutro- lepszej okazji już tym sezonie nie będzie.

Czy ten mecz zostanie rozstrzygnięty w 5 setach? Tak @ 2,65 Unibet
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj ostatni dzień walki w grupach, więcz czas decydujących rozstrzygnięć.

Zdarzenie: Polska - Holandia (+1,5/-1,5seta)✅(0:3)
Typ: 2
Kurs: 2,0
Stawka: 7j /10j
Bukmacher: Unibet


Na razie Holandia dwa spotkania bez żadnych problemów po 3:0, natomiast Polska męczyła się z Hiszpanią, wczoraj dużo łatwiej z Chorwacją, ale też przeciwnik na więcej pozwolił. Podczas Grand Prix Holandia dwa razy bardzo łatwo Polskę pokonała po 3:0. Pod koniec Grand Prix wyraźnie osłabły, ale teraz wydaje się, że wróciły do swojej dobrej dyspozycji. Polkom bardzo ciężko będzie czymkolwiek zaskoczyć rywalki. Wszystkie zawodniczki grały we wcześniejszych meczach z Holandią. Najważniejsze będzie w Polskiej ekipie przyjęcie i rozegranie, a z tym mogą być problemy. W meczu z Hiszpanią Polki bardzo często musiały atakowac na podwójnym bloku i miały z tym problemy. Tutaj dojdą jeszcze lepsze blokujące oraz lepsza gra w obronie Holenderek. Jeśli Polki nie zagrają super meczu, to powinno się skończyć najwyżej na 3:1 dla Holandii. Holenderki powinny zacząć skoncentrowane, w fazie przygotowawczej zlekceważyły Turczynki, i przegrywaly 2:0. Tutaj przy publiczności w razie 5. seta mogą sobie nie poradzić i na pewno zdają sobie z tego sprawę.

Inne dwa ciekawe mecze to według mnie Niemcy - Turcja oraz Białoruś - Bułgaria. Niemcy i Białoruś przed ME prezentowały dobre wyniki jak na swoje możliwości, ale na turnieju w Polsce prezentują się dużo gorzej. Zastanawiam się nad typami na Turcję i Bułgarię.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Po tym co wczoraj pokazały Niemki dziś z pewnością zagram na Turczynki, gdyż ich mecz z Włoszkami też widziałem. Bardzo szkoda mi Francuzek, bo były tak bliskie wyrównania, a jak dla mnie nie ma nic lepszego niż widok przegrywających Niemek ;D, może dziś ;D .
Co do meczu Polek, jak dla mnie każdy wynik jest możliwy. Zdecydowanie Holenderki są faworytkami, łatwe dwa zwycięstwa, u nas jedno zwycięstwo przyszło nieco trudniej, no ale to był pierwszy mecz. Teraz pozostaje nam liczyć na to, że z meczu na mecz będzie lepiej, ale czy już w meczu z Holenderkami Polki wzniosą się na wyżyny? Będzie cięzko, ale nie możemy przekreślać szans naszych siatkarek ;)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Czechy - Azerbejdżan 2 @1,55

Azerki są w mojej opinii drużyną lepszą aniżeli Czeszki. W 1 meczu z Serbkami zagrały trochę nerwowo, szarpały grę, popełniały sporo błędów, aczkolwiek po prostu Serbia była za mocna tego dnia. We wczorajszym ważnym meczu ze Słowacją grały już dużo lepiej, skutecznie odrzuciły Słowację od siatki, dobrze przyjmowały a przede wszystkim wystrzegały się błędów w najważniejszych momentach. Co prawda powinny skończyć to wszystko w 4setach, wygrywały już 2-1 i 20-16 ale końcówka seta nerwowa, Słowaczki miały serię świetnej gry i doprowadziły do TB. W nim jednak, mimo początkowej przewagi Słowacji , Azerki zakończyły w bardzo dobrym stylu. Czeszki ze Słowaczkami słabiutko. Głupie błędy, kulało przyjęcie. Wczoraj z Serbkami w zasadzie bez historii. Zawiodła przede wszystkim Matuszkova, która błyszczała w spotkaniu ze Słowacją. Liczę dziś na dobrą grę liderki Azerek - Natalyi Mammadovej. Mam nadzieję, że pociągnie do zwycięstwa koleżanki. Jest to mądra drużyna, widać było, że wczoraj grały zespołowo, wyciągnęły wnioski z pierwszego spotkania i @1,55 na zwycięstwo przeciwko słabo grającej na ME reprezentacji Czech biorę w ciemno.


Oprócz tego oczywiście Holandia -1.5 @2,0, dziś nasze Złotka niestety zostaną sprowadzone na ziemię, Holenderki grają tu niemal bezbłędnie, świetna forma, odrzucą skutecznie Polki od siatki i będzie lipa. Pokusiłbym się nawet o typ Holandia 3-0 @4.0. Nie ma co się kierować patriotyzmem, trzeba patrzeć realnie.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Oglądalem wszystkie meczy pokazywane na antenie Polsatu Sport . Nasuwaja mi sie odpowiednie wnioski. Hiszpania - Chorwacja 1 @ 1,55 mysle ze Hiszpanki powinny spokojnie sobie poradzic ze slabymi Chorwatkami , poniewaz Chorwatki nawet nie sa dobrze przygotwane do tego turnieju.
Rowniez sie zgodze z hendi na Holenderki zrobily o wiele lepsze wrazenie na mnie. Polki nie oszukujmy sie graja jak do tej pory slabo moze i wygraly ale styl w jakich to robily dla mnie nie byl satysfacjonujący.
Turczynki widzialem takze w akcji , fantastycznie walczyly z Niemkami . Nasze zachodnie sąsiadki nie popisly sie w meczu z Francja grając slabo wygraly z zespolem amatorek.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Niemcy - Turcja typ:2 @ 1,85⛔

Sądziłem że może pierwszy słaby mecz Niemek z Włoszkami to tylko taki falstart, przegrały spokojnie 3-0 choć i Włochy nie zagrały jakieś rewelacji. Jednak patrząc na wczorajszy mecz z Francją, to jednak trzeba mówić o braku formy i dobrego przygotowania. Francja to chyba najsłabszy zespół na tej imprezie a wczoraj bardzo mało brakowało aby doprowadziły do TB, trochę zimnej krwi w 4. secie. Dwa bardzo słabe mecze, to już nie przypadek. Bardzo słaba gra na skrzydłach, kłopoty w przyjęciu nawet łatwych zagrywek. Turczynki po takim nawet słabym meczu pokonały Francję (choć tutaj &quot;słaby&quot; ma inną wymowę niż u Niemek) i przegrały wysoko z Włoszkami, ale wczoraj Italia zagrała na takim poziomie, że pewnie wygrałby z każdą ekipą na świecie, więc i brak widocznej walki u Turczynek nie może dziwić. Porównując grę obu ekip, to tutaj dla mnie lepiej wygląda ekipa Turcji. Paradoksalnie wczorajsza szybka porażka Turcji dzisiaj może zadziałać na ich korzyść, Niemki mówiły że są zmęczone, choć grały tylko dwa mecze, a wczoraj toczyły dość wyczerpujące spotkanie z Francją z wieloma długimi akcjami. Mecz o liczenie się jeszcze o 1/2, bo kto przegra drugi mecz do drugiej rundy awansuje, ale szans na strefę medalową już mieć praktycznie nie będzie.

Bułgaria - Białoruś typ:1 @ 1,75✅

Białoruś mnie trochę zawiodła na tym turnieju, myślałem że powalczą o wygraną z Belgią i zaprezentują dobrą siatkówkę, zwłaszcza że przed ME grały nawet dobrze. Tutaj jednak bardzo słaba gra i praktycznie zero taktyki. Karpol z takim bagażem doświadczeń powinien dobrać dobrą strategię gry a tutaj kompletnie niszczy możliwości tej ekipy. Ten trener jest jakiś kompletnie niereformowalny, dobrał tej drużynie taką samą taktykę, jak kiedyś zaaplikował Rosjankom, czyli prosta gra na rozegraniu, choć bardziej pasuje określenie wystawianiu, świeczka 9 m nad siatkę na skrzydło. Jakoś Rosja sobie z taką grą nie mogła poradzić, to ciężko oczekiwać, że zda ona egzamin z Białorusią, która jednak posiada słabsze zawodniczki. Bułgaria natomiast po 3-0 z Rosją, wczoraj zagrały dobry mecz z Belgią a w TB zdecydowanie wygrały do 6. Zespół ten gra bardziej wszechstronnie od Białorusi, rozgrywająca ma kim grać i na skrzydłach i na środku, posiada kilka ciekawych zawodniczek - Filipova, Yaneva. Białoruś raczej skończy turniej na pierwszej rundzie, prezentują się najsłabiej i na drugą nie zasługują.


Odnośnie meczu Polska - Holandia, to myślę tak jak PiotrekR, taktyka Polek może być jedna - ostra zagrywka na Staelens, aby wyłączyć ją z ataku a także utrudnić rozegranie siostrze. Jeśli dziś element zagrywki nie będzie naszym mocnym punktem, to mecz może skończyć się 0-3, bo jest jasne że na siatce przewagę fizyczną mają Holenderki i jeśłi będą sobie spokojnie dogrywać, to o wygraną będzie szalenie ciężko.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Włochy - Francja under 160,5 @ 1,3 ⛔ (wstyd taki kurs, Włoszki odmienionym składem straciły seta)
Kurs nie powala, ale na podbitkę można spokojnie brać. Miałem przyjemność wczoraj być w Hali Stulecia i widziałem na żywo grę Włoszek. Bardzo dobrze prezentuje się ta ekipa. Turczynki, który miały nawiązać wyrównaną walkę po prostu były bezradne. Nawet mocne zagrywki Neslihan nie robiły wrażenia na rywalkach. Przyjęcie w zespole Włoskim bardzo dobre, w ataku Taismary czarnoskóra Kubanka, bardzo skoczna i dynamiczna. Szybko składa się do ataku i na prawdę w tym elemencie wiele potrafi. Francuzki dwa spotkania, dwie porażki. Wczoraj urwały seta Niemkom, ale już raczej myślą o powrocie do domu. Umiejętności czysto siatkarskie po stronie Włoszek i tutaj szybkie 3-0.

Dzisiaj można grać jeszcze na Holenderki, jak zostało tutaj wspomniane. Nasze Panie mają zbyt duże przestoje, do tego słabo w tym ataku. W tym roku nie udało nam się wygrać z Oranje, dzisiaj niestety raczej się nie przełamiemy. Do tego over pkt w spotkaniu Niemcy - Turcja. Dwie wyrównane raczej ekipy, ważne spotkanie dla obu ekip, bardzo możliwy 5 rozstrzygający set. Z pewnością jedno z ciekawszych dzisiaj spotkań.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Polska - Belgia(+2.5) 2 @1,65


Moim zdaniem promo. Nie ma sensu się łudzić i twierdzić, że porażka z Holandią to tylko wypadek przy pracy. Polki po prostu grają słabo na tle rywalek i tyle. Ogrom przestojów, traconych seriami punktów. Nie wierzę, że Belgijki nie ugrają jutro seta. Wczoraj rozegrały bardzo dobre spotkanie z Rosjankami, świetna forma leworęcznej Virginie De Carne, poziom trzyma młoda Freya Aelbrecht. Przede wszystkim błyszczały na zagrywce, a doskonale wiemy, że jak u nas nie ma przyjęcia to jest katastrofa.. Naszym zawodniczkom z pewnością trafi się niejeden przestój w grze. Polkom ostatnimi czasy ciężko grało się z Belgijkami, spotkania były zacięte i takie też będzie jutro. Niewykluczone, że Belgia ugra nawet więcej niż seta. Myślę, że over 180,5 @2,4 także realny.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Można podsumować występ naszych siatkarek w pierwszej rundzie. I ocena nie może być wysoka. Najpierw tracimy dwa sety ze słabą Hiszpanią, bo tak trzeba powiedzieć - słabą Hiszpanią. Taki zespół Polki powinny ogrywać 3-0 na spokojnie. Potem łatwa wygrana 3-0 z Chorwacją, gdzie już niektórzy znawcy z Polsatu podniecali się, że na taką grę czekaliśmy, hehe, na jaką grę - Chorwatki zagrały kompletną kaszanę i dlatego nam tak łatwo zdobywało się punkty. Na jakim poziomie znajduje się nasza kadra świadczy mecz z Holandią, pomarańczowe ośmieszyły nasz zespół, rozbiły je w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Co najbardziej rzuca się w oczy, to niedość, że w elementach siatkarskich były nasze gorsze, to wyglądało tak jakby w ogóle nie miały przygotowania taktycznego. Chyba każdy wiedział, że szanse Polki muszą szukać w ostrym serwisie na Stealens i jakoś tego nie było. Zaczynam poważnie się zastanawiać nad zagraniem jutro Belgia +1,5 seta po kursie 3,2. Bo tak szczerze mówiąc, to jakoś żadnego argumentu takiego pełnego po naszej stronie nie widać. To nie przypadek, że z Belgijkami Polki wygrały w tym sezonie 2 razy ale po TB. W spotkaniu w Rzeszowie Belgia potrafiła wygrać 2 sety a grała tam w słabszym zestawieniu niż teraz, obecnie Polki jakby grają na takim samym poziomie, czyli średnim natomiast do ekipy Belgii doszły doświadczone zawodniczki i grają lepszą siatkówkę. Ich mocnym punktem jest dobra zagrywka, tym elementem rozbiły wczoraj Rosjanki a chyba każdy zdaje sobie sprawę, że właśnie w defensywie mamy największe problemy. Z drugiej strony my nie mamy liderki na boisku a Belgia ma leworęczną De Carne. Polki mają tutaj walczyć o medale, a tymczasem niestety ale po 3 pierwszych meczach lepiej wygląda ekipa Belgii, tak to niestety wygląda. Może nasze zawodniczki nagle dostaną olśnienia, hmm, ale to wszystko powoli zaczyna być złudną nadzieją.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Trafienie meczu Polska - Belgia w rozmaitych handi które oferuje unibet jest wg. mnie jak rzut monetą.Po tym co Polki grają nijak nie mogę sobie wyobrazić przebiegu tego meczu.Nie zdziwię się jak wpadnie kurs 3,2 ( poniżej 135,5 ) lub kurs 3,9 ( ponad 200,5 ) To co nasze pokazały w meczu z Hiszpanią nagle stając po dwóch setach bez powodu ( niektórzy piszą że to presja, pierwszy mecz itp z czym się nie zgadzam) to po prostu żenada. Dzień później z wcale nie dużo gorszą Chorwacją (Hiszpania - Chorwacja 3:2 ) w meczu mamy tylko 122 punkty i wygrywamy bez problemu.Co grać z Belgią ? Myślę że najbardziej prawdopodobne jest :
+ 180,5 pkt. - 2,4 cztery sety starczą np.do: 20,21,20,20
+2,5 set Belgia - 1,65
+11,5pkt. Belgia - 1,85

Oczywiście delikatnie
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Patrząc na oferte Unibeta i biorąc pod uwage to, że ekipy Rosji, Bułgarii, Belgii, Włoch, Niemiec i Turcji dzisiaj się przeprowadzały nasuwa mi się kilka wniosków.

Hiszpania - Rosja
Liczba Punktów w tym Meczu 125,5 PONAD 1,72
Nie ulega większej wątpliwości kto powinnien wygrać w tym meczu, ale ciężko od Rosjanek wymagać śrubowania rekordów. Wg mojego typu Hiszpanki muszą ugrać minimum 51pkt, co jest bardzo realne. Po 2 treningach na nowej hali Rosjanki mogą mieć problem z serwisem, a bez tego będą nie będą możliwe długie serie punktowe. Nie ukrywajmy też, że Rosjanki nie będą faworytkami publiczności, w szczególności patrząc na sytuacje w tabeli - albo One, albo Polki.

Holandia - Bułgaria
(Całkowita liczba punktów 160,5) 1.50
Tu sytuacja odwrotna, Holenderki grające &#39;u siebie&#39;. Naprawde mocne Holenderki kroczące od zwycięstwa do zwycięstwa, bez przegranego seta, ba zaledwie grające jednego zaciętego seta w turnieju (25:23 z Polską). W każdej chwili może co prawda zdarzyć im się wpadka, ale patrząc na ich dyspozycje w pierwszych 3 meczach i na suche cyfry - sety wygrane do 11 i 12 z Chorwacją, do 13 z Hiszpanią, do 13 z Polską - myślę, że spokojnie zmieszczą się w granicy 160 pkt.
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Holandia - Bułgaria 1. set, totals - suma zdobytych punktów
Typ: Mniej niż 43,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Już we wtorek rozpocznie się druga faza turnieju o Mistrzostwo Europy kobiet. W mało ciekawie zapowiadającym się pjedynku Holenderki zmierzą się z reprezentantkami Bułgarii. Drużyna Holandii to jeden z głównych faworytów do wygrania tych mistrzostw. Na tym turnieju idą jak burza. W trzech spotkaniach nie straciły nawet seta. Bułgaria to zespół, któremu nie wróży się żadnego sukcesu w tych mistrzostwach. W swoim pierwszym spotkaniu przegrały bez żadnej walki z Rosjankami 3-0 w setach do 19, 9 i 14. Następnie po długim, męczącym i nudnym spotkaniu pokonały nieznacznie słabe Belgijki 3-2 (-24, 22, -17, 21, 6). W ostatnim spotkaniu pierwszej fazy również po ciężkim boju ograły bardzo słabe Białorusinki 3-1 (-17, 20, 11, 20). Ja typuje, że w spotkaniu Holandia - Bułgaria Bułgarki zdobędą maxymalnie 18 punktów. Dlaczego? Holenderki gromią swoich kolejnych rywali. W spotkaniu z Chorwacją wygrywały sety do 11, 18 i 12, w meczu z Hiszpankami do 17, 13 i 15, a w meczu z Polską do 18, 13 i 23. Jak widać w 9 setach Holenderkom tylko raz zdarzyło się stracić więcej niż 18 punktów. Jednak było to już w 3s ecie meczu z Polską, gdzie Holenderki wyszły już chyba za bardzo rozprężone. Jednak jeszcze nie zdarzyło się na tych mistrzostwach, aby Holenderki straciły więcej niż 18 punktów w pierwszym secie. Wiemy dobrze, że Bułgarki to słabszy zespół niż Polska, dlatego sądzę, że Holenderki spokojnie wygrają to spotkanie 3-0 nie tracąc w pierwszym secie więcej niż 18 punktów.
 
A 0

almighty

Użytkownik
Mam troche czasu i wlasnie zaczalem analizowac jutrzejsze spotkanie..
Pierwsze co rzuca sie w oczy to fakt, ze ME w siatkowce kobiet bardzo roznia sie od ME mezczyz. linie wystawiane na spotkanie - under/over czy handi punktowe zdecydowanie wskazuja faworytow. Mezczyzni mieli zdecydowanie dogodniej ustawione linie na poziomie 185.5 ewentualnie 180.5 i handi punktowe na poziomie ok 10 pkt byly zdecydowanie latwiejsze do grania. Poziom meskiej siatkowki byl bardziej wyrownany, ale pozwalalo to na wybieranie fajnych typow z dobrymi kursami. U kobiet handi czesto sa tak wygorowane, ze ciezko grac po normalnych kursach na faworytow. Handi na poziomie 25 pkt sklaniaja raczej do grania na underdogi. Z drugiej strony spotkania konczace sie wynikami 3:0 czesto koncza sie bardzo wysokimi zwyciestwami, a pokonane rywalki zdobywaja niejednokrotnie ponizej 50 pkt. Dla mnie te Me sa malo atrakcyjne do typowania, ale przy dosyc szerokiej ofercie mozna znalesc cos ciekawego. Moje przemyslenia na temat spotkan:
15.00:
Wlochy-Azerbejdzan oraz Rosja-Hiszpania i kursy na wynik 3:0 na poziomie 1.30 to nic ciekawego. Linie na poziomie 125.5-126.5 pkt oraz handi punktowe po 25 pkt zdecydowanie sklaniaja do grania na underdogi w tych spotkaniach. Wloszki graja swietna siatkowe, ciezko znalesc slabe punkty w ich grze. Rosjanki w ostatnim spotkaniu mialy ogromne problemy i wygraly dopiero w tie-breaku z Belgia. Azerbejdzan i Hiszpania wysoko przegrywaly z mocnymi ekipami, ze slabszymi rozegraly 5ciosetowe spotkania. Wloszki i Rosjanki na 100% (podobno cos takiego nie istnieje, ale jednak) wygraja spotkania, ale czy zniszcza swoje rywalki roznica 25 pkt? Dzien przerwy w turnieju zawsze powoduje, ze dyspozycja druzyn jest troche niepewna i rozsadek nakazuje szukac rozwiazania tego spotkania w handicapach dodatkich. Ostatecznie:
Azerbejdzan +24.5 @1.85 (3/10)
Hiszpania +25.5 @1.85 (3/10)
17.30:
Niemcy-Czechy oraz Holandia-Bulgaria to spotkania w ktorych kursy i linie pozwalaja poszukac czegos innego niz dodatnie handi punktowe. Niemki zaprezentowaly sie calkiem niezle, wygraly z Turcja i Francja. Porazka z Wloszkami byla dosyc oczywista, chociaz i w tym spotkaniu pokazaly, ze potrafia grac w siatkowke - 2 i 3 set przegrany 25-22 wygladaly dosyc dobrze. Czechy awansowaly do drugiej rundy rzutem na tasme w wygrywajac z Azerbejdzanem 3:2. Moim zdaniem faworytem tego spotkania sa Niemki i powinny wygrac nie tracac wiecej niz 1 seta. Holandia w pierwszej rundzie 3 zwyciestwa, 9-0 w setach. Rywalki zdobywaly odpowiednio 45, 51 i 54 pkt co pokazuje, ze sa w swietnej dyspozucji. Bulgaria po wysokiej porazce z Rosja 3:0 (75-42) wygrala dwa spotkania. Holandia to jednak rywal poza zasiegiem i mysle, ze ciezko bedzie osiagnac chociaz pozornie dobry wynik. Ostatecznie:
Niemcy-Czechy under 180.5 @1.55 (5/10)
Holandia-Bulgaria under 132.5 @1.85 (5/10)
20:00
Polska-Belgia oraz Serbia-Turcja to chyba najciekawsze spotkania dnia. Polska nie gra moim zdaniem rewelacyjnie na tych ME i o dobry wynik bedzie raczej ciezko. Belgia w spotkaniu z Rosja pozytywnie zaskoczyla i dla naszej reprezentacji to nie bedzie latwe spotkanie. Historia spotkan pokazuje, ze sa to zazwyczaj dlugie i wyrownane pojedynki. Ostatni pojedynek to chyba siatkarski hit dnia. Serbia bez porazki, bez straty seta, w meczach rywalki zdobywaly 50, 52, 58 pkt. Turcja prezentuje sie slabiej niz mozna sie bylo spodziewac przez turniejem - wysoka porazka z Wlochami 0:3 (75:50) oraz co wazniejsze porazka z Niemkami 2:3 oznacza dla nich praktycznie koniec szans w walce o medale. Ostatecznie:
Belgia +12.5 @1.85 (5/10)
Serbia -9.5 @1.85 (7/10)
Serbia-Turcja under 180.5 @1.65 (7/10)
Serbia-Turcja under 160.5 @2.40 (3/10)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom