>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2010

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
New York Yankees @ Boston Red Sox

Wielki początek sezonu - klasyk Yankees vs. Red Sox. Typuje tutaj Red Soxów. Grają na Fenway, mają coś do udowodnienia Yankesom. Bet opieram głównie na pitcherach - Beckett z Bostonu i Sabathia z NYY. Josh Beckett początki sezonu na zawsze świetne. W 5 z 6 ostatnich otwarć, Beckett oddał najwyżej 1 runa. Pozostałe statystyki także potwierdzają, że Beckett ostro zaczyna. Do tego miał bardzo solidny Spring Training. Sabathia z kolei to niezły byczek - nie wiem czy to kwestia wagi :)P), ale CC zawsze rozkręca się w miarę sezonu, początki mając dość ciężkie. W zeszłym sezonie w otwarciu wytrzymał 4 inny, umożliwiając aż 8 hitów, 6 runów i 5 walków. 2 lata temu w swoim otwarciu wytrzymał 5 innów, oddając 6 hitów, 5 runów i 3 walki. Statystyki z kilku poprzednich lat również potwierdzają, że CC w porównaniu z Beckettem otwarcia ma słabe.

Boston Red Sox ML @ 1.86✅9-7
 
shen 408

shen

Użytkownik
Tampa Bay Rays-Baltimore Oriles 1(-1,5)2,14⛔

Ekipa Rays w spring training zanotowała najlepszy bilans w całym AL,wygrywając 20 z 30 spotkań.Spring Training to rozgrzewka przed sezonem zasadniczym i wyniki nie są traktowane serio,jednak są przydatne do pisania analiz na początek sezonu.Rays w tym roku powinni być głównym kandydatem obok Yankees i Red Sox do wygrania American league,po nieudanym zeszłorocznym sezonie w którym wygrali tylko 84 spotkania w tym roku ich aspiracje są dużo większe.Lineup Rays jest jednym z bardziej utalentowanych w całej lidze(5 allstarów rok temu)do tego kilku najlepszym grajką kończą sie kontrakty,więc w tym roku powinni się bardziej postarać.Na swoim terenie w ostatnich 2 sezonach Rays notują świetny bilans 109-53 najlepszy w całej MLB.Dziś na otwarcie sezonu zmierzą się z Baltimore Orioles,ekipą która co roku zawodzi i nie może dostać się do postseason.Do tego ich dzisiejszy starting pitcher Millwood bardzo cieniował w spring training co nie napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem.:grin:Trudno coś mądrego napisać na początek sezonu,wg mnie jednak taka drużyna jak Rays na otwarcie sezonu na swoim terenie powinna spokojnie odgrać ekipe Orioles.

Prawdopodobne składy
Roberts 2b
Jones cf
Markakis rf
Tejada 3b
Scott dh
Wieters c
Pie lf
Atkins 1b
Izturis ss
Millwood p

Bartlett ss
Crawford lf
Zobrist rf
Longoria 3b
Pena 1b
Upton cf
Burrell dh
Rodriguez 2b
Navarro c
Shields p

edit
Shields, making his third straight opening day start, has fared well against the Orioles, going 6-2 with a 2.92 ERA in 15 career starts.

Millwood, the new Orioles ace, has faced the Rays in previous seasons with the Rangers and is 2-2 with a 6.16 ERA in five career starts.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Milwaukee Brewers vs. Colorado Rockies
H ( 0:1,5 ) 1 @ 2.40​
✅ ( 4/10 )

Dzisiaj o godzinie 2:10 w nocy naszego czasu spotkają się drużyny... dobra żartowałem ;)
wczoraj 3:5 ale mecz b. wyrównany (10:12 hits) COL mają świetną serię z MIL 7 wins z rzędu 14:3 w ostatnich meczach ale to się musi kiedyś skończyć więc może dziś, doświadczony Randy Wolf (MIL) v. Greg Smith (COL) który poprzedni sezon spędził w Minors Leagues to na pewno awantaż gospodarzy na których stawiam.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Colorado Rockies @ Milwaukee Brewers

Ani Cook z Rockies ani Davis z Brewers nie należą do dominatorów.Jednak w dzisiejszym meczu zdecydowanie bardziej podoba mi się Cook, który ma bardzo dobre staty vs. Brewers (6-2, 3.02 ERA). Z kolei u Davisa nie podoba mi się to, że w zeszłym sezonie był liderem w oddanych walkach (103). Colorado mające niezłych batterów powinno to wykorzystać. Do tego dochodzi Phill Cuzzi - 55% meczów, w których uczestniczył zakończyło się underem, do tego dochodzi 63% wywołanych strike&#39;ów w zeszłym sezonie. Nie mam czasu na przywoływanie większej ilości statów w tym momencie. Rozważałem dwa typy w tym meczu: Rockies i under 9 runów. Zagram tylko Rockies ML, bowiem obie drużyny mają &quot;niezłe pały&quot; i jak któryś w pitcherów nawali będzie bonanza i oba typy mogą pójść w las, choć umpire Cuzzi kusi.

Colorado Rockies ML @ 1.94⛔
 
F 0

fankultu

Użytkownik
Spotkanie:Cincinnati Reds (J. Cueto) - St. Louis Cardinals (A. Wainwright)
Typ: St. Louis
Kurs:1,72 ✅ wynik 6-3
Buk:Expekt
Analiza:
Mecz w nocy ok. godz. 1.10 czasu polskiego.
Podstawowa sprawa w przypadku ligi MLB, czyli prognozowana para picherów,ich statystyki sa podstawową przsłanka mojego typu.

J.Cueto, zawodnik stosunkowo młody, w lidze MLB zagral 2 sezony, bilans ujemny 20-25,ale w takim zespole jak Reds to zaden argument.Bardziej interesujące sa jego szczególowe staty: era w obu sezonach grubo powyżej 4,00.
W 2009 era 4,41 czyli bez rewelacji, whip 1,36 czyli srednio, stosunek walk-SO tez na kolana nie rzuca 61-132 w 172 inn. Przeciwko dzisiejszym przeciwnikom oddawal srednio ponad 6 runów.

A.Wainwrigh zawodnik starszy, bardziej doświadczony, w MLB to juz jego 6 sezon, w calej karierze bilans 46-24 czyli calkiem przyzwoicie. Poprzedni sezon to era na poziomie 2,63 ( czołówka ligi), whip 1,21 ( znowu b.dobry), stosunek walk-SO 66-212 w 233inn. Przeciwko dzisiejszym przeciwnikom oddawal srednio niecałe 5 runów.
Ponadto, co warto mysle podkreślić, gracz ten prezentuje równa forme na przestrzeni calej swojej kariery,raczej nie zdarzają mu sie spektakularne wtopy w 1 czy 2 inn.

Podsumowując, na pozycji pichera zdecydowana przewaga St.Louis, poprzedni mecz tych druzyn to zwyciestwo St.Louis. Poza tym, St.Louis maja w skladzie Pujolsa

ps. typ i analiza podane w &quot;typach dnia&quot;
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Cleveland Indians @ Chicago White Sox

Po obu stronach znakomici pitcherzy - Peavy z CWS i Carmona z Indians. Carmona ostatni sezon miał bardzo słaby, ale to wciąż bardzo dobry gracz i Spring Training pokazał, że z formą nie jest źle. W Chicago dzisiaj dość zimno, do tego jest spora szansa na opady deszczu. Mój typ na ten mecz to:

under 8 runów @ 1.800zwrot

Dlaczego? Bill Hohn..5-1 dla undera w ostatnich 6 meczach Indians i 4-1 na rzecz undera w ostatnich 5 meczach White Sox. Myślę, że Indians dzisiaj powalczą i może pokuszą się o zwycięstwo, ale nie jestem szalony,żeby typować przeciwko Peavy&#39;emu.

Trzeba było jednak zaszaleć i zagrać Indians zgodnie ze statami..a tak zwrot ????
 
B 0

bodzio661

Użytkownik
Jeżeli mogę podrzucić jedne z lepszych kursów na dzisiejszą piękną noc to będą to:

Detroit Tigers 1,70✅

Tygryski są na fali po wczorajszej wygranej, pozatym jest to ich tzw. Home opener. jedno z większych wydarzeń w sezonie regularnym. Czyli poprostu pierwszy mecz u siebie:p. Myślę że powinni sobie poradzić z nieźle grającą ekipą z cleveland.

Colorado Rockies 1,57✅

Tu chyba nie trzeba pisać niczego. Tak samo jak Tigers Colorado zaczyna u siebie, pozatym mają na rozkładzie słabą pomimo wszystko drużynę z San Diego. Jorge de la Rosa jako narzucający, i wszystko jasne!
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Spotkanie:Baseball, USA, MLB:12.04.2010, godz.21.05 Cleveland Indians - Texas Rangers
TYP: Texas -1.5AH including OT✅
Kurs: 2.24
Buk: Unibet

Pojedynek w MLB pomiędzy Indianami z Cleveland a Rangersami z Texasu. Bilansu obu ekip nie ma co podawać gdyż sezon dopiero się rozpoczął i na razie nie odzwierciedla w żadnym razie poziomu sportowego ekip. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo gości dlaczego? Ponieważ ich piczer to jeden z najlepszych obecnie w tych rozgrywkach. Mowa o zawodniku z nazwiskiem Rich Harden(carrer ERA 3.39) po rozegranych 136 meczach to naprawdę świetny rezultat. Miotacz ten rzadko się myli jest naprawdę solidnym gracz oddaje bardzo mało punktów przeciwnikom. Po drugiej stronie stanie Fausto Carmona(carrer ERA 4.69) co tu dużo mówić zawodnik słaby o czym świadczy jego ERA po rozegranych ponad 100 meczach co oznacza, że ten piczer nie jest solidnym graczem. Jeśli chodzi o lineup to w drużynie gospodarzy brakuje Grady Sizemore&#39;a(AVG 275) co jest niewątpliwym osłabieniem dla ataku. Jeśli chodzi o gości to brakuje Kinslera ale sądzę, że z takim świetnym piczerem powinni poradzić sobie bez problemu i wysoko wygrać ten mecz.

Lukas\\ Panowie, jakbyście mogli rozliczać typy na ✅lub⛔po zakończeniu spotkania, to będę bardzo wdzięczny
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Cubs -1.5 (Dempster) @ 2.15 vs. Brewers✅

nie lubie grać na Cubsow, ale sprobuje..o Davisie pisałem kiedys przy okazji meczu z Colorado (dział MLB). Dempster u siebie bardzo solidny pitcher, z kolei Davis na wyjazdach nie imponuje. Cubs maja bilans 7-2 vs. Brewers w ciagu ostatnich dwoch sezonów, gdy startował Dempster, natomiast 5-0 u siebie vs. Brewers w ciągu ostatnich dwóch sezonów, gdy startował Dempster.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
New York Yankees - Los Angeles Angels
New York Yankees Win 1,51 @ bet365
✅ 7-5​

Dziś o godzinie 19:05 polskiego czasu New York Yankees rozegra swój siódmy mecz w nowym sezonie. Czy będzie to szczęśliwa siódemka, która da nowojorczykom zwycięstwo? Tym razem przeciwnikiem jankesów są anioły z Los Angeles. Na pozycji pitchera dziś wyjdzie Any Pettitte, który w tym sezonie zagrał tylko raz - w meczu otwarcia z Boston Red Sox siódmego kwietnia. Niestety wtedy NYY odniosło porażkę, lecz niewielką - po zaciętym boju mecz zakończył się wynikiem 7-9. Aktualnie jego ERA wynosi zaledwie 1.50 co jest bardzo dobrym wynikiem... miejmy nadzieję, że w dzisiejszym meczu statystyka ta nie wzrośnie. Na przeciw niemu wyjdzie Ervin Santana którego ERA jest znacznie wyższa bo wynosi aż 6.00. Ostatnie trzy mecze między obiema ekipami odbyły się w zeszłym roku w ramach playoffów, wtedy trzykrotnie anioły musiały uznać wyższość jankesów. Los Angeles Angels nie zaczęli tego sezonu najlepiej, tylko 2 wygrane i aż 5 porażek - ten wynik zapewne nie motywuje do walki. Potrójna przegrana z Minnesotą tym bardziej. Na piętnastu ekspertów serwisu covers.com 8 typuje zwycięstwo jankesów a 7 win Angelsów.... ja jednak stawiam na NYY po kursie 1.51 w bet365.
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Spotkanie:Baseball, USA, MLB:13.04.2010, godz.22.10 Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks
TYP: Dodgers -1.5AH Full Time bez dogrywki
Kurs: 2.30
Buk: bet365
Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są gospodarze tego pojedynku, którzy mają niesamowicie mocny skład. Porównując go pozycja do pozycji każdym zawodnikiem w drużynie Arizony nie znalazłem ani jednego gracza, który byłby lepszy. Średnia uderzeń u Dodgersów jest bardzo wysoka z gwiazdą bez precedensu niesamowitym Manny Ramirezem(AVG 313). Z kolei goście tego spotkania mają jeden z najsłabszych składów i prawdopodobnie standardowo nie odegrają żadnej roli w MLB. Teraz piczerzy, w skłądzie gospodarzy utalentowany młodzik Clayton Kershaw(carrer ERA 3.4) bardzo perspektywiczny zawodnik dopiero 22-letni bez wątpienia piękna kariera przed nim. Po stronie przeciwnej stanie Ian Kennedy(carrer ERA 5.98) rozegrana bardzo mała ilość spotkań zawodnik 25-letni nie wróżę mu pięknej kariery. Widać więc, że wszystkie parametry przemawiają za gospodarzami tego pojedynku i dodatkowo mam przeczucie, że będzie pogrom jakiego dawno nie było, przynajmniej porównując potencjały obu zespołów jest olbrzymia przepaść.
 
B 0

bodzio661

Użytkownik
A ja dziś oprócz już rozgrywanych meczy Yankeesów i Dodgersów gdzie postawiłem jeden z -1,5 runa a drugi na zwycięstwo drużyny z Los Angeles postawiłem również mecz:

Toronto Blue Jays - Chicago White Sox 1 1,80 (STS)

Wydaje mi się że Ricky Romero nie może przegrać meczu ze słabo grającym na początku sezonu zespołem z Chicago. Co prawda jest 1-4 w meczach poprzedzających jego tzw. &quot;Quality Start&quot;, Ale uważam że pownien spokojnie go powtórzyć. Poza tym Gawin Floyd ???? jeden z gorszych narzucających w lidze MLB. Jeżeli ktokolwiek stawiał na niego powinien jak najszybciej przejrzeć na oczy. Jedynym zagrożeniem dla kanadyjskiej drużyny może być Gordon Beckham oraz Alexei Rodriguez. Pozdrawiam i Powodzenia ???? )
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja dzis gralem Yankow -1.5 i przyznam, ze w 9th zrobilo sie nerwowo ????
Na teraz zastanawiam sie nad dwoma typami, albo Marlins -1 albo Rays -1...
Osobiscie skusze sie na Marlins, poniewaz wczoraj mimo porazki zagrali dobre zawody. Pitcher przecietnie, jednak na uwage zasluguje fakt, ze ladnie odbijali;) Przeciwnik nie gorzej, jednak mysle, ze dzis Marlin podciagna Pitching i pokonaja Reds, ktorzy przeciez jakas potega w MLB nie sa... kurs wart uwagi bo w pinnacle ponad 2.12!
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Seattle Mariners - Oakland Athletics
Seattle Mariners Win 1,96 @ bet365 ✅ 4-2​

Dziś w nocy, gdy większość z Nas będzie smacznie spać, za oceanem odbędzie się kolejna seria spotkań w ramach MLB. Dziś o godzinie 4:10 nad ranem na Safeco Field miejscowa drużyna Marinersów podejmie Oakland Athletics. Miejsce w którym odbędzie się mecz jest bardzo ważne dla gospodarzy bowiem w ostatnich siedemnastu meczach na tymże stadionie Athletics wygrało zaledwie trzy mecze. Sezon 2010 póki co jest łaskawszy dla drużyny gości, na dziewięć rozegranych spotkań aż sześć razy schodzili z boiska jako zwycięzcy. Odwrotny bilans zaś ma Seattle. Ten fakt jednak mnie za bardzo nie martwi. Mariners na swoim terenie grają całkiem sumiennie, zwłaszcza z dzisiejszym przeciwnikiem co wcześniej przedstawiłem w statystyce. Czas przejść do pitcherów. Po stronie gości narzucać będzie Gio Gonzalez - jest to jego trzeci sezon w barwach Oakland. Średnia home runów do jakich dopuścił GG to około jeden na mecz, jest to dobra średnia. Średnia ERA z tych trzech lat Gonzaleza wynosi 6.10 (w tym sezonie w jednym meczu jego ERA wyniosła 3). Przejdziemy teraz do pitchera dzisiejszych gospodarzy. Jest nim Jason Vargas, 27 letni Kalifornijczyk którego kariera jest bogatsza o 2 lata niż jego oponenta (w 2007 roku grał dla New York Mets zaś okres 2005-2006 spędził w ekipie Marlinów z Florydy). Jego średnia ERA z tych pięciu lat wynosi 5,50. Martwić może jedynie słaby występ w ostatnim meczu gdzie jego era wyniosła 8.44 - tu już można by przystać i zastanowić się nad tym zawodnikiem, czy jego sezon nie będzie podobny do tego z 2007 roku gdy grał dla NYM - wtedy bowiem jego ERA wyniosła ponad 12. Ogólnie mówiąc mecz ten jest trudny do wytypowania bo obie drużyny stać na wspaniałą grę. Ja jednak widzę większość plusów po stronie Seattle i stawiam dzisiaj na ich wygraną.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
New York Yankees - Los Angeles Angels
New York Yankees Win 1,50 @ bet365 ⛔
Za niecałą godzinę na Yankee Stadium odbędzie się kolejny mecz w ramach American League, podobnie jak zeszłej nocy z Aniołami z Los Angeles. Jakby nie patrzeć na ten ostatni dziewiąty inning gdy LAA zdobyło aż 4 punkty to w tym meczu praktycznie by nie istnieli, przy odrobinie szczęścia z 7-1 zrobiło się 7-5. Dziś na pitcherów wytyczeni byli Joel Pineiro po stronie gości oraz Javier Vazquez. Zaczniemy od tego pierwszego - Joela. Jest to zawodnik bardzo doświadczony, gra już okrągłe 10 lat z czego większość spędził w Seattle Mariners, ERA jak na tak długo grającego jest całkiem niezła, niecałe 4,40. Javier Vazquez w baseball gra o dwa lata dłużej od kolegi z przeciwnej ekipy. Warto dodać, że Vazquez w tym sezonie powrócił do NYY po sześciu latach. Jego ERA również jest godna podziwu, wynosi 4.21. Los Angeles w ostatnim czasie nie radzi sobie najlepiej. Przegrane trójmecze z Minnesota Twins oraz Oakland Atheltics nie wróżą poprawy gry aniołów. Yankesi są w o wiele lepszej formie no i dziś grają przed swoja widownią. Warto też dodać, że 3/4 mecze na swoim boisku Yankesi wygrywają zaś anioły nie są drużyną typowo wyjazdową. W tym meczy typuję łatwe zwycięstwo NYY.
Edit: Niestety rozczarowała mnie dzisiejsza gra :/ W 8 inningu była szansa na wyrównanie ale niestety Posada striked out i po meczu :/​
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Chicago Cubs - Milwaukee Brewers
Chicago Cubs Win 1,74
@ Bet365 ✅ 7-6 Dziś na Wrigley Field mecz Chicago Cubs kontra Milwaukee Brewers, Randy Wells vs. Dave Bush. Na początek podam bardzo ważną informację - na ostatnie jedenaście spotkań Milwaukee wygrało tylko dwa razy przeciwko Cubsom, gdy narzucał Dave Bush. Przyjrzyjmy się bliżej jego profilowi. Dave trafił do Brewersów w roku 2006 po dwuletniej grze dla Toronto Blue Jays. Zawodnik ten ma o wiele więcej rozegranych meczów niż Randy Wells bo aż 103 z czego wygrał tylko 48 (RW ma tych meczy tylko 23 z czego wygrał 13, jakby nie patrzeć skuteczność jest po stronie Cubsów ???? ale to musi zmierzyć się z doświadczeniem). Pitcher Milwaukee przez sześć lat swojej gry nabił ERĘ równą 4.69 co jest niczym przy statystykach Randiego Wellsa którego ERA wynosi grubo poniżej 3. Co do spotkań pomiędzy obydwoma klubami drużyna z Chicago jest na lekkim plusie. Drużyna gra gości gra typowo overowo, a gdy Chicago spotyka się z takim teamem to idzie za ciosem więc w tym meczu możemy zobaczyć troszkę punktów. Ja jednak w overy lub undery się nie bawię dlatego w tym meczu typuję zwycięstwo drużyny gospodarzy - Cubsów.​
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Spotkanie:Baseball, USA, MLB:14.04.2010, godz.20.20 Chicago Cubs - Milwaukee Brewers
TYP: Cubs -1.5AH Full Time bez dogrywki
Kurs: 2.43
Buk: Pinnacle Sports
Kolejne spotkanie w National League, gdzie gospodarz z Chicago podejmuje gości z Milwaukee. Składy obu drużyn są bardzo wyrównane liczę więc na atut własnego boiska i przede wszystkim na piczera Cubsów Randy Wells&#39;a(carrer ERA 2.85) zawodnik ten nie zagrał wielu spotkań natomiast widać, że ma talent i predyspozycje do bardzo dobrej gry. U Brewersów wystąpi słabiutki Dave Bush(carrer ERA 4.69) liczę więc na to, że pomoże gospodarzom w dzisiejszym meczu i odda sporo punktów. Wracając jeszcze do lineup brakuje w drużynie Cubs Derka Lee jednak w jego miejsce wstawiony jest nowo zakupiony Xavier Nady, który jest jakościowo podobnym zawodnikiem znajdującym się w nawet lepszej formie od Derka. Stawiam więc na wygraną Cubs przynajmniej dwiema runami
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Philadelphia Phillies - Washington Nationals
Philadelphia Phillies -1,5 Win 1,85 ⛔ 5-7
Kolejny mecz zawodników z Filadelfii. Nie ma co, w tym sezonie Phillies idą jak burza. Na osiem spotkań tylko raz odnieśli porażkę z Washington Nationals ale mało brakowało a i ten mecz można byłoby dopisać na konto PP. Prezentują świetną formę i jak na razie mogą pochwalić się najlepszym wynikiem po ośmiu kolejkach. Dziś gospodarze jako pitchera wystawiają 28-letniego Jamesa Anthonego Happ&#39;a, wychowanka drużyny. Do philsów trafił w 2007 roku i z sezonu na sezon jego gra jest coraz lepsza. Wspomnieć można genialny mecz w wykonaniu tego młodego Pana sprzed sześciu dni z Houston Astros kiedy to J.A. poprowadził Phillies do miażdzącego zwycięstwa 8-0. Philadelphia jest w takiej formie że dzisiejszy pitcher Nationals nie powstrzyma rozpędzonej lokomotywy przed kolejnym zwycięstwem. Dopisać do tego można atut własnego boiska i genialna postawa batterów. Wspomniany wcześniej Happ w ostatnim meczu nie oddał Astros ani jednego punktu dzięki czemu jego ERA na aktualny sezon wynosi 0.00 ;] Co do wspomnianego pitchera Nationalsów, dziś w jego rolę wcieli się Scott Olsen, który gra całkiem równo na poziomie 4-6 ERA. Porównując obydwu miotaczy to Happ przewyższa dzisiejszego rywala, do tego dochodzą znakomici pałkarze i zwycięstwo murowane. PP ftw!
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Colorado Rockies - New York Mets
Colorado Rockies Win 1,50 @ Bet365 ⛔ 0-5
Dziś Coors Field przywita drugą drużynę Nowego Yorku - Metsów. Miejscowa drużyna Colorado Rockies zaciera ręce przed tym meczem bowiem jest to świetna okazja do zaprezentowania swojej siły i wygrania trójmeczu z Metsami. Pierwsze dwa spotkania zakończyły się wynikami 11-3 oraz 6-5. Z drugiej strony NYM przegrali już cztery mecze z rzędu więc pewnie w końcu liczą na jakieś drobne przełamanie. Wydaje mi się jednak, że to nie nastąpi dzisiejszej nocy. Drużyna gości nie prezentuje się ostatnio zbyt dobrze co potwierdzają ostatnie wyniki. Dziś na pozycji pitchera u Metsów zobaczymy Mike&#39;a Pelfrey&#39;a. Karierą zaczął w 2006 roku, w barwach aktualnej drużyny. Mike jest w miarę dobrym pitcherem, jego career ERA wynosi 4.56 a stosunek wygranych do przegranych wynosi 29 do 32, no niby coś tam ugrał ;] Dziś w barwach Rocksów jako miotacz wychodzi Jorge De La Rosa ze stażem nieco dłuższym od swojego oponenta (W 42, L 40). W tym sezonie na boisku widzieliśmy go raz, zagrał w siedmiu inningach i nie dał przeciwnej drużynie ani jednego punktu. Co mają do powiedzenia &quot;eksperci&quot; covers.com co do tego meczu? Na dziesięć głosów aż siedem opowiedziało się za Colorado więc nie jestem sam w swoich przekonaniach ???? Wydaje się, że ten mecz nie może potoczyć się inaczej, Rockies muszą wygrać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom