>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

P 0

prezes1989

Użytkownik
wypłaty skrill
ILE TRWA POTWIERDZENIE KONTA NA SKRILL? BO MAM KONTO ZABLOKOWANE I NIE MOGE WYPŁACIC PIENIĘDZY Z KONTA. WYSŁAŁEM IM KOPIE DOWODU I KOPIE PRZELEWU BANKOWEGO NA KTÓRYM WIDNIEJĄ MOJE DANE OSOBOWE. PROSZE O POMOC.;(
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Czyli na konto taty nie mogę przelać ? Mogę wydobyć te pieniądze z MB bez wysyłania skanu dowodu i listu weryfikacyjnego czy nie ma możliwości ?
Wyślij na MB jakiegoś znajomego, on wypłaci na swoje konto bankowe i prześlę Ci na Twoje. Innego wyjścia, oczywiście poza weryfikacją, nie ma.
 
K 0

krystianb

Użytkownik
Zrobiłem tacie konto na MB i przesłałem na nie pieniądze, wysłałem prośbę o weryfikację i jeżeli po 5 dniach nie przyjdzie list no to będę zmuszony wysyłać skan dowodu taty który nie bardzo jest za tym, ale chyba dam radę. Jak nie ma innego wyjścia to nic innego nie wymyślę. Dzięki za pomoc ????
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
eżeli po 5 dniach nie przyjdzie list no to będę zmuszony wysyłać skan dowodu taty który nie bardzo jest za tym, ale chyba dam radę. Jak nie ma innego wyjścia to nic innego nie wymyślę. Dzięki za pomoc
nie licz na 5 dni ????
mi szedl ok 2 tyg
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Koledzy mam konto moneybookers od roku teraz chce zalozyc konto moj brat, mieszkamy w jednym domu, korzystamy z jednego komputera czyli jedno IP, czy nie bedzie zadnego problemu z kontami moim i jego trafiaj sie rozne historie wiec wole zapytac dzieki pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie powinno być problemów z różnymi kontami MB, o ile osoby na które założysz fizycznie istnieją ???? czyli będziesz w stanie dostarczyć dokumenty (skany rachunku, dowód) i potwierdzić adres domowy (w przypadku większej ilości transakcji). IP w przypadku MB nie przeszkadza.
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
Witam, panowie poprosiłem o ten list, ale jak mi ma isc dwa tygodnie to ja dziękuję, wysłał bym im skan dowodu, ale problem mam taki, że przy rejestracji podałem rok urodzenia 1991, a na dowodzie mam 93, zrobiłem tak, bo wtedy jeszcze bylem niepełnoletni, myślicie, że będą problemy ? czy da im się to jakoś wytłumaczyć ? dzień i miesiąc napisałem poprawnie, moze jakiś kit, że mi się źle klikło albo coś :p
 
K 1

kopson

Użytkownik
POMOCY
Witam, mam pewien problem, może ktoś bd mi w stanie pomoc.
Otóż po którejś z rzędu wyplacie, pojawil mi sie taki komunikat:

Wymagana jest weryfikacja tożsamości!Niestety nie możemy zweryfikować danych tego profilu z niezależnym źródlem informacji. W świetle brytyjskich przepisów przeciwdziałajacym praniu brudnych pieniędzy jesteśmy zobowiązani do zażadania dodatkowego dowodu tożsamości przed przystąpieniem do realizacji Państwa pierwszej wypłaty.Oferujemy nastepujące szybkie i łatwe opcje:Opcja 1: Obciążyć kwotą wypłaty Pana/Pani kartę kredytową/debetową (natychmiast)Państwa karta zostanie obciążona opłatą za wypłatę.Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.Przepraszamy za zaistniale niedogodności. Mamy nadzieję na zrozumienie, ale są to środki nadrzedne i zgodne z przepisami prawa przeciwdziałającego praniu brudnych pieniędzy. W ten sposób chcemy zapewnić bezpieczeństwo Pana/i konta Skrill (Moneybookers).


Wybralem opcje nr 2, wszystko ładnie pięknie ale w tym przelewie nie ma zadnej adnotacji z kodem. CO ROBIC?
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
Może wybierz sobie weryfikację adresu zamieszkania. Dostaniesz list w którym bedzie 6-cyfrowy kod. Wpisujesz kod i masz konto zweryfikowane.
 
C 0

chowaniec93

Użytkownik
Witam
Jak trzeba zweryfikować swoje dane na MB?
Konieczna jest opcja z listem? Zameldowany jestem w miejscu, gdzie nie mieszkam, gdzie nie mieszka nikt z mojej rodziny - wynajmuję lokum.
Czy są jakieś inne opcje?
I jak wygląda sprawa z opłatami? 0,9% przy przelewie to jedyna opłata, jaką pobiera MB?
Pozdrawiam
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Sprawa z listem jest najpewniejsza, ale wcale nie konieczna. Ja weryfikowałem konto w lutym bodajże jedynie za pomocą internetu. Wszystko przebiegło w ciągu tygodnia i nie było żadnych kłopotów.
I nie ma dodatkowych opłat, np. za prowadzenie konta.
 
S 1

szkot80

Użytkownik
Oczywiście możesz skorzystać z innych metod weryfikacji m. in. przelew z własnego konta bankowego ktore jest założone na Twoje dane na konto w MB ( nie wiem czy dobrze pamiętam ale minimum 5 euro czyli ogólnie 20 zł )
 
A 1

aras86

Użytkownik
Ja założyłem konto w MB jakieś 2 lata temu ale nie pamiętam hasła, za pośrednictwem odzysku hasła zostałem poproszony o numer telefonu (oni wysyłają na niego jakiś kod) ale numer telefonu który podałem jest nie aktywny od roku?
Da się jakoś to odkręcić? Jest jakiś polski support?
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie jak to teraz jest z moneybookers czy odrazu po założeniu konta można wysyłać i wypłacać pieniadze z buka własnie na to nowo otwarte konto mb , czy bedzie trzeba poczekać na weryfikacje ???? Jak to teraz wygląda DZIEKI
 
Do góry Bottom