>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Witam, dziś zamrożono mi konto w MB, chcą ode mnie skanu dowodu oraz skanu papierowego rachunku za gaz, prąd. Ale ja nie mam rachunków, żadnych na swoje nazwisko nie dostaję. Co mogę im wysłać? Mam konto bankowe w mbanku. Moge wysłać zrzut ekranu z MBANKU, czyli tam gdzie są moje dane osobowe?
Rachunków żądają choćby po to, by sprawdzić czy miejsce zamieszkania się zgadza. Ja osobiście wysłałem rewers dowodu osobistego, można też z tego co pamiętam wysłać wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy. Wyślij najlepiej 2 strony dowodu i wyciąg. To powinno wystarczyć, wiem bo dziś miałem dodatkową weryfikację i przesłałem im skany 2 stron dowodu. Podziękowali, zwiększyli mi jeszcze limit o 15 000 euro a całą sprawę załatwili w kilkadziesiąt minut ????
 
L 0

luxuswlexusie

Użytkownik
Na poczatku myślałem, ze ta weryfikacja, to przez to że wpłacałem kase z buków i do buków i że jakiś chwyt stosują, ale z tego co piszecie tak nie jest.
Jaki wyciąg mam z konta wysłać z mbanku? Wszystko co mi na konto wpływało itp? A może tylko zrzut ekranu moich danych osobowych?
Nie mam nic na siebie, żadnych faktur.
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
Witam, dziś zamrożono mi konto w MB, chcą ode mnie skanu dowodu oraz skanu papierowego rachunku za gaz, prąd. Ale ja nie mam rachunków, żadnych na swoje nazwisko nie dostaję. Co mogę im wysłać? Mam konto bankowe w mbanku. Moge wysłać zrzut ekranu z MBANKU, czyli tam gdzie są moje dane osobowe?

możesz wysłać skany dowodu oraz jakiekolwiek potwierdzenie operacji na koncie bankowym, np kupiłeś 5 bułek w sklepie i zapłaciłeś za to kartą, masz to w historii operacji w mBank, zapisujesz plik pdf i im wysyłasz, to wystarczy ponieważ na takim potwierdzeniu jest twój adres oraz imię i nazwisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Na poczatku myślałem, ze ta weryfikacja, to przez to że wpłacałem kase z buków i do buków i że jakiś chwyt stosują, ale z tego co piszecie tak nie jest.
Jaki wyciąg mam z konta wysłać z mbanku? Wszystko co mi na konto wpływało itp? A może tylko zrzut ekranu moich danych osobowych?
Nie mam nic na siebie, żadnych faktur.
Wyślij na razie 2 strony dowodu, to powinno w zupełności wystarczyć. Jeśli odpiszą Ci, że potrzebują jeszcze jakiegoś dokumentu to dopiero wtedy będziesz się martwić wyciągiem.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Wypłaciłem kasę z bukmachera na konto mb i chciałem przelać sobie na konto bankowe. Jednak wtedy pojawił się problem z weryfikacją. Nie mogłem przelać wszystkiego co chciałem, wyskoczyło mi okienko, że muszę wysłać 50 zł żeby otrzymać razem z przelewem kod weryfikacyjny. Przelew przyszedł na drugi dzień, jednak nie było żadnego kodu. Może 50 zł to za dużo i trzeba wysłać mniej ? Nie wiem, napisałem do bok mb i od kilku dni cisza. Jak wchodzę w bok na stronie konta to dziale &quot;moje konto&quot; są pytania o weryfikację, a gdy wejdę w &quot;problem z weryfikacją&quot; pokazuje mi, że nie mogą mi przesłać kodu weryfikacyjnego bo mój bank jest w kraju, w którym oni nie mogą tego wysłać. Nie wiem co robić kasa zamarzła, ze strony mb cisza :/ jutro jadę założyć drugie konto w innym banku (już wcześniej chciałem to zrobić). Jak zarejestruję to konto to może uda mi się wysłać wszystkie pieniądze ? Ktoś ma jakąś poradę ?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Wypłaciłem kasę z bukmachera na konto mb i chciałem przelać sobie na konto bankowe. Jednak wtedy pojawił się problem z weryfikacją. Nie mogłem przelać wszystkiego co chciałem, wyskoczyło mi okienko, że muszę wysłać 50 zł żeby otrzymać razem z przelewem kod weryfikacyjny. Przelew przyszedł na drugi dzień, jednak nie było żadnego kodu. Może 50 zł to za dużo i trzeba wysłać mniej ? Nie wiem, napisałem do bok mb i od kilku dni cisza. Jak wchodzę w bok na stronie konta to dziale &quot;moje konto&quot; są pytania o weryfikację, a gdy wejdę w &quot;problem z weryfikacją&quot; pokazuje mi, że nie mogą mi przesłać kodu weryfikacyjnego bo mój bank jest w kraju, w którym oni nie mogą tego wysłać. Nie wiem co robić kasa zamarzła, ze strony mb cisza :/ jutro jadę założyć drugie konto w innym banku (już wcześniej chciałem to zrobić). Jak zarejestruję to konto to może uda mi się wysłać wszystkie pieniądze ? Ktoś ma jakąś poradę ?
wysłałem maila z zapytaniem czy moga zweryfiikowac mi konto MB (abym móc wypłacać wieksze kwoty) jesli wysle print screena swojego konta bankowego + print screena z ostatniej wpłaty od MB. dostałem maila z pozytywna odpowiedzia - w mailu był link z numerem sprawy - wszedłem na konto MB -jest tam gdzies opcja zeby dodac zalaczniki - załączyłem 2 print screeny o ktorych pisałem wczesniej + dopisałem nr sprawy ktory otrzymałem w mailu i konto zostało zweryfikowane - bodajze po 3 dniach.
 
L 0

luxuswlexusie

Użytkownik
Komedia. Wysłałem im te dokumenty, odblokowali konto. Wpłacilem kase na MB chciałem wysłać do buka... jeb znowu zablokowane. Co sie z nimi dzieje? Znowu mam wysylac dokumenty?
 
M 0

mateo94

Użytkownik
Założyłem konto na moneybookers, w zeszłą niedziele po prosiłem o potwierdzenie adresu listem ( 2-5 dni czas doręczenia ) nie przyszedł do dzisiaj, na stronie jest napisane, że list może nie przyjść wcale, czy konieczna jest ta weryfikacja ? Jak nie to mogę już wpłacać, a jak tak to co mam robić?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Założyłem konto na moneybookers, w zeszłą niedziele po prosiłem o potwierdzenie adresu listem ( 2-5 dni czas doręczenia ) nie przyszedł do dzisiaj, na stronie jest napisane, że list może nie przyjść wcale, czy konieczna jest ta weryfikacja ? Jak nie to mogę już wpłacać, a jak tak to co mam robić?
może być tak że nie dostaniesz w ogóle listu.
Najlepiej zrobisz że napiszesz do supportu że chcesz wysłać skany dowodu tożsamości a zweryfikują Ci konto tak że będziesz mógł wypłacać pieniądze.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Założyłem konto na Moneybookers, w zeszłą niedziele po prosiłem o potwierdzenie adresu listem ( 2-5 dni czas doręczenia ) nie przyszedł do dzisiaj, na stronie jest napisane, że list może nie przyjść wcale, czy konieczna jest ta weryfikacja
ja kiedys czekalem ok 2 tyg, postanowilem wyslac skany, konto potwierdzili i.. dopiero przyszedl list ????
 
M 0

mateo94

Użytkownik
rozumiem, że mam wysłać e-mailem, tylko mam problem, bo nie mogę znaleźć adresu na stronie, mógłby ktoś podać? I czy e-mail może być w języku polskim czy musi być po angielsku ?
 
R 0

r1afa1

Użytkownik
mam powazny problem wiele razy wplacalem wyplacalem pieniadze z MB zawsze bezproblemowo a teraz chce wyplacic konto a oni chce weryfikacji tak jak kolega wyzej wyplata ponizej 50 zl i wpisanie zalaczonego kodu . po co oni mnie o to prosza wiele razy juz wyplacalem pieniadze.prosze o pomoc mial ktos taka sytuacje?
moze dlatego ze wyplacilem na MB z buka wieksza kwote niz zwykle?
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
hej,
u mnie dziś to samo. realizowałem w ost. miesiącu z 15 transakcji, a dziś zażądali weryfikacji konta, które swoją droga używam już ze 3 lata
 
R 0

r1afa1

Użytkownik
Ja już rozwiązałem problem ta metoda z wyplata ponizej 50 zl i wpisaniu otrzymanego kodu z adnotacji sie nie powiodla bo w adnotacji było pusto , napisałem do supportu i zaproponowali ręczną weryfikacje do czego potrzebowali zrzut z konta bankowego na ktorym est widoczny przelew od nich i moje dane . Po kilku dniach zweryfikowali.
A troche zbaczając z tematu postanowiłem wyrobić kartę MasterCard Moneybookers , myslę , że to najlepsze rozwiązanie.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Może źle wpisuję frazy w opcji &quot;szukaj&quot;, a może nie było takowego zapytania jak do tej pory. Pytanie dotyczy tematu danych osobowych - jakiś czas temu zmieniłem dowód osobisty, i przez moje przeoczenie (ewidentnie moja wina) nie zmieniłem danych osobowych w SKRILL (dowód już mam z jakieś pół roku...). Właśnie jestem w trakcie weryfikacji (przeglądu danych, jakie, gdzie mam powpisywane) danych na różnych stronach, i widzę, że pozapominałem pozmieniać w kilku miejscach. Generalnie, zmieniło się miejsce zameldowania (przypisane w dowodzie) i oczywiście numer dokumentu (pozostałe dane, Imię, Nazwisko, PESEL, bez zmian). I teraz do sedna sprawy: chcę założyć konto u nowego buka, on dostanie dane &quot;z nowego dowodu&quot; (przy ewentualnej wypłacie w przyszłości, i potrzebie weryfikacji, dostaje skan dokumentu). Z tego, co wyczytałem, SKRILL może się wymieniać się danymi osobowymi z partnerami handlowymi (jakimi są tutaj również firmy bukmacherskie) - wnioskuję to na podstawie punktu z ZASAD OCHRONY PRYWATNOŚCI, pkt. 5.2. - cytuję:
&quot; 5.2. Sprzedający i inni klienci Skrill (Moneybookers)
Przesyłając środki pieniężne innemu właścicielowi konta Skrill (Moneybookers) lub sprzedającemu, na rzecz którego użytkownik zamierza dokonać zapłaty, firma Moneybookers przekazywać będzie odbiorcy przynajmniej adres e-mail użytkownika. Zależnie od wymogów sprzedającego i rodzaju dokonywanej płatności firma Moneybookers może również przekazywać inne dane osobowe użytkownika, takie jak imię i nazwisko, adres i kraj zamieszkania, w przypadku zażądania takich informacji przez odbiorcę w celu usprawnienia procedury płatności, uzgodnienia płatności dla danej transakcji handlowej lub przeprowadzenia przez sprzedającego własnej kontroli mającej na celu przeciwdziałania nadużyciom finansowym i praniu brudnych pieniędzy.&quot;

W tym przypadku, nie chciałbym sobie sam strzelić w kolano przez swoje zapominalstwo, i doprowadzić do sytuacji ekstremalnej, acz kolwiek możliwej, jaką może być zablokowanie konta z jednej i z drugiej strony. Czy faktycznie może się przytrafić taka sytuacja, jeżeli nie będą się zgadzały adresy zameldowania (czy zamieszkania), że SKRILL może przyblokować dostęp do konta...? Mi tu nie chodzi o jakieś kręcenie w tej sytuacji ani SKRILL&#39;a, ani Buk-a, bawić się w jakieś dyrdymały nie chcę mi się, nie chcę narobić bajzlu sobie przez niedopatrzenie. Jedną opcją jest po prostu poprawa danych osobowych w profilu na stronie SKRILL i ewentualnie, jeżeli poproszą o przesłanie skanu z przeprosinami, że tak późno. Drugą opcją jest wyrobienie świeżego dokumentu...

Jakieś porady...?
 
R 0

r1afa1

Użytkownik
W papierach przysłanych z karta est wspomniane , że nie nałeży est wykorzystywać do transakci zwiazanych z hazadrem internetowym. Co o tym myslicie korzystacie do wypłat bezproblemowo?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W papierach przysłanych z karta est wspomniane , że nie nałeży est wykorzystywać do transakci zwiazanych z hazadrem internetowym. Co o tym myslicie korzystacie do wypłat bezproblemowo?

Czy nie możesz przed wysłaniem przeczytać tego co napisałeś, bo jeden bełkot z tego wyszedł...
 
Do góry Bottom