>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

josek90 243

josek90

Użytkownik
Witam, sytuacja wyglada tak: przelewam koledze pieniadze ze swojego mb, a kolega wyplaca mi pieniadze z moneybookers za pomoca karty mb z bankomatu. Po wyplaceniu paru tysiecy otrzymal na maila taka wiadomosc:
Szanowny/a Panie/i XXX,
Dziękujemy za wybór Skrill jako Twojego operatora płatności online.
Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z treścią niniejszej wiadomości, ponieważ zawiera ona instrukcje dotyczące przeprowadzenia procesu weryfikacji Twojej tożsamości na potrzeby konta Skrill .
Skrill jako niebędąca bankiem, instytucja finansowa regulowana przez FSA (Urząd Nadzoru Usług Finansowych) jest zobowiązany do gromadzenia możliwych do zidentyfikowania danych osobowych w celu potwierdzenia tożsamości danego użytkownika w momencie osiągnięcia określonego obrotu w naszym systemie. Wszelkie informacje, które otrzymujemy od naszych użytkowników w trakcie procesu weryfikacji będą wykorzystywane wyłącznie w zgodzie z zapisami Data Protection Act of 1998 (Ustawa o ochronie danych osobowych).
W ramach procedury weryfikacji funkcjonalność Twojego konta Skrill w zakresie transakcji wychodzących została tymczasowo ograniczona.
W celu ukończenia procesu weryfikacji i zniesienia nałożonych ograniczeń uprzejmie prosimy o potwierdzenie zamierzonego celu korzystania z konta oraz rodzaju działań jakie są realizowane w jego ramach. Więc uprzejmie prosimy wyjaśnić:
- jaki jest powód otrzymania/wysyłania pieniędzy od/do innych użytkowników naszego systemu
- jaka jest Pana/Pani relacja z użytkownikami z którymi dokonuje Pana/Pani transakcje
Prosimy o przesłanie powyższych informacji oraz dokumentów na adres e-mail: [email protected] lub na adres pocztowy:
Moneybookers Ltd.
Welken House
10-11 Charterhouse Square
London
EC1M 6EH
United Kingdom


Sam mialem sporo problemow z moneybookers, ale czegos takiego jeszcze nie widzialem. Dostal ktos kiedys podobna wiadomosc? Nie wiem za bardzo co odpisac, bo na tym koncie jedynie kilkaset zlotych bylo wplaconych do buka, a poza tym to jedynie przelewy ode mnie. Za wszelka pomoc z gory dziekuje, pozdro.
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Spokojnie możesz napisać obojetnie co byle by nie bylo ze wspierasz terroryzm lub inna przetepczosc, oraz ze nie pierzesz brudnych pieniedzy ???? Napisz ze tak placisz koledze za usługi erotyczne które Tobie swiadczy i bedzie dobrze
Ps: O usługach pisałem najzupełniej poważnie i w pełni trzeźwy, żeby nie było
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Jestem zielony w tym temacie narazie i mam do was pare pytań .
Aby wpłacić z konta Skrill na swoje konto konto bankowe badz prosto do bukmachera należy najpierw je zweryfikować jak konto bukmacherskie poprzez wysłanie screenów czy jakoś inaczej ?
I drugie pytanie czy jesli nie mam aktywanego konta to ktos może przelać do mnie hajs?
Pozdrawiam
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Ad 1 - do buka wpłacisz bez problemu. U mnie obyło się bez weryfikacji.
Ale jak wypłaciłem od buka do Skrill i chciałem na konto w banku to już ruszyła weryfikacja celem &quot;zapobiegania prania brudnych pieniędzy...&quot; Kasa zablokowana. Najbardziej wk... to, że trwa wszystko dość długo jak na te czasy...
Ad 2 -Aktywnego znaczy zweryfikowanego? Bo fizycznie otworzyłeś konto na Skrill i posiadasz? Jeśli posiadasz konto, ale nie jest zweryfikowane to kasa dotrze. Problem może być z wypłatą (weryfikacja konta)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Czy tam ta weryfikacja pocztowa im wystarcza? Czy nagle jak ma się dużo na koncie to żądają miliona dokumentów?
czasami wystarcza. o ile list dojdzie .
Ja szybko zweryfikowałem konto wysyłajac skan dowodu osobistego, zwiększyli mi limit i mogłem wypłacać kasę. Nie czekałem na list bo ten idzie do mnie już jakieś dwa lata.
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Loretin15- nie mogę odpowiedzieć na PW, bo nie mam 10 postów (antyspamowo jakieś)
To zależy, bo np. wypłaty z Bet365 można zrobić tylko tą samą drogą co wpłaty, więc jak wpłacasz przez Skrill to wypłata też do Skrill i dalej na konto w banku (nie ma opcji zmiany w jakimś tam panelu...) - weryfikacja będzie na Skrill i blokada środków do czasu pozytywnego rozpatrzenia.
Jakby wpłacić do B 365 przelewem to wypłaty też tylko przelewem... Dziwne to zabezpieczenia, ale cóż. Więc nie jest tak kolorowo wszędzie. Musisz sprawdzić u swojego buka jak tam jest... Oby były opcje do wyboru sposobu wypłat.
W Bet365 jest właśnie taki minusik.
Mimo wszystko lepiej przeprowadzić weryfikacje tożsamości dla spokojności ducha ;/
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Mam problem. Zostałem poproszony o przesłanie:
- kopii dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania (skan lub zdjęcie): wystawionego w ciągu ostatnich 3 miesięcy w wersji papierowej, który zawiera Pana imię i nazwisko oraz adres (np. rachunek za prąd, gaz, wodę itd).
Wszystkie rachunki przychodzą na moich rodziców,więc jest ciężko o moje osobiste dane. Mogę im przesłać rachunek np za prąd wystawiony na mojego rodzica?Miał ktoś podobnie? Jakieś wskazówki. Będę wdzięczny za pomoc.
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Wymagają dokumentów z miejsca zamieszkania, ale dla nich jest to równoznaczne z miejscem zameldowania... Adres w profilu można zmienić raz na 3-mce... Kartę wysyłają na adres. zameldowania. Paranoja. Spróbuj wysłać skan jakieś raty (jak masz) kredytu. Na wpłacie podaj adres, który wymagają.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam problem. Zostałem poproszony o przesłanie:
- kopii dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania (skan lub zdjęcie): wystawionego w ciągu ostatnich 3 miesięcy w wersji papierowej, który zawiera Pana imię i nazwisko oraz adres (np. rachunek za prąd, gaz, wodę itd).
Wszystkie rachunki przychodzą na moich rodziców,więc jest ciężko o moje osobiste dane. Mogę im przesłać rachunek np za prąd wystawiony na mojego rodzica?Miał ktoś podobnie? Jakieś wskazówki. Będę wdzięczny za pomoc.
F-Vat lub wyciąg bankowy w zupełności wystarczą.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Tez mam problem ze zwiekszeniem limitu, napisalem do nich o reczna weryfikacje i kazali przeslac skan wyciagu z banku, wyslalem okazalo sie ze nie ma na nim wszystkich informacji. Teraz wyslalem skany dowodu tak jak wczesnie koledzy radzili. I mam takie pytanie czy adres security@moneybookers jest aktualny czy skan wyslac za pomoca konta czyli pomocy droga elektroniczna. Bo w profilu do kontaktu nie ma podanego tego adresu email. Ile moze trwac ta weryfikacja bo juz kase na ponad tydzien zamrozili.
 
O 1

opol

Użytkownik
Mam konto osobiste nie zweryfikowane.
Chce wypłacić około 300 zł.
Czy wystarczy metoda weryfikacji nazwiska przez swój rachunek bankowy aby wypłacić ze Skrilla na konto bankowe w PL? Czy trzeba przeprowadzić weryfikacje przez adres?
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Witam.
Czy jeśli dokonam wpłaty przez w moneybookers przez metodę &quot; Przekaz bankowy - opłata : darmowe - czas trwania 2-5 dni&quot; to już nie będę musiał się u nich weryfikować ?
Pozdrawiam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jestem maksymalnie wkur.... na tą firmę. Mam tam konto od prawie roku, dawno temu zweryfikowane, dokonywałem wpłat i wypłat tak na kredytówki jak i konto bankowe, a dzisiaj jak zwykle przelałem środki z pinka, chcę dokonać wypłaty, a tu komunikat, że konto nie zweryfikowane, więc wkurzony próbuję zweryfikować i za każdym razem pojawia się komunikat, że kod weryfikacyjny został wysłany na adres 12.07.2012 r, proszę wprowadzić kod, nowy nie będzie wysłany. No kuźwa pewnie, że został wysłany bo wtedy je zweryfikowałem, ale wyrzuciłem kopertę BO WERYFIKUJE SIĘ TYLKO RAZ. Mają jakąś tam awarię, nie mam pojęcia co, być może ma to związek z tym, że nie zaktualizowałem karty, tam wpisanej, ale oczywiście 0 przypomnienia. Jednak co ma karta do weryfikacji nazwiska jak ja weryfikowałem to konto za pomocą kodu z listu jaki mi wysłali. Powstał w ten sposób pat. Jedyne co zrobiłem to napisałem do supportu po polsku, nie wiem jak długo mi przyjdzie czekać na odpowiedź i cofnąłem z powrotem środki do Pinka, bo tam miałbym zablokowane pewno na dłuższy czas. Czy ktoś się już z tym spotkał ? (Co mnie kur... podkusiło, żeby tam cokolwiek robić, jak można było przez Przelewy24)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Możecie się zalogować na konto? ja za każdym razem mam komunikat, że podaję zły kod bezpieczeństwa
@edit: już można, coś uaktualniali
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam ogromną prośbę, czy może mi ktoś napisać czy jak ma się zweryfikowaną kartę kredytową, a nie ma zweryfikowanego adresu można dokonywać wypłat z MB na taką kartę ? Od 3 dni nie mam żadnej odpowiedzi od nich w tej sprawie o której pisałem wyżej, jedyne co to udało mi się wprowadzić aktualną kartę i ją zweryfikować i to byłby jakiś sposób, żeby wydostać z tego gówna jakieś pieniądze.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam ogromną prośbę, czy może mi ktoś napisać czy jak ma się zweryfikowaną kartę kredytową, a nie ma zweryfikowanego adresu można dokonywać wypłat z MB na taką kartę ? Od 3 dni nie mam żadnej odpowiedzi od nich w tej sprawie o której pisałem wyżej, jedyne co to udało mi się wprowadzić aktualną kartę i ją zweryfikować i to byłby jakiś sposób, żeby wydostać z tego gówna jakieś pieniądze.
możesz
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wysłałem im wszystkie możliwe skany na brytyjski adres i napisałem maila po angielsku i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w ciągu 12 godzin odezwał się polski support i wszystko mi zweryfikowali.
 
L 12

lobusiak

Użytkownik
Wysłałem im wszystkie możliwe skany na brytyjski adres i napisałem maila po angielsku i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w ciągu 12 godzin odezwał się polski support i wszystko mi zweryfikowali.
Podali Ci powód czemu musiałeś jeszcze raz weryfikować konto?
 
Do góry Bottom