>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy limity same odnowią się do tej minimalnej kwoty jaka jest na początku po 90 dniach ? .
Tak
już nie chcę pytać jak przeszedłeś weryfikację na te domyślne dane, konto w banku też na wymyślone założyłeś ... na wymyślony dowód?
kryminał jak nic!
Jak to jak, pewnie wysłał wymagane dokumenty i przeszedł weryfikacje.Nie rozumiem tylko jednej rzeczy po co autor zadaje takie pytania na forum ? Przecież to chyba dziecko wie że jeżeli masz dwa konta z czego jedno na fałszywe dane na którym trzymasz pieniądze to MB może Ci służyć do jednego celu.:]
limity ci sie prawdopodobnie odnowia, ale jesli zobaczą, że masz dwa konta to je oba zablokują
Wątpie żeby autor tematu miał tylko dwa konta ????
 
J 0

jackihno

Użytkownik
Witam
Weryfikacje przeszedłem jakiś miesiąc temu ( tą z listem i kodem to się chyba weryfikacja tożsamości nazywa). Od tamtego czasu jak mi sie wydaje przelewałem małe pieniądze największa suma 1200, nie wiem czy obrót razem wyniosł z 8 000 i teraz chciałem wysłac na swoje konto w PKO (dane konta PKO i MB takie same i prawdziwe) 1000 zł to mi wyskakuje weryfikacja tożsamośći jak wziałem kwote 300 to mi przelało pozniej 200 a potem już nawet 100 nie chciało bo wyskakiwało to z weryfikacja konta bankowego i karty.
Nie dostałem od nich żadnego maila. Co mam zrobic napisać maila o zwiekszenie kwoty ? Czy jak tu ludzie radzili wysłac maila ze skanem dowodów i screenem konta bankowego, gdzie sa moje dane ( i jeszcze historia przelanych pieniedzy do nich) ?
Prosiłbym o szybką pomoc.
PS jeśli wysłąć maila ze skanem i danymi to na jaki adres ?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Czy ktoś przechodził weryfikacje MB na podstawie formularza o nazwie:
skrill-merchant-questionnaire.pdf ?
Proszę o odzew na PW, będę miał kilka pytań.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Konto w moneybookers mam od roku ale nigdy z tamtad nic nie wyplacałem.Gdy w połowie czerwca załozylem konto w bet365 poprosiłem moneybookers odrazu o wysłanie tego listu weryfikacyjnego.(nie dostałem zadnej odp czy został wysłany czy nie)
Teraz,na początku lipca wypłacilem kase z bet365 na moneybookera i chciałem wypłacic.
Grzecznie napisalem do nich jakich dokumentów potrzebują.Okazło się ze list został wysłąny 19 czerwca (czyli mniej wiecej wtedy co ich poprosiłem za 1 razem)Jednak w e-mail od nich napisałi że mogą zaakceptować takze dokumet potwierdzający adres lub różnego rodzaju rachunek i wyciąg z konta.Wysłem zdjęcia dowodu.Czekałem około 20 godzin odpisałi że załącznik nie doszedł(wyslalem napewno) no ale grzecznie postanowiłe wysłać jeszcze raz.Poszło.Po kolejnych kilkunstu godzinach odpowiedź od nich że mam delikatnie uciętą tylną strone i nie widać wszystkich danych(to było poprostu ucięta jakaś cyfra z tylnej częsci ale można było się zorietować,taką samą kopie wysyłałęm do buków i tam przechdziło bez problemu)Ok,wysłałem jeszcze raz ,juz eleganco,ideałnie dopracowane itp.Tm razem po godzinie już odpowiedzieli :
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Skrill.
Doceniamy przekazany dokument. Pańska sprawa została skierowana do starszego przedstawiciela Działu Obsługi Klienta Skrill. Pragniemy poinformować, że procedura powinna zająć do dwóch dni roboczych.
Informujemy uprzejmie, iż w razie potrzeby zastrzegamy sobie prawo poprosić o dodatkowe dokumenty lub informacje.

Mam pytanie,? czy mam szykować jeszcze jakiś dokument ewentualnie?(żadnych rachunków nie płace,nie mam paszportu ani prawa jazdy.jedyne co mogę im wysłać to ewentualnie wyciąg z konta.)
Narazie czekam,zobaczymy.Taka moja historia z nimi.Wszystkobyło by bez problemu jeżeli byłby liveczat lub telefon po polsku bo czekanie na e-mail od nich jest trochę męczące.
E:
Dziś(po 4 dniach) napisałem emaila do nich co z tym moim kontom czy został zweryfikowany adres czy nie bo minełu już więcej niż 2 dni robocze.Po 2 godzinach otrzymałem odpowiedź że adres został zweryfkiwany(sam dowód osobisty) i że zwiększają mi limity.Także skończyło się pomyślnie choć troche trwało
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam pytanie,? czy mam szykować jeszcze jakiś dokument ewentualnie?(żadnych rachunków nie płace,nie mam paszportu ani prawa jazdy.jedyne co mogę im wysłać to ewentualnie wyciąg z konta.)

Wszystkobyło by bez problemu jeżeli byłby liveczat lub telefon po polsku bo czekanie na e-mail od nich jest trochę męczące.
Dowód i wyciąg wystarczy.

Przecież jest polski support, wystarczy zadzwonić na podany numer i poprosić o rozmowę z polskim supportem, odrazu Cię przełączy. Na odpowiedź z polskiego supportu czeka się dłużej bo polski support kontaktuje się z angielskim angielski z PL i dopiero ty dostajesz odp.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Dowód i wyciąg wystarczy.
Przecież jest polski support, wystarczy zadzwonić na podany numer i poprosić o rozmowę z polskim supportem, odrazu Cię przełączy. Na odpowiedź z polskiego supportu czeka się dłużej bo polski support kontaktuje się z angielskim angielski z PL i dopiero ty dostajesz odp.
numer ze strony głownej nie działa
p.s jednak działa ale wczoraj cały dzień nie odpowiadał.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
We would like to inform you that your account is pending closure for failing to accept the new Skrill (Moneybookers) Account Terms of Use and the Privacy Policy until the 20th of July, 2013.
This is your last and final warning. To avoid account closure, please follow the link below and confirm your personal information. Failing to do so until the 20th of July, 2013 will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be permanently closed.

Dostał ktoś takiego maila ?
Jaki regulamin oni chcą żebym zaakceptował, z konta korzystam cały czas bez żadnych ograniczeń, ale nie mam pojęcia o jaki regulamin im tu chodzi, wie ktoś ?
EDIT:
ok już czaje, jak ktoś dostanie takiego e-mailo to nie klikajcie w link, klikając w link wyświetla się jaka podróbka stony Moneybookers.
Typowa próba przejęcia danych.
http://www.delcampe.net/page/forum_index...language,E.html
 
T 205

tomz

Użytkownik
Pisz do nich grzecznie odrazu czy mogli by ci zaoferować inna metode weryfikacji adresu.W moim przypadku wystarczyl dowód os.
P.S na list czekam od 19 czerwca.
 
koval 161

koval

Użytkownik
Pisz do nich grzecznie odrazu czy mogli by ci zaoferować inna metode weryfikacji adresu.W moim przypadku wystarczyl dowód os.
P.S na list czekam od 19 czerwca.
na jaki mail do nich napisac ;)
i jeszcze pytanie, oni w celu weryfikacji konta kaza wyplacic mniej niz 50pln i potem z jakiegos pola adnotacji wpisac numer, gdzie znajde to pole adnotacji, moglbys powiedziec? (wyplate ponizej 40pln juz zlecilem przed chwila)
 
T 205

tomz

Użytkownik
Dokładnie.Zasugeruj grzecznie że z pocztą w polsce wiadomo jak jest,ze list idzie z daleka i nie wiadomo kiedy dojdzie i czy mogli by ci zaoferowac inny sposób weryfikacji.
 
Do góry Bottom