>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

T 283

teilweise

Użytkownik
Od piątku nikt nie odpowiedział na moje maile, wiadomo na list trochę trzeba poczekać, ale czy on dojdzie ? Tego nie wiem więc kombinuję...
W weekendy w MB nie pracują, więc wstrzymaj się z odpowiedzią do przyszłego tygodnia.
Zawsze możesz do nich zadzwonić. Wprawdzie siedzibę mają w UK, ale do wyboru jest polski konsultant.
Generalnie z moich doświadczeń stwierdzam, że kontakt z nimi stoi na przyzwoitym poziomie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
W weekendy w MB nie pracują, więc wstrzymaj się z odpowiedzią do przyszłego tygodnia.
Zawsze możesz do nich zadzwonić. Wprawdzie siedzibę mają w UK, ale do wyboru jest polski konsultant.
Generalnie z moich doświadczeń stwierdzam, że kontakt z nimi stoi na przyzwoitym poziomie.
Tak myślałem że nie pracują no ale zapytać się można :] Kto pyta nie błądzi.
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak czekać, tylko cholera wie ile...
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Tak myślałem że nie pracują no ale zapytać się można Kto pyta nie błądzi. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak czekać, tylko cholera wie ile...
Jak Ci się spieszy to możesz do nich przedzwonić. Muszę przyznać, że w rozmowie są bardzo konkretni i wszystkiego można się dowiedzieć, możesz uzgodnić, że szersze informacje prześlą Ci na e-maila. Mi przesłali już kilka godzin po rozmowie. Minus, że trzeba wybulić za połączenie do UK ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Jak Ci się spieszy to możesz do nich przedzwonić. Muszę przyznać, że w rozmowie są bardzo konkretni i wszystkiego można się dowiedzieć, możesz uzgodnić, że szersze informacje prześlą Ci na e-maila. Mi przesłali już kilka godzin po rozmowie. Minus, że trzeba wybulić za połączenie do UK ????
Całe szczęście odpisali, zgodzili się na weryfikację za pomocą
kopia potwierdzenia adresu (skan lub zdjęcie): dokument papierowy, wydany w ciągu ostatnich 3 miesięcy, zawierający Pana imię i nazwisko, z wydrukowanym adresem (na przykład rachunek za media, wyciąg bankowy).
także coś się dzieje :]
 
L 0

lukas11

Użytkownik
milion razy było... ???? f-vat lub wyciag bankowy w formie elektronicznej wystarczy
A czy poprzez mTransfer z mBanku można zweryfikować konto na MoneyBookers i zwiększyć limity transakcji? Bo martwi mnie następująca informacja, która się pojawia, gdy zaznaczę tę opcję:
&quot;Depozyty dokonane przy pomocy wybranej metody płatności NIE zwiększają Pana/i limitów transakcji wychodzących.&quot;
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
jak to nie, ja robiłem weryfikacje i zwiększyłem limit konta, tylko trzeba zrobić nie przelewy 24 a zwykły przelew bankowy!
Zwykły przelew bankowy i włata przez p24 to nie jest to samo. Wpłata przez p24 to jest wpłata od osób trzecich. Tzn wpłacasz do p24 p24 wpłaca do MB tak więc MB nie może potwierdzić twoich danych bo dostaje przelew od p24. Każdy kto chce potwierdzić swoje dane poprzez wpłatę musi to zrobić osobiście, bez pośredników w postaci p24. Trzeba wykonać zwykły przelew na podany numer konta, taki przelew dochodzi średni po ok 2,3 dniach roboczych.
 
K 0

kubeusz

Użytkownik
Ja mam natomiast taki problem, że na skrillu jest ponad 600zł, a pozwalają wypłacić mi maksymalnie 2,5zł. Czy ktoś może zna odpowiedź na to pytanie czemu jest jak jest ? Tak wysyłałem maila do supporta w środe- zero odzewu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kurde że też akurat będę potrzebował wypłacić w poniedziałek albo wtorek. I zawsze trafiam na okres, gdzie inni mają problemy. Support widzę nie wyrabia z odpowiedziami. Mam nadzieję, że nie będę miał problemów. Kubeusz masz zweryfikowane konto, tzn. poszerzone limity?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie wiem jaka kwota objawia się zweryfikowanym kontem, ale mój limit wypłat wynosi coś ponad 4k na 90dni.
to przeciez masz niezweryfikowane konto w zaden sposob wiec czego sie dziwisz ? ludzie weryfikujcie konta jak sie da (dowod, wyciag, adres, telefon) a nie bedzie problemow. potem placzecie na forach i ludzi straszycie a to zwyczajnie wasza wina
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Zwykły przelew bankowy i włata przez p24 to nie jest to samo. Wpłata przez p24 to jest wpłata od osób trzecich. Tzn wpłacasz do p24 p24 wpłaca do MB tak więc MB nie może potwierdzić twoich danych bo dostaje przelew od p24. Każdy kto chce potwierdzić swoje dane poprzez wpłatę musi to zrobić osobiście, bez pośredników w postaci p24. Trzeba wykonać zwykły przelew na podany numer konta, taki przelew dochodzi średni po ok 2,3 dniach roboczych.
Sylwek2012, przeczytaj dokładnie mój post, a potem swój, dokładnie to napisałem ;)
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Mam problem a mianowicie : Przy próbie wypłaty (robiłem ich już wiele, i wpłat i wypłat, konto mam od kilku lat, zweryfikowane listownie, skanami dowodu, dokumentem że jestem posiadaczem konta wystawionym przez mój bank) wyskoczył mi komunikat że muszę zweryfikować konto, powodu, argumentacji dlaczego mam to zrobić nie podali. Więc próbuję weryfikacji poprzez dodanie karty do swojego konta którą mają mi obciążyć prowizją od wypłaty. Wszystko pięknie alepo zatwierdzeniu wypłaty wyskakuje komunikat : &quot;Wypłata z konta nie powiodła się&quot;. Więc próbuję weryfikacji innym dostępnym sposobem (oprócz tych dwóch które tu podaję nie widzę żadnych innych opcji weryfikacji dostępnych dla mnie na ten moment). Sposób :
Aby zweryfikować swoje konto bankowe, musisz najpierw zautoryzować wypłatę od 0.04 do 49.86 PLN z Twojego konta Skrill.
Płatność zostanie dokonana na Twoje konto. W tytule przelewu będzie znajdował się kod, składający się z 6 znaków. Będzie on potrzebny, aby zweryfikować dostęp do Twojego konta bankowego i aby dokonać wypłaty.

Wklepuję kwotę 0.04, widzę komunikat : Kwota poniżej dopuszczalnego minimum

Wpisuję dowolną kwotę większą niż 0.04 (próbowałem kilkunastu różnych) widzę komunikat : Kwota przekracza dopuszczalny limit

Problem na pewno nie leży w limitach konta bo tam mam dostępnego limitu na wypłaty ponad 43k...

Co ciekawe wypłata którą chcę zlecić to 220 zł. Próbowałem zlecić kwoty takie jak 190, 100, 90 i 10 zł i przy pierwszych trzech chcą weryfikacji a 10 zł przeszło nie dość że bez problemu to jeszcze bez podawania daty urodzenia którą podać trzeba przy każdej wypłacie..

Proszę Was o pomoc, ponieważ nie mam czasu do nich dzwonić (ich godziny pracy pokrywają się z moimi) a na odpowiedź mailową czekam już 7 dzień...

Anybody have idea ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
a 10 zł przeszło nie dość że bez problemu to jeszcze bez podawania daty urodzenia którą podać trzeba przy każdej wypłacie..


Proszę Was o pomoc, ponieważ nie mam czasu do nich dzwonić (ich godziny pracy pokrywają się z moimi) a na odpowiedź mailową czekam już 7 dzień...
Proponuje zalogować się na swoje konto i zobaczyć czy w tytule tego przelewu nie ma tego kodu, pozatym wyżej masz napisane jak inaczej zweryfikować konto, wystarczy przesłać jakas kwote zwyklym przelewem na konto MB i po sprawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Witam, czy mozliwa jest wplata pieniedzy na konto Mooneybookers, ktore nie zostalo jeszcze zweryfikowane ? Zalozmy , ze ktos chce mi teraz wplacic jakas kwote, a konto MB zalozylem wczoraj w zwiazku z czym nie jest jeszcze zweryfikowane(nie proszono mnie o zadne skany dowodu itd). Ale jak rozumiem procedura weryfikacji odbywa sie wtedy gdy chce przypisac do konta MB nr konta bankowego / karty. Ja zas, poki co nie mam takiej potrzeby. Czy pieniadze dojda na konto czy zatrzymaja sie gdzies, czekajac na zweryfikowanie mojego konta i jest ono(zweryfikowanie) niezbedne rowniez do tego by osoby trzecie wplacaly $ na moje konto MB?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Możesz korzystać z konta do wysokości limitów dla nie zweryfikowanego konta. Możesz przesyłać, odbierać i wpłacać, nie możesz jedynie wypłacać, do tego jest potrzebna weryfikacja.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Witam, czy mozliwa jest wplata pieniedzy na konto Mooneybookers, ktore nie zostalo jeszcze zweryfikowane ? Zalozmy , ze ktos chce mi teraz wplacic jakas kwote, a konto MB zalozylem wczoraj w zwiazku z czym nie jest jeszcze zweryfikowane(nie proszono mnie o zadne skany dowodu itd). Ale jak rozumiem procedura weryfikacji odbywa sie wtedy gdy chce przypisac do konta MB nr konta bankowego / karty. Ja zas, poki co nie mam takiej potrzeby. Czy pieniadze dojda na konto czy zatrzymaja sie gdzies, czekajac na zweryfikowanie mojego konta i jest ono(zweryfikowanie) niezbedne rowniez do tego by osoby trzecie wplacaly $ na moje konto MB?
a co za problem wyslac skan dowodu albo wyciagu bankowego ???
 
Do góry Bottom