>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jestem maksymalnie wkur.... na tą firmę. Mam tam konto od prawie roku, dawno temu zweryfikowane, dokonywałem wpłat i wypłat tak na kredytówki jak i konto bankowe, a dzisiaj jak zwykle przelałem środki z pinka, chcę dokonać wypłaty, a tu komunikat, że konto nie zweryfikowane, więc wkurzony próbuję zweryfikować i za każdym razem pojawia się komunikat, że kod weryfikacyjny został wysłany na adres 12.07.2012 r, proszę wprowadzić kod, nowy nie będzie wysłany. No kuźwa pewnie, że został wysłany bo wtedy je zweryfikowałem, ale wyrzuciłem kopertę BO WERYFIKUJE SIĘ TYLKO RAZ. Mają jakąś tam awarię, nie mam pojęcia co, być może ma to związek z tym, że nie zaktualizowałem karty, tam wpisanej, ale oczywiście 0 przypomnienia. Jednak co ma karta do weryfikacji nazwiska jak ja weryfikowałem to konto za pomocą kodu z listu jaki mi wysłali. Powstał w ten sposób pat. Jedyne co zrobiłem to napisałem do supportu po polsku, nie wiem jak długo mi przyjdzie czekać na odpowiedź i cofnąłem z powrotem środki do Pinka, bo tam miałbym zablokowane pewno na dłuższy czas. Czy ktoś się już z tym spotkał ? (Co mnie kur... podkusiło, żeby tam cokolwiek robić, jak można było przez Przelewy24)
Cholera wie o co im chodzi, mam podobną sytuację konto zweryfikowane od paru lat, dzisiaj chciałem przelać pieniądze do buka a tu lipa. Wchodze na MB a tutaj przy próbie przesłania pieniędzy:


Możliwość dokonywania przelewów oraz płatności kartą kredytową/debetową z Pana/i konta została zablokowana, w związku z czym zlecona transakcja nie może być zrealizowana.

W celu odblokowania konta, prosimy o przesłanie kolorowych kopii poniższych dokumentów (skan lub zdjęcie):
Ważny dokument tożsamości, np. paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy;
Potwierdzenie miejsca zamieszkania, np. rachunek za media (gaz, prąd, telefon) lub wyciąg z konta bankowego;

Powyższe dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

dodam ze jak wchodze w profil przy wszystkich rzeczach możliwych do zweryfikowania pisze zweryfikowano. Ktoś ma podobny problem ?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No to pewnie czyjeś konto było niezweryfikowane i teraz zacznie się zabawa w przesyłanie dokumentów.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
No to pewnie czyjeś konto było niezweryfikowane i teraz zacznie się zabawa w przesyłanie dokumentów.
???? tzn ? co to ma do rzeczy ? Przecież na niezweryfikowanym masz limity do których mozesz przesyłać kase. Mysle że chodzi o cos innego, rano zleciłem wypłatę z paddypower, kasa po godzinie doszła normalnie. Jednak po paru godzinach od otrzymania wypłata została anulowana mimo że była już na moim koncie ( nie wiem jakim cudem była anulowana przecież nie da się anulować zatwierdzonych przelewów), Jak bym wiedział szybko bym wypłacił ???? i nie było by czego anulować. PP nic nie wie a więc to musi być coś z MB. zobaczymy:]
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tzn,że osoba od której dostałeś przelew/sam do niej przesłałeś może mieć np. nie w pełni zweryfikowane konto.A z tego co ludzie się wypowiadali to oni lubią blokować konta i wyjaśniać wszystko baaaardzo długo.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Bez sens, co kogoś interesuje że osoba do której wysyła się pieniądze ma niezweryfikowane konto ? co to odpowiedzialność zbiorowa ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Bez sens, co kogoś interesuje że osoba do której wysyła się pieniądze ma niezweryfikowane konto ? co to odpowiedzialność zbiorowa ?
Też mi się wydaje ze to nie ma nic do rzeczy że ktoś ma niezweryfikowane konto. Możesz wysyłac pieniądze tylko do określonego limitu.

dostałem dzisiaj odpowiedź
Szanowny/-a

Po przeprowadzeniu kontroli Twojego konta jesteśmy zmuszeni do jego zamrożenia. Prosimy o zastosowanie się do poniższych zaleceń:

1. Do jakich celów używane jest konto Skrill ?

2. Prosimy o przedłożenie następujących dokumentów:

- Pełnej, kolorowej kopii ważnego, oficjalnego dokumentu tożsamości, takiego jak: międzynarodowy paszport (podwójna strona), wydany przez państwo dowód osobisty lub prawo jazdy (przód i tył). Jest to wymagane po to, abyśmy mogli zweryfikować Twoją tożsamość.
- Kopii wydanego na papierze rachunku za media (rachunek za gaz lub prąd) czy wyciągu z konta wydany w ciągu ostatnich trzech miesięcy, na którym wyraźnie widnieje Twoje imię i nazwisko oraz adres. Dokumenty te muszą być wysłane na adres pocztowy taki sam, jak podano przy koncie Skrill . Jest to wymagane po to, abyśmy mogli zweryfikować Twój adres.

Wymagane dokumenty / informacje powinny zostać przesłane pocztą elektroniczną do [email protected] .

Prosimy przyjąć nasze przeprosiny za wszelkie ewentualne niedogodności, lecz Skrill musi ściśle przestrzegać norm bezpieczeństwa, które mają na celu chronić prywatność Państwa konta. Należy mieć na uwadze, że konto pozostanie zamrożone do chwili zastosowania się do niniejszego wymogu.

Z góry dziękujemy za współpracę w tej sprawie.

Z poważaniem,

Centrum Bezpieczeństwa Skrill

Co mogę napisać w odpowiedźi na 1 pytanie ? Po cholere im znow wszystkie skany ? ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podali Ci powód czemu musiałeś jeszcze raz weryfikować konto?
Tak - podobno przekroczyłem jakiś limit obrotu lub sumę wypłat w ciągu roku, coś takiego. Co najśmieszniejsze to nie była jakaś zawrotna kwota jak na systemy płatności międzynarodowych. Chodziło o kwotę, którą pojawia się u nich, podejrzewam co 0,0001 sekundy
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Bez sens, co kogoś interesuje że osoba do której wysyła się pieniądze ma niezweryfikowane konto ? co to odpowiedzialność zbiorowa ?
ano to , ze lewych kont na MB nie brakuje i jak sie sprawa rypnie to idzie lanczuszek
 
B 3

bjg

Użytkownik
Panowie może to będzie głupie pytanie, ale ważne dla mnie ????
Ma ktoś gdzieś z Was jeszcze gdzieś w swoich papierkach kopertę od MB(tą od kodu weryfikacji)? Jeśli ktoś ma to prosiłbym o wstawienie jej zdjęcia tutaj lub wysłanie zdjęcia na PW.
Ewentualnie jeśli ktoś pamięta jak ona wygląda(czy jakieś loga/tekst poza adresem są?) to mógłby opisać,
z góry dzięki ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
&quot;Piszemy aby poinformować, że ograniczenia, czasowo nałozone na Pana konto zostały zniesione. Wszystkie metody płatności, dostepne do czasu blokady, są znów aktywne, może więc Pan dalej dokonywać łatwych i bezpiecznych płatności.

Przepraszamy za wszelkie ewentualne niedogodności. Jeżeli możemy udzielić Panu dalszej pomocy lub informacji, prosimy skontaktować się z nami ponownie&quot;

Sprawa załatwiona, troche jednak troche to trwało a przczyny dla której musiałem jeszcze raz porzejsc weryfikacje nie podali,;)
 
melamber 80

melamber

Użytkownik
&quot;Piszemy aby poinformować, że ograniczenia, czasowo nałozone na Pana konto zostały zniesione. Wszystkie metody płatności, dostepne do czasu blokady, są znów aktywne, może więc Pan dalej dokonywać łatwych i bezpiecznych płatności.

Przepraszamy za wszelkie ewentualne niedogodności. Jeżeli możemy udzielić Panu dalszej pomocy lub informacji, prosimy skontaktować się z nami ponownie&quot;

Sprawa załatwiona, troche jednak troche to trwało a przczyny dla której musiałem jeszcze raz porzejsc weryfikacje nie podali,;)

dude co im napisałeś w odpowiedzi na 1 pytanie ? ???? )
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
dude co im napisałeś w odpowiedzi na 1 pytanie ? ???? )
Napisalem im ze konto sluzy mi glownie do wplat/wyplat do bukmacherow/kasyn, czasem do celów handlowych oraz do przesylania pieniedzy miedzy innymi uzytkownikami
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Siema.
Mam pytanie. Pierwszy raz wypłacam środki z MB. Jako weryfikacje wybrałem konto bankowe. Kazali przelać kwotę mniejszą jak 15USD celem zweryfikowania konta bankowego. Dodatkowo trzeba było tak jakiś kod weryfikacyjny wpisać. Gdzie niby miał on się pojawić? Wypłaciłem właśnie 14USD na konto. Transakcja w toku. Czy to wystarczy?
Z góry dzięki za pomoc.
 
K 0

kartofel

Użytkownik
Witam. czytam czytam i nigdzie nie mogę się doczytać tego....
Mam 2 konta na MB , jedno zweryfikowane , prawdziwe dane etc... Jeśli chodzi o drugie konto mam tam sporą sumę pieniędzy , ale chodzi o to , że to konto jest na wymyślone dane i nie mam możliwości zweryfikowania konta. A limity już mam wszystkie wykorzystane i nie mogę rzecz jasna zwiększyć tych limitów. Czy limity same odnowią się do tej minimalnej kwoty jaka jest na początku po 90 dniach ? Czy niestety , ale pieniędzy już nie odzyskam ? Prosze o pilna odpowiedź.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Mam 2 konta na MB , jedno zweryfikowane , prawdziwe dane etc... Jeśli chodzi o drugie konto mam tam sporą sumę pieniędzy , ale chodzi o to , że to konto jest na wymyślone dane
nadal mnie jeszcze ludzie potrafią zadziwić.
 
Do góry Bottom