>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Nie wiem czy chodzi im tylko o zrzut ekranu z Twojego konta bankowego, czy musi to być wyciąg bankowy z podpisami pracowników banku (jak np było w moim przypadku)
Wyślij im screen swojego konta i tej operacji, o którą proszą. Jeśli to nie wystarczy to możesz zamówić wyciąg bankowy ze swojego banku.
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
poproś znajomego aby założył konto MB, przelej mu pieniądze i on wypłaci do siebie. Względnie wpłać do bukmachera pieniądze a od buka wypłać na swoje konto.
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Weryfikacja konta.
Witam.
Tydzień temu chcialem zweryfikować swoje konto opcją wysłania listu na adres. Listu nie otrzymałem do dzisiaj. Dwa dni później wpłacilem na konto moneybookers pieniądzę z mojego konta bankowego. Czy moje konto jest już zweryfikowane. Będę mógl swobodnie wyplacić większą sumę mimo, że nie jest zakończona procedura weryfikacji poprzez adres?
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Spokojnie list weryfikacyjny musi do cb dojść abys mial zweryfikowane swoje konto. Musisz czekac napewno dojdzie jesli adres jest dobry.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
ja czekam na list weryfikacyjny prawie rok i jeszcze nie dostałem... :/
ale zweryfikowałem konto poprzez wysłanie dokumentów.
 
E 0

everee

Użytkownik
Witam! To znowu ja. Wysłałem im w poniedziałek te dokumenty o które prosili i do chwili obecnej nie otrzymałem odpowiedzi ze strony MB. Pisali mi że postarają się rozwiązać mój problem w ciągu dwóch dni roboczych. Wie ktoś ile to będzie trwało? Czekam już prawie tydzień... Da się to jakoś przyspieszyć?
 
O 3

odkrywca

Użytkownik
Weryfikacja a Karta Mastercard MB
Witam
Otóż mam takie pytanie czy po zweryfkowaniu konta na wszystkie 3 sposoby tzn
-List
-Przelew
-Karta kredytowa

...czy po przejsciu tych 3 weryfiakcji przy skladaniu wniosku o kartę Mastercard MB będe równiez zmuszony wysłać do nick skan dowodu + rachunki?

Natknalem się w internecie na informacje że nie będzie trzeba wysylac im dodatkowych dokumentów ale wolał bym się upewnić

Z góry dzięki za pomoc
 
G 6

gabiia

Użytkownik
Z tego co wiem , to nie powinni prosić o dokumenty , ale ostatnio często proszą o dowód plus rachunek , także musisz się z tą ewentualnością liczyć.
 
C 0

c4ld3ra

Użytkownik
weryfikacja przez list
Witam, mam pytanie, czy płaci się coś za weryfikacje za pomoca listu czy jest to darmowe rozwiazanie i czy nalezy sie zweryfikowac przez probą uzyskania korzyći za spawa programu &quot;polec moneybookers znajomemu&quot;.

 
D 0

daniel10

Użytkownik
Problem z weryfikacją MB
Witam
Ostatnio wypełniłem wniosek o kartę master card Moneybookers. Wysłałem do nich scan dowodu i dzisiaj dostałem od nich informacje taką:
&quot; Dziękujemy za cierpliwość.

Abysmy mogli jednak dokonać weryfikacji konta Moneybookers potrzebujemy dodatkowych informacji. Prosimy również wyjaśnić jaka jest Pana relacja z użytkownikami z którymi dokonuje Pan transakcje (tu są podane maile od ludzi, którzy wpłacają i inne). Do jakich celow wykorzystuje Pan konto Moneybookers i z tytulu jakich towarow/uslug otrzymuje Pan srodki od innych uzytkownikow. Prosimy tez o podanie namiarow na strony internetowe/fora lub jakiekolwiek inne miejsca gdzie proponuje Pan swoje uslugi&quot;

Przyznam się szczerze, prowadzę forum bukmacherskie, forum z typami. Od kilku miesięcy idzie nam naprawdę bardzo dobrze. Mamy kilku świetnych typerów i postanowiliśmy pobierać za dostęp do Strefy zamkniętej pieniądze. Ludzie chcąc grać nasze typy po prostu wpłacają kilka złoty co jakiś czas na MB.


Co myślicie, co mam im odpisać? Prawdę? Czy coś innego?

Dziękuję za odpowiedź.
 
A 2

arti1985

Użytkownik
a co to ich obchodzi, dość że za wszzystko ciągną kase, spóźniają się z przelewami to jeszcze jakieś problemy, niech wprowadzą legalne zakłady przez neta to wszyscy bedą omijać ten pieprzonyy MB, a ja mogę nawet 20% podatku bulić, ale bedzie wszystko uregulowane prawem, i nie bedzie oszukiwania jak u buków internetowych teraz
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Nie musisz odpisywac nic. Ja napisalem, co to ich obchodzi. Pytaja tak profilaktycznie, myslac ze ludzie beda ich informowac na co przelewaja kase.
 
A 0

arti320

Użytkownik
witam weryfikowałem ostatnio konto w statusie konta mam adres zweryfikowany zrobiłem też przelew ze swojego konta bankowego limit transakcji mi się podniósł a w statusie konto bankowe mam napisane dodaj to znaczy że dalej jest nie zweryfikowane dzięki za odpowiedz
 
M 0

mateuszpaker

Użytkownik
Kod weryfikacyjny.Gdzie?
Witam skorzystałem z drugiej opcji weryfikacji tożsamości tj. z wpłacenia sumy mniejszej niż 50 zł. i późniejszego wpisania kodu weryfikacyjnego.Tylko nie wiem gdzie on się znajduje...Dodam, że przelew był wykonany na konto mbanku i wynosił 2 zł.
 
Do góry Bottom