>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

M 0

mateuszpaker

Użytkownik
W takim razie chodzi pewnie o trn id, które nijak zresztą ma się do tego kodu. Ch*j mnie trafi zaraz z tym MB(Przepraszam.).Listy z potwierdzeniem podobno nie dochodzą, kodu nie przesyłają.Można w ogóle w jakikolwiek sposób potwierdzić tą tożsamość???
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
W takim razie chodzi pewnie o trn id, które nijak zresztą ma się do tego kodu. Ch*j mnie trafi zaraz z tym MB(Przepraszam.).Listy z potwierdzeniem podobno nie dochodzą, kodu nie przesyłają.Można w ogóle w jakikolwiek sposób potwierdzić tą tożsamość???
Wyślij screena z historią swojego konta z tym fragmentem, gdzie jest przelew od nich (resztę możesz zamazać albo wyciąć) - powinni to przyjąć i zweryfikować
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Jeżeli chodzi o weryfikacje mb też to przeżywam ich kod weryfikacyjny pocztą nie dochodzi. Zostałem poproszony o wysłanie skanu paszportu + wyciągu z banku na którym ma być widoczny mój adres. Po wysłaniu chciałem by mi zweryfikowali konto. Dostałem od nich kolejną wiadomość bym wysłał skana dowodu osobistego z dwóch stron (rachunku na siebie nie posiadam). Zamrozili mi sporo kasy stąd też moje starania by te pieniądze poszły w obieg a nie leżały bezczynnie trwa już to jakiś okres czasu mam nadzieje że tym razem zweryfikują mi konto.
P.S: Sprawdźcie czy dane zgadzają się z tymi na dowodzie etc. musiałem poprawić a raczej wpisać numer domu kolejne dni oczekiwania.
 
P 0

prezydent

Użytkownik
Wysłali mi kod w niedzielę, ale po tym co tu czytam prawdopodobnie się go nie doczekam. Więc czy mogę im wysłać ten skan dowodu i rachunku już teraz kiedy teoretycznie list z kodem jest jeszcze w drodze? Czy to wystarczy żeby zweryfikowali mi konto, czy będą mimo tego wymagali wpisania tego nieszczęsnego kodu?
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
W moim przypadku było tak, napisali, że mogę wysłać i skana dowodu z obu stron a oni automatycznie zweryfikują mi konto no i rzeczywiście w ciągu 5h od wysłania skana limit został zwiększony o 5000euro.
 
M 0

mateuszpaker

Użytkownik
Miałbym jeszcze 2 pytania.
-Jaki jest do nich mail?, bo nie mogę znaleźć.
-Czy mają Polski support?Czy mogę do nich pisać w naszym języku?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i wyrozumiałość.
 
D 5

dami21

Użytkownik
Miałbym jeszcze 2 pytania.
-Jaki jest do nich mail?, bo nie mogę znaleźć.
-Czy mają Polski support?Czy mogę do nich pisać w naszym języku?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i wyrozumiałość.
Wystarczy trochę poszukać i byś znalazł
Maja polski support nawet telefoniczny ????
KONTAKT znajdziesz w zakładce na koncie centrum obsługi ????
 
P 0

prezydent

Użytkownik
jak już zweryfikowali mi konto i chcę wprowadzić swój numer rachunku to jest tam opcja, że trzeba wpisać NRB swojego banku. Po wprowadzeniu pojawiają mi się dwa banki do wyboru. BRE Bank S.A i BRE Bank Lodz S.A...wy też tak macie (o ile jesteście w mbanku)? co mam wybrać, czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi dwoma bankami?
 
B 15

bakcyl

Użytkownik
Wystarczy trochę poszukać i byś znalazł
Maja polski support nawet telefoniczny ????
KONTAKT znajdziesz w zakładce na koncie centrum obsługi ????
Tam lepiej zadzwonic ???? Bo ja czekalem na odpowiedz meilowa 3 dni ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
damage19 0

damage19

Użytkownik
Witam, aby dokonać wpłaty na MB trzeba mieć zweryfikowane konto? Dałem jakiś czas temu weryfikacje adresu ale jeszcze nie otrzymałem listu. Chciałbym zrobić przelew ale nie wiem czy mogę.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Witam , jesli list z weryfikacja adresu do mnie nie dotarł, a mija juz 3 tydzien od wysłania, to rozumiem ze juz raczej nie ma szansy aby dotarł?

Chyba nie mozna zakładac 2 konta?
Pozostaje neteller xD
 
R 3

raskolnikow3

Użytkownik
Listy nie dochodzą, musisz wejść na Pomoc drogą elektroniczną, napisać że masz problem z weryfikacją i poprosić o ręczną weryfikację. Jak odpowiedzą trzeba będzie przesłać skany dokumentów
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
jak już zweryfikowali mi konto i chcę wprowadzić swój numer rachunku to jest tam opcja, że trzeba wpisać NRB swojego banku. Po wprowadzeniu pojawiają mi się dwa banki do wyboru. BRE Bank S.A i BRE Bank Lodz S.A...wy też tak macie (o ile jesteście w mbanku)? co mam wybrać, czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi dwoma bankami?
Na przyszłość aby osoby zakładające konto wiedziały co i jak:
1. BRE jest właścicielem mBanku i MultiBank
2. BRE Łódź jest oddziałem BRE banku obsługującym korporacje i średnie firmy, o ile wasze konto bankowe nie jest kontem firmowym polecam wybrać BRE Bank S.A.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Ktoś się logował na moje konto moneybookers z innego adresu ip i zablokowali mi konto. Dostałem takie info:
&quot;Zlecona transakcja nie może być zrealizowana, ponieważ Państwa konto zostało całkowicie zablokowane. W celu odblokowania konta należy przesłać POTWIERDZONĄ kopię paszportu lub dowodu osobistego pod następujący adres:
Welken House
10-11 Charterhouse Square
London EC1M 6EH
Wielka Brytania
Poprzez kopię POTWIERDZONĄ rozumie się odpis uwierzytelniony oryginału wystawiony w kraju zamieszkania przez:
notariusza, lub
radcę prawnego, lub
bank lub instytucję finansową, których działalność regulowana jest przez polskie prawo bankowe, lub
lokalne organy rządowe (np. policja)&quot;
Da się to jakoś obejść? Bo jak pójdę do Urzędu to będę musiał płacić chyba kilkadziesiąt złotych za taki świstek nie mówiąc już o notariuszu. Wysraczy jak im znowu wyślę skan dowodu i tyle czy nie?
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Co do przychodzącego listu. Czytałem i wiem, że niektórym chyba bardzo długo idzie albo i nawet w ogóle nie przychodzi. W moim przypadku czekałem 10 dni i ładna koperta z MB z kodem w środku trafiła do moich rąk. Trochę się zdziwiłem, że tak szybko, ale i dobrze. Mam już 100% zweryfikowane konto, wysłałem też skany dowodu więc mało szanse na blokadę konta.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Żebyś się nie zdziwił. JA dawno temu weryfikowałem adres, do tego mam karte i multum skanów im już wysłałem a i tak kiedyś mi zablokowali bez powodu. Pomoże mi ktoś rozwiązać dzisiejszy problem?
 
lukazuki 0

lukazuki

Użytkownik
ja konto na moneybookers mam już 2 lata i ani razu mi nie zablokowali
a wpłacałem i wypłacałem spore sumy
na moje emaile odpowiadają zawsze po 2 dniach
weryfikacja mojego konta trwała 4 dni
a weryfikowałem przez wysłanie skanu dowodu osobistego i rachunku lub faktury itp ponieważ na mój adres nie doszedł list z kodem do weryfikacji
dodanie rachunku bankowego trwało 2 dni
no i zostało mi jeszcze dodanie karty i będzie full
Obsługa klienta po polsku i jak na razie moneybookers jest super
 
K 0

krakk

Użytkownik
Trochę sie dzis zdziwiłem.. po 3 tygodniach dostałem list weryfikacyjny, choć 2 tygodnie temu już wysłalem im skany dowodu, gdzie na drugi dzień miałem limit powiększony
 
Do góry Bottom