>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Sylwek-dzieki za odp
wplacac moge czyli jak rozumiem z przelaniem stowki czy dwoch do buka nie bedzie problemu?
czy tez moze przekrocze wspomniany limit dla niezweryfikowanego konta? a wlasnie- orientujesz sie jaki tenze limit jest?

Soltysiao- normalnie to zaden problem. Ale pytam bo widocznie w najblizszych dniach nie mam takiej mozliwosci
 
B 33

bukmacher2

Użytkownik
Panowie jak to jest w mb z sofort - trzeba miec tam konto? pytam bo nie moge znaleźć na ich stronie rejestracji , a wpisujac dane z mojego banku wyskakuje blad , ze niby haslo zle .
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Sylwek-dzieki za odp
wplacac moge czyli jak rozumiem z przelaniem stowki czy dwoch do buka nie bedzie problemu?
czy tez moze przekrocze wspomniany limit dla niezweryfikowanego konta? a wlasnie- orientujesz sie jaki tenze limit jest?

Soltysiao- normalnie to zaden problem. Ale pytam bo widocznie w najblizszych dniach nie mam takiej mozliwosci
Nie będzie problemu. 4K PLN
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Proponuje zalogować się na swoje konto i zobaczyć czy w tytule tego przelewu nie ma tego kodu, pozatym wyżej masz napisane jak inaczej zweryfikować konto, wystarczy przesłać jakas kwote zwyklym przelewem na konto MB i po sprawie.
Zrobiłem tak jak Ty, wysłałem 1 zł a na maila wysłałem opis całej sytuacji - błędy przy próbie weryfikacji, oraz info że zrobiłem im przelew. Ciekawe co będzie dalej ????
BTW dzięki za pomoc.
Pomogło, wypłata przeszła dzisiaj bezproblemowo (30 min temu) a przelew 1 zł bezpośrednio z mojego konta bankowego doszedł dzisiaj o 14:30 na moje konto MB.
Wielkie Dzięki dla wszystkich którzy pomogli ! :grin:
 
C 3

cedric

Użytkownik
Tak czytam te historie wszystkie i się zastanawiam, czasem proszą o skan jakiegoś rachunku za media itp. Co w przypadku gdy jestem studentem a studiując w innym mieście wciąż jestem zameldowany z rodzicami i rachunki przychodzą na nich?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Tak czytam te historie wszystkie i się zastanawiam, czasem proszą o skan jakiegoś rachunku za media itp. Co w przypadku gdy jestem studentem a studiując w innym mieście wciąż jestem zameldowany z rodzicami i rachunki przychodzą na nich?
Pewnie sam byś do tego doszedł jak byś skończył czytać, w co drugim poście jest odpowiedź. F-VAT
 
maxiu321 103

maxiu321

Użytkownik
Witam wszystkich..
Posiadam dwa rachunki bankowe,na jeden z nich otrzymuje płatnosci z mb a z drugiego wysyłam....na mb czy może to miec wpływ na to ze muszę znowu weryfikować konto? jestem w trakcie weryfikacji,ale tylko tego jednego rachunku,czy musze dodac ten drugi?
pozdrawiam
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Nie czytałem tematu bo trochę długi i możliwe że ten problem był tu poruszany ????
Ale pobierałem pewną kwotę z bankomatu a on policzył mi to podwójnie gdy patrzę w historie w internecie. Jest to do ogarnięcia ? Jeśli tak to do kogo mam pisać bo Skrill czy do banku którego był bankomat ?
 
S 0

swirlandia

Użytkownik
Pytanie mam następujące. Wpisałem na MB swój numer bankowy i pisze obok, że nie zweryfikowany. Niestety nie widzę nigdzie opcji Zweryfikuj. Stąd moje pytanie: czy przy próbie wypłaty na konto zostanę poproszony o podesłanie jakiś skanów? Ewentualnie czy przesłać im teraz jakąś minimalną kwotę aby było potwierdzenie? Zapytania do nich oczywiście wysyłałem ale bez odpowiedzi.
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Z tego co pamiętam to musisz chyba najpierw wpłacić z konta które podałeś jakąś kwotę na skrill a potem przesłać im screena potwierdzającego że konto przez które dokonałeś wpłaty jest twoje.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Oni w ogole zajmuja sie weryfikacja nowych kont ? Polecilem koledze mb i teraz zaluje bo dowod weryfikowali tydzien a konto bankowe (razem ze screenshotem) ponad tydzien. Oczywiscie na vipowskie wiadomosci odpisuja prawie od razu a na nievipowskie ponad tydzien albo wcale ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Na tej zasadzie, że nie poprzez P24 tylko zwykły przelew co jest tam opcja i idzie on 3-5 dni, tak ?
Zwykły przelew bankowy poprzez p24 nie mogą zweryfikować danych twojego konta bo to nie jest wpłata bezpośrednia.
Z tego co pamiętam to musisz chyba najpierw wpłacić z konta które podałeś jakąś kwotę na skrill a potem przesłać im screena potwierdzającego że konto przez które dokonałeś wpłaty jest twoje.
Po co im ten screen skoro widzą kto jest nadawcą przelewu ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Będę zakładał konto u kolegi i chciałbym wiedzieć co mnie czeka
Weryfikacja danych --&gt; skan dowodu
-.- adresu --&gt; list, wyciąg z banku ?
-.- konta bankowego --&gt; wpłata i później wypłata dla kodu ( jaką kwote minimum wpłacić można?)
I po takich dwóch weryfikacjach jakiego limitu mogę się spodziewać, będzie chociaż 40k?
Trochę czekania pewnie mnie czeka?
 
T 27

twoj_ruch

Użytkownik
Mi weryfikacja konta zajęła 1.5 miesiąca (konto było od znajomego). Wysyłałem im wszystkie skany dokumentów (ID, passport a nawet legitkę szkolną) tylko że problem był w tym iż nie otrzymywałem wiadomości od nich. Dopiero po upływie ponad miesiąca dostałem meila od nich z numerem ticketa.
Jak po tygodniu załączyłem im dokumenty ponownie wraz z numerem ticketa to odblokowane zostały zasoby.
Co do wysokości limitów to masz za każdą weryfikację po 20k dodatkowo więc jak listem zweryfikujesz + przelewem to będziesz miał ponad 40k
pzdr
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
można normalnie uzywac mb do przesylania kasy miedzy userami czy wyplaty (np czekiem) , gdy nie poda sie konta bankowego?
 
D 0

drg

Użytkownik
Cześć wszystkim, mam następujący problem. Wczoraj dokonałem weryfikacji mojej karty visa ( z konta zeszło mi 2,98, w zakładce karty i konta bankowe zakończyłem weryfikację swojej karty), ale gdy chcę wypłacić swoje środki przez &#39;wypłać środki&#39; w zakładce &#39;przegląd&#39; widzę przy mojej karcie następujący komunikat &#39;wymaga weryfikacji zweryfikuj teraz&#39;, klikam i pojawia mi się:
Weryfikacja karty Visa
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, musimy zweryfikować Twoją kartę Visa zanim będziesz mógł otrzymywać na nią środki. Weryfikacja jest całkowicie bezpłatna.
Jeżeli się zgadzasz, pobierzemy PLN 8.36 z Twojej karty Visa i zasilimy tą kwotą Twój portfel elektroniczny Skrill.
Pomyslałem okej - dobry pośrednik, wymaga podwójnej weryfikacji, więc wpisuję kod CSC z mojej karty, akceptuję i NIC SIĘ NIE DZIEJE. Tutaj moje pytanie, bo mam pierwszy raz styczność ze skrillem, potrzebuję na ową weryfikację po prostu czasu? Robię coś źle? Może mam do nich wysłać gdzieś ten kod z tytułu przelewu? Jeżeli tak, to na jaki e-mail? Ile zajmie w końcu weryfikacja, bo kasa mi jest potrzebna już na wczoraj. Liczę na szybką odpowiedź forumowiczów ????
Pozdrawiam,
dragarz
 
Do góry Bottom