>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

M 23

michael-23

Użytkownik
Siema
Nie miałem weryfikacji konta na Skrillu, ale zrobiłem przelew na to konto (80 zł) z mojego konta bankowego, tranzakcja przebiegła, ale pieniędzy na Skrillu nie ma. Co trzeba zrobić, aby pieniądze przyszły na moje konto na Skrillu?
Trzeba skan dowodu itd.?
edit:

Wysłałem pieniądze wczoraj (80zł), czyli trzeba czekać 2-3 dni, tak?
Ta cała weryfikacja adresu pocztowego, mam tam fajkę, ale nic nie dostałem pocztą, żadnego kodu.
Chyba wyślę im skany tego dowodu...
Wtedy będzie wszystko okej?
 
T 0

tromboksan

Użytkownik
Witam,
a czy ktoś otrzymał takie zapytania?:
Dziękujemy za przesłane dokumenty.

Przykro nam, że byliśmy zmuszeni nałożyć ograniczenia na Pańskie konto w Skrill. Mamy nadzieję, że będzie to tylko działanie tymczasowe. Aby przywrócić normalne funkcjonowanie Pańskiego konta musimy otrzymać następującą informację:

- W jakim głównie celu potrzebuje Pan konta w Skrill?
- Jakie są relacje Pańskie z nadawcami płatności otrzymanych poprzez Skrill?
- Za co głównie otrzymuje Pan pieniądze?

Dziękujemy za współpracę w tej kwestii i czekamy na odpowiedź.
Szczególnie chodzi o 2 ostatnie pytania. Zastanawiam się co napisać. Może ktoś był w podobnej sytuacji?
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Witam.
Chcialbym zweryfikować konto bankowe na MB, no i mam te dane - numer ich konta, Warszawa, Ltd. itd itp, no i dalej są kod bankowy, SWIFT no i numer referencyjny. Jeśli się nie myle to w tytule mam ten numer referencyjny tylko wpisac tak? A do czego jest cały SWIFT i ten kod bankowy? Jestem jeszcze zielonym uzytkownikiem, takze jestem ciekaw ;)
Dzieki i pozdrawiam
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Czy ktoś spotkał się może z problemami jeśli chodzi o weryfiakcję konta???
Miałam dostać list weryfikacyjny, który jednak do mnie nie doszedł (jeszcze za czasów moneybookers moje dane były już zweryfikowane i potwierdzone).
Napisałam do skrilla, że po 2-óch tygodniach listu nadal nie dostałam, jednak spotkałam się z nich strony z totalnym olaniem. Pisałam do nich juz 2 wiadomości w odstępie kilku dni i zero odpowiedzi z ich strony! Mam teraz problem z wypłatą swoich pieniędzy. Czy ktoś może wie, jak skutecznie można się z nimi skontaktować (poza kontaktem telefonicznym)?
 
M 55

meggie1

Użytkownik
To wiem, ale odpowiedz, kiedy pisałam po raz pierwszy miała być w przeciągu 24 godzin, po tym jak minęło kilka dni, napisałam więc ponownie, ale znowu zero odpowiedzi, nie wiem już co z tym fantem zrobić, bo zależy mi na szybkim załatwieniu sprawy i odzyskaniu swoich pieniędzy.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jeżeli chodzi o odblokowanie konta to sprawy mogą się ciągnąć tygodniami,a czasami nawet dłużej.Skrill tak ma niestety i nic z tym się nie zrobi.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Cześć : )
Kumpel pożyczył mi swój dowód (zdjęcie dowodu), żebym mógł sobie poobracać bonusami. Mam pytanie czy do weryfikacji Skrill skan dowodu wystarczy? Skrill będę używał tylko i wyłącznie do przelewania środków do i z buków oraz do przesyłania środków na inne konta Skrill. Pytam bo jak zakładałem tam pierwsze konto to chcieli wyciąg z banku, jednak chyba miało to związek z tym, że chciałem kartę płatniczą i przelewałem środki na swoje konto bankowe (pewien nie jestem, minęło kilka lat już ???? )
 
K 0

kusy102

Użytkownik
do mnie list weryfikacyjny doszedł po 3 tygodniach, a może i dłużej i jeszcze koperta doszła otwarta. Aż się boję kartę zamawiać:?
 
M 0

mielony2006

Użytkownik
A ja chce wyplacic na konto bankowe bo nie mam innej mozliwosci, nie mam karty kredytowej ani debetowej a to jedyny inny sposob, wyslalem potrzebne dokumenty skanem i nie dostaje caly czas odpowiedzi i jak teraz mam wyplacic swoje pieniadze ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Cześć : )
Kumpel pożyczył mi swój dowód (zdjęcie dowodu), żebym mógł sobie poobracać bonusami. Mam pytanie czy do weryfikacji Skrill skan dowodu wystarczy? Skrill będę używał tylko i wyłącznie do przelewania środków do i z buków oraz do przesyłania środków na inne konta Skrill. Pytam bo jak zakładałem tam pierwsze konto to chcieli wyciąg z banku, jednak chyba miało to związek z tym, że chciałem kartę płatniczą i przelewałem środki na swoje konto bankowe (pewien nie jestem, minęło kilka lat już ???? )
Szczerze to do weryfikacji skrill nie są potrzebne żadne dokumenty. Potrzebny jest Ci tylko adres pod którym odbierzesz kartę, nic więcej. Dokumenty są potrzebne jeżeli chciałbyś przelewać duże sumy za samą weryfikacje adresu jest limit 20K. Oczywiscie czasami wymagają dodatkowej weryfikacji dowodem ale to tylko w uzasadnionych przypadkach i nie każdego.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja otrzymałem kartę skrill mając zweryfikowany tylko adres.
Z reguły najpierw karta przychodzi a potem list weryfikacyjny do adresu, jezeli dwa żądania składasz jednocześnie. Nie trzeba weryfikować poprzez list wystarczy poprzez kartę. A weryfikacja adresu polega na tym że wysyłają na jakiś adres list weryfikacyjny albo karte czy ci dojdzie karta czy list to jest do samo. Weryfikując karte weryfikujesz automatycznie adres.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Ma ktoś numer do polskiego supportu skrill. Pamiętam że kiedyś rozmawiałem z nimi telefonicznie w naszym języku, ale coś nie mogę znaleźć kontaktu.
Niestety zblokowałem sobie konto poprzez trzykrotne wpisanie złego hasła a przypomnienie przez SMS nie jest możliwe bo mam już inny numer telefonu :/
Na maile nie odpisują już od 5 dni.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ma ktoś numer do polskiego supportu skrill. Pamiętam że kiedyś rozmawiałem z nimi telefonicznie w naszym języku, ale coś nie mogę znaleźć kontaktu.

Niestety zblokowałem sobie konto poprzez trzykrotne wpisanie złego hasła a przypomnienie przez SMS nie jest możliwe bo mam już inny numer telefonu :/
Na maile nie odpisują już od 5 dni.

Call Us When It&#39;s Urgent

If you have an urgent issue - you can contact us on:+44 203 514 5562

Operating Hours: Mon-Sun09:00 - 18:00 GMT
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Witam. Mam kilka pytań odnoście MB:
1. Czy zakładając tam konto, muszę mieć konto w banku ?
2. Czy istnieje możliwość wpłacania na MB, przez Paysafecard
3. Czy muszę przechodzić etap weryfikacji, jeśli bym tylko chciał wypłacać kasę przez kartę MB z bankomatu, bez przelewanie kasy na rachunek w banku ?
4. Czy jest to bezpieczne do wypłacania pieniędzy ?&lt;wiadomo o co biega&gt;
 
Do góry Bottom