>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam. Mam kilka pytań odnoście MB:

1. Czy zakładając tam konto, muszę mieć konto w banku ?
2. Czy istnieje możliwość wpłacania na MB, przez Paysafecard
3. Czy muszę przechodzić etap weryfikacji, jeśli bym tylko chciał wypłacać kasę przez kartę MB z bankomatu, bez przelewanie kasy na rachunek w banku ?
4. Czy jest to bezpieczne do wypłacania pieniędzy ?&lt;wiadomo o co biega&gt;
1. nie koniecznie ale przyda się
2. tak
3. musisz
4. bezpieczne
 
firel 142

firel

Użytkownik
Witam. Mam kilka pytań odnoście MB:
1. Czy zakładając tam konto, muszę mieć konto w banku ?
2. Czy istnieje możliwość wpłacania na MB, przez Paysafecard
3. Czy muszę przechodzić etap weryfikacji, jeśli bym tylko chciał wypłacać kasę przez kartę MB z bankomatu, bez przelewanie kasy na rachunek w banku ?
4. Czy jest to bezpieczne do wypłacania pieniędzy ?&lt;wiadomo o co biega&gt;
1. Nie
2. Tak
3. Wydaje mi się, że tak, bo wątpię by dali ci karte Skrilla bez weryfikacji
4. Tak
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Mb zamroziło mi konto i chcieli skan dowodu+rachunek. Wysłałem im to w ubiegły czwartek(czyli poltorej tyogdnia temu) zarówno na maila jak i zuploadowalem i do tej pory bez odpowiedzi.Dzwoniłem do nich z komórki ale numer niedostępny;/ Miał/ma ktoś podobny problem? Miał bym wywalone jajka na to ale mam tam troche kasy.
 
maciek-lfc 4

maciek-lfc

Użytkownik
Po zuploadowaniu dokumentów na stronie przysyłają informacje na e-maila tak?
Jeśli tak, to ile średnio czekaliście na zakończenie weryfikacji?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
3. Wydaje mi się, że tak, bo wątpię by dali ci karte Skrilla bez weryfikacji
Wysłanie karty to jest element weryfikacji. Weryfikując tylko adres poprzez odbiór karty możesz dokonywać transakcji do 2500 euro. Jezeli obrót na twoim koncie przekroczy tą sumę zostaniesz poproszony o weryfikację tożsamości poprzez wysłanie dokumentów. Czasami mogą wczesniej o to poprosić ale z reguły jest tak że dopiero po osiągnieciu obrotu w wysokosci 2500 euro prosza o to.
W praktyce wyglada to tak że mozesz zalozyć konto na byle jakie imie i nazwisko,jezeli masz dostep do adresu gdzie odbierzesz karte to zweryfikujesz do konto na transakcje wychodzace 25K/90 dni oraz 2500 euro obrotu.
3. Czy muszę przechodzić etap weryfikacji, jeśli bym tylko chciał wypłacać kasę przez kartę MB z bankomatu, bez przelewanie kasy na rachunek w banku ?
To jest własnie etap weryfikacji. Weryfikacja adresu, możesz zweryfikować tylko adres poprzez zamówienie karty i wypłacac kase z bankomatu bez przesyłania jej na konto bankowe.
Maciek [LFC napisał:
;4426563]Po zuploadowaniu dokumentów na stronie przysyłają informacje na e-maila tak?
Jeśli tak, to ile średnio czekaliście na zakończenie weryfikacji?
Średnio 2 dni robocze. Przeważnie 24h
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Witam. Mam jeszcze kilka pytań odnośnie MB i karty wydawanej przez nich. Postanowiłem sobie założyć to konto bo to dobry sposób, żeby ustrzec się debetu jak bym komuś pożyczył kartę.
1. Czy jeśli będę chciał wpłacić sobie kasę na konto MB po przez Paysefecard ( bo w banku jeszcze pusto ) to czy potem ewentualna wypłata jest możliwa tylko na konto bankowe czy również jest możliwość wypłaty z bankomatu ?
2. O co dokładnie chodzi z tą weryfikacją po przez rachunek ( jak tutaj było poruszane na forum ) musiałbym sobie zapłacić jakiś rachunek np. internet czy coś z mojego konta w banku. ?
3. Czyli podczas rejestracji będę musiał podać nr. rachunku bankowego, aby korzystać z karty MB ?
4. Czyli tak naprawdę najlepszy sposób to wypłacanie kasy z konta MB po przez kartę ?
5. Jeśli wypłacał bym np. 100zł z bankomatu to pobiorą mi max 2 euro prowizji ?
Z góry dzięki za odpowiedź, sory jeśli głupie pytanie zadaję, ale chce się dowiedzieć wszystko przed założeniem konta.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam. Mam jeszcze kilka pytań odnośnie MB i karty wydawanej przez nich. Postanowiłem sobie założyć to konto bo to dobry sposób, żeby ustrzec się debetu jak bym komuś pożyczył kartę.

1. Czy jeśli będę chciał wpłacić sobie kasę na konto MB po przez Paysefecard ( bo w banku jeszcze pusto ) to czy potem ewentualna wypłata jest możliwa tylko na konto bankowe czy również jest możliwość wypłaty z bankomatu ?
2. O co dokładnie chodzi z tą weryfikacją po przez rachunek ( jak tutaj było poruszane na forum ) musiałbym sobie zapłacić jakiś rachunek np. internet czy coś z mojego konta w banku. ?
3. Czyli podczas rejestracji będę musiał podać nr. rachunku bankowego, aby korzystać z karty MB ?
4. Czyli tak naprawdę najlepszy sposób to wypłacanie kasy z konta MB po przez kartę ?
5. Jeśli wypłacał bym np. 100zł z bankomatu to pobiorą mi max 2 euro prowizji ?
Z góry dzięki za odpowiedź, sory jeśli głupie pytanie zadaję, ale chce się dowiedzieć wszystko przed założeniem konta.

na MB nie zrobisz debetu poprzez kartę bo ona jest przedpłacona czyli masz środki na koncie to wypłacasz kasę , nie masz na koncie to nic nie wypłacisz.
Po co masz kupować kupony Paysafecard jak na tym stracisz parę złotych?
Weryfikacja polega na tym że weryfikujesz swoje konto bankowe wpłacając do MB kilkadziesiąt złotych i potem możesz przelewać swoją kasę na konto bankowe.
Masz środki na koncie MB i jak masz kartę to już od razu wypłacasz z bankomatu a prowizja to bodajże wynosi prawie 8 zł.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam. Mam jeszcze kilka pytań odnośnie MB i karty wydawanej przez nich. Postanowiłem sobie założyć to konto bo to dobry sposób, żeby ustrzec się debetu jak bym komuś pożyczył kartę.
1. Czy jeśli będę chciał wpłacić sobie kasę na konto MB po przez Paysefecard ( bo w banku jeszcze pusto ) to czy potem ewentualna wypłata jest możliwa tylko na konto bankowe czy również jest możliwość wypłaty z bankomatu ?
2. O co dokładnie chodzi z tą weryfikacją po przez rachunek ( jak tutaj było poruszane na forum ) musiałbym sobie zapłacić jakiś rachunek np. internet czy coś z mojego konta w banku. ?
3. Czyli podczas rejestracji będę musiał podać nr. rachunku bankowego, aby korzystać z karty MB ?
4. Czyli tak naprawdę najlepszy sposób to wypłacanie kasy z konta MB po przez kartę ?
5. Jeśli wypłacał bym np. 100zł z bankomatu to pobiorą mi max 2 euro prowizji ?
Z góry dzięki za odpowiedź, sory jeśli głupie pytanie zadaję, ale chce się dowiedzieć wszystko przed założeniem konta.
1. Jeżeli masz kartę to mozesz wypłacać z bankomatu obojętnie jaka będzie metoda wpłaty.
2. &quot; Faktura – dokument sprzedaży, rodzaj rachunku zawierającego szczegółowe dane o transakcji:&quot;.
Masz dwa rodzaje weryfikacji na skrill. Weryfikacja adresu poprzez list z kodem lub zamówienie karty oraz weryfikacja tożsamośći poprzez wysłanie jakiegoś dokumentu. Zazwyczaj chca dokument + jakiś rachunek. Nie ma znaczenia czy to będzie rachunek za internet czy za puszkę farby.
4. Obojętne to jest.
5. Zob tabela opłat i prowizji. Wypłata z bankomatu kosztuje 1.80 euro.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam. Mam kilka pytań odnoście MB:

1. Czy zakładając tam konto, muszę mieć konto w banku ?
2. Czy istnieje możliwość wpłacania na MB, przez Paysafecard
3. Czy muszę przechodzić etap weryfikacji, jeśli bym tylko chciał wypłacać kasę przez kartę MB z bankomatu, bez przelewanie kasy na rachunek w banku ?
4. Czy jest to bezpieczne do wypłacania pieniędzy ?&lt;wiadomo o co biega&gt;
Aby dostać kartę skrill trzeba mieć zweryfikowany tylko adres.
Nie trzeba żadnych skanów dokumentów wysyłać wystarczy poprosić o list z kodem weryfikacyjnym.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Aby dostać kartę skrill trzeba mieć zweryfikowany tylko adres.
Nie trzeba żadnych skanów dokumentów wysyłać wystarczy poprosić o list z kodem weryfikacyjnym.
Karta przychodzi szybciej niż list jezeli poprosisz o list i karte w jednakowym momencie.Jak przyjdzie karta to jak ja aktywujesz masz odrazu zweryfikowany adres i list do niczego Ci już nie jest potrzebny.
Sam byłem w szoku że wyrobienie i wysłanie karty odbywa się szybciej niż weryfikacja listowna.
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Witam. Jeszcze kilka pytań odnośnie skrill:
1) Czy jeśli założę konto i np. przez jakiś czas nie będe wpłacał kasy to, żadnych prowizji nie będzie ?
2) czy mogą usunąć konto, które jest nie używane ?
3) czy ja mogę osobiście zamknąć konto i zrezygnować z karty jeśli bym sobie zamówił. ?
4) czy banki nie robią, żadnych problemów( PKO ) jak przychodzi wpłata/wypłata z/do MB ?
5) jeśli mógłby ktoś napisać jaki jest tytuł przelewu od MB ?
6) czy kartą MB można płacić w każdym sklepie/ stacji benzynowej gdzieś kiedyś wyczytałem że na stacji podobno nie wolno.
7) czy podczas rejestracji albo później podaje się do czego konto będzie wykorzystywane ?
zamierzam od czasu do czasu zagrać sobie jakieś mecze, ale głównego źródła dochodu z tego uczynić nie chcę.
z góry dzięki. Jak będę miał jakieś pytania jeszcze to będę pisał.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Szczerze to do weryfikacji Skrill nie są potrzebne żadne dokumenty. Potrzebny jest Ci tylko adres pod którym odbierzesz kartę, nic więcej.
A czy gdy założę konto, zweryfikuję je zdjęciem dowodu to przyjdzie na ten adres jakiś list z kodem aktywacyjnym? Zaznaczam ze nie chcę karty skrill ani przelewać pieniędzy na konto bankowe.
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Witam. Jeszcze kilka pytań odnośnie skrill:
1) Czy jeśli założę konto i np. przez jakiś czas nie będe wpłacał kasy to, żadnych prowizji nie będzie ?
2) czy mogą usunąć konto, które jest nie używane ?
3) czy ja mogę osobiście zamknąć konto i zrezygnować z karty jeśli bym sobie zamówił. ?
4) czy banki nie robią, żadnych problemów( PKO ) jak przychodzi wpłata/wypłata z/do MB ?
5) jeśli mógłby ktoś napisać jaki jest tytuł przelewu od MB ?
6) czy kartą MB można płacić w każdym sklepie/ stacji benzynowej gdzieś kiedyś wyczytałem że na stacji podobno nie wolno.
7) czy podczas rejestracji albo później podaje się do czego konto będzie wykorzystywane ?
zamierzam od czasu do czasu zagrać sobie jakieś mecze, ale głównego źródła dochodu z tego uczynić nie chcę.
z góry dzięki. Jak będę miał jakieś pytania jeszcze to będę pisał.
ponawiam pytanie. ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam. Jeszcze kilka pytań odnośnie skrill:
1) Czy jeśli założę konto i np. przez jakiś czas nie będe wpłacał kasy to, żadnych prowizji nie będzie ?
2) czy mogą usunąć konto, które jest nie używane ?
3) czy ja mogę osobiście zamknąć konto i zrezygnować z karty jeśli bym sobie zamówił. ?
4) czy banki nie robią, żadnych problemów( PKO ) jak przychodzi wpłata/wypłata z/do MB ?
5) jeśli mógłby ktoś napisać jaki jest tytuł przelewu od MB ?
6) czy kartą MB można płacić w każdym sklepie/ stacji benzynowej gdzieś kiedyś wyczytałem że na stacji podobno nie wolno.
7) czy podczas rejestracji albo później podaje się do czego konto będzie wykorzystywane ?
zamierzam od czasu do czasu zagrać sobie jakieś mecze, ale głównego źródła dochodu z tego uczynić nie chcę.
z góry dzięki. Jak będę miał jakieś pytania jeszcze to będę pisał.
1.NIE
2.NIE
3.TAK
4.NIE
5. TRN ID5555..
6.TAK to nie ma znaczenia możesz płacić wszędzie gdzie akceptują karty mastercard na całym świecie.
7. TAK, masz do wybory konto firmowe albo zwykłe. Potem przy wpłacie podajesz czy depozyt będzie wykorzystywany na cele hazrdowe albo nie hazardowe.
Raczej ciężko będziesz miał zrobić główny dochód z bukmacherki:razz:
 
A 0

andrew92

Użytkownik
założyłem sobie konto na skrill i jestem teraz na etapie weryfikacji. I mam takie pytanie związane z weryfikacją konta bankowego. Otóż, aktualnie mam konto w banku WBK i tak się zastanawiam, czy nie założyć drugiego tylko i wyłącznie do Skrill&#39;a ? Czytając tematy związane z MB to odniosłem wrażenie, że dosyć często zdarzają się problemy na linii WBK a Skrill, chyba że coś się zmieniło ( niech wypowie się ktoś kto ma konto w tym banku)
Odnośnie tej weryfikacji ja mam wpłacić z mojego konta bankowego na konto Skrill, zwykłym przelewem czy jak ma się to odbyć ? Jeśli tak to jaka ma być ta kwota ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1.aktualnie mam konto w banku WBK i tak się zastanawiam, czy nie założyć drugiego tylko i wyłącznie do Skrill&#39;a ?
Czytając tematy związane z MB to odniosłem wrażenie, że dosyć często zdarzają się problemy na linii WBK a Skrill, chyba że coś się zmieniło ( niech wypowie się ktoś kto ma konto w tym banku)
2.Odnośnie tej weryfikacji ja mam wpłacić z mojego konta bankowego na konto Skrill, zwykłym przelewem czy jak ma się to odbyć ? Jeśli tak to jaka ma być ta kwota ?
1. Nie potrzebne Ci nowe konto to że ktoś nie potrafił wpłacić przez wbk czy mieli chwilową przerwę techniczną nie oznacza że są z tym jakies problemy. To może się zdarzyć wszędzie i nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że częściej niż w innych bankach zdarza się w to właśnie w WBK.
2. Tak zwykłym przelewem możesz wpłacić obojętnie jaką kwotę zalecają 5 euro ale jak wplacisz 5 gr też nie będzie problemu, tu nie chodzi o kwotę ale o twoje dane otrzymując przelew skrill będzie miał pewnosc że konto należy do Ciebie.
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Skan dowodu mam wysłać na tej adres e-mail: [email protected] ?
Jeszcze mam pytanie co do tego kodu co przysyłają wraz z wypłatą z MB na konto bankowe. Zamierzam wpłacić przelewem na skrila 100 zł to wystarczy, czy muszę jeszcze zrobić przelew w drugą stronę z MB na moje konto ?
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Witam. To mój pierwszy post na tym forum chociaż konto posiadam już dobrych pare lat. Noszę się z zamiarem otwarcia konta skrill. Wszedłem na ich stronę z opłatami i proszę mi wytłumaczyć co oznacza wysyłanie i odbieranie pieniędzy (rysunki z portfelem). Czy chodzi o to że jeśli robię depozyt u bukmachera poprzez konto skrill to pobierają mi za to 1% kwoty depozytu (jeśli tak jest to ten 1% jest zabierany z kwoty depozytu pomniejszając go czy z kwoty środków pozostałych na koncie)? A wypłata od buka na konto skrill jest bezpłatna? Tak wnioskuję po tych opisach. Oraz czy dobrze rozumiem przelewanie pieniędzy z prywatnego konta na konto skrill przelewem bankowym jest bezpłatne natomiast czynność odwrotna czyli przelew skrill --&gt; konto bankowe kosztuje 2,95 euro? I jeszcze jedna rzecz:
Aby błyskawicznie doładować kartę, użyj konta Skrill.
Karta posiada osobny rachunek i trzeba ją &quot;doładować&quot; środkami z konta skrill? Czy rachunek jest jeden i z karty mogę wydać tyle ile aktualnie jest na koncie skrill (nie przekraczając limitów oczywiście)?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Karta posiada osobny rachunek i trzeba ją &quot;doładować&quot; środkami z konta Skrill? Czy rachunek jest jeden i z karty mogę wydać tyle ile aktualnie jest na koncie Skrill (nie przekraczając limitów oczywiście)?
jeśli o to chodzi, to tak jak piszesz, rachunek jest jeden i nie wydasz więcej niż masz na koncie, bo karta jest powiązana z kontem skrill
pzdr.
 
Do góry Bottom