>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mybet

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dołączył
05/2007
Posty
5376
Miasto
Galante peFFki
Napisz do supportu, że nie chcesz bonusu. Anulują Ci. Na wszelki wypadek zanim nie napiszesz i nie załatwisz sprawy to nie obstawiaj nic.
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Dołączył
08/2007
Posty
183
Problem z mybet.com
Witam!
Mam problem z Mybet.com. Zarejestrowalem sie tam jakies 7-8dni temu, nie skladalem zadnych depozytow, ani nic nie obstawialem a tutaj nagle dzisiaj przegladajac sobie jakie zaklady mozna tam obstawiac zauwazylem ze na koncie mam 15euro... Po czy strona zaczela sie wieszac, wiec wylogowalem sie i chcialem sie zalogowac ponownie ale wyskakuje komunikat: &quot;You are logged in on another computer or in another browser.&quot;... I teraz nie wiem czy jest to wina mybetu, maja jakies problemy czy cos, czy poprostu jakis pieprzony hakerek wlamal sie na mojego kompa, wykradl dane i teraz wplacil sobie kase i gra z mojego konta bedac zalogowanym na innym pececie? Co wy o tym sadzicie?
P.S Podejrzewam ze moze to byc wlasnie spowodowane przez jakiegos hakerka bo ostatnio mialem tez problemy z gadu gadu bo wyskakiwal komunikat ze jestem zalogowany gdzies indziej itp... I szczerze powiem ze zaczyna mnie to niepokoic bo logowalem sie takze do swojego konta bankowego... Wiec jesli to jakis robal kradnie dane to moze byc nie ciekawie... I co tu teraz robic???:;/:
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dołączył
06/2007
Posty
2954
Miasto
Gliwice
Zacznij od skanu systemu - dobrym programem a nie jakimś szajsem.
Sprawdź historię logowań: na maila, do banku, na MB 9nie wiem czy jest).
Możesz też pewnie, zapytać o to support.
Jeśli Twoje obawy się potwierdzą, to nie zostaje Ci nic innego jak zmiana wszystkich haseł, pytań pomocniczych i podpowiedzi z jakiegoś bezpiecznego peceta.
 
M 0

mundur

Użytkownik
Dołączył
03/2008
Posty
130
Nie polecam tej firmy.Robią takie problemy z wypłata że nie warty do nich wpłacać.
Wysłałem im skan dowodu i skan wyciągu bankowego.Wszystkim firmom to wystarczy a im nie chcą żebym zrobił zdjęcie.A jeżeli nie posiadam aparatu ani kamery cyfrowej to co mam zrobić.I w ogóle co to za różnica skan czy foto.
Miał ktoś jeszcze z nimi takie problemy?
 
G 0

gwiazdeczka

Użytkownik
Dołączył
12/2010
Posty
1
Mam ten sam problem. wypłacili Ci w końcu?
Nie odpisują całkowicie na maile które do nich wysyłam. Support odpowiada po 4-5dniach czym jestem zszokowana.
edit:
Czytam powyższe posty i widzę że nie wygląda to najlepiej a mam u nich 500EUR
Piszę do nich maile i zero odzewu Panowie mam szanse wypłacić te środki?

Edit: używaj opcji &quot;edytuj&quot;
//kukla
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Dołączył
07/2008
Posty
1043
Miasto
greatfun.pl
Ostatnio na mb wypłacili mi prawie 200euro bez żadnego problemu. Pieniądze miałem po 3 dniach wliczając w to weekend. Jeżeli wysyłacie wiadomość to przez maila a nie przez formularz na stronie bo on coś szwankuje z tego co mi się przypomina.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dołączył
02/2009
Posty
1381
a ja gralem 3 dni temu i kase mialem w godzine na moneybookers...Chcialem ja zlecic przelewem bankowym ale widze ze cos sie zmienilo ta sama forma wplaty=wyplata.Kiedys bylo inaczej ????
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Dołączył
09/2008
Posty
453
Miasto
Jelonki
widze ze kolega Sylar mnie ubiegl ale skoro jestem juz w temacie to potwierdze promo jest zawieszone dla Polakow, mam jednak pytanie do kogos kto zna sie na prawie konto zalozylem 13 dni temu wiec wtedy moglem wplacic depozyt z bonusem czy prawo w takiej sytuacji dziala wstecz? chodzi o punkt regulaminu ze bonus moze zostac zawieszony w kazdej chwili - &quot;Powyższe warunki mogą zostać o każdej porze odwołane lub zmienione. Niniejsze warunki traktowane są jako ostateczne i nie podlegają odwołaniu.&quot;
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Dołączył
09/2009
Posty
818
Wie ktoś czy można wypłacać od nich na mBank? gdzieś mnie słuchy doszły że nie wypłacają do polskich banków?
Legionista880 jeśli się zalogujesz i wejdziesz w moje konto i zakładkę twój bonus czy jakoś tak i będziesz miał napisane że przysługuje Ci bonus 100% do 80 eur to izi możesz wpłacać ;)
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Dołączył
05/2005
Posty
250
Miasto
z Filipin
Ja zleciłem 2 dni temu wyplatę i chcieli skany, wysłałem skany dowodu robione cyfrówką, screeny z konta bankowego z adresem i screeny z mb z adresem, i odpisali, że skany nieczytelne?? To jak ja mam je zrobic zeby były czytelne?? U każdego buka przechodziły bez problemu
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Dołączył
09/2009
Posty
818
Nie ma wykluczyli Polaków ze wszystkich promocji... z tego samego powodu co zawsze ;)
 
hama 11

hama

Użytkownik
Dołączył
04/2010
Posty
540
Miasto
Opole
Chyba jest promo że dostajesz 5e zwrot za przegrany zakład na ilość goli w extraklasie w obecnej kolejce jak postawisz za 10e
Natomiast mam inne pytanie.
Postawiłem u nich zakłady i gdzie moge sprawdzić na co stawiam bo nigdzie nie widze zakłądki &quot;w trakcie&quot; &quot;moje zakłady&quot; czy coś takiego?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dołączył
08/2008
Posty
2745
Miasto
Norrköping
Ostatnio trochę miałem do czynienia z Mybet to napisze jak wygląda teraz sytuacja.
Mieli błąd w ofercie więc wpłaciłem licząc na łatwą kase, użyłem mb postawiłem rozliczyli tak jak chciałem czyli wszystko oki ???? konto miałem już wcześniej chyba od 5 lat ale depozyty robiłem tylko kartą. Zleciłem wypłatę i dostałem info na maila ze w celach weryfikacji muszę przesłać dowód i rachunek. Wysłałem skany następnego dnia taka sama prośba tylko że te dokumenty mają być w formie zdjęć cyfrowych a nie skanów więc wysłałem. Potem 6 dni zero odzewu, nawet maila napisałem jak tam i nic. Po tym czasie całość wypłacili na MB a trochę tego było po ponad 1k:p 6 dni wypłaty na mb to jednak strasznie długo, w zakładce moje konto nie mogłem zmienić swoich danych coś mi tam wyskakiwało z położeniem więc, zapytałem jak wygląda obecnie sytuacja z Polakami bo wiem nowych przestali akceptowac
Jaime: Welcome to Mybet.com. How may I help you?
→Hi
→It is still avaiable to betting on Mybet.com for Polish ?
Jaime: One moment please, while I look into this matter for you.
→Oki
Jaime: We regret to inform you that due to new regulations from the Polish parlament we stop accepting players from Poland. Thereby this country will be reomoved from the registration list. If you decide to continue betting in our website is in your own risk.
→oki so another question
Mybet stop accepting players from Poland but if I registered before a new regulation ?
Jaime: the Polish parlament does not allowed you to continue playing with us even if you registered before the new regulation, therefore the decision of continue playing is up to you.
→oki so Mybet dosent ban Polish players but they play on own risk yes ?
Jaime: Mybet ban Polish players who want to create a new account. Players who already had an account with us play on own risk, we always recommend to close their accounts though.
Jaime: Is there anything else I can assist you with?
→I made withdraw and there were no problems i get my money after 6 days after document verification
→so I can play on own risk and Mybet dosent ban me ? :&gt;
→but recommend to close my accounts yes? :&gt;
Jaime: Exactly.
→but if i make deposit Mybet will not do the problems with withdraw ? problem can do only Polish law and institution ?:&gt;
Jaime: If you make a deposit we will process it without problem, however, as I told you before, this will be your own decision.
→oki thx for help Jaime
→big kisses for you ????
→ have a nice day;]
Jaime: You are more than welcome.
Jaime: Have a nice day.
Czyli grać nie polecają, nowych nie akceptują ale tak jak zrobiłem jakoś to przeszło :]
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dołączył
02/2009
Posty
1381
Ja tez mialem taka sama sytuacje z nimi(błednie wystawili kurs spotkania) ale wyplacili bez problemu na moneybookers.....
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dołączył
05/2007
Posty
5376
Miasto
Galante peFFki
Mail
Drodzy Klienci Mybet.com,

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 01.10.2011 przestaje działać polski dział obsługi klienta. Do Państwa dyspozycji pozostają nadal niemiecko i angielskojęzyczne działy suportu. Mamy nadzieję , iż nadal szybko i sprawnie pozostaną Państwo obsłużeni. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i pozdrawiamy serdecznie.
Customer Support
Mybet.com
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Dołączył
02/2013
Posty
735
Miasto
Polska
Coś się zmieniło ostatnio w tym buku bo widać że temat dawno nie poruszany. Jak długo oni zlecają wypłaty na neteller moneybookers, jak wygląda u nich weryfikacja (trzeba sam dowód tylko czy też rachunek), jakie są minimalne maksymalne wpłaty, czy jest to wiarygodny bukmacher. Jakby ktoś z aktualnych użytkowników mógł mi odpowiedzieć byłbym wdzięczny. Chce się po prostu trochę o tym buku dowiedzieć przed rejestracją ponieważ na forum ani w google nie znalazłem żadnych aktualnych opinii o tym buku.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dołączył
11/2010
Posty
5009
Chce się po prostu trochę o tym buku dowiedzieć przed rejestracją ponieważ na forum ani w google nie znalazłem żadnych aktualnych opinii o tym buku
zacznę od końca ???? nie ma rejestracji dla Polaków i po problemie :]