>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy moderator roku 2009

nasty 12

nasty

Użytkownik
nie znam wszystkich modow, ale kilku troche poznalem i glos plynie dla Vadera, myslalem nad kilkoma innymi miedzy innymi Olo, michau, MadAngel, TBM . Milo z takimi modami prowadzic madry dialog i dzieki za pomoc. Kilku modow mnie nie lubi, ja ich tez - nie chce pisac bo za wczesnie na kartki swiateczne ???? , ale wszystkim dziekuje (w zyciu oplaca sie byc milym ???? ) ktos moglby kursy wystawic na zwycięzcę, w koncu to forum bukma ???? buzka
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Vader - zaskoczył mnie (pozytywnie) przy rozwiązywaniu sprawy tematu Gusto w dziale VIP. Choć sam byłem za pozostawieniem topicu, jego post, opis i uzasadnienie własnego wyboru wywarły na mnie spore wrażenie ???? poza tym zawsze czuwa i wszystko widzi ????
Kolejne miejsca na podium przypadłyby Ass&#39;owi i Olo_13 ????
wielkie dzięki dla wszystkich moderatorów za całoroczne czuwanie nad porządkiem, świetne analizy i wytrwałość w &quot;użeraniu się&quot; z niektórymi użytkownikami ????
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
Mój wybór to TBM - może nie wszystkie typy zawsze wchodzą ale PRZECIEŻ ! dobry Typer nie zawsze wygrywa. ważne żeby po porażce przychodziła wygrana bo to znaczy się nie nie kierujemy emocjami związanymi z przegraną i to świadczy o dobrym podejściu do typowania.
Zawsze opisuje i analizuje wnikliwie. A powiedzmy sobie szczerze .... czy jest na tym forum jakiś typer który przewidział by chociaż ostatnią porażkę Man Utd u siebie? także dobry typer moim zdaniem to tak jak już napisałem powyżej. Potrafi podnieść się po porażce. Poza tym sport jest nieprzewidywalny.
Mam nadzieję, że TBM mimo ostatnich porażek z typami założysz ponownie temat w dziale VIP bodajże i zacznie się ponownie seria typów. Nieważne czy będzie to codziennie czy co 3 dni. Ważne żeby nie zbyt rzadko podawać typy ale żeby w miarę upływu czasu było coraz lepiej. Poza tym TBM zawsze obiektywnie ustosunkuje się do wypowiedzi danego user&#39;a czy to w dziale &quot;pytania i propozycje..&quot; czy np. w dziale piłki nożnej &quot;Primera Division&quot; i to jest ważne. Także panowie nie krytykować tylko liczyć się ze zdaniem innych i je szanować. Także dla mnie wielki ✅
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Więc:razz:.....Mój głos zdecydowanie na Assitalię!Dlaczego???Normalny facet,który wkłada dużo serca w to co robi,i nigdy nie wywyższa się ponad innych,za to szacun,W niedawno zakończonym konkursie Snookera,miał kuuuuuupę roboty co zauwazylem i oddając głos staram sie mu zrekompensować stracony czas i włozony wysiłek w podliczaniu tego wszystkiego;) Mam nadzieję że wygra co będzie niezmiernie trudne,bo wykreował sie juz z tego co widze faworyt,ale dopóki piłka w grze...;)Ass! Masz mój głos;)Zauwazyłem dopiero dziś szperając po toppicach,ze jest taki &quot;plebiscyt&quot;:razz:I dobrze bo może właśnie mój głos zadecyduje;)Pzdr! Niech wygra najbardziej doceniony!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Vader, bo ogarnia forum na wszystkich frontach, nie ma pod opieką konkretnego działu tematycznego, a wszędzie go pełno, o bukmacherce wie bardzo dużo i przekazuje tą wiedzę, czyta chyba wszystkie tematy na forum ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Assitalia, Assitalia i jeszcze raz Assitalia!

Chyba każdy widzi jaką robotę oddwala na forum. Jest to mod który jest niezwykle regularny i wypełnia swoje obowiązki w 100%. Trzeba to docenić! Polecam oddać głos na niego, napewno nie będzie to głos zmarnowany...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Miałem na nikogo nie głosować ze względu, iż tych co na to zasługują jest wielu a głos tylko jeden :razz: . Ale że dobrze mi się współpracuje w dziale z robsonem i ogólnie go lubie to głos na niego, a co. Ale jest naprawdę kilku pracowitych modów, co odwalają kawał roboty, często nie rzucającej się w oczy aż tak bardzo. Sam jakoś szczerze mówie super pracowity na forum nie jestem, zwłaszcza ostatnio, no cóż ale co zrobić, staram się wypełniać obowiązki ale życie prywatne mnie pochłania a to jest najważniejsze.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Hmm, wybór był ciężko bo każdy moderator wkłada na prawdę dużo pracy w to co robi, jednak głos poszedł na TBM&#39;a, może nie jest już tak aktywny na forum jak kiedyś ale od kiedy pamiętam jest to dobry moderator, dobrze wypełnia swoje zadanie, miły i zawsze pomocny zresztą jak każdy ale na kogoś musiałem się zdecydować a na siebie nie mogłem ???? haha ;pp
pozdROWienia ????
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Głos poszedł do TBM głownie ze względu na szybką i pomocną prace oraz m.in szybkie aktualizacje w typach dniach ???? !
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No to zacznę.
Gratuluję wygranym oczywiście ????
Poza tym to cieszę się, że dostałem 4 głosy, mam 1% nie jest źle xDD
Generalnie to chyba było wiadomo kto wygra, wielkie zaskoczenie to nie jest. Z niektórymi cyferkami się nie zgadzam, ale to raczej mi przy niektórych brakuje niż jest za dużo. No, ale to może przez to, że jako mod wiem, że niektórzy robią sporo roboty, której zwykły user nie widzi.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Gratulacje dla pierwszej trójki, jak również dla pozostałych modów.
Wyniki w niektórych przypadkach są dość zaskakujące. Np. ja - 5 głosów! (ten szósty to mój własny). Super! Bałem się, że ujrzę &quot;0&quot; (tzn. &quot;1&quot;). Dziękuję!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gratulację najlepszej trójce ale i pozostałym bo sama trójca nie dałaby rade bez reszty. Jednak szczere gratulacje ponieważ zasłużyliście na te wyróżnienie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gratuluję zwycięzcom. Dziękuję także wszystkim za głosy, bo być w TOP5 moderatorów to naprawdę ogromne wyróżnienie dla mnie.
Jeszcze raz gratulacje i podziękowania.
Pozdrawiam.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Vader jak zwykle przekupił użytkowników, zalożył parę multikont i wygrał. Bez sensu.
Fajnie że sa jakieś głosy na moderatorów działu tenis, dobrze że chociaz kilkanascie osób docienia nasz dział, najlepszy dział tenisowo-bukmacherski w sieci ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratuluję i dziękuję wszystkim za głosy w ankiecie.
Osoby, które zajęły promowane miejsca proszę na PW o podanie danych moneybookers, tam nagroda zostanie przelana.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja takze wiedzialem ze tu nie bedzie niespodzianki. Vader robi tyle na forum, choc moze niektorzy tego nie widza :| Forum bez niego duzo by stracilo. Gratulacje takze dla pozostalych medalistow ????
Ale prawda jest taka ze kazdy moderator zasluzyl na wielkie brawa. Kazdy wywiazuje sie ze swoich obowiazkow. Moze jedni troche mniej, a drudzy wiecej ale kazdy ma chwile slabosci. Gdyby nie nasza praca, te forum na pewno sporo by stracilo na tym.
Ja jestem zadowolony ze moge &quot;pracowac&quot; z takim ludzmi.
PS: no calkiem calkiem z moim wynikiem ????
 
Do góry Bottom