>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA 2k17/18 - LAX

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Trzy ostatnie typy tragicznie przegrane mimo że wszystkie rozstrzygały się w ostatnich minutach. Cóż, gram od razu rano na Pacers bo znowu ruscy źle wystawili kursy i 1.79 na Pacers przeciwko mizernym Bulls to trzeba grać. Dodam że Indiana ma już serię 4 przegranych, muszą dzisiaj wygrać nie ma co.
Pacers 1.79
1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Bez ryzyka nie ma zabawy :cool: Mam takie przeczucie że dzisiaj seria Celtics się skończy. Zapowiada się na absencję Irvinga, jeśliby nie zagrał to powinno się udać. A jak pójdzie info o nim to kursy polecą. Osobiście gram za pół stawki ale jestem dobrej myśli. Dla odważnych kurs bez dogrywki elegancki - 2.24.
Raptors @ 1.984

 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj Minnesota mi się rzuca w oczy. Utah osłabieni, Gobert wypadł na kilka tygodni a to cała ostoja ich obrony. W ofensywie Jazz to była słaba ekipa od zawsze. 1.65 na mocną drużynę Wolves jak najbardziej do grania tutaj. Powinni ich zjeść przewagą talentu najzwyczajniej. Ostatnio blamaż przeciwko Suns, więc mobilizacja będzie podwójna. Mecz z gatunku must win dla Minnesoty, po prostu.
Można pokombinować i dorzucić coś do tego, bo myślę że faworyci dziś nie zawiodą. Wizards, Pelicans, Warriors - wszyscy powinni spokojnie wygrać tej nocy.

Minnesota @ 1.65 1xbet
Minnesota (bez OT) @ 1.73 1xbet
Minnesota -3,5 @ 1.9 1xbet
Tu masz co o tym myślę. Po prostu widzę zdecydowanego faworyta w Wolves. A czemu kursy idą w dół na Utah, nie wiem. Żadne niespodziewane absencje się nie zapowiadają, być może typowa zagrywka buków. W każdym bądź razie jestem całkiem pewny typu.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Z pełną świadomością tego że Millsap dziś wypada, gram Nuggets. Nie takie rzeczy widziałem już w tej lidze, żeby uwierzyć że po takiej kompromitacji jak z Lakers wczoraj nie są w stanie następnego dnia rozbić Kings. Dla mnie ich wygrana to naprawdę mocny bet, wiadomo to sport ale dawno nie byłem tak pewny typu. Wystarczy że zagrają na swoim normalnym poziomie a spokojnie wygrają, i oby tak było. Z fartem ????
Nuggets (bez OT)
1.62 1xbet
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Naprawdę długo nad tym myślałem, zarówno Raptors jak i Clippers uważam za niemal pewne, ale stawiam jednak na LAC. Oby...
Clippers @ 1.70
1xbet
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zagram już teraz, bo kurs lepszy nie będzie, a myślę że Blazers spokojnie sobie poradzą dzisiaj na Brooklynie.
Blazers (bez OT)
1.70 1xbet
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dobra, jeszcze jeden na dziś bo mi chodzi po głowie od wczoraj. Po prostu przeczucie że kurs jest przeszacowany. Memphis Grizzlies. Nie grają aż tak źle jak by to wyglądało po ostatnich wynikach. A Denver to taka drużyna która może mieć słaby dzień i przegrać z każdym. Do tego po święcie dziękczynienia pasuje żeby coś dziwnego się stało ;) Osobiście gram z lekkim handi, ale za mniejszą stawkę, i tak też polecam. Można też spróbować handi dodatni ale to akurat wg mnie nieopłacalne bo jak już Nuggets wygrają to pewnie dwucyfrowo.
Drugą opcją było Cavs + Pelicans ale jednak Cleveland to jeszcze trochę niewiadoma, a w samo Pelicans z handi nie chcę wjeżdżać bo nie ufam im na tyle.
Wszystko wchodzi w tym tygodniu więc można trochę zaszaleć, a co :cool: Próbujemy.
Memphis -2,5
3.50 1xbet
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No i Thunder pięknie popsuli końcówkę tygodnia. Na poprzedni przegrany bet na Grizzlies nie mam co się wściekać bo to było wiadome ryzyko, ale co odstawili OKC to kabaret. Tak więc tydzień zamykam jedynie z niewielkim zyskiem. Dzisiaj wieczorem nic nie gram, bo kursy za słabe. Chociaż handicap w okolicach sześciu punktów na Heat powinien wejść. Jedynie Memphis wydaje mi się znowu warte ryzyka, ale jeszcze się zastanowię.
Week 6

Zagrane: 6
Trafione: 4
Bilans: +0,76
Yield: 13%
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Malutki kursik, ale może ktoś sobie dołoży do kuponu. Nic innego nie mam na dzisiaj, a myślę że jest niemal pewne że wygrają z Kings. Osobiście gram to na trochę większym kuponie z innymi dyscyplinami.
Bucks
1.39 1xbet
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Utah Jazz
1.76 1xbet
Wygrana wysoka, ale przez trzy kwarty męczyli się ze słabymi Clippersami. Jednak na wyjazdach to jest zupełnie inna drużyna. Z drugiej strony zabrakło Hooda. Mocno się będę zastanawiał czy nie zagrać przeciwko nim dzisiaj kiedy do Utah przyjadą Pelicans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom