>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
R 650

rotsen

Użytkownik
Ode mnie dwie propozycje:
Orlando Magic - Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers
kurs: 2.14 (fortuna)
W ekipie Orlando Magic braki kadrowe, brak Founiera, Isaaca, Rossa,Gordona i prawdopodobnie też Afflalo i patrząc także na to jak dobrze w ostatnich dwóch meczach poradziła sobie drużyna z Los Angeles (wygrane z Washington Wizards i Toronto Raptors) to jest spora szansa, że ta seria bedzie przedłużona. Co prawda Orlando miało więcej czasu na regenerację bo ostatnio grali 10 grudnia (porażka z Atlantą), ale według mojej opinii lepsze morale panują w zespole &quot;Lob City&quot; co będzie miało duże znaczenie.
Phoenix Suns - Toronto Raptors
Typ: over 215,5 pkt
kurs: 1.49 (fortuna)
Nie będe się rozpisywał, po jednej stronie zespół Phoenix, który gra szybkim tempem i na przeciwko ekipa, która ma jedną z lepszych statystyk jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Mimo tego, że w ostatnm meczu przegrali i rzucili tych punktów tylko 91(vs. LA Clippers) to uważam, że dzisiaj ich skuteczność pod koszem przeciwnika wróci do normy. 6 grudnia oba zespoły grały ze sobą w Toronto i padł wynik 126-113, myślę że dzisiaj granica 215 pkt w meczu zostanie na spokojnie przekroczona.
Nie zgodziłbym się z typem na over w meczu Suns - Raptors. Nie gra pierwsza strzelba Phoenix czyli Booker. Przywoływanie więc ostatniego spotkania obu drużyn jest bez sensu, gdyż wtedy był na parkiecie rzucając 19 punktów (najwięcej w drużynie). Był też najlepiej asystującym zawodnikiem (8). Skłaniałbym się ku temu że to może być blowout. Tak więc:
Suns - Raptors
under 219.5
1.95 STS
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Krótko bo mecz za chwilę
Ja po tygodniu przerwy wjeżdzam grubiej w Oklahome.George wraca na stare śmieci i wywozi zwyciestwo po bardzo zaciętym meczu.Miałem nie grać już oklahomy ale po takim kursie warto spróbować.
Oklahoma win 2 @ fortuna ✅✅✅
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Ogląda ktos indiane ? Co powiecie o.meczu, ogladam i na razie indiana średnio
Bądź cierpliwy, Indiana się odpala bardziej w drugich połowach ???? spójrz na ich poprzednie mecze np. z Chicago, Cleveland lub Denver, szczególnie Oladipo końcówki meczu ma fenomenalne i wierzę, że dzisiaj też tak będzie
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Wydawałoby się,ze Sacramento jedzie do Minnesoty po lekcje gry w koszykówkę,Ja tak jednak nie uważam. Minnesota powinna to wygrać ale pogromu tutaj nie widzę.Sacramento nie dostanie lania,dlatego atakuję handi na nich.Równie over według mnie jest mile widziany.Obie ekipy w pełnych składach(Bjelica jest GTD),ale to bez większego znaczenia,w sumie patrząc na h2h to over jest pewniejszy i tak tez pogram.
MIN-SAC over 201,5 1,7@ fortuna ✅
alternatywa Sac + 12,5 1,57@ fortuna ⛔ na szczęście pograłem over
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Atlanta - Detroit
Gospodarze powyżej 100 pkt
@1.65
Totolotek

Oglądałem ostatnio Detroit - masakra, dziś myślę, że Atlanta pyknie ponad 100pkt, fajnie powalczyli z Cavs.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Detroit over 103.5 pkt. + Thompson over 22.5 pkt. @2.97 Fortuna ✅

Trwa czarna seria podopiecznych Van Gundy&#39;ego. Siedem porażek z rzędu nie przynosi chluby zespołowi celującemu w play-offy. Mam jednak przeczucie, że dzisiaj nastąpi przełamanie, a przy okazji wpadną minimum 104 oczka. Rywal idealny, bo okupująca dno tabeli Atlanta. W tym sezonie obie drużyny mierzyły się już ze sobą i wówczas górą byli zawodnicy Pistons, wygrywając 111:104. W ekipie dzisiejszych gości brak znaczących absencji. Jak nie z Atlantą, to z kim?
Drugim typem na kuponie jest over punktowy Klaya Thompsona. W ostatnich czterech potyczkach obu zespołów Klay notował następujące zdobycze punktowe: 20, 29, 23 i 21. Jak widać rywal ten leży Thompsonowi, a pamiętajmy, że w ekipie z Oracle Arena mały szpital. Do gry w dzisiejszym meczu nie będą zdolni: Curry, Green, Pachulia i Young. Ciężar zdobywania punktów ponownie więc spada na barki Duranta i Thompsona.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczorajsza noc z NBA bardzo udana, podane typy tutaj na forum na spokojnie weszły, oprócz tego zagrałem sobie też 3 inne kupony (https://zapodaj.net/2c40e1b44ddff.jpg.html) - jak widać na załączonym obrazku zabrakło 1 pkt dla Indiany, żeby wszystko weszło i ładnie świeciło na zielono.. ale ok, koniec chwalenia/żalenia się i pora na kolejne propozycje ode mnie na kolejną noc ????
Brooklyn Nets - New York Knicks
typ: over 207,5 pkt. ✅✅✅
kurs: 1.49 (fortuna)
W tym meczu głównie kieruję się tym, że Nets jest to zespół grający bardzo szybko, obecnie w lidze pod względem nadawania tempa zajmują drugie miejsce w NBA, do tego rzucają średnio 108,3 punktów w każdym spotkaniu, a co jeszcze ważniejsze? To że też ich sporo tracą - średnio 110,6 pkt.
Jeśli chodzi o obronę Knicks to nie należy ona do czołówki i pozwalają oni rywalom średnio zdobywać 104 pkt. Kolejnym moim argumentem powinien być K. Porzingis, który widać jest w dobrej formie (w ostatnich dwóch spotkaniach przekraczał linie 30 pkt.) chłopak jest w gazie i myślę, że dzisiaj też trochę do tego kosza nawrzuca.
Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings
typ: over 197,5 pkt. ✅✅✅
kurs: 1.51 (fortuna)
&quot;Wilki&quot; średnio rzucają przeciwnikom 107 pkt. i prawie tyle samo tracą i jeśli spojrzeć na Sacramento, które traci tych punktów średnio 104 przy czym rzucają ich średnio 96 to wydaję się bardzo prawdopodobne, że linia ta zostanie pokryta. Popatrzmy jeszcze na ostatnie 10 spotkań wyjazdowych Sacramento w których to tylko 2 razy ich mecze kończyły się under 197 pkt. (z zespołami Cleveland i Portland), Tak jak jeden z kolegów wyżej napisał co do składów to każdy jest do gry oprócz Bjelicy, ale to nie ma większego znaczenia bo na parkiecie będziemy mogli zobaczyć Butlera, Townsa, Wigginsa czy też Zacha Randolpha, który pomimo 36 lat potrafił nie tak dawno rzucić 35 pkt. drużynie z Nowego Orleanu.
łączny kurs: 2.25 ✅✅✅
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Odemnie szybkie typy niestety praca mnie trzyma i nie zdążę nic napisać ale postaram się później jak znajdę chwilę.
Cleveland - Lakers
Typ : Ingram Over 16,5 pkt @1,75 Forbet ✅✅✅
Brooklyn - Knicks

Typ : Hollis Jefferson Over 15,5 @1,70 Totolotek✅✅✅
Sądzę, że Detroit się wkoncu przełamie ale kurs @1,50 nie jest satysfakcjonujacy a jeśli kogoś interesuje to zdecydowanie polecam.
✅✅
Edit : patrze na wyniki i już siedzi wszystko, aż lepiej się będzie pracować ????
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
ja ide w atlante, nie wierze jakos w dallas, a co do nyk, nie sadzicie ze netsi dzisiaj przegraja? w koncu wypadaloby za dlugo juz dobrze graja
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
witam, co myślicie o dubelku Celtics(1,43) + Blazers(1,70) na dzisiejszą nocke? nie miałem okazji oglądać NBA przez ostatni tydzień i typy wyciągnięte ze statystyk
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ale dzisiaj będzie co oglądać. Houston - San Antonio to obowiązkowy mecz dla mnie. a tak w ogóle to dziwnie te kursy powystawiane jakoś. Myślę że może być kilka niespodzianek bo drużyny przyjezdne w wielu spotkaniach wcale nie są bez szans. Miami, Detroit, Portland, Oklahoma, Utah, Nowy Orlean, San Antonio... Ja tu widzę ze dwa, trzy zwycięstwa gości co najmniej. Portland to myślę że spokojnie powinni sobie poradzić. Najpewniejszy dla mnie mecz to Bucks, tylko zastanawiam się jeszcze jak to ugryźć. Albo over albo dosyć wysoki handi na Milwaukee. Do wieczora zostawię sobie czas na przemyślenie czy warto w to wchodzić.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Patrząc na dzisiejsze spotkania chce zagrać w triplu m. in.Indiana (vs Detroit). Jakiś ekspert się znajdzie żeby mnie wesprzeć czy się opłaca? :p
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Patrząc na dzisiejsze spotkania chce zagrać w triplu m. in.Indiana (vs Detroit). Jakiś ekspert się znajdzie żeby mnie wesprzeć czy się opłaca? :p
Tak na szybko bo dzisiaj piątek ???? Pacers i Pistons to dwie drużyny o bardzo zbliżonym poziomie, co za tym idzie mecz może pójść w każdą stronę. Patrząc na obecną formę, faworytem słusznie są gracze Indiany, ale ja bym raczej odpuścił. W podobnym kursie masz np. Boston, albo nawet Memphis wydaje mi się że ograją Atlantę u siebie. To są wg mnie trochę pewniejsze mecze od Pacers, ale też nie można powiedzieć żeby nie było tu ryzyka. Dziś kursy co najmniej podejrzane.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dzięki, teraz patrzę na Portland, które gra z osłabionymi Orlando bez Fournier czy Isaac.
Pomyślę do wieczora i pewnie coś pogram
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Chicago win ✅✅✅, San Antonio win⛔⛔⛔. Zabezpieczenie Chicago +12✅✅✅. Bez zbędnej analizy, zastanawiania się i stawiania na kursy 1.4, w NBA to bez sensu. H2H dla obu typów korzystny, kursy zachęcające. Kontuzje bez większego znaczenia, Bucks delikatnie osłabieni. San Antonio jak i Houston w pełnym składzie. Typ z rodzaju &quot;a nuż się uda&quot;.
Ogólnie duży ✅????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom