>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
jozzy22 581,5K

jozzy22

Użytkownik
Pany a może by tak pograć jednak na Atlante?!
Wiem słabizna jakich mało ale w Miami zapowiadają sie całkiem spore ubytki: Dragic,Waiters
Jesli by się to potwierdziło to kurs: 1.88 na Hawks ✅ jest całkiem przyzwoity.Leci w dół cały czas więc za niedługo może już nie być wart gry
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Zakładając, że historię NBA ograniczymy do ostatnich 2-3 lat. Tacy Clippersi w dekadzie 85-95, to była ekipa... Kilka sezonów po +- 15 zwycięstw i 65 porażek.
Dlatego napisałem, że to jedna z najgorszych ekip a nie najgorsza. A powtórzę jeszcze raz, że uważam, że ta drużyna nie ma żadnego potencjału. Sixers i Lakers to były pośmiewiska ligi, ale postawili na młodych i to się opłaciło. Teraz będą tylko lepsi. Phila już teraz powinna spokojnie wejść do playoffów. Kings byli słabi już wcześniej, ale po oddaniu swoich jedynych wartościowych zawodników, nie ma tam naprawdę na kim budować zespołu. Knicks w swojej mizerii mają chociaż Porzingisa, a w Sacramento niestety bieda.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pany a może by tak pograć jednak na Atlante?!
Wiem słabizna jakich mało ale w Miami zapowiadają sie całkiem spore ubytki: Dragic,Waiters
Jesli by się to potwierdziło to kurs: 1.88 na Hawks jest całkiem przyzwoity.Leci w dół cały czas więc za niedługo może już nie być wart gry
No ja właśnie odpuściłem Miami po tym jak zobaczyłem listę nieobecnych. Na ten moment myślę że Atlanta lekkim faworytem.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Ja się pytam kto to są Dallas?
Odpowiadam najgorsza ekipa na zachodzie - jak na razie.
Kurs na ich win- 1,4@
Fakt ostatnio coś tam grają(pokonali u siebie SAS czy Oklahome).
Phoenix lepszym ekipom się już stawiali w tym sezonie i moim zdaniem dzisiaj również powalczą.
Nie mówię o czystym win ale handi jak najbardziej.
Dla mnie to bet dnia dlatego atakuje.
Phoenix +8,5 1,62 @ fortuna ✅ 91-97
Indiana - Boston over 204,5 1,74 @ fortuna ✅ 111-112 co za mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
No ja właśnie odpuściłem Miami po tym jak zobaczyłem listę nieobecnych. Na ten moment myślę że Atlanta lekkim faworytem.
Tak ale na Rotoworld jest Questionable albo day to day , wiec nie jest to pewne ze nie zagraja , owszem kursy , ludzie biora ryzyko a buki dmuchaja na zimne , ale podtwierdzenie niema 100% ????
 
B 52

basketm

Użytkownik
Dziś gramy Boston 1.63 indiana grała wczoraj, boston złapał lekką zadyszkę przez brak Kyriego ale wracją na dobre tory. Nie gra Turner.
Sprawdzajcie roto, jesli nie zagra Waiters i Dragic (pomineli shotaround wiec chyba nie zagraja), to luzno mozna stawiac na atlante po kursie 2.0 procz nich nie zagrają na pewno Johnson i Whiteside.
Lonzo Ball over 24.5 1.85 polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Atlanta Hawks VS Miami Heat

Atlanta Hawks

@1.86 ✅
Miami dziś w okrojonym składzie, zabraknie
Dion Waiters
Goran Dragic
Justise Winslow
James Johnson
Do tego od kilku spotkań grają bez
Hassan Whiteside
Okaro White
Rodney McGruder
Ciężko im będzie dziś pokonać zespół z Atlanty, która potrzebuje wygranej, aby zaczęli grać. Dziś mają ku temu okazje. Jak nie dzisiaj to kiedy? Głównie ze względu na absencje gram w stronę Atlanty.

Chicago Bulls VS Philadelphia 76ers

Chicago Bulls

@2.00 ✅
W Chicago zabraknie dziś Lauri Markkanen&#39;a, Philadelphia zaś bez Joel Embiid oraz Trevor Booker.
Chicago na ostatnie 15 meczy miedzy sobą przegrało tylko 1 z nich. Jest rozpędzone w tym sezonie za to Philadephia zdecydowanie obniżyła loty. Nie widzę tu innego wyniku niż zwycięstwo graczy Chicago.
Pewna jedynka w ich stronę ????

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Co ma h2h do rzeczy? 76ers od kilku lat nie kryli się z ewidentnym tankowaniem gdzie Bykj w tym czasie miały inny cel. Teraz te drużyny są na odwrotnych pozycjach + zupełnie inne składy. Przestańcie patrzeć na h2h 10-15 meczy wstecz bo to jest śmieszne...
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dzisiaj trochę w innej formie ponieważ brak czasu. Osobiście zagram na Boston bo uważam, że Indiana jest lekko &quot;zajechana&quot; plus delikatne osłabienia, przed chwilą info wjechało, że Turner zagra ale mimo to uważam, że Cetics mają troszkę większe szanse, Horford jest mocno zmotywowany na myśl o tym, że będzie się mierzył z Oladipo. Indiana też jest ekipą, która stara się grać szybko po kontrach ale Boston jest zespołem, który uniemożliwia taką grę, wierzę, też że Irving i spółka będą skuteczni pod koszem. Co do tego bym dołożył? Myślałem o Miami ale widząc ich, że nie zagra Dragic czy też Winslow to sobie ten mecz odpuszczam i zagram na win Golden State Warriors, mimo braku Curry&#39;ego, którego nie ma już któryś mecz z kolei to i tak na parkiecie będzie Durant i wierzę, że będzie on MVP tego spotkania i poniesie swoją ekipę do zwycięstwa.
Edit: Boston Celtics ✅ Golden State Warriors wygrało, ale po dogrywce więc ⛔
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Indiana Pacers- Boston Celtics
over 206 @ 1.91 ✅✅✅
To musi być dobry mecz! Oladipo po 47 pktach z Denver, ostatnio mniej skuteczny, ale dziś klasa rywala zmotywuje go do gry na najlepszym poziomie. Zresztą Indiana to nie tylko on, reszta ma też okazję się wykazać a punktujących im nie brakuje. Boston również zrobi show i tą&quot;standarową&quot; linię 206 przeskoczą.
Oklahoma City Thunder- Denver Nuggets
Denver +5 @ 1.91 ✅✅✅
Grali już w tym sezonie, w Denver, zwyciężyli Nuggets. Powoli wraca Jokic, ostatnio 22 min na parkiecie w wygranym meczu z NOP/ Po stronie Oklahomy brak Adamsa. Oklahomie jak włączy się ceglenie to Denver spokojnie może zwyciężyć. Patrząc na nieobliczalność OKC i jakąś taką solidność Denver, którzy są zespołem określonej klasy wybieram handicap +5 na Denver
AKO 3.64 William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Ja z kolei polazlem w drugą stronę i pograłem wygrana Celtów + u205,5 pkt. Boston TOP jeżeli chodzi o obronę i zdecydowanie lepszy skład. Oladipo wczoraj zaliczył 40 minut i liczę, że dziś odbije się to w jakimś stopniu na jego dyspozycji. Liczylem, że Turner nie zagra ale i tak trzymam się dalej tego typu. Sam widzę tu jakieś 103-95.
Boston + u205,5pkt Unibet @3,4 ⛔
Dodatkowo szukałabym czegoś w stronę 76ers, PTB, Denver, Hawks i GSW.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Przepraszam za to że nazwałem niedawno Ingrama drugim Durantem. Dzisiejszy mecz pokazał ile jeszcze klas ich dzieli. Durant zaczął na niziutkim % ale kiedy trzeba to trafiał wszystko, Ingram zupełnie pochowany, w obronie to jeszcze większa przepaść. Ogólnie mecz zacięty, myślałem że po ceremoni Kobe pójdę spać, ale nic z tych rzecy. Cała nocka zresztą bardzo ciekawa, super mecze w Indianie, close game w Minneapolis, Oklahomie, Chicago i Atlancie.
Swoją drogą wygrana GSW, w &quot;derbach&quot; , wyjazdowo, w takim dniu dla Kobego i całej społeczności związanej z LAL, gdzie zespół mobilizuje sie podwójnie. Gdy Kuźma gra na jakimś szalonym procencie, Randle jest tak naładowany, że zaburzając prawa fizyki jest w dwóch miejscach jednocześnie, a po drugiej stronie Durant i Klay trafiają 16/53. Do tego Curry i Green i Zaza poza składem. To świadczy o wielkiej sile tej drużyny. Znajdzcie mi drugą taką w lidze , której wyjąć 3 starterów , dwóch pozostałych gra na 30% z gry i spotkanie konczy sie zwyciestwem.
 
B 52

basketm

Użytkownik
Na dziś dwa typiki
Cavs win 1.86 Ruszyła maszyna Króla, gość notuje najlepszy sezon w karierze. Wade ostatnio odpoczywał, świetnie sprawdza się jako kapitan drugiego składu. Obie druzyny bez ważniejszych osłabień. Myslę, że po tym kursie warto spróbować.
Joel Embiid over 24.5 pkt. Joel nie grał wczoraj co oznacza, ze bedzie miał najwięcej energii z calej s5 i gra będzie chodzić przez i pod niego. Myślę że luźno pokryje over przeciwko takim tuzom obrony jak Sacramento.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom