>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
L 44

luksus777

Użytkownik
Chicago Bulls win @6 ⛔ (mało brakło) - chłopaki dają ostatnio zarobić, dla zabezpieczenia handi +11,5 (✅✅✅).
Wiem, że skład mają słaby w porównaniu z Lebronami, wiem, że dostali od nich straszne bęcki w ostatnim spotkaniu, ale jak wytłumaczyć 7 zwycięstw pod rząd?
Co ciekawe Bulls mają świetny bilans z Clevland. Po takim kursie żal nie spróbować. Godzina jeszcze młoda, ale na chwilę obecną obie drużyny bez większych osłabień.
Na komentarz Pana ToxicFucker spuszczę zasłonę milczenia...
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Mój typ na dzisiaj to San Antonio. W meczu z Portland specjalnie wolne dostali Parker i Leonard, żeby móc zagrać w Salt Lake City w meczu transmitowanym w national tv. Więc argument grania b2b działa tu raczej tylko przeciwko Utah. Jazz dopiero co dostali baty od OKC, przegrali aż 107:79. Nie wiadomo czy wróci na ten mecz do składu Mitchell, który niespodziewanie stał się jednym z głównych aktorów na scenie w Salt Lake City. Bez niego atak tej drużyny to totalne nieporozumienie. Osobiście uważam że zagra i będzie chciał się pokazać na dużej scenie, tym bardziej po tej kompromitacji z OKC zrobi wszystko żeby wesprzeć drużynę. Mimo to starzy wyjadacze z San Antonio pokażą mu co znaczy gra na wysokim poziomie, wszak to tylko rookie. Przyznaję, gra naprawdę dobrze ale zasłużonym faworytem są gracze Spurs. Utah niewątpliwie w dołku ostatnio, zaledwie 3 wygrane w ostatnich 10 spotkaniach. San Antonio prezentuje jak co roku dobrą obronę, co pozwala liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w spotkaniu z takim przeciwnikiem. Można dołożyć np. Cavs na podbicie kursu.
Spurs @1.64
Spurs -3,5 @1.85
Spurs -8 @2.57
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
2.25 kurs na San Antonio był ... takie value i przeoczyłem.
Value? ehh
Oczywiscie kazdy moze we wlasnym zakresie definiować swoje valuebety, ale bez przesady... Pisząc po meczu który Portland przegrało przez niską skuteczność, przecież gracze z San Antonio nic nie grali...
Następnym razem lepiej tak nie pisać, Value mozesz nazwać swoj typ na Chicago w którym Ci zycze powodzenia.
Pozdrawiam
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Dawno mnie tu nie bylo, ale ostatnio obserwuje duze zainteresowanie tym dzialem. Cieszy mnie to, tylko szkoda, ze sporo osob nie ma pojecia co pisze ???? Kolega wyzej zostal obrzucony kamieniami, ale niestety za takie wypowiedzi sie to nalezy. Portland przeokropna skutecznosc i tylko dlatego Spurs uciekli z wygrana w tym meczu. Ogladalem mecz, CJ byl bodaj 0-10 lub 11, gdy dopiero zdobyl pierwsze punkty. Jesli 1 z 2. glownych shooterow ma taki % to trudno ogarnac mecz. Ja widzialem value w druga strone, ale nie pyklo. Szkoda, bo Blazers zamykali mi kupon i dali ciala. Ogladam NBA od nastu lat, a interesuje sie(obstawianie tylko i wylacznie NBA) zaczalem kilka lat wstecz. Spurs dzis wygladaja mocno, LAX fajnie to opisal. Utah dno w tej chwili. Portland gralo slabo, a SA prawidlowo. Dzisiaj chlopaki wracaja i dostana swoje minuty wiec nie widze szans dla Jazz, a kurs juz na czysty win jest wystarczajacy jak dla mnie.
Z ciekawych typow jak dla mnie to:
Raptors win @ 1.67 ( JE poki co jest prawdopodobnie poza gra, JJ tez out po ostatnim meczu, Toronto wczoraj ogladawszy, wygladali niezle chociaz Hornets nie sprawili wielkiego wyzwania.
Knicks win @ 2.14 ( o ile KP zagra, poki co jest Q), ew. handi tez dobrze wyglada.
Wspomniane wyzej Spurs.
Oczywiscie jak zawsze wstrzymam sie z postawieniem czegokolwiek do godziny 1-2 przed samymi meczami, kiedy bedzie pewnosc kto zagra, a kto nie.
Nie patrzylem na linie w meczu Phily z Toronto, ale jesli oscyluje w okolicach 213-215 to polecam over. Wszystko nizsze grane for siur. Jedni sa B2B, drudzy dzien przerwy, ale obrona dziurawa. Tyle ode mnie poki co, pozdrawiam i zycze łupow ;)
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Tyle napisałes, a tak naprawdę nic nie napisałeś i te twierdzenie że grasz po 01:00 w nocy ...
Knicks są po 2.30-2.40 chyba że grasz w buku dla &quot;upośledzonych&quot; ...
Piszesz że to Portland przegrało na własne życzenie , a później że SAS zagrało swoje ... co swoje ? Dno czy Dobry Poziom ...
Takie posty jak Twój to zwykle G ...
SAS już grało niedawno z Dallas z Leonardem i Parkerem (dziś dostaną podobne minuty) i zaliczyli wtope na kursie bodajże 1.10
Krzyniu masz 100 lat doświadczenia, a 200 lat grasz i niech na tym zostanie ;)
Ale ty jesteś gościu dramatyczny...ja tu się nie udzielam bo słabo się znam na NBA ale czytam wasze wypowiedzi i pobieram..a ty gościu masz jak zwykle problem do każdego jakbys był kozakiem i tylko zielone kupony...od ciebie wzialem dwa typy i dwa nie weszły..także ogarnij się i podawaj typy a nie próbujesz zabłysnąć nie wiem czym..
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
przepraszam, że tutaj... ale gdzieś mi się zapodział link do tej stronki.
czy posiada ktoś stronę, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje kto zagra a kto nie w najbliższym meczu danej drużyny?
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Rudy Gobert dalej nie gra o Exum nie wspomnę , Mitchell i Neto zagrają ale wiadomo grają w kratkę SAS zagrają wszyscy ci co robią różnice! Z Leonarden na czele
@Spurs 1.65
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
W SAS nie zagrają Pau Gasol, Danny Green oraz Manu Ginobli, informacja z roto chyba potwierdzona. I tak SAS są faworytem, ale typ już nie jest taki mocny jak się wydaje.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Pau Gasol (right groin tightness), Manu Ginobili (rest) and Danny Green (groin) have all been ruled out for Thursday&#39;s game vs. Utah.
Ja tam widzę taką różnicę , a raczej ich ostatnią porażkę w derbach z Dallas.na kursie 1.10 z Leonardem i Parkerem w składzie. Popovic przyfarcil wczoraj na trudnym terenie, a dziś będzie jeszcze trudniej. Ja tu żadnego przedmeczowego value nie widzę , może po końcowym wyniku ktoś tu będzie widział value ;) bo takich tu nie brakuję
Tobie to sie chyba nudzi. Cokolwiek ktos napisze to cisniesz z odpowiedzią. O tym Dallas to nuz chyba pisałeś 8271729 razy. Myslalem ze ATP ze swoim kalkulatorem jest irytujący ale widac ze jesteście po rodzinie.
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Basketballmonsters, ew. covers.com rotoworld jest bardzo slabo aktualizowane, rownie dobrze mozna brac z wyniki.com czy flashscora.
Jak w nicku, jestes toksyczny i nie bede sie z toba klocil wiec powodzenia w graniu twoich &quot;petard&quot; ???? Pozdrowka
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Co do Spurs(to moja ulubiona ekipa jeszcze kiedy Rodman tam grał)-dzisiaj na 100% Manu odpoczywa,Gasol i Green GTD ale Gasol może zagrać,Green raczej nie.Co do Leonarda to on będzie grał jakieś 15 min,znając Popa i nie jest jeszcze na swoim poziomie do jakiego nas przyzwyczaił.Mecz będę oczywiście oglądał i uważam,że ostrogi wygrają ale gram dzisiaj coś innego.
Atakuje over w meczu Phoenix,ponieważ obie ekipy są B2B,do tego Phoenix ma 2 najgorszą defensywę w NBA,co nawet tacy &quot;zabójcy ofensywy&quot; jak Memphis powinni wykorzystać.Kto wygra nie wiadomo (Phoenix to najgorsza drużyna w domu w całej lidze,Memphis na 13 wyjazdów wygrali całe 3).Mecz zagadka, liczę na dziurawą obrone - nawet u Grizzlies oraz zmęczenie.Ostatnie H2H w Arizonie sugeruje over i tak gram.
Phoenix - Memphis over 199,5 1,73@ fortuna ⛔ 18-14 4 kwarta zawaliła
Podczas pisania analizy kursy na SAS poszły do góry , coś jest na rzeczy
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 2:05
Spotkanie: New York Knicks - Boston Celtics
Typ: New York Knicks -6.50 pkt
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
(Typ Konkursowy) Stawiam dziś na zwycięstwo New York Knicks minimum 7 punktami w starciu z Bostonem. Czas i pora aby Celtowie trochę zluzowali i odpuścili, bo cisną ile fabryka dała. Tam aktualnie każdy gracz jest zajechany. W tabeli pozycja na jedynce jest bezpieczna w miarę więc nie ma co świrowac. Ostatnio masa spotkań, wyszarpane zwycięstwo z Pacers, a wczoraj juz to się nie udało z Heat. Odnośnie wczorajszego meczu, to Boston już pokazuje delikatne znużenie sezonem. Dziś Brown może nie zagrać, Tatum wyczerpany i z problemami zdrowotnymi, ale zagra. Kyrie Irving&#39;a zaczyna grać na tkzw pałe i to przestaje się już powoli opłacać jemu, jak i drużynie. Wczoraj Smart ładnie trzymał grę, ale ja go dziś nie widzę ! New York Knicks nie grali wczoraj, dziś będą gościć Celtów na swojej Madison Square Garden, więc będzie wysoka temperatura. Porzingis zagra dziś, a to oznacza że Knicks nie przebierają w środkach i wchodzą na pełnej ku... w umęczonych Celtów. Czuję że Boston to dziś puszcza około 15 punktami.
ciekawa analiza ale Porzingis póki co nadal Questionable na dziś ;) (według basketballmonster)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Na roto gra ... !
Poprawka
Porzingis myśli że zagra, jednak sztab jeszcze tego nie potwierdził, więc ciągle nie wiadomo czy zagra
&quot;Porzingis myśli że zagra&quot; no kurde bez przesady... Twoje zdanie w ogole nie ma sensu, przemysl dwa razy zanim cos napiszesz a pozniej to odpusc....
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Tak mówił do dziennikarzy ????
A konkretniej iż że odbył full trening w środę, czuję się dobrze i myśli że zagra na 100% z Bostonem w czwartek!
to czekamy na info ostateczne, też myślę że dziś Knicks mogą coś zwojować, ale tylko z nim na parkiecie, bez niego 50/50 widzę
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Cleveland Cavaliers- Chicago Bulls
Bulls under 102.5 ⛔⛔⛔@ 1.91 William Hill
Marsz byków trwa już od 7 spotkań. Win za winem, pięć w Chicago, dwa na wyjeździe (z Bucks i marniutkimi Hornets). Dziś zagrają w jaskini lwa i to będzie sprawdzian. Cavs u siebie różne spotkania grają, czasem grube overy, czasem trochę ponad 200 pkt w meczu i starczy.
Ostatnio 39 pktów Lebrona i porażka na Milwaukee i serię zwycięstw trzeba budować od nowa, myślę, że trochę przez to zejdzie z nich powietrze i nie będą szarżować z punktami. Bulls raczej dziś 8 meczu nie wygrają, widzę tu taki średni mecz konferencji wschodniej z około 210 pkt w meczu. Jako, że Cavs są nieobliczalni w ataku, zwracam uwagę na punkty Bulls. Myślę, że mogą niedociągnąć do 100.
 
D 0

dreddy

Użytkownik


EDIT:
#1. J.R. Smith wypada ze składu, więc gram D.Wade&#39;a over 13,5 pkt @1,85
#2. Embid out -&gt; Toronto -2,5 pkt @1,82
#3. Łotysz zagra -&gt; Knicks +6,5 pkt @1,46
AKO: @8,95 Fortuna
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Kristaps Porzingis (knee) will play vs. the Celtics on Thursday, as expected.- roto
Porzingis over 23,5 @1.85 1XBET 0/11 na koniec drugiej kwarty :p:p:p dobranoc
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Suns - Griezzlies - over 199.5 @ 1.85 sts
Jak dla mnie świetna linia. Suns bez obrony, a Miśki z takimi &quot;tuzami&quot; troche zluzują. Wiem że grają każdą akcję 20+ ale to nie ma znaczenia. Wpadnie im dużo z pomalowanego i osobistych , Słońca na dystansie utrzymają marne 25- 30% i over gotowy. Tu nie będzie zabijania o każdy metr , raczej radosna gra. Średnia stawka 6-7/10 ale linia kusi. Lubie chwytać takie mecze , dwa tankowce over jak złoto w moich oczach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom