>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Siemka,
Na kogo stawiacie w meczach: Charlotte - Philadelphia
Boston - Portland
Minesota - Milwaukee
Sacramento - Indiana
LAL - Denver?
To najcięższe jak dla mnie dzisiaj mecze do obstawienia...
Charlote - Philla - no bet , moze under
Portland mlodzi nieobliczalni nierówni , Boston słabo broni + brak Rondo ale to ciagle Boston u siebie - no bet
Minesota - Bucks no bet znowu kontuzje
Sacramento - Indiana - dwie ekipy bez formy - no bet
LAL - Denver - Lakers jak byli w formie to zawsze gralo im sie ciezko z Nuggets , przewiduje kolejny bardzo fizyczny pojedynek tych ekip . LAL nie oplaca sie grac po takim kursie w tej chwili . no bet
Z mojej strony po typie na Nets dodaje : ✅✅✅

Kemba Walker powyzej 5.5 asysty
✅✅✅
1,85 bettson
Niska linia . przeciwko wymagajacej defensywnie 76ers mimo wszystko do zrobienia . Ostatnie 5 spotkan to 7 , 9, 8, 2 , 5
Joe Johnson powyzej 16.5 punktów✅✅✅
1.85
Bettson
C&#39;mon Joe , jeśli nie dzis to kiedy ? Lopez wypadł więc dwaj liderzy Deron i JJ mają spoe pole do popisu . Johnson nawet jak był Lopez to ostatnio nie radził sobie źle , dostawał sporo rzutów i zdobywał kolejno - 13 , 19 , 21 , 8 , 18. Przepraszam Afflalo że we wcześniejszej analizie napisałem że Magic nie mają żadnego dobrego obrońcy - mają i jest nim Afflalo.
Raczej on weźmie JJ ale w sumie Reddick ma kryć G-Force ? ???? trochę słabo wyglada to dla Magic , tak źle i tak niedobrze . Johnson to strzelec i koło takiej lini nie przechodzę obojetnie zwłaszcza że grają przeciwko słabiutkim Magic . Ważna sprawa że JJ potrafi być na parkiecie po 44 więc dużo czasu na zdobywanie punktów .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dwill 620

dwill

Użytkownik
Orlando Magic - Brooklyn Nets
Nets -4 ✅ 86:98 ✅
1.95
Pinnacle
5/10

Gospodarze tego pojedynku prezentują się - mówmy szczerze -fatalnie. Grając na własnym parkiecie mają bilans 4-4. Nets na wyjazdach mają bilans 3-3.
Nets towarzyszy seria 4 zwycięstw z rzędu, zaś Magicy do tego meczu podejdą po dwóch porażkach.
ATS Brooklyn Nets na wyjazdach to 4-2, Orlando u siebie 3-5.
Kontuzjowany jest Brook Lopez. Czekają go dwa mecze przerwy. W nadchodzącym starciu, jego brak nie musi być aż tak bolesny dla zespołu Avery Johnsona, bo zestaw podkoszowych graczy Humphries - Blatche - Evans powinien sobie spokojnie poradzić.
Szczególnie liczę na Humphriesa, który w niedawnym starciu z drużyną z Florydy zgarnął z tablicy aż 21 piłek. Mecz odbył się 11 listopada na Brooklynie, gdzie gospodarze wygrali 82:74.
W dzisiejszy meczu sądzę, że najważniejszy będzie dystans. Jeśli Nets dotrzymają kroku gospodarzom ze skutecznością zza linii 7,25m, to powinni ograć ich gładko. Styl gry Nets bardzo mi się podoba. Nie ma &quot;wściekłej&quot; koszykówki z parciem na kosz przeciwnika, ale widać taktykę i obronę. Wyróżnia się ten zespół w NBA i imponuje swoim charakterem - w końcu drugie miejsce w Konferencji Wschodniej do czegoś zobowiązuje.
W ostatnich pięciu meczach zespół w roli faworyta pod względem ATS prezentuje się 4-0-1.
Liczę, że Nets przeciwko zespołowi z jedną z najgorzej atakujących zespołów w całej lidze nie będzie miała problemów, a już nie chcę myśleć o zatrzymaniu 4 zwycięstw z rzędu w Orlando. Jednak, to jest NBA i wszystko jest możliwe i mnie nic nie zdziwi, ale tak zorganizowany zespół jak Nets musiałby zagrać totalną &quot;kaszanę&quot;, by przegrać z Orlando Magic.

Oklahoma City Thunder - Utah Jazz
Jazz +10 ⛔ 106:94 ⛔
1.86
Marathonbet
5/10

Ameryki przy tym typie nie odkryję. Na kogo można liczyć w meczach wyjazdowych w szeregach Jazzmanów, jak nie na duet podkoszowych graczy Al Jefferson - Paul Millsap. To z nimi gospodarze będą mieć największe problemy.
Jeśli goście nie dadzą narzucić sobie szaleńczego stylu gry gospodarzy, to mecz powinien być zacięty. Najważniejszą kwestią dla zespołu z Utah będzie prócz kontrolowania zbiórek, skuteczność na dystansie. Choć niepewny jest występ Mo Williamsa, to obstawiłem ten mecz zamykając oczy i wierząc, że podstawowy rozgrywający jednak zagra już w dzisiejszym meczu, bo bez niego szanse ogromnie maleją, zważywszy, że to wyjazdowy mecz, gdzie Jazz mają bilans 3-7.
Ich ATS na wyjeździe to 3-6-1.
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Lakers -4 ✅ 122:103 ✅
1.83
Pinnacle
5/10

Lakers wydawało się, że odbili się od dna, lecz ostatnia porażka na własnym parkiecie z Indianą nieco ostudziła optymizm. Nawet narodziły się plotki, że Pau Gasol miałby opuścić zespół w ramach wymiany.
Lakers na własnym parkiecie legitymują się bilansem 6-4, zaś Nuggets na wyjazdach mają ujemny bilans 4-7, choć ich ATS to 6-5-0, a Lakers 5-5-0, to stawiam dziś na Jeziorowców.
W tym meczu nie trzeba być Philem Jacksonem by dostrzec przewagę Lakers. Gra pod kosz. Jeśli Kobe Bryant nie będzie na siłę pracować, by postawić jego portret tuż przy napisie Hollywood , to ten mecz gospodarze są w stanie wygrać jak najbardziej, jeśli BlackMamba będzie szukać podań do swoich podkoszowych zawodników, bo Gasol i Howard mają ogromną przewagę nad swoimi rywalami i mam nadzieję, że taki mocarz D&#39;Antoni również będzie chciał zaszczepić to w Bryancie, by zagrał dziś z zespołem, bo Denver są po ciężkim meczu, gdzie ulegli po bardzo nerwowej końcówce w Golden State 106:105. A przecież porażka z Indianą była mega sensacją, więc dwie sensacje z rzędu w Staples Center ?! Tego chyba już sam Bryant by nie zniósł przy tak fatalnym starcie sezonu dla Jeziorowców.
Nuggets mają solidny bilans jeśli chodzi o grę b2b w ostatnich siedmiu meczach, ich bilans wynosi 7-0. 7 to ponoć szczęśliwa liczba, więc dziś sądzę, że Lakers powinni wykorzystać fakt, że mecze wyjazdowe dla Nuggets robią ogromną różnicę i jeśli zespół Georga Karla nie wstrzeli się na dystansie, to Lakers powinni ten mecz spokojnie wygrać.
Powodzenia!

----
a na 2.12
New Orleans Hornets - Oklahoma City Thunder 1 (+8.5) @ 1.85 Pinancle 5/10
Golden State Warriors - Indiana Pacers 1(-3) @ 1.82 Pinnacle 5/10
/E:blaise i karmol... o czym innym myślałem i co innego napisałem. zdarza się. dzięki za zwrócenie uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Utah Jazz
Jazz +10
1.86
Marathonbet
5/10

Ameryki przy tym typie nie odkryję. Na kogo można liczyć w meczach wyjazdowych w szeregach Jazzmanów, jak nie na duet podkoszowych graczy Marc Gasol - Zach Randolph. To z nimi gospodarze będą mieć największe problemy.
Jeśli goście nie dadzą narzucić sobie szaleńczego stylu gry gospodarzy, to mecz powinien być zacięty. Najważniejszą kwestią dla zespołu z Utah będzie prócz kontrolowania zbiórek, skuteczność na dystansie. Choć niepewny jest występ Mo Williamsa, to obstawiłem ten mecz zamykając oczy i wierząc, że podstawowy rozgrywający jednak zagra już w dzisiejszym meczu, bo bez niego szanse ogromnie maleją, zważywszy, że to wyjazdowy mecz, gdzie Jazz mają bilans 3-7.
Ich ATS na wyjeździe to 3-6-1.

Ja sie pytam o co chodzi??
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Siemka,
Na kogo stawiacie w meczach: Charlotte - Philadelphia
Boston - Portland
Minesota - Milwaukee
Sacramento - Indiana
LAL - Denver?
To najcięższe jak dla mnie dzisiaj mecze do obstawienia...
Osobiście dałbym na Bobki ale tylko dla tego, że ich lubię w tym sezonie a na drugim biegunie znajduję się dla mnie 76ers.
Niby Boston, ale gra bez Rondo więc No bet
Dałem z rańca na Wilki ale Love jest game-time decision, wciąż bez Kirilenki. Za to do Bucks wraca Ilyasova (za rotoworld)
Sacramento u siebie groźne, Pacers niby wygrali z LAL ale 1 jaskółka wisony nie czyni, więc ładuję się w Kings.
Denver, bo taki kurs to zachęca by zaryzykować na nich ????
_____________________________________________________
Taki sobie kuponik walnąłem rano przed wykładami ;) Jeśli Love nie zagra to o win Wolves będzie raczej ciężko.
Typ na Brooklyn, nawet mimo braku Lopeza, raczej oczywisty: 2 razy już ich ograli w tym sezonie (jak ktoś odpisze, że jakieś &quot;prawo serii&quot; czy inna bzdura to bitch please!) choć to jest NBA, tu wszystko jest możliwe.
NYK i Miśki? Tu nie powinno być żadnych niespodzianek, przed meczem puszczę jakieś handi na nich ????
OKC gra w końcu skutecznie ale to Jazz mają z każdym problem na wyjeździe, więc co dopiero z Thunder. Do tego i Mo i Marvin Williams niepewni na mecz
Kings - jak wyżej. U siebie groźni, ostatnio fajnie pograł Isaiah, teraz też liczę, że Evans, Cousins i Thornton ich wypunktują ????
Denver opisałem w TD, tu dopiszę jeszcze raz: po takim kursie aż zal nie spróbować ????

@ down
Jak Love nie zagra to prędzej mi Minnies spieprzą aniżeli Nuggets ;p
Jak pisałem, kupon z rana for fun, żadna wielka kwota nie rzucona więc no stress ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dwill 620

dwill

Użytkownik
Nie chcę bawić się w proroka, a tym bardziej w złego, ale jak już sobie ten kupon przekreślisz na czerwono, to z rana ominie Cię mniej stresu i nerwów. Co za tym idzie - weekend zaczniesz spokojniej ;) Życzyłbym powodzenia, ale w jednym meczu się bardzo różnimy, a uzasadnienie dlaczego - znajdziesz post wyżej. Zdajesz sobie sprawę, że granie kursów 1.1 w NBA, to ekhmm... porównam to do kamikadze ;-)
/E:blaise i karmol... o czym innym myślałem i co innego napisałem. zdarza się. dzięki za zwrócenie uwagi.
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Dziś sporo gier, na papierze też widać kilka pewniaków, szykuje się też pare wyrównanych spotkań. Jednym z nich jest Toronto - Phoenix. Z tego meczu na dzisiejszą noc gram over na Lowryego
Kyle Lowry Ilość punktów i asyst over 23,5 @ 1,90 betsafe⛔⛔
Wydaje mi się, że linia jest jak najbardziej w zasięgu Kyle&#39;a. Do tej pory w sezonie rozegrał ogółem 10 spotkań, we wszystkich 3 meczach rozgrywanych w Toronto przekroczył tą linię. Ostatnio trochę słabsza dyspozycja i dlatego myśle, że dziś znowu zagra na swoim dobrym poziomie, tym bardziej że Słońca nie porywają swoją grą...
Nie wiadomo czy zagra Bargnani, więc w przypadku jego absencji powinien oddawać więcej rzutów.
 
L 181

lorak

Użytkownik
LOL, co za noc, dobrze że na live to sobie odbiłem ;] i że przede wszystkim najważniejszy zakład wszedł.
-------
nie lubię nocy gdy jest tyle spotkań, bo ciężko mi się zdecydować na jedno-dwa i je dokładnie przeanalizować. pewnie ostatecznie za większą stawkę skuszę się tylko na lakers. kurs nie jest wysoki, ale to pewna (oczywiście jak na realia NBA ;]) kasa ponieważ:✅✅ 1. u siebie LAL są jednak mocni, ze spurs przegrali tylko 2 punktami, podobnie z pacers; 2. mecz z IND był żenadą w wykonaniu LAL i po takich spotkaniach drużyny zwykle są dodatkowo zmotywowane chęcią pokazania się z dobrej strony przed własną publicznością; 3. Dwight. jedną z najmocniejszych stron nuggets są zbiórki w ataku. ta zaleta przy Howardzie zostanie mocno zminimalizowana; 4. denver zagrało wczorajszej nocy kosmiczny - jak na nich - mecz pod względem skuteczności za trzy i FT. coś takiego nie powinno się powtórzyć, szczególnie że LAL bardzo dobrze broni spotup - 2 miejsce w NBA. (uprzedzając ewentualną uwagę &quot;GSW też nieźle bronią spot up, a tak im DEN rzucało&quot; odpowiem, że czasem tak się po prostu zdarza, iż mimo dobrej defensywy przeciwnik i tak trafia. na to nie ma siły i z tym mieliśmy do czynienia w tym meczu, o czym świadczą te bardzo wysokie % denver.)
co do innych spotkań to:
- niedawno rozmawialiśmy o tym jaki to Lopez dobry, a teraz z taką łatwością stawiacie na nets? mnie zwycięstwo w bostonie, gdy przecież zabrakło Rondo w drugiej połowie, zupełnie nie przekonało co do wyjazdowej siły BRO i postawiłem na handi +8 orlando, bo nets powinni wygrać, ale liczę na zacięte spotkanie⛔
- defensywa minnesoty jest słaba bez AK i bucks powinni to wykorzystać, szczególnie że o dziwo lepiej grają na wyjazdach niż u siebie (home mają -3,2 pts diff, away +3,3). odnosili już zwycięstwa w bostonie, phily oraz chicago (plus dopiero po dogrywce przegrali w miami), więc nie widzę powodów żeby mieli nie wygrać w MIN. szczególnie że ich siła ataku spoczywa na obwodzie, a ten defensywnie u wilków jest szczególnie słaby.⛔
- są wysokie kursy na portland i to jest IMO underdog z największą value dzisiejszej nocy. brak Rondo to dziura w obronie bostonu, a więc Lillard powinien zaszaleć, bo jakoś nie widzę Terrego go pilnującego.⛔
- jak jesteśmy przy życzeniowych AKO, to ja za drobne puściłem coś takiego: PTB, CHA, TOR, MIL i BRO⛔
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
- niedawno rozmawialiśmy o tym jaki to Lopez dobry, a teraz z taką łatwością stawiacie na nets? mnie zwycięstwo w bostonie, gdy przecież zabrakło Rondo w drugiej połowie, zupełnie nie przekonało co do wyjazdowej siły BRO i postawiłem na handi +8 orlando, bo nets powinni wygrać, ale liczę na zacięte spotkanie
Nets mają kim załatać dziurę po Lopezie. 2 ostatnie spotkania pokazały jak się te dwie drużyny matchupują więc dzisiaj raczej bez niespodzianki.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jak ktoś nie spi to polecam na spokojnie :

Lawson powyzej 7,5 asyst

1,75
bettson
Kolejna niska linia na asysty , Lawson ostatio regularnie nabijal po 9 asyst . dzis mało mobilna obrona LAL pozwoli mu na akcje drive&amp;pass i powinien zdobyć 10 lub więcej asyst. linia niska skorzystać warto. Obrona Lakers bardzo nieskuteczna , w meczu z Kings (którzy są słabi) tracili mase pkt po penetracjach i z pomalowanego . Atletyczny zespół Denver może dziś zrobić niespodziankę bo jak mało który zespół nie pasują LAL .
 
N 196

nicks

Użytkownik
dzis pograłem Denver Nugets po 2.8
aktualnie 2.7 Denver. Dla mnie mecz typu 50/50 mimo tego ze Denver wczoraj gralo
ich konfrontacje z La to oddzielna historia . Pamietam dobrze poprzednie sezony i to LA in minus w całokształcie
La gra kompletną &quot;kaszane&quot; Kobe musi sie wspinac na wyzyny aby cos zagrali. Dzis uwazam ze tego nie dokona.
Denver preferuje run &amp; gun. Odpowiednia skuteczność i zabiegają LA, nie pozwolą im złapać rytmu, grać statycznej koszykówki. La nie gra nic wytrenowanego, są nieprzygotowani, Ta druzyna to jeszce nie na ten rok i wiele zmian przed nimi.
Howard. Gasol i Brayant zdecydują o zwyciestwie badz porażce .
Gasol raczej w cieniu. Dla Howarda to nie te tempo gry jeszcze a Kobe dzis bez &quot;rozumu&quot;, bedzie forsował rzuty.grał indywidualnie ....
Tak przewiduje ten mecz. Gry Denver nie opsiuje. Uwazam ze nie muszą pokazywać nic wielkiego, tylko &quot;swoje&#39;&#39;. Kreatorzy gry i prawdziwi shooterzy sa po stronie Nugets.
Analiza troche dla bardziej zaawansowanych graczy.
poczatek 4.30 ( Nugets konczy mi kupon a zdarzenie chodzilo od rana po &quot;główce&quot;)
pozdrawiam
info. aktualnie kurs do góry na 3,00 na Denver
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom