>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ostatnio to właśnie ławka goniła wynik u Słońc, dziś powinni wygrać, muszą robić dobry bilans a moim zdaniem na kazdej pozycji sa lepsi ✅
76ers u siebie kolejny mecz, backcourt o niebo lepszy od Dallasowego i to się tu rozegra, łatwa wygraną przewiduje ✅
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem, co ma na celu pisanie kto będzie sędziował. To sędziowie rzucają czy gracze? Skoro drużyna rzuca bardzo dużo to co ma do tego sędzia? Nie będzie im liczył niektórych punktów? Proszę wytłumacz, bo nie łapie sensu.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem, co ma na celu pisanie kto będzie sędziował. To sędziowie rzucają czy gracze? Skoro drużyna rzuca bardzo dużo to co ma do tego sędzia? Nie będzie im liczył niektórych punktów? Proszę wytłumacz, bo nie łapie sensu.
Owszem pasiaki swoją rolę przy zakładach typu under/over też odgrywają. Pozwalając na twardą, fizyczną obronę pod koszem &quot;na kontakcie&quot; z pewnością nie ułatwiają graczom łatwego punktowania. Co innego gdy gwiżdżą niemal każdy kontakt gracza atakującego z obrońcą, co kończy się osobistymi. Oczywiście nie ma co ich roli przeceniać, ale lekceważyć z pewnością nie należy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Racja. Mój błąd. Zapomniałem po prostu dopisać.
Houston na własnym parkiecie notuje średnio 100 punktów, tracąc 96.
Toronto na wyjazdach zdobywa średnio 92 punkty, tracąc 100.
blaise - dla mnie bez znaczenia, bo sporo analizowałem i przyglądałem się zestawieniu sędziów, linii, śr. pkt drużyny i ma to znaczenie. Nie wiem, czy wgłębiałeś się dłużej w tym temacie, ale jeśli nie - to polecam. Pozdrawiam.
 
L 181

lorak

Użytkownik
Ostatnio to właśnie ławka goniła wynik u Słońc, dziś powinni wygrać, muszą robić dobry bilans a moim zdaniem na kazdej pozycji sa lepsi
przecież Varejao jest DUŻO lepszy od Gortata.
minny jest kuszącym typem, ale pamiętajcie, że kings ostatnio dobrze grają u siebie, natomiast wiki są trochę zdezorganizowane po powrocie Love&#39;a, który dopiero co odbył tylko jeden pelen trening z druzyna.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Gentry zmienił s5, bo ławka nie potrafiła zdobywać pkt i była za duża dysproporcja pomiędzy s5, a rezerwowymi. Przez to często Suns tracili przewagi/uciekali im rywale, gdy na parkiecie meldował się 2nd unit.
Dziś jest to lepiej zbilansowane.
No chyba żartujesz. ???? To właśnie s5 była tragiczna i nie potrafiła grać ze sobą,choćby mecz z Miami gdzie s5 zaczęła mecz od bodajże 2-13 i później rezerwowi gonili. Gdzieś w tym temacie wrzuciłem statystykę która mówiła że w pewnym momencie s5 Suns było najgorszym lineupem w całym NBA.
Problem moim zdaniem tkwił w tym,że Scola,Dragic,Beasley żeby być efektywnymi potrzebują piłki w rękach.
Myślę,że dobrym pomysłem były zmiany w s5 bo Morris jest utalentowanym zawodnikiem i zasługuje na duże minuty,dodatkowo może rozciągać grę grożąc rzutem za 3.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
o czym ty piszesz to ja nie mam pojęcia. Scola potrzebuje piłki do rąk? Scola szuka sobie pozycji pod koszem albo na półdystansie, dostaje piłkę i punktuje. Może jeszcze Dudley też potrzebował piłki, dlatego zastąpił go Brown?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zgadzam się z Marcinem i DWillem. To s5 Słońc grało beznadziejnie, a nie ławka. Jeżeli ktoś gra w s5 i gra dobrze, to się go nie sadza na ławie. I podobnie jest odwrotnie - jeżeli ktoś gra słabo w 2u, to nie idzie do pierwszej piątki. A z Twojej wypowiedzi Blaise właśnie to wynika. Nie znam takiej rotacji. To czy Scola potrzebuje piłki do rąk (a potrzebuje) czy Scola szuka sobie pozycji pod koszem lub na półdystansie (to fakt, że szuka, ale to nie zmienia faktu, że potrzebuje piłki do rąk, bo z samego szukania nic nie wynika) jest szczegółem i sprawą drugorzędną, bo tak czy siak Scola gra/grał słabo, jak cała s5. Stąd te zmiany. Jeszcze raz powtarzam - nikt nie przenosi na ławkę zawodnika, który gra dobrze.
Blaise - ładnie przewidziałeś Kobasa. Jak teraz zobaczyłem staty, to aż się uśmiechnąłem i od razu pomyślałem o tym co napisałeś ;)
Natomiast buk znowu zarobił na ludziach, którzy grali Lakers &quot;bo nowy trener&quot;, &#39;bo własne hala&quot;, &quot;bo to Lakers&quot;.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Jeśli przy stanie 74-75 dla Pacers, gospodarze nie potrafia trafic chocby jednego osobistego na 4 wykonywane rzuty oraz gdy taki dobry obrońca jak ,,World Peace&#39;&#39; daje sie złapać na zasłone w ostatnich sekundach i odpuszcza krycie Hilla, to przepraszam bardzo nie da sie wygrać spotkania. Bez Nasha( w optymalnej formie) Jeziorowcom bedzie ciezko awansować do playoff.

Mecz: LAC-Minnesota ✅
Typ: Minnesota+10
Kurs: 1,71
Moim zdaniem ten handi jest dość bezpieczny. Nie zdziwiłbym się gdyby, gracze Wilków nawet dziś wygrali. Licze dziś na dobrą gre Kevina Love, ktory jest głodny gry, długi czas pauzował. Po drugiej stronie na tej samej pozycji mamy Blake Grffina (jakby delikatnie wypalony), który ostatnio rozegrał fatalne zawody, 4 pkt, 4 straty itd. Kolejnym argumentem przemawiajacym za tym, że bedzie to wyrównane spotkanie jest fakt, ze gracze z LA przegrali 4 ostatnie spotkania. Zapewne beda chcieli sie przełamać, natomiast Love i spółka tego zadania im nie ułatwią.
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Mi niestety Lakersi zredukowali zarobek na Suns.

Ale mam pytanie z innej beczki. Czy ktos z tutaj piszacych, zainteresowal sie graniem na live, na zdarzenia : &quot;Ktora druzyna zdobedzie 20 pkt w X kwarcie ? -żadna (kursy wahaja sie od 18.00 do 25.00) &quot; Wczoraj po underowej 1 kwarcie, w spotkaniu Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns, postawilem taki zaklad na druga kwarte ( wynik 19-18 ). Za grosze, po kursie @23,00 wygralem calkiem ladna kwote. Idac za ciosem, identyczny bet na 3 i 4 kware. W 3 czesci gry, nie bylo o czym mowic, jednak w 4 kwarcie padl rezultat 20-19. 1 punkt dzielil mnie od kolejnej wygranej, co przy takim kursie jest sprawa smieszna. Zauwazylem pewna zaleznosc. Jezeli w jednej w pierwszych tercji padnie rezultat ponizej 20 pkt, a generalnie mecz jest underowy, mamy spory value na takie zdarzenie w kolejnych kwartach. Wczoraj, podobnie ogladalem mecz Lakersow, ktory mialem na kuponie. Po 2 kwarcie zakonczonej 12-15, bet na 3 i 4 czesc gry. W tej ostatniej wynik w koncowce utrzymywal sie z tego co pamietam 17-16 dla Lakersow. A ostatnia ich punkowa akcja zakonczyla sie rzutem za 3. Wynik 20-18, znowu tylko jeden punkt. Bede sledzil dalej podobne sytuacje, niemniej mam pytanie, czy ktos juz zwrocil na to uwage.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Załóż temat i zobaczymy czy jest to opłacalne. Wg mnie nie jest. Poza tym jest to zwykły strzał w ciemno, trzeba mieć więcej szczęścia niż rozumu. Z mojej perspektywy to czy zdarzenie nie weszło przez 1 punkt czy przez 20 ptk nie ma znaczenia, bo w obu przypadkach efekt jest ten sam.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja sie moze troche zle wyrazilem z tymi suns, ale uwierzcie, ze tu chodzilo o zbilansowanie s5 i lawki pod wzgledem obrony i ataku, a absolutnie nie o to, zeby w s5 grali najlepsi, wiec zamieniamy za Scole Morrisa.. I wyniki druzyny o tym zadecydowaly, bo co Scola po dwoch swietnych meczach z Bulls i Lakers, rozegral slabsze jedno z Heat i od razu won na lawe?
 
L 181

lorak

Użytkownik
Natomiast buk znowu zarobił na ludziach, którzy grali Lakers &quot;bo nowy trener&quot;, &#39;bo własne hala&quot;, &quot;bo to Lakers&quot;.
jakże cenne mądrości po fakcie...
Mi niestety Lakersi zredukowali zarobek na Suns.
Ale mam pytanie z innej beczki. Czy ktos z tutaj piszacych, zainteresowal sie graniem na live, na zdarzenia : &quot;Ktora druzyna zdobedzie 20 pkt w X kwarcie ? -żadna (kursy wahaja sie od 18.00 do 25.00) &quot; Wczoraj po underowej 1 kwarcie, w spotkaniu Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns, postawilem taki zaklad na druga kwarte ( wynik 19-18 ). Za grosze, po kursie @23,00 wygralem calkiem ladna kwote. Idac za ciosem, identyczny bet na 3 i 4 kware. W 3 czesci gry, nie bylo o czym mowic, jednak w 4 kwarcie padl rezultat 20-19. 1 punkt dzielil mnie od kolejnej wygranej, co przy takim kursie jest sprawa smieszna. Zauwazylem pewna zaleznosc. Jezeli w jednej w pierwszych tercji padnie rezultat ponizej 20 pkt, a generalnie mecz jest underowy, mamy spory value na takie zdarzenie w kolejnych kwartach. Wczoraj, podobnie ogladalem mecz Lakersow, ktory mialem na kuponie. Po 2 kwarcie zakonczonej 12-15, bet na 3 i 4 czesc gry. W tej ostatniej wynik w koncowce utrzymywal sie z tego co pamietam 17-16 dla Lakersow. A ostatnia ich punkowa akcja zakonczyla sie rzutem za 3. Wynik 20-18, znowu tylko jeden punkt. Bede sledzil dalej podobne sytuacje, niemniej mam pytanie, czy ktos juz zwrocil na to uwage.
nie ma to zbyt wielkiej wartości. nawet w tym bardzo specyficznym meczu z dzisiejszej nocy (slabe druzyny + cavs strasznie nie szlo w pierwszej polowie) ciezko bylo trafic, bo jak sam piszesz, w drugiej polowie juz zaden taki zaklad ci nie wszedl. poza tym wiesz, w NBA zadna druzyna w zadnej kwarcie nie zdobywa ponizej 20 ppg. tak samo bylo w zeszlym sezonie i wlasciwie przez te dwa lata tylko trzy zespoly mialy srednio miedzy 20 a 21 ppg w jakiejkolwiek kwarcie. tak wiec to duza loteria zeby taki bet trafic i nie bez powodu maja one az takie kursy.
 
K 0

krys112

Użytkownik
Milwaukee -New York Knicks typ 2 New York Knicks 1.75
Mysle ze dzis knicks podłamani ostatnią derbową porażką po dogrywce wyjdą w pełni zmobilizowani od początku i wygraja te spotkanie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
jakże cenne mądrości po fakcie...
Może nie po fakcie, bo w temacie lukascash dodał typ +8 na Pacers, ale zaargumentował, że &quot;czuje, że Pacers powalczą&quot;, zatem negowanie powyższych argumentów mija się z celem.

???? L.A.Clippers - Minnesota Timberwolves (HC -4,5/0) --&gt; 1 - 1,44 bet365 ✅ 101-95
Clippsy 4 przegrane z rzędu. Dzień przerwy. Wilki po dość wyrównanym spotkaniu wczoraj z Kings. Co prawda wrócił Love, ale mimo wszystko Clippsy powinni się dziś przełamać. Zmęczenie również może mieć wpływ. Szczególnie u Love&#39;a, który niedawno wrócił a wczoraj już 40 minut. Mecz w LA. Jak dla mnie czas na wygraną Clippsów.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
ja sie moze troche zle wyrazilem z tymi suns, ale uwierzcie, ze tu chodzilo o zbilansowanie s5 i lawki pod wzgledem obrony i ataku, a absolutnie nie o to, zeby w s5 grali najlepsi, wiec zamieniamy za Scole Morrisa.. I wyniki druzyny o tym zadecydowaly, bo co Scola po dwoch swietnych meczach z Bulls i Lakers, rozegral slabsze jedno z Heat i od razu won na lawe?
Morris wszedł do s5 bo jest dużo bardziej wszechstronniejszym graczem, a i bardziej utalentowanym niż Argentyńczyk, który nie rozciągał obrony oraz grał tak, że wykluczał się z Gortatem. A na 2 jest Brown, grający dużo lepiej i w ataku i obronie niż Dudley, który partolił każdy rzut...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
w czym jest wszechstronniejszy? jakies konkrety. I Scola nie rozciaga obrony? Wiekszosc czystych pozycji z 5-6 m to pewne punkty..
 
L 181

lorak

Użytkownik
Może nie po fakcie, bo w temacie lukascash dodał typ +8 na Pacers, ale zaargumentował, że &quot;czuje, że Pacers powalczą&quot;, zatem negowanie powyższych argumentów mija się z celem.
a to sorry, nie czytam innych tematow, wiec zwracam honor. choc argumentacja za takim typem nie powalala i tak ;]
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
a to sorry, nie czytam innych tematow, wiec zwracam honor. choc argumentacja za takim typem nie powalala i tak ;]
Jeśli już zamierzasz wtrącać się do mądrości innych, to zwróć uwagę na swój tekst
minny jest kuszącym typem, ale pamiętajcie, że kings ostatnio dobrze grają u siebie, natomiast wiki są trochę zdezorganizowane po powrocie Love&#39;a, który dopiero co odbył tylko jeden pelen trening z druzyna.
Czyli treningi z zespołem przed sezonem już się nie liczą? Zapewne Adelman musiał taktykę odwracać do góry nogami, bo wraca K. Love... Jeśli to nie zbieżność nicków, to na jednym koszykarskim forum, tak mądrze piszesz o NBA, a tutaj piszesz coś takiego... Dla mnie osobiście, to bardzo dziwne stwierdzenie napisane przez Ciebie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zastanawiam się dziś nad under 28,5 Melo.I zabieram tu głos,bo nurtuje mnie jedno,może ktoś z Was wyprowadzi mnie z błędu. 2 dni temu Melo zagrał 50 minut(z 53 rozegranych) w prestiżowym meczu z Nets.I tak się zastanawiam czy dziś nie dostanie jakiegoś większego odpoczynku od trenera? Bo byłby to argument za tym underem. Bo innych nie widzę i zagrałbym over: obrona Bucks jest żałosna,Melo jest w dość dobrej dyspozycji,w poprzednim sezonie z tym rywalem miał 29,2 ppg(3 pojedynki).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom