>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets -&gt; James Harden over 24 pkt -&gt; 1,85 -&gt; Betsson

Gram dzisiaj zdecydowanie na Hardena, i śmiem twierdzić iż jest to najlepszy bet na dzisiejsza noc, co nie oznacza że tylko jeden, ale moim zdaniem bardzo prawdopodobny. Wiadomo, że z Harden&#39;owi nie chcieli zaproponować w OKC nowego maksymalnego kontraktu, więc trafił do Rakiet, a do Thunder przyszedł za niego Kevin Martin. James Harden umówmy się gwiazdą światowego formatu nie jest, ale jest takim typem zawodnika na którego można liczyć. Kiedy trzeba rzuci trójkę, na półdystansie też sobie radzi, poza tym ma niesamowitą łatwość wkręcania się pod kosz i robienia akcji and one. Dzisiaj powinien udowodnić teamowi z OKC, że się pomylili nie stawiając na niego, i będzie dzisiaj natchniony sportową złością, a to że tyle czasu spędził z zespołem OKC, i zna zawodników jak się zachowują w defensywie, może mu tylko pomóc. 24 pkt jest w stanie przekroczyć, i wątpię żeby się spalił.

Detroit Pistons - Phoenix Suns -&gt; Marcin Gortat over 8 zbiórek -&gt; 1,95 -&gt; Betsson
Z takiego prezentu nie da się nie skorzystać. Polak ostatnio trochę słabo zbierał, ale bądź co bądź 8 i więcej zbiórek jest w jego zasięgu bezproblemowo. Dodając fakt, że ofensywa Detroit nie stoi na bardzo wysokim poziomie, i w defensywie Marcin powinien czyścić( czyt. zbierać), o tyle w ofensywie też z 2-3 piłki może zgarnąć. W tym sezonie grał przeciwko Monroe u siebie i miał aż 16 zbiórek. W dodatku ten atrakcyjny i moim zdaniem przesadzony kurs trzeba pobrać. Pytanie tylko, co uknuje Gentry i ile minut zagra Gortat w meczu? Tego niestety nie przewidzimy, a wg mnie mecz dla Słońc nie będzie prosty, ale takie trzeba wygrywać, jeśli chce się dostać do PO. 8 zbiórek na zwrot powinno wejść lekko. Nie ma co się za bardzo tutaj rozpisywać, każdy chyba widział Marcina w przynajmniej 1 meczu tego sezonu( nie każdy może mieć ulubioną ekipę w Suns) Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dwill 620

dwill

Użytkownik
Boston Celtics - Brooklyn Nets
Nets +5 ✅
1.76
Marathonbet
5/10

Nets zajmują drugą pozycją w Konferencji Wschodniej. Tak wysoką pozycję zawdzięczają głównie siedmiu wygranym z ośmiu meczy w Barclays Center.
Nets na wyjeździe mają bilans 2-3, więc dziś przed nimi stoi szansa, by bilans na wyjazdach podciągnąć do .500.
Spora dysproporcja między meczami domowymi, a wyjazdami daje się we znaki dla koszykarzy Avery Johnsona.
Brook Lopez - mecze w domu, śr.: 21pkt i 6 zbiórek, wyjazd: 16 punktów i 4 zbiórki.
Deron Willias - dom: 18 punktów i 10 asyst, a na wyjazdach 14 punktów i 7 asyst.
Jednak jest nadzieja, bo Nets w ostatnich trzech meczach mają najlepszą obronę w czwartych kwartach, zatrzymując swoich rywali średnio na 15 punktach! Oczekuję, że mecz w Bostonie będzie zacięty, gdyż Celtowie okupują zaledwie siódme miejsce w konferencji, a w swojej dywizji zajmują czwartą pozycję.
W ostatnim wyjazdowym meczu, w Orlando, Celtowie stracili aż 110 punktów! Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Niezbyt dobrze wróży przed rywalizacją z Nets, gdzie upatruję ich szans pod tablicami.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku notują średnio 37 zbiórek, przy 42 gości.
Solidnie wyglądała ostatnio gra inside-outside w szeregach Nets. Liczę, że dobra passa zostanie podtrzymana, a ławka Nets nie zawiedzie, bo ona może być również istotnym wsparciem dla podstawowych zawodników.
Chicago Bulls - Dallas Mavericks
Bulls -5 ✅
1.80
Marathonbet
5/10

Oba zespoły łączy jedno... Liderzy zespołów od początku sezonu z powodu kontuzji nie są w stanie wspierać swojej ekipy.
Dallas podejdzie do tego spotkania grając dzień po dniu, gdzie ich wczorajszym pogromcą okazał się zespół z Filadelfii, który również przez głupotę(?) swojego podstawowego zawodnika pod koszem płaci wielkie frycowe.
Dziś Mavs zawitają do Wietrznego Miasta, gdzie z powodu kontuzji od początku sezonu nie gra Derrick Rose. Jak to tournee może się zakończyć?
Uważam, że niekorzystnie dla Mavericks, bo Byki są ogromnie podrażnione po porażce z Bucks. Porażce, która nastąpiła w ostatniej odsłonie meczu, w której zespół Toma Thibodeau przegrał czwartą ćwiartkę aż 12:30.
Uważam, że dwa razy przed własną widownią z rzędu, taki stan rzeczy pod wodzą tego trenera nie będzie miał miejsca i będzie chciał wykorzystać fakt, że goście podchodzą do meczu dzień po dniu, a dzisiejszy mecz będzie dla nich drugim z rzędu na wyjeździe.
Liczę na obronę wśród Bulls, bo kluczem do tego zwycięstwa będzie powstrzymanie OJ Mayo. Byki nie mogą dać sobie narzucić szybkiego stylu gry, bo Mayo w takim czuje się znacznie lepiej, niż w kontrolowanym systemie do którego powinni zmusić gospodarze.

New Orleans Hornets - Utah Jazz
under 192 ✅
1.78
Marathonbet
5/10

---
Na 30.11
Miami Heat - San Antonio Spurs
under 207 ✅ 105:100
1.81
PinnacleSports
5/10

Powodzenia!
/EDIT:
Dziś prawdopodobnie po kontuzji - bardzo długiej - ma wrócić Billups ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 181

lorak

Użytkownik
gram dzisiaj za większą stawkę na wizards, 2,45 na bet365.✅✅ po części ze względu na to, że w końcu muszą zwyciężyć, ale przede wszystkim dlatego, że wystąpi Nene, który to nawet nie w pełni sił jest szalenie pożytecznym zawodnikiem. do tej pory zagrał tylko w dwóch meczach i wiz przegrali jednym punktem w atlancie oraz po dwóch dogrywkach z bobcats. +/- Nene w tych spotkaniach to +22 i +9, więc aby tylko dostał odpowiednią ilość minut i powinno być dobrze. szczególnie że blazers ostatnio grają słabo i oczywiście na wyjazdach nie zachwycają (bilans 2-5).
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Bargnani i Parsons nie wystąpią w swoich ekipach,zastanawiam się jak to wykorzystać,chyba w meczu Raptors postawię na ich under 90,bo Toronto ma wąski skład,chociaż za Bargnaniego więcej minut dostanie pewnie Davis.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Witam, muszę przyznać, że prowadzicie tu ciekawe dyskusje i widać, że emanujecie pasją do koszykówki.
Ja od dziecka oglądam NBA, tyle ze ostatnio coraz rzadziej. Z reguły gram over / under, ale nie piszę analiz i nie włączam się, bo macie większą wiedzę, oglądacie b.regularnie wiele spotkań. A ja odszedłem trochę od kosza na rzecz hokeja.. To tak na wprowadzenie, a teraz mam poważne pytanie.
Dziś dwa spotkania i interesuje mnie wasza opinia nt meczu Miami Heat vs San Antonio Spurs, linia wystawiona na ten mecz wynosi 205.5 przy optymalnych kursach 185-1.85. Wg mojej oceny zawyżony pułap. Jakie macie przemyślenia co do tego??
Spurs ciągle rzucają ponad 100, Heat w domu gra b.ofensywnie, ostatnio między nimi 205 punktów bodajże, ale ten mecz wygląda mi na podobny do Lakers vs Spurs, oczywiście skala porównania zespołów i ich gry inna, choć to także mecz na poziomie uznanych i silnych. Będę wdzięczny za opinie, bo ten mecz chcę dac w dublu za wysoką stawkę. Pozdrawiam ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Co do Nets to kilka uwag z mojej strony :
- Evans zawsze był knurem nie do zajechania na desce ale co robi teraz to klasa. Jak w pojedynke zmasakrował Blazers to coś pięknego
- Deron jest daleki od tego co grał w najlepszych momentach w Jazz
- Lopez 2.5 bloku na mecz (!) , ale zbiera dalej fatalnie
- Blatche to jak wspomnieliscie wczesniej to mega opcja z ławki , jednak moim skromnym zdaniem Wallace jest wypompowany i nie pasuje mi do ich rosteru , tutaj przydałby im się jakis killer dystansowy .
- Nets nie pokonali jeszcze nikogo mocnego poza Knicks po dogrywce , bo chyba śmiesznie broniący Celtics narazie nie wliczają sie do topowych ekip , tak samo Clippers . Zobaczymy co pokaża 1-11 grudnia (Miami , OKC , Bucks , Knicks , GSW ) Wtedy zacznie się prawdziwe granie i zobaczymy czy starczy im grający na połowe możliwości Deron .
Na dzisiejszą noc proponuję coś takiego :
Spurs +9.5 ✅✅✅
1,52
Miami nie przekonuje , jeżeli przyjeżdzają do nich Cavs bez Irvinga co czyni ich bezapelacyjnie top3 najgorszych ligi i Miami fartem wyrywa W to nie jest dobrze . Spurs b2b ale to był trening przeciwko Magic , starterzy się nie przemęczali i nie ma to większego wpływu biorąc pod uwagę że nie stracili praktycznie czasu na podróz .
Duncan - Blair - Splitter , Heat nie mają odpowiedzi w postaci wysokich więc zapowiada się ciekawie . Brakuje Leonarda , fajnego obrońcy na Lebrona ale trudno , skład SAS jest głęboki i sobie poradzą .
9.5 punktu to dość sporo i powinno starczyć bo Heat nie grają dobrej koszykówki na ten moment , Pop zapewne ma już plan jak ograniczyć atuty Heat i nie zdziwie się jak goście wygrają .
podoba, w sensie jego dunki tak? no bo tak poza tym to jest pipa, a nie prawdziwy center. żadnych post moves, słaba zbiórka, słaba defensywa.. Dziękuję postoję.
Nic dodac. Tacy środkowi w tej lidze za takie pieniądze , podobnie McGee , gość którego po prostu nie znosze . Inteligencja na poziomie upośledzonego chomika + brak jakichkolwiek umiejętności koszykarskich . Jedyne co mają obaj to vertical i ładne dunki ale efektowne wsady to ostatnia rzecz która przydaje się w koszykówce .
Proszę bardzo na poprawę humoru , środkowy za 10 mln $ rocznie : www.youtube.com/watch?v=feRfn_mA_OQ
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
wprowadze chyba mały offtop w wątku, pytaniem o dzisiejszy mecz...
San Antonio Spurs -1 @3.30
czy to nie aby value?
Ostatnie 2 wymeczone zwycięstwa na swojej hali, nieco ujmują w moim odczuciu, dzisiejszym faworytom, natomiast goście kontynuują świetną wyjazdową passę. W bezpośrednim starciu, 3 ostatnie zwycięstwa Miami Heat na wlasnej hali mozna rozpatrywac w dwojaki sposob. Ja skłaniam sie ku przełamaniu serii.
ewentualnie co myslice o
SAS o 99,5 @1,83 ? Duncan i ekipa wyjda dzisiaj chyba bez kompleksów po ostatnich wynikach.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
TNT dziś serwuje dwa smakowicie wyglądające dania. Miami Heat - San Antonio Spurs oraz Golden State Warriors - Denver Nuggets.
Choć nie na darmo TNT Drama w czwartki nadaje &#39;horrory&#39;, bo dogi się dzielnie stawiają rywalom, to ja zabieram się za danie główne w ciemno - najgrubszą rybę na stole - i mam nadzieję, że będzie ona bez ości.
To już podałem przy okazji wczorajszych typów na dzisiejszą nockę
Na 30.11
Miami Heat - San Antonio Spurs
under 207 ✅ 105:100
1.81
PinnacleSports
5/10
ale zabieram się jeszcze za
Miami Heat - San Antonio Spurs
Heat -5 /zwrot/
1.87
Marathonbet
5/10

Drużyna Spurs podejdzie do spotkania grając dzień po dniu. Nie odgrywa w tym meczu większego znaczenia, bo wczoraj rozgrywali mecz na Florydzie, przeciwko Orlando. Magicy zostali rozgromieni 110:89.
Czy na tym meczu można opierać się przed rywalizacją z Heat? W żadnym wypadku.
San Antonio Spurs zapisuje rewelacyjny bilans na wyjazdach 9-1 i jest najlepiej punktującym zespołem w meczach wyjazdowych ze średnią 103 punktów.
Gospodarze dzisiejszego meczu są zaś najlepiej punktującym zespołem przed własną widownią ze średnią aż blisko 115 punktów.
W dodatku Żary bilansem 6-0 pierwszy raz w historii klubu z Florydy, Heat zaczęli tak dobrze sezon.
Z cyferek wynika over, jednak mi ze stylu gry i przewagi parkietu z Heat oczekuję under, bo jeśli Heat wdadzą się w strzelaninę ze Spurs, to w pewnym momencie może im zabraknąć argumentów. Chyba, że LBJ, Wade, CB rozegraliby spotkania na poziomie 30,30 i 20+ punktów.
Jednak oczekuję od gospodarzy, że będą chcieli ten mecz wygrać obroną. Nie mam zaufania do Spurs, gdy przychodzi grać im mecze na wyjeździe z topowym zespołem, by próbowali zdominować mecz obroną. Choć w obronie rywalom na wyjazdach pozwalają zdobywać średnio 95 punktów, to większość meczy z 10 wyjazdowych, to były pojedynki z zespołami które legitymują ujemny bilans.
Braki w Heat; Battier
SAS: Leonard, Jackson.
Powodzenia!
Panowie - spokojnie ???? To jest NBA. Sądzicie, że przy tych brakach SAS, gospodarze będą tacy chętni i mega zmobilizowani, jak na mecz gdzie gra TP, TD i MG? Bez przesady. Nie róbcie w NBA peffek - błagam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 47

all_in

Użytkownik
Dobra pany ja już ile mogłem tyle pobrałem także mogę Wam polecić rynek Betfair na handi Miami -5,5. Pobrałem za ok.1500 euro przedziały 1,67-1,69. Chyba dawno już takiej peffki NBA nie widziało. Na szczęście niektórych traderów nie interesuje nic innego niż kurs
DWill po prostu nie można tego nie wykorzystać. Tu nawet nie chodzi o mobilizacje. Zobacz co może zaprezentować Spurs w tym meczu. Nie będzie grało 3 najlepszych strzelców w sumie 4 zawodników którzy dawali tej drużynie 60-70 pkt na mecz. Rotacja w tym momencie wygląda katastrofalnie bo wychodzi średnia gdzieś koło 35 min s5, zawodników którzy nie są przyzwyczajeni do takiego wymiaru. Bonner, Joseph, Anderson średnio po 6 minut na mecz będą musieli pociągnąć bench. W tym momencie to Czarodzieje byli by zachwyceni dostając takiego przeciwnika. Poza tym komunikat Popa jest jasny odpuszczamy ten mecz, także i Neal może mało pograć. Co do Miami mieli 4 dni przerwy także głodni gry ale z overami bym uważał ponieważ nie wiadomo jak ten mecz się potoczy. Może Big3 dostanie po 20,25 minut odskoczy i pograją rezerwy? Cieżko przewidzieć zachowanie Spolestry a raczej ochotę LBJ-a do gry. Przegrać nie przegrają bo jeżeli byłoby jakiekolwiek zagrożenie to spinamy się i odskakujemy.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
wobec tego, polecam under na Lebrona. 42.5 punkty + zbiórki + asysty do zagrania w Tobet. Spurs dzisiaj nie maja się kim przeciwstawić i od pierwszych minut meczu przewiduje odjazd Miami. Nawet jak Lebron poszaleje przez 3 pierwsze kwarty to jest duża szansa, że przy dużej przewadze Miami w ostatniej kwarcie siądzie na ławke, a szanse dostana zmiennicy.
Lebron James
under 42.5 punkty + zbiórki + asysty @1.85
Tobet

----
e: No i weszło, scenariusz zupełnie inny od przewidywanego no ale w kasie sie zgadza ???? Zdobyl lacznie 39
 
L 181

lorak

Użytkownik
DEN@ GSW, na GSW za 2,0, bet365. ✅✅
warriors w tym roku zaskakująco dobrze spisują się w obronie (top10 ligi pod względem DRB%, opp eFG, opp spotup ppp oraz opp transition ppp) i ich największą wadą na tym polu jest ilość fauli i co za tym idzie FTs przeciwników. normalnie byłby to problem, ale nuggets to najgorzej rzucająca wolne drużyna w NBA, a na wyjazdach są już w ogóle tragiczni w tym elemencie: 65% (!). nuggets swój atak opierają na spotup oraz transition (stanowią one ponad 35% ich wszystkich akcji w ofensywie), a GSW w tych elementach bronią dość dobrze (9 i 7 miejsce). było to widać w obydwu wcześniejszych meczach między tymi drużynami, gdy denver z tych zagrywek miało niższą efektywność niż normalnie.
ok, problem tylko w tym, że to nuggets dwa razy wygrali. IMO @GSW (po dwóch dogrywkach) to był po prostu przypadek (np. tragiczny Klay i jego 9/26FG), nawet synergy pokazuje, że w ppp warriors byli lepsi w tym spotkaniu ;] @DEN to już trochę inna historia, nuggets wyglądali w nim lepiej, ale raz, że oni tradycyjnie u siebie są lepsi, a dwa że Curry zagrał dość krótko (25 minut) i był dziwnie rotowany przez Jacksona. zresztą nawet bez ani jednego punktu Stephona w pierwszej połowie GSW prowadzili do przerwy.
tak więc warriors pod względem stylu obrony dość dobrze matchupują się z denver, Klay od kilku spotkań gra już normalnie jeśli chodzi o skuteczność oraz oczywiście nuggets są znacznie gorsi na wyjazdach (u siebie mają +11,2 pts diff, away -3,9!). dodatkowa mobilizacja w postaci zrewanżowania się za te dwie porażaki, szczególnie za tą nieszczęśliwą u siebie, także będzie tu odgrywać pewne znaczenie, szczególnie przy tak fantastycznych kibicach jak mają GSW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Miami miało 3 dni przerwy, Spurs w okrojonym składzie na dodatek wczoraj grali mecz.
Sam proponuję zagrać Over 105 pkt, to dzisiaj nie powinien być problem ;)
Myślę, że dziś możemy obejrzeć prawdziwy popis strzelecki Miami.
Over 105 pkt -- UNIBET -- 1.9 ZWROT
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Pop już nie raz dawał odpoczywać swoim podstawowym zawodnikom. W poprzednim sezonie , jesli dobrze pamiętam, to absencję TD argumentował jego wiekiem - a to był odpoczynek.
Nic nowego wśród SAS. To będzie sprawdzian dla Heat po prostu. Mecz idzie na ogólnokrajowy przesył, więc trudno mi sobie wyobrazić, co może zrobić Eric w takim przypadku. Wg. mnie ograniczy czas minut BIG3, a ew. gdyby goście stawiali opór to wtedy użyje mocniejszej broni.
Golden State Warriors - Denver Nuggets
1 ✅ 106:105
2.18
Marathonbet
3/10

GSW - Denver over 201 @ 2.03 Pinnacle 3/10 ✅ 106:105
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Golden State Warriors - Denver Nuggets Poniżej 200 1.962 Pinnacle ⛔ kiepska forma ostatnio, mam nadzieje, ze moja mala analiza odstraszyla od tego typu wiekszosc typerow ;) sorry

Dzisiaj gram przewrotnie wbrew wszystkim gwiazdom na ziemi i niebie, przeciwko rozsadkowi i wlasnemu rozumowaniu. Dlaczego? Uwazam, ze linia jest postawiona lekko za nisko i wiekszosc zapalonych userow wejdzie w tym meczu w over. Kurs jest jak dla mnie zawyzony na na taki over, dlatego tez uwazam, ze w tym meczu koszykarze wojownikow i &quot;brylek&quot; sprawia niemilego psikusa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Magic - Nets ✅✅✅
2
1,6
Wypadł Lopez ale to nic , Magic sa tragiczni po prostu co było do przewidzenia , tam trudno wypatrzyć jednego dobrego obrońce w calym rosterze . Nets przeciwko słabym ekipom bardzo pewnie wygrywają co dało im fajny bilans , Magic przegrywają ostatnio rzucając na bardzo słabej skuteczności . Nie ma co się rozpisywać . Przewaga we wszystkim gości , łacznie z grą podkoszową , dziś więcej minut dostanie Blatche i nie powinna być zbytnio odczuwalny brak Lopeza w meczu z takim rywalem.
Humphries - Blatche - Evans to i tak solidny frountcourt który na słabych Magic w zupełności wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Co tu dzisiaj taka cisza? ????
Korci mnie over Kobiego. Wiadomo, że na początku sezonu to na Nim spoczywa cały ciężar gry (co roku tak jest, ale nie w aż takim stopniu) bo Howard i Gasol to jak na razie statystują i pkt nie zdobywają. Dodatkowo LA gra z Denver, a Nuggets lubią szybką i otwartą koszykówkę co będzie sprzyjało również Bryantowi...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Igi pewnie bedzie posadzony na nim a wiadomo, ze to swietny defesnor. Czas rozruszac Paua jak i Dwighta wiec kobe nie bedzie oddawal masy rzutow. [gdy kobe over 19 rzutow na mecz LAL 1-6] dlatego ja bardziej kierowalbym sie w strone undera. Linia 27,5 wysoka.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Ja próbuję Minnesotę, wracają po 4 wyjazdach do siebie i powini w końcu coś ukłuć. Bucks ostatnio też nie szaleją (obie ekipy 1/5 w ostatnich grach). Na 12 ostatnich spotkań w Minnescie Wilki 10 razy wygrywały

Kurs 2.05 unibet. ✅✅✅

warto też zaryzykować na Denver, choć ryzyko to wiąże się głównie z niestabilną grą LAL ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom