>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik

Ersan Ilyasova - powyżej 8.5 pkt. @1.81 - maraton


12 pkt.✅

Patrzymy na statystyki i jest słabo - PPG 8.6 RPG 3.9. Wszystko to przez kontuzje i małą liczbę rozegranych meczów, bo tylko 4 (2, 19, 7, 2 pkt.). Ostatnio tylko 16 minut na parkiecie, ale wszystko to przez faule. Złapał 3 bardzo szybkie faule i został oddelegowany na lawke. W poprzednim sezonie jego PPG to 13.2 (skuteczność 46% i 44% zza łuku). Gra Bucks w ofensywie to jedno wielkie gunwo i Ersan moze być lekarstem na caly ten bajzel. &quot; Ilyasova should get plenty of chances to show coach Larry Drew what he can do since they really don&#39;t have many guys that can get their own shot.&quot; Poprzedni mecz grał 3 dni temu więc sporo czasu na odpoczynek i doleczenie kontuzji. Przeciwnicy b2b. Według mnie z takiej niskiej linii trzeba skorzystać. Jeżeli ponownie nie złapie głupich fauli i spędzi na parkiecie 20+ minut to over pokryje. Ostatnio grałem dwa razy na takie niskie linie i dwa razy izi gejm :cool: Pograłem to &#39;troche mocniej&#39;. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Toronto - Miami
Chris Bosh over 14.5 pts 1.9
Marathon


Krótko i na temat - Bosh w Raptors grał 7 sezonów, odkąd zasilił szeregi Heat w meczach przeciwko Raptors w Kanadzie notował kolejno 25; 30; 28 i 18 oczek. Nie widzę dzisiaj możliwości aby nie zagrać jego overa. W obecnym sezonie Bosh notuje 14.8 ppg, linię 14.5 przekroczył w 8miu spotkaniach na 14. Przegapił już spotkanie w Toronto, które odbyło się 5go listopada, pora na pokazanie się z dobrej strony na starych śmieciach ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Witam
Przejrzałem ofertę na dzisiejsza nockę i w oko wpadło mi parę typów ale jako że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie (NBA typuje dopiero od tego sezonu) a bardzo często korzystam z typów i analiz zawartych w tym dziale chciałbym żeby ktoś bardziej doświadczony przeanalizował moje typy i napisał ewentualne spostrzeżenia
Z góry dzięki ????
Detroit- LAL @ 2 ewentualnie w bezpieczniej zagrać w HC
Sacramento - LAC @ 2
Boston - Cleveland @ 1
Charlotte - Milwauke @1
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Masa dziś spotkań to i ja od siebie coś podam. A więc:
Miami -5.5 1.97 @ 4/10 ✅
Cavs ML 2.52 @ 2/10 ⛔
Dallas ML 2.00 @ 5/10 ⛔
Pelicans ML 1.72 @ 4/10
✅
Marathonbet
Raptors w domu z Miami nie radzą sobie co widać że od 7 spotkań nie wygrali. W tym sezonie już grali i Miami pewnie wygrało 9 pkt. Miami lepszy zespół , Raptors ostatnio zawodzi i nie gra tego co wcześniej jakiś dołek formy więc wchodzę na Miami. Co do Cavs. Jestem fanem Cs. Ale taki kurs na Cavs ? Patrzę na roto nie ma osłabień żadnych. Boston 4 porażki pod rząd w domu. Ostatni mecz obu ekip wygrana Cavs. Cavs patrząc na skład ma lepszy roster aktualnie od Cs i ja po takim kursie ryzykuję bo Cs mogą zagrać dobry mecz a mogą wtopić. ( patrz mecz z Charlotte ). Dlatego taki kurs na Cavs którzy może za wiele nie wygrywają warty jest gry. Dallas 2 porażki z Denver i ostatnio wygrana z GSW w domu. Monta Ellis problemy miał ostatnio ale dziś ma zagrać jak podaję roto. Hawks ostatnio porażka z Magic. To jak Magic wygrali to czemu nie Dallas? Dallas mają lepszy team przecież. Także ten kurs jest fajny do grania. Ostatni meczyk na dziś to Pelicans. 76ers nie dość że jedna z najsłabszych ekip to jeszcze sporo kontuzji. Pelicans mają startową piątkę zdecydowanie mocniejszą już nie będę mówił o ławce. Mają młody zespół co za tym idzie że raz lepiej raz gorzej grają. Wraca do Phili Jure Holiday i to kolejny smaczek gdzie gram na gości. Holiday będzie się chciał pokazać jak najlepiej i liczę że Pelicans pociągnie do wygranej.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jeżeli wpadło parę typów w oko to napisz chociaż dlaczego tak, a nie inaczej i wtedy ja jak i kilku innych userów z działu pewnie chętni wymieni się spostrzeżeniami.
Bo chyba nie wpadły ci w oko, bo ładnie wyglądają? ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja uważam że granie Bostonu z kimkolwiek z kursem poniżej 2.5 mija się z celem.
Co by tu dużo nie mówić Boston to słaba i co ważniejsze niedoświadczona ekipa. Pewnie ze 30 meczy w tym sezonie wygrają ale stawianie na nich sobie generalnie odpuszczam. Jak na razie to Boston i tak gra lepiej niż przewidywałem, na drugim biegunie jest Cleveland które wydaje się mieć fajną ekipe tylko na ten moment trochę brak chemii. Irving trochę za dużo bierze na siebie i wygląda to róznie. Ja wybieram ciekawszą opcje na dziś mianowicie
CLEVELAND -3.0 3,10


dzisiaj znowu próbuje Knicksów, tym razem za 2j. Denver jest bez dwóch zdań faworytem ale czy aż takim żeby wystawiać na nich kurs poniżej 1.2 to już pewny nie jestem. Kiedyś Ci słabogrający Knicks muszą chyba wygrać ????

New York Knicks 4,75


Ponadto zgadzam się z typami Mutomboo i również zagram Dallas i Pelicans, nawet z lekkim handi
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Mutomboo baardzo fajne typki ???? sam już coś tam mam w głowie ale zaraz mnie nie będzie i wieczorem coś wykminie. Cavs bałagan tam niezły jakiś jest i niewaidomo jak się zepną to wygrają z tankującymi Celtics a ci czasami też potrafią spiąć dupska... na Celtics po takim kursie bym nie ruszał , raczej w drugą stronę właśnie ale czy im się zachce ?...
w Hawks dzisiaj Korver zapisze się w historii NBA... Możę być różnie tym bardziej, że Dallas w Teksasie tylko gra dobrze, a wyjazdy to już dziadki mają kiepskie...
Heat teoretycznie nie mają podstaw by przegrać na Kanadzie... Gay będzie miał dzisiaj ciężko z LBJ...tak samo DeRozan z Wadem... wszystko będzie zależało jak zagra Lowry z Valanciunasem...
No i Peliki. Wygrali tylko raz Away, dzisiaj jest szansa na poprawienie bilansu jednak Szóstki są mocno wybiegani i każdemu mocną dają się we znaki mimo kiepskiego rosteru... Wrócił T. Young, nie wiadomo czy Hawes już zagra...
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Na razie to typy takie na czuja ale powoli się wkręcam w to NBA ????
Nie będę się rozpisywał bo po prostu jeszcze tego wszystkiego nie ogarniam a mogę palnąc jakąś bzdurę
LAL po takim kursie szkoda nie zagrać ostatni mecz wygrali 15 punktami nie sądzę żeby się coś zmieniło od ostatniego spotkania raczej nie spodziewam się aż tak wysokiej wygranej ale myślę ze wygrać powinni
LAC w formie nie spodziewam się tutaj również wysokiej wygranej zwłaszcza że następny mecz grają z Indianą i to raczej ten mecz jest priorytetem
Boston jak to Boston gra w kratkę ale we własnej hali powinni wygrać z Cavs. Cavs po meczu z Miami zobaczymy jak to będzie wygladac
Ostatni typ raczej oparty na statystykach
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Wpadł mi jeszcze jeden typ. Mianowicie Clippers. Kings ostatnio dwa razy wygrali z Suns. Ulegli właśnie dla lac 102-103 stąd linia dziś tylko 4 pkt na korzyść Clippers. Paul problemy ma ale jak podaję roto:
Chris Paul (hamstring) said he&#39;ll &quot;be ready Friday&quot; after Wednesday&#39;s game.
Kings ostatnie dwa mecze grali w LA i ponieśli porażki. Dziś wracają do własnej hali gdzie też nie grają dobrze i mają bilans 3-5. Wyraźnie przegrywali z Memphis, Pistons i Portland. Clippers chyba jak oglądałem kilka dni temu ich mecz z Kings zlekceważyli. Przecież momentami prowadzili 20 punktami. A skończyło sie nerwówką. Ostatni mecz w Sacramento to wygrana LAC 110:101. Ja dziś liczę że takich cyrków jak kilka dni temu nie będzie i Clippers pewnie wygrają ten mecz. Warto skorzystać. Bo jak mówię widziałem te cyrki że z +20 nawet na -3 Clippers. Dziś nie powinni zrobić tego błędu i wygrać. I to ostatni na dziś typ ode mnie.
Clippers -4 1.97 @ 5/10
Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Boston jak to Boston gra w kratkę ale we własnej hali powinni wygrać z Cavs. Cavs po meczu z Miami zobaczymy jak to będzie wygladac
Ostatni typ raczej oparty na statystykach
W Cavs tkwi naprawdę mega potencjał. Fakt, że na razie jest tam jeden wielki burdel, ale chyba kwestią czasu jest ogarnięcie tego przez Browna.
Celtics są naprawdę słabi i czy grają u siebie czy nie, to kurs 1,6 na nich jest zupełnie nieadekwatny do tego co mogą odwalić. Szczerze mówiąc nie wiem czy nie uderzę w Kawalerzystów @ 2,50..
Ogólnie jednak to radziłbym się trzymać z dala od meczów dwóch outsiderów jak Cs-Cavs czy Bobs-Bucks
 
M 31

mierzej22

Użytkownik
No , jestem nowy , NBA się już trochę interesuję, owy dział na temat typów w NBA przeglądam już dosyć długo ale stwierdziłem, że założę konto i będę się udzielał , no ale pora przejść do typów ????


Miami -5.5 1.90
✅✅✅
zaczynamy od Mistrzów z South Beach , chłopaki z meczu na mecz się rozkręcają , D-Wade trzy ostatnie mecze 20+pkt , Beasley z ławki dorzuca 15 ppg , natomiast Toronto , ostatnio u siebie frajerska porażka z Brooklynem (Rudy Gay tylko 9 pkt ) , zwycięstwo z Wizards
i Baty od Bulls i PTB stawiam HC na Żary, zwłaszcza że nastroje w drużynie dobre po wspólnym święcie dziękczynienia w domu LeBrona w Cleveland ???? , mniej ryzykownie można zagrać -2,5 kurs 1.50. Ostatnie 7 meczy padło łupem Miami i każdy wygrywali minimum różnicą 9 punktów !

Dallas -3,5 2.50!!!⛔⛔⛔

po takim kursie grzech nie zagrać , ostatnio Hawks rozbici przez Rockets i Magic grających bardzo w kratke, w ostatnim meczu z GSW zwycięstwo 103-99 , mimo bardzo słabej formy strzeleckiej Ellisa (2/16 z gry ), Dallas jeżeli chcą się liczyć w walce o play offs muszą takie mecze wygrywać , w Hawks zabraknie Kyle Korvera (11.7ppg) i Shelvin Mack (5.4) a w Dallas Brandana Wrighta i Devina Harrisa, którzy z powodu kontuzji nie grali jeszcze w żadnym meczu w tym sezonie


CHA Bobcats -4.5 @ 1.83✅✅✅

Mecz dwóćh outsiderów , ale mimo wszystko gram HC na Bobcats , po pierwsze lepszy roster , po drugie grają u siebie. Oba zespoły grał już razem w tym sezonie oba grał tamten mecz b2b (Bucks po meczu z dogrywką) i Bobcats wygrali 24 pkt ! , więc myśle żę tutaj z Handicapem -4,5 nie będzie problemu

pozdrawiam i oby weszło ???? !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Ja osobiście pogram over 185,5 w meczu Indiana Pacers-Washington Wizards. Niby obydwie drużyny nie rzucają dużo ale dziś powinni przełamać i rzucić tyle punktów żeby pokryć ten overek. Indiana jest w formie i gra na własnym parkiecie i według mnie 100 pkt powinni rzucić. Washington wygrał ostatni baaardzo underowy mecz z Bucks ale tylko po dogrywce i dziś lidze że oni też się rozrzucają. Over 185,5 po kursie 1,77 w Bet365 można śmiało brać. Pozdrawiam!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ja osobiście pogram over 185,5 w meczu Indiana Pacers-Washington Wizards. Niby obydwie drużyny nie rzucają dużo ale dziś powinni przełamać i rzucić tyle punktów żeby pokryć ten overek. Indiana jest w formie i gra na własnym parkiecie i według mnie 100 pkt powinni rzucić. Washington wygrał ostatni baaardzo underowy mecz z Bucks ale tylko po dogrywce i dziś lidze że oni też się rozrzucają. Over 185,5 po kursie 1,77 w Bet365 można śmiało brać. Pozdrawiam!
dlaczego powinni? Oni są w formie od początku i rzucają co mecz ok 95, bo grają takim tempem. Dlaczego mają rzucić tu powyżej setki?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Od poprzedniego sezonu nie udzielałem się w temacie więc czas najwyższy ruszyć ????
San Antonio-Orlando 1 1.22 ✅ 109-91
Po porażce z Oklahomą Spursi jadą do Orlando i nie wierzę w żaden inny wynik niż zwycięstwo gości.Orlando fajna młoda ekipa potrafili nie dawno powalczyć z Miami ale jak dla mnie zwycięzca tego meczu może być tylko jeden i są zawodnicy z San Antonio.Druga porażka z rzędu nie wchodzi w grę.
Golden State-Oklahoma 1.32 ✅ dla takich meczy warto siedzieć do rana... 112-113
Czas na rewanż ze strony OKC przyznam że sam nie wierzyłem do końca w ten zespół i stawiałem na SA ale Oklahoma nie zawodzi.Świetnie zagrał Reggie Jackson który pociągnął zespół wobec słabszej postawy Westbrooka.
Ławka dokłada swoje ze Spursami Lamb dokładał swoje.
W świetnej formie jest Ibaka punkty,bloki.
Nie sądzę też żeby drugi tak słaby mecz jak z SA zaliczył Westbrook któremu ekipa z Warriors wyraźnie &quot;leży&quot;.
Durant zrobi co do niego należy i dzisiaj widzę gładkie zwycięstwo OKC.
Warriors wygrali u siebie jednym punktem przy festiwalu 3 na niesamowitej skuteczności nie sądzę żeby pobili ten wynik.
Nie do końca wiem jak z tymi kontuzjami w Warriors ale nawet jeśli zagrają w pełnym składzie nic dzisiejszej nocy nie zwojują w Oklahomie.
Washington-Indiana under 194.5 1.43 ✅ 73-93
Po raz kolejny w tym sezonie atakuję undera oczywiście odpowiednio wyższego w meczu Indiany.
Nie ma co się rozpisywać za bardzo o grze tej drużyny bo każdy wie jak solidną obronę mają Pacers.
Dostarczyli mi wielu wygranych w tym sezonie i liczę że i tym razem obejdzie się bez jakiejś strzelaniny.
Dogrywki w tym meczu także nie przewiduję jak na moj ten mecz będzie podobny do poprzednich meczy Indiany spokojna kontrola prowadzenia i tak do końca.

Ako2.31 Bet365 ✅
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Mavs @ Hawks

Hawks nie potrafią przebić pewnego poziomu przeciętności - przegrane u siebie z Magic i Celtics, do tego oba w mizernym stylu. Pomimo uczestniczenia na treningu nie zagra dziś Korver (via twitter), a składem jaki dysponują jest dużym osłabieniem i ich i tak słaba postawa na dystansie powinna być jeszcze bardziej widoczna. Horford wybija się ponad tę gromadkę ale tylko dlatego, że jest dobrze obsługiwany przez Teague&#39;a, który sam scorerem nie jest a często tak gra. A Milsap na SF to porażka moim zdaniem.
W Dallas do pełnej dyspozycji powinien wrócić Ellis. Ostatnio z powodu bólu w plecach zagrał słabo 2/16 z gry mówi samo przez siebie. Oprócz Nowitzkiego, który cały czas gra równo, z ławki dobry support daje Carter czy Blair. Ławka to słowo klucz w tym meczu - w Hawks prócz wracającego Williamsa (choć nie wiadomo czy zagra, a jak zagra to pewnie w s5) nie istnieje takie pojęcie jak ławka.
Jeśli Mavs celują w POa tak jest to takie mecze trzeba wygrywać. W delegacji wcale gorzej nie grają. Z Heat grali bardzo dobrze choć przegrali. Ogólnie mieli ciężkie mecze wyjazdowe do tej pory, więc wynikami nie powinno się sugerować. Dziś powinni poprawić ten bilans.

Suns @ Jazz

Sprawa jest prosta: Jazz wygrali ostatnie spotkanie, więc kolejne 6-7 meczy powinni lekko przegrać. Suns? Zgodnie z moimi hydeparkowymi przewidywaniami, pokonali &quot;gorących&quot; PTB. Wyjazdowo - oprócz wyników - grają bardzo fajnie i mądrze. Jeszcze w zeszłym sezonie dając w jednym zdaniu słowo mądrze w kontekście Suns i Dragicia było oksymoronem. Słońca muszą teraz tylko pokazać, że ygrane z Bobcats i Magic na wyjeździe nie były tylko dobrym dniem graczy.

Cavs @ Celtics

Wyniki C&#39;s w tym sezonie są sinusoidalne - nie ma pojedynczych wygranych i przegranych, więc teraz wychodzi na to, że czeka ich przegrana ????Grać na Boston po takim kursie to parodia. A tak na poważnie, to granie na Boston po tym kursie to parodia. W każdym meczu grają to na co ich stać. Co innego Cavs - tam mają mega potencjał, przy kontuzji Rose&#39;a i beznadziejnej grze i problemów kadrowych w Knicks i Nets nawet na 4 miejsce na Wschodzie. Powtórzę: POTENCJAŁ. A on na razie pozostaje ukryty i tylko czeka na wystrzelenie. A paczkę mają bardzo fajną i nawet prawdopodbna wtopa z Bennettem nie przykrywa tego - 2 dobrych, równych centrów, Irving i Waiters. Z ławki Jack, który powoli wraca do dyspozycji z GSW, solidny Clark czy Thompson. Czekam tylko aż tak maszynka zacznie działać. Po tym kursie, z takim przeciwnikiem warto zagrać.

Propozycje:
Mavs ML @1,95 William Hill
Suns ML @1,80 Pinnacle
Cavs ML @2,50 Bet365


 
Otrzymane punkty reputacji: +18
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a jakie argumenty &#39;za&#39;? Bo dla mnie Parker, jeśli będzie trzeba, to może samymi pktami to pokryć. W tym sezonie jeszcze tego nie robił, ale nie łudźmy się, że to wielki problem dla niego rzucić 25 pkt w RS przeciwko lottery team ????
 
L 181

lorak

Użytkownik
Witam
Przejrzałem ofertę na dzisiejsza nockę i w oko wpadło mi parę typów ale jako że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie (NBA typuje dopiero od tego sezonu) a bardzo często korzystam z typów i analiz zawartych w tym dziale chciałbym żeby ktoś bardziej doświadczony przeanalizował moje typy i napisał ewentualne spostrzeżenia
Z góry dzięki ????
Detroit- LAL @ 2 ewentualnie w bezpieczniej zagrać w HC
Sacramento - LAC @ 2
Boston - Cleveland @ 1
Charlotte - Milwauke @1
jesli chodzi o LAC@SAC, to uwazalbym z typem na clippers. niedawny mecz miedzy tymi druzynami byl bardzo zaciety i troche zlej krwii sie nazbieralo, bo zawodnicy kings byli pokrzywdzeni przez sedziow. DeMarcus to nawet odciagal Thomasa, gdy ten po spotkaniu chcial podac reke CP3 ;] tak wiec licze na to, ze SAC bedzie mega wkurwione i dokopie druzynie z LA. ja zagralem handi +4 na kings.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
NBA dziś wraca także trzeba coś postawić. Moje dzisiejsze typy to tripelek o niezbyt wysokim kursie 2.02 w Unibecie ????
Utah Jazz - Phoenix Suns | 1.28✅✅
Handicap linii faworyta - w tym dogrywka
Phoenix Suns 6.5
Ciekawy kurs jak na taką linie - po wygranej z Bullsami Jazz odzyskali trochę w oczach bukmacherów i widzą oni tutaj wyrównany mecz. Za Utah przemawia też H2H i fakt, że Sunsi nie wygrali od dłuższego czasu meczu bezpośredniego na wyjeździe. W moim odczuciu jednak na chwilę obecną Phoenix są drużyną lepszą a jedna jaskółka wiosny nie czyni w przypadku Jazzmanów ;). Jakbym musiał troszkę bardziej zaryzykować brałbym czystą 2 po 1,77, jednak w przypadku takiego zakładu od Unibetu pobieram go, gdyż jeśli nawet Słoneczka polegną to przypuszczam, że wynik będzie na styku.
Detroit Pistons - Los Angeles Lakers | 1.28✅✅
Handicap linii faworyta - w tym dogrywka
Los Angeles Lakers 12.5
Tutaj typ iście asekuracyjny - niesamowita linia +12.5 od razu rzuciła mi się w oczy. U Jeziorowców oczywisty brak Bryanta i Nasha, ale ostatnimi czasy nie wydaje im to stać na przeszkodzie by wygrywać mecze. Nie zagra także Kaman. Ostatnie 9 meczy bezpośrednich to wygrane gości - nie wierzę by dziś Lakers chociaż nie pokryli tak dużego handicapu - ani oni nie są w słabej formie ani Pistonsi szczególnie nie szczytują. Gdybym musiał grałbym tutaj +5,5 lub nawet czystą 2 po ślicznym kursie 2.90 no ale zmuszony do tego nie jestem i wolę tego, jak dla mnie, surebeta do tripla ????
Atlanta Hawks - Dallas Mavericks | 1.23✅✅
Handicap linii faworyta - w tym dogrywka
Dallas Mavericks 8.5
Atlanta dołek formy, ostatnie 3 mecze to porażki, w tym lanie od Rakietek. Dallas natomiast jak to Dallas, zawsze się trzeba liczyć z ich solidnością. Dallas 3 mecze z 5 wygrane, podwójna porażka z Nuggetsami i zwycięstwa z Utah i GSW, ponadto dla kontrastu wygrana z Rakietami, z którymi Hawks kompletnie sobie nie poradzili. Ponownie składam ukłon w strone Unibeta za linie +8,5 na gości. Ponadto Dallas jakoś szczególnie nie leży Hawksom - 3 wygrane gości w tym wygrana na obcej hali. Ryzykanci mogą celować w 2, ja się ubezpieczam ;D.
Pierwszy raz stawiam taki kupon typowo asekuracyjny, bo na dobrą sprawę mógłbym grać wszędzie czyste 2, lub zagrać jeden z tych meczów &quot;na czysto&quot;, jednak jestem ciekawy co z tego tripelka wyjdzie ???? . Powodzenia reszcie ;D
----
e: bezstresowy kursik 2,02 ;D
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Czy tylko ja widzę value na Lakers dziś?
Przecież @2.90 nawet u niektórych buków to chyba promo jakich mało.
Wiadomo - Nash i Kobe od dłuższego czasu out, Kaman był gotowy do gry z Nets, zobaczymy jak dziś będzie.
Podoba mi się gra Lakers&#39;ów - jestem ich fanem, często ich oglądam.
Blake wreszcie chyba oprócz trójek to znalazł swoje powołanie - lekcje z Nashem skutkują i asysty wchodzą aż miło ????
Gasol odzyskał trochę formy, Hill jak ma dzień potrafi wbijać się pod kosz.
Farmar ostatnio dzień konia, a czy dziś tak będzie? Sam nie wiem...
Obwodowi dobrze funkcjonują i rzucają na dobrej skuteczności, więc czego chcieć więcej?
Dochodzi fakt, ze h2h jest zdecydowanie na korzyść Jeziorowców - ostatni mecz wygrany w Staples Center znaczną ilością punktów.
Detroit? Niby skład na papierze powinien wyglądać OK, ale jak dla mnie to nie współgra ze sobą.
Jest Jennings, który przyszedł z Milwuakee, ale nie pokazuje on prawdziwego siebie - nie kręci dobrych stat jak na PG.
Jest Drummond, który jak będzie faulowany to będzie pudłować wolne.
Jest Smith, który bierze się za rzucanie trójek, ale nieczęsto mu to wychodzi, choć wjazdy pod kosz ma całkiem dobre ;)
Jest Monroe, który ma ten sam problem co Drummond.
Obwodowi? Raczej wątpię, bo ich gra polega raczej na wbijaniu się pod kosz, rzutach z i w pobliżu zamalowanego.
W ostatnim meczu Hill wykręcił ładne 24pkt, ale jak ma takiego Monroe naprzeciwko siebie, to jak ma nie wykręcać takiej liczby oczek?
Gasol też trudnego przeciwnika dziś nie ma.
Jedyna przewaga to jest po stronie PG, no choć movement i crossover Jennings ma lepszy.
Ławkę może ma Detroit dłuższą, ale na pewno nie lepszą.
Podsumuwując, co sądzicie o typie na Lakers dziś?
Wg mnie są w stanie wygrać, a ten kurs na pewno przyciąga, no kurcze...
Czekam na wasze opinie, ale chyba pobiorę kurs na lakers i hc przyłożę grubiej ????

@dodając
forma Detroit jakoś szczególnie nie powala.. wygrywają ze słabym Milwuakee, Brooklynem, który się w tym sezonie odnaleźć nie może, a przegrywają z mega osłabionym Chicago, czy 2x z Atlanta.
Trochę odwrotnie jest u Lakers - wygrywają też z Brooklynem, ale potrafią też opierdzielić GSW u siebie czy nawiązać równą walkę z Wizards.
Jak dla mnie ten typ musi dziś wejść, nie widzę innej opcji szczerze mówiąc :p
Może LAL to nie jest ekipa wyjazdowa, ale z takimi Detroit, którzy są bez formy, a ich skuteczność FT powala powinni wygrać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom