>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2013

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Ja dzisiaj podchodze do spotkania Wizards - Brooklyn bardziej od warstwy psychicznej :p Andray Blatche aka triple double whore ponownie wraca do swojego bylego klubu z ktorego co by tu nie napisac odchodzil lekko skonfliktowany. W pierwszym spotkaniu przeciwko czarodziejom zdobyl 13 punktow na skutecznosci 6-11. Calkiem niezle. Co prawda ostatnio troche spuscil z tonu i jego minuty nie wydaja sie juz tak pewne jak miesiac temu ale mysle mimo wszystko, ze Blatche to czlowiek ktory lubi innym udowadniac, ze sie pomylili i te 9 pkt to powinien zdobyc z bardzo duza latwoscia. Typ nie poparty zadnymi sensownymi argumentami ale bardziej na czuje i psychike naszego bohatera ????
Andray Blatche over 8,5 pkt 1.90 marathonbet⛔ nie mial dnia chlopak, 2-9 z gry, 1-6 wolne​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bobcats - Lakers @ Bryant over 24.5 (1.92) Etoto ⛔
Nie no, te linie na Kobasa to mnie po prostu rozbrajają. Rozumiem jeszcze kilka meczów temu, ale nie teraz. Gasol który wypadk w przeciwieństwie do Howarda jest bardzo mocną opcją ofensywną i Kobe mógł go śmiało kreować, z Dwightem jest problem bo On gra z jedną nową kontuzją i z drugą po której jeszcze nie doszedł do siebie... i wygląda to komicznie. W tej sytuacjii praktycznie jedyną opcją ofensywną jest Kobe, który bierze na siebie co drugą akcję w ataku. Oprócz niego zostaje Nash i kilku ceglarzy, którzy usiłują kąsać za 3 a tylko się ośmieszają.
Twolves - Knicks @ Carmelo over 27.5 (1.92) Etoto ✅
Również niziutka wręcz linia. Mecz z Minnesotą na wyjeździe, szykuje się zacięta batalia i spore minuty gwiazdora NY. Ostatnio Anthony 31 punktów rzuconych na niezłej skuteczności z gry w przegranym meczu z Wizards. Dziś powinno być jeszcze lepiej. Melo oddaje dużo rzutów i jeśli trzeba to gra dużo minut, prosta logika z tym, że warto grać na niego overy w takich meczach jak dziś.
Cavaliers - Magic @ Irving over 24.5 (1.92) Etoto ⛔
Tutaj próbuję overa lidera Kawalerzystów, bo linia nie jest zbyt wysoka. Kyrie jeśli tylko mecz jest w miarę zacięty i musi sporo pograć to pokrywa overy z dziecinną łatwością. Dziś mają u siebie żałosnych Magic, w żałosnym składzie i powinni zaszaleć. Jednocześnie trudno się spodziewać blowoutu, bo jest Cavsi do potentatów nie należą. Orlando ma szansę na przełamanie fatalnej passy, myślę że do tego nie dojdzie, ale mecz może być w miarę wyrównany a wtedy Irving swojego overa powinien zrobić.
Heat - Clippers @ Wade over 21.5 (1.92) Etoto ⛔

Niziutka linia. Wade przeszedł jakąś infekcję i była spora szansa na to, że dziś nie zagra. Jednak na chwilę obecną jest gime time decision razem z Boshem, a to Allen na pewno dziś nie zagra. Myślę, że Dwyane na tak prestiżowe spotkanie na szczycie powinien się spiąć i zagrać. Bez Raya Miami dużo traci jeśli chodzi o rotację, w takim wypadku jeśli wypadnie jeszcze Wade może nie być zbyt kolorowo, dlatego sztab na pewno zrobi wszystko aby gwiazdor Żarów się wykurował. Jeśli Wade zagra to powinien tego overa śmiało wyrobić, w ostatnich meczach spisuje się naprawdę dobrze, dużo rzuca i sporo gra. Mecz z LAC łatwy nie będzie, więc dostanie pewnie spore minuty na gre.
Pacers - Raptors @ Gay over 19.5 (1.92) Etoto ✅
No, no. Dopóki dają takie małe linie na lidera Toronto, to trzeba to wykorzystywać. Że niby Rudy nie zdoła zdobyć dziś nawet 20 pkt? myślę, że są na to małe szanse. Staty wyraźnie pokazują nam jak ogromnym liderem stał się Gay. Rzuca on nawet po 25 rzutów na mecz, czyli praktycznie to co Carmelo dla Knicks, czy Kobe dla Lakersów a linia jest jedynie 19.5. W ostatnich dwóch spotkaniach Rudy zdobył dla swojego teamu kolejno 25 i 29 puktów, grając co by tutaj nie mówić na fatalnej skuteczności (szczególnie za 3). Co będzie jeśli skuteczność poprawi? prawdopodobnie zdobędzie to 20 oczek już po pierwszej połowie.
Wizards - Nets @ Nets (2.10) Pinnacle ⛔
Nie mam pojecia o co chodzi z tymi ostatnimi kursami na Wizard. Że niby nagle stali się oni taką zajebistą drużyną? :grin: ja rozumiem, że po powrocie Walla grają lepiej, ale to wciąż jest mizerny poziom. Sprawili sporo niespodzianek w tym sezonie, ale to raczej tylko i wyłącznie zasługa lekceważenia ich przez faworytów. Ta drużyna ciągle jest niestabilna i regularnie przytrafiają się jej runy po 0:10 w meczu. Jeśli Brooklyn podejdzie do tego spotkania skoncentrowany, zacieśni ładnie obronę i zagra rozważnie w ataku to Wash nie mają tutaj szans. Kurs nieprawdopodobnie wysoki.
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Hej Hej tu En Bi Ej.
Dzisiaj obfita oferta wybrałem parę perełek wartych grania wg mnie jak będzie zobaczymy&gt;
Cleveland (-6,5) - Orlando 1 (Betclic 1,85)
Liczę dzisiaj na Cavaliers są w ,,gazie,, u siebie mogą sprawić problemy nawet najlepszym niesamowity Irving powinni uporać się z Magicami i pokryć handi. Wiadomo Orlando czarna seria ale nie liczyłbym dzisiaj na przełamanie będę raczej próbował ich grać z kimś mocnym wtedy widzi mi się przerwanie ich fatalnej passy.
Washington - Brooklyn 2 ( 2,05 Bet365)
Spadają kursy na WSH i dobrze więcej zarobimy na win Nets. Owszem gospodarze dobra seria po powrocie Walla ale nie popadajmy w hurraoptymizm to nadal jedna z drużyn z najsłabszym stosunkiem meczy w lidze a goście mocny skład dobrze znane nazwiska na wyjeździe średnio ale powinni wygrać. Po wygranej z LAC i NYK ktoś ich musi sprowadzić na ziemię ???? .
Do tego :
Houston -7,5 1,85
NYK 1,35
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wczoraj bez niespodzianek - planowe wygrane Celtics i Nuggets. Dziś większy wybór, jednak należy chłodzić głowę, bo podczas takiej liczby spotkań, najczęściej dochodzi do niemiłych niespodzianek ????
Nie zgodzę się z opiniami wyżej co do meczu w stolicy. Słaby bilans na początku sezony był podyktowany brakiem Nene oraz Wall&#39;a. Plus, są mocni i nieobliczalni we własnej hali o czym mogły się przekonać takie tuzy jak Heat czy OKC - BTW, nauczcie się ludzie: OKC, a nie OCT czy, o zgrozo! OKH! - osłabieni LAC czy wczoraj NYK. Mają bardzo silny frontcourt, więc Lopez nie będzie miał łatwo, dlatego zaryzykuję również under 20,5 w jego wykonaniu. Nets nie są słabi lecz czegoś im brakuje, bo zdarzają się im bardzo niemrawe spotkania. Stawiam dziś na Wizards.
33%. Tyle wynosi współczynnik zwycięstw na wyjazdach drużyny z Oregonu. Poza Rose Garden PTB gra przeciętnie. Houston z kolei bardzo mocne u siebie. 140 rzuconych GSW? They&#39;re on fire! Delfino prawdopodobnie dziś wróci więc będzie jeszcze lepiej.
Jakieś 2 tygodnie temu pisałem, że warto pograć na under Marc&#39;a Gasola, bo źle gra przeciw mocnym, wysokim graczom. Wtedy się sprawdziło, więc jeśli dziś Bogut zagra, to myślę, że można zaryzykować under 15,0 Hiszpana.
I po raz kolejny utopię kasę na progresji Magic... Jestem mało przekonany co do graniu przeciw Cavs, którzy ostatnio grają fajnie i skutecznie no ale w końcu muszą wygrać...
Propozycje:
Wizards ML @1,9 ✅
Brook Lopez under 20,5 @1,9 ✅
Rockets ML/-7 @ 1,3/1,98✅✅
Marc Gasol under 15,0 @1,9 ==&gt; jeśli Bogut zagra!⛔
Magic ML @3,55 ==&gt; PROGRESJA
⛔ - a to Ci niespodzianka :/

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Oklahoma City Thunder -12 @ 1,83 pinnacle✅
Oklahoma over 109 pkt @ 1,90 unibet✅
Thunder miażdżą teoretycznie każdego rywala na własnym parkiecie - wygrane z GSW ponad 20 pkt, z Memphis i Dallas to samo czyli drużynami znacznie lepszymi niż Suns. Tym bardziej, że w jutrzejszym spotkaniu po prostu nie jestem w stanie wyobrazić sobie wygranej Phoenix nad takim rywalem szczególnie jeśli spojrzymy na ich grę na wyjazdach. Właściwie na każdej pozycji Thunder mają przewagę, Durant jest w świetnej formie i niemal w każdym spotkaniu udowodnia swoją wielkość. Przy kiepskiej obronie Suns Thunder powinni nakręcić spokojnie ponad 100 pkt, nie będę dalej kręcił po prostu nie ma po co bo każdy wie jaki potencjał ma Oklahoma. Phoenix nie mają za bardzo wiele opcji do przeciwstawienia się takiemu rywalowi aczkolwiek następny mecz grają też z Thunder u siebie, więc nie ma sie nad czym zastanawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Rozwalaja mnie analizy DawidBarça na zawodników. Wszędzie niziutkie linie ???? ???? hehe
Houston over 109.5 @1.90
Rakiety są on fire. Prawdopodobnie wróci Delfino więc siła ognia zostanie zwiększona. Portland dziwny zespól, s5 bardzo dobra ale brak ławki, u siebie potrafia pokonac każdego (szczegolnie mozilizuja sie na mecze z &#39;tuzami&#39;) , a na wyjazdach mizerjjaaa. Ostatnio Minnesota zaaplikowała im 40 punktów w samej 4 kwarcie! Nie ma co się rozpisywać, bo większość została już napisala we wczesniejszych analizach. Houston: młody, ambitny, szybko grajacy zespół [często po straconym koszu odpowiadaja skuteczną akcja w dosłownie 2 sekundy ???? ]. Powinni zakręcic sie w okolicach 115-120 oczek.

Misie - GSW 2 @ 2.40 i +3.5 @1.97

Jack nie zagra, Bogut nie gra tylko gier b2b, więc dzisiaj wychodzi, że zagra normalnie. Memphis po wymianie to już nie jest ten zespól co z początku sezonu. Do obrony nie można sie jako tako przyczepić, ale atak już kuleje i to mocno. Główne armaty to Gasol i ceglący ostatnio Randolph vs. Curry, Lee czy Thomson. Atak dużo korzystniej wyglada u gości. Bazując na ostatniej dyspozycji misiów nie pozostaje nic innego tylko skorzystać z wysokiego kursu i zagrać na GSW, które grać potrafi!
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 04:30
Utah Jazz (-4) - Chicago Bulls
TYP: 1
KURS: 1,96
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Jutro o godzinie 4.30 polskiego czasu zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy zespołem Utha a zespołem Chicago. Powiem szczerze dziwię się bukmacherom że kursy są tak wyrównane bo uważam że gospodarze ten mecz powinni spokojnie wygrać z zamkniętymi oczami(śmiech). Gospodarze tego meczu czyli zespół Utah w konferencji zachodniej znajdują się na siódmej pozycji z dorobkiem 28 zwycięstw i 22 porażkami. Muszą na własnym boisku wygrywać aby czasem nie znaleźć się poza ósemką bo wystarczy kilka porażek i mogą nie awansować do play off. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 24 mecze w których to 19 meczy wygrali i 5 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe idzie im zdecydowanie gorzej ponieważ rozegrali oni 26 meczy w których to 9 meczy wygrali i aż 17 meczy przegrali. A więc jak widać to na własnym boisku spisują się bardzo dobrze więc powinni mieć duże szanse na wygranie tego mecz. Gdyby na wyjeździ poprawili bilans to tak to znajdowali by się na jakiejś 5 lub nawet 4 pozycji a tak to są na 7 miejscu. Goście tego meczu w konferencji wschodniej znajdują się na bardzo wysokim 4 – tym miejscu z dorobkiem 29 zwycięstw i 20 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 26 meczy w których to 15 meczy wygrali i 11 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe co może dziwić grają lepiej niż u siebie ponieważ rozegrali 23 mecze w których to 14 meczy wygrali i 9 meczy przegrali. A więc jak widać grają na równym poziomie jeśli chodzi własne czy wyjazdowe boisko. W ostatnich pięciu meczach Utah wygrali cztery mecze i jeden mecz przegrali. Rozegrali cztery mecze na własnym boisku i te cztery mecze wygrali. Natomiast przegrali oni na wyjeździe z Portland 105:99. Ale jak już pisałem na wyjazdach grają słabo więc nie ma co się dziwić. Natomiast goście w ostatnich pięciu meczach wygrali dwa mecze i trzy mecze przegrali. Wszystkie mecze grali na wyjeździe w których to dwa mecze wygrali z Atlantą i z Milwaukee a przegrali z Indianą ,Brooklynem i z Denver. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany lecz uważam że gospodarze powinni sobie poradzić i nawet mały handicap można postawić i powinien wejść a więc stawiajcie na zespół gospodarzy ;)
 
A 47

all_in

Użytkownik
OKC -10 1.66 ✅ 127:96
Oklahoma niszczy po kolei każdego u siebie. Dziś Suns nie mają raczej czego szukać w tym meczu. Niby zmiana trenera, ale gra jakby taka sama. Sami jeźdźcy bez głowy tylko patrzą kiedy uda im się oddać rzut. Oprócz centra każdy match-up przygrywają. Na dodatek ostatnie 7 pojedynków między tymi drużynami kończyło się co najmniej 10-pkt przewagą Thunder.

Irving over 24.5 1.90⛔ 24pkt:/
Ostatnio się nie udało to próbuje dzisiaj. Afflalo wraca, Reddick cały czas out. Mam nadzieję że Orlando powalczy więc Kyrie jest zobowiązany do pociągnięcia swojej drużyny i zapewnienia zwycięstwa.

Aldridge over 21.5 1.85✅ 31pkt
Wyglądający na overowy mecz w Houston. Drużyny spotkały się w tym sezonie dwukrotnie i dwukrotnie Aldridge pokrywał over. Widać że bardzo dobrze gra mu się przeciw Pattersonowi. Hickson dziś przeciw Asikowi także ciężko będzie o dużo pkt z jego strony, dodatkowo Batum, który gra z kontuzją i nie rzuca tak dużo.
Anthony Davis under 13.5 1.90✅ 8pkt
Davis dziś match-up ze Smithem. W jedynym do tej pory rozegranym meczu między drużynami Anthony rzucił 9pkt. Po bardzo dobrym grudniu ostatnio wiedzie mu się gorzej. W tym roku pokrył over tylko w 4 meczach- Spurs, Warriors, Lakers, Wolves, które to akurat w meczach z Hornetsami miały na 4 przed dłuższy czas na parkiecie zmienników na tej pozycji.

Rubio under 9.5 1.90⛔ 18pkt
Ricky w debiutanckim sezonie świetnie sobie radził. Często bardzo dużo i celnie rzucał i godził to z kreowaniem gry partnerom. Teraz po kontuzji trochę się zmieniło. Dalej zaskakuje świetnymi asystami, gra zespołowo, ale dyspozycja rzutowa pozostawia wiele do życzenia. Od powrotu, czyli połowa grudnia, over zanotował tylko w dwóch meczach. W ostatnich 6 niby pokrywał dwukrotnie i 4 razy notował 9 pkt, ale widać że to jeszcze nie to. Dodatkowo dziś starcie z Knicks i pewnie usiądzie na nim Kidd, który trzyma poziom w defensywie.

James over 28,5 pkt 1.85✅ 30 pkt
Zagrałem jeszcze przed informacjami o problemach z Wade&#39;em i Allenem. Nie wiadomo co z Boshem choć wstępna informacja była że nie zagra dlatego również to mnie przekonało do tego typu. Jednak jeśli obaj zagrają i Clippersi jakoś ogarną kontuzje mam nadzieję na over. James lubi spotkania z mocnymi drużynami i w granicach 30pkt powinien zakręcić. On i Wade będą musieli trzymać offens w tym meczu a jak wiemy jak muszą to nie mają z tym problemu. Dodatkowo forma jest bardzo dobra (swoją drogą kiedy James miał słabszą forme?).

Knicks 1.54✅ 100:94
Nie dość że Minnesota wynika ma jakie ma to jeszcze do gry nie jest gotowy Kirilenko:
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/199923/andrei-kirilenko-ruled-out-with-strained-quad
Goście po przegranej w Waszyngtonie (Wizards 11-20 a w pewnym momencie 75% bodajże w połowie 3.kwarty) dzisiaj teoretycznie łatwiejszy przeciwnik. Najważniejszy gracz Wilków dziś match-up z Chandlerem, także będzie miał piekielnie ciężko. Mam nadzieję że 3 będzie dzisiaj siedzieć gościom bo obrona Minnesoty nie powinna być problemem. Trochę tylko więcej drive&#39;ów pod kosz niż w ostatnim meczu Melo i Smitha i będzie dobrze

Sessions over 15.5 1.85⛔ 12pkt
Ramon ostatnio niezła forma. W poprzednim meczu z Lakers 20 pkt. Lakers nie radzi sobie z penetracjami, które często kończą się faulem albo punktami a na tym bazuje Ramon. Powinien zagrać około 30minut w dzisiejszym meczu co mam nadzieję wystarczy na pokrycie linii

LAC (-3) 3.10⛔

Czekałem na wieści z tego meczu w Clippersach wszyscy do dyspozycji natomiast w Miami Allen i Bosh out natomiast Wade chory ale zagra(https://twitter.com/MiamiHEAT, nie wkleiłem linku wcześniej ponieważ musiałem szybko reagować, a wielu patrzy na rotoworld gdzie info pojawiło się parę minut później). Lob City na wyjazdach nie zachwyca, ale po ostatnich wynikach, których przyczyną były absencje pora na jakieś efektowne zwycięstwo. Wade na 100% nie jest gotowy także nie wiadomo czego możemy się spodziewać ale brak Bosha i Allena będzie widoczny. Mimo słabsze gry Bosha obecnie jest bardzo ważną częścią drużyny i zdobywa trochę punktów. Miami mnie nie przekonuje, mają wielki problem na tablicach co powinni dzisiaj Clippersi wykorzystać. W tym sezonie już pokonali Miami 107-100, więc mogą i powinni to uczynić dzisiaj. Kurs na pewno warty zagrania.

Chciałem grać jeszcze Chandlera under i Amare over, ale linie nie spełniają jednak moich oczekiwań, dodatkowo czekam na informacje z obozów Miami i Clippers i być może zdecyduję się na jakiś bet. Narazie wszyscy dostępni w Clippersach teraz czekamy na wieści z Heat:
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/199936/report-chris-paul-blake-griffin-ready-to-go
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Indiana [email protected]
Indiana bardzo mocna u siebie bilans 20-3 mówi wszystko ????
Nie wierzę żeby dzisiaj przełamało ten streak Toronto chociaż po transferze Gaya grają lepiej to nie wierzę w ich wygraną i nie pokrycie przez Indianę tak niskiego handi.
Lakers [email protected]
Nikt nie gra dzisiaj na Lakers? :p
Wiadomo Gasola nie ma Howard z kontuzją ale jeśli Lakers ma dzisiaj przegrać to ja nie wiem jak oni chcą zobaczyć PO chyba tylko w telewizji.takie mecze po prostu MUSZĄ wygrywać i na pewno spina będzie wielka na Bobków bo to słaba drużyna i jeśli wygrają walka o PO nadal będzie ciekawa.
Nie widzę tutaj wina Bobków i koniec. ????
Under punktowy i over Kobego też wyglądają ciekawie....
Cavaliers [email protected]
Irving w gazie Magic fatalna formy mógłby jeszcze ktoś coś powiedzieć o brakach w Orlando?
Mimo wszystko stawiam na win Cavaliers niezła forma+swoja hala.
Oklahoma [email protected]
Oklahoma wiadomo w swojej hali niszczą ale widziałem już parę takich pewniaków którzy nie grają po to żeby nam handi siadło tylko będą pewnie oszczędzać Duranta i Westbrooka na kolejne mecze.
Jednak nawet ławka OKC da sobie radę ze słabym Phoenix biorę mniejsze handi w moim odczuciu nie ma prawa to nie wejść.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Tony Parker over 21.5pkt, Unibet ✅✅ 31pkt, ostatnio jak w zegarku, co mnie bardzo cieszy :cool:

Gram to, co 2 dni temu przyniosło pozytywne efekty i scenariusz, jaki przewidywałem. Pod nieobecnośc Duncana i Ginobiliego, PG Spursów rzucił 31pkt na wyjeździe z Minnesotą. Dzisiaj linia jeszcze 2h godziny temu była na 23... Teraz spadła, a wg. covers.com występ Duncana i Manu jest oznaczony, jako wątpliwy, więc raczej nie zagrają. Jeśli potwierdzi się ta informacja over Parkera wygląda bardzo dobrze ???? Myślę, że tak jak Wilki postawiły się u siebie Spursom, tak Detroit stac na to samo, a będzie to skutkowac większą liczbą minut dla Parkera i spokojnym overem...

Potwierdzone: https://twitter.com/spurs oboje out... wiec zachęcam


Do tego:
Atlanta - NOH, Atlanta, 1.52 ⛔⛔
OCT - Suns, OCT -12.5, 1.91 ✅✅
Bobcats - Lakers, under 206.5, 1.91 ✅✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Portland Trail Blazers @ Houston Rockets / L.Aldridge. Total Points - Over 22.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet


Znów chętnie zaatakuje over lidera zespołu, który będzie grał przeciwko mocno overowym rakietom. W tym sezonie Aldridge przeciwko Houston 2 mecze - 27 oraz 29 pkt. Dyspozycja ostatnich dwóch spotkań wyjazdowych również obiecująca - 25 i 27 pkt. Portland powinno zakręcić się dziś w okolicach 100 pkt, a ich lider powinien spokojnie uzbierać ok 30 oczek ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 47

all_in

Użytkownik
Dziśs trochę wcześniej ze względu na plany prywatne, jeszcze wrzucę pewnie tylko under Bobków jeżeli pojawi się gdzieś dobra linia

76ers (-7) 1.74
✅ 87:76
Phila u siebie spisuje się przyzwoicie. W tym sezonie w Charlotte 76ers wygrało 104:98. Goście wczoraj polegli u siebie z Lakers pomimo około 20pkt przewagi w 3. kwarcie. Oni po prostu nie są przygotowani do zwycięstw mentalnie (nie wnikam w sędziowanie wczorajszego meczu). Gospodarze walczą o PO choć będzie bardzo ciężko, ale trzeba takie mecze wygrywać. Dobrze że nie ma kto obnażyć braki Phili na centrze, bo Hawes wirtuozem obrony nie jest, ale za to Biyambo ma trzymać defensywę. Liczę na kolejny bardzo dobry mecz Holiday&#39;a oraz dobrą obronę do czego zdążyli nas przyzwyczaić.

Faried under 13.5 1.85 ⛔ 17pkt
Typ czysto statystyczny bo wiemy czym Cleveland dysponuje pod koszem (niczym) wobec nieobecności Varejao. Denver poza własną halą to inna drużyna. Kenneth na wyjazdach od grudnia ubiegłego roku zagrał w 13 meczach wyjazdowych i pokrył tą linię... 1 raz.

Irving over 24.5 1.90 ✅ 26pkt
Ostatnia próba na Irvinga. Na jego temat napisałem trochę w poprzednim postach. Teraz nie ma opcji blow outu ze strony Cleveland bo rywal o wiele lepszy. Jeżeli będzie close game to wejdzie na pewno bo co ten człowiek wyprawia w takim sytuacjach to w głowie się nie mieści. Swoją drogą chciałbym zobaczyć close game Cleveland- Miami, jestem ciekaw kto w tym pojedynku by wygrał

Cousins under 16.5 1.90 ✅ 13pkt
Dzisiaj ciekawy match-up z Big Al&#39;em. Kings ostatni mecz zagrało właśnie z Utah, gdzie Cousins po raz kolejny zademonstrował, że w głowie to nic nie ma wylatując już w przerwie. W tym sezonie mieli okazję grać ze sobą 3 razy i notował następujące wyniki 10pkt(przy 19minutach), i 2x po 14pkt. Mam nadzieję że tendencja utrzyma się również w dzisiejszym meczu.
Bardzo dobra noc dzięki Philadelphi i Irvingowi ???? Typu na under Bobków nie chciało już mi się wklejać ale widziałem że kieran też wkleiłem także dobrze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Phila - Charlotte
under 188,5 @ 1,84 Pinnacle✅
Charlotte under 90 pkt @ 1,87 Betsson✅
Bobki jak Bobki, kolejny mecz wymknął się spod kontroli i po raz kolejny przegrali. W tej chwili nie ma tam praktycznie większej motywacji, kandydują ponownie do najgorszej drużyny w lidze i nic nie wskazuje na to, żeby się cokolwiek zmieniło. Dzisiaj grali z Lakers, większość graczy z podstawowego składu grało ponad 30 min jak chociażby Walker i na dodatek ze względu na ich problemy w ofensywie, nie wydaję mi się żeby przestrzelili różnice 90 pkt. Philadelphia nieco lepiej broni u siebie, transition defence na dobrym poziomie, starają sie spowalniać tempo co skutkuje małymi ilościami oczek w bezpośrednich spotkaniach. Po części kłopoty w ataku są także po stronie 76ers - kontuzji nabawił się jeden z Youngów, nadal poza grą jest Richardson, który nie zagra do końca sezonu. Holiday jest najgroźniejszym ich graczem, ale drużyny odpowiednio się pod niego nastawiają choć Bobki wiadomo jak bronią. Nie spodziewam się większej strzelaniny, obie drużyny z problemami w ofensywie, Philadelphia powinna w jakimś stopniu zamknąć Charlotte jak to zwykle robią we własnej hali.

Stephen Curry over 20,5 pkt @ 1,75 tobet⛔18
Stefcio rzucał na bardzo słabej skuteczności przez wiele pojedynków, w dzisiejszym spotkaniu trafił 30 pkt i szkoda, że ostatecznie nie zdecydowałem się na jego over. Raz jeszcze zapewne Jack nie zagra, w sumie jest oznaczony jako questionable, więc Curry spędzi koło 40 minut na parkiecie jeśli przy okazji się nie złamie. Z Dallas będzie najprawdopodobniej szybki mecz = wiele łatwych punktów, zwłaszcza trójek bo to jest największa bronią Curry&#39;ego. Przydałoby się GSW wygrać jakiś mecz na wyjeździe, bo póki co ostatni bilans z road trip nie wygląda w porządku. 20 pkt to nie jest aż tak dużo dla rozgrywającego Warriors przy ilości oddawanych rzutów z gry.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nowitzki over 16.5 (1.92) Etoto ⛔
Over na Dirka wygląda chyba dosyć ciekawie. Jak na standardy Niemca rzucenie 17 punktów w meczu to tak jak splunąć, oczywiście problem w tym że Nowitzki jest po kontuzji i nie gra niczego wielkiego. Jednak to jak dużą ilość rzutów oddaje ostatnio gwiazda Dallas napawa optymizmem jeśli chodzi o jego overy, szczególnie gdy linia wynosi jedyni 16 punktów. Ostatnio Dirk FGM-A na poziomie 7/19 do tego kilka wolnych, wcześniej baty od OKC więc grał bardzo mało, a w jeszcze wcześniejszym meczu z Portland aż 26 punktów. Nowitzki to lider drużny, nic się nie zmieniło, oddaje mase rzutów, jest kreowany przez partnerów i po prostu musi takie linie pokrywać. Mecz z GSW zapowiada się na bardzo wyrównany, więc zagra na pewno dużo.
Irving over 24.5 (1.92) Etoto ✅
Mecz Cavs z mega ofensywną drużyną z Denver, woda na młyn dla takiego zawodnika jak Irving. Obie drużyny stawiają na atak, wynik spokojnie będzie oscylował w granicach 220 punktów zdobytych przez obie drużyny. To będzie typowa strzelanka i gra od kosza do kosza, praktycznie idealne &quot;warunki&quot; dla gwiazdora Kawalerzystów.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Golden State Warriors @ Dallas Mavericks. O.Mayo. Total Points: Over 18 1.90 Marathon ✅
DAL vs GS juz sam fakt, ze graja te dwie druzyny ze soba swiadczy o tym, ze zapowiada sie overova mlocka. Mayo z GS grac potrafi w dwoch ostatnich meczach rzucil im 52 punkty co daje swietna srednia 26 punktow na mecz. Dallas gra u siebie i jest glodne zwyciestw, a GS do elity defensywy jakos nie naleza o czym swiadczy chociazby fakt, ze HOU im pyknelo na luzaku 140 pkt. Dallas gra drugi mecz pod rzad u siebie, pieknie sobie poradzilo z POR i dzisiaj zapewne bedzie podobnie, ale musi byc spelniony jeden maly warunek. Dallas musi zagrac ofensywnego kosza, to jeden z kluczowych warunkow do pokonania napedzonych GS, Zapowiada sie swietny mecz, mam nadzieje, ze Mayo zagra swoje i rzuci lekko 23-25 punktow.
GO Dallas!
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dallas vs GSW
3,00 Bwin ⛔⛔⛔

Ja tam dziś za drobne atakuję GSW. Od blowoutu z Rakietami (nikt by im wtedy nie podskoczył z taką skutecznością za 3 pkt) im nie idzie (porażka z OKC i MEM), ale dziś rywal do łyknięcia, co pokazują 2 ostatnie wygrane mecze z Mavs. Dallas bez Kamana, goście raczej bez Boguta i Jacka (covers.com), ale mają potencjał i jest komu grać. Dallas pokonało ostatnio u siebie PTB, ale to ekipa własnego podwórka (wygrana z Dallas 30. stycznia), a poza tym dostali w dupkę ostro z Thunder (bardzo podobny wynik jak OKC vs GSW), wygrali ze słabymi Suns i tj pisałem przegrali na wyjeździe z GSW 100:97 - 9 dni temu, więc moim zdaniem jest value.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Boston - Denver 1 za 1.80 w fortuna ( w bwin już tylko 1,67 )

Dwie drużyny, które w ostatnim czasie, są zdecydowanie w TOP całej ligi. Boston w seii W6, a goście z Denver nawet W9, pobijając przy okazji rekord z końcówki lat 90-tych.

W mojej ocenie skończy się dziś seria gości. Bostończycy po kontuzji Rajona Rondo i wielu spekulacjach o trejadach z ich udziałem, zaczęli grać jak z nut. Fakt terminarz był średnio trudny, ale zwycięstwa z zespołami z LA budzą szacunek. Denver miało równie fajny terminarz, ale teraz rozpoczęli podróże po obcych halach. I tu właśnie widzę największe value Bostonu. Goście są w czwartej ( krytycznej ) dobie aklimatyzacyjnej po zejsciu z gór i będą dziś mieli strasznie ciężko fizycznie wytrzymać mecz ( dodatkowo są b2b, wpradzie po easy game z Cavs, ale zawsze to b2b).
Lawson naprzeciwko dziś ma Lee i Bradleya, więc obrońców wychodzących ponadprzeciętność. Pierce zapewne połapie Gallinariego, który ostatnio gra świetnie. To powinno wybić z rąk największy argument, czyli niesamowite tempo, którym zabijają rywali. W ostatnich 5 sezonach w tej hali bilans 4-1 dla Celtów, więc widać, że Denver ma tu problemy. Poza Rondo i Sullingerem w Bostonie, reszta zawodników w obydwu drużynach gotowych do walki. Ja dziś widzę zwycięstwo obrony nad atakiem, co w zestawieniu z sesją wyjazdową gości, powoduje, że pobieram gospodarzy.
powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Heat - Lakers @ Heat regular time (1.35) Marathonbet
Tutaj po prostu innego rozstrzygnięcia być nie może, Lakersi nie mają absolutnie żadnych szans na wygranie tego meczu. Wiadomo, że to NBA i często dzieją się dziwne rzeczy, ale LAL po prostu nie mają argumentów aby powalczyć z Miami. Na dzisiejszy mecz najprawdopodobniej wracają już Bosh i Allen, ale nawet bez nich Heat pokazali ostatnio Clippers co to znaczy basket na niewiarygodnie wysokim poziomie. Drużyna z Florydy doznała jedynie trzech porażek na własnym terenie w tym sezonie, nie ma mowy aby grający taką padlinę Lakersi przyczynili się do kolejnej porażki.
Ciężko jest mi to pisać jako fanowi drużyny z LA, ale ta drużyna w tym sezonie nie ma żadnych perspektyw. Kiedy już wszystko zaczęło wyglądać nieźle nagle wypadł Gasol, który w obecnej sytuacji Jeziorowców jest nie do zastąpienia. Hiszpan zdobywał ostatnio mase punktów i rządził pod koszem rywali, kto ma go zastąpić? no bo chyba nie Howard który ma problemy ze złapaniem piłki w ręce.
Kolejna sprawa to dramatyczna ławka Lakersów, ich rotacja opiera się na wpuszczeniu kilka ceglarzy aby oddali 15 rzutów za 3 na skuteczności 10% ????.
Heat rozniosą dziś LA i nie ma co się łudzić, że stanie się inaczej. Normalnie można by było szukać argumentów za Lakersami w osobie Howarda, bo Heat jeśli chodzi o defens strefę podkoszową mają słabiutką, ale to co ostatnio gra Dwight jest poniżej wszelkich standardów NBA, nie mówiąc już o robieniu jakiejkolwiek różnicy w poważnych meczach.
Na chwilę obecną LAL są przygotowani na granie równych meczów z Bobkami, a ten kurs na Miami nie oscyluje dziś w granicach 1.10 tylko i wyłącznie z powodu nazwy drużyny z Los Angeles, bo ona ciągle pozostaje, z resztą to jedyne co zostało po klasowej drużynie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Miami [email protected]
Tak jak kolega wyżej napisał Lakers to ta drużyna tylko z nazwy i koloru koszulek.Gdyby jeszcze był Gasol który ostatnio był w dobrej formie to można byłoby wierzyć w wina LA.
Kursy nie są aż tak niskie wydaje mi się przez to że nie wiadomo do końca czy będzie Allen i Bosh możecie coś o tym powiedzieć?
James jednak w wielkiej formie Wade swoje dołoży i nie widzę tutaj nic innego jak win Miami lekkie handi żeby nie zapeszyć.
A co myślicie o meczu NY-Clippers nie mam pomysłu za bardzo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Miami Heat - Los Angeles Lakers -&gt; LeBron James over 27 pkt -&gt; 1,85 -&gt; Tobet ✅✅✅ 32 pkt Lebrona James&#39;a ;)

Hitowe spotkanie w American Airlines Arena. Nie zgodzę się, z userem DawidBarca, który piszę że Lakersi to dno, dno i jeszcze raz dno. Może dno to i było, ale kilkanaście meczy temu, gdzie team D&#39;Antoniego robił akcje 5 sekundowe i rzucał kilkadziesiąt razy za 3 przy mizernej skuteczności. Teraz ta koszykówka jest w miarę poukładana. Kobe jako PG spisuje się naprawdę dobrze, wiadomo że nie tego się od niego wymaga, ale w tym sezonie tylko takim systemem gry Lakersi mają szanse załapać się do PO, które jest coraz bliżej. Lakersi wygrali 7 z ostatnich 10 meczy, pokonali na wyjazdach Nets, Detroit czy Minnesotę a to nie są łatwe zespoły zwłaszcza u siebie. Lakersi nie grają już akcji 10 sekundowych tylko spokojny, ułożony basket. Howard nie potrafi złapać piłki w ręce? Coś chyba tu Dawidzie nie jest na bieżąco bo DH ma prawie 12 zbiórek na mecz, jest TOP 3 stats in rebounds, 1 z grających aktualnie na parkietach NBA( Varejao &amp; Love injury out). Wszyscy od niego wymagają, żeby grał to co w Orlando, śmieją się z jego rzutów wolnych, a ja powiem tylko tyle, że on się powoli odbudowuje, teraz to co gra a co na początku to niebo a ziemia. Po poważnej kontuzji trzeba się odbudować, ponadto w Orlando grali inną koszykówkę niż w LAL. Dajcie mu 1 pełny sezon chociaż rozegrać. Lakersi dzisiaj na moje nie są bez szans, o wina będzie bardzo ciężko, ale handi wygląda całkiem całkiem. Ale ja wybrałem na to spotkanie inny bet. Lebron James over 27 pkt. Spotkanie w blasku fleszy, LBJ lubi takie mecze, bardzo dużo piłek idzie na niego, a w lutym rozegrał 5 meczy i w każdym meczu przekraczał tą linię na wysokiej skuteczności. Dzisiaj powinno być lajtowo, a jeśli Wade mówi takie słowa, to ja jestem naprawdę pewny tego betu, zwłaszcza że Bosh jest questionable. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo. 8/10 stawka.

 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom