>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2018

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Celtics win&amp;over 204,5 @ 3,95 Unibet✅✅✅
Jeszcze na 100% nie wiadomo czy chociażby Irving zagra ale pewnie zagra i wtedy kursy na Boston zleca do 1,7 gdzies a obecnie mam 2 na sam win. Gram jednak z overem bo spotkania miedzy tymi ekipami obfitują w duze ilosci pkt w ostatnim czasie. 10 spotkan ostatnich to 9 razy pokryta taka linia więc mozna o tym pomyslec. Moze i Boston ostatnio nic specjalnego w ataku ale były problemy kadrowe. Wizards tez defensywą nie grzesza a u siebie często potrafia zawodzić. Celtowie na prawde sa drużyną ułożoną i w dłuższe kryzysy nie popadają. Można pzyklasnąć ich polityce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Toronto Raptors - New York Knicks
typ: Toronto Raptors powyżej 113,5 pkt. ⛔ 113 pkt. znowu zabkrało mi 1 pkt. szkoda pierwszej kwarty, gdzie skuteczność Toronto była słaba (zaledwie 33,3%) .. pech mnie nie opuszcza ????
kurs: 2.15 (sts)
Dobra dzisiaj próbujemy czegoś innego i w poszukiwaniu lepszego kursu znalazłem typ na over gospodarzy, który według mnie jest całkiem możliwy a dlaczego? Już tłumaczę. Zacznijmy od tego jak Raptors prezentują się na własnym parkiecie - nie ma lepszej drużyny w tym sezonie z lepszym bilansem przed własną publicznościa jak Toronto (bilans 22-4) są w dobrej formie, passa 3 zwycięstw z rzędu i na pewno będą chcieli ją podtrzymać tym bardziej, że rywal nie jest wymagający. New York Knicks na wyjazdach grają bardzo słabo, zaledwie 7 zwycięstw na 28 spotkań. Raptorsi to na obecną chwilę 3 ofensywa w lidze - średnio na mecz zdobywają 111,4 pkt. (u siebie 112,7 pkt.) W tym spotkaniu są mocnym faworytem tego meczu więc spójrzmy na średnią zdobywanych punktów w meczach wygrywanych przez Toronto, która wynosi aż 114,9 pkt. Patrząc na kolejny aspekt czyli braki kadrowe Knicks (brak Porzingisa, Kantera) nie wygląda to dobrze, ponadto zespół z Nowego Jorku na wyjazdach gra o wiele gorzej w obronie ich defensive rating na wyjeździe prezentuje się słabiutko, a średnia traconych punktów na wyjeździe wynosi 108,5 pkt. Jeszcze tylko dodam, że Toronto u siebie na 26 spotkań aż w 13 z nich rzucali ponad 113 pkt. Jeśli byli w stanie ostatnio zdobyć 111 pkt. przeciwko Boston Celtics, czyli jednej z dwóch najlepszych defensyw w lidze to wierzę w to, że dzisiaj zdobedą ich jeszcze więcej, bo kto niby ma zatrzymać m.in. DeRozana, Lowry&#39;ego czy też Ibake?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Thomas, Crowder i Frye w LA Lakers w zamian za Clarksona i Nanca Juniora. Czyli tak naprawdę za Irvinga dostali dwóch chłopczyków :p:p:p
eee no i chyba jeszcze dostali pick Brooklynu ktory bedzie minimum w Top 10, a draft jest gleboki.
Wiec dobrze zrobili ze sie go nie pozbyli w te trade deadline. Te trady tez nie takie zle, dostali duzo swiezej krwi, zamiast wypalonych dziadkow i malego cancera. Ci gracze jak Hood, Clarkson juz teraz nie sa zli, a jest tu jeszcze miejsce na rozwoj, Nance tez powinien wzmocnic obrone. Cavs powinni byc teraz troche lepsi, jest Hill, ktory powinien swietnie pasowac do LeBrona, od dawna sie mowi ze taki rozgrywajek, nie potrzebujacy duzo pilki, o wysokim IQ boiskowym swietnie bedzie pasowal do Jamesa i Hill juz od kilku lat byl laczony z LBJ. Tak wiec przewietrzenie szatni i mloda krew na plus na ten sezon, a nawet jak James odejdzie to nie ma spalonej ziemi bo zostaja z tym wysokim pickiem. Kwestia zgrania i tego w jakiej formie wroci Love, ale szybciej sie dogada na boisku z Hillem niz z Thomasem.
Ja pobieram na dziś Detroit z Clippers. Na 1xbet, kurs 1,77, gram dzis wyjatkowy w regulaminowym nie ML. Drummond i Griffin dzis zagraja, takze dziwie sie tak wysokim kursom, Blake bedzie chcial zagrac na 200% i udowodnic ze Clippers zrobili blad pozbywaj sie go, to byl pierwszy i mial byc ostatni klub w jego karierze. Mecz rozgrywany w Detroit, gdzie poki co Blake sie czuje jak u siebie w domu, poki co gra w Detroit bardzo dobrze (bilans Detroit 4:0 z Griffinem, wszystko poki co grali u siebie), takze mysle ze presja go nie powinna zjeść, z hala jest juz oswojony, a motywacja bedzie wyjatkowa. Współpraca z Drummondem wyglada poki co bardzo dobrze i mi sie wydaje ze ten zawodnik wzniosl ten klub poziom wyzej. Przed przyjsciem Griffina byla seria 8 przegranych z rzedu, po przyjsciu Griffina jest seria 5 wygranych, mam nadzieje, ze bedzie i szosta.
Detroit Pistons - LA Clippers
Detroit @1,77
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Chicago vs Minnesota
Typ: Over 220,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,28 (Unibet)

Ciekawy mecz się zapowiada w Chicago, z podtekstami bo te drużyny, jak wiadomo, powymieniały się zawodnikami. W Minnesocie jest 3 byłych graczy Bulls, którzy stanowili o sile Chicago. Do Chicago przenieśli się w ramach wymiany Dunn, LaVine oraz Markannen świeży narybek, który nie zdążył zadebiutować w Minnesocie. Generalnie Wilki z Minnesoty na wyjazdach spisują się kiepściutko. Na ostatnie 10 meczy ponieśli 9 porażek. Słabo spisują się szczególnie w obronie, bo z ofensywą nie mają problemów. Ja tutaj idę w ostrą walkę i sporo punktów według mnie wpadnie w tym meczu. W Chicago wraca Markannen i siła ofensywna powinna znacznie wzrosnąć. Wilki bardzo słabo bronią i dają sobie wrzucać łatwe punkty. Ofensywę mają bardzo dobrą i przy takiej obronie Chicago jest bardzo prawdopodobne, że przekroczą co najmniej 110 pkt. Dodatkowo Butler i Gibson, byli zawodnicy Chicago, będą się chcieli pokazać na swoim byłym parkiecie, który znają od podszewki. Na pewno postarają się jeszcze bardziej niż zazwyczaj i mocno zmobilizują właśnie na ten mecz. Według mnie jest spora szansa na przekroczenie tej linijki i ja idę w taki trop! Powodzenia!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja bym grał odwrotnie. Z tych wsyzstkich zawodnikow co odeszli to tylko Wade dawał coś pozytywnego i to raczej tylko w kwestii doswiadczenia i mentalności. Taka ekipa to była sałatka ale ze zbyt duzą ilością składników a to jednak zabija smak. Wydawało sie, ze LeBron juz od roku ma potężną armie, długa ławke rezerwowych, wielu pomocników z talentem i doświadczeniem ale to była niestety zbieranina. Lepiej by sobie poradził grajac z dwoma-trzema konkretnymi partnerami i reszta młodziaków czy starców z ambicją. Tak było w Miami. Było big 3 plus ambitni zadaniowcy typu Allen, Birdman, Haslem i inni. Gorzej już byc nie powinno i mysle, ze przynajmniej na początku po tych wymianach zadziała jakis dobry impuls.
Cavs @ 1,88 Unibet✅
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Z dostępnych graczy Clevland na ten moment ma w składzie Jamesa, JR Smitha, Thompsona, Korvera, Osmana, Zizica, Calderona i Greena. Teraz się należy zastanowić czy są w stanie coś ugrać w tym pojedynku, moim zdaniem są, ale to zależy. Schroeder niepewny występ w Atlancie a to może trochę zmienić.
Apropo PEWNIAKÓW to w bukmacherce ich nie ma, są tylko faworyci ;) jak mi ktoś piszę, że coś jest pewniakiem to zapala mi się lampka i myślę sobie pewnie będzie odwrotnie, szczególnie w NBA i szczególnie przed ASG.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Heh Atlanta pewniakiem usmialem/sie ;) Ludzie to jest NBA
Nawet Ci dostepni gracze przy dobrych checiach sa w stanie zlomotać Atlante, kursy rowne i po.prostu ide w ekipe gdzie jest talent a co tam sie.dzieje to.juz trudno. Wiemy dobrze, ze Bronek jest tam i najlepszym graczem.i po czesci managerem i nie wierze, ze jakby mu wszystko grało z graczami, ktorzy odeszli to by sie zgodził na taki handel? To rqczej typ co walczy do konca i nie wierze w jakies sabotaże. Mysle, ze zepną tyłki i to wygraja chocby sie to miało zawalic za jakis czas.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Mimo wszystko tez bym stawial na Cavs, Atlanta chyba nie jest z nikim faworytem w tej lidze, ich najlepszy gracz to Schroeder (jak nie zagra to nagle Atlancie brakuje głownego kreatora i scorera te 19,5 pts i 6,5 as. musi zdobyc ktos inny) a drugi to chyba Kent Bazemore... slaba paczka tam jest po prostu, jeszcze dzis bez Belinelliego.
LeBron ostatnio z Minnesota juz gral duzo lepiej i jesli zlapie rytm to zje dzis Atlante imo, przewietrzenie gowna w szatni tez powinno go dodatkowo zmobilizowac, nawet jak dzis nie zagra nikt z nowych nabytkow. I tak to co zostalo z Cavs + LeBron to jest wiecej jakosci niz ma Atlanta w tym momencie, ale to tez nie jest zaden pewnik.. Jednak jesli nie zagra Schroeder to naprawde wszedlbym tez w Cavs, ostatnio jednak ograli przeciez Minnesote w pelnym skladzie, a sami grali bez Love i Wade&#39;a. I takie cos na dzis:
Detroit
Cavs
Milwaukee

2 z 3 powinno wejsc, ale zobaczymy, najbardziej pewny jestem Detroit, Cavs to zalezy czy Schroeder zagra, a Milwaukee - Miami to tak 60-40% na Bucks, grane na Florydzie, ale Bucks w duuuuzo lepszej formie, Antek, Bledsoe i Middleton graja, a kursy na Kozły w okolicach 2.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Undertraker Ale o czym Ty piszesz? przeciez to zadna tajemnica ze LeBron tam dyktuje warunki, i IT z Crowderem mu nie pasowali od poczatku, ktos o tym nie wiedzial, nie wie?
Dwa ponownie: o czym Ty piszesz? ze zepną tylki i to wygrają ? co dzisiejszy mecz jakies byc albo nie byc by zepneli tyłki? czy GSW? to mecz z Atlanta Hawks.. wiec te okreslenie srednio pasuje.
Ako na dziś

Detroit - LAC, LAC +10.5 1.30
Miami Heat - Milwaukke Bucks, Miami Heat 1.83
Houston Rockets - Denver Nuggets, Houston 1.27
Utah Jazz - Hornets, Utah 1.41
@4.26 unibet
Ja tam sie nie kłóce zobaczymy kto ma racje ???? . Podoba mi sie twoje AKO ale boje sie Utah. Zaczeło tam wszystko grac w rytmie jazzu i zamieszali w składzie.Teraz nie wiemy jak to bedzie. Hornets niby po OT i b2b ale nie skreślałbym ich. Dla mnie kurs na Jazz przesadzony. Do Miami, Houston i handi dla LAC sie zgadzam. Detroit moze i po wymianie wygrywają ale tam jest za mało jakości na niskich pozycjach. Griffin to raczej wymienił siekierke na kijek. Pod koszem zamiana Jordan na Drumond czyli wszystko zostaje tak jak było. Gracze podobni, tytani zbiórek, dobrzy to łatwych pkt czy alley upa ale drewniacy. Poziom ten sam i Davidem Robinsonem czy Hakeemem(nawet Benowi Wallace mogli by buty szorować) to oni nigdy nie będa.Griffin to bad boyem też ala chociażby Rasheed Wallace nigdy nie był i nie bedzie ???? W LAC jest więcej jakości, więcej róznorodności, w zasadzie tylko Griffin ma przewage na swojej pozycji a dla mnie reszta na plus dla LAC. Tam jest więcej opcji rzutowych i piłka chodzi lepiej.
Ok dorzucam jeszcze typ na koniec

Andre Drummond under 36,5 pkt i zb. as. @ 1,85
Unibet✅
Staną na przeciwko siebie w nocy dwaj królowie tablic.Maja mega ilości zbiórek ale dzisiaj o nie bedzie ciezko na atakowanej tablicy gdzie przeciwko zwykle słabszym fizycznie rywalom moga nabijac liczby zbiórek. I Drummond i Jordan mają te min. 210 i słuszne kilogramy więc każdy z nich powinien raczej zamurowac swoja tablice. Nic od siebie Ci grajkowie nie kreują. Linie mam tylko na Drummonda więc to wybieram. Zreszta nawet jakby była na DeAndre to i tak wybrałby Drummonda bo w Clippersach jest więcej osób co potrafi go dokarmić piłką.W Detroit z tym jest raczej posucha. Andre tak samo musi dostać piłke blisko kosza zeby tylko skończyc sprawę. Tutaj jest problem i w dodatku rywal o tej samej posturze i charakterystyce pod koszem. Moze i zbiórek chłopaki nabija ale o pkt powinno nie być łatwo.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ja tam sie nie kłóce zobaczymy kto ma racje ???? . Podoba mi sie twoje AKO ale boje sie Utah. Zaczeło tam wszystko grac w rytmie jazzu i zamieszali w składzie.Teraz nie wiemy jak to bedzie. Hornets niby po OT i b2b ale nie skreślałbym ich. Dla mnie kurs na Jazz przesadzony. Do Miami, Houston i handi dla LAC sie zgadzam. Detroit moze i po wymianie wygrywają ale tam jest za mało jakości na niskich pozycjach. Griffin to raczej wymienił siekierke na kijek. Pod koszem zamiana Jordan na Drumond czyli wszystko zostaje tak jak było. Gracze podobni, tytani zbiórek, dobrzy to łatwych pkt czy alley upa ale drewniacy. Poziom ten sam i Davidem Robinsonem czy Hakeemem(nawet Benowi Wallace mogli by buty szorować) to oni nigdy nie będa.Griffin to bad boyem też ala chociażby Rasheed Wallace nigdy nie był i nie bedzie ???? W LAC jest więcej jakości, więcej róznorodności, w zasadzie tylko Griffin ma przewage na swojej pozycji a dla mnie reszta na plus dla LAC. Tam jest więcej opcji rzutowych i piłka chodzi lepiej.
Ok dorzucam jeszcze typ na koniec

Andre Drummond under 36,5 pkt i zb. @ 1,85
Unibet
Staną na przeciwko siebie w nocy dwaj królowie tablic.Maja mega ilości zbiórek ale dzisiaj o nie bedzie ciezko na atakowanej tablicy gdzie przeciwko zwykle słabszym fizycznie rywalom moga nabijac liczby zbiórek. I Drummond i Jordan mają te min. 210 i słuszne kilogramy więc każdy z nich powinien raczej zamurowac swoja tablice. Nic od siebie Ci grajkowie nie kreują. Linie mam tylko na Drummonda więc to wybieram. Zreszta nawet jakby była na DeAndre to i tak wybrałby Drummonda bo w Clippersach jest więcej osób co potrafi go dokarmić piłką.W Detroit z tym jest raczej posucha. Andre tak samo musi dostać piłke blisko kosza zeby tylko skończyc sprawę. Tutaj jest problem i w dodatku rywal o tej samej posturze i charakterystyce pod koszem. Moze i zbiórek chłopaki nabija ale o pkt powinno nie być łatwo.
Chodzi ci o punkty zbiórki i ASYSTY, na same pkt i zbiórki linia jest 33 ;) Myśle ze to istotny szczegół, mimo ze Drummond królem asyst nie jest
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Blake Griffin over 38,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,85 -&gt; Unibet⛔ 19 pkt + 8 zbiórek + 6 asyst. 7/19 z gry????
Gram dzisiaj na oczywisty typ jakim jest over Griffina na dziś. Wybieram pakiet bo uważam, że dziś Griffin będzie odpowiednio zmotywowany, dodatkowo uważam, że dziś Drummond może mieć problemy z faulami grając vis a vis DeAndre Jordan stąd samych zbiórek Griffina tez powinno być więcej. Griffin ma najlepszych matchup spośród graczy Pistons vs LAC. Dodatkowo tyle lat spędzonych w LAC, miał to być jedyny klub Griffina w karierze, sam Blake mocno się zdziwił gdy został wytransferowany do Detroit. Póki co gospodarze dzisiejszego meczu są z nim w składzie 4-0 i wszyscy się nie mogą nadziwić, że tak dobrze i szybko dogadał się z centrem gospodarzy Drummondem. Co do 1x2 to ja dzisiaj nie jestem wcale taki pewny Pistons win. Uważam, że mogą mieć problemy gospodarze z wygraniem tego spotkania, bo u nich obwód kuleje, a LAC ma kim rzucać za 3. Griffin jednak podoła zadaniu myślę. Tyle ode mnie. Polecam.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers
Atlanta Hawks 2.02 Unibet

Nie będę się tutaj rozpisywać - uważam, że to będzie formalność i latwa wygrana Atlanty, Cleveland po takim przemeblowaniu nie bedą wstanie dzisiaj podjąć rękawicy. Dla tych co tego nie wiedzą ( chyba takich tutaj nie ma) ale przypomne, że wczoraj druzyna pożegnali się Wade, IT,Crowder, Frye, Shumpert. Polecam dziś do gry jako bardzo pewny typ. Mysle ze smiało można to nazwać lokatą na dzisiaj.
Lokata, nie wiem jak można nazwać cokolwiek lokatą w bukmacherce, ośmieszyłeś się tym postem człowieku, wiesz jak się przedstawia nowy roster kawaleri?
PG: George Hill / Jose Calderon
SG: Rodney Hood / JR Smith / Jordan Clarkson / Kyle Korver
SF: LeBron James / Cedi Osman
PF: Kevin Love / Jeff Green
C: Tristan Thompson / Larry Nance Jr.

Atlanta to najgorsza drużyna Nba, nie ma kto tam rzucać ani bronić, jednym sensownym zawodnikiem jest Bazemore, Szreder nic nie potrafi poza penetracją, nie umie rzucać, no i jest Prince sensowny obrońca i rookie Collison, Kawaleria się przejdzie po jastrzębiach aż miło a kurs 1,70 to jest ogromne Value
Kawaleria 1,70✅
------------------------------------------------------------------------------
Utah -2,5 + Minnesota 1,98 ⛔ Markanen zagrał.
Hornets z całym szacunkiem do Kemby wygrywają na wyjezdzie od święta, wczoraj pogon i dogrywka w Portland i oczywiście porażka, są b2b, Utah po powrocie Goberta mają najlepszą obronę w polu 3 sekund w całej NBA, small ball team dowodzony przez Katalończyka Rubio i przestrzenna koszykówka i najgłośniejsza hala w Nba zrobią swoje, do tego wymienili leworęcznego snajpera jakim jest Hood na Crowdera który dużo lepiej broni i posiada rzut za 3, wiec deal uwazam na plus.
Chicago to leżący trup, rozpad totalny drużyny, Markanen nie gra do tego wymienili Mirotica, Timberwolfes nie zlekceważą rywala bo zależy im na zwycięstwach, nie ma co porównywać rosterów bo jest to przepaść, post został usunięty mój wcześniejszy,nie zamierzam się rozpisywać, życze wszystkim powodzonka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Również popieram grę na Cavs. Po takich kursach, grzech nie spróbować. Atlanta to zbieranina ogórów.

Mecz Pistons, to dla mnie under, linia na 220,5 po 1,88, bez jaj. Detroit mają słaby obwód, nie mają kim tutaj wdać się w strzelaninę, więc będą zwalniali grę. W LAC wypada Teodosic, więc ucierpi kreacja. Do tego wraca kasztan Autyzm Rivers, który zardzewiały kilka cegieł odpali.
Pelikany 2,68
Pels walczą o PO, muszą zapomnieć o kontuzji DMC, i zacząć grać. Embiid jest questionable, i jeśli nie zagra to Pels stają się faworytem tego meczu, biorąc pod uwagę jak źle wygląda 76ers bez Joela.
over 219,5 1,78 u Rakiet.
nie ma nad czym się tutaj rozwodzić, obie ekipy mają świetnych strzelców, i mimo iż Denver zaskakuje w tym roku grą w obronie, to Houston się zwyczajnie nie da zatrzymać w taki sposób. Tylko Bostonowi udało się z nimi wygrać defensywą, reszta drużyn która ich pokonała szła na wymianę ciosów. Denver ma kim, i mając dzień są w stanie ich nawet przerzucić, a już na pewno trzymać się w meczu.

na sucho, bo nie chce mi się pisać
Hornets +6,5
Minnesota -6,5
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
@up i co ma do tego jak się przedstawia? wiesz że Hill i Hood, Clarkson i Nance dzis nie grają? ???? ośmieszyłeś się wiec tym postem człowieku.
pośmieje się z Ciebie po meczu, zrobilem specjalnie screena przed edycja Twojego posta.
Atlanta bankier dziś.
Aż rzuciłem telefonem, Twoja głupota mnie przeraża, odkupisz mi go wyślę Ci numer konta w prywatnej wiadomości ???? Skąd się tacy laicy biorą którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem? Ile masz lat? Jeszcze raz &quot;ci&quot; napiszę że bank to może być PKO albo Alior ???? PEWNA JEST TYLKO ŚMIERĆ I PODATKI, jeśli byłby to bank to kurs przedstawiałby się na poziomie 1,30 ????
Kawaleria zagra dziś tak:
PG: Calderon/Perrantes
SG: JR Smith/Korver
SF: Cedi Osman/Holland
PF: LeBron/Green
C: Tristan/Zizic

NAWET TYM SKŁADEM MOGĄ WYKRĘCIĆ HANDICAP, nie ma stopera dla Lebrona, Calderon na Pg,Korver jako strzelec, Tristan ogarnia pole 3 sekund...
Hawks to zwykle leszcze kumasz to gościu? Kto CI nabił taką reputację? Tacy sami laicy jak Ty chyba ????
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Dostałeś ignora, a wiesz czemu? Bo napisałeś że cokolwiek w bukmacherce może być bankiem? Po ile grasz swoje typy? Po 5zł? Ile w tym siedzisz żeby nazywać cokolwiek bankiem?
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Chicago - Wolves
Z. LaVine over 18.5 @1.75 sts ✅✅ 35 pkt , tak jak mówiłem 3 kwarta sie kończy typ wchodzi
Podbijam typ co dawałem ostatnio, tam troche bardziej sie rozpisalem, jak ktos chce to niech sie cofnie, bo nic sie nie zmieniło, tylko linia o punkt większa. Zach jest opcją nr 1 , ma wszystko żeby co mecz punktować w granicach 25 pkt. Dziś otwarte overowe spotkanie, nie zdziwie się jak znowu pokryje to w 3 kwarty.
dubel
Portland win + Utah win @ 2.0 sts ✅ pewniutko
Staram sie unikać małych kursów i dubli w nba ale dziś kusi mnie niesamowicie. Utah mocno rozpędzone dostaje u siebie Hornets kulejące w defensywie doslownie na tacy . Wczoraj Batum Howard i Kemba z dogrywką i maja 40 minut w nogach. Jazz są na fali mogą jeszcze realnie włączyć się o awans do PO, myślę że tu powinno być easy. Portand co prawda też po dogrywce wczoraj, ale przełamali passe 3 wyjazdowych porażek. Grają z tankującym Sacto, które gra mega schematycznie i powoli, do tego najgorzej kryją obwód z całej ligi. Jeżeli CJ i Lillard się nei wstrzelą z dystansu to i tak wróże ogromne kłopoty gospodarzom na pick&amp;rollu oraz wjazdach, bo sory ale zdziadziały Zach i C-Stein maja za wolne nóżki. Już Chicago ich powinno docisnąć ostatnio ale sfrajerzyli i dzień konia miał Boganovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves
Typ: Minnesota Timberwolves handicap -5,5 ⛔
Kurs: 1.65 (sts)
Wilki na wyjazdach nie grają rewelacyjnie, bilans 12-17, na ostatnie 10 wyjazdów wygrali tylko 1 mecz i mają serie 5 wyjazdowych porażek z rzędu, dzisiaj jednak uważam że zostanie ona przerwana, Byki ostatnio grają bardzo słabo (seria 7 porażek z rzędu). Na stare śmieci wraca J.Butler więc myślę, że zmotywuje kumpli z teamu i odniosą tutaj pewne zwycięstwo. Ciężko mi sobie wyobrazić inny scenariusz.
Utah Jazz - Charlotte Hornets
Typ: Utah Jazz handicap -3,5 ✅
Kurs: 1.60 (sts)
Krótko, Szerszenie b2b do tego grali dogrywke a Jazzmani ON FIRE!!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
GSW win @ over 215,5 @ 2,28 Unibet✅✅✅
To mój grubas na noc. Sprawa wygranej dla mnie mimo, ze jestem kibicem Spurs raczej przesądzona. Ostrogi raczej spokojnie osiąda na trzecim miejscu w tabeli. Druzyny za nimi graja tak w kratkę, ze nic sie nie powinno wydarzyć. Dwa ostatnie mecze SAS overowe. Rzucali sporo ale i tez mega duzo stracili z Utah. Być może bedziee lekkie przestrojenie stylu gry, który póki co w tym sezonie nic nie oferuje. O GSW jak zawsze mozemy byc spokojni, swoje raczej rzucą. Słabo widze obrone SAS w nadchodzącym meczu. Żółw Anderson, dziadek Tony, mały Patty czy ledwo biegający Pau? Gdyby grali Kawhi oraz Gay to jakoś byla by o wiele wiele większa i można by wtedy zobaczyć walke. A tak? Sam LMA raczej nic nie zdziała. Najwwiększa siła GSW w ataku na obwodzie a tam tez największa słabośc defensywy SAS.
Edit: Poki co jest dobrze, linia poszła na 217
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
GSW vs. SAS ✅✅✅ mecz rozstrzygnięty w 3 kwarty
wygrana GSW - 5.5
1,37 ( Unibet )

Nie będę się za bardzo rozpisywał. Golden State chociaż w ostatnim czasie lubią zaliczyć wpadkę, powinni bez większych problemów ugrać SAS. Tak jak pisał Undertaker_TSW, goście w obronie nie mają wg mnie szans na upilnowanie SplashBros i reszty, ostatnio stracili jeszcze Murraya, poza tym wszystko dziać się będzie w Oracle Arena. Wolę nie grać więcej - Spurs mogą okazać się większymi wojownikami niż Wojownicy - Golden Stejty miejsce w Playoffach mają - no i jeszcze Pop rzecz jasna ???? .
76ers vs. Clippers ✅✅✅
under 229.5
1,29 ( Unibet )

Obie drużyny grają dzień po dniu. Philly zajmuje ostatnie miejsce w lidze pod względem efektywności ofensywnej, mało punktów też zdobywają, wolne tempo. Embiid nie zagra - krążą słuchy, wczoraj narzekał na kostkę, poza tym bd b2b. LA Clippers nie mają za bardzo kim grać poza Sweet Lou, niby wrócił Rivers ( wczoraj 16 pkt. ), niby Harris coś próbuje, jednak mimo to ofensywa delikatnie mówiąc nie powala.
Suns vs. Nuggets ✅✅✅ Barton, Chandler uratowali
wygrana Denver + 1,5
1.32 ( Unibet )

Potęgi pokroju Dallas czy Orlando, a także nasze Słońca bd walczyć o jak najwyższe picki. Phoenix bardziej opłaca się przegrać niż wygrać. Stracili też Grega Monroe, co by nie mówić jakieś tam wsparcie zapewniał.
Denver przeżywa swój renesans, chociaż zostali zgwałceni przez Houston, to dalej tankowca z Arizony, wg mnie zatopią. Ofensywa jedna z najlepszych w lidze, Joker razem z Murrayem i spółką powinni ugrać.
AKO : 2,33
POWODZENIA!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom