>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2018

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj takie coś:
Philadelphia vs Clippers
Typ: Under 218,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,87 (Unibet)

Obie drużyny są dzień po dniu. 76 wygrały z NOP, raczej bez wysiłku, ale jakby nie było Embiid odczuwa ból w kostce, więc go ograniczą pewnie w meczu back to back. Reddick jest Probable (źródło: https://basketballmonster.com/playernews.aspx#) Clippery to właściwie same nie wiedza o co grają. Wygrali w Detroit, więc nie powinni forsować tempa z szóstkami. Moim zdaniem za dużo punktów tutaj nie będzie.
Chicago vs Washington
Typ: Holiday over 13,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,85 (Unibet)

Tutaj prosta analiza. Wypada LaVine, który nie gra jeszcze meczy back to back, a który skradł szoł w United Center przeciwko Wilkom tej nocy. Także te punkty, które miał zdobyć muszą się jakoś rozłożyć i według mnie Justyś powinien przekroczyć tą linijkę. Głównie dlatego, że nie oddał za dużo rzutów z Minnesotą a teraz będzie musiał...rzucać bo ktoś musi. Lauri też powinien swoje trafić, ale ja idę w kierunku Holidaya.

Dallas vs Lakers
Typ: Lakers ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,1 (Unibet)

Sam się dziwię, że stawiam na Lakers, ale są w gazie i licze, że podtrzymają tą serie. Barnes jest Probable i to mnie martwi bo pewnie wróci do gry już w Dallas. Dzisiaj zadebiutuje Thomas i oby pokazał, że jedna potrafi rzucać. Lakers i Dallas to dwaj outsajderzy, więc wszystko się może zdarzyć, ja tutaj ryzykuje.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Charlotte Hornets - Toronto Raptors
Handicap – Łącznie z dogrywką
Toronto Raptors 2.5
1.55
Ewidentnie za wysokie kursy na oba wydarzenia. Toronto jest w gazie, wprawdzie Charlotte też ostatnio jest dobra, ale głębia składu Raptors powinna zrobić swoje. Gram na plusie, bo ostatni mecz DeRozan średni, ławka musiała ciągnąć. Liczę na to, że dzięki temu bd bardziej wypoczęty i zmotywowany. Jeśli pójdą na wymianę ognia moim zdaniem bd wyrównanie, ale defensywę drużyna z Kanady ma lepszą.

Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings

Handicap – Łącznie z dogrywką
Minnesota Timberwolves -6.5
1.29
Kings stracili Georgea Hilla, pod względem organizacyjnym dwie różne ekipy - Wilki grają u siebie, ofensywa stoi u nich na wysokim poziomie, Sacto nie bd mieć odpowiedzi na nich.
AKO : 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Charlotte vs Toronto
Typ: Charlotte over 106,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,9 (Unibet)

Hornets u siebie potrafią zdobywać punkty i generalnie jest to ostatnio overowa drużyna. Ostatnio z Indianą u siebie 133pkt oraz z Atlantą 121, nie poszło im z Pelikanami gdzie zdobyli tylko 96 pkt. Mecz jest wcześniej, ale nie wydaje mi sie żeby to była aż taka przeszkoda. Generalnie wyniki pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie to potężne overy. U siebie Hornets przegrali 111:129 a na wyjeździe dostali 126:113. Ja dzisiaj myślę, że są nawet w stanie wygrac to spotkanie i będą kontynuowali dobra formę strzelecką. U siebie są groźni dla każdego i myślę, że powinni przekroczyć tą linijkę!

Houston vs Dallas
Typ: Houston over 116,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,85 (Unibet)

Co tu dużo pisać. Houston to obok Golden State Warriors najlepsza i najbardziej ofensywna drużyna w lidze. W ostatnim meczu u siebie wsadzili 130 pkt. drużynie z Denver. Mieli teraz 1 dzień więcej odpoczynku, bo Dallas toczyło wyrównany pojedynek z Lakers wygrany 134:128. Nie zagra w tym meczu Nowitzki, legenda Dallas, Matthews dobry defensor i dystansowy strzelec oraz energizer z ławki JJ Barea. To są derby teksasu, więc Houston powinno szybko sprawę załatwić. Przy tak osłabionej drużynie z Dallas oraz ich brakach kadrowych moim zdaniem gospodarze spokojnie powinni przekroczyć w tym meczu 116,5 pkt! Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Indiana vs New York
Typ: Indiana -9,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,98 (Unibet)

Zapomniałem dodać Indiane. NYK nie mają kim grać, może wróci na to spotkanie Kanter, ale to i tak bez znaczenia. Według mnie gospodarze powinni się przejechać po Kinckerbrockers, wiadomo różne scenariusze pisze nam NBA, ale liczę że poważnie podejdą do tego spotkania i nie odpuszczą u siebie łatwo wywalczonego zwycięstwa. Nie ma się co tu rozpisywać Indiana u siebie bardzo mocna i nie powinna mieć problemów z wysokim zwycięstwem, mam nadzieję że utrzymają koncentrację do końca meczu ; )
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Tych Raptors lepiej nie grajcie, przyznaję obstawiłem na pałę to wydarzenie, bo zauważyłem duży kurs -_- , stąd przychylniejszym okiem mogłem patrzyć na Kanadę;), nie polecam tego grać, MatBie dobrze mówi Charlotte może to ugrać.
POWODZENIA !​
 
N 23

nuado

Użytkownik
Ja jakiś głupi jestem czy co tu jest grane? Pograłem na Cavs drugi raz w życiu i znowu ten Lebron jakiś cyrk odwala. Gdzie on jest? Nóżka lekko stłuczona i gwiazda usiadła na ławkę? Wycofywać pieniądze jeśli jeszcze mogę?
Odpowie ktoś szybko? Cavs sobie odpuścili czy o co tu chodzi? Sama rezerwa? Jak mnie irytują takie sytuacje...
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Jezeli masz taka opcje to wycofuj. Obecnie Clevland w przebudowie, jezeli dochodzi do tego brak Lebrona to pozamiatane
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kolego, a Ty myślisz, ze przez całe spotkanie będzie grała startowa piątka? Oni musza odpoczywać, a przecież 2 kwarta to właśnie ten czas. Lebron jest kosmita i wróci na pewno. Poza tym ławka Cavs, a startowa piątka to moim zdaniem bardzo zbliżony poziom. Nie było mnie przez weekend i znow SPAM. Pseudoznawy vs „eksperci”. Szkoda gadać. Sam mecz bardzo fajny i właśnie spotkaniem chce się cieszyć, a nie zakładami, które średnio wchodzą w tym sezonie w NBA.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kolego, a Ty myślisz, ze przez całe spotkanie będzie grała startowa piątka? Oni musza odpoczywać, a przecież 2 kwarta to właśnie ten czas. Lebron jest kosmita i wróci na pewno. Poza tym ławka Cavs, a startowa piątka to moim zdaniem bardzo zbliżony poziom. Nie było mnie przez weekend i znow SPAM. Pseudoznawy vs „eksperci”. Szkoda gadać. Sam mecz bardzo fajny i właśnie spotkaniem chce się cieszyć, a nie zakładami, które średnio wchodzą w tym sezonie w NBA.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Ja jakiś głupi jestem czy co tu jest grane? Pograłem na Cavs drugi raz w życiu i znowu ten Lebron jakiś cyrk odwala. Gdzie on jest? Nóżka lekko stłuczona i gwiazda usiadła na ławkę? Wycofywać pieniądze jeśli jeszcze mogę?
Odpowie ktoś szybko? Cavs sobie odpuścili czy o co tu chodzi? Sama rezerwa? Jak mnie irytują takie sytuacje...
Raczej oglądasz nba od niedawna
 
N 23

nuado

Użytkownik
Raczej oglądasz nba od niedawna
Tak przyznaję,od niedawna. Tyle że mnie szlag trafia jak widzę momentami gwiazdorzenie,pół amatorstwo i brak ambicji. Co to jest rosyjska ruletka? DZiś gwiazdy będą miały ochotę grać a następny mecz już nie z jakimiś słabeuszami?(nie piję tu do tego meczu bo doceniam celtów) To mnie właśnie strasznie irytuje bo taki koleś ma taką tygodniówkę jakiej ja nie zarobię przez całe życie,człowiek tu ładuje hajsy a on ma humorki i stwierdza &quot;a dziś sobie zagram na luzie i się pobawię&quot;. To z profesjonalizmem nie ma nic wspólnego. Dla mnie dobra ekipa to taka która jest żądna krwi przez cały sezon i nie odpuszcza sobie. Być może za dużo piłki nożnej oglądam... Chociaż i tam zdarzają się parodie ale wydaje mi się że mniej.
Albo te momenty gdzie mają 20 pkt przewagi i zamiast grać za 2 pkt wymiany i dociągnąć wynik do końca to fantazja ułańska im się włącza. Od niedawna oglądam NBA a już widziałem kilka razy coś takiego. To nie jest profesjonalizm. Wygrane spotkanie i nagle oddaje się bo zachciewa się sztuczek czy rzutów za 3 pkt z jakichś dziwnych pozycji gdzie nic nie wchodzi? Przecież oni pewnie w kontraktach mają jakieś punkty że jak zdobędzie tyle i tyle pkt,tyle czy tyle goli(w piłce nożnej) to dostaje się grube bonusy. Ja jakbym grał to bym zasuwał jak czubek,po pierwsze chcąc być najlepszym,po drugie nie chcąc zawodzić kibiców czy ludzi którzy we mnie wierzą i po trzecie DLA HAJSU. Cóż może być bardziej mobilizującego? A ci ludzie czasami sobie kładą lachę na wszystko i tego nie potrafię skumać za cholerę.
Na szczęście trochę poczekałem i na żywo poszedł cash out w unibecie. Na kuponie miałem jeszcze Indianę i to w sumie Indiany wystraszyłem się bardziej. Byłem pewny że przy takim kursie będą gnietli od początku a tu klops. Tak czy siak wygrana jeszcze raz tyle ile włożyłem ale no mogłoby być więcej. Tyle że po pierwszej kwarcie ta Indiana mnie odstraszyła.
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Pooglądaj trochę i wtedy zobaczysz.
Tak odpuszczają mecze, jest ich 82 w RG więc po kiego zabijać się w każdym z nich? Mowa tu oczywiście o tych ekipach czołowych.
20pkt to nie jest wielka przewaga w NBA. Do odrobienia w 1 kwartę.
Walenie 3 to normalka. 3&gt;2 proste. Taka jest obecnie koszykówka.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Wolves- Kings
B.Bogdanovic over 10.5 pkt @ 1.70 efortuna ✅ początek 3 kwarty i już 12pkt
Linia niska, ostatnio sporo bierze na siebie, dużo rzuca i zawsze gra te 30+minut. Kings bedą murować pomalowane i liczyć na gorszy dzień zza łuku gospodarzy. Chciałem iść w under 21.5 Townsa , ale sobie przypomniałem, że on 3 też huknąc umie. Z Cavs miał chyba 5/5. W Sacto rzuty rozkladaja sie dosc równomiernie na drużyne. Bogdan nie jest jednowymiarowym zawodnikiem, potrafi praktycznie wszsytko i na dystansie i w pomalowanym . Liczę , że odda te 12-15 rzutów kilka razy na lini osobistych i przy nawet średniej skuteczności linia pęknie bez problemu.
Houston - Dallas
H. Barnes over 18.5 pkt @ 1.83 iforbet 11pkt 4/15 z gry , czwarta kwarta na ławce bo grał wyjatkowa kaszane dziś
Tutaj sprawa prosta dziś odpoczywa Dirk Barea i Matthews. Barnes to opcja rzutowa nr 1 w zespole, dziś dodatkowo lista nieobecnych długa i to on będzie ciągnął Dallas jak może. Liczę na koło 20 rzutów w jego wykonaniu. Mecz już za kilka minut , nie ma co sie rozpisywać. Mam nadzieję, że nie zrobi się szybki blow i pobiega jeszcze w 4 kwarcie.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Kolego, a Ty myślisz, ze przez całe spotkanie będzie grała startowa piątka? Oni musza odpoczywać, a przecież 2 kwarta to właśnie ten czas. Lebron jest kosmita i wróci na pewno. Poza tym ławka Cavs, a startowa piątka to moim zdaniem bardzo zbliżony poziom. Nie było mnie przez weekend i znow SPAM. Pseudoznawy vs „eksperci”. Szkoda gadać. Sam mecz bardzo fajny i właśnie spotkaniem chce się cieszyć, a nie zakładami, które średnio wchodzą w tym sezonie w NBA.
Z całym szacunkiem Brodaty Żółw, ale już za dużo, non stop piszesz, że w tym sezonie średnio wchodzi, że trzeba czekać na playoffy i zaraz sprowokujesz tu ludzi i będą spamować, mnie już sprowokowałeś.
Sezon do sezonu niczym się nie różni, nie ma, że w tym sezonie wchodzi lepiej, a w tym gorzej. Taki format rozgrywek, to są ludzie, umiejętności to nie wszystko, wahania formy są normalne przy tym formacie rozgrywek.Dziś ceglisz, jutro wszystko siada. Trzeba mieć czuja, patrzeć na sprawy pozasportowe, wychwytywać bodźce (patrz dziś CAVs), pamiętać historię, poprostu czuć NBA i zredukować ilość granych spotkań.
A teraz najważniejsze: We wcześniejszej fazie sezonu podawałem tu typy, możecie przeglądnąć. Co ciekawe: gdy był to typ na czuja z niezłym kursem, a analizę wymyślałem na siłę - typ wchodził lub niewiele się myliłem.
Gdy pisałem dwadzieścia linijek argumentów, żeby zaspokoić tutejszą publikę bo przecież argumenty musza być- typ był błędny.
Wniosek jest prosty, nawet tego się uczyłem na studiach na przedmiocie bodajże: analiza ekonomiczna: - analityk znając przeszłość, może podać prognozę przyszłości, ale nie może przewidzieć jaka przyszłość będzie.
Na przykładzie NBA: Oglądasz np. Pistons, przyszedł Griffin, wygrywają wszystko jak leci u siebie 5 winów z rzędu , aż nagle przyjeżdza Clippers z Williamsem, Harris wraca do Detroit, coś czuć w powietrzu i bierzesz Clippers po 2.5.
Dzisiaj miałeś Cavs po świetnym kursie, był bodziec, nowi gracze, nowe nadzieje itd, czuć było smród patrzac na 1.50 na Boston.
Pisałeś kiedyś Brodaty Żółw, że trzeba czekać na playoffy, wręcz przeciwnie, dla mnie najbardziej podniecająca część sezonu to regular, bo jest jak giełda. Kupujesz w dołku (po większym kursie),a jakas ekipa widzisz, że ma potencjał, jakis bodziec, jakieś info lub na czuja. W playoffach wszystko jest czytelniejsze i bardziej przewidywalne.
Zeby nie było wkleje kilka screenow i prosze nie usuwaj tego posta, podjąłem z Tobą polemikę wolność słowa musi być. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 7

laksiarz

Użytkownik
Portland Trail Blazers vs Utah Jazz ✅
Typ: Utah -2.5 pkt
Kurs: 2.70(Unibet)
Skupię się głównie na Jazzmanach. Po pierwsze świetna seria 8 zwycięstw z rzędu. Po drugie 6 z tych 8 meczów na wyjeździe. Są ewidentnie w gazie i Blazers może być ciężko pokonać ich u siebie w hali, gdzie jednak są zdecydowanie mocniejsi niż na wyjazdach. Ricky Rubio nie zagra i to brazylijczyk Neto zajmie jego miejsce, zmiana oczywiście na minus, jednak Neto nie jest przypadkowym gościem, potrafi poprowadzić grę i dorzuci kilka ważnych punktów zza łuku jak i wjazdami pod kosz. W rozgrywaniu pomogą na pewno Joe Ingles i świetny rookie Donovan Mitchell. Siłą Utah jest gra zespołowa i spodziewam się, że po raz drugi w tym sezonie pokonają Portland( pierwszy mecz na początku listopada, wygrana po dogrywce). Nie zapominam o sile rażenia duetu Lillard-McCollum, jednak przy zatrzymaniu ich liczników na ok. 25 pkt każdy może wystarczyć do pokrycia handicapu. Biorąc pod uwagę głównie zespołowość Utah i atrakcyjny kurs wystawiony przez buka na ten mecz idę w stronę -2.5 dla nich właśnie. Z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Portland - Utah
J. Nurkic under 14.5 pkt @ 1.72 unibetv✅✅ okragle 0 , tylko 14 minut i 4 rzuty

Utah świetnie pilnują pomalowane. Gobert ze swoimi długimi rekami będzie na niego czekał. Nie widze Nurkicia kompletnie dzisiaj. Czesto ma problemy z faulami a dziś w obronie będzie musiał więcej popracować. Portland mało będa grali pod kosz , raczej strzelanka z obwodu. Nurkić może kilka asyst rozdac do narożników, ale nie pozbiera w ataku, a gra tyłem do kosza z Gobertem jest arcy trudna. Ogladalem ostatni mecz Utah- Hornets. Howard był całkowicie odcięty od podań i sam też nie potrafil sobie wykreowac pozycji do rzutu skończył bodajrze z 7pkt. Podobny problem dzis czeka Nurkicia i mysle ze 15 pkt to za duzo dla niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Witam co powiecie aby zagrac dzisiaj sobie takie mecze
J.Jack under 13.5 to jest chyba pomylka sts az taka linia wczoraj jakas kontuzja nie wiadomo czy wogole dzisiaj zagrac
C.Lee over 6.5 co to jest wogole za linia na Cortneya smieszna tylko 7 pkit powienien rzcucic
J.Holiday under 13.5 dzisiaj wraca La Vinne wiec Justin powienien mniej rzutow oddac
Henzjonia over 12.5 kto ma w Orladno rzucac pkt Mario pare 3 rzuci
Simmons mniej 16.5 dzisaj moze byc pogrom z NYK wiec Simmons zagrac mniej minut i wogole ma kto te pkt rzcucac w Philadelphi
Jakie przemyslenia macie ?
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dobry ???? !
Popieram jak najbardziej Lee, ogromna pomyłka STSa, to tak jakby kurs na GSW w dzisiejszym meczu wynosił 1,9 - jak ktoś ma konto to grajcie.
Co do Simmonsa myślę, że niebezpieczny bet. Enes Kanter jest już na placu, co powinni leciutko podnieść ofensywę NYK. Embiid może grać mniej, wg mnie bo dużo ostatnio spotkań chopaki z Philly mają + Embiid dużo grał ostatnio, myślę, że może grać mniej minut ze względów zdrowotnych.
Reszta typów się nie wypowiadam, bo się nie znam.
Moje typy na dziś, wczoraj się nie sprawdziłem, brakło jednego kosza z tą Minnesotą :confused: :
76ers vs. NYK ✅✅✅ jaram się McConellem jak gruby kibic Philly nietrafionym osobistym Muddaya, chłopak włożył furę energii, pięknie się go oglądało, pięknie
wygrana Philly - 4.5
1,28

Knicks grają dzień po dniu, bd gośćmi, 76ers wyglądają dobrze w ostatnim czasie, poprawiła się im ofensywa przede wszystkim. W szeregach Nowojorczyków bd już Enes Kanter, mimo to bez Jednorożca, wg mnie dzisiaj nie ugrają, przewaga będzie oscylować moim zdaniem w okolicach 10,12 pkt.
Jazzmani vs. SAS ✅✅✅ było ciężko, w momencie jak przegrywali bodaj 12 pkt. myślałem że bd kaput
wygrana Utah + 4.5
1,30

Jazz w ogniu, nie ma kto upilnować Donavana Mitchella za bardzo, obrona nie wyrobi na nogach, nie mają zbytnio warunków, żeby pokryć strzelbę Inglesa ( wczoraj 24pkt. ) - to najbardziej na nich liczę w tym spotkaniu.
Rudy Gobert kontra Aldrige - RG powinien zaliczyć swoje staty. No i grają w Utah. Wprawdzie grają back to back, ale spodziewam się wyrównanej walki ze strony Utah, stąd 5 punkcików im dodaje.
GSW vs. Suns ✅✅✅ Golden Stejty zrobili pogrom
wygrana Warriors - 8.5
1,29

Co tu dużo mówić - nie ma za bardzo kto grać w drużynie z Arizony, niestety Booker i Ulis raczej już zagrają w tym meczu, aczkolwiek Warriors powinni ugrać. Obawiam się partyzantki Słońc, jeżeli będzie siadać mogą niestety powalczyć, wszechstronność Golden Stejtów mam nadzieję zrobi swoje, BTW. Durant powinien poszaleć.
POWODZENIA!
:rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 7

laksiarz

Użytkownik
Rzut oka na dzisiejsze spotkania i od razu wpadło coś ciekawego. GSW vs Phoenix. Spodziewam się gradu punktów. Phoenix to woda na młyn dla Golden State, słabo bronią i preferują szybkie kontry, krótkie akcje, co powoduje mnóstwo oddanych rzutów w tym meczu, szczególnie za 3 ze strony GSW jak i Phoenix. Można z tego łatwo wysnuć overy. Przy przyzwoitej formie rzutowej Phoenix może paść bardzo dużo punktów w meczu ok. 240 na moje oko. Przy słabej formie rzutowej Phoenix może wejść bardzo duży handicap GSW -20 i więcej. Jednak ja idę w stronę overu punktowego zawodników. Linie wystawione na poziomie średnich z sezonu dla Duranta, Thompsona i Curryego to jak dla mnie duża okazja. Można zagrać każdego z nich, waham się między splash brothers, ale stawiam na Curryego.
Typ: Steph Curry over 25 pkt
Kurs: 1,85 (Unibet)
Godz: 4:30
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie będę powielał ale ode mnie tak:

Utah vs San Antonio
Typ: Utah oraz under 197,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 3,1 (Unibet)

No Utah niby dzień po dniu, ale co oni tam się zmęczyli z tymi Portlandami. Na pewno trochę siła ofensywna straci na mocy, bo dzień po dniu jednak organizm tak łatwo się nie regeneruje, tym bardziej że do Portland mają kawałek. Nawet bez Rubio ogrywają rywali aż miło. Trójeczki wpadają, nawet Crowder coś pograł i to nie najgorzej! W San Antonio wypada Aldridge, więc siła ofensywna drastycznie spada. Parker też pewnie nie zagra i Murray. Szkoda trochę kontuzji Rubio, ale Nutki nie powinny mieć problemów z zastopowaniem Spurs. Moim zdaniem to będzie underowy mecz i chociaż linijka jest nisko ustawiona to ja ryzykuje i idę w stronę gospodarzy oraz under 197,5!
Detroit vs NOP
Typ: Davis under 28,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,85 (Unibet)

No tutaj krótko i na temat. Davis dwa dni wcześniej zagrał 50 minutowy mecz z dwoma dogrywkami i zanotował niesamowitą linijke. 44/17 do tego 6 przechwytów i 3 bloki. Teraz staje naprzeciwko Griffinowi i Drummondowi. Dwóch rosłych graczy, to nie byle kto w obronie. Wiadomo, że Blake skupia się na ofensywie, a obrona nie jest jego atutem. Jednak panowie we dwójkę powinni, przynajmniej swoimi gabarytami ograniczyć tego strzelca i po takim wysiłku jaki miał w meczu z Brooklyn nie chce mi się wierzyć żeby osiągnął powyżej 28,5 pkt.
a tak na czuje to idę w takie typy:
Chicago vs Orlando under 215,5 (1,87) ✅ ✅ ✅
Brooklyn vs Clippersy under 222,5 (1,89) ✅ ✅ ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom