>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2018

Status
Zamknięty.
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Godzina:two:00
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks
Typ: Bucks -5,5
Kurs: 1,6
Bukmacher: Totolotek
Analiza:Spotkanie 5. z 15. drużyną konferencji wschodniej. Milwaukee w tym sezonie prezentują się naprawdę przyzwoicie i już praktycznie zapewnili sobie udział w play-off. Są też w dobre formie, gdyż na ostatnich 10 spotkań przegrali tylko 2. Myślę, że kibice ekipy Bucks mogą być zadowoleni z ich postawy. Co innego jeśli chodzi o Atlantę. Tutaj kibice raczej nie mają zbyt wielu powodów do zadowolenia. Po dobrym zeszłym sezonie, w którym zajęli 5. miejsce po sezonie zasadniczym, w tym już nie mają żadnych szans na play-off i zajmują ostatnią pozycję . Atlanta na wyjazdach gra słabo, na ostatnich 10 spotkań wygrali zaledwie 2. Spodziewam się tutaj pewnego zwycięstwa Milwaukee.

Godzina: 1:00
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Toronto Raptors – Miami Heat
Typ: Toronto -5,5
Kurs: 1,6
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Spotkanie liderów konferencji wschodniej z 8. drużyną tej samej konferencji. Toronto to najlepszy zespół w lidze pod względem meczów domowych. Mają bilans 23-4. Robi wrażenie. Toronto ma serię 5 wygranych z rzędu i w każdym z tych spotkań ten handicap okazywał się trafny. Miami po dobrym okresie zdecydowanie osłabło i na ostatnich 10 spotkań wygrało zaledwie 3. Myślę, że w tym spotkaniu uwidoczni się lepsza forma zespołu gospodarzy i tylko polepszą swój i tak świetny bilans meczów domowych.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Oklahoma vs Clevland
Typ: Jordan Clarkson poniżej 15,5 pkt ✅ :plus ✅
Kurs: 1,85 (Unibet)

No cóż tym razem biorę na tapetę mecz w Oklahomie. Nie chce typować zwycięzcy, bo o to trudno w takim meczu. Idę w stronę nowego zawodnika Clevland Jordana Clarksona. Debiut mu się udał, to trzeba przyznać, zdobył 17 punktów w meczu przeciwko Bostonowi i miał skuteczność 7/11 w tym 3/4 za 3 pkt. Teraz kolejny ciężki bój z Oklahomą. Zakładam, że Westbrook, główny rozgrywający OKC wróci na ten mecz i da popalić nowym zawodnikom Clevland. Nie wydaje mi się żeby Cavaliers znowu wznieśli się na takie wyżyny i zagrali kolejny super mecz. Nowi póki co fajnie się wkomponowali, ale nie będzie tak przy każdym meczu. Przy super skuteczności i zagraniu 23 minut Clarkson uzbierał ostatnio 17 pkt, ale moim zdaniem ta linijka za wysoko dla niego ustawiona i nie uzbiera już znowu tylu oczek. Nie jest to elitarny obrońca, a skuteczności też za dobrej nie ma. OKC u siebie nie pozwoli gościom rozwinąć skrzydeł i mam nadzieję, że bardziej skupią się na zatrzymaniu rywali. Idę w under tego pana. Powodzenia!
Dallas vs Sacramento
Typ: Dallas i poniżej 205,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,75 (Unibet)

Typ za względu na spotkania bezpośrednie. Ostatnie 5 meczów pomiędzy tymi ekipami to underowe wyniki. Dallas trochę osłabione, Sacramento tragiczne w ataku. Chociaż tutaj to i nawet mogą wygrać. Ja daje Dallas i under.
Denver vs SAS
Typ: SAS + 6,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,79 (Unibet)

Na ostatnie 17 meczów pomiędzy tymi ekipami 16 razy zwycięsko wychodzili Spurs! Dla mnie to bardzo ważna historyczna statystyka i nawet nie przeraża mnie fakt osłabień w SAS czy mecz dzień po dniu!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nuggets -4,5 @ 1,78 Unibet✅
Nie lubię stawiac przeciwko moim Spurs ale jestem zmuszony. Rozumiem, ze nie zagrają LMA i Kawhi ale tak czy siak skład bez nich wygląda najbardziej nędznie od? No właśnie nie pamiętam. Trzech emerytów, jako tacy Green oraz Mills a reszta? Tona złomu i mięso armatnie bo niestety tak można tylko określac graczy typu Forbes,Bertans, Lauvergne, Anderson, czy nawet Murray. Oczywiście to wszystko w większości młodośc ale nie dająca żadnych dobrych rokowań. Spurs sa po zaciętym meczu z Utah, troche podłamująca porażka. Tam sie postawili ale przeciwko Dever już wątpie. 3 miejsce tak czy siak dalej twierdze mają zaklepane. Co by sie nie działo i tak tam ciągle są. Co z tego, ze przegrają z Denver jak i tak Sota pewnie przegraz Houston a Oklahoma dalej bedzie niereguralna. I tak bez Kałaja, z masami kontuzji, najsłabsza grą od 20 lat można sie doczłapać do PO na 3 miejscu. Nuggets z kolei nie wiem czy chcą grać w PO czy nie ale robi sie już gorąco od miejsca szóstego w dół. Jazz oraz Clippers sa po za ósemka ale wyglądają na rozpędzone ekipy i teraz trzeba łapać takie mecze jak ze Spurs w tak słabym składzie jako dar od losu. Myśle, ze Denver to wygra pewnie. Z Utah było bliziutko jeżeli chodzi o Spurs więc drugi raz tak raczej nie bedzie. Zobaczymy kolejne spotkanie Spurs w jakims dziwnym zestawieniu a i nie zdziwie sie jak Gasol czy Parker pojawią sie na kilka minut.
Na h2h nie patrzę. Jest przerażające dla Nuggets ale dawno nie mieli aż tak podanej na tacy wygranej ze Spurs.
Jokić over 17,5 @ 1,7 unibet✅
Najlepsza opcja na zawodnika moim zdaniem na tę noc. Nikola trzyma wysoką, równą formę. I tak pytanie, kto dzisiaj ma go zastopowac wśród Spurs? Lauvergne, Bertans, Gasol? Dwaj pierwsi to porażka na tych pozycjach natomiast Pau przeciwko Utah sporo sie napracował i zagrał dużo jak na Jego wiek bo 33minuty.
 
U 53

ultimatewarrior

Użytkownik
3 typy na jeden mecz na dziś:
wynik do przerwy/ mecz Denver Nuggets/Denver Nuggets 1.86 ⛔
Denver Nuggets -5.5 1.9 ✅

Denver Nuggets powyżej 106.5 pkt 1.83 ✅

bukmacher: B365

Dziś widzę wysoką wygraną Nuggets, wczoraj Spurs miało bardzo ciężkie spotkanie z Utah i dzisiaj nie widze przy takich oklicznosciach jak roster Spurs, ich forma, mecz po meczu, oraz forme i gre Denver by było inaczej. Denver świetnie gra na własnym parkiecie, potrafili niedawno wygrać z Golden State. Ja nie za bardzo widze tutaj możliwości by te spotkanie mogło być na korzyść Spurs.. kompletnie nic na tym nie przemawia, a grają bardzo bardzo przeciętnie i starsznie ogarniczeni są ofensywnie.. przecież Denver Nuggets mogą sami im rzucic dziś ze 120-130 pkt. Spurs jak przekroczą 100 pkt to będzie dobrze. Widze dziś pewną i wysoka wygrana Nuggets.
WYNIK: 117-109
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Mordko jezeli ogladasz Cavaliersow w tym sezonie to wiedzialbys, ze nie obstawia sie 1x2 w ich spotkaniach ;) tylko over/under. Niestotne kto i z kim gra. To jest po prostu nieoplacalne i powatrzane wiele razy na forum - sprobuj cos innego zaatakowac ????
Mistrzuniu granie over/under w nba dla mnie to jak rzut monetą ???? Linie są wystawiane na styk, nie wystawiają ich amatorzy, co innego w Europie, Zupełnie inny zespół jest w tym momencie, sam wiele razy grałem przeciwko Cavs w tym sezonie, jestem tu od wtorku więc jakieś typki będą się pojawiały z Nba jak i z Europejskiej koszykówki, radzę śledzić działy, każdy ma swój sposób na grę więc szanuje Twój tok rozumowania.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Toronto Raptors - Miami Heat
typ: Toronto Raptors handicap -7,5 ⛔
kurs: 1.84 (fortuna)
Do meczu mało czasu więc dość krótko - mecz odbędzie się w Air Canada Centre, gdzie przed własną publicznością Toronto jest w stanie ograć każdego, na obecną chwilę Raptors mają najlepszy bilans w lidze przed własną publicznością (23-4) do tego są w końcu liderem na wschodzie, dzisiaj okazja do polepszenia bilansu i do przedłużenia serii 5 zwycięstw z rzędu. Miami co prawda to dość wymagający przeciwnik. Lekko ponad miesiąc temu obie ekipy mierzyły się ze sobą także na parkiecie w Kanadzie, wtedy górą byli zawodnicy z Miami - wygrali 90-89, ale w tamtym meczu Toronto musiało sobie radzić bez K.Lowry&#39;ego a Miami byli w dobrej formie, teraz ta sytuacja jest odwrotna, bo forma Miami nie powala, K.Lowry jest zdrowy a Raptorsi pokazują w ostatnich meczach, że są piekielnie mocni (w ostatnich 5 spotkaniach: zwycięstwo z Portland różnicą 25 pkt, z Memphis 15 pkt, z Bostonem 20 pkt, z NY Knicks 25 pkt oraz ostatnio z Charlotte 20 pkt.) dlatego też uważam, że dzisiaj Toronto bez problemu poradzi sobie z przyjezdnymi.
Powodzenia!
 
L 7

laksiarz

Użytkownik
Na szybko dzisiaj bo nie było czasu i mecze już ruszają..
2 typy do ako. Milwauke Bucks -5.5 handicap po kursie 1.68 i over 4.5 asysty Gorana Dragica po kursie 1.7
Ako kurs 2.86 Sory, że bez jakiejkolwiek analizy, w Milwaukee się można domyśleć, mocni u siebie z Atlantą która tankuje. A Dragic taka czujka, będzie ciekawy mecz, trzeba będzie szukać pick and roll z Whitesidem i reszty graczy, powinien te 5 asysyt rozdać, jednak on prowadzi grę Miami większość czasu. Z fartem!!
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Clippers 1,50✅

Ogólnie tak rzucę swoje 3 grosze ponieważ dyskusja się wywiązała na poprzedniej stronie, typuje głównie koszykówkę europejska i na NBA prędzej czy później się i tak wtopi, ciężko to ogarnąć decydują fragmenty spotkań b2b i umiejętności i iq poszczególnych graczy, fajna liga do oglądania ale beznadziejna do typowania w dłuższym okresie czasu. Liga dla pozerów którzy zarabiają krocie.
Kolego, nie chcę tu wyjść na toksyczną osobę bo na poprzedniej stronie też był mój wpis na ten temat, ale odpuść sobie proszę ocenę czy NBA opłaca się grać czy nie.
Ewentualnie zaznacz wyraźnie: Moja Wyjaśniatora gra się nie opłaca.
Nie jest moim celem kozaczenie, zobaczcie, wpisuje się raz na jakiś czas, nie chce gwiazdorzyć.
Dodaje kolejnego screna (3 dodałem na poprzedniej stronie) z wczorajszej nocy, nie by gwiazdorzyć, lecz by obalać pewne nieprawdziwe tezy, że NBA taka zła do grania.
A na dzisiaj tak na czuja, delikatnie pogram w jakimś dublu under 221.5 w Oklahomie. Liczę, że po 2 meczach nieobecności Russela i Carmelo trochę stracą siły w ofensywie. Raz,że nie wiadomo czy wszystko 100 proc ok pod względem zdrowotnym, dwa, że 2 mecze przerwy to stracą trochę na zgraniu, ograniu.
Oglądałem Cavs z Bostonem i lepiej wyglądali w obronie. Boston dorzucał do 99 pktów w samej koncowce jak mecz był rozstrzygnięty. Co do offense Cavs to liczę, że po tych 121 pktach na Bostonie, teraz rzucą mniej...
pozdrawiam
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Kolego, nie chcę tu wyjść na toksyczną osobę bo na poprzedniej stronie też był mój wpis na ten temat, ale odpuść sobie proszę ocenę czy NBA opłaca się grać czy nie.
Ewentualnie zaznacz wyraźnie: Moja Wyjaśniatora gra się nie opłaca.
Nie jest moim celem kozaczenie, zobaczcie, wpisuje się raz na jakiś czas, nie chce gwiazdorzyć.
Dodaje kolejnego screna (3 dodałem na poprzedniej stronie) z wczorajszej nocy, nie by gwiazdorzyć, lecz by obalać pewne nieprawdziwe tezy, że NBA taka zła do grania.
A na dzisiaj tak na czuja, delikatnie pogram w jakimś dublu under 221.5 w Oklahomie. Liczę, że po 2 meczach nieobecności Russela i Carmelo trochę stracą siły w ofensywie. Raz,że nie wiadomo czy wszystko 100 proc ok pod względem zdrowotnym, dwa, że 2 mecze przerwy to stracą trochę na zgraniu, ograniu.
Oglądałem Cavs z Bostonem i lepiej wyglądali w obronie. Boston dorzucał do 99 pktów w samej koncowce jak mecz był rozstrzygnięty. Co do offense Cavs to liczę, że po tych 121 pktach na Bostonie, teraz rzucą mniej...
pozdrawiam
Właśnie wyszedłeś na toksyczną osobę atakując mnie bez powodu, wyślij mi statsy z 2-3 sezonów że na tym zarabiasz a nie wklejasz jakieś kuponiki z tygodnia czy tam dwóch ???? Nie sztuką jest trafić przez kilka dni parę typów i uchodzić za ura bura w dziale.
Policz zainwestowane jednostki i yeld i wtedy porozmawiamy, wyszedłeś w tym momencie na kompletnego amatora i beczka śmiechu w sumie ????

Może brałeś lekcje od BakczySaraya? Tego zbanowanego frustrata który zainwestował 7500zł w Atlantę kilka dni temu mówiąc że to BANK ? ????

Pozdrawiam
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Dzisiejsze -6,5 na bucks całkowicie przesądziło o olaniu tego regular sezonu. Kolejny raz jakaś patologiczna końcówka meczu uwala mi zakład. Szkoda hajsu
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Trudna kolejka dzisiaj jednak da się coś wybrać.

Wybieram:
Detroit 1,22- będzie rewanż za ostatnią kompromitację na hali Jastrzębi, typ oczywiście można dać do jakiejś kombinacji, Atlanta b2b, tankują by dostać gracza w drafcie
Indiana 1,50-jeśli marzą o Play offach muszą wygrywać takie spotkania, o Brooklynie pisałem, zwykła dużyna europejska, nie można ich zlekceważyć bo potrafią odwracać wyniki spotkań, mam nadzieję że Oladipo podoła z kolegami
Boston 1,50- obawiam się tego meczu jednak podpowiada mi instynkt że po porażce z Kawalerią Boston będzie zmotywowany i zagra lepiej w ataku i pokona clippersów, własna hala będzie mieć tutaj duże znaczenie i liczę że Irving i Tatum i Jaylen Brown będą mieli lepiej nastawione celowniki

Ako:2,75 stys⛔

Tak się typuje NBA, na czuja, nie pomagają żadne wyświechtane analizy chyba że chodzi o konkretnych graczy na linie punktowe typu rzuci czy nie rzuci,decydują fragmenty spotkań i iq koszykarskie zawodników i umiejętności,dyspozycja dnia i b2b, z absencjami czarują i strzałkami spadającymi w dół żebyś się tym sugerował i abyś wtapiał bo to PRZECIEŻ NBA najlepsza liga ŚWIATA fajnie opakowana i nagłaśniana, a ludzie to grają a bukom &quot;w to graj&quot;, nie próbujcie mi też wmówić że gra się TYLKO under/over w NBA, bo chyba strzele sobie w stopę, handicapy na wygrane też są ustawiane na styk, liga pozerów którzy zarabiają krocie, decyduje dyspozycja dnia i trafianie do tego tam kółeczka ???? Powodzenia wszystkim!
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
DUBEL:
Orlando Magic - Charlotte Hornets
typ: zwycięstwo Charlotte Hornets ✅✅
kurs: 1.47 (sts)
Bedzie to 3 spotkanie obu ekip w obecnym sezonie i pierwsze na parkiecie w Orlando, wcześniej obie ekipy dwukrotnie spotkały się na hali w Charlotte, gdzie w obu tych spotkaniach górą były Szerszenie, wygrywając najpierw 29 października 120-113 a następnie 5 grudnia 104-94. Pomimo tego, że Charlotte na wyjazdach gra dość słabo bo udało im się wygrać tylko 8 na 26 spotkań to uważam, że dzisiaj przerwą serię 4 porażek z rzędu (warto tu zaznaczyć, że te 4 porażki były z o wiele mocniejszymi zespołami i też na trudnych terenach jakimi są Denver, Portland czy też Utah, które w ostatnim czasie jest w mega formie, zresztą tak samo jak Toronto z którymi ostatnio polegli przed własną publiką) W szeregach Hornets każdy jest zdrowy i warto tu zacytować trenera S.Clifforda :“This is the first time I can remember in a while, we had 14 guys in practice, it was good.” Natomiast zespół Magic kadrowo wygląda o wiele gorzej niż w poprzednich bezpośrednich starciach, lider zespołu A.Gordon co prawda jest na liście jako questionable ale zapewne nie zagra w tym spotkaniu tak jak w poprzednich 7 meczach, z powodu kontuzji biodra, podobnie N.Vucevic który również zmaga się z kontuzją i jego powrót jest przewidziany na końcówke Lutego. Dlatego też Hornets powinni mieć ułatwione zadanie, muszą przede wszystkim zająć się E.Fournierem oraz M.Hezonja, którzy w ostatnim spotkaniu przeciwko Bulls łącznie zdobyli 46 pkt. Dla Hornets będzie to także okazja do przedłużenia passy zwycięstw z Orlando Magic do 10 spotkań.
New York Knicks - Washington Wizards
typ: Washington Wizards handicap -4,5 ✅✅
kurs: 1.85 (sts)
W tym roku oba zespoły już miały okazję ze sobą zagrać, 4 stycznia na hali w Waszyngtonie Czarodzieje pokonali drużynę z Nowego Jorku 121-103, dzisiejsze spotkanie na pewno będzię się trochę różnić od tamtego meczu a jest to spowodowane kontuzjami, w zespole Knicks na pewno nie zobaczymy K.Porzingisa a w szeregach Wizards zabraknie J.Walla, T.Fraziera (złamany nos), oprócz nich nie wiadomo na ten moment czy zagra T.Satoransky, który w ostatnim meczu przeciwko Chicago po zderzeniu z B.Portisem uderzył głową o parkiet i nie do końca wiadomo jak poważny jest uraz, mam nadzieję jednak, że zobaczymy go w tym spotkaniu bo przeciwko Bykom zagrał bardzo dobre spotkanie rzucając 25 pkt. i dokładając do tego 6 asyst, 3 zbiórki i 2 przechwyty. Pomimo tego, że Wizards mogą mieć problem w tym meczu na pozycji rozgrywającego to uważam, że NY Knicks nie będą w stanie ograć drużyny M.Gortata i nie przerwą serii 7 porażek z rzędu, ich ostatnie 10 spotkań to zaledwie 2 zwycięstwa i to z niżej notowanymi rywalami z Phoenix oraz z Brooklynem. Nie wygląda to dobrze i ich gra także pozostawia wiele do życzenia, Wizards powinni to wykorzystać.
łączny kurs: 2.72 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Detroit vs Atlanta
Typ: Detroit powyżej 108,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs; 1,91 (Unibet)

Napiszę tylko, że Atlanta zagra bez Schroedera, Bezemora i Illasovy. Czyli tak naprawdę bez 3 najważniejszych ogniw w tym badziewnym składzie. Niedawno bo 11 lutego Atlanta ograła u siebie Detroit 118:115. W tym właśnie meczu wspomniana trójka zdobyła 52 pkt. Mam nadzieję, że chłopaki z Pistons potraktują to jako rewanż i zbiją mocno Atlantę. Można dawać też Detroit -9,5 po kursie 1,84.
Portland vs GSW
Typ; zwycięzca 1 kwarty - Portland ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,45 (Unibet)

Od jakiegoś czasu oserwuje GSW i jak wolno i ociężale wchodzą w mecze. Generalnie jak dla mnie trochę im się nie chce, i trochę lekceważą rywali. Olewają obronę i dopiero jak ktoś odskakuje to włączają drugi bieg. Specjalnie policzyłem ich ostatnie 12 pojedynków i tylko 4 na 8 wygrali w 1 kwarcie! Dzisiaj jadą do Oregonu na trudny teren i moim zdaniem Portland powinno się na nich rzucić od początku. Mecz pewnie wygra GSW, ale jest spora szansa, że 1 kwarta padnie łupem Portland.
A tak na czuja to idę w coś takiego:
Orlando vs Charlotte typ: over 212,5 pkt, kurs: 1,91 ⛔ ⛔ ⛔
Boston vs Clippers typ: Clippers +5,5 kurs: 1,85 ✅ ✅ ✅
Memphis vs OKC typ: OKC -3,5 kurs: 1,9 ✅ ✅ ✅
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mocny dubelek
Heat + 8,5 @ 1,72 + Pistons -6,5.@ 1,52 AKO 2,30 Unibet???? Pistons patologia- zabrakło 1pkt, bardzo rzadko grywam jakies handi ujemne powyzej 5 czy 6 i na długo podziekuje
Kursy wystawione na spotkanie Sixers vs Heat sa po prostu śmieszne. Rozumiem, ze Phila ostatnio fajna seria wygranych u siebie a Miami dość słabo i to b2b no ale litości takie coś? Spotykają sie ekipy o podobnym ( póki co wyższy posiada Miami) potencjale a doświadczenie zdecydowanie dla gości. W dodatku to jest NBA. Gdyby było z 1,5 na Phile to bym tego nie ruszał ale tak to grzech nie spróbować. Szykuje sie piękne starcie świetnych ale szklanych centrów (Embild młodziutki i jednak z czasem bedize urazów co raz mniej). Pierwsze piątki porównywalne, jedynie chyba wyraźniejsza przewaga Miami na rozegraniu gdzie jednak Dragic jako klasyczny rozgrywający z dużym IQ i świetną techniką robi różnice. Ławka chyba silniejsza u Heat, dodatkowo teraz mają tam Wade&#39;a, który swoim doświadczeniem i oddaniem dla tego klubu powinien z czasem sporo wnieść. Nie ma co więcej analizować, to jest NBA i bardziej trzeba tutaj argumentować typ po śmiesznym kursie na Phile niż granie w stronę Miami.
No i jak Detroit tego nie wygra pewnie to ja dziekuje. Atlanta bez Schrodera i Bazemore&#39;a czyli traca na starcie jakies 30% siły. Blake chyba poszedł do Pistons z myślą, ze jednak powącha cos tych PO, chociaż nie wiem jaki mu przedstawili plan długofalowy.

Osobno równiez bet w ktorym pokładam duże nadzieje

Pacers win &amp; over 213,5 @ 3,1
Unibet
Indiana musi wygrywać takie spotkania jak chcą marzyc o miejscach 4-5. Oczywiście, ze to raczej ekipa własnego parkietu ale potrafia czasem zaskoczyc ładnie jak chociażby niedawno z Bostonem. boje sie jednego, ze Oladipo myslami przy weekendzie ale kurcze no bez jaj Brooklyn ostatnio żałosny. Tracą mase pkt a Indiana sporo rzuca. Lubia odpalać za 3 i mam nadzieje, ze tymi trojkami nabiją troche pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 53

ultimatewarrior

Użytkownik
Boston Celtics - LA Clippers
LA Clippers +5
1.90 ✅
bukmacher: b365

Boston gra bardzo słabo ostatnimi czasy, szczególnie maja problemy z atakiem, jak Irving nie pociągnie tego wózka to nie za bardzo ma kto. Tatum z Brownem ( a zwłaszcza ten drugi) kompletnie pogubieni w grze ofenswyniej, jakby stracili na sile tak od stycznia i graja później swojego poziomu. Także defensywa bardzo slabo się prezentuje co pokazal ostatni mecz przeciwko Cavs gdzie rozrzucani byli jak małe dzieci po całym parkiecie, i nikt nie nadążał z kryciem. W ogole Stevens nie ma pomysłu na ten kryzys bo jak oglądam mecze to w kolo Macieju to samo. LAC w formie, po trejdach fajnie to wszystko wygląda, są w gazie. Handicap +5 jak najbardziej do gry.
Detroit Pistons - Atlanta Hawks
Detroit Pistons -10.5
1.90 ⛔
bukmacher: b365

Pistons 3 porażki z rzedu, dziś graja z Atlanta Hawks która jest po wyjazdowym meczu z Milwaukke Bucks. Dziś Shroeder, Ilyasova i Bazemore nie zagrają. Myślę, że można zagrać na handicap minusowy Detroit.

Utah Jazz - Phoenix Suns
Utah Jazz -12
1.90 ⛔
bukmacher: b365

Phoenix Suns tank mode, może się skończyć -20 spokojnie w tym meczu, Utah 10 zwycięstw z rzedu, mysle ze bez problemu pokryją linię. Zwlaszcze ze graja u Siebie.
Porland Trail Blazers - Golden State Warriors
Golden State Warriors -6.0 1.90 ⛔
bukmacher: b365
Tutaj zdecydowanie gram na handicap minusowy w strone gości. Golden Ostatnio w wyśmienitej formie strzeleckiej, kieruje się typem takim a nie innym po tym co ogladalem w meczu Portland - Utah, gdzie Portland bardzo slabo zagralo w defensywie, jak i w ofensywie. A wiadomo Golden State bardzo szybko przechodzą z obrony do atatku po ofensywnych zbiorkach czy przechwytach, a z taka obrona Portland ma problemy, dziś raczej nie maja jak zwolnic gry na długie akcje i będą musieli isc na wymiane ciosow, a to raczej skończy się dla nich dwucyfrowa porazka
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dobry!
Dobra passa betów w ostatnim czasie, miejmy nadzieję, że się utrzyma ????
Na dzisiejszą noc coś takiego ode mnie :

NO I SIADŁO ! 13/14 JAK NA RAZIE Z OSTATNICH BETÓW

Nets vs. Indiana ✅ chciałbym powiedzieć, że weszło gładko, ale Nets się postawili
wygrana Pacers + 4,5
1,30

Nets powinni pójść po rozum do głowy i zacząć bić się ! ... ale o draft. Ich partyzantka jest niebezpieczna jednak w tym sezonie nic grubszego nie ugrają. Wprawdzie grają u siebie Siateczki, ale Indiana jest ładnie poukładaNA, lepszy offense, lepszy defense. Liczę na All Stara Oladipo, trójki Bojana, i dobre FG - leciutko ponad 48% i brak skuteczności Brooklynu.
Orlando vs. Hornets ✅ zmitrężona przewaga Charlotte, zwyciężył ten kto miał mniej tragiczną skuteczność w końcówce, Kemba tróją poratował
wygrana Charlotte + 4,5
1,30

Orlando powinni być bez Gordona, Vucevic nie gra, Payton działa w Arizonie - kto ma grać?
Dobre pytanie. Ofensywa powinna być na niskim poziomie, z obroną nie lepiej. Charlotte mają się ostatnio dobrze ( nie licząc przegranych z takimi ekipami jak Utah Jazz, czy Denver Nuggets lub blowout z Torotno ), moim zdaniem będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony zmotywowani po porażkach.
Portland Trail Blazers vs. GSW ✅ Portland grali podręcznikowo, sędziowie też pomogli
over 216,5
1,30

Obie drużyny lubią trafiać do kosza, myślę, że Golden Stejty w obronie żyłować się zbytnio nie bd, a Portland z dobrej obrony raczej nie słynie.
AKO : 2,20
POWODZENIA Z BUKIEM!
:rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 4,7K

root

Użytkownik
Dawno mnie nie było w tym dziale, na dziś są praktycznie same &quot;pewniaki&quot; ja wybrałem 3 mecze do AKO z kursami w okolicy 1.50
✅ AKO Indiana Pacers 1.55 + Washington Wizards 1.50 + New Orleans Pelicans 1.45 = 3.37 forBet ✅
Brooklyn Nets - Indiana Pacers 2 1.55 forBet ✅ 103-108 ✅

Mecz jednej z pozytywnych zaskoczeń konferencji wschodniej (Indiana Pacers) z drużyną która od kilku sezonów gra o nic, nawet nie może przytankować w skutek idiotycznych wymian poprzedniego GM&#39;a Netsów - Billy&#39;ego Kinga, od czasu pozbycia się swoich picków za weteranów minęło już kilka lat, nowy GM próbuje odbudować drużynę na młodych zawodnikach i być może w końcu mu się to uda, niestety nie w tym sezonie w którym kontuzje przeszkodziły w marzeniach o tym by wyjść w końcu z dna tabeli wschodu, pożytek z ich picku latem będą mieć Cleveland Cavaliers.
Indiana Pacers celuje w jak najwyższe miejsce na wschodzie, mogą spokojnie powalczyć o 4 pozycję, a żeby mieć na to szansę takie mecze muszą po prostu wygrywać i Victor Oladipo powinien ich do zwycięstwa w spotkaniu z Netsami poprowadzić.
edit:
Pacers też wyrwali zwycięstwo w 4 kwarcie no i walka na wschodzie będzie do końca bardzo ciekawa, ekipy jak Pacers, Wizards, Bucks czy nawet Sixers prezentują bardzo wyrównany poziom i tak naprawdę nie wiadomo która z tych ekip na koniec będzie 4, a która 7.
Nie mówiąc już o czołowej trójce - Cavs, Celtics i Raptors też stoczą ciekawy bój o pierwsze miejsce, choć póki co Raptors wciąż odjeżdżają faworyzowanym przed sezonem rywalom.

New York Knicks - Washington Wizards 2 1.50 forBet ✅ 113-118 ✅

Czarodzieje bez Walla grają bardziej zespołową i skuteczną koszykówkę, dlatego w MSG pod nieobecność największej gwiazdy miejscowych Knicksów - kontuzjowanego Kristapsa Porzingisa powinni łyknąć gospodarzy tego spotkania bez problemów.
edit:
Czarodzieje zaserwowali nam dzisiaj prawdziwy rollercoaster do przerwy przegrywali 21 punktami 72-51 by w drugiej połowie pozwolić Knicksom rzucić tylko 41 pkt, podczas gdy sami zdobyli w drugiej odsłonie aż 67 pkt ???? Wielki comeback Wizards, a ja już nie bardzo w nich wierzyłem po tym co pokazali w pierwszej połowie.
New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers 1 1.45 forBet ✅ 139-117 ✅

No i na koniec Anthony Davis będzie dziś nękał Lakersów, którzy nie mają na niego odpowiedzi pod koszem i myślę, że to w głównej mierze zadecyduje o wygranej Pels, na dodatek Jeziorowców zasilił niedawno Isaiah Thomas, który z racji swojego wzrostu jest ogromną dziurą w obronie i nad którym przewagę wzrostu powinni wykorzystywać obwodowi Pels a zwłaszcza Jrue Holiday.

edit:
Pelikany wygrały łatwo pewnie i przyjemnie ???? 42 pkt i 15 zbiórek Antka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Na dzisiaj tylko 2 spotkania i chyba warto pojsc w strone Denver. Kursy juz spadaja, w Milwaukee nieobecności dzis Brogdon, Henson i Dellavedovy czyli badz co badz 2 starterow i rolesa. W Denver nieobecny tylko Śliwka, pomijam nieobecnosci Millsapa i Teletovica z Bucks bo tych panów nie ma prawie caly sezon, Denver juz dawno sie przestawilo na granie bez Millsapa, o ile w ogole nastawilo sie na granie z nim, bo Paul tylko 16 spotkan zaliczyl na poczatku sezonu i wychodzi mi ze na tym etapie sezonu bardziej jednak oslabione jest Bucks. Obie druzyny wydaja sie byc w formie, Bucks maja bilans nawet 8-2 w ostatnich 10, ale z kim oni grali w tym okresie: Nets x2, Knicks x2, Orlando, Atlanta, Bulls, 76ers bez Embiida i Redicka na dodatek u siebie, tu nabili sobie 8 winow, jak grali z kims troche lepszym, z Miami, Minnesota to juz przegrywali, a to tez zadne contendery, ja podaje w watpliwosc ta forme Bucks, ogladalem ostatnio pare ich spotkan i oni w ataku nawet z tym Bledsoe dalej czesto mecza bułę, najlepszym przykladem jest 3 kwarta z Miami, gdzie przegrali 30:8, a Miami bez Olynyka i Waitersa jebli run 23:4 wlasciwie konczac emocje w tym spotkaniu. Strzelam ze Bucks mieli najlatwiejszy terminarz w ostatnim czasie. Denver jak to Denver dla mnie to zawsze jest druzyna nieobliczalna, ale jednak ostatnio grali ze ZDECYDOWANIE lepszymi ekipami a ich Last10 to 7:3, ograli w tym czasie GSW, OKC w pelnych skladach, Spurs oslabione, Hornets, Knicks, Mavs i Phoenix, ulegli tylko Houston i Spurs na wyjezdzie i Bostonowi i wlasciwie to 3 bardzo silne zespoly w pelnych skladach, braklo tylko Leonarda, ktory tez nie gra wlasciwie caly sezon, i takze Hayward, ale te druzyny graja dobrze od dawna bez nich. W moim odczuciu duzo lepszych rywali mialo Denver i sporo lepiej sobie z nimi radziło. Niepokoi tylko slump Denver na wyjazdach, ale jednak trzeba im oddac ze ostatnio pokonywali naprawde świetnych rywali, lepszych niz Bucks. Jokic swoja droga, ale kluczem do zwyciestwa moim zdaniem bedzie obwod Nuggets: Murray, Burton, Harris, ktorzy ostatnio radza sobie niezle i mam nadzieje ze ich dobra gra zaowocuje zwyciestwem. Denver musi sie mocno spiac jesli chce sie utrzymac w pierwszej 8-ce i byc w PO, bo Utah, Clippers, Pelikany nadciągają.
Milwaukee Bucks - Denver Nuggets
@2,20
✅✅✅ pewny win Nuggets
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom