>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panowie, jak widzicie mecz Indiana-76ers?
Kursowo najbardziej wyrównany mecz dzisiejszej nocy, a ja wlasnie lubie takie spotkania.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Panowie, jak widzicie mecz Indiana-76ers?
Kursowo najbardziej wyrównany mecz dzisiejszej nocy, a ja wlasnie lubie takie spotkania.
kursowo wyrównany i prawidłowo bo tak też sie zapowiada, ciężko wskazać faworyta bo go nie ma w tym meczu, wydaje mi się że Indiana ogarnie ale to wróżenie z fusów, może się wydarzyć cokolwiek, bez sensu grać ten mecz wdg mnie
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Denver vs Warriors
Typ: Punkty, zbiórki i asysty według gracza – wliczając dogrywkę, Jamal Murray ponad 24,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,85 (Unibet)

Znalazłem coś ciekawego z tych wszystkich meczów. Zacznę od tego, że ta linijka tego młodziaka pokryła się w jego ostatnich 7 meczach! Notuje naprawdę klasowe występy, potrafi zebrać i świetnie asystuje. Jego ostatnie 5 meczów to odpowiednio: 33/5/3, 18/1/6, 14/8/4, 15/5/5, 18/5/5. Czyli wychodzi na to, że nawet jeżeli jakiś mecz mu nie wyjdzie i nie trafia zbyt często to stara się rozgrywać, walczyć o zbiórki i obsługiwać kolegów. Generalnie mecz z Warriors powinien obfitowac w punkty, są to dwie stricte ofensywne drużyny (Warriors to hybryda, ale póki co nie chce im się jeszcze grać w obronie) i powinien to być mecz na wymianę ciosów. Denver jakby trochę odżyło w tych ostatnich meczach. Przegrywali końcówki dosyć pechowo i mam nadzieję, że po tym emocjonującym meczu z OKC uwierzą w swój potencjał. Murray ma 20 lat i kariera dopiero przed nim, ale nawet przy niższym wyniku jest to gracz, który bierze na swoje barki odpowiedzialność za grę i nie boi się rzucać. Powodzenia!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Oferta na wszystkie mecze dzis juz dawno jest taka jak zawsze a na OKC - LAL albo same kursy na mecz albo brak. O co chodzi z tym meczem ? Ktoś nie gra bo woli obejrzeć superbowl na żywo haha ?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
nie chce nikogo bronić broń Boże, ale naprawdę podając każdy typ ryzykowny z NBA w jednej nocy i bilans 3/2 to nie jest w sumie źle.
Kolejny raz wychodzi to, że nie stawia się w żadnej dyscyplinie overy/undery na bramki,punkty,gemy itd.
Ja ani razu w swoim życiu nie postawiłem grubej kasy na over/under.
Handicapy - tak zdarza się. Ale nigdy nie over/under. Bo to tak naprawde 50/50 moim zdaniem. Tu coś nie wejdzie, tam coś nie wejdzie, jest przestój w grze i potem nici z typu.
Gdyby nie grał na punkty to miałby 3/3. Minnesota dobry typ z minusem, Houston też no i Utah też.
Nie grajcie na overy/undery, plis ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Akurat te typy Bakczysaraja były dobre. Tylko, że z nim jest problem, że napisał wejdzie mi 5/5 i jestem o tym święcie przekonany. A w NBA tak nie ma że wszystko wchodzi, takie są realia. Typ na Utah był bardzo dobry, ale szczerze jakbym wiedział, że nie zagra Mitchell to bym się zawahał...dobrze że tego nie wiedziałem ; D
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ponawiam pytanie czemu nie ma kursow na OKC LAL ? albo jak juz sa to tylko na mecz bez dodatkowych.. reszta meczy normalnie
 
M 23

marles90

Użytkownik
ponawiam pytanie czemu nie ma kursow na OKC LAL ? albo jak juz sa to tylko na mecz bez dodatkowych.. reszta meczy normalnie
Na forBET pojawią się między 15:00 - 16:00 - takie info otrzymałem od supportu, ale dlaczego nie ma to nie chcieli powiedzieć :/ Pewnie kombinują jak nie dać nam wygrać ????
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks
typ: Milwaukee Bucks handicap -4,5 ✅✅✅ 94-109
kurs: 1.85 (sts)
Niedawno obie ekipy spotkały się ze sobą - 27 stycznia na parkiecie w Milwaukee, gdzie Kozły wygrały to spotkanie 116-91, przez ten czas wiele się nie zmieniło, Brooklyn na pewno nie jest wygodnym terenem ale Giannis i spółka powinni sobie poradzić, są na pewno w lepszej formie niż Nets, którzy o nic nie grają.
Niestety brak czasu na większe rozpisywanie się i podawanie argumentów za Milwaukee, powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Utah w gazie, wygrali 5 kolejnych spotkań, z silnym u siebie Detroit, Toronto, Golden State, Phoenix i San Antonio. Szacun. Gram ich dzisiaj po kursie 2,0 z Pelikanami
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tutaj na mecze Utah vs Pelikany czy Denver vs Charlotte szedłbym w over. Charlotte i Utah już dawno zapomniały, że obroną nic nie wygrają i idą w mocną wymianę ciosów. Jak dla mnie jest to ciekawe zestawienie. mecz w Nowym Orleanie over 215,5 ✅ ✅ ✅ a w Denver over 219,5. ✅ ✅ ✅
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Sacramento vs Chicago
Typ: Poniżej 211,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,91 (Unibet)

Idę w kolejny mecz poniżej ustawionej linijki. Mecz gorszego Boga, jak to pisali na pewnym portalu o NBA. Dwie drużyny, które aktualnie wiodą prym w kierunku czołowych lokat w drafcie. Chicago ma 6 porażek z rzędu i czar prysł z ich dobrej i naprawdę ciekawej gry. No ale zaczęli za dobrze sobie radzić i przy absencjach Dunna i Markannena oraz oddaniu Mirotica ich siła ofensywna mocno podupadła. Grają na wyjeździe z Sacramento w których pewnie znowu wolne dostaną najważniejsi zawodnicy i Ci najbardziej doświadczeni. Moim zdaniem to będzie mecz na nietrafianie. W Chicago teraz to naprawdę trudno kogoś znaleźć do seryjnego rzucania. LaVine dalej forsuje rzuty, gra nierówno i próbuję trafić za wszelką cenę tą trójeczkę. Grant, Zipser, Lopez czy Holiday to zapchajdziury na ten moment. W Sacramento, gdy siedzą ich czołowe postaci, to w ogóle trudno kogoś wymienić. Colein Stein, Fox, Hield, Bogdanovic przy braku ruchu bez piłki i wolnym rozgrywaniu nie powinni za wiele porzucać. Linijka według mnie zachęca do obstawienia na under i też w to idę. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Indiana-Washington
Typ; 2
Kurs 2.07
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada się rywalizacja ekip Indiany Pacers oraz Washington Wizards.. Goście są moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów, gospodarze wygrywają u siebie bardzo dużo spotkań, są niepokonani od 6 kolejnych spotkań w których praktycznie w każdym rzucili ponad 100 punktów. Indiana zajmuje obecnie 6 pozycję w konferencji wschodniej oraz 4 miejsce w dywizji centralnej , Indiana na swoim parkiecie jest zespołem niezwykle mocnym , ale moim zdaniem goście sa w stanie tutaj powalczyć, tym bardziej iż w obecnym sezonie są na lepszej pozycji i zanotowali więcej zwycięstw pomimo mniejszej ilości rozegranych spotkań. Washington wygrywa również w swojej dywizji , jest lepszy od Miami Heat. Ja poszukałbym tutaj overa w punktach i wygranej przyjezdnych, goście zawsze dużo punktów rzucają na obcych boiskach, więc myślę że w tym meczu będzie podobnie. Goście ostatnio mają lepsze wyniki niż gospodarze w spotkaniach bezpośrednich , moim zdaniem mogą tutaj zwyciężyć jeśli dobrze wejdą w to spotkanie, Stawiam na wygraną przyjezdnych w przedziale 1-6 punktów. Stawiam na dokładny wynik 105 : 110.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Wstrzymałbym się z typowaniem meczu Wizz przed składami. Roto wskazuje że Collison, Turner , Oladipo są questionable. Turner to klucz do tego spotkania. Pięknie wyciągnie Gortata z pomalowanego na czym skorzysta wspomniana dwójka.Z drugiej strony pewnie Marcin limitowane minuty i przejmie go Morris. Jeżeli Oladipo i Turner beda grali to gram Indiane , jeżeli obaj out czarodzieji. Może zdąże zanim kursy polecą.
Oladipo, Collison out, w s5 Joseph i Stephenson. Oboje prezetuja ostatnio bardzo dobra forme no i wraca Turner. Odpuszczam typowanie tego meczu, choć warto dodać, że bez Oladipo w tym sezonie Indiana grała 5 spotkań i 5 przegrała.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam, zdaję się że nikt nie zarzucił meczi Miami więc ja cos poskrobię

Miami Heat VS Orlando Magic
Miami -7.5
@1.80

Miami ostatnio nie pokazuje wielkiej klasy, ale w porównaniu do dzisiejszego rywala mają okazję aby przerwać serię trzech porażek.
Orlando na ostatnie 20 spotkań tylko 4 wygrali do tego wciąż nie zagrają u nich dzisiaj
J. Isaac
N. Vucevic
T. Ross

Powróci za to A. Gordon
W zespole Miami powraca U. Haslem oraz H. Whiteside
Brakuje wciąż
D. Waiters
O. White
R. McGruder

Małe statystyki leaderów drużyn
Team Leaders:
Orlando:
Points: Aaron Gordon (18.4)
Assists: Elfrid Payton (6.2)
Rebounds: Nikola Vucevic (9.3)
Miami:
Points: Goran Dragic (17.2)
Assists: Goran Dragic (4.7)
Rebounds: Hassan Whiteside (11.7)
Jak widać w zespole Orlando zabraknie Vucevica, więc jednego z leader&#39;ow pod względem zbiórek natomiast w Miami wraca Whiteside, a więc leader pod względem zbiórek.
Uważam, że linia 7.5 jest jak najbardziej w zasięgu graczy z Miami ????

Powodzenia ????

 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Nie wiem skąd Ty bierzesz te informacje ale, że Oladipo dziś nie zagra to wiedziałem rano.
Nie wiem skąd Ty bierzesz te informacje ale, że Oladipo dziś nie zagra to wiedziałem rano.
Po 1. Napisałem dwa zdania, których widocznie nie rozumiesz skoro pytasz. Dla jasności napiszę raz jeszcze - rotoworld.
Po 2. Nie każdy siedzi cały dzień przed komputerem. Fajnie , że wiedziałeś rano takie rzeczy, naprawde zmienia to moje życie w tym momencie o 180 stopni.
Po 3. Wypadałoby o tym wspomnąć pisząc analize to typu na to spotkanie.
Witam, zdaję się że nikt nie zarzucił meczi Miami więc ja cos poskrobię

Miami Heat VS Orlando Magic
Miami -7.5
@1.80

Miami ostatnio nie pokazuje wielkiej klasy, ale w porównaniu do dzisiejszego rywala mają okazję aby przerwać serię trzech porażek.
Orlando na ostatnie 20 spotkań tylko 4 wygrali do tego wciąż nie zagrają u nich dzisiaj
J. Isaac
N. Vucevic
T. Ross

Powróci za to A. Gordon
W zespole Miami powraca U. Haslem oraz H. Whiteside
Brakuje wciąż
D. Waiters
O. White
R. McGruder

Małe statystyki leaderów drużyn
Team Leaders:
Orlando:
Points: Aaron Gordon (18.4)
Assists: Elfrid Payton (6.2)
Rebounds: Nikola Vucevic (9.3)
Miami:
Points: Goran Dragic (17.2)
Assists: Goran Dragic (4.7)
Rebounds: Hassan Whiteside (11.7)
Jak widać w zespole Orlando zabraknie Vucevica, więc jednego z leader&#39;ow pod względem zbiórek natomiast w Miami wraca Whiteside, a więc leader pod względem zbiórek.
Uważam, że linia 7.5 jest jak najbardziej w zasięgu graczy z Miami ????

Powodzenia ????
Gordon jest out na dziś i na jutro z Cavs. Co tylko sprzyja typowi. Miami bierze to spokojnie.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Sacramento - Bulls
Lavine over 17.5 @ 1.83 iforbet 27pkt pokryte na poczatku 3 kwarty ✅
Sacto najgorzej broni obwód z całej ligi. Liczę na co najmniej 3-4 trójki Zacha. Do tego też sporo minut i zapewne dużo rzutów z gry bo w Chicago mały szpital plus odejście Miroticia. W ostatnich dwóch spotkaniach bez leczących się Markkanena i Dunna oraz Nikoli brał dużo na siebie i sporo rzucał zdobywając 21 i 23 punkty, na słabej skuteczności. Oba zespoły cieniują i mecz powinien być na styku. Liczę na kolejny mecz 20+ w jego wykonaniu.
Utah- Pelicans
Jazz over 106.5 pkt @1.6 iforbet 133pt pokryte 9min przed końcem ✅
W Jazz zagra rewelacyjny Mitchell, który mocno przyśpiesza grę więc to kilka posiadań dodatkowych powinno być. Wraca też Hood który potrafi przymierzyć za3. Słusznie ktoś tu wskazywał over, bo wszystko na to wskazuje. Jednak mnie Pelikany nie przekonują. Słabszy mecz Davisa i już ze 100 mogą nie wyjść. Zresztą od około 2 miesięcy więcej niż 110 oczek Jazzmani stracili tylko z GSW i Houston więc ligową czołówka jeżeli chodzi o intensywność gry. NOP potrafi mieć przestoje, wybieram inny typ po trochę mniejszym kursie. Jazz ostatnie mecze to run and gun . Wygrywają wszystko jak leci, więc po co to zmieniać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam na dziś kilka typow, ktore sprawdzilem będąc w domu ale nie zdaze napisać analizy bo juz pozna godzina a jestem w pracy. Rano moze jak będę mieć siłe napisze czym sugerowałem.
Fox over 14,5 pkt @1,80 Fortuna⛔⛔
B. Bogdanovic Over 13,5 pkt @1,75 Forbet✅✅✅
Payton over 14,5 pkt @1,83 Forbet⛔⛔
Jokic under 17,5 pkt @1,80 Forbet✅✅
Jazz win @1,93 Fortuna✅✅
Portland win @2,05 Forbet⛔⛔
Clippers - Mavericks under 211,5 pkt Forbet✅✅
Powodzenia!
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Na ostatnie 12 meczy Denver z Charlotte bryłki wygrały 8 razy.W siedmiu spotkaniach obie ekipy nie przekroczyły 219 pkt.Dlatego na dzisiaj proponuję taki oto typ
Denver win&amp;under 218,5 pkt 2,95@ Unibet 121-104 ⛔⛔⛔
 
U 53

ultimatewarrior

Użytkownik
GOLDEN STATE WARRIORS - OKLAHOMA CITY THUNDER

GOLDEN STATE WARRIORS -10.0 1.90 BET365 ⛔ 105-125


Dziś w Oracle Arena Golden State Warriors podejmą ekipę Oklahoma City Thunder która obecnie notuję bessę i ma serial czterech porażek z rzędu, zaś gospodarze w ostatnim meczu po zaciętym widowisku ulegli nieznacznie na parkiecie rywala Denver Nuggets przegrywając 108-115. Dzisiejsze spotkanie będzie rewanżem za listopadową porażkę w Chesapeake Energy Arena, kiedy to gospodarze z Oklahomy wygrali gładko 108-91.Po dobrym styczniu, koszykarze z OKC złapali lekką zadyszkę, brak Robersona który dawał dużo defensywie. Podczas jego nieobecności w pierwszej piątce, gdy starterem jest Ferguson notują -11.3 punktów na 100 posiadań, zaś gdy Roberson wychodził w starting 5. mieli +14.2 punktów na 100 posiadań. To bardzo wymowna statystyka. Drugim czynnikiem niepowodzeń OKC jest bardzo słaba dyspozycja ławki rezerwowych. Abrines, Patterson i leciwy Felton, nie dają za dużej wsparcia, i podczas gdy liderzy Oklahomy Westbrook, George i Melo Anthony odpoczywają na ławce notują duży minus w statystyce +/- podczas ich obecności na parkiecie. Do tego dochodzi ostatnio bardzo słaba gra Russela Westbrooka który często oddaje wiele niepotrzebnych rzutów z nieprzygotowanych pozycji. Golden State Warriors wygrali 9 z ostatnich 10 spotkań na własnym parkiecie z dzisiejszym rywalem. Biorąc pod uwagę bardzo slabą dyspozycję w ostatnim czasie ekipy gości skłaniam się do gry na GSW z ujemnym handicapem -10.5. Nie sądzę by dzisiejszy mecz był tym przełomowym i prognozuje tutaj pewną i wysoką wygraną aktualnych mistrzów NBA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom