>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2011

Status
Zamknięty.
william 84

william

Użytkownik
Orlando Magic - New York Knicks
Typ: NYK +7 ✅

Analiza: Najpierw rzut oka na ostatnie wyniki Magic: ostatnie sześć spotkań rozgrywają u siebie, pojedynek z Knicks będzie ich siódmym z rzędu meczem na własnym parkiecie. &quot;Home Trip&quot; zaczęli od porażki z borykającymi się z kontuzjami Hornets, co było sporą niespodzianką. Następnie podrażnieni porażką ograli słabo dysponowanych tego dnia Lakersów. Później przyszła łatwa wygrana ze słabiutkimi Wizards i kolejna niespodzianka - porażka z innym outsiderem - Sacramento Kings. Następnie wygrane z będącymi w małym remoncie Thunder i Bobcats.

NYK natomiast od momentu trade&#39;u Anthony&#39;ego i Billupsa zaskakuje. Porażka z najsłabszą drużyną ligi Cavaliers chwały im nie przynosi, natomiast niedzielne zwycięstwo z Miami Heat na pewno tak. To pokazuje, jak nieobliczalną drużyną są obecnie Knicks. Mają niesamowity potencjał ofensywny z zabójczym duetem Amar&#39;e-Melo. Do tego &quot;grający trener&quot; Billups. W defensywie dobrą robotę robi młody Fields.

Magic natomiast nadal są na etapie zgrywania pod niedawnej wymianie. Nie wróżę im sukcesów w tym sezonie. Howard jak zwykle robi swoje, ale reszta drużyny nie przejawia większego entuzjazmu w grze. Magic są jakby trochę wypaleni, sami nie wierzą, że mogą coś ugrać w tym sezonie. Dobre mecze przeplatają bardzo słabymi.

W dzisiejszym (jutrzejszym) meczu liczę na to, że nakręceni Knicks jeżeli nie wygrają to przynajmniej dotrzymają tempa Magic. Mam nadzieję, że Amar&#39;e i Melo postarają się powalczyć na deskach i &quot;wyfaulować&quot; Howarda. Turiaf również powinien &quot;pomęczyć&quot; Dwighta.

Jednymi słowy liczę na zacięty mecz, i na to że NYK pokryją 7,5-punktowy handicap. Dla odważniejszych czysta &quot;dwójka&quot; na Knicks po pięknym kursie w okolicach 3,5-4.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja tez myslalem nad tym typem na hc +7 dla Nicks i chyba to zagram, ewentualnie zwieksze do 8.

Tak na szybko na razie bez anallizy

Indiana-GOlden State 1

Portland- Houston 1

Rakiety ostatnio rozpedzone jednak PTB przegraloz Atlanta i nie wierze, ze pozwolą sobie na drugą proazke z rzedu u siebie.Powinni wykorzystac przewage pod koszem.

Philadelphia-Dallas 2 1,75

Mavericks sa podczas serii wyjazdowej a tutaj moze sie zdarzyc slabszy dzien jednak licze, ze tak sie nie stanie. Sa swiadomi, ze Lakers zaczeli grac nas woim poziomie i te 3 wygrane przewagi nie sa w tym wypadku dużą przewagą. Watpie czy 76 znajda odpowiedz na Dirka.

Minnesota-LAL hc -9

Lakers dostali jakiegoś kopa od all star weekend. 2 wygrane u siebie oraz dwie na gorących terenach. Świetnie funkcjonuje gra pod koszem. Minnesota bez szans i tylko kwestia rozmiarów porazki
 
undisputed 3

undisputed

Użytkownik
Orlando Magic - New York Knicks
Typ: NYK +7

Analiza: Najpierw rzut oka na ostatnie wyniki Magic: ostatnie sześć spotkań rozgrywają u siebie, pojedynek z Knicks będzie ich siódmym z rzędu meczem na własnym parkiecie. &quot;Home Trip&quot; zaczęli od porażki z borykającymi się z kontuzjami Hornets, co było sporą niespodzianką. Następnie podrażnieni porażką ograli słabo dysponowanych tego dnia Lakersów. Później przyszła łatwa wygrana ze słabiutkimi Wizards i kolejna niespodzianka - porażka z innym outsiderem - Sacramento Kings. Następnie wygrane z będącymi w małym remoncie Thunder i Bobcats.

NYK natomiast od momentu trade&#39;u Anthony&#39;ego i Billupsa zaskakuje. Porażka z najsłabszą drużyną ligi Cavaliers chwały im nie przynosi, natomiast niedzielne zwycięstwo z Miami Heat na pewno tak. To pokazuje, jak nieobliczalną drużyną są obecnie Knicks. Mają niesamowity potencjał ofensywny z zabójczym duetem Amar&#39;e-Melo. Do tego &quot;grający trener&quot; Billups. W defensywie dobrą robotę robi młody Fields.

Magic natomiast nadal są na etapie zgrywania pod niedawnej wymianie. Nie wróżę im sukcesów w tym sezonie. Howard jak zwykle robi swoje, ale reszta drużyny nie przejawia większego entuzjazmu w grze. Magic są jakby trochę wypaleni, sami nie wierzą, że mogą coś ugrać w tym sezonie. Dobre mecze przeplatają bardzo słabymi.

W dzisiejszym (jutrzejszym) meczu liczę na to, że nakręceni Knicks jeżeli nie wygrają to przynajmniej dotrzymają tempa Magic. Mam nadzieję, że Amar&#39;e i Melo postarają się powalczyć na deskach i &quot;wyfaulować&quot; Howarda. Turiaf również powinien &quot;pomęczyć&quot; Dwighta.

Jednymi słowy liczę na zacięty mecz, i na to że NYK pokryją 7,5-punktowy handicap. Dla odważniejszych czysta &quot;dwójka&quot; na Knicks po pięknym kursie w okolicach 3,5-4.
ogladales chociaz jedno z trzech spotkan NYK po tym tradzie? Anthony ballhoguje ile wlezie.. razem z Amare oddaja multum niepotrzebnych rzutow.. obrona to dno, nie maja zadnego help defens, zadnego pojecia o rotacji w obronie,a 1 on 1 defense nie wspomne.
Z Miami wygrali tylko dlatego iz Miami zagralo bardzo ale to bardzo slabo po tym runie w drugiej kwarcie NYK, i od tamtego momentu wszystko siadło.. A jesli ogladalbys mecz, z pewnoscią bys byl tego swiadom,
a juz o porazce z najslabszą ofensywą w lidze czyli Cavs nie wspomne,
wiec prosze nie wypisuj bzdur prosze.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
TYle, ze kazdy z nas wie o tym, jak Orlando opiera sie na Howardzie. A dzisiaj Howard bedzie walczyć z godnym rywalem pod koszem, ktory jest prawie takim samym atletą, co prawda nie kapitalnym obrońcą typu Garnett, duncan czy Gasol ale zawsze
 
undisputed 3

undisputed

Użytkownik
TYle, ze kazdy z nas wie o tym, jak Orlando opiera sie na Howardzie. A dzisiaj Howard bedzie walczyć z godnym rywalem pod koszem, ktory jest prawie takim samym atletą, co prawda nie kapitalnym obrońcą typu Garnett, duncan czy Gasol ale zawsze

naprawde az szkoda slow.. ludzie.. ogladacie NBA? widziales Amare w obronie przeciwko Howardowi w tym sezonie? przeciez ten czlowiek co rzuci.. to tyle samo odda po drugiej stronie parkietu a najczęsciej o wiele wiecej, kazdy lepszy center robi z Amare pod koszem to co mu się żywnie podoba..
 
william 84

william

Użytkownik
naprawde az szkoda slow.. ludzie.. ogladacie NBA? widziales Amare w obronie przeciwko Howardowi w tym sezonie? przeciez ten czlowiek co rzuci.. to tyle samo odda po drugiej stronie parkietu a najczęsciej o wiele wiecej, kazdy lepszy center robi z Amare pod koszem to co mu się żywnie podoba..
Oglądam mecze w miarę możliwości i w miarę regularnie. Widziałem Knicks przeciwko Millwauke i pierwszą połowę meczu z Heat. Po pierwsze, wątpię aby Amar&#39;e grał przeciwko Howardowi. W pierwszej piątce na centrze wyjdzie najpewniej Ronny &quot;Furiat&quot; Turiaf, który potrafi bronić. Moim zdaniem z ławki powinien zagrać również Shelden Williams, który ułomkiem nie jest. Amar&#39;e wbrew pozorom też potrafi bronić, jest w czołówce blokujących ligi, ale nie zawsze mu się chce. Podobnie z Melo. Amar&#39;e powinien grać na PF i pomagać podwajać Howarda.

Ale NYN przede wszystkim opierają swoją grą na ataku, z czego słynie ich coach Mike D&#39;Antoni. Knicks mają mega-ofensywny potencjał, wystarczy tylko zgrać ich do kupy - z meczu na mecz powinno to wyglądać coraz lepiej. Melo powinien już ochłonąć i grać coraz rozważniej, staranniej selekcjonować rzuty. Jeżeli Knicks się rozpędzą, to nawet 40 punktów Howarda może nie wystarczyć.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Magic -7
Kurs: 1.91⛔⛔116:110, jak ja uwielbiam, gdy brakuje 1 punktu⛔...
Buk: bwin
Masówka leci na Knicks. Uważam, że rywalizacja rozstrzygnie się na korzyść Magików. Znacznie szersza ławka, przewaga parkietu. Knicks, to na chwilę obecną Melo - Billups i Stoudemire. Całego meczu ta trójka nie będzie grała. Ławka Orlando znacznie lepiej wypada na tle ekipy z Nowego Jorku. Liczę, że w końcu przy braku obrony Knicks obudzi się Arenas.
Po prostu kluczem będzie jak spisze się ławka Orlando, a Stat nie będzie miał łatwej przeprawy przy Howardzie, który ostatnio prezentuje dobrą formę, więc mój typ, to -7 Orlando @ 1.91
Z resztą moich propozycji można zapoznać się na mojej stronie, gdzie link znajduje się w podpisie.

/Edit
Jacques. 2:0 h2h, więc czas na win. Nawet bez Boguta powinni dać radę. Przewaga parkietu powinna pomóc.✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A dzisiaj Howard bedzie walczyć z godnym rywalem pod koszem, ktory jest prawie takim samym atletą, co prawda nie kapitalnym obrońcą typu Garnett, duncan czy Gasol ale zawsze
Kogo masz na myśli ? Turiafa ? Bo przecież nie Amare będzie go krył. Według mnie z taką formą Dwighta Howarda nie ma się co zastanawiać tylko brać zwycięstwo Magic.
Ponadto podoba mi się kurs ~ 2,70-2,80 na Pistons. Bucks bez Boguta to zupełnie inna drużyna niż normalnie. Pisons po całym tym zamieszaniu ze strajkiem itd. wyglądało bardzo dobrze przeciwko Utah. Trener Kuester zostanie przynajmniej do końca sezonu, więc zawodnicy nie mają wyjścia muszą grać. Ponadto po całym tym wydarzaniu wszyscy gracze startują z &quot;czystą kartą&quot; więc każdy teraz podwójnie zmotywowany do walki o miejsce w składzie. W tym roku dwa mecze h2h i dwa razy górą Pistons.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Kolega wyżej bardzo dobrze napisał, Howard może nawet rzucić 40 pkt. Ostatnio gra on wyśmienicie i ja pobieram wlasnie punktowy over✅ na niego. NYK graja szybka koszykówkę, a Orlando mało też ich nie rzuca. Wiec Howard według mnie bedzie miał możliwość sie dziś wykazać, o ile nie złapie głupich fauli, choć ostatnio u niego z tym znacznie lepiej.
Nie wiem także czemu nikt nie wspomniał o Bucks✅, Detroit ostatnio gra bardzo słabo, choc gospodarze patrząc na ich ostatnie spotkania niby tez nie prezentują sie najlepiej to jednak u siebie powinni dzis ogarnąć Tłoki. Drużyna Tłokow z dziesiątkowana przez kontuzje. Na wyjazdach nie graja najlepiej o czym świadczy ich bilans. Myślę ze mozna tu takze próbować under✅, bo obie ekipy jakimiś tuzami w ataku nie sa. A wątpię aby Tłoki chciały forsować tempo
widzę ze panowie w trakcie pisania prze zemnie kilku zdań już coś wspomnieli o Bucksach
Edit by Jacques
Shawne Williams na Howarda ? Ostro XD
raczej myślałem o szybkiej grze Knicks
Tak tak, Ja tylko opisałem sytuacje po 1 kwarcie gdzie Howarda krył Williams : O
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 22

insomniaus

Użytkownik
NYK + 14✅
Mavs + 5✅
Spurs + 8 ⛔
ako 2,21⛔⛔⛔
Orlando przeplata dobre mecze strasznie przeciętnymi a NYK ma kim straszyć w ofensywie licze na w miarę wyrównany mecz ze wskazaniem na Orlando ale nie spodziewam sie wygrana + 15 punktów. Mavs sa w gazie, niby 76 walczą o PO ale czy dadzą rade wygrać 6 punktami jezeli w ogole im sie to uda? Szczerze wątpię. Spurs bez Parkera ale to jak narazie najlepsza drużyną sezonu zasadniczego nie wierze w ich porażkę 9 punktami mimo gry na wyjeździe z zawsze groźnymi Grizzlies.
 
N 196

nicks

Użytkownik
cisza? Wiec zaczne
gralem na utah z bostonem ale jaz to pepiki nie nawidze ich za caly sezon licze na phenix moze odpoczeli jak carter nash hill beda wypoczeci i wejda w zawody pojada rondo allena pirca nie pisze o reszcie bo moim zdaniem glowny czynnik to run and gun i 3 point licze na lepsza skutecznosc phx i zrobia co nie zrobili utah
phx 3.25
oklahoma -7,5 kurs 1,9 oklachoma z kazdy robi runy po nascie pkt ale to sa jezdzcy bez glowy z la sie nie udalo ale z indiana grajaca day to day wejda jak w maslo powod atletyzm i ogolny poziom i wlasne podworko

detroit 1,4
minesota zmeczona nie da rady takim atletom bad boys sie uspokoili chca i wygywaja i paka sie powieksza
ps pisalem z komorki a analizy dla ludzi w temacie bo szczegoly to dla prasy
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ktoś wie ,co dzisiaj z drużyną Houston- czy Scola rzeczywiście nie zagra z powodu kontuzji?
Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers 1
Handicap -9,5
Kurs 2,0 Sportingbet
OKC po serii 3 ciężkich meczy z SAS,Orlando i LAL .Wszystkie zakończyły się niekorzystnie dla ekipy BłyskawicKtoś wie ,co dzisiaj z drużyną Houston- czy Scola rzeczywiście nie zagra z powodu kontuzji?
Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers 1
Handicap -9,5
Kurs 2,0 Sportingbet
OKC po serii 3 ciężkich meczy z SAS,Orlando i LAL .Wszystkie zakończyły się niekorzystnie dla ekipy Błyskawic[z SAS i LAL przegrali minimalnie,po niezwykle zaciętym meczu) i teraz czas na przełamanie.
Bilans home OKC 20-9
Road Indiany 10-18.
Dodatkowo Pacers osłabione brakiem Mike&#39;a Dunleave&#39;ego.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Tak na szybko póki linia sie nie zmieniła. Dzisiaj mysle ze mozna zagrac na over 31,5⛔(punkty+asysty) Derricka. W tobecie jest wlasnie taka linia, natomiast w betssonie ta linia na to samo zdarzenie wynosi juz 33, niby nie wielka różnica, ale według mnie betsson ja lepiej oszacował. Juz to według mnie sprawia ze typ jest małym valubetem i należy to zagrać. Zaraz dopisze dlaczego.
Własnie w takich meczach Chicago, na ktore bukmacherzy wystawiaja granice plus/minus 185, Rose rzuca dość znaczna ilość punktów. Jednak ze wzgledu na to ze bukmacherzy nie wystawili na takie zdarzenie lini to pobrałem punkty+asysty i mysle, ze derick przegroczy dzis granice 25 pkt, nie znacznie ale to zrobi. Boje sie troche o jego asysty, jednak na te 7 liczę. Nastepnym czynnikiem moze wlasnie troche naginanym jest fakt, ze w tym sezonie Rose tylko dwa razy nie rzucił co najmiej w 3 meczach pod rząd 24 pkt. I dziś mam nadzieje ze to zrobi ponieważ w poprzednich dwóch meczach tego nie zrobił.
Ten typ przyszedł mi na mysl pierwszy. Czyje ze dzis ta granice przekroczy. Wiem, że Atlanta to solida ekipa z solidna obroną, ale tak jak napisałem czuje, ze dzis Rose mnie nie zawiedzie.
Co do Bozera to popieram, jesli punkty ma rzucać Rose ???? , a za zbiorki badz co badz teraz odpowiedzialność wział Noah to jak najbardziej można próbować.

Do tego myślę że warto dziś zagrać over 26,5⛔ (pkt i asysty) na Ramon Sessions. Na te chwile jest w swojej drużynie pierwszym asystentem oraz drugim strzelcem, ze sranie 5,5 asysty i 12,7 pkt. Nie daje to oszałamiającej ilości, ale statystyki mocno zaniża pierwsza cześć sezonu. Teraz jego gra sie znacznie poprawiła. Od ponad miesiąca na pierwszy rzut oka jego średnia asyst wzrosła co najmniej o 3-4 i na ta chwile myślę ze jest na poziomie 8-9, a często jest to liczba dwucyfrowa. Do tego jego zdobycze punktowe także znacząco się poprawiły i w praktycznie każdym meczu oscyluje w granicach 15, a nie zadko podchodzi pod 20(ostatnie 10 meczy to srednio 19 puntków). Jednak w ostatnim meczu ze składu na dluzszy okres wypadł pierwszy strzelec Cleveland, Jamison. I znaczaca czesc jego zdobyczy punktowych według mnie przejmie własnie Ramon, biorac ciezar gry na siebie. Dzis przyjdzie im się zmierzyć w roli gospodarza z drużyna z San Antonio, która przyjedzie osłabiona brakiem Parkera. SAS to to najlepiej grajaca druzyna obecnego sezonu. Nie ma jakiś mocno wyróżniających się zawodników(nie mowie ze nie ma gwiazd), ale graja bardziej zespolowa. Mysle że w dzisiejszym meczu Cleveland postawi ciezkie waruki przyjezdnym, dlatego nie odwaze sie grać handicapu w żadna stronę, bo tak naprawdę nie wiadomo jak im to wyjdzie. Natomiast mysle że swoje dziś zagra Ramon
Scola narazie nigdzie nie widnieje, jako nie grający w tym meczu
przez te cale pisanie przypaliłem makaron i sos do spaghetti
 
Q 0

qrnelix

Użytkownik
  • STATUS
    Day-to-Day
    Scola (knee) will play Tuesday against Portland, Jason Friedman of Rockets.com reports. (about 22 hours ago)

grał z portland zdobył 21 pkt, czyli nic mu nie jest
✅
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tak na szybko póki linia sie nie zmieniła. Dzisiaj mysle ze mozna zagrac na over 31,5(punkty+asysty) Derricka. W tobecie jest wlasnie taka linia, natomiast w betssonie ta linia na to samo zdarzenie wynosi juz 33, niby nie wielka różnica, ale według mnie betsson ja lepiej oszacował. Juz to według mnie sprawia ze typ jest małym valubetem i należy to zagrać. Zaraz dopisze dlaczego.
Scola narazie nigdzie nie widnieje, jako nie grający w tym meczu
Według mnie możesz się mylić, w tym spotkaniu Atlanta - Chicago pewnie będzie rządzić defensywa, oczywiście ktoś musi rzucać ale spodziewam się po 80-90 pkt obu drużyn, Rose na prawdę musiałby wziąć całą grę na siebie, a w końcu jest Boozer, Noah czy Deng. Mi z tego meczu np. odpowiada Boozer under 27,5 pkt + zbiórki, Carlos ostatnio przeciętnie moim zdaniem i teraz jak Noah wrócił to nie będzie tak zbierał co widać po ostatnich meczach. Rose też nie wiem czy bym nie zagrał under 33 pkt + asysty choć tu na pewno mam większe wątpliwości bo jego stać jak najbardziej na over.
✅✅✅
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
skoro dyskusja na temat dzisiejszych spotkań jeszcze nie ruszyła, to może zacznę od innej strony.
Bet365 do 5 marca trzyma zakłady na WIN IT ALL i na zwycięstwo w konferencji wschodniej i zachodniej.
Powiem szczerze, że kursy na niektóre drużyny są mocno wywalone. Z kolei na inne bezpodstawnie mocno zaniżone.
Kurs 2.00 na to, że Miami wygra konferencje wschodnią wywołał u mnie uśmiech politowania. Dwóch pozerów + niewiasta o statusie gwiazdy i brak zmienników.
Boston po kursie 2.80 też furory nie robi. Mnie się podoba kurs na Byki @ 7.50. Solidny skład, solidny defense, u siebie mocni, jak będą wygrywać na wyjeździe to kto wie, jak to się może skończyć.
Za Zachodzie Lakersów ani Spursów nie tykam. Podobają mi się Mavs @ 7.50 i Thunder @ 11.00. Pierwsi mają głęboki skład ze wszechstronnymi zawodnikami i po cichu wygrywają mecz za meczem. Drudzy mają młody i zawsze groźny roster, ostatnio uzupełniony Perkinsem i Robinsonem. Może być naprawdę ciężko wygrać 4 mecze z młodą drużyną z Oklahomy.
Na WIN IT ALL królują oczywiśce Heat i Lakers. Kurs na Celtics @ 5.00, Mavs @ 12.00 i Bulls @ 13.00, Thunder @ 21.00.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
cisza? Wiec zaczne
gralem na utah z bostonem ale jaz to pepiki nie nawidze ich za caly sezon licze na phenix moze odpoczeli jak carter nash hill beda wypoczeci i wejda w zawody pojada rondo allena pirca nie pisze o reszcie bo moim zdaniem glowny czynnik to run and gun i 3 point licze na lepsza skutecznosc phx i zrobia co nie zrobili utah
phx 3.25
Dla mnie Boston dziś wygrana jak nic, może być jeszcze odczute zmęczenie Phoenix, do tego wyjazdowe mecze wciąż, widać że dziadki już nie grają tak regularnie dobrze, Boston może u siebie zagrać dobrze w defensywie a wtedy Phoenix nie istnieje. Za nic w świecie dziś bym nie postawił na Suns, dla mnie nic za nimi nie przemawia a wręcz odwrotnie za Boston i nie wiem czy się skuszę handicapu.
✅✅✅
 
N 196

nicks

Użytkownik
no ale defensywa to jak ofensywa cos musi nie wyjsc aby weszlo drugie
dziadkow szujaj wiecej w bostonie
dzis widze phx po 3.25 i wyzej zmeczenie minelo byla mala przerwa i dzis bedzie zwyzka phx stoi przed duza szansa porownaj slady i zrozumiesz i wyobraz sobie przebieg i co moze zawiesc i nie jest ty napewno obrona na wlasnym parkiecie dzis dla bostonu nie moze zawiesc allen i pierce ja dzis w nich nie wierze to sie dla nich nie ulozy
phx 3.35
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Pani i Panowie, spójrzcie na kurs na Portland vs Sacto - 1,63 ✅. Wczoraj im mecz nie wyszedł, wysoka porażka z Houston. Ale ogólnie na wyjazdach mają serię 5 win, dziś powinni uporać się z Sacto, które ma u siebie bilans 8-22. Oni już powoli myślą o drafcie a nie o wygrywaniu raczej. Dodatkowo portland potrzebuje wygranej w bardzo ciasnej konferencji, tak więc czysty typ na Blazers, a kto wie czy hc -3 też nie padnie. Powinno być ok.
Drugi mecz to Houston z Clippers z handi +3 (@1,91) - zwrot. Ciężko będzie im wygrać, Clippers mają 0-2 z nimi, więc będą walczyć, ale to Rockets mają chyba jeszcze jakąś mobilizację aby powalczyć o PO. Wczoraj gładko pokonali Portland, dziś mogą pokonać LAC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom