>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2011

Status
Zamknięty.
william 84

william

Użytkownik
Bulls-Hawks +7

Bykiz agrają prawdopodobnie bez Boozera co jest dużym osłabieniem szczególnie pod atakująca tablica, tak więc moze byc w tym meczu ciekawie i wątpie w pogrom.
Dokładnie. Też zwróciłem uwagę na ten typ. +7,5 po kursie 1,85. Biorę w ciemno.

Ciekawie też wygląda linia w meczu Sixers - Celtics ustawiona na poziomie 190.5. Moim zdaniem śmiało można grać over. C&#39;s z drużynami grającymi szybko, ofensywnie (tak jak 76ers) sporo rzucają, jak i sporo tracą. Widać to na pierwszy rzut oka, patrząc na ostatnie wyniki. Celtics mocno osłabieni, rotacja dosyć poważnie zachwiana. Z ławki grają praktycznie same nowe nabytki. C&#39;s będą chcieli odkupić swoje winy za porażkę z Clippers. A Sixers pewnie zagrają swoje i powalczą o zwycięstwo. Granica 190 punktów powinna spokojnie pęknąć.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Witam, na te chwilę proponuje zagrać ✅over 33,5(pkt+reb)na Ala Jeffersona w meczu przeciwko Rapotom. W tym meczu według mnie powinno paść ponad 200 pkt, a duży udział w tych punktach po stronie przyjezdnych powinien mieć właśnie Al. W ostatnich meczach ten zawodnik bardzo regularnie rzuca ponad 20 pkt. Srednia z ostanich 10 meczy to prawie 26 pkt(w tym w jednym meczu mial tylko 4 pkt co znacznie tą średnia zaniża), do tego notuje średnio 8-9 zbiorek(srednia z sezonu to 9,3). Nastopnym dla mnie decydującym argumentem jest brak w dzisiejszym meczu drugiego strzelca i zbierającego Paula Millsapa, a ktoś go będzie musiał zastąpić. Dodatkowo nie pewny jest występ Kirillenki, który też zdobywa nie mało punktów. Na obronę Torronto bym nie liczył, ponieważ jest praktycznie najgorsza w lidze. Według mnie nic tylko grać
Al pokrył samymi pkt over, mial ich 34
Sytuacja w tym przypadku sie nie zmieniła. Jednak typ trochę tak gram over ⛔24 pkt w Tobecie, (betsson wystawił 34,5 pkt i zbiórek, ale to mniej pewne, choć także powinno wejść według mnie). Znowu nie zagra Millsap, Kirilenko pewnie już wróci(choć też do konca nie wiadomo), natomiast nie wiadomo jak zagra Harris(średnia 15,4 pkt na mecz), ponieważ w ostatnim meczu skręcił kostkę i doznał kontuzji palca, mimo to zakonczył ostatni mecz z bardzo przyzwoitym wynikiem. W ostatnim meczu, w którym nie padło jakoś wiele punktów i tak Al trafił 34 punkty i miał 8 zbiórek. Dzisiejszy mecz zapowiada sie także na overowy, bo na przeciw mormonów stanie drużyna, która traci najwięcej punktów w lidzę. Myślę, że podobnie jak w dwóch poprzednich meczach licznik Ala pokaże ponad 30 punktów
Następny typ który chodzi mi po głowie to over Howarda. Unibet i Tobet wystawiły linie na poziomie 22,5 pkt⛔(nie wiem dlaczego ale jak rano sprawdza tyle że w tym pierwszym kurs o 0,1 jest lepszy i wynosi 1,85. Jak Dwight ostatnio grał każdy wie. W ostatnich 10 meczach w których zagrał przekroczył tę linię w pięciokrotnie, niby tylko co drugi mecz przekraczał tą linie co może trochę odstraszać. Jednak w 3 z 5 meczy w których nie przekroczył tej lini miał 20pkt(Chicago I defensywa ligi), 14pkt(Miami 6 defensywa) i 20pkt (NOH 3 defensywa). Z Bobkami także miał 20 pkt mimo, ze ułomkami także oni w obronie nie są, a w 4 kwarcie było już praktycznie pozamiatane, a Howard nie zaliczył w niej punktów. Dzisiejszy mecz będzie z goła odmienny bo przyjdzie mu jak i jego drużynie zmierzyć się z GSW. Nie jest to drużyna, która potrafi bronić(4 miejsce od końca w defensywie), bardziej skupiają się na ataku(7 siła ofensywna). Nie widzie nikogo kto by mógł dziś powalczyć z Howardem na tablicach i go zatrzymać. A biorąc pod uwagę, że Orlando potrafi grać z GSW 8z10 meczy wygrali i potrafi im narzucać punktów proponuję także na ten mecz over 106✅ pkt na Orlando. W 7 z 10meczy przekroczyli tą linię oraz dwa razy byli bardzo bliscy 103 i 104 pkt. Dodatkowo w ostatnich dwóch meczach GSW nie stracilo 100 pkt a to zdarza im się naprawdę rzadko
I jeszcze jeden typ ale juz raczej bez opisu . Noah over 12,5 zbiorki⛔ w bet365. Mysle ze dzis bedzie mial kolo 20 zbiorek, bo przejmie czesc pilek ktore zbieral boozer. W betssonie jest over 24 pkt i zbiorki ,ale kurs juz spadł do 1,55 czemu sie nie dziwie
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Portland Trail Blazers typ: Portland -4.5 1.91
stawka: 3/10
Portland na fali pokonując w ostatnich meczach druzyny z czołówki (Orlando Miami). Dzisiaj na przeciwko nich staje druzyna z Charlotte której ostatnio nie idzie w lidze i ostani mecz tych drużyn zakończył się porażką Bobcats 24 pkt ! . Po mimo ze Bobcats walczą o play off nie sądze ze wygrają z Portland które też chce być w miarę dobrze rozstawione przy play off. Nie podejmuje sie typowania meczu under over bo linia jest dosc niska ale raczej na under
Golden State Warriors vs Orlando Magic - Howard, Dwight typ: over 22.5 1.85
stawka: 3/10
Howard po powrocie z wykluczenia za techniczne faule w meczu przeciwko Sacramento Kings rzuca tylko 16 oczek. W meczu przeciwko Golden State gdzie drużyna gospodarzy lubi otwarta koszykówkę szczególnie na własnym parkiecie linia wydaje się dość dobra szczególnie że na przeciwko niego nie ma klasowego zawodnika który by mógł go zatrzymać

Filadelphia76ers vs Boston Celtics - Pierce, Paul typ: over 19 pkt
stawka: 4/10
Paul to typowo ofensywny zawodnik rzucający sporo pkt co pokazują ostatnie mecze z Clippers 19 pkt (o dziwo przegrany przez liderów wschodu) Milwaukee 23 pkt i Golden State 27 pkt. Dość niska linia po ładnym kursie podana dlatego ze w ostatnim meczu właśnie ze słabsza drużyna z miasta aniołów rzucił tyle pkt gdzie po słabszych występach rzucał sporo więcej pkt

Unibet
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dziś w nocy może być ciekawie w Chicago, jestem skłonny nawet postawić na wygrana Atlanty @3.76, a hc jest też ciekawe +7.
Jest to jeden z tych zespołów, z jakim Byki mogą mieć problemy. Ciekawe matchupy, a dodatkowo brak Boozera i występ Denga pod znakiem zapytania. Poprzednie spotkanie wygrali Hawks +3. Atlanta na wyjazdach ma bilans 19-15, co nie jest złym wynikiem (Byki dla porównania na wyjazdach mają 18-14). Bilans Byków w domu imponujący 27-4 (atlanta w domu 18-12). Last 10 Bulls 8-2 (w tym porażka z Hawks), Atlanta 3-7

Drugi mecz na jaki warto popatrzeć, szczególnie rano w skrócie (Griffin) to wygrana LAC nad N Jersey. Grają w sumie o pietruszke, ale być może LAC będą chcieli się odegrać za porażkę. Tak więc kurs @1,72 mi pasuje.
Aha, no i jeszcze Portland @1,5 oraz mam nadzieję, że OKC zdmuchną Pistons, ale tego nie stawiam, po prostu Detroit się to należy, taki łomot jakiś piękny.
---------------------------------
do Rambo131 póki co http://www.cbssports.com/nba/injuries podają że Boozer jest Out. Tak więc raczej nie zagra. Powodzenia
Do Olej1991 - wg mnie to raczej Indiana dziś zagra na wygranie, bo mimo iż są w dołku (a są dość mocno to mają o co walczyć, a Toronto to juz powinni myśleć o drafcie ???? )
No i ten Over w Chicago-Atlanta no nie wiem....
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Dzisiaj kilka fajnych spotkań, które zachęcają jeszcze bardziej swoim kursem.
Bobcats - Portland 1,50 ⛔
Bobcats 6 przegranych meczów z rzędu i to jedyny minus jeśli chodzi o typ bo kiedyś w końcu muszą się przełamać, ale nie sądze aby to zrobili dziś w meczu z mocnym w ostatnim czasie Portland.
Dodatkowy typ nad którym myślę przy tym spotkaniu to over 182 ✅. Ale jak to z over/under bywa nic nie wiadomo. Wydaję mi się jednak że linia jak najbardziej do przekroczenia przez oby dwie drużyny.
76ers - Celtics 1,80 ⛔
Boston ostatnie spotkania wygrywał małym nakładem sił i wkońcu się to na nich zemściło w postaci porażki z Clippersami na własnym boisku. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z dobrze grającą Philadelphia, ale sądze że Celtowie postarają się o zwycięstwo bo tuż za ich plecami są Byki z Chicago, którzy tracą tylko 1,5 zwycięstwa. Wiem że mało konkretów , ale czemu nie spróbować po takim kursie.
Toronto 1,89 - Indiana ✅
Indiana walcząca o play-offy obecnie w dołku i myślę że dzisiaj w Kanadzie również będzie ciężko im odnieść zwycięstwo. Ostatnie 6 spotkań to taki sam bilans oby dwóch drużyn 1-5. Uważam że dzisiaj Raptors nie walczący już praktycznie o ni c w tym sezonie postarają się o zwycięstwo.
Z reszty spotkań widzę coś takiego:
Chicago - Atlanta 1,26 ✅ , over 179 ⛔
Oklahoma - Detroit 1,18 ✅
San Antonio - Sacramento 1,10 ✅
Minnesota - Utah 1,79 ✅
Golden State - Orlando 1,47 over 207
Nets - Clippers over 194,5 ✅

Co sądzicie o takich typach?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dziś w nocy może być ciekawie w Chicago, jestem skłonny nawet postawić na wygrana Atlanty @3.76, a hc jest też ciekawe +7.

Jest to jeden z tych zespołów, z jakim Byki mogą mieć problemy. Ciekawe matchupy, a dodatkowo brak Boozera i występ Denga pod znakiem zapytania. Poprzednie spotkanie wygrali Hawks +3. Atlanta na wyjazdach ma bilans 19-15, co nie jest złym wynikiem (Byki dla porównania na wyjazdach mają 18-14). Bilans Byków w domu imponujący 27-4 (atlanta w domu 18-12). Last 10 Bulls 8-2 (w tym porażka z Hawks), Atlanta 3-7


Czy na pewno Boozer nie wystąpi? Ciekawe co z Dengiem. Jednak jeśli tych 2 głównych zawodników Byków zabraknie to faktycznie HC na Atlante fajnie wygląda. Ale z drugiej strony Chicago będzie zmobilizowane za ostatnią porażkę. Ten mecz = no bet. Ale jeśli Deng z Boozerem nie wystąpią to skuszę się chyba na ta Atlante z handi.

Boozer na 100% nie zagra
Deng jest game time decision - czyli pewnie zagra
Baqu
 
william 84

william

Użytkownik
Boozer na pewno nie zagra - &quot;Boozer (sprained left ankle) will miss Friday&#39;s game against the Atlanta Hawks, ESPNChicago.com reports.&quot; Deng &quot;Questionable&quot;. Decyzja przed meczem. Bez tej dwójki Bulls będą mieli spory problem. Nawet bez samego Boozera (którego gra ostatnio jednak nie powala) będzie nieciekawie, jeżeli chodzi o punktowanie. Jego gra w post-up i niezły jump-shot to ważne elementy ofensywy Bulls. Dodatkowo Rose stanie dzisiaj na przeciwko Hinricha, który potrafi grać przeciwko niemu (Rose 5-21 z gry i 0-6 za 3 w ostatnim meczu z Hawks). Jeżeli zabraknie też Denga, to Bulls szczególnie ataku mogą mieć na prawdę niezły problem. A zdrowe &quot;Jastrzębie&quot; to groźne &quot;Jastrzębie&quot;. Nawet na wyjeździe.

 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Memphis Grizzles vs. Miami Heat
Typ: Chris Bosh under 18,5 pkt.
Kurs: 1,76 ✅
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: O 21:30 rozpocznie się spotkanie w Miami, gdzie El Heat podejmą Grizzles. Heat ostatnio notowali serię pięciu porażek, ale przerwali ją, pokonując we własnej hali Los Angeles Lakers. Wtedy przełamali się, wreszcie byli lepsi od rywala w końcówce, z którą zwykle mieli ogromny problem. Błyszczeli w niej Wade i Le Bron James. Dziś Heat trafiają na niebezpieczny i niewygodny zespół Grizzles. Bosh jest trzecią opcją ofensywną, ale mimo tego, co wielu zaczęło sądzić po trejdzie do Miami, moim zdaniem dalej jest absolutnie All-Starem, czołowym PF w lidze, choć nie mogę powiedzieć, że darzę go jakąś szczególną sympatią. Grizzles mają bardzo dobrych obrońców na 2/3, są przecież specjaliści Tony Allen i Battier, ale Dwyane i LeBron jeśli grają swoje, są nie do zatrzymania. Liczę, że końcówka z Lakers nakręci tych dwóch i dziś będą szaleć, albo będą próbować to robić. Bosh? Ma bardzo trudny fizycznie matchup z graczem, który może mu zaszkodzić swoją mocną grą i bardzo ciężkie zadanie czeka Chrisa w defensywie. Randolph potrafi wpychać się pod kosz, a nie należy zapominać, że także center Gasol, który może spotkać się z Boshem przy ewentualnym small ballu Heat (nie zagra Ilgauskas), jest bardzo niewygodnym graczem. Ogólnie, Heat czeka dziś ciężkie spotkanie, Bosh ma trudnego rywala i mimo tego, że matchupów na LeBrona i Wade wiele ekip może Miśkom pozazdrościć, to jednak i tak James powinien wykorzystać swoją fizyczną dominację, a nie należy zapominać, że w piątce rywali nie wyjdzie Battier, tylko dwóch SG, którzy mogą grać na SF - a nie typowi SF - Sam Young i Tony Allen. Bosh dziś może być w cieniu swojego matchupu, Zacha Randolpha i niekoniecznie to on dziś będzie brylować, bo o branie na siebie ciężaru gry ciężko go w sytuacji, jaka jest, posądzać.
 
Baqu 915K

Baqu

Forum VIP
13 Mar 2011, 01:00
Atlanta Hawks - Portland Trailblazers

Portland⛔
1.909
Pinnacle


Najważniejsza wiadomość odnośnie tego spotkania ?

Al Horford will not play on Saturday vs. Portland because of an ankle injury.
This is terrible news for a reeling Hawks team, who will start Zaza Pachulia while Horford recuperates. With any luck he&#39;ll be ready to return Tuesday vs. the Bucks, but we&#39;ll have to wait for an update.
Może się ktoś ze mną nie zgodzić, ale dla mnie Al jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny. Marvin
Williams &amp; Zaza przeciwko Cambiemu i Marcusowi ? nie bądźmy śmieszni, Portland ma rachunki do
wyrównania, za upokarzającą przegraną w domu, kiedy to kompletnie zawiodła ich skuteczność
a i tak prawie &quot;doszli&quot; Hawks w czwartek kwarcie. Zmobilizowani, gotowi do walki, z coraz więcej
grającym Brandonem Royem są tutaj dla mnie zdecydowanym faworytem. Dziś czeka ich ostatnie
w serii spotkanie wyjazdowe, moim zdaniem zakończą je zwycięstwem.


zastanawiałem się jeszcze nad:
Milwaukee Bucks ✅
San Antonio Spurs ✅
Los Angeles Lakers ✅

13 Mar 2011, 03:00
Denver Nuggets - Detroit Pistons

O207.5 ✅
1.926
Pinnacle

Denver po odejściu &quot;gwiazd&quot; wykorzystują świetnie swoje atuty, jakimi są szybka gra i kontrataki.
Ty Lawson dobrze rozprowadza piłki i nie gra samolubnie, dzięki temu tacy zawodnicy jak Wilson
Chandler czy J.R. Smith mają solidne wolne pozycje rzutowe w meczu, a to procentuje dużymi
zdobyczami punktowymi, jeżeli do tego dodamy zawsze solidnego Nene, Feltona, Ala Harringtona
mamy piękną grupę zawodników, którzy bronią raczej słabo, jedynie Birdman czy Kenyon bardziej
zwracają nań uwagę, aczkolwiek również nie za często. Detroit ostatnio gra bardzo overowo,
wydaje mi sie, że trener daje im duże pole popisu i myślę, że i dziś przyjmą taktykę przeciwnika,
czyli run &amp; gun.


wolny strzał z NCAAB:
Grambling/Alabama State
Total Points UNDER 120.5 for Game 1.971
✅

 
william 84

william

Użytkownik
Zastanawiam się dzisiaj nad meczem Raptors - Bobcats. Do składu Bobów wrócili Jackson i Thomas. &quot;Kapitan Jack&quot; zaliczył świetny występ (29 pkt, 10 zb) z Blazers. &quot;Szarlotki&quot; dzisiaj bez Diopa i Przybilly, ale to żadne osłabienie. Raptors od dawna już bez Kleizy. Pod małym znakiem zapytania stoi występ Ajincy i A. Johnsona. Szczególnie brak tego drugiego może być znaczący dla ekipy z Toronto. Bobcats wygrali wszystkie 3 pojedynki z Raptors w tym sezonie. Na początku skłaniałem się ku Raptors, na których kursy minimalnie maleją. Jednak teraz już sam nie wiem. Bobcats walczą o PO i mają bardzo realne szanse. W końcu są zdrowi, a &quot;Kanadyjczycy&quot; wyraźnie im leżą. Wyczekam do końca, zobaczę jak zachowają się buki i co z &quot;questionable players&quot; w Raptors. Jak na razie jestem za Bobcats.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Szkoda, ze prawdopodobnie nie bedzie Nasha dzisiaj.Gdyby był to kursy na Orlando i Phoenix byly by pewnie po około 1,8-1,9 a tak to lipa.Żal troche obstawiac przeciw Suns. Takie niemrawe te spotkania dzisiaj.

Raptors-Bobcats Strach ruszać

Celtics-Bucks

Boston z pewnoscia wygra bo watpie w 3porazke z rzedu ale kurs malo zachecający. Być moze jedynie podwyzszony under 181-182

Cavs-thunder

Równiez kurs w granicach 1,2 nie zacheca a z hc 9 to roznie byc moze


Knicks-Pacers

Strach grac jakikolwiek hc w meczu NYK bo oni moga wygrac 20 albo 3 punktami. Indiana gra ostatnio bardzo slabo i NY powinni to wygrac ale ile to nie wiadomo
kompletnie.

Warriors-Volves

U siebie GS sa mocni i dla mnie jeedyne do gry to czysta wygrana tutaj tez wole nie ruszac hc bo Minnesota ostatnio ladnie i pewnie pokonała Jazz oraz Pacers
 
Baqu 915K

Baqu

Forum VIP
13 Mar 2011, 18:00
Toronto Raptors - Charlotte Bobcats

Bobki ✅
2.06
Pinnacle


Powiedzmy sobie szczerze, goście muszą, gospodarze chcą. H2H wskazuje gości, ja też
im zaufam po ostatnim dobrym spotkaniu, gdyż wygrana Toronto ze słabiutką Indianą wiosny nie czyni.
Charlotte nie wygrało na wyjeździe od pięciu spotkań ( Chicago, Orlando, Denver, Lakers, Portland ),
jak widać byli to solidni przeciwnicy, którzy w domu nie zwykli przegrywać, moim zdaniem czas na
przełamanie złej passy Bobcats.

13 Mar 2011, 18:00
Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder

U210.5 ✅
1.926
Pinnacle


Grzmoty mają solidną obronę, nawet w zmiennikach, Kawalerzyści natomiast mają tyle
kontuzji, że już nie ma tam solidnych strzelców, muszą bazować na obronie jeżeli chcą
wygrać to spotkanie, a liczę, że chcą, chociaż w domu.

czas goni, obiad czeka więc dzisiaj na krótko.

wolny strzał z NCAAB:
Penn State
Handicap +10.5 for Game 1.935
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Z tego co wyczytałem jest bardzo mało prawdopodobne aby Steve dziś zagrał, dlatego dla mnie typem numer jeden jest dzis wygrana Orlando z hc. I powaznie sie zastanawiam czy go bardzo nie powiększyć. Nie wydaje mi sie aby Sunsi bez swojego lidera, oraz dodatkowym braku Freya mogli sie przeciwstawić Magikom. Powiedzmy sobie szczeże Gortat mimo mojego uznania, raczej przy Howardzie bezie wyglądał blado. Obaj sie znają i myślę, ze to dzisiaj wykorzysta Dwight. Dodatkowo można coś pomyśleć o Howardzie i jakimś overze punktowym i zbiórkowy , bo dziś naprawdę będzie mógł sie wykazać, Marcin go raczej nie zatrzyma. Dlatego pobieram teź ✅over 35 pkt i zbiorek Howarda, ale głównym moim typem jest -6✅ po kursie 2,08 , a za drobne można spróbować -26 ???? po kursie 23 w bwinie, ale to już raczej dla zabawy

szkoda, bo jeszcze singla z kursem
23 nie trafiłem, zabrakło niewiele:razz:
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Boston vs Millwaukee - ciekawa opcja to handi + 8 @ 1,91 (⛔) na Millwaukee. Bucks walczą zaciekle mimo wciąż wielu problemów kadrowych, a to nie ma Boguta, a to Magette. Boston też ma spore problemy, wciąż kilku graczy kontuzjowanych, ale tak jak w przypadku Bucks - zdążyli się przyzwyczaić. Dziś raczej powinni wygrać, i będą starali się oszczędzać w przypadku prowadzenia chyba.
Poprzednie 2 mecze to wygrane Bostonu:
Milwaukee 83:89 Boston
Boston 105:102 Milwaukee
ale różnica punktowa była w zakresie oferowanego hc. Jeżeli ktoś ma możliwość to hc +12/13 na Mill jest dość realne wg. mnie.
Tak sobie jeszcze sojrzałem i Boston w last 10 tylko 2 x wyszedł poza 8 pkt różnicy. A Bucks w last 10 tylko raz nie zmieścili się w hc +8 (oraz raz mieli dokładnie 8 straty). Więc szansa spora.
EDIT: ja pierdziu, jakaś masakra tam się odbyła.
 
S 6

sidorius

Użytkownik
Czy ma ktoś jakieś informacje na temat meczu GSW z Minnesotą? Interesuje mnie to ponieważ uważam, że Minnesota nie stoi tu na straconej pozycji i kurs 3,40 jest warty grania. Wiem że GSW u siebie spisuje się lepiej a ostatnio pokonali nawet Orlando, jednakże Minnesota ostatnio 2 razy bardzo pewnie wygrała. Co o tym sądzicie?
 
william 84

william

Użytkownik
Ja postawię parę groszy, ale bynajmniej nie na Wolves, tylko na Warriors -6,5. GSW to ekipa zwyczajnie lepsza. Backcourt &quot;Wojowników&quot; robi ogromną różnicę. Ellis i Curry to gracze dużo lepsi i bardziej utalentowani, niż dwójka Ridnour-Johnson. Pod tablicami za sprawą oczywiście pana Love, przewagę mogą mieć goście, ale duet Lee-Biedrins łatwo nie da się zdominować. Jednak Warriors, którzy grają typowe &quot;run&#39;n&#39;gun&quot; mają dużo większy potencjał i nie potrzebują dominować desek, żeby wygrywać. Dodatkowo niepewny jest występ Beasley&#39;a, który znaczy wiele dla &quot;Leśnych Wilków&quot;. Choć znając życie raczej zagra, ale ten zawodnik w match-up&#39;ach nie robi wielkiej różnicy w zderzeniu z Wrightem. GSW mają dodatni bilans (2-1), ostatnio nieznacznie przegrali więc pewnie chcą się zrewanżować. T-Wolves są aktualnie 2W, co jest ich maksimum w tym sezonie. Nie wygrali jeszcze 3 razy z rzędu i raczej im się to nie uda. Ostatnie wygrane z będącymi w dołku Pacers i Jazz na kolana nie powalają. Co prawda z Jazz &quot;Wilki&quot; imponowały skutecznością, ale będzie to trudne do powtórzenia. Wolves mają najsłabszą defensywę ligi, co dzisiaj grający bardzo ofensywnie gracze GSW dobitnie udowodnią. Liczę na wysokie zwycięstwo Warriors, bo nie wierzę, że gracze z Minnesoty będą w stanie powtórzyć skuteczność z meczu z Utah. Natomiast &quot;Wojownicy&quot; w ataku zrobią swoje. Może nie powtórzą ilości trójek z meczu przeciwko Magic, ale Ellis do spółki z Curry&#39;m powinni co rusz rozmontowywać słabiutką obronę Wolves.

Warriors -6,5 - 1,85 ✅ (100-77)

Update:

Bucks 56 - robi wrażenie.:mrgreen:


 
william 84

william

Użytkownik
New Jersey Nets - Boston Celtics 1.465 ⛔ ????

Nets zaliczają największy win streak w tym sezonie (4W). Wraca Derron Williams po narodzinach syna. Celtics z małymi problemami w rosterze, ale powoli wszystko wraca do &quot;nowej normy&quot;. Wrócił Davis, którego bardzo ostatnio brakowało. C&#39;s w tym sezonie są z Nets 3:0. Wczoraj zmiażdżyli Bucks pozwalając rzucić im tylko 56 pkt. Celtics walczą o pozycję lidera konferencji, więc muszą wygrywać z outsiderami. Handi -5 też nie wygląda najgorzej. Moim zdaniem nie można przejść obojętnie wobec kurs powyżej 1,45 na C&#39;s. Te drużyny dzieli przepaść. Pod niemal każdym względem. Bostończycy ostatnio trochę w kratkę, ale było to spowodowane kontuzjami. Teraz roster wygląda już w miarę dobrze. Nie ma innej opcji, niż zwycięstwo gości.

Miami Heat - San Antonio Spurs 1.508 ✅

Heat wreszcie się przełamali. Zwycięstwo z Lakersami było bardzo ważne i mówcie co chcecie - Miami Heat są realnymi kontenderami. Wczoraj kompletnie rozbili będących w niezłej formie Grizzlies, którzy dodatkowo dysponują bardzo dobrymi obrońcami jeżeli chodzi o pozycje 2/3. Jednak ani Allen, ani Battier nie potrafili zatrzymać duetu Wade-James. Wade robił świetną robotę po obu stronach parkietu (28 pkt, 9 as, 5 bl), James podobnie (27 pkt, 5 zb, 5 as). Bosh minimalnie wygrał &quot;małą wojnę&quot; z Randolphem. W końcu pokazał się Bibby (17 pkt, 5-5 za 3). Heat kryzys mają za sobą i będą chcieli się zemścić na Spurs za niedawną porażkę 125-95. SAS męczyli się ostatnio z osłabionymi ekipami Kings i Rockets. Wcześniej wyraźnie ulegli Lakersom. Heat powinni dzisiaj wygrać i to wyraźnie. Przede wszystkim dlatego, że są drużyną bardziej atletyczną i nie są już w dołku. Nie ciąży już na nich presja zakończenia passy porażek. Spurs w tym sezonie mają bardzo dobry bilans, ale moim zdaniem w PO nie pokażą niczego wielkiego. Podstarzały Duncan gra ostatnio bardzo przeciętnie. Ginobili w starciu z Wadem nie będzie miał dzisiaj szans. Wszystko przemawia dzisiaj za Heat, a kurs jest w miarę ciekawy.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nets-Celtics -6 1,9

Nic tylko brac.Celtowie pokazali w nocy swietną obrone chociaz Bucks sami tez sie przylozyli do 56pkt. Pod koszem mmamy juz Big Bab&#39;yego.Garnetta oraz Krsticia wiec wyglada to juz w miare ok Mysle, ze ten typ jest zdecydowanie najciekawszy na noc.

Heat-Spurs 1,1,55

Nie zagra Ilgauskas prawdopodobnie jednak to sa tylko centymetry i raczej nic wiecej. Miami z pewnosćia chce sie (niestety dla moich ulubiencow) odegrać za pogrom wiec wbrew woli kibicowskiej i z bólem serca stawiac trzeba na wychodzących(przynajmniej teraz) z doła Heat.

LAL-Magic 1 1,45

Typ warty gry jedynie jezeli zagra Kobe ale wtedy pewnie kurs poleci gdzies o 0,1

NOH- Nuggets 1 1,7

Nie wiem dlaczego ale kusi mnie granie na Hornets.Nareszcie mają spokój z urazami. Ostatnio pokonali Mavs oraz Kings. Jest to walka o rejony 5-6, licze, ze Hornets wykorzystają atut parkietu i Paul pokieruje ich do wygranej. W Nuggets prawdopodobnie dalej zabraknie Affallo oraz Galliniariego. Co prawda ostatnio pokonali SUns( praktycznie bez Nasha) oraz rozbili Pistons jednak nie byly to miarodajne mecze bo wiemy, ze Nash to 50% gry Suns a Pistons odwalają kaszane

Do tego widziałbym jeszcze Grizzlies-Clippers 1
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
W meczu Boston vs NJN ciekawą linie punktową wystawiły buki :
O/U 187,5
W tym sezonie te drużyny grały ze sobą 3-krotnie i 3 krotnie nie przekroczyły linii..175 pkt.
Z siłą podkoszową jaką dzisiaj wystawią C&#39;s wątpię by NJN nawrzucali dużo punktów. A Koniczynki pewnie w 4 kwarcie spuszczą z tonu mając wygrana w kieszeni .
Linia jak najbardziej do NIe przekroczenia
New Jersey Nets vs Boston Celtics Under 187,5 kurs 1,95 [ Pinnacle]✅✅✅

Plus do zagrania Memphis✅✅✅ ,którzy grają z beznadziejnymi na wyjazdach LAC [bez Gordona ciągle] oraz LAL✅✅✅ jeśli zagrają z Koby&#39;m
Stawianie dzisiaj na Suns jest chyba bez sensu..
Grają b2b , wyjazdowe ,z Rocketsami ,którzy ostatnio graja bardzo dobrze [bilans 7-3]. W dodatku Suns bez Frye i Nash&#39;a
Z drugiej strony nie zagra Scola ,ale to ,aż takie osłabienie raczej nie będzie.
Spotkanie no bet - tylko 3manie kcuków za Suns ????
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Houston Rockets - Phoenix Suns

Typ:2
Kurs:3.50



I teraz postanowiłem nieco zaryzykować i podać mniej pewny mecz ale za to z wysokim kursem zwłaszcza jak na NBA, gdzie jak wiadomo nie ma zbyt powalających kursów. Wybrałem pojedynek pomiędzy Houston Rockets a Phoenix Suns. Obydwie drużyny są bardzo blisko siebie w tabeli i obydwie mają jeszcze spore szanse na awans do playofow. Jak na razie Houston ma bilans spotkań 33 wygrane przy 34 porażkach co daje im 11 miejsce w swojej konferencji ich dzisiejsi rywale mają na swoim koncie również 33 zwycięstwa z tą różnicą, że rozegrali mniej spotkań dlatego mają 31 porażek co daje im 9 miejsce czyli tuż za playoffami. Niestety Phoenix przegrało swój ostatni mecz ale grali z bardzo dobrą ekipą, która już praktycznie zapewniła sobie udział w playoffach więc można im to wybaczyć aczkolwiek ta porażka nieco skomplikowała im drogę do 8 miejsca ale jeżeli wygrają trzy następne mecze, które mają mniej rozegrane od rywali to zrównają się z 8 ekipą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom