>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2011

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lakers-Blazers +7 1,9

W Jeziorowcach nie zagra dzisiaj Bynum wiec jest to powazny problem w zwiazku z tym jak mocnymi tablicami dysponuja Blazers. Lakers będa musieć wykorzystac do maksimum Gasola oraz Odoma.Spodziewam sie zaciętego spotkania i +7 czy tam 8 dla Blazers mysle, ze jest bardzo kuszące

A w Milwaukee komedia.BYlow pewnym momencie bodaj 30-8 a teraz prawie remis.Granie Knicks to samobójstwo, najbardziej nieprzewidywalna druzyna do obstawiania i jezeli chodzi o wyniki spotkan,handicapy oraz udner over
 
H 19

havierx

Użytkownik
Chcialbym czesciej ogladac takie zmotywowane do gry Phoenix, chociaz kilka razy tracili 10-punktowe prowadzenie to wygrali dosyc zdecydowanie. Frye widac jeszcze nie w pelni sil bo troche malo celnosci w trojkach. Gortat na wysokim poziomie, Nash swietny mecz. Jak tak dalej pojdzie to Lopez goodbye z pierwszej piatki, poza efektowym blokiem nic ciekawego, coraz mniej minut. To dobra wiadomosc dla The Polish Machine ????
Zastanawiam sie co na noc, wydaje mi sie, ze dosyc pewnym typem sa Lakersi - ale ile oni wygraja? Mozna gdybac... Wydaje mi sie, ze nie pokryja linii - tak wiec powyzszy typ wydaje sie sluszny.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Utah Jazz vs. Houston Rockets
Jazz 4,50 Pinnaclesports ⛔
W Jazz wreszcie wróci dziś Millsap, co powinno spowodować po prostu dużo lepszą grę. Ostatnio jest nieźle. Wygrali 2 mecze z rzędu, wprawdzie oba u siebie, ale ogranie Philly już świadczy o tym, że coś poszło do przodu. Potem pewnie, wysoko pokonani Wolves, ale to już nic niespodziewanego. Rockets po porażce u siebie ze Spurs mają niezłą serię 3 wygranych z rzędu, teraz czeka ich 5 mecz u siebie. Phoenix, Charlotte i Boston to niezła paczka, wszyscy pokonani, ale dziś może być ciężko. U Jazz ostatnio czas powrotów, Kirilenko, Bell, teraz Millsap i to może być zupełnie inna ekipa. Al Jefferson gra coraz lepiej i mimo tego, że Deron nie zrobił z niego All-Stara pełną gębą, czego niektórzy się spodziewali, teraz można powiedzieć, że Big Al jest czołową postacią nawet ligi w ostatnich tygodniach. W piątce zamiast Bella może zagrać Miles i to także może być atut, bo Rockets nie mają już tam takiego obrońcy jak Battier, a CJ ma niezłą formę, w ostatnim meczu rzucił 40 punktów. Wiadomo, że Jazz są lepsi u siebie, niż na wyjeździe, ale po ostatnich spotkaniach nie można przeceniać Rockets. Na centrze dalej występuje Chuck Hayes, w piątce nie wyjdzie Scola, który miał kłopoty z kontuzją, a Patterson, z kolei Budinger, owszem, może rzucić sporo, ale brakuje go na ławce. Chuck Hayes ostatnio ma zaskakująco dużo ofiar, graczy, którzy przeciw niemu grają kiepsko ofensywnie. Jeżeli dziś kolejną będzie Big Al, to Jazz powinni przegrać, ale bardziej skłaniam się ku temu, że Jefferson po prostu dziś zdominuje Hayesa dzięki przewadze wzrostu, a Harris, Kirilenko czy Miles utrzymają niezły poziom i nie dadzą Lowry&#39;emu i Martinowi zrobić ich absolutnego besta.
//Blisko, ale nie weszło, jak mawiał w Fifach Włodek Szaranowicz. Jeden pozytyw o którym chciałem napisać to obserwowanie Millsapa w pewnym momencie z ostatniej minuty-dwóch, co przypomniało jego niesamowitą końcówkę meczu z pierwszej połowy sezonu z meczu w Miami. Dziś trafił w serii trójki z takich pozycji, że można pomyśleć, że to niezawodny w crunch time strzelec za trzy, ale przecież wbił w swojej karierze dopiero 8 trójek w 5 sezonów. Pięć z nich podczas dwóch spotkań, wszystko w decydujących momentach.
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
Oklahoma-Raptors
-w dzień złapane -12 choć teraz -13,5 1.85 BAH 3/10 ⛔ (Win Totonto-a to niespodzianka,ogromna,całe NBA)
Różnica klas, OKL jest on fire, tym bardziej u siebie, pod koszem już spora różnica na korzyść Thunder i gdzie już na łatwe punkty liczyć nie można (stąd undery się syppią z OKL), od kiedy się wzmocnili Perkinsem, który z Obaką tworzą niezły duet, a Toronto właśnie tą strefę ma najsłabszą, notując bardzo mało zbiórek. Duet Westbrook-Durant poprowadzi OKL do kolejnego zwycięstwa, miejmy nadzieję wysokiego. GL!
Rockets-Utah
ht/ft Rockets/Rockets 1.79 Centrebet 3/10✅
Skola niepewny, ale bez niego dali rade z mocnymi ekpiami, a Utah to po wymianie przede wszystkim druzyna własnej hali, wracają po kontuzjach kolejni gracze, ale czy bedą formie i zgraniu?
Bradziej bym stawiał na gospodarzy. Bezpośrednia walka w konferencji o to prawo do 8 miejsca. Bedzie ciężki mecz dla rakiet z tego powodu, ale są w formie i trzeba na nich grać, handi odpuszczam. GL!
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
GOLDEN STATE WARRIORS @ DALLAS MAVERICKS
HT/FT Mavs/Mavs 1.54 Centrebet 4/10 ✅ (a jednak tylko o Mariona chodziło, gdyby było wiadomo, to handi -8 po 1.91 można było śmiało grać, bo wygrana i pewna i wysoka)
Mecz w Dallas, kursy dziwnie idą w górę na nich, pewnie kogoś nam w Mavs zabraknie, Marion miał uraz z meczu ze Spurs ale miał już dziś grać. Ekipy niedawno ze sobą grały i po dobrym początku GSW Dallas dogoniło i wygrało, choć może nie przekonująco. Dziś gram na kontrolę meczu od początku do końca przez Dallas. 3cie miejsce na Zachodzie bardzo niewdzięczne, Mavs przegrało dwa ważne mecze z czołówką konferencji, musi wszystko teraz wygrywać iliczyć na potknięcia LAL, a ci dziś wcale nie muszą wygrać z PTB, tym bardziej ze zabraknie Bynuma wielkość i jakość ławek może być decydująca w tym meczu. Ale Mavs musza najpierw wygrywac mecze u siebie. GSW nie jest dla nich żadnym przeciwnikiem, po meczu z Suns można stwierdzić chaos i brak taktyki na boisku. Ciężko ich traktować jak kogoś kto może zagrozić dziś DAllas, ale te rosnące kursy niepokoją, więc ostrożnie gramy bez handi. GL!
02:35
Los Angeles Lakers vs Portland Trail Blazers
PTB +6,5 1.96 SboBet 5/10 ✅
Lamar Odom powyżej 22.5 Punkty + zbiórki Betsson 4/10✅(37)
PTB +2,5 1kwarta 1.80 Betclick 3/10 ⛔ (nie mogli by tak zagrać jak drugą którą wygrali 11 pkt?)
i mniej pewne:
Pau Gasol powyżej 19,5 pkt 1.85 Unibet 2/10⛔ 14
Wesley Matthews powyżej 22. Punkty + zbiórki 1.85 Betsson 2/10⛔ 0!
LaMarcus Aldridge powyżej 21 pkt 1.85 Tobet 2/10⛔ 18
Brak za zawieszenie za brutalny faul na 2 mecze Bynuma, młodego, silnego zawodnika z kilogramami pod koszem, który grał na naprawdę dobrym poziomie może być sporym problemem przeciwko atletycznej i grającej twardo drużynie PTB. Dodatkowo nie do końca zaleczony uraz kostki Bryanta każe być ostrożnym co do typowania zwycięstwa Lakers, które wcale nie musi nastąpić. Bowiem ławka PTB wyglada nieco mocniej przy dziś skromnej, aczkolwiek wartościowej ławce LAL. Od pierwszych minut zagra Odom, warto zagrać over na tego gracza, bo nawet jako najlepszy rezerwowy w lidze zalicza bardzo dobre staty, z ławki pomoc Barnesa, Browna, Blake-a. Natomiast w PTB jest sporo dobrej rotacji, wzmocnieni Wallacem który wskoczył do 5tki i daje sporo na tablicach, z wchodzącymi na razie(tak by ulżyć tym zawodnikom jako kontuzjogennym) z ławki Royem, Cambym, wszędobylskim i kąsającym Fernandezem na obwodzie, który daje świetne zmiany nie będącemu w najlepszej formie Millerowi, a jeszcze i taki Mills który ma dobry rzut za 3, tak więc w tym spotkaniu PTB bedzie dysponować lepszą według mnie szerszą i wydajniejszą ławką, co może mieć znaczenie w mecz gdzie LAL bedą bez Bynuma i z nie do końca sprawnym Bryantem. PTB bedzie miało pod koszem o wiele łatwiej, więc kto wie może to wykorzysta i sprawi niespodziankę, w sumie młodość przy dzisiejszym układzie może to wygrać, mimo że wczoraj mieli mecz, ale dam bezpieczne handi na wszelki wypadek. GL!
edit:jak Ptb tego nie wygrało to pytanie do nich, z drugiej strony tak poznaje się drużyny mistrzowskie!( co do mojego typowania owszem sprawdza się w większości co do handi, gorzej już z u/o, a jeszcze gorzej kwarty i zawodnicy, gdzie niestety ale potrzebne jest szczęście, chyba dam sobie spokój z tym pisaniem przy jego braku!)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Chicago Bulls - Sacramento Kings Poniżej 196.5 @1.93 UNIBET
Krótko i na temat. Można przyczepić się, że Sacramento dużo traci i dużo rzuca, ale nie przeciwko drugiej najlepszej defensywie ligi i to na ich parkiecie. Chicago u siebie traci średnio 89 pkt, a ogólnie nieznacznie powyżej 91 pkt na mecz. W poprzednim spotkaniu w Sacramento lepsze okazały się byki, wygrywając 96-85. Do tego linia wystawiona całkiem wysoko. Wątpię, żeby Kings przekroczyli barierę 100 pkt, a udało się to w tym sezonie w Chicago tylko trzem ekipom, a kolejne dwie rzuciły równo 100 i akurat były to zespoły silne w ofensywie, mające kim postraszyć czyli: NYK, Houston, Orlando, Utah i LA Clippers. Kings z najlepszymi defensywami ligi wypadają bardzo blado. Z Bostonem L 90-95, z Chicago (patrz wyżej), z Milwaukee L 79-84. Chicago ostatnio porażka niespodziewana i dosyć dotkliwa z Indianą, więc na pewno sobie będą chcieli odbić, a jakiś blowout całkiem możliwy. Coś w granicach 105:85 mój typ.
 
D 1

dinus

Użytkownik
Jak moge tylko powiedzieć, że od kiedy śledze NBA (około 2 miesięcy) to nie widziałem, że by aż tak przegrać 1 kwarte 32-9 wogóle nic nie grali, czy pod koszem czy pod obroną 2 kwarta zupełnie inaczej.. Chodzi o mecz Nets- Milwaukee.
Narazie nie mam dostępu do Bet365.com i nie znam poszczególnych kursów później spróbuje coś wyskrobać choć moja wiedza jest nie wielka :/
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jak moge tylko powiedzieć, że od kiedy śledze NBA (około 2 miesięcy) to nie widziałem, że by aż tak przegrać 1 kwarte 32-9 wogóle nic nie grali, czy pod koszem czy pod obroną 2 kwarta zupełnie inaczej.. Chodzi o mecz Nets- Milwaukee.

Narazie nie mam dostępu do Bet365.com i nie znam poszczególnych kursów później spróbuje coś wyskrobać choć moja wiedza jest nie wielka :/
To jeszcze mało widziałeś :grin: NYK nic w 1 kwarcie wczoraj nie grał ;p Dzisiaj będzie lepiej :]
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Celtics -2
Kurs: 2.00 ✅
Buk: Pinnacle


Obie ekipy ostatnimi występami zawodzą. Celtics po rotacjach w rosterze nie mogą złapać właściwego rytmu. Rondo bardzo mocno spuścił z tonu, co po części wynika z drobnych problemów zdrowotnych. A jeżeli Rondo nie gra tak jak zwykle, nie napędza ataków Celtów, to tracą na tym pozostali zawodnicy. Ostatnia porażka z Rockets w bardzo kiepskim stylu - C&#39;s odpuścili, nie było w nich woli walki. Podobnie kilka dni wcześniej z Nets. W sobotę zmotywowali się i po zaciętej końcówce wygrali w Nowym Orleanie, ale forma nadal jest daleka od mistrzowskiej. Bez Rondo (tego z pierwszej części sezonu) Celtics mają duże problemy w ataku, early-offense, z której słyną C&#39;s, nie funkcjonuje należycie. Do zdrowia powoli wraca Shaq. Na początku będzie to 15-20 min, ale zawsze to jakieś wzmocnienie, i kawał mięcha pod tablicami. Wreszcie Garnett nie będzie musiał być tym najtwardszym pod koszem. Moim zdaniem Celtics powoli muszą łapać &quot;play-off&#39;owe flow&quot;. Knicks natomiast grają straszną padakę. Nie tylko w obronie, co dziwić nie może, ale także w ataku. Wczoraj przegrali w Millwauke, rzucając w pierwszej kwarcie ledwie 9 pkt (!), grają na przeraźliwie słabej skuteczności (16%). Później było trochę lepiej, ale ostatecznie i tak nie dali rady Bucks. Mike D&#39;Antoni nie może znaleźć odpowiedniej rotacji, co chwilę ktoś inny jest tym piątym starterem. Jednymi słowy wgląda to fatalnie. Dzisiaj wracają do domu i grają b2b z Celtami, z którymi przegrali w tym sezonie już dwa razy. Dla mnie nie ma zdecydowanego faworyta, bo Knicks mogą nagle zagrać &quot;mecz życia&quot; i pokonać Celtów, bo są w stanie, a mogą równie dobrze odwalić totalną kaszanę i przegrać z kretesem. Jeżeli jednak obie ekipy będą grały to co w ostatnich meczach, bez większej poprawy, to dla mnie faworytem są Celtics. Tak jak pisałem - Knicks musieliby wznieść się na wyżyny w ofensywie, żeby pokonać Celtów. Jednak dobra obrona C&#39;s i fakt, że NYK grają b2b nie wskazują na takie rozwiązanie. Moim zdaniem Celtics albo wymęczą minimalne zwycięstwo, albo przełamią się i rozbiją Knicks. Tak czy siak, spread powinien zostać pokryty. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1

maticmg

Użytkownik
co myślicie nad graniem dzisiaj indiany ??
Ja postawiłem na Indianę dość sporo gotówki i zaczynam mieć obawy czy to nie był błąd przeważyło to że w ekipie NJ nie zagra ich główna gwiazda myślę że bez tak klasowego rozgrywającego wartość całego teamu spada o jakieś 25% tyle że
Indiana to nie potęga NBA i atut własnej hali może pomóc graczą NJ
proszę o jakieś opinię pozdrawiam;)

fajnie że ktoś jeszcze gra mimo to przesadziłem:/ jak będzie do przodu to wiadomo jak będzie w plecy to przymusowy miesiąc przerwy ...
na szczęście na✅ ????
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
NJN gra b2b - na pewno odczują zmęczenie..
Dodatkowo bez Derona ,a Indiana walczy o miejsce w PO
Ja nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Pacers- na które sam zresztą postawiłem.
 
marekkk4 0

marekkk4

Użytkownik
Jedyny atut NJN to własna hala ale ostatnie mecze mówią za siebie
na stronie nba.com piszą, że ostatnie dwa mecze tj. 28 stycznia i 6 luty wygrała Indiana i to sporo bo 124-92 i 105-86 wiec myślę, że Indiana powinna wygrać.
 
G 35

gesio

Użytkownik
New Jersey Nets - Indiana Pacers
Indiana Pacers (-2) @1.83

Uważam że goście którzy ciągle walczą play-offy powinni dzisiejszej nocy pokonać slabo spisujące sie w tym sezonie New Jersey Nets.
NJN do meczu z Indiana przystąpia po ostatniej porazce z drużyna z Waszyngtonu, gdzie przez caly mecz prowadzili by ostatecznie przegrać 98-92. W meczu z Indiana nie zobaczymy D.Williamsa, który niedawno dołączył do zespołu, miał być liderem NJN, ale nie spełnia pokladanych w nim oczekiwań.
Indiana obecnie plasuje się na 8.miejscu na Wschodzie, ostatnim umożliwiającym gre w play-offach, i chcą w play-offach wystapic to Indiana ze slabszymi zespolami jak NJN musi wygrywać bez dwóch zdań. W tym sezonie oba te zespoły grały ze soba juz dwukrotnie i dwukrotnie góra byli dzisiejsi goście, którzy u siebie wygrali 124-92 i na wyjeździe 105-92, typuje że i dziś wygrają.


btw - Lakers dzisiaj bez Bynuma zawieszonego na 2 mecze :!: :!: :!:
Baqu
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Hawks
Kurs: 2.60 ⛔ :razz:
Buk: bwin


Co przemawia za Hawks? Po pierwsze własna hala. Po drugie zmęczenie Bulls, którzy grają back-to-back. Jastrzębie wypoczęte. Po trzecie fakt, że Byki rzuciły wczoraj 132 pkt słabiutkim Kings-wkrótce-Royals, oznacza, że dzisiaj prawie na pewno rzucą o wiele mniej. Wystrzelali się po prostu. Po czwarte obie ekipy w marcu grały ze sobą już dwa razy - bilans 1-1, zwycięstwa w domu. Po piąte Hawks wreszcie są zdrowi i muszą udowodnić, że w pełni zasługują na grę w play-offach, ponieważ ostatnio zawodzą. Po szóste i ostatnie, bo nie chce mi się rozpisywać, Bulls nie mogą ciągle wygrywać. Kurs na Hawks wart ryzyka.

Polcem też Suns +8.5 po 1.66✅ w bet365 i Wizards +15.5 po 2.00⛔ w pinnacle. Powodzenia.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie od NBA,pomocy. Dziś w nocy mecz Portland-Washington. Na wygraną gości w Betsafe mam kurs 14,37. U n=innych buków nawet dochodzi do 16,00.
Co wy na to? Wiem,że coraz bliżej play off i walczące Portland jest faworytem z przedostatnią drużyną ligi. Ale w NBA o niespodziankę nie trudno. CO wy na to?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Niby w NBA wszystko mozliwe ale tutaj bez przesady.Zagraj sobie to za pare złotych jezeli chcesz ale jezeli PTB to przegrają to chyba sie opitole na łyso. hc+ na Wizards jedynie do gry bo to sie wydaje nierealne, zeby Wizards tam wygrali. Ja tylko mysle czy ruszac hc+ na Suns, jednak graja z Lakers i nie jest powiedziane, ze nawet strasznie zmotywowani gracze z Arizony nie dostaną tam okładu mimo braku Bynuma
 
L 0

luxmin

Użytkownik
Panowie od NBA,pomocy. Dziś w nocy mecz Portland-Washington. Na wygraną gości w Betsafe mam kurs 14,37. U n=innych buków nawet dochodzi do 16,00.
Co wy na to? Wiem,że coraz bliżej play off i walczące Portland jest faworytem z przedostatnią drużyną ligi. Ale w NBA o niespodziankę nie trudno. CO wy na to?
absolutnie nie. To nie piłka nożna gdzie sędziowie mogą się pomylić okrutnie i jest większe prawdopodobieństwo zwycięstwa lub remisu słabszej drużyny. W koszykówce liczą się jeszcze bardziej umiejętności i można mieć co najwyżej mecz konia a nie mecz fuksa jak w piłce nożnej.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Atlanta - Chicago 2 1.52 Tobet
Ja swoim typem skontruje William&#39;a. A mianowicie stawialbym dzisiaj na Chicago. Co prawda graja dzisiaj b2b, ale wczoraj pierwsza piatka zagrala po 20 pare minut i wszyscy narzucali po kilkanascie oczek. To swiadczy o tym, ze nie tylko pierwsza piatka jest w formie, ale i lawka niezle pogrywa. Zreszta ostatnio sa na fali i na 10 ostatnich meczy bilans 9-1 jest imponujacy(porazka tylko po dogrywce w Indianie) i jak najbardziej po wczorajszym meczu, nie wyglada zeby obnizali loty.
Atlanta jest grozna u siebie i jak najbardziej sa wstanie wygrac z Chicago, ale jednak grajac w kratke daje wieksze szanse gosciom, ktorzy ostatnio jadą jak walec. Nalezy dodac, ze obie ekipy w pelnym skladzie. Atlanta w 5 ostatnich meczach u siebie legitymuje sie bilansem 3-2.
 
T 0

---typer15---

Użytkownik
Panowie najwyraźniej zapomnieli, do czego doszło bodajże w poprzednim sezonie, jak Orlando Magic w pełnym składzie poległo u siebie właśnie z Waszyngtonem. A wówczas kursy na gospodarzy zbliżone były ku 1.05-1.10, a na Waszyngton było przeszło 12.00. Goście wygrali i sprawili niespodziankę. Także hasło &quot;NBA-Where Amazing Happen&quot; jak najbardziej pradziwe.

Dlatego jestem za handicapem dodatnim punktowym na gości bądź też czyste zwycięstwo Waszyngtonu po bardzo niskiej stawce... Spróbować zawsze można ;)
 
K 127

kwoko

Użytkownik
Wygrana Wash to science -fiction. Owszem, czasem sie zdarzy, jak każda z liczb na ruletce, ale kurs 15 żadnym kawiorem nie jest.
Ja dzis ostrożnie, trudne mecze są.
Chyba najlepszy bet to under LAL - PHO. Obie druzyny maja ostatnio mnostwo uderow. Srednia PHO od czasu transferu graczy (mn. z Gortatem) znacząco spadła, ich statystyki z calego sezonu nie sa miarodajne. Tym niemniej ostroznie podnioslbym linie o kilka punktow, kosztem kursu, w okolice 203-204.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom