>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2017

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
W Atlancie szpital. Millsap out, Sefolosha out, Dunleavy out, Bazemore z ławki z minutami na limicie. W ekipie gości zostaje 2 rasowych snajperów: Schroder i Hardaway Jr i to na nich będzie spoczywać odpowiedzialność punktowa, a co z tym się wiążę oddadzą najwięcej rzutów. Linia jest 21,0 gdzie średnia 18 z sezonu, ale przy tych osłabieniach myślę że over 25 to zrobi spokojnie. Ostatnio ładnie punktuje i oddaje over 20 rzutów na mecz.


Golden State kontynuuje road tripa, wczoraj podbili Toyota Center gdzie rozstrzelali Houston dziś wybiorą się do Texasu aby wreszcie w tym sezonie wygrać z ekipą Popovicha. Póki co bilans 0-2 i to 2 mocne porażki. Oczywiście niedawna porażka była spowodowana odpoczynkiem największych gwiazd, ale i San Antonio nie byli w najmocniejszym składzie. Nie boję się o zmęczenie grą b2b dziś, wczoraj specjalnie Kerr ich nie musiał wyeksploatować. Jedynie Thompson grał ponad 35 min. W tym meczu dużo będzie zależeć od rzutów dystansowych, jak Spursi będą trzymać kroku to mecz będzie wyrównany, ale jak GSW będzie sadzić 3x3 to mecz może się potoczyć bardzo szybko. Kursy trochę mnie zszokowały, bo GSW bez Duranta to nadal bardzo mocny zespół. Myślę, że jest to spowodowane miażdżącym zwycięstwem gospodarzy nad Cavaliers. Ale czy Cavaliers to w tej chwili jest zespół do walki z GSW czy Spurs ? Mają mało czasu na pozbieranie się ale ja w nich wierzę. Ale do rzeczy. Z tego meczu wybieram największą broń Spurs czyli Kawhi Leonard. Bez niego Spurs nie są w stanie wygrać tego meczu i mówię to z pełną świadomością. Teraz Pop od niego ustala skład. Z chłopaka który wchodził do NBA jako solidny stoper ze słabą trójką robi się gracz kompletny, szczególnie na close game, potrafiący wszystko i to po 2 stronach parkietu. Takich graczy w lidze można policzyć na palcach 1 ręki. Stawiam też na niego, bo ma dobry matchup. Boję się trochę, że Iguodala dziś dostanie większe minuty niż zwykle bo to świetny stoper, z większym doświadczeniem niż McCaw i na lidera gości na pewno go Kerr nakieruję ale myślę że Kawhi sobie poradzi. Linia na Kawhiego dosyć niska 36,5 w pakiecie. Na 2 kuponie daję na win z handi GSW po 3,40 i zrobię taki &#39;&#39;surebet&#39;&#39; I tyle w sumie wybrałem na dziś. Pozdrawiam i życzę powodzenia.


Schroder over 21 pkt @ 1,90 Rivalo⛔
GSW -3 @ 3,40 Bet365✅
Kawhi Leonard over 36,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,85 Unibet⛔
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Cleveland Cavaliers win 1.45
Cleveland -3.5 1.70
HT/FT CLE/CLE 1.85
Cleveland jak wiadomo w lekkim dołku. I dzisiaj według mnie fajna okazja na lekkie odbicie się. Przeciwnik - Chicago Bulls, nie jest z tych ekip które mogłyby wykorzystać fatalną w ostatnich meczach obronę mistrzów. Owszem, mają kilku utalentowanych graczy z gwiazdą drużyny Jimmym Butlerem na czele. Ale ogólnie nie straszą gradem trójek czy czymś w tym stylu, często wręcz zacinają się w ataku. Pod względem zdobywanych punktów na mecz dopiero na 23 pozycji w lidze. LeBron i ekipa powinni być zdeterminowani aby wygrać to spotkanie, w końcu Boston ostrzy sobie zęby na pierwsze miejsce w konferencji. Trener Cavs zapowiedział że nikt nie odpoczywa dzisiaj, grają pełnym składem. Jedynie Korver dalej jest out. (Roto) Co ciekawe, Chicago już trzykrotnie w tym sezonie pokonywali Cleveland, ale tylko w jednym z tych spotkań Cavs zagrali w pełnym składzie. Dziś taki typowy mecz na przełamanie kilku trendów. Często szukam takich właśnie okazji i tym razem też wchodzę.
Przesiadłem się dziś na Dafabet, i tam przeczekam chwilowe zamieszanie z wycofywaniem się buków, więc kursy podaję od nich. Strona trochę ciężka w obsłudze, ale grałem u nich swego czasu dosyć sporo i nigdy żadnych problemów nie stwarzali. No i jednak azjaci, czyli polskie urzędy podejrzewam mogą naskoczyć :razz: Także powodzenia wszystkim ;)

No i do przerwy ładnie wszystko szło, niestety nie udało się. Swoją drogą kto by się spodziewał że Bulls zrobią sweep na mistrzach...
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP

Dziś wybrałem logiczne typy i z nich skorzystam. Postanowiłem zaufać po raz kolejny Drummondowi kiedy ma dobry matchup to zazwyczaj nie zawodzi, a dziś jest właśnie taki dzień i rywal którego center gospodarzy powinien wchłonąć z kilku powodów. Brooklyn lubi up tempo co daje automatycznie więcej posiadań, więcej rzutów co daje okazję do zbiórek. Brooklyn nie ma nikogo pod koszem kto potrafi zbierać. Starter gości Brook Lopez nigdy nie potrafił walczyć o piłkę, a średnia z tego sezonu to 5,3 RPG. Jak na startego i środkowego śmieszna linijka. Ktoś taki jak Drummond powinien zacierać ręce jak ma mecz z Nets, bo oni są na szarym końcu jeśli chodzi o oddawane zbiórki. 47 zbiórek Brooklyn oddaje na mecz, tylko Nowy Orlean oddaje więcej w całej lidze. Zajmują też 4 miejsce w oddawanych zbiórkach na swojej tablicy, średnio 11 na mecz. Detroit generalnie dobrze zbiera i nie pozwala rywalom na zbiórki(8 miejsce w całej lidze rywale zbierają średnio 42 zbiórki na mecz). Drummond to kot w tej lidze jakich mało. Potrafi zbierać po obu stronach parkietu i dziś powinien to wykorzystać. Andre jest wiceliderem na deskach, średnio 14 RPG z takim samym wynikiem jak Hassan z Miami.


Andre Drummond over 28 pkt + zbiórek @ 1,85 -&gt; Betsson
 
N 23

nuado

Użytkownik
Do pierwszych spotkań 4 h a tu żadnych typów? Co jest ludzie? Znam się na piłce nożnej,na NBA kompletnie nie tylko oglądam dla przyjemności. Bez waszych typów nici z mojego nba ;p. Ostatnie te tematy o nba jakoś umarły,nie wiem co jest grane.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Dobra naskrobię coś tutaj bo aż żal tego tematu. Na dzisiaj polecam under 30.5 punktów Jamesa Hardena, lub jak ktoś ma jakieś sumy to można w to próbować, choć zależy w sumie jakie. Dlaczego ten under? Hardena boli ręka, więc powinien odpoczywać, ostatnio zdobywa mało punktów, poniżej 30 a dzisiejszy mecz według mnie nie będzie taki ważny dla Rockets, zwłaszcza jeśli chcą oszczędzić lidera na PO. Gorzej jeśli będą dzisiaj walczyć a Harden weźmie jakieś prochy ????
James Harden under 30.5 punktów @1.83 ✅✅ 1xbet
Harden 17 punktów. Dzisiaj stał z tyłu, rozprowadzał piłkę i nie pchał się pod kosz + słaba skuteczność. To było do przewidzenia. Rockets co prawda powalczyli więcej niż się spodziewałem, ale to była jedyna niespodzianka dzisiejszej nocy ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kiedy sa ostatnie kolejki ? 13 kwietnia ? Zawsze jakis profesjonalny portal pisal analizy o kazdym meczu kto musi a kto nie musi. Przypomni ktos stronke ?
 
1 16

1337player

Użytkownik
Do pierwszych spotkań 4 h a tu żadnych typów? Co jest ludzie? Znam się na piłce nożnej,na NBA kompletnie nie tylko oglądam dla przyjemności. Bez waszych typów nici z mojego nba ;p. Ostatnie te tematy o nba jakoś umarły,nie wiem co jest grane.
Nie widzę najmniejszego sensu w graniu meczu Nets-Magic, jak dla mnie totalna loteria, Magic sobie nieźle radziło z bostonem, ale było to wczoraj.
Jedyny typ godny polecenia to Portland, które ostatnio gra wyśmienicie z jednym potknięciem, sam nie mam możliwości zagrać ale widzę tu wygraną HT/FT, ewentualny handicap, ale kursy na prawdę niskie.

Wyśpij się, jutro będzie tu spory ruch coś czuję. :]
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
PORTLAND vs PHOENIX
Typ: Under 222.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes
Krotka notka: Mecz za 2 godzinki. Vegas oscyluje 222.5 kurs 1.91. Excel by tutaj wystawil 210-213. (Over 212 @ 1.9. Under 212 @1.9) A wiec mamy 9pkt zapasu. Aspekt po za Excelowy to fakt ze w Phoenix szpital, i nie walcza juz o nic.Portland powinien ten falt wykorzystac, bo za nimi ostatnie miejsce w playoffach walczy Denver. Jak bedzie, zobaczymy. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom