>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
quintana 425

quintana

Użytkownik
Forumowicze jak myślicie jak będzie dziś jeśli chodzi o handicapy?
Czy są śmiałkowie jak ja co zagrają Grizzlies+18 przy kursie 1.91 na williamhill? Pytam czysto teoretycznie bowiem ja gram Grizzlies handi dziś bo oni są charakterni jak Dallas a wczoraj Mavs przykusrie 13 wjechało aż miło...Następny mecz polecamgrać OKC bo Durant obiecuje poprawe;) jarównież ten 2 mecz to mega fuks choć wiem że Thunder w sezonie nie raz nie dwa nie 5 grali wpodobny sposób. Jak dla mnie 3 drużyna NBA a czasem żal na ich koszykówkę patrzeć ????
Tylko, że na ten moment Dallas i Memphis to dwie różne bajki, jeżeli chodzi o skład i kontuzje. W Dallas grają prawie że najlepszym składem, a Miśki to szpital i nie mają kim grać. Szybciej w tym meczu szukałbym undera
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Memphis osłabione przed playoffami pokazało, że jest w stanie bronić handicapy z SAS - według mnie wynik tej serii będzie jeden 4-0 lecz wyczuwam value w Grizzlies +11,5 do przerwy dzisiejszej nocy po 1,91 i według mnie jest to do wejścia - wszyscy znamy Popovicia - jak najmniejszym nakładem sił dojść do finałów. Pierwszy mecz był pokazaniem pazura a teraz ważne są tylko i wyłącznie zwycięstwa
Grizzlies+11,5 half time.
 
W 19

wezniebij

Użytkownik
ja ako Boston +14 ah i Memphis +25 ah kurs cos kolo 1.7 w playoffach nie ma slabych druzyn i dzis tak jak wczoraj goscie beda walczyc o najlepszy rezultat
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
ja ako Boston +14 ah i Memphis +25 ah kurs cos kolo 1.7 w playoffach nie ma slabych druzyn i dzis tak jak wczoraj goscie beda walczyc o najlepszy rezultat
To chyba jeszcze mało co widziałeś NBA ;-) Co jakiś czas ktoś się mocno wkurza jak mu nie wejdzie zakład hehe pozdro:)
W mojej ocenie Boston +10,5 @1,5 miało wejść na luziku a tu taka patolka...
Dzień wcześniej wszedł tripel Indiana +15,5 / Dallas +20,5 / Houston +20,5 i bardziej bym przypuszczał że tam coś nie wejdzie niż że Celtics odpali drugi denny mecz...
Na dziś kurs na Miami znowu wysoki bo ok. 1,52 i do tego Cavs 1,16
AKO 1,77
Prosimy o kilka słów uzasadnienia. Dbajmy o jakość i przejrzystość tego działu. [Anderson]
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tak na pierwszy rzut oka to ja bym zagrał dziś Raptors, dobry kurs. Nie zmieniam zdania że stać ich na wygranie tej serii nawet 4-1. Tak na dobrą sprawę to Derozan i Lowry są jeszcze nieobecni ???? Cały czas liczę że Toronto wreszcie zagra tak jak przez cały sezon to robili.

E: dopiero przyciąłem że przecież Toronto gra jutro, a tu już wystawione kursy na kilka spotkań do przodu.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Oczywiście ze tak.Jak DeRozan i Lowry odpala a odpala bo to nie są jakies pacynki to Indiana poleci po szybkich strzelach no bo sory ale jeden Goerge to za malo brakuje jakości w tej druzynie...Wyobraźmy sobie ze PG13 zagra slabszy mecz tam nie ma kto ciagnac tej drużyny.Eliis? Daje spokój.Ja będę próbował Toronto na wyjeździe.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Moze i kurs na Miami &quot;wysoki&quot; sek w tym, ze to Hornets dzisiaj wygraja i doprowadza do remisu w serii. Goscie bez oslabien, w Miami tez nic sie nie zmienilo...Bosh wykluczony z gry na czas nieokreslony. Dlaczego wiec przepowiadam wygrana Charlotte?



A no wlasnie dlatego...oczywiscie sa to tylko statystyki ale 11 spotkan z rzedu gdzie wygrywaja druzyny na przemian daje do myslenia, kurs godny proby. Dallas 1st mecz wtopili na potege po czym w drugim meczu wygrali jednym punktem...NBA- Where amazing happens. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
W pierwszej kolejności trzeba zaatakować handicap na Pistons dzisiejszej nocy. Jestem wręcz przekonany, że Detroit urwą 1-2 spotkania Cavaliers. W zasadzie mogli to zrobić już podczas G1, ale zabrakło doświadczenia. Spośród wszystkich trenerów uczestniczących w PO van Gundy to tak na miękko licząc TOP5 taktyków (Pop, Carlisle, Vogel), po prostu łebski gość i mimo, że swoje drużyny buduje według jednego schematu to potrafi reagować na wydarzenia na parkiecie. Pistons potrafili w regularze napsuć krwi Cavaliers, co zresztą udowodnili w G1, gdzie zwycięstwo Cleveland wcale nie przyszło z łatwością. H2H w regularze 3:1 na korzyść Pistons i naturalnie Cavs nie pokryli ani razu handicapu (+8 podczas jedynego zwycięstwa). Oczywiście jak już wspominałem PO to inna bajka, wychodzi doświadczenie, LeBron włącza piąty bieg, to miejsce i czas zawodników z jajami, ale Detroit, na przykładzie drużyn 89-90; 04-05, to banda charakternych gości, którzy niczego tutaj nie oddadzą za darmo. Jakość jest po stronie Cavs, ale trener i charakter (patrząc na takiego Love&#39;a czy Kyriego) zdecydowanie po stronie Pistons i sądzę, że warto zaatakować handi, bo linia wysoka, a spotkanie powinno być znów na styku.
Detroit Pistons +10 @ 1,9 ⛔
Bet365
90:107
Bardzo dobra pierwsza kwarta, fajna pierwsza połowa. Kładłem się spać bodajże przy +2 po przerwie dla Pistons... ehh, szkoda strzępić ryja.
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
W pierwszej kolejności trzeba zaatakować handicap na Pistons dzisiejszej nocy. Jestem wręcz przekonany, że Detroit urwą 1-2 spotkania Cavaliers. W zasadzie mogli to zrobić już podczas G1, ale zabrakło doświadczenia. Spośród wszystkich trenerów uczestniczących w PO van Gundy to tak na miękko licząc TOP5 taktyków (Pop, Carlisle, Vogel), po prostu łebski gość i mimo, że swoje drużyny buduje według jednego schematu to potrafi reagować na wydarzenia na parkiecie. Pistons potrafili w regularze napsuć krwi Cavaliers, co zresztą udowodnili w G1, gdzie zwycięstwo Cleveland wcale nie przyszło z łatwością. H2H w regularze 3:1 na korzyść Pistons i naturalnie Cavs nie pokryli ani razu handicapu (+8 podczas jedynego zwycięstwa). Oczywiście jak już wspominałem PO to inna bajka, wychodzi doświadczenie, LeBron włącza piąty bieg, to miejsce i czas zawodników z jajami, ale Detroit, na przykładzie drużyn 89-90; 04-05, to banda charakternych gości, którzy niczego tutaj nie oddadzą za darmo. Jakość jest po stronie Cavs, ale trener i charakter (patrząc na takiego Love&#39;a czy Kyriego) zdecydowanie po stronie Pistons i sądzę, że warto zaatakować handi, bo linia wysoka, a spotkanie powinno być znów na styku.

Detroit Pistons +10 @ 1,9
Bet365
Typu nie neguję, natomiast nie wierzę żeby Detroit zagrało na takich wysokich procentach choćby przy rzutach ze 3 jak w G1. Ja myślę, że to spotkanie będzie trochę wolniejsze niż poprzednie i tym razem Pistons będą musieli bardziej wykazać się defensywie niż ofensywnie aby zrobić niespodziankę i wziąć G2. Ale handi wygląda sensownie. Osobiście nie gram nic pre, a może skuszę się na jakiś under na live.
 
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Witam

Proponuję zagrąc dzisiaj undera w meczu Cavs - Pistons.

Tak jak kolega wyżej pisał; raczej taka skuteczność graczy z Detroit dzisiaj się nie powtórzy, może obudzi się Reggie Jackson, ale na pewno zaśnie Moris, który jeżeli dobrze pamiętam to w pierwszej połowie pierwszego spotkania rzucił coś około 20 punktów.
Podobnie Kevin Love i Irving. Głównie dzięki ich skuteczności Cavsi nie przegrali pierwszego spotkania.
Proponuję coś około U205,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Weźcie pod uwagę tylko ile rzutów mieli Pistons. Przede wszystkim przegrali walkę na tablicach co mając na uwadze, że są czołową ekipą w lidze jest trochę dziwne. Do tego bardzo słabo na atakowanej tablicy. Tak więc Detroit dzisiaj może nie zagrać na takiej skuteczności ale nie sądzę też by oddali znowu 15 rzutów mniej.

Ja przyatakuje over Love. Bo kto jak kto ale on przeciwko Detroit notuje cyferki godne odnotowania. W trzech meczach zdobywał kolejno 19, 29, 24 punkty a w pierwszym spotkaniu PO zdobył ich 28. Dodatkowo warto odnotować, że w kwietniu ta jego forma jakby trochę zwyżkuje. Fajnie kreowali go w pierwszym spotkaniu. To także PO więc liczę, że kilka razy trafi na linię.
Linia 17,5 wydaje mi się za niska i jest raczej ustawiania na podstawie jego średnich i podniesiona lekko po ostatnim meczu. Ale patrząc w historię to wg. mnie powinna być w okolicach 19-20 punktów.

Kevin Love over 17,5 1,80 bf ⛔ 16 (mimo, że totalnie nic nie siedziało mógł zrobić ten over ale na 2 minuty do końca przestrzelił 2 wolne a w całym meczu 5/14, 3/7 zza łuku i 3/6 FTs).

Do tego dołożę under 17,5 Hassana Whiteside&#39;a. Linia imo za wysoka. Powyżej jego średniej. W pierwszym meczu trafił aż 9/11 rzutów z gry(notując 21 punktów) co raczej nie powinno się powtórzyć mając na uwadze fakt, że Charlotte przeciwko centrom bronią bardzo solidnie i są w górnej połówce tabeli w tej statystyce. Take całe Charlotte w defensywie powinno zagrać lepiej i nie spodziewam się by Hassan dostał więcej rzutów bo on średnio oddaje w okolicach 10 rzutów i raczej powinien zagrać na zdecydowanie niższej skuteczności. Linia wg. mnie powinna być na poziomie jego średnich.

Hassan Whiteside under 17 1,85 bf zwrot 17 8/8FG 1/1FT ;)

Ostatnia linia, któa wydaje mi się za wysoka. Dragić w sezonie średnia 14,1ppg. Fakt w nowym roku jest już lepiej bo od stycznia do kwietnia średnia w miesiącach rosła z 14.2 do 17.4. Ale co dla mnie najważniejsze Charlotte to sam top ligi jeżeli chodzi o obronę przeciwko PG. Zarówno pod wzlędem points allowed i FG%. W pierwszym meczu Dragic nie porzucał praktycznie. Oddał tylko 8 rzutów i mając na uwadze, że Charlotte dzisiaj powinno bronić dużo lepiej to nie spodziewam się jego większej ilości rzutów. W RS rzucał im kolejno 8,5,12,16. Z czego 16 punktów rzucił oddając aż 16 rzutów co jest ilością jak na niego bardzo dużą. (Średnia w okolicy 12).

Goran Dragic under 15,5 1,85 bf ⛔ 18
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
21/04/2016 01:00 CET
Joe Johnson (Heat - Hornets G2) over 12.5 points
1.78 (Pinnacle) ⛔ 8 pts
5/10

JJ w pierwszym spotkaniu miał limitowany czas, bo łapał durne faule i musiał przez to schodzić z parkietu. On fire w tym spotkaniu był inny skrzydłowy Luol Deng i większość rzutów szła na niego. Dzisiaj JJ powinien zagrać więcej minut, a też Deng nie zagra drugiego takiego meczu i JJ będzie potrzebny. Linia jest o punkt niższa od poprzedniego meczu i myślę, że JJ się zakręci koło 13-15 punktów.

21/04/2016 01:00 CET
Hassan Whiteside (Heat - Hornets G2) over 12.5 rebounds
1.92 (Pinnacle) ✅ 13 rebs
5/10

Grałem ten sam bet w pierwszym spotkaniu po kursie 1.76. Whiteside zrobił 11 zbiórek, ale Heat prowadzili bardzo wysoko i Whiteside nie pojawił się na parkiecie w ostatniej kwarcie. Przez to zabrakło tych dwóch desek, a Heat też świetnie trafiali w ataku i Hassan nie miał zbytnio szans na zbiórki ofensywne. Handicapy są bliskie siebie i dzisiaj mecz powinien być o wiele bardziej wyrównany i wg mnie bardziej defensywny. To powoduje więcej pudeł i desek dla Hassana.

21/04/2016 02:00 CET
Kevin Love (Cavaliers - Pistons G2) over 9.5 rebounds
1.83 (Pinnacle) ✅ 10 rebs
5/10

Ponawiam zakład na zbiórki Love&#39;a, bo byłem pewny, że linia wzrośnie na 10.5, a dalej mamy taką samą i jeszcze dosyć dobry kurs. Love przez 7-10 minut jest centrem, kiedy Cavs grają small-ball i wówczas ma świetny moment do nabijania zbiórek. Często tez broni Drummonda, który urzęduje w &quot;trumnie&quot; i to wrzuca Love&#39;a blisko kosza i daje największe szansę na zbiórkę. Ten bet wg mnie może tylko zabić bardzo wysokie prowadzenie Cavs, a wówczas Love siedziałby na ławie w IV-kwarcie.

21/04/2016 04:30 CET
CJ McCollum (Clippers - Blazers G2) over 19.5 points
2.19 (Pinnacle) ⛔ 16 pts
5/10

Uważam, że tutaj dla Blazers jest największa szansa korekty w grze ofensywnej. McCollum w pierwszym spotkaniu rzucił tylko 9 oczek na 11 rzutach. Średnią sezonową ma na 20,9 punktu na prawie 18 rzutach.

Inny lider Blazers - Lillard ma o wiele trudniej, bo kryje go świetny obrońca na pozycji rozgrywającego Chris Paul, a także stara się go ciągle męczyć w ataku grając z nim izolacje. McCollum ma luźniej i dzisiaj powinien dostać od 16 do 20 rzutów i zakręcić się koło 20 punktów. Na pewno trener zrobi jakieś korekty i dzisiaj ofensywa Blazers powinna o wiele częściej przewijać się przez CJ&#39;a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Panowie jeżeli ktoś znajdzie oficjalne info na temat stanu kostki Stefana to proszę o odzew ????
I tak wygrają, bierz póki kurs jeszcze w miarę ;)
A na serio to spodziewaj się info raczej wieczorem/w nocy. Jedna jego wypowiedź z wczoraj chyba, to że nie jest w tej chwili w stanie zagrać.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
I znowu to samo, admini usuwają posty nawet nie wiem czemu. Wczorajszy kupon z kursem 2,73 na luziku✅

Dzisiaj oferta słaba, ale da się coś ułożyć - Golden State -2,5 + Dallas vs OKC over 188,5 @2,17 Bet365

Nie wiadomo czy zagra Curry, ale nawet bez niego Warriors spokojnie pokryją handi i wygrają, ale i tak najprawdopodobniej zagra. Houston jest strasznie słabe, mają potencjał, ale nie potrafią tego kompletnie wykorzystać. Gdyby trenował ich ktoś lepszy to ta seria mogłaby być ciekawsza, ale tak to nie widzę innej możliwości niż 4:0 dla mistrzów.

Kurs na over w Teksasie to jakiś żart chyba ???? Dwie drużyny, które rzucały w sezonie spokojnie ponad 100 punktów dzisiaj spokojnie wrzucą po 90 minimum. Dallas u siebie na pewno się nie podda i swoje rzuci, OKC wiadomo koło 100 na pewno. Nie zdziwi mnie wynik 110:120, bo oni potrafią tak grać.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Raptors @ Pacers
Raptors win 1.83 Bet365
No to tak jak pisałem wczoraj, gramy Toronto po przyjemnym kursie 1.83 albo z handi -1,5. Nie ma co się tu rozpisywać, po prostu liczę że zobaczę obie drużyny grające tak jak to robiły w regularze. A w optymalnej dyspozycji to różnica klas. Z info o kontuzjach mamy notkę o Monta Ellisie z Indiany, opuścił trening z powodów osobistych i nic więcej nie wiadomo. Gdyby nie zagrał to świetnie dla typu, ale i z nim na parkiecie nie wróżę Pacers zwycięstwa. W ekipie gości T. Ross przechodzi procedurę powrotu po wstrząśnieniu mózgu, wszystko wskazuje jednak na to że zagra. Jeśli dziś w końcu będzie ten mecz gdzie odpalą Lowry i Derozan to jestem spokojny. W tym momencie w Raptors motywacji z pewnością nie brakuje. Jeśli nie teraz to gram G4 za podwójną stawkę, nie wierzę że Indiana jest w stanie wygrać tą serię. Dzisiejsze spotkanie śmiało oceniam na 8/10, polecam.
E: no rzeczywiście linia wyżej na OKC@DAL wygląda nieźle, zaskakująco niska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
oczywiście , że ma prawo się powtórzyć - co pokazał nie tylko mecz nr 2 ale też mecz nr 1
Dallas jedynie dobrą i agresywną obroną mogą myśleć o sprawieniu podobnej niespodzianki w którymś meczu u siebie, a jak Thunder wyjda wkur**** i pokażą to co oni potrafią w obronie to Dallas w obecnej sytuacji nie rzuci znowu więcej niż +/- 80pkt

to nie RS by się sugerować tym jaką ofensywę prezentowały te drużyny i po ile pkt rzucały, PO rządzą się innymi prawami
 
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Wczorajszy underek wszedł ze sporym zapasem, dzisiaj również celuję w under dla teamu Mavericks.
Oba mecze nie obfitowały w punkty zespołu Cubana, teraz przewiduję, że będzie jeszcze gorzej.
Najprawdopodobniej nie będzie Dirka, który regularnie rzuca po kilkanaście punktów, a na pewno nie zagrają J.J. Barea oraz Deron Williams. Mavsom zostaje coraz mniej strzelb, może znowu odpalić Rayman Felton (wybaczcie jeżeli źle napisałem nazwiska - piszę z głowy i z telefonu)e
Podsumowując: polecam zastanowić się nad underem na ekipę z Texasu.

E: bet365 wystawia U94 za kurs 1.83
Na moje easy money
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom