>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pope w SaS tez jest juz &quot;skonczony&quot; bo sie druzyna konczy. Zobacz ile przypadku i farta mieli ! Celowo tankowali pod Duncuna 20 lat temu ???? odszedl Robinson a pozzniej trafili na Manu, Tonego i 50 innych dobrych graczy (zadaniowcow i nie )&quot;
Człowieku weź się ogarnij bo nie da się czytać co ty wypisujesz. Rzeczywiście odkryłeś aferę stulecia, 20 lat temu Spurs zatankowali po Duncana i oszukali całą ligę. Ale numer ;) Jakby to było coś złego. Co roku kilka drużyn tak robi. Chcesz to skseruję ci jakieś czasopisma z tamtych lat i poczytasz sobie jaki był na niego hajp, połowa ligi chciała po niego tankować. I mnóstwo przypadku i farta mieli przez 20 lat (!) wg ciebie że 19 sezonów z rzędu są w PO i zdobyli w tym czasie 5 tytułów. True. Z szansą na szósty w tym roku, bo drużyna się wcale nie kończy jak piszesz, gdyż ma dwóch liderów na następne lata w wieku dopiero 25 i 31 lat. To co najmniej jeszcze 5 lat w czołówce.
Już nie mówiąc że przeczytałem to wszystko ze trzy razy żeby spróbować cię zrozumieć. I te przemyślenia na temat koloru skóry trenerów, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Nasuwa mi się jedna myśl na twój temat:
nic nie ogladasz i niewiele rozumiesz
Proszę cię, jak masz wiedzę to pokaż to w normalnej dyskusji i argumentach przy następnych typach, to się przyda innym. Po co zaśmiecać dział, który i tak stracił dawny poziom, na jakieś bezsensowne posty i teorie spiskowe. Pozdro ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj cisza, pewnie dlatego że tylko jeden mecz.
Oglądam serię Hawks - Celtics od początku i po tym co widziałem wybieram dziś Atlantę. Potrafili grać na wyższym poziomie niż rywale. Jeśli i dziś zagrają na 100% to Boston nie ma czego szukać. A myślę że stojąc przed szansą wygrania serii będą wystarczająco zmotywowani żeby dać z siebie wszystko.
Jeśli uda im się zatrzymać Thomasa tak jak w G5 to już połowa sukcesu. Wbrew pozorom Celtowie nie mają tak szerokiej kadry jak się wydaje. Ostatnie wyczyny Smarta to raczej chwilowa zwyżka formy, jego 37.9% 3FG w playoffs kontra 25.3% w regular każe się zastanowić.
Po prostu liczę że skoncentrowana ekipa Hawks wykorzysta szansę zamknięcia serii i da zarobić bo momentami byli na innym poziomie niż rywale.

Hawks @ Celtics
1.78 Pinnacle
Hawks -2 1.93 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
L 0

leonardomax

Użytkownik
Jakieś propozycje do meczu Miami Heat ? Czy Wade i spółka przegrają kolejny już czwarty mecz z rzędu ? Nie chce mi się wierzyć ale z drugiej strony Charlotte gra naprawdę dobry basket z Linem na czele . Do tego w ostatnim meczu wrócił kolejny ważny zawodnik Batum . Zapowiada się dzisiaj w nocy dobry mecz który zapewne będzie na styk do ostatniej sekundy. Moja propozycja na ten mecz to taka że żadna nie wygra więcej jak 5-7 pkt
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Ja w nocy gram Miami -2,5 @2,2 Bet365✅✅✅

Ostatni mecz u siebie to znowu przestoje. Jednak powinna być chociaż dogrywka bo Wade był ostro faulowany podczas ostatniego rzutu, a sędziowie nic nie odgwizdali co zmieniło losy serii. Miami ma to do siebie, że mimo świetnego składu nie potrafią nic osiągnąć i jak dla mnie jest to wina trenera, jak był LeBron to on ciągnął do dwóch mistrzostw z rzędu, a teraz go nie ma, skład uległ zmianie i nawet wygląda porównywalnie, ale nie ma takiego lidera co rzuci te 30 punktów na mecz w PO. Jeżeli przegrają to Spo out bo od dawna mnie denerwuje.
Czysto sportowo jak pisalem nie raz Heat maja znacznie lepszy skład, mam nadzieje, że dzisiaj to w końcu wykorzystają i wrócą do siebie na GAME 7
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Według Ciebie był faulowany, według mnie nie ;) było tam spore zamieszanie, co w efekcie było na korzyść charlotte. No i nawet jeśli był faulowany to przed nim byłyby dwa rzuty osobiste na remis i tak sobie możemy gdybać. Faktem jest, że miami zmarnowalo bodaj 4 szanse żeby odskoczyć w końcówce i skutki tego wszyscy znamy. Teoretycznie powinniśmy zobaczyć dziś sportowa złość no i niezaprzeczalnie sile tego lepszego składu, ale.. Ja tutaj trzymam kciuki za charlotte. Nie będzie już dla nich lepszej okazji żeby skończyć te serie. Grają u siebie po cudownym odwróceniu losów serii. Przez cały czas byli skazywani na porażki, a mimo to dalej walczą i są bliżej wygranej. Czy ktoś ich w ogóle musi motywować? Ja zagralem już rano na win charlotte po 1.8 i czekam na piękne widowisko
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
wyżej masz całe wyjaśnienie w protokole. coś jeszcze? rozumiem, że teraz najważniejszą kwestią naszej dyskusji będzie to czy był faul, czy nie było? mogli wygrać mecz o wiele wcześniej, a teraz możecie sobie gdybać do woli.

z programu the starters - od 4:20
WIDEO
 
C 0

chytruseklisek

Użytkownik
Cześć, co sądzicie o typie over 0,5 trafionego rzutu za 3pkt przez DeMara DeRozana w meczu Indiana - Toronto. Kurs 2,15 na betsson, wydaję się być promocją ?
 
G 0

gevah

Użytkownik
Panowie, a jak widzicie dzisiejszy mecz Pacers - Toronto? W ostatnim meczu Pacersi zaprezentowali się bardzo solidnie i zaprzepaścili wszystko fatalną czwartą kwartą, a i tak mieli szansę na doprowadzenie do dogrywki, zadecydowały ułamki sekund. Osobiście wydaje mi się, że nie powinni przegrać tego meczu przed własną publiką, zwłaszcza, że mają przysłowiowy nóż na gardle. Kurs na wygraną Pacers dzisiaj po południu na Bwinie wynosił 1.73, teraz już 1.83

Co sądzicie, warto grać?
 
C 0

chytruseklisek

Użytkownik
na 15 ostatnich meczy w czterech trafiona &quot;trojka&quot;, z czego w jednym vs Indiana
to jest promocja?
Jak dla kogo, jak dla mnie w tym meczu przy stanie 3-2 dla Toronto dziś Raptorki zagrają mega skoncentrowane i DeMar na pewno będzie próbować rzuty za 3 pkt. Osobiście czuję, ze przynajmniej jeden trafi, ale nigdy nic nie wiadomo, a kurs powyżej 2 na ten bet wygląda fajnie. Mimo że statystyka nie jest przemawiająca za tym typem. Zobaczymy bo może wrzucić 3 a może i nie oddać żadnego rzutu three pointa. Ja zastanawiam się czy dziś Toronto nie wygra tego ostatniego spotkania. Zależeć będzie dużo od Georga, jak on wejdzie w mecz..
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zastanów się co obstawiasz i przeanalizuj lepiej w głowie jak gra DeRozan. Pod tym względem gra bardziej jak Wade, po prostu ucieka od rzucania zza łuku. Przez 7 sezonów trafił, uwaga, 203 trójki na tragicznej średniej 28%. W tym sezonie poprawa - kosmiczne 33%. W tym roku w PO... skuteczność 16% ????. Na przestrzeni całego sezonu średnio próbuje oddawać 1,78 trójki na mecz. Przemyśl czy argument &quot;Raptors wyjdą skoncentrowani i DeMar na pewno będzie próbować trójek&quot; to wystarczająco aby uważać, że kurs na over 0,5 trójek to było jakiekolwiek promo.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ja po ostatniej fatalnej serii nie gram dzisiejszej nocy nic, ale ciężko mi uwierzyć w to, żeby Heatsi odpadli z Hornets. Patrząc na przebieg całego sezonu to heats byli lepszym zespołem, lepsza organizacja gry, lepsze wyniki, lepsza gra na własnym parkiecie itp. Wade nie zawodził w kluczowych momentach, gdy byli pod ścianą. Coś czuję, że i dziś będzie maksymalna spina ze strony zespołu z Miami i wygrają ten mecz. Aczkolwiek no nie mogę , nie gram, bo ostatnie spore sumy utopione wlasnie na miami i atlancie zrobiły dziury w moim budżecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dziś wszystko wydaje mi się trochę na siłę, nie widzę nic co by mnie przekonało w pełni. Gram jeden zakład za pół stawki, o czym poniżej. A tak patrząc po kolei na 3 dzisiejsze spotkania to takie są moje wnioski:
W serii Pacers - Raptors ogłupiałem ;) Toronto gra poniżej swojego normalnego poziomu całą serię, Indiana najlepiej od miesięcy a i tak mecze przez jakieś dziwne przestoje, raz jednych raz drugich, kończą się niespodziankami i tak oto mamy 3-2 dla Raptors. Przy czym z przebiegu gry to Indiana powinna już być w drugiej rundzie. Przed playoffs stawiałem max 4-1 dla Toronto, po tym co obejrzałem w tych pięciu spotkaniach to już sam nie wiem. Nie ruszam dziś tego, choć postawiłbym Toronto. Ale odpuszczam.
Za to Miami wg mnie lekko do grania po takim kursie. Trzy porażki z rzędu, spodziewam się jakiejś innej rotacji ze strony Spoelstry i w końcu trafienia jakichś trójek. Miami jest za mocne żeby dostać 4 pod rząd od Hornets.
Najpewniej byłoby coś puścić w stronę Blazers, ale kursy są zbite już do minimum. W G5 grubo wszedłem w PTB over 99, teraz linia podskoczyła do 104. Dalej widzę tu over, zarówno dla Blazers jak i over 198 w meczu, ale chętnie złapałbym na live jakiś lepszy kurs na win gospodarzy.
To natomiast co chciałbym napisać to stawiam over 19.5 Dwyane&#39;a Wade&#39;a. Gościu weźmie dziś odpowiedzialność za losy drużyny i to on będzie ciągnął atak Miami. Z pewnością zagra duże minuty i nawet w wypadku sporej przewagi Hornets będzie grał do ostatnich sił. Naturalną rzeczą jest że to jego drużyna i kto jak nie on ma być główną postacią w elimination game? Taki mecz jak dziś to jest właśnie czas dla gwiazd żeby pokazać co odróżnia ich od reszty ligi. Wade to weteran który kocha takie spotkania i spokojnie jest w stanie rzucić ze 30 punktów. Oczekuję przełamania od graczy Heat po trzech kolejnych porażkach w których zostali stłamszeni w obronie. Typ oceniam na 6/10.

Dwyane Wade over 19.5
1.72 Betsson
No i swoje zrobił, końcówka była jego mimo kłopotów w trzeciej kwarcie. Koledzy niżej mieli rację, można było to złapać po lepszym kursie, ja podałem po prostu tam gdzie grałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Charlotte Hornets - Miami Heat 1 1,76 Bet365 90-97 ⛔⛔

Moim zdaniem drużyna Michaela Jordana nie wypusci juz awansu z rąk i przed własną bardzo żywiołowo reagującą widownią po raz pierwszy od 14 lat zamelduje się w najlepszej 4 na wschodzie. Dlaczego tak sądzę? a no dlatego iż w tej serii grają równiej od Miami i w poprzednim meczu wręcz ich ośmieszyli kiedy to Heat już sie wydawało że mają wygrany mecz przy +7 w ostatniej kwarcie i przestali zupełnie grać, a tu okazało się że mecz trwa 48 minut a nie 40.... Żar z Miami udany początek tej serii zawdzięczał bardzo wysokiej skuteczności Loula Denga który trafiał praktycznie wszystko, jednak w kolejnych spotkaniach obrona Hornets odrobiła lekcję i już potrafiła umiejętnie ograniczyć popisy tegoż gracza. Charlotte u siebie jest niemal twierdzą, potwierdził to sezon zasadniczy jak i poprzednie dwa spotkania playoff z Miami, które wygrali bardzo spokojnie. Dlaczego nie mieliby tego powtórzyc rozwnież dzisiaj? Nie widzę żadnych przeciwskazań. Presja nie jest im obca ponieważ mają w swoich szeregach doświadzonych graczy, ze zdecydowanie lepszą ławkę rezerwowych niż drużyna przyjezdnych. Generalnie uważam że Miami przegrywając Game5 podpisało na siebie wyrok i marzenia o finale z Cleveland mogą odłożyć na kolejny rok. Polecam.

Mecz do obejrzenia na Canal+ Sport o 2.00.

edit: to sie popisalem , pierwszy typ po dluzszej przerwie i oczywiscie w plecy ???? druga sprawa ze Charlotte moglo to wygrac w koncowce a Wade w kluczowym momencie trafil pierwsza trojke od... 5 miesiecy.

kolejna sprawa to 3 ... w poprzednim meczu 12-24, dzisiaj 5-17 hehehe jednak paraliz zrobil swoje, predko to oni juz takiej okazji zeby awansowac do 2 rundy playoffs miec nie beda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

leonardomax

Użytkownik
Dokładnie popieram kolegę powyżej według mnie Wade dzisiaj się zepnie ponad wyżyny i poprowadzi Heat do bardzo ważnego zwycięstwa. W takich meczach jak ten to on będzie dominował i odgrywał najważniejsza rolę na boisku. Zapewne też dostanie najwięcej minut do gry. Wade over 19,5 pkt w unibet - 1.75
 
L 0

leonardomax

Użytkownik
Miami wygrywa 97-90 a Wade zdobywa 23pkt i poprowadził zespół. Według mnie u siebie dopełnią formalności i awansują dalej. Batum kolejny raz kontuzjowany i raczej go nie zobaczymy. Kursów powyżej 1.45-1.50 raczej nie ma co się spodziewać.
 
K 168

kbak93

Użytkownik
a ja znów liczę, że narzucają w 2 kwarty 110 pktów i linia pójdzie w góre tylko w taki sposób znając charakterystyke drużyny...można zarobić pierwszy milion
 
A 63

awax

Użytkownik
a ja znów liczę, że narzucają w 2 kwarty 110 pktów i linia pójdzie w góre tylko w taki sposób znając charakterystyke drużyny...można zarobić pierwszy milion
dobrze kombinujesz, pierwszy milion to nie problem, najtrudniej utrzymać trend
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom