>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
quintana 425

quintana

Użytkownik
No to teraz paru specjalistów z tego działu będzie miało zagwodzkę. Zamęczone GSW praktycznie bez udziału punktowego Currego i Thompsona (razem 22pkt) - inaczej fartownych trójek, pokonuje Lebrona i jego zdrowych ziomali (Love i Irving) 15 punktami!!
Dla opozycji jest to teraz żelazny argument, niektórzy już pewnie pograli 4-0 dla Goldenów:cool:
Dla niektórych dalej Cavs to promocja pewnie ???? D

Ale na serio, nie ma co jeszcze dawac GSW mistrza, to jest NBA i dużo może się zdarzyć. Zachowajmy troche pokory, czyli tego, co zabrakło paru osobom w poprzedniej rundzie ????
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Jedyne o co mi się rozchodzi, to fakt że dział ten z kopalni perełek betów na NBA(niektóre bety na zawodników to była poezja) wygląda tak, jak obecnie. Ludzie tworzący ten dział w czasach jego świetności (jeszcze w tym sezonie, niektórzy userzy wyłapwywali naprawdę bety warte gry) - odeszli. Karmol(on to już dłuższy czas się nie udzielał)SewerynKG, easy, bizon91, maroon, mJaUrVcEin, maciass00, MasaSklili, wojnodrake, Weed233, Drexler, Rambo(też widzę ostatnio się strasznie mało udziela) i inni niewymienieni spece (oraz ci którzy udzielali się przed moim zainteresowaniem bukmacherką), Peja ???? , gdzie się podziewacie:-(? Wiem, że z pewnych względów się nie udzielacie, a szkoda wielka, bo za czasów świetności to pozwalaliście zarobić naprawdę fajnie sumy, a i jakoś po nocach się lepiej oglądało mecze mogąc przeczytać jakiś super trafny, ale z mega poczuciem humoru komentarz.
Teraz, od razu mówię, że nie piszę o wszystkich, mamy serwowane np. Jeżeli A&gt;B&gt;C, gdy gra A vs C, to na A możecie stawiać domy i wgl.
Już nie chodzi o samą skuteczność, ale argumentację typów i ton ich przedstawiania jakoby to o czymś oczywistym się pisało, a inny punkt widzenia &quot;to sobie możecie wsadzić, ja mam rację&quot;.
Jednak moderacja działu pozwalająca na taką twórczość (ja rozumie jak ktoś jest początkujący czy coś, ale czasem wystarczą 2 sensowne zdania do typu) sprawia, że nie przybywa ludzi mogących zastąpić chodź trochę wyżej wymienionych(nie jest to żądne smarowanie, moja opinia, i myślę że wielu się zgodzi).
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
quintana 425

quintana

Użytkownik
GSW -6,5 @1,9 Bet365 - typ główny ✅
GSW - 14,5 @3,6 Bet365 - typ na lekko do zabawy
✅

Co tu dużo pisać znowu. GSW w pierwszym meczu pokazali, że nie potrzebują świetnego meczu Stefana i Klaya, aby spokojnie poskładać Cavs. Co dopiero będzie, jeżeli obaj zagraja na swoim optymalnym poziomie, a ławka znowu zagra dobry mecz? Zobaczymy dzisiaj w nocy. Cavs na pewno się zepną, bo 2:0 i powrót do domu to może być dla nich koniec, bo GSW na wyjeździe jeden mecz może spokojnie chapnąć. Lecz myśle, że Warriors dzisiaj wygrają spokojnie, Curry rzuci te 30 punktów, Klay ponad 20 i reszta znowu zagra dobry mecz. Szkoda, że maksymalne handi to -14,5, bo atakowałbym jeszcze większe.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Cavs +6,5 @1,9 Bet365 - typ główny
Cavs - 1,5 @3,6 Bet365 - typ na lekko do zabawy

Co tu dużo pisać znowu. Cavs w pierwszym meczu pokazali, że nie potrzebują świetnego meczu LeBrona i Irvinga, aby nawiązać rywalizacje z GSW. Co dopiero będzie, jeżeli obaj zagraja na swoim optymalnym poziomie, a ławka znowu zagra dobry mecz? Zobaczymy dzisiaj w nocy. GSW na pewno się zepną, bo 1:1 i powrót do domu to może być dla nich koniec, bo Cavs u siebiee jeden mecz może spokojnie chapnąć. Lecz myśle, że Cavs dzisiaj wygrają spokojnie, LeBron rzuci te 30 punktów, Kyrie ponad 20 i reszta znowu zagra dobry mecz. Szkoda, że maksymalne handi to -5,5, bo atakowałbym jeszcze większe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Cavs
3.190
Pinnacle

Ten pierwszy mecz to jakis dziwny zawodnicy z lawki Cavs po 2-3 punkty? Cos tam smierdzacego sie dzialo.
Nic to jedziemy po swoje dzisiaj Kawaleria mocno od poczatku licze na swietna skutecznosc rzutow za 3 I do tego James dzisiaj dolozy kosmos a pieniazki same wpadna do sakwy.
Cavaliers dzisiaj wyrownuja na 1-1 kurde no musza.

⛔ ⛔ ⛔
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
S.Curry nie otrzyma nagrody MVP @ 2.20

Moim zdaniem bardzo ciekawy typ.
Powodow jest kilka. Po pierwsze GSW nie musi zdobyc majstra.
Po drugie pierwszy mecz pokazal, ze wcale nie musza byc to jego finaly. Byc moze bedziemy swiadkami powtorki z roku ubieglego gdzie nagrode zdobedzie ktos na kpgo sie nie liczylo. GSW pokazali glebie skladu w pierwszym meczu, gdzie spotkanie wygrala im lawka. Curry nie wszedl dobrze w finaly. Fatalna skutecznosc. Bardzo dobre PO rozgrywa Thompson( z wyjatkiem ostatniej gry) , Green rowniez moze tu dobra obrona powalczyc o nagrode. Iggy rowniez moze rozegrac swietne finaly.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
S.Curry nie otrzyma nagrody MVP @ 2.20

Moim zdaniem bardzo ciekawy typ.
Powodow jest kilka. Po pierwsze GSW nie musi zdobyc majstra.
Po drugie pierwszy mecz pokazal, ze wcale nie musza byc to jego finaly. Byc moze bedziemy swiadkami powtorki z roku ubieglego gdzie nagrode zdobedzie ktos na kpgo sie nie liczylo. GSW pokazali glebie skladu w pierwszym meczu, gdzie spotkanie wygrala im lawka. Curry nie wszedl dobrze w finaly. Fatalna skutecznosc. Bardzo dobre PO rozgrywa Thompson( z wyjatkiem ostatniej gry) , Green rowniez moze tu dobra obrona powalczyc o nagrode. Iggy rowniez moze rozegrac swietne finaly.
kolejny argument to kontuzja, lecz nie wiemy na ile ona jest poważna.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Po tym co zobaczyłem ostatnio i to co widziałem rok temu skłania mnie do grania under 208,5 pkt. Na ostatnie 10 meczów linia została przekroczona tylko raz. Z drugiej strony Cavs muszą zagrać całkowicie inaczej. Jeśli będę się dalej bawić w izolacje dla LBJ to przegrają znowu i zapewne większą różnicą punktów, bo GSW doszło chyba już do siebie fizycznie po meczach z OKC. W ataku Cavs mają czym straszyć. Moje zdanie jest takie, że nie ma innego sposobu na pokonanie GSW jak po prostu pójść na noże czyli ostrą wymianę punktową. Świetne przykłady to Portland i OKC. Dlatego mam lekki dylemat. Ktoś się wypowie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 581

czajnol

Użytkownik
2 mecz finalu NBA , coz mozna powiedziec w 1 meczu GSW pokonalo Cavs dosc wyraznie praktycznie bez udzialu ich najlepszych strzelcow , mysle ze Curry jak I Thompson tak slabego meczu juz nie zagraja I rzuca conajmniej 50+ fakt lawka juz moze tez tak nie zagra ale to zdecydowanie atut po stronie GSW ktorzy wg mnie sa druzyna mocniejsza od Cavs a przedewszystkim graja bardzo dobrze we wlasnej hali. Cavaliers napewno cos tam powalcza w tej seri ale co najwyzej u siebie , dzis raczej ich zwyciestwa bym nie upatrywal .
Typ- Warriors (-6) 1.90 bet365 ✅✅✅
Tak zwana masakra pila mechaniczna:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Player Total 3 Point Field Goals made, 1.5: LeBron James Over
2.02
betsson

Drugi mecz przed nami, Cavs mam nadzieje, ze juz ogarneli swoje glowy i dzisiaj zobaczymy zupelnie inny mecz. Wygrana GSW dzisiaj juz nie jest wcale taka pewna, bo wracac do domu z bilansem 0-2 to nie jest nic dobrego. Haslo przewodnie dzisiejszego meczu MOTYWACJA, a co za tym idzie mocna koncentracja przy rzutach i silna obrona. LBJ wie doskonale, ze dzisiaj wiele bedzie zalezalo od niego, mozna liczyc na kolegow, ale w najwazniejszych momentach trzeba po prostu przejac gre, over punktowy LBJa bardzo mozliwy. Linia trojek wystawiona przez bukmachera typowo pod statystyke, mysle, ze dzisiaj ona nie bedzie miala za duzo do powiedzenia. Spodziewam sie bardzo close game i spora liczbe pts gwiazd obu ekip.

powodzenia!
Kibicuje slabszym, GO CAVS! ;)
 
W 67

wezsiee

Użytkownik
Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Player Total 3 Point Field Goals made, 1.5: LeBron James Over
2.02
betsson

Drugi mecz przed nami, Cavs mam nadzieje, ze juz ogarneli swoje glowy i dzisiaj zobaczymy zupelnie inny mecz. Wygrana GSW dzisiaj juz nie jest wcale taka pewna, bo wracac do domu z bilansem 0-2 to nie jest nic dobrego. Haslo przewodnie dzisiejszego meczu MOTYWACJA, a co za tym idzie mocna koncentracja przy rzutach i silna obrona. LBJ wie doskonale, ze dzisiaj wiele bedzie zalezalo od niego, mozna liczyc na kolegow, ale w najwazniejszych momentach trzeba po prostu przejac gre, over punktowy LBJa bardzo mozliwy. Linia trojek wystawiona przez bukmachera typowo pod statystyke, mysle, ze dzisiaj ona nie bedzie miala za duzo do powiedzenia. Spodziewam sie bardzo close game i spora liczbe pts gwiazd obu ekip.

powodzenia!
Kibicuje slabszym, GO CAVS! ;)
serio? kolejny geniusz od &#39;analizy&#39; Podales 0 argumentow ktore by zachecaly do gry na ten typ. Twoje haslo przewodnie MOTYWACJA to tyczy sie rozumiem tylko Lebrona i Cavs? To oni beda NAJBARDZIEJ zmotywowani i dzieki tej motywacji rzuci 2 trojki? Wygrana GSW dzisiaj nie jest taka pewna bo Cavs wracajac do domu 0-2 nie maja szans czyli mozna wywnioskowac ze GSW dzisiaj luzuje bo Cavs nie moga wrocic z 0-2 i sie poloza? ???? I przy bardzo close game myslisz, ze Lebron bedzie liczyl na swoj rzut i pałowal trojki? King zrobi dzisiaj jeszcze wiecej wjazdow pod kosz niz w poprzednim meczu, dzisiaj bedzie co chwile rzucal wolne.

RIP [*]dział NBA.

Dla nastepnych bezargumentowcow przygotowalem mała sciage:
- Cavs wygraja bo sa bardziej zmotywowani
- Cavs drugi raz tak slabo nie zagraja
- Lebron jest 10-0 po przegraniu 1 meczu w finalach
- Lawka Cavs drugi raz tak slabo nie zagra, bo nie.
- GSW sa zmeczeni i nie maja sil.
- Ławka GSW drugi raz tak samo nie zagra, bo nie.
- GSW to nie jest druzyna
- Cavs to druzyna
- Cavs nie moga przegrac i wrocic z 0-2 bo nie.
- Cavs absolutny must have do przylozenia mocniej
- Cavs zje wymęczone GSW
- Cavs jest wypoczzete
- Lebron rzuci 2 trojki bo bedzie bardzo close game.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
J 3K

jatyper

Użytkownik
Ja też, według mnie LBJ będzie więcej wjeżdzał pod kosz. 68% w pomalowanym, 38% poza nim. Trójka u niego jest słaba i nic nie wskazuje na to, aby miał rzucić 2 trójki lub więcej. Dzisiaj fajnym zakładem wydaje się być over jak już. Trzeba poczekać na live i zobaczyć jak wyjdą.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Andrew Bogut over 4,5 zbiórek -&gt; Bet365 @ 1,62✅ 6 zbiórek
Andrew Bogut under 7 zbiórek -&gt; Betsson @ 1,80✅ 6 zbiórek

I macie jeszcze &#39;&#39;siurka&#39;&#39; żeby sobie zarobić ;-)

Andre Iguodala over 1,5 przechwytów -&gt; Betsson @ 2,33⛔ 0
Andre Iguodala under 1,5 przechwytów - Bet365 @ 2,10✅ 0


Nie ma co tutaj się rozpisywać, przedział galante jak najbardziej do gry + siurek na Iggy&#39;ego. :jezora: Bogut swoje najlepsze lata ma za sobą, i jego rola w zespole GSW ogranicza się do minimum. Są mecze lepsze, gorsze a tutaj buki zaoferowały taki przedział że :O :O :O. Bogut w całej karierze z Cavs ma ponad 8 RPG, ale tak jak mówię australijski środkowy jest idealnym dopasowaniem do układanki Steve&#39;a Kerr&#39;a i odgrywa marginalną rolę. W 1 spotkaniu zanotował 3 zbiórki. Bardzo możliwe że ten przedział wejdzie, choć na pewno większą stawką należy atakować under gdyż w postseason w tych rozgrywkach Bogut na linii 7 rebsów over ogarnął jedynie w 4/18 spotkaniach. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 67

wezsiee

Użytkownik
Kolejny mecz kolejna dominacja mistrzow.

W pojedynku rezerwowych: 40-30 GSW
Na tablicach: 46-34 GSW
W asystach: 26-15 GSW
Bloków: 9-3 GSW
Trójek: 15-5 GSW
Skuteczność z gry: 54% – 35% GSW


Cavs nie maja pomyslu na gre, zdobywanie punktow przychodzi im z trudnoscia, a GSW lapia swoj rytm z rs. Konary pewnie pograja Cavs w g3 jako absolutny must have ????

Oczywiście Cavs dalej sa w grze jednak jesli chcą zgarnac mistrza to musza wygrac 2 mecze u siebie, porazka w jednym z nich przekreśli ich szanse na końcowy triumf. Byc moze beda musieli radzic sobie bez Love.


Cavs moga tez sie ,pochwalic, bo ustanowili pewien rekord... Nikt inny w historii nie dostal takich batow po 2 meczach (-48) ak oni
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Wczoraj zagralem ze Curry nie zdobedzie MVP, a dzis:
D.Green zdobedzie nagrode MVP @ 2.05

Po pierwszych dwoch spotkaniach Green wysuwa sie na prowadzenie w wyscigu po MVP. Bardzo solidna gra w defensywie, aktywnosc pod koszem, skuteczny zza luku, no i mnostwo asyst. Widac ze Curry nie wszedl dobrze w finaly, podobnie jak Klay. O graczach Cavs poki co nic dobrego napisac sie nie da. Green odkuwa sie po slabych polfinalach. Czesto balansuje na granicy TD. Moim zdaniem zlapie te nagrode.

Dodatkowo:
over 0.5 TD w finale @ 1.70

jak nie Green, to w koncu James odpali

sportingbet i marathon
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
GSW win @2,0
GSW -7 @3,6
Bet365


Idziemy za ciosem. Kursy naprawdę dziwne i pewnie na GSW jeszcze spadną. To co stalo się w game 2 przejdzie do historii. Wygrana różnicą 33 punktów w finałach? Dawno czegoś takiego nie widziałem nawet w sezonie zasadniczym. Jedyne co się zmieni w następnych dwóch meczach to hala w której będą rozgrywane mecze. Ale co ona może wnieść, skoro różnica klas jest aż tak widoczna? Gdzie są ludzie, którzy pisali, że teraz LeBron ma Irvinga i Love&#39;a, więc ma lepiej niż rok temu? Poprzednie finały były 100 razy ciekawsze do tego momentu. Jak pisałem, Cavs nie grało przez całe PO z porządnym przeciwnikiem i teraz to widać, zderzyli się ze ścianą. Wczoraj znowu Curry i Klay nie zagrali jakiegoś fenomenalnego spotkania, grają po prostu średnio, ale dzięki temu widać klasę druzyny, która jest kompletna i indywidualności nie są tak ważne. Polecam typ, z handi to już wgl

Moderatorzy usuwają posty, ale musze przytoczyć to co było przed chwilą. Nie pamiętam dokładnie, ale ktoś uważa, że do czołowi gracze Cavs są zastraszani, że jak wygrają to pozabijają im rodziny i niedługo się wszystko wyjaśni XDD
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Brac juz Bo przed meczem 1.50 beda Cavs po tym co wczoraj zobaczylem nie maja argumentow Curry z Thompson graja po 20 min bo nie musza dluzej I sobie jaja robia na lawce ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom