>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2017

Status
Zamknięty.
B 434

boca-juniors

Użytkownik
San Antonio po 1,5 w bet365 6/10 ✅ +3j

Cóż pora kończyć te zabawę, ostatnio cudem się Miśki wyratowały spod topora ale myślę, że SAS to zbyt dobra i doświadczona ekipa, aby się mieszać w game 7. Przed nimi ciężka seria z wypoczętym Houston i nie ma sensu spędzać dodatkowych minut, a drużyna przecież nie młoda ????
Tak więc moim zdaniem Memphis i ta się mocno postawiło, niewygodna i charakterna drużyna ale swoje już zrobili, nie widzę tu dalszego ciągu tej serii.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Memphis-San Antonio, godz: 03:30, San Antonio zwycięstwo za 1,52 (Fortuna) ✅✅✅ 103:96 Emocji z pewnością nie zabrakło, bo Memphis prowadziło już 57:47, jednak doświadczenie San Antonio zwyciężyło. Bardzo dobry mecz Parkera, Leonard aż tak nie błyszczał w ofensywie, miał problemy ze skutecznością, ale w najważniejszym momencie pokazał, że jest liderem z krwi i kości. W najważniejszym momencie przechwyt, asysta i dwa wykorzystane wolne.

Dzisiaj w nocy w mieście Elvisa dojdzie do 6 spotkania pomiędzy Memphis, a San Antonio. Wg mnie dzisiaj nastąpi ostatnie spotkanie tej serii i wygrają przyjezdni. Prawda jest taka, że już pojedynek numer 4 powinien zakończyć się zwycięstwem drużyny z Teksasu, bowiem najpierw Conley doprowadził do dogrywki, później już w doliczonym czasie niesamowitym rzutem popisał się młodszy z braci Gasol, rzucając nad Aldridgem na 0,7 sekundy przed końcem.

Memphis należą się wielkie brawa za walkę, gdyż w ogóle nie odpuszczają i grają do samego końca. To już 6 mecz w przeciągu 2 tygodni pomiędzy tymi drużynami i zmęczenie powoli powinno dawać o sobie znać. Spurs posiadają znacznie bardziej doświadczoną i więcej wnoszącą ławkę aniżeli Memphis i to powinno dzisiaj zadecydować. Gregg Popovich to zbyt doświadczony szkoleniowiec, by wypuścić taką okazję z rąk i doprowadzić do meczu nr 7, który wiązałby się z dodatkową dawką emocji i nerwów. Po stronie Niedźwiadków bardzo dobrze prezentuje się dotychczas Conley, który od meczu nr 2 jest najlepszym punktującym drużyny. Zdobywał w każdym z tych spotkań ponad 20 pkt. na dobrej skuteczności i wydaje się, że zatrzymanie go jest w kwestii wygranej kluczowe. Swoje dokłada również Gasol, Z-Bo przeżywa drugą młodość, z ławki Green też parę punktów dorzuca. Memphis gra specyficzną, momentami powolną koszykówkę, nie forsując tempa.

W San Antonio świetnie wygląda Kawhi Leonard. O jego umiejętnościach defensywnych każdy chyba doskonale wie, ale to jak prezentuje się obecnie w ofensywie, to naprawdę wyjątkowa klasa. Zdobywał kolejno 32, 37, 18, 43 i 28 pkt. To on jest 100% liderem tej drużyny i od niego zależy najwięcej. Większe wsparcie w ofensywie powinien zapewnić mu Aldridge, bo to on, przychodząc z Portland, miał być główną opcją w ataku, a jest baaardzo schowany obecnie. Ja liczę dzisiaj na jego przełamanie, dobrą grę Parkera i większą zdobycz punktową w wykonaniu starszego z braci Gasol. Pau jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że w takich właśnie meczach jest potrzebny najbardziej, szczególnie jego ogromne ogranie. Ławka znacznie lepiej prezentuje się po stronie dzisiejszych gości, tam naprawdę ma kto zdobywać punkty: Mills, Ginonili, Murray czy też wspomniany Gasol. Liczę, że od początku Ostrogi narzucą swoje warunki i nie pozwolą rozwinąć skrzydeł miejscowym, bo ewentualne spotkanie nr 7 będzie już większą loterią, której na pewno wybitny strateg, którym bez wątpienia jest Popovich, będzie chciał za wszelką cenę uniknąć.

Dodatkowo:
Leonard +27,5 pkt. za 1,82 (Fortuna) 29 pkt. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duckland 884

duckland

Użytkownik
Toronto + Memphis +8.5 @2.78 dafabet
✅✅✅
Bucks są w kiepskiej sytuacji. Toronto przebudziło się po fatalnym początku i zagrało w G5 swój zdecydowanie najlepszy mecz w tych PO. Ruch piłki był niesamowity (28 asyst) , aż to do nich nie podobne. Dzięki temu otwierali sobie drogę do wielu czystych rzutów, rzucali dobrze za 3pkt i ustanowili rekord klubu w skuteczności rzutów w całym meczu , bodajże skonczyli go z 57% skutecznością. Jeżeli rozpędzili się na dobre i znaleźli sposób na Bucks to od stanu 1:2 , mogą skończyć tą serię dzisiaj wygrywając 3 raz z kolei, dla nich to prawie jak mecz nr 7 (tak mówił DeRozan), pewnie chcieliby mieć chociaż parę dni więcej odpoczynku przed starciem z Cavs w 2 rundzie, bo Cleveland z LeBronem już od dłuższego czasu odpoczywają na kanapach.

W serii Mem-San Antonio wygrywają na razie tylko gospodarze i tak samo było w sezonie regularnym. Mike Conley pokazuje od meczu nr 2 ,ze wart jest tego rekordowego kontraktu, który otrzymał przed sezonem. Zalicza 24.4 punktów, 50.6% z gry, 48.3% za trzy i 7.4 asyst, a z nim na parkiecie Grizzlies są w sumie +17, podczas gdy 66 minut bez niego przegrali -60. To bardzo istotne, żeby dzisiaj zagrał dalej na tym poziomie i otrzymał wsparcie od Gasola oraz Z-Bo i reszty zadaniowców, którzy muszą starać się uprzykrzać życie Leonardowi , ponieważ Kawhi gra również fenomenalnie - szczególnie w ostatnich 12 min spotkań gdy zdobywa średnio po 9 pkt na kwartę przy ponad 70% skuteczności z gry. Czy miśki wygrają? Tego nie wiem ale kurs na wysokie handi dla mnie value! Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Memphis-Spurs

Koledzy wyzej fajnie opisali spotkania i ciezko dodac cos wiecej. Uwazam ze Spurs wygraja to spotkanie, ale znajac styl, ambicje i zaangazowanie miskow stwierdzam ze zapowiada nam sie close game. Wielka szkoda ze nie ma Allena bo choc troche spowolnioby Leonarda. No ale coz mamy co mamy i grac trzeba. Conley i Gasol sa swietni. Randolph zawsze moze zrobic wiele dobrego po obu stronach parkietu. Nawet 40 letni Carter wprowadza sporo jakosci. Widze tu twarda defensywe ze strony Grizzlies i walke do konca. Spurs mocniejsi ale poza Leonardem forma zbyt stabilna nie jest zwlaszcza u Aldridge&#39;a.
Moj typ

Grizzlies +5.5 @ 1.78⛔⛔
Fortuna

Milwaukee-Toronto

Po zmianach w pierwszej piatce mam wrazenie ze Bucks nie moga znalesc odpowiedzi na ruch Toronto. Swietna obrona Ibaki i Powella, ktory stal sie x factorem. W ataku brylowal bedzie DeRozan, ale na niego tez sa swietni obroncy. Bardzo duzo Milwaukee traci w ataku przez brak Parkera, a Middleton po ciezkiej kontuzji z poczatku sezonu nie wrocil do optymalnej formy. Mecz z papierami na gre mocna w defensywie

Moj typ

Ponizej 195 @ 1.84✅✅

Fortuna

Memphis mieli juz +10 i niestety przegrali :/
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 02:00
Spotkanie Chicago-Boston
Typ: over 205.5
Kurs 2.15
Buk Unibet
Analiza: 6 spotkanie Play Off pomiędzy ekipami Chicago Bulls oraz Boston Celtics. Goście od samego początku byli faworytem do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, początki tej rywalizacji były niezwykle ciężkie dla zespołu z Bostonu , który zarówno w pierwszym jak i drugim spotkaniu poniósł porażkę, wtedy Boston zacząć w końcu grac w kosza i przestał moim zdaniem lekceważyć rywali, którzy po prostu stracili animusz już po pierwszym przegranym spotkaniu, potem przegrali dwie kolejne rywalizację i teraz ich stan wynosi 2:3 na korzyść ekipy przyjezdnych , którzy również w tym spotkaniu są faworytem do zwycięstwa oraz awansu do dalszej fazy tych rozgrywek . Boston może zakończyć ta rywalizację , myślę że będzie chciał to zrobić jak najszybciej żeby nie tracić więcej sił na rywalizacje z zespołem z Chicago, myślę że w tym spotkaniu można rownież poszukać overa w punktach bowiem na wyjazdach gości rzucać potrafią co pokazywali ostatnio już nie jednokrotnie, stawiam na ich wygraną.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Wizards +8.5 Clippers +9.5 Boston @3.11 dafabet
✅✅✅
Chicago Bulls - Boston Celtics
Nie ma Rondo, nie ma zbiórek w ofensywie , nie ma dominacji na deskach jaka była w g1,2 - dzięki czemu mieli znacznie więcej punktów drugiej szansy i ponowień. Obecnie zbiórki wygrywają minimalnie lub idą na remis, a przypominam Chicago to najlepiej zbierająca drużyna RS, a Boston jedna z najgorszych. Do tego Jimmy Butler gra podobno z jakimś urazem kolana, ogólnie Boston dzisiaj kończy ten cyrk.
Utah-LA
Wielka szkoda, ze Cp3 kolejny rok z rzędu może zapomnieć o finałach konferencji i znowu jest to związane z kontuzją innego lidera LAC. Jazz nie powinni wypuścić tego co wywalczyli w game 5 i mając kolejny raz przewagę w tej serii muszą to dzisiaj zakończyc. Na pewno ich na to stać , mimo ze Chris Paul pewnie będzie się dwoił i troił, gra świetnie w tej serii ale Utah mają znacznie głebszy skład i także swoje lidera w końcówkach spotkań - Joe Johnson. Idę w handi każdy z 5 meczu kończył się 2,8,5,7,4 pkt. Bardzo równa seria.
Atl-Wizz
Mimo wszystko Wizards trochę spieprzyli tą serię bo po dobrych dwóch meczach u siebie, oddali blowoutem Game3, potem bardziej wyrównane spotkanie nr 4 przegrali w końcówce. U siebie wygrali wszystkie 3 spotkania ale też po dość wyrównanych końcówkach. Mają na pewno dużo lepszą wyjściową piątkę,ale ławka ssie . Do tego od meczu nr 2 Markieff Morris nie jest w stanie utrzymać się dłużej na parkiecie (średnio 23 minuty i 5 fauli) to przede wszystkim jego fatalna postawa i łapanie szybkich przewinień ogranicza możliwości grania podstawową piątką przez dłuższy czas i stosowania odpowiednich rotacji w późniejszych fazach meczu. Morris zagrał świetnie w 1 meczu , trochę pośmiał się z Millsapa , ale potem dostał pstryczka w nos i obecnie od 4 spotkań praktycznie nie istnieje, dlatego jeszcze większa odpowiedzialność spoczywała na J.Wall&#39;u i Bealu ,nasz Marcin po bdb występach w meczach nr 1 i 2, od spotkania trzeciego również gra dużo słabiej. Owszem zbiera solidnie, ale nie chroni już tak dobrze obręczy oraz przede wszystkim w ostatnich trzech meczach zanotował zaledwie 9 punktów (trafiając tylko 3 z 14 rzutów z gry). Marcin chłopie ogarnij się ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Obie analizy wyżej są dość słabe Panowie, ale powiedzmy, że zostawię.
Bulls - Celtics
Wczoraj miałem super bet na punkty Middletona jednak nie zdążyłem wrzucić. Świetna seria zakończona fantastycznym meczem między Raptors, a Bucks. Dzisiaj możliwe, że kolejna seria na wschodzie nam się zakończy. Przed rozpoczęciem PO zagrałem na awans &quot;Byków&quot; i niestety będę musiał rozliczyć swój typ na minus, bo brak Rajona Rondo jest bardzo ale to bardzo widoczny od trzech spotkań. Osobiście nie gram w stronę Bostonu choć polecam to w sumie wszystkim, gdyż wszystkie argumenty przemawiają właśnie za ekipą Celtów. Bulls w pierwszych dwóch spotkaniach mieli przewagę na deskach jednak teraz już tego nie widać, do tego zaczął grać Thomas, którego w tej serii nawet nie powstrzymuję żałoba po siostrze. Największym problemem &quot;Byków&quot; jest jednak to, że brakuję im obrony na obwodzie, którą wykorzystują przeciwnicy. Jednak ja troszeczkę inaczej atakuję ten mecz. Mianowicie idę w overek pkt Butlera. Jimmy w tej serii ma lepsze i gorsze spotkania jednak prezentuję się bardzo przyzwoicie. Jeżeli &quot;Byki&quot; wieżą w to żeby awansować do kolejnej rundy potrzebują genialnego spotkania tego Pana. Atmosfera w United Center dzisiaj będzie gorąca i publiczność powinna poprowadzić &quot;Byki&quot; do dobrej gry. W 4 spotkaniach w Chicago, które rozgrywały obie ekipy w tym sezonie to własnie zazwyczaj Butler był najlepszym strzelcem swojej drużyny (poza słabym game3 w PO), więc dzisiaj powinniśmy zobaczyć podobny obrazek. Linia dość wysoka jednak do pokrycia przy tak ważnym spotkaniu. Miejmy nadzieję, że Butler wytrzyma presję i zagra chociażby tak jak w jednym ze spotkań sezonu regularnego, gdzie rzucił 29pkt i poprowadził swoją drużynę do wygranej.
Jimmy Butler powyżej 26 pkt - 1.85/unibet ⛔ 23 pkt :/
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Tak, jak pisałem przed plaoffami, Bulls to zdecydowanie najgorsza drużyna, jaka występuje w tej fazie. I nic tu nie znaczą te 2 wygrane. To jest jeden wielki burdel, grają Butlerem, jakby był Westbrookiem, ławka to poziom Euroligi a nie NBA. Kolesie, którzy nie potrafią absolutnie nic w ofensywie. Najlepszy zmiennik, czyli Mirotic rozgrywa 1 dobry mecz na 20. Wade to niestety już emeryt i nie nadaje się na twardą walkę w PO. O reszcie nie ma co wspominać. Ta ekipa to żywy trup bez przyszłości i dla mnie nie zasługiwali, żeby awansować do postseason w tym roku. Jakimś cudem im się udało i ten mecz pokazał ich prawdziwe oblicze, które widzieliśmy już całą masę razy w sezonie zasadniczym.
 
opson_69 6

opson_69

Użytkownik
Tak, jak pisałem przed plaoffami, Bulls to zdecydowanie najgorsza drużyna, jaka występuje w tej fazie. I nic tu nie znaczą te 2 wygrane. To jest jeden wielki burdel, grają Butlerem, jakby był Westbrookiem, ławka to poziom Euroligi a nie NBA. Kolesie, którzy nie potrafią absolutnie nic w ofensywie. Najlepszy zmiennik, czyli Mirotic rozgrywa 1 dobry mecz na 20. Wade to niestety już emeryt i nie nadaje się na twardą walkę w PO. O reszcie nie ma co wspominać. Ta ekipa to żywy trup bez przyszłości i dla mnie nie zasługiwali, żeby awansować do postseason w tym roku. Jakimś cudem im się udało i ten mecz pokazał ich prawdziwe oblicze, które widzieliśmy już całą masę razy w sezonie zasadniczym.
Jak było w sezonie zasadniczym nie będę polemizować, ale 2 pierwsze mecze w Bostonie z Rondo w składzie narobili bardzo dużo szumu, i kto wie jak by te starcia się zakończyły gdyby nie te nieszczęsne złamanie.
A co do Butlera to dzisiejszej nocy zagrał całkiem dobre zawody i gdyby nie kupa zaprezentowana przez resztę kolegów zapewne pograł by do końca i typ kolegi wyżej wszedł by lekko. Wcześniejszy mecz też całkiem przyzwoity bo do połowy 4Q stawili spory opór.
Jak dla mnie pokazali że play offy rządzą się swoimi prawami.
Suma sumarum pojedynki między tą dwójką dały przyjemny zarobek ;)
A co do &quot;analizy&quot; baku to miałem cichą nadzieję że nigdy nie przywędruje tutaj ze swoimi marnej jakości wypocinami...????
Przyjemnie poczytać analizy ludzi którzy mają pojęcie w tym dziale i zestawiać to z własnymi przemyśleniami, a nie czytać gnioty takie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Clevland-Toronto
Typ: Clevland -8.5
Kurs 2.25
Buk Unibet
Analiza: Juz dziś w nocy czasu polskiego odbędzie sie kolejne spotkanie w ramach fazy Play off w NBA. Clevland u siebie podejmowało będzie drużynę Torotno Raptors. Gospodarze w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do awansu do kolejnej rundy. W pierwszych meczach fazy Playy Off Clevland bez większych problemów ograło Indianę 4:0 w każdym spotkaniu rzucając powyżej granicy 100 oczek, Toronto natomiast nie miało tak łatwej drogi jak jutrzejsi gospodarze i do awansu potrzebowało 6 spotkań , zazwyczaj jednak spotkania obu ekip wyglądały underowo, głównie za sprawą Millwaukee, tutaj od samego początku liczę na sporo punktów , bowiem obie ekipy lubią rzucać sporo punktów , myślę ze po końcowej syrenie mogą ponad 210 ogarnąc, wszystko jednak zależy od tego jak to spotkanie się potoczy dlatego jako główny typ wybrałem wygraną gospodarzy z delikatnym handicapem, który moim zdaniem spokojnie są w stanie pokryć w starciu z zespołem Toronto.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Jestem na telefonie i to za granica, nie mam czasu niestety na analize. Moge ja dodac pozniej na zyczenie zalozyciela tematu. Moze komus pomoze zarobic tej nocy. Powodzenia.

Cleveland - Toronto. Typ:1 ML
San Antonio - Houston Rockets. Typ:2 ML
Ako, razem kurs @4.37


ooouu yeah ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Moim zdaniem pierwszy mecz to był tylko lekki dołek znakomitej gry Czarodziei w końcówce rundy zasadniczej oraz początku PO. Duże znaczenie w kontekście wyniku na grę Stołecznych miała niewątpliwie kontuzja Makieffa Morrisa już po pierwszej kwarcie, a to ostatnio bardzo ważna postać pierwszej piątki. Nie sądzę również aby zawodnikom Bostonu z tak dużą dozą szczęścia wpadały trójki jak to miało miejsce w pierwszym meczu. Jak dla mnie Wizards są dużo lepszą ekipą w tym matchupie. Przeważają znacznie fizycznością co jest niezwykle ważne w walce w Play Offach. Morris prawdopodobnie dziś wyjdzie w pierwszej piątce, dlatego &quot;Czar&quot; wraca i stawiam na mecz na styku z szalą lekko przechylającą się w stronę stolicy.
Typy:
Wizards +5,5 @ 1,84
Wizards @ 2,85 (1/2 stawki)
John Wall over 2,5 pkt @ 1,72
Marcin Gortat over 11,5 zbiórki @ 2,00
 
W 4

wacked

Użytkownik
Tak jak kolega u góry pisał. Dodaje jedynie typ:
Bradley Beal over 32,5 pkt+zbiórki+asysty @1.85 Unibet
Myślę że spokojnie podejdzie pod 30 punktów i dorzuci pare zbiórek i asyst.
E: - W 1 połowie jakby miał autyzm
 
theoneandonly 1,1K

theoneandonly

Użytkownik
Boston - Wizards

Moim typem na ten mecz będzie over punktowy Marcina Gortata. W meczach przeciwko Atlancie Marcin słabo spisywał sie w ofensywie, co prawda w dwóch pierwszych meczach serii zdobył po 14 punktów, (oba te mecze wygrała jego drużyna i grało im sie stosunkowo łatwo) ale w czterech następnych meczach zdobył zaledwie 2,2,5 i 2pkt. W tych meczach polak zajął się defensywą, gdzie naprzeciwko siebie miał bardzo trudnego rywala jakim jest Dwight Howard, sprawiał mu on też bardzo dużo problemów w ofensywie, co odbiło się na punktowaniu Gortata, dostawał mniej piłek od swoich kolegów i oddawał znacznie mniej rzutów, zaledwie 4 razy w tych 4 meczach stawał na linii rzutów wolnych. Seria z Atlantą sie skończyła, przyszła kolej na Boston, zrobiło się więcej miejsca pod koszem, na przeciwko mniej fizycznie grający Horford, słabszy w obronie za to skuteczniejszy w ataku, ale dzięki temu Marcin odżył. W ostatnim meczu 16pkt-13rb, dzisiaj liczę że Gortat weźmie część zadań ofensywnych na siebie, będzie równie często wykorzystywany przez partnerów i zagra przynajmniej na podobnej skuteczności z gry co ostatnio, linia niezbyt wygórowana, myśle że warto spróbować:

Marcin Gortat powyżej 9.5 pkt @1.65 Fortuna (na Unibecie 12.5 po @2.1, można próbować ale jednak 3pkt kolosalna różnica)✅✅ szybko to Marcin załatwił :grin:
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Clevland-Toronto
Typ: Clevland -6,5
Kurs 1.78
Buk Unibet
Analiza Podobnie jak kilka dni temu znów postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu Play Off pomiędzy ekipami Clevland oraz Toronto Raptors. Gospodarze w pierwszym spotkaniu u siebie potwierdzili moje oczekiwania i wysoko pokonali przyjezdnych oddając im tylko ostatnią kwartę bowiem i tak mieli już pewną wygraną w kieszeni. Toronto praktycznie zawsze na tym terenie grało się ciężko, myślę że jutro łatwiej nie będzie , Clevland jest w gazie co potwierdziło poprzednie spotkanie a zwycięstwo różnicą 11 oczek nie jest przypadkowe. Widać również w jakiej formie jest LeBron James oraz Irving K, obaj dali Kawalerzystom ponad połowę ich dorobku w tym spotkaniu . W poprzednim spotkaniu nie zaskoczyło mnie sporo punktów dla Toronto, liczyłem na spotkanie overowe, bowiem są to właśnie takie dwie ekipy , które sporo rzucają następnie potem martwią się grą w obronie, Toronto nie mogło sobie na taką grę pozwolić z zespołem Millwaukee,ale z Clevland to już inna bajka , dlatego jutro równiez liczę na over myślę że granica ustawiona na lekko ponad 200 punktów jest dosyć niska z takimi zawodnikami po obu stronach, tak więc stawiam ponownie na handi na gospodarzy oraz na over w punktach .
 
V 216

viewer12

Użytkownik
@up
xD Analiza -2/10
Jeśli Toronto chce coś ugrać w tej serii, to musi dokonać zmiany w pierwszej piątce, podobnie jak z Milwaukke - tam poczekali do 4. meczu, tutaj nie mają tyle czasu i już teraz Valanciunas poleci na ławkę i raczej z niej na długo nie wstanie - stąd mniej trójek dla Cavs, lepsza obrona Toronto, będą też trzymać niskie tempo i niski wynik. Under 100 gości do pogrania spokojnie, w całym meczu również grałbym under - szczególnie jak widzę u buków linie po 210 i wyżej - dla mnie promocja ;)
A baku, pooglądaj czasem mecze, a nie pisz analizy w oparciu w sumie nie wiem o co, bo są po prostu nieuzasadnione.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Toronto pomimo, że pozyskało Tuckera i Ibake, który jest piekielnie doświadczonym zawodnikiem; pamięta przecież finały ligi z OKC, właśnie na przeciwko LBJ-owi; i mieli nadać twardości tej drużynie są dla mnie soft, a już w ogóle ich liderzy Lowry i DeRozan są nieefektywni w rozgrywkach posezonowych. Z Milwaukee czy starymi Miami rok temu to sobie mogą błyszczeć, ale oni na samą myśl o serii z LeBronem mają pełne portki. Smród strachu czuć aż przed ekranem. Nikt ich nie bierze na poważnie w tej serii, rok temu w finałach konfy mimo, że potrafili ugrać 2 mecze u siebie, wszyscy wiedzieli, że nie mają najmniejszych szans z drużyną LeFlopa. Po prostu nie jestem sobie w stanie wyobrazić Toronto które wygrywa z Cavs mecz w Cleveland, nie mówiąc już o całej serii, a przejęcie HCA przed Tor byłoby chyba jakąś rewolucją. Cavs pewnie wchodzą już na obroty, forma wraca, choć mimo 4:0 z Indianą mnie osobiście nie zachwycili, ale LeBryś jest na takim etapie kariery, że stawiać przeciwko niemu byłoby nieracjonalne (no chyba, że w finałąch z GSW) jak się zepnie to Cavs skończą Raptorki w 5-ciu. Także dla mnie to jest no-brainer i chyba zrobię sobie przerwę od zakładów jeśli dziś w nocy wygrają Raptors.

Drugie spotkanie to SAS - HOU. Również nie wyobrażam sobie sytuacji by Spurs zagrali ponownie tak słaby mecz. Oni mieli drugi domowy bilans w lidze, fakt, że Houston miało tylko 1 mecz gorszy bilans at home, ale na wyjazdach Rockets już tak nie błyszczą. Jedno spotkanie urwane przez nich w SA to jest już i tak dobra zaliczka dla nich i chyba wynik ponad stan. Kawhi zapewne podrażniony po ostatniej wpadce, ale tu przede wszystkim Aldridge musi się ogarnąć bo nie może być tak, że tak dobry ofensywnie gracz, wielokrotny all-star rzuca 4 punkty. No czekam też na reakcję Popa, bo póki co w pojedynku trenerskim wygrywa D&#39;Antoni, a chyba wielu się zgodzi, że jednak Popovich to GOAT wśród trenerów i potrafi reagować, robić adjustments, (może gorzej mu to idzie w trakcie trwania meczu, ale na przełomie serii potrafi chować np. Parkera w obronie lub uwypuklać wady przeciwnika, jedną z nich jest obrona Hardena i Gregg już coś powinien tu wymyślić, szkoda, że w SAS zamiast Tone&#39;go nie ma Krzysia Paula, bo to byłaby epicka maszyna) co wpływa na przebieg serii. No ale kluczem powtarzam będzie ogarnięcie się Aldridge i Gasola, ogólnie wysokich Spurs przynajmniej w ataku, bo dobrej defensywy ze strony tych panów nie ma się cos spodziewać, obrona p&#39;nrolla w wykonaniu Gasola to kabaret, który może przeszedłby w Europie, ale nie w NBA. Licze na fajny występ Kawhiego i też Parker musi mocno penetrować pole 3 sekund. Zwyczajnie również na nosa, nie wydaje mi sie, żeby SAS mogli przegrać 2 spotkanie z rzędu u siebie, przynajmniej nie z HR i choć kurs nie jest może wysoki, to chętnie na niego spoglądam wraz z wygraną Cavs to już jest niemal @2. Powodzenia!

Cleveland - Toronto. Typ:1 @1,32 ML ✅
San Antonio - Houston Rockets Typ:1 @1,45 ML ✅
Razem kurs: @1,91
widzę, że na 1xbet są lepsze kursy na faworytów niż w Unibecie, jak ktoś chce to może sobie podbić kurs do 2,09 jeśli nie boi się remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
@up

xD Analiza -2/10

Jeśli Toronto chce coś ugrać w tej serii, to musi dokonać zmiany w pierwszej piątce, podobnie jak z Milwaukke - tam poczekali do 4. meczu, tutaj nie mają tyle czasu i już teraz Valanciunas poleci na ławkę i raczej z niej na długo nie wstanie - stąd mniej trójek dla Cavs, lepsza obrona Toronto, będą też trzymać niskie tempo i niski wynik. Under 100 gości do pogrania spokojnie, w całym meczu również grałbym under - szczególnie jak widzę u buków linie po 210 i wyżej - dla mnie promocja ;)

A baku, pooglądaj czasem mecze, a nie pisz analizy w oparciu w sumie nie wiem o co, bo są po prostu nieuzasadnione.
Kolega baku ma jeden i ten sam schemat do każdej dyscypliny sportu która opisuje.Te jego &#39;&#39;analizy&#39;&#39; zawsze sa takie same , wszytko tak samo wygląda- sama sucha statystyka wszystko pod konkursy- picki typy dni itp.On nba na pewno nie ogląda...co do meczu to Toronto może cos ugra ale u siebie tutaj Cavs wszystko maja po swojej stronie głębia składu forma a to co ostatnio wyczyniali na obwodzie to poezja
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
San Antonio - Houston over 215.5 @ 1,95 unibet✅
Spurs zostali zdominowani w pierwszym meczu i jeśli myślą o zwycięstwie muszą zagrać o wiele skuteczniej w ataku. Houston ostatnio narzucilo swój styl gry, czy będą w stanie to powtórzyć trudno powiedzieć jednak jestem zdania że tempo będzie szybkie. Zadaniem San Antonio jest znalezienie recepty na ofensywę Rakiet, na obwodzie nie mają wystarczająco ilości graczy żeby być w stanie przez cały mecz skupić się indywidualnie na przeciwników, mam tutaj na myśli głównie Leonarda i Greena. Przede wszystkim spodziewam się znacznie lepszej gry gospodarzy, co się wiąże z większą aktywnoscia w ofensywie bo co jak co Spurs nie są ekipa która jest nastawiona na typowo obronę . Po serii z Memphis mogli być nieco zardzewiac w ataku, dlatego też dzisiaj powinno trochę więcej wpadać ze względu na słabsza obronę Houston. Rockets standardowo postarają się grac obwodem, rzucać trójki i jestem zdania że wynik obydwu drużyn znajdzie się w okolicach ponad setki
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
@up
xD Analiza -2/10
Jeśli Toronto chce coś ugrać w tej serii, to musi dokonać zmiany w pierwszej piątce, podobnie jak z Milwaukke - tam poczekali do 4. meczu, tutaj nie mają tyle czasu i już teraz Valanciunas poleci na ławkę i raczej z niej na długo nie wstanie - stąd mniej trójek dla Cavs, lepsza obrona Toronto, będą też trzymać niskie tempo i niski wynik. Under 100 gości do pogrania spokojnie, w całym meczu również grałbym under - szczególnie jak widzę u buków linie po 210 i wyżej - dla mnie promocja ;)
A baku, pooglądaj czasem mecze, a nie pisz analizy w oparciu w sumie nie wiem o co, bo są po prostu nieuzasadnione.
Sucha Statystyka , która wchodzi w tym przypadku jak w masło. Jak under 210 uważasz za promocję , to gratuluję w spotkaniu było prawie 230 punktów , gratuluję, najpierw jak kogos skrytykujesz-poczekaj. Trochę pokory , napisałeś na forum 1 post.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom