>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA sezon 2007/08 . 1 grudnia - 15 grudnia

Status
Zamknięty.
gunman 0

gunman

Użytkownik
moj Typek
Suns-Wizards
typ: over 223 ✅
Według mnie typek bardzo prawdopodobny. Wizards i Suns to druzyny typowo ofensywne i zdobywające ogromną ilosc punktow. Obydwa zespoly w duzo wiekszym stopniu sa skupione na ataku i slabsze w obronie. Praktycznie w kazdym spotkaniu oba zespply rzycają ponad 100 punktow. W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespolami wynik wynosił 125:107.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
vs.


Sacramento Kings - Los Angeles Clippers (+5) 2.02
Dziś w nocy w Arco Arena dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Sacramento Kings a Los Angeles Clippers. Duże problemy po raz kolejny mają gospodarze, którzy wydawałoby się są na dobrej drodze do wygranych. Jednak po raz kolejny w barwach &quot;Królów&quot; nie wystąpi Mike Bibby oraz najlepszy strzelec drużyny Kevin Martin (24,5 punkta na mecz). Nie wystąpi również Shareef Abdur-Rahim. Oznacza to, iż z wielkiej trójki wystąpi tylko Ron Artest. Do pomocy co prawda pozostaje John Salmons, a także Beno Udrih i Francisco Garcia jednak Martina nie da się zastąpić. Goście są ostatnio w słabej dyspozycji przegrali oni bowiem ostatnich 6 spotkań. Dziś na dodatek nie wystąpi Elton Brand, Sam Cassell oraz Shaun Livingston. Największym brakiem wydaje się być Cassell, jednak to nie on jest najlepszym zawodnikiem drużyny z Miasta Aniołów. W świetnej formie jest Corey Maggette (20,5 punkta na mecz) oraz Chris Kaman (18,4 punkta na mecz) brakuje im jednak kogoś do pomocy. W ostatnim spotkaniu Clippers ulegli na wyjeździe Seattle Supersonics, które do zwycięstwa poprowadził Kevin Durant. W jednym z wywiadów zawodnik gospodarzy Ron Artest przyznał - Bez Kevina nie możemy zagrać dobrego spotkania. Na dodatek nadal nie wystąpi Mike oraz Shareef co jest bardzo dużym osłabieniem naszej drużyny. Sacramento to raczej ofensywna drużyna jednak w obliczu tak wielkich braków kadrowych wydaje się, iż goście mają szanse przełamać passę porażek. Kurs z handicapem +5 punktów dla gości bardzo ciekawy i myślę, iż warto zaryzykować i zagrać na Clippersów, którzy mają jedną z najlepszych szans by powrócić na dobrą drogę.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Popieram typek na Clipps . Sam leciutko próbuje czystą dwójkę . Brak Cassela nie jest jakiś strasznie ważny , bo i tak jest Knight i całkiem niezły Dickau . Jeśli Clipps nie przegrają z kretesem walki na tablicach co jest ostatnio normą to powinni sobie poradzić . Inny ciekawy kurs to Bucks z Seattle ale o tym za chwile ;-)
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Popieram, też obstawiłem czysty typ na Clippers już po południu- skoro tyle osób naraz go daje, tzn. że jest własciwy ;-) Kurs na Clippers zadziwiająco duży jak na przetrzebiony skład Kings, bez Martina sobie nie poradzą, on zawsze jako tako trzymał grę ofensywną w kupie-sam Artest nie wystarczy, może się podłączyć Salmons i Miller, ale to nie jest takie pewne. ----------&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; jeszcze poszedł w górę było 2,60 coś, a teraz 2,75 - ciekawe, skąd taki pesymizm u buków na ten typ, a może specjalnie chcą, żeby ludzie sugerowali się kursem i obstawiali Kings jako pewniaka?


A i jeszcze dałem typ na poniżej 99,5 punkta Kings- bez Martina zdobywanie koszy będzie im szło wyjątkowo ciężko, myślę, że więcej jak 95 punktów nie zdobędą, dość wysoko ta poprzeczka ustawiona
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Moim zdaniem po takim kursie nie warto . Co prawda Miami i Chicago grają póki co padakę , ale kurs 1.20 ? No way . Wade / Deng , Gordon w pojedynkę mogą wygrać mecz ...
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Handi powinno byc w Detroit Wallace Billups tez moga w pojedynke wygrac mecz, no własnie Dwayne wyglada na niezle rozwscieczonego po tylu blamazach ale i tak mysle ze skuteczne GS powinno wygrac mala iloscia punktów
 
D 0

dziku

Użytkownik
jacques kiedy twoje typki??
ja dzis stawiam na clippers czysta 2
i na supersonics

Co do pierwszego typku wiekszosc sie juz wypowiedziala wiec nic dodac nic ujac
Jezeli chodzi o supersonics z bucks. Bucks ostatnio nie maja formy. Ze wszystkimi w tylek blowout. A seatle gra coraz lepiej i na dodatek maja przewage wlasnej hali. Kurs 1,85 warty grania
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Elton Brand , Shaun Livingston , Sam Cassell nie sa równiez wazni w Clippers? Ja omijam to spotkanie Kings maja przewage wlasnej hali i to powinno pomóc nawet jezeli graja w osłabieniu. 7 przegranych z rzedu samo mówi za siebie. 2-7 h2h dla Kings.
 
M 0

mister-lucky

Użytkownik
A co sądzicie o Houston. W drużynie ich dzisiejszych przeciwników 5 kontuzji głownie jęzeli chodzi o pozycje 1 i 2. McGrady będzie miał pewnie sporo swobody i może rzuci koło 40. Chyba, że macie info, że w Netsach zagra mimo wszystko J.kidd i wtedy już nie będzie tak łatwo!
 
M 0

mister-lucky

Użytkownik
No to chyba nie warto bo w Houston o obliczu drużyny decydują własciwie tylko Ming i McGrady. A ten drugi przy Kiddzie może sobie zawiele nie pograc!
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Makavelli, owszem są ważni-ale Livingston już nie gra od roku, jego kariera już jest raczej stracona dla NBA-na ten moment nie stanowi osłabienia dla Clippers. Brand też nie gra bardzo długo, zespół wyrobił sobie własny styl bez nich-te straty nie mają znaczenia. Gdyby Brand nabawił się kontuzji teraz, to ok, byłoby kolosalne osłabienie, ale on nie gra od początku sezonu-muszą sobie radzić bez niego do lutego, wyrobił się nowy podział ról-jak dojdzie z powrotem to dostaną spore wzmocnienie, ale teraz tak traktuje się ten zespół, jakby nie istnieli.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Przede wszystkim to komu wpadl go slowy taki pomysl ze Kidd bedzie krył T-Maca?

Po drugie - to akurat to 1,50 czy 1,52 na Rockets jest dosc fajnym kursem. Nets nie maja zbytnio pary zeby przeciwstawic sie Rakietom. W formie jest wlasciwie tylko Jefferson, Kidd - wiadomo - nawet jesli zagra to watpie by gral na 100% (bynajmniej nie ze wzgledow zdrowotnych, ale nie dziwie sie mu), o Carterze to juz lepiej nie wspominac bo ten gra juz w ogole ponizej mozliwosci. Owszem, obecnosc Jasona nawet jesli nie na pelnych obrotach, to podniesie wartosc NJ ale czy sa w stanie przeciwstawic sie Houston? Juz nie mowiac o tym ze nie maja kim zatrzymac Yao, to jak sie wlaczy McGrady to bedzie po nich. A nawet jesli ta dwojka zagra &quot;ciut&quot; slabiej to jeszcze jest Bonzi Wells o ktorym czesto sie zapomina czy Shane Battier... Rockets maja naprawde sporo atutow a ich bilans moze mylic, w tym momencie jest on zdecydowanie nizszy niz powinien byc... Ja stawiam na Rockets i IMO tylko jakis niekontrolowany przebieg wydarzen (katastrof?) moze ich pozbawic tutaj zwyciestwa. Sa po prostu lepsi i tyle.

Co do Clippsow to i owszem, powinni w koncu cos wygrac. Na pewno pomaga im ze Martin nie gra, ale i tak Kings sa cholernie mocni u siebie w tym roku, nie mam teraz przed oczami statsow ale czy nie pokonali juz takich ekip jak Jazz, Spurs czy Pistons? A Clippers ktorych wygrana przewidywalem w Seattle graja naprawde katastrofe. Nawet juz tu nie chodzi o absencje Branda, a ogolnie w niczym nie przypominaja tej ekipy chocby sprzed roku a na pewno juz nie ta sprzed dwoch lat...

Choc no z durgiej strony, jak mowicie, jesli Martin nie zagra moze byc roznie, na pewno kusi kurs, pewne jest tez ze LA musi sie przelamac. W sumie szanse sa 50-50 wg mnie i moze rzeczywiscie ta wygrana bedzie dzisiaj? Jedno jest pewne - ciezki typ.

Ostatnia sprawa - meczyk Bucks. To - jak wspomianlem - jedna z najbardziej niedocenianych ekip tej ligi. Moga zgarnac blowuota a moga tez wygrac w swietnym stylu z wyzej notowana ekipa. Dzisiaj mysle ze szanse na WIN w Seattle maja wieksze nzi Clipps w Sacramento i ja to raczej tez obstawie ????
 
M 0

mister-lucky

Użytkownik
Przecież nie chodziło &quot;sticte&quot; o krycie, a raczej o brak w drużynie gospodarzy gracza na pozycjach obronnych. I nie mów mi proszę, że ewentualny brak Kidda nie wpłynął by na grę McGradiego.
Cały czas się zastanawiam nad obstawieniem na Rakiety. Przekonuje mnie możliwośc dominacji pod koszem chińczyka. Wogóle drużyna Houston lepiej się prezentuję jeśli chodzi o zbiórki. I pod tablicami powinni roztrzygną mecz na swoją korzyśc!
 
J 0

jabool

Użytkownik
A co to są pozycje obronne (w sensie obrony o który ci chyba chodzi) w baskecie? (...że się tak włącze do dyskusji ;)) Z Kiddem czy bez, Nets są po prostu zespołem słabszym. Do tego jak ktoś wcześniej zauważył Kiddowi może się &#39;nie chcieć&#39; za bardzo angażować...imo typ na Rox to dzisiejszy pewniak.

Co do LAC - Sacto...ani jedna ani druga drużyna mnie nie przekonuje. obie są słabe, Sacto jest pozbawione jednak Bibby&#39;ego wiec teoretycznie, w perspektywie sezonu wydają się być zespołem lepszym. Dzisiaj w Sacto zabraknie jeszcze Martina czyli dobrze nie jest. Stawiam na LAC:
- brak Martina...
- &#39;aspekt psychologiczny&#39; ???? - 7 porażek, kiedyś ta seria musi się skonczyc, a dzisiejsze spotkanie z mocno osłabionymi Kings są najlepszą ku temu okazja
- bardzo ciekawy kurs spowodowany:
a) serią 7 porażek
b) wygraną Sacto z takimi zespołami jak Jazz, Rox, Spurs, Suns

Wg. mnie dzisiaj szanse 50/50 a jeśli kursiwo na jedną z drużyn podchodzi pod &#39;trójke&#39; czemu nie zaryzykować ;)
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
No ja w sumie po dlugich namyslach za mala stawke probuje zagrac systema 2/3 takiego:

Clippers @ 2,75
Bucks @ 1,96
Jazz -1 @ 1,91

Dlaczego Clippers i Bucks zostalo powiedziane juz wczesniej. Dlaczego Jazz? Bo Spurs w koncu musza u siebie przegrac, bo - mam nadzieje - Spurs nie beda mieli odpowiedzi w obronie na Boozera w obliczu absencji Duncana. Bo - mam nadzieje - Elson i Oberto do spolki nie dadza rady zamaskowac straty Tima (ponownie). No i w koncu - Utah ma na pewno argumenty ku temu by ograc Spurs mimo ze ostatnio prezentowalo sie nieco gorzej niz na poczatku sezonu. Ale sa mocno wypoczeci wiec czemu nie...

Sporo moze zalezec od najblizszych minut/godzin. bo niby Duncan nie powinien grac, ale Poppovich mowil dzisiaj ze jego szanse sa 50/50. Zwykle w tkaich sytuacjach nie ryzykuje sie zdrowia zawodnika. A juz na pewno nie praktykuje sie tego w tkaiej druzynie jak Spurs, gdzie wiedza ze najwazniejszy jest post-season. No i cos tam wciaz boli Boozera i Okura ale mam nadzieje ze nie spotka mnie przykra niespodzianka i nie zabraknie ich w skladzie... Sporo tych watpliwosci, ale mysle ze powinno byc ok ????
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
moj Typek

Suns-Wizards
typ: over 223

Według mnie typek bardzo prawdopodobny. Wizards i Suns to druzyny typowo ofensywne i zdobywające ogromną ilosc punktow. Obydwa zespoly w duzo wiekszym stopniu sa skupione na ataku i slabsze w obronie. Praktycznie w kazdym spotkaniu oba zespply rzycają ponad 100 punktow. W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespolami wynik wynosił 125:107.
heh, mysle ze nawet nie spodziewales sie jak blisko bedzie powtorki z rozrywki? ????

Co do zakonczonego juz meczu Rockets to wszystko zgodnie z planem. Houston od poczatku do konca przewaga +10 i gladka wygrana czego nie sugeruje koncowy wynik. T-Mac swietnie zaczal, Yao w odpowiednim momencie sie wlaczyl i wlasnie tak jak wszyscy mysleli ta dwojka wygrala mecz choc wspominany Battier tez niezle zagral ;-) A Carter chyba czyta to forum :p Bo dzisiaj porwał się na +30 pts... no no...
 
J 0

jabool

Użytkownik
Dzisiejszej nocy bez niespodzianek. Tylko Pacers i Bulls (Pacers troche mniej, ale Bulls- wiadomo dno dna) zaskoczyli. Pacers w tej chwili wyrastają na drużyne typu Spurs (ze tą efektownością Spurs to juz troche nudne się robi bo są zespoły właśnie jak ten z Indianapolis...). Grają tak, że po pierwszych minutach ma się już dosyć.
GSW pokazali gdzie jest miejsce emerytów z Miami- czyli poza PO, Rockets dali rade no i SSS- Durant 35 pkt.

Dzisiaj również dosyć ciekawe zakłady, jak Cavs - Bobcats, NYK - Sixers, czy Celtics - Bulls (tutaj kurs moze byc trochę wyższy z racji zwycięstwa Bulls z Pistons [trochę tzn. i tak pewnie nie opłaci się grać ;)]), ale o tym później jak będe miał dostęp do kursów.

PS. wszedł mi dzisiaj kupon (NBA+1 NHL) z AKO. 9.coś ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom