>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA styczeń 2017

Status
Zamknięty.
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data i Godzina: 06.01.2017 2:05
Mecz: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: over 234,5
Kurs: 3,00
Buk: unibet
Analiza:
Szlagierowe spotkanie na zachodzie odbiedzie sie w Teksasie, gdzie świetnie grające w tym sezonie Rakiety podejmą rownież dobrze grajace Gromy. Do tego bedzie to indywidualny pojedynek dwóch kandydatów do miana MVP sezonu regularnego, czyli Hardena z Westbrookiem. Faworytem wydają się gospodarze, ale kurs na nich nie zachęca by grac (ok 1.25 szału nie robi), a nie jest to wcale wielki pewniak. Co prawda Rakiety u siebie nie zawodzą (zaledwie trzy porażki z siedemnastu meczy), ale prawdę mówiąc nie wiem czego można spodziewać się po OKC, bo to chyba najbardziej zaskakująca ekipa w całej licze. Wiele zależy oczywiście od Westbrooka, lidera z prawdziwego zdarzenia. Ostatnio wrócił do składu Thunder Oladipo, więc poszerzyło sie pole manewru trenera Donovana. U gospodarzy natomiast poza brodaczem sporo dają od siebie Beverley czy Ariza, którzy równiez potrafią mocno punktować. Stąd wysoka srednia meczowa zdobyczy punktowej Rockets na mecz prawie 115 pkt na mecz. I tego właśnie spodziewam się po gospodarzach, ze znow wykręcą jakiś swietny wynik. W ostatnich dwudziestu dwóch meczach zawsze zdobywali ponad sto oczek. W ogole w całym sezonie tylko trzykrotnie nie zdobyli setki i raczej wątpliwe by stało sie to z Oklahomą, ktora nie jest zespołem specjalnie dobra w defensywie. No i też z pewnością obaj liderzy beda chcieli za wszelką cenę w rywalizacji bezpośredniej udowodnić drugiemu kto bardziej zasługuje na miano MVP sezonu regularnego, więc spodziewam się triple-double któregoś z graczy, a nie zdziwie się jak oboje zakończą spotkanie z tp. Z pewnością bedzie to ciekawe spotkanie. Moim zdaniem głowną atrakcją meczu bedą popisy strzeleckie popisy liderów, które powinny pokryć over w tym meczu
 
M 18

martak123456

Użytkownik
Sensejjag, pierwsze spotkanie w tym sezonie skonczylo sie wynikiem 103-105 dla OKC, a drugie 102-99 dla HOU. Oba spotkania Rakiety graly na wyjezdzie. Nie wiem czy warto sie pakowac w taki duzy over.
Biorac pod uwage ostatnie spotkania, ktore rozegrali Rockets to 4/5 spotkan byly mocno overowe.
Boje sie tylko, ze Russ moze psychicznie nie wytrzymac. Ostatnio zdarzaly mu sie wpadki.
 
D 2

damiano2909

Użytkownik
Sensejjag, pierwsze spotkanie w tym sezonie skonczylo sie wynikiem 103-105 dla OKC, a drugie 102-99 dla HOU. Oba spotkania Rakiety graly na wyjezdzie. Nie wiem czy warto sie pakowac w taki duzy over.
Biorac pod uwage ostatnie spotkania, ktore rozegrali Rockets to 4/5 spotkan byly mocno overowe.

Boje sie tylko, ze Russ moze psychicznie nie wytrzymac. Ostatnio zdarzaly mu sie wpadki.
Co do Russa to masakra. Nie wiem czy ogladaliscie mecz z szerszeniami? Nie mogl sie wstrzelic i zaczal sie bulwersowac. Az rzucil pilka w sedziego przez co zostal ukarany przewinieniem technicznym. Ze nie został wyrzucony przed koncem regulaminownego czasu to cud. Tak nie powinien zachowywac sie tej klasy zawodnik.:;/
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Washington Wizards - Minnesota Timberwolves,
typ: Wizards -4.5 @ 1.85 (betano) ✅✅

Wizards grają znacznie lepiej ostatnio, szczególnie w swojej hali, więc muszą wykorzystać pojedynek z cienkimi wilkami.

Wolves - team bardzo przyszłościowy, który dostał świetnego trenera, jednak młodzież to młodzież...gorące głowy, brak ogrania na tym poziomie. Potrzeba tutaj jeszcze sezonu - może dwóch , o ile wcześniej ktoś nie zostanie przehandlowany (np. LaVine)

Ile to już w tym sezonie widziałem spotkań ,w których po świetnej q1 (czasami całej pierwszej połowie) przychodziła kwarta nr 3 i oddanie wysokiego prowadzenia przez Minnesotę, potem było parę meczy ,gdy to samo działo się w ostatnich 12 minutach. Bardzo mało wygranych końcówek, kilka indywidualnych popisów KAT&#39;a lub Wigginsa, ale po świetnym meczu potrafi (ten drugi w szczególności) rozegrać totalną padakę , jak niedawno https://www.youtube.com/watch?v=Tru4YxBmckc]

8 pkt (2/15 z gry, 0/3 zza 3pkt + 4 straty w aż 37 minut) :grin: i to przeciwko komu? (76ers!)

Po stronie Wizards widzę siłę w napędzanym przez świetnego w ostatnich meczach Walla, do tego oczywiście wysoki poziom Beal&#39;a , Morrisa i naszego Marcina. Oczywiście boli brak ławki,ale ta mimo iż bardzo slaba - miewa przebłyski, szczególnie jak grają u siebie, znacznie gorzej wygląda to na wyjazdach (dom 13-6, wyjazd 3-12 !!! tylko Nets mają gorszy bilans na wyjazdach w tym sezonie od Wizards :zoltakartka: )

Na szczęście mecz dzisiaj w Washingtonie . Osłabień nie ma (nie licząc graczy których nie ma od dawna I.Mahinmi u gospodarzy i Pekovic u gosci - raczej po karierze) Stawiam na pewną wygraną Wizards i ponowne zbliżenie się do poziomu 0.500 bo stracili ten poziom po ostatnich dwóch wyjazdowych porazkach z Rakietami i Dallas, muszą walczyć w kazdym spotkaniu bo ścisk na Wschodzie jest niesamowity - tak samo jak niewiele dzieli ich od &#39;ósemki&#39; bo tylko 1.0 mecz straty , tak sami maja tylko 1.5 meczu przewagi nad 12 - Orlando , do boju Wizards!!



Drugi typ na dziś to krótko pewna i wysoka wygrana Golden State z Memphis, typ: GSW -12.5 @ 1.91 (betano) ⛔⛔
- rewanż za solidny łomot z 11 grudnia, kiedy przegrali na parkiecie Miśków 89:110 (89 to ich season low w punktach) Grizzlies pokazali siłę swojej defensywy i rozbili Warriors nawet mimo nieobecności Mike’a Conley’a.
- GSW potrafi rozstrzelać Memphis, pokazali już rok temu wygrywając m.in +21 , +16 , czy +50 (tak to nie pomyłka)
- biorę pod uwagę , ze &quot;Klay Thompson (illness) is questionable for Friday against the Grizzlies.&quot; by roto, ale dzieki temu mamy tutaj -12.5 a nie z 3 pkt wyzsza linie, Klay moze zagra, a nawet jak nie to akurat o atak GSW się nie boję , chęć rewanżu powinna wziąc w górę
- jestem fanem Memphis , mocno im kibicuje ,ale cos staneli po powrocie Conley&#39;a grali jak sie okazuje lepiej ,gdy był kontuzjowany
- ostatnie 2 porazki z Lakers i osłabionymi Clippers tylko to potwierdzaja, fatalnie spisuja sie ostatnio w obronie (a to przeciez ich bardzo mocna strona , sa nadal w TOP3 efektywnosci defensywnej) w dwumeczu z LA oddali lacznie 231 pkt! az strach pomyslec ile im moze narzucac Golden State jak Miśki nie zagrają solidnej obrony
- Parsons jest cieniem samego siebie i lepiej dla Memphis byłoby jakby chyba odpoczywał ;) jednak wolne dostał w ostatnim mecz vs LAC wiec dzis bedzie grał ,a to wbrew pozorom moze byc na niekorzysc memphis ,bo na razie gra po prostu fatalnie
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: WAW - Minesota
Typ: Gortat under 12,5 zbiórek
Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet
Analiza:

Gortat się rozkręcił ostatnio ze zbiórkami i w ostatnim meczu zebrał 16 razy w przedostatnim 14 w poprzednim 12 więc podbił trochę linie u buków a raczej u jednego w unibecie bo na betano i betsafe ciągle jest 12 a wg mnie dzisiaj Gortat będzie miał trochę ciężej bo w Minesocie podobne statystyki w ostatnich meczach ma Towns który zbierał w ostatnich meczach też znacznie powyżej linie 12 zbiórek. Jak dla mnie warto to zagrać.
✅✅
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Isaiah Thomas powyżej 36,5 pkt+zb+ast @1.87 Betano ✅
Bradley out, spore value, nie będę się rozpisywać bo mogą zdjąc za chwilę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 18

martak123456

Użytkownik
Gracie cos dzis PHI vs BKN? Linia jest 214 pkt. Poprzedni mecz tych druzyn zamknal sie w 215 pkt (108-107). Nie wiem czy tu w ogole warto ruszac ten mecz. Netsi sa raczej underowi, ale tutaj to zagadka. Co sadzicie?
 
M 5

meydey

Użytkownik
A co myślicie o czystym zwycięstwie Nets? Grają u siebie, a we własnej hali wygrali 8 z 10 bezpośrednich spotkań. Do tego Philadelphia wraca po ciężkim meczu( na wyjeździe) z Bostonem. Co sądzicie o tym typie, bo moim zdaniem kurs 1.8 (fortuna) jest warty ryzyka.
 
M 5

meydey

Użytkownik
Kolejny ciekawy mecz tej nocy to będzie spotkanie Toronto z Rockets. Moim zdaniem kurs 1.87 (fortuna) na gości nadaje się do gry. Raptors po ciężkim meczu dogrywce z Bullls. Do tego Houston miało 1 dzień więcej wypoczynku. O formie Hardena i spółki nikomu nie trzeba przypominać. Dlatego myślę że Houston Rockets da radę i będzie górą w starciu z Toronto.
 
M 18

martak123456

Użytkownik
Do gry moim zdaniem jest zaklad w meczu PHi@BKN - roznica zwyciestwa - jakikolwiek inny wynik (czyli roznica ponizej 6ciu punktow) kurs @2.90 na calorocznym. Widze w tym value.
Zagram lekko ????

⛔
 
delpiero88 48

delpiero88

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets-Philadelphia 76ers
Typ: Brooklyn Nets
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 08.01.2017/18:00
Analiza:
Dzisiaj o 18:00 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie NBA pomiędzy zespołami
Brooklyn Nets i Philadelphia 76ers. Kursy dość wyrównane, jednak mimo spadków na gości ja idę tutaj w stronę gospodarzy. W tym meczu spotkają się dwa najsłabsze zespoły konferencji wschodniej. Gospodarze tego pojedynku w 35 spotkaniach tego sezonu wygrali zaledwie 8 spotkań i zajmują ostatnie- 15 miejsce w swojej konferencji. Goście tego pojedynku plasują się jedynie jedną lokatę wyżej mając 9 zwycięstw w 34 spotkaniach. Dlaczego stawiam na Brooklyn Nets? Przede wszystkim ze względu, że grają u siebie gdzie wygrali 7 spotkań z 17 rozegranych . Goście natomiast na wyjazdach z 14 spotkań jedynie w 3 wychodzili zwycięsko. Dlatego mam nadzieję, że Netsi dzisiaj przełamią serię 5 porażek z rzędu i pokonają graczy z Philadelphi. Tym bardziej, że 3 ostatnie spotkania między tymi zespołami rozegrane w Barclays Center wygrywali właśnie gracze Brooklyn Nets. Motywacji na pewno nie zabraknie.
 
wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Milwaukee - Washington 2 @2.050 ✅ ✅ ✅
Pinnacle
W drużynie gospodarzy nie zagra ich lider Giannis co jest bardzo dużą strata, gra w tym sezonie jest przede wszystkim ustawiana pod niego. Czarodzieje po słabym starcie zaczeli wygrywać. Dużo zależy od liderów Wizards bo jak wiemy ich ławka to tragedia. Moim zdaniem typ warty gry, Millwaukee w tym sezonie to przede wszystkim Antetokounmpo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Jabari Parker powyżej 26,5 pkt+zb @1.8 Betsson ✅✅

Linia wystawiona wg średniej z sezonu, duże value bo nie zagra Antetokounmpo.
 
wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Wizards zgodnie z planem pokonali osłabionych Bucks. Na noc moim zdaniem warto zagrać wygrana Memphis z Utah. Są oni na pewno podbudowani meczem z GSW gdzie zagrali rewelacyjna 4 kwarte i odrobili sporą stratę, co najważniejsze zagrają wszyscy podstawowi zawodnicy Misków. Natomiast Utah są b2b, wygrali zacięty mecz z Minnesota, jednak nie wyobrażam sobie aby dali dziś rade Grizzles na ich parkiecie. Myslałem również o underze punktowym ale linia 187,5pkt to zbyt duże ryzyko.
Memphis @ 1,649 ✅ ✅ ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
happybet 0

happybet

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/USA/NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Detroit Pistons 124-125 ⛔
Typ: Portland Trail Blazers
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Moja propozycja na ten mecz,to wygrana Portland.Z ostatnich 5 meczy wygrali 3,a porażki notowali jedynie z SA Spurs oraz GSW (minimalną z tymi drugimi),Natomiast Pistons 2 zwycięstwa 3 porażki w ostatnich 5 meczach.Trail Blazers jest na coraz lepszej serii,a do tego dzisiaj zagrają mecz u siebie ze średnimi Detroit.Do zespołu wrócił w meczu ostatnim Damina Lilliard,który wraz CJ McCollumem robią ogień porządny z przodu,Pistons znowu zagrają bez wysokiego i silnego Baynesa najprawdopodobniej,co utrudni im walkę na tablicach.Przewiduje na ten mecz wygraną Blazers bez niespodzianek zbytnich.Dobra offensywa Blaizers powinna spokojnie pokryć typ.
 
happybet 0

happybet

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/USA/NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Detroit Pistons
Typ: Portland Trail Blazers
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moja propozycja na ten mecz,to wygrana Portland.Z ostatnich 5 meczy wygrali 3,a porażki notowali jedynie z SA Spurs oraz GSW (minimalną z tymi drugimi).Natomiast Pistons 2 zwycięstwa 3 porażki w ostatnich 5 meczach.Trail Blazers jest na coraz lepszej serii,a do tego dzisiaj zagrają mecz u siebie ze średnimi Detroit.Do zespołu wrócił w meczu ostatnim Damina Lilliard,który wraz CJ McCollumem robią ogień porządny z przodu,Pistons znowu zagrają bez wysokiego i silnego Baynesa najprawdopodobniej,co utrudni im walkę na tablicach.Przewiduje na ten mecz wygraną Blazers bez niespodzianek zbytnich.Dobra offensywa Blaizers powinna spokojnie pokryć typ.
 
M 18

martak123456

Użytkownik
Wiem, ze wielu z Was lubi grac na wystepy zawodnikow. Odradzam granie na Melo dzis. Podobno zmaga sie z kontuzja prawego barku. Zrodlo: rotowire
 
wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Na dziś proponuje zagrać w strone OKC , przegrali oni ostatnie 4 mecze na wyjeździe i chyba jest to moment na przełamanie. Chicago dobra seria ,pokonali Charlotte, Cavs i Toronto po dogrywce, jednak Butler który zagrał rewelacyjne 3 spotkania jest chory i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Jak dla mnie bez Butlera Bulls nie dadzą rady Thunderom, dla mniej odważnych można poczekać na jakieś oficjalne info w kwestii jego występu. Jak dla mnie OKC ten mecz bierze bez względu czy Butler zagra czy nie e.
OKC @1,862 ✅ ✅ ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom