>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2018/2019

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Giants już spisali ten sezon na straty, była wymiana, zasilili się pickami i teraz będą walczyć o dobrą pozycję w drafcie 2019. Coś jeszcze wygrają pewnie, ale wątpię czy jutro z Redskins. Co to za argument, że zlekceważą Giants bo przegrali z Atlantą? Właśnie będą chcieli wykorzystać to co tam się dzieje i ich dobić, bo nastoje są fatalne. Wystarczy popatrzeć na słynny Eli Face w ostatnich meczach czy zamieszanie z Odellem. Ja wchodzę podwójnie w gości ze stolicy, mimo wszystko nie twierdząc, że jest to 100% pewniak.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Philadephia Eagles (-5,5) - Jacksonville Jaguars ✅
To co robi ofensywa jaguarów to jest po prostu dramat. B. Bortles jak dla mnie nie jest gwarantem sukcesu jakim jest wygranie Super Bowl albo wygranie konferencji. Eagles mam wrażenie, że coraz lepiej sobie radzą. Z meczu na mecz C. Wentz rozkręca się i nabiera pewności. Jeśli chodzi o obronę to uważam, że potencjał jest podobny w obu ekipach, ale ofensywa po stronie Eagles. Gram na Philadelphie, gdyż obecnie są w lepszej dyspozycji.
New York Jets – Chicago Bears (-5,5) ✅
Gram na gospodarzy pomimo, że średnio mnie przekonują, ale Jets jeszcze mniej mnie przekonują. Niedźwiedzie skompromitowały się w meczu z Dolphinis, dać się ograć B. Osweilerowi jak dla mnie wstyd. Tydzień temu postawili się Patriots, ale brakło ostatecznie jednego jarda, co nie jest dla mnie zaskoczeniem. Po prostu Bears są jak mój ŁKS Łódź, trzeba mieć mocną cierpliwość będąc ich sympatykiem. Co do Jets to S. Darnold próbuje, walczy, uczy się, ale na PO raczej nie starczy to. Po dwóch porażkach Bears dzisiaj się przełamią, liczę na to.
Denver Broncos – Kanzas City Chiefs (-5,5) ✅
Kanzas to niesamowity zespół z potencjałem ofensywnym jak Green Bay za najlepszych czasów. Przegrali jeden mecz, ale i tak stawiam ich jako głównych kandydatów to wygrania całej konferencji. Postawiłem przed sezonem, żę wygrają dywizję( kurs 2,20!), ale mam tam jeszcze zwycięstwo dywizji Jags i pewnie kupon będzie uwalony. Broncos mają swoje problemy. Keenum zagrał jeden życiowy sezon w Vikings i to byłoby na tyle. Do solidny średniak, natomiast nic w życiu dwa razy się nie zdarza i nie sądzę aby zaprowadził Broncos na piedestał. Chiefs to wezmą i umocnią się zarówno w dywizji jak i konferencji
New York Giants – Washington Redskins ✅
Tak jak już zostało opisane, Giants o nic nie grają i będą polować na numery w drafcie. Nie napiszę natomiast, że odpuszczą bo to NFL. Kto wie, może gra o nic (czyli na luzie) spowoduje, że odpalą. W każdym razie gram na A. Smitha i gości. Washington to troszeczkę chimeryczna drużyna, ale wierzę że wygrają.
Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers (-2,5) ✅
W Cleveland widać postęp, natomiast potrzeba czasu aby wszystko się zazębiło. B. Mayfield jest facetem w którego warto inwestować i pokazuje, że zasługiwał na numer jeden. Pierwszy mecz zakończył się remisem, ale dziś stawiam, że gospodarze będą górą. Big Ben i reszta mają większe doświadczenie i to zaprocentuje w tej części sezonu.
Kupon 1
Eagles (-5,5) ✅
Bears (-5,5) ✅
Chiefs (-5,5) ✅
Redskins ✅
Steelers (-2,5) ✅
AKO: 15,83 ✅
Kupon 2
Bears ✅
Chiefs ✅
Chelsea ✅
AKO: 2,02
Wszystkie typy z Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
David Njoku (CLE) over 52,5 receiving yds @1,87 ⛔ 0 złapanych piłek... koszmar
Unibet
Stellers pozwalają TE przeciwnika na najwięcej w lidze złapanych, bo prawie 8, piłek na mecz. Przekłada się to na prawie 80 zdobytych yds. Njoku to solidny TE, łapiący piłki na dużej skuteczności i QB Mayfield obdarza go sporym zaufaniem. Zapowiada się, że Browns będą musieli gonić wynik, co automatycznie przekłada się na więcej podań. Liczę dzisiaj na ponad 10 rzuconych piłek w kierunku TE a minimum 6 złapanych powinno wystarczyć na dzisiejszą linię.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Taylor Gabriel (CHI) over 55,5 receiving yds @1,87 ⛔ 4/6, 52 yds.
Unibet
M.Evans (TB) over 79,5 receiving yds @1,87 ✅ 6/13, 179 yds.
Unibet
Andy Dalton (CIN) over 287,5 passing yds @1,80 ⛔ 280 yds.
Unibet
Bardzo przepraszam, że takie sucholce i na ostatnią chwilę, ale nie miałem jak wcześniej a bardzo chcę się z Wami podzielić moimi dzisiejszymi przemyśleniami. Krótko mówiąc, Gabriel to obecnie jedyny sensowny WR w Chicago ( kontuzja Robinsona) a w meczu TB-CIN będą rzucać na potęgę i uważam ze praktycznie każdy zakład tam wejdzie ???? Chociaż, może popadać deszcz w Cincinnati... zobaczymy ????
Zabrakło szczęścia tym razem...
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Lecimy dalej z NCAA.​
Akron Zips - Northern Illinois Huskies 26:36 ✅
Northern Illinois Huskies -6 @ 1,88
Handicap – Łącznie z dogrywką
Pomimo tego że Huskies nie przekroczyli w tym sezonie 26 punktów w żadnym meczu w Mid-American Conference to zajmują w swojej dywizji pierwsze miejsce z bilansem 4:0. W ostatniej kolejce pokonali w brutalnym meczu nie takie słabe BYU Cougars w stosunku 7:6 gdzie nie byli faworytami a spread wystawiony był na nich +7, co więcej z zespołami, które tracą około 25 pkt/mecz mają bilans 3-1 a ekipa z Akron taką właśnie drużyną jest. Kluczową rolę odegra w tym meczu linia obrony NIU, która jest klasyfikowana na 18 pozycji w całej lidze, wobec słabiutkiej linii ofensywnej Zips, która nazbierała tylko 157 pkt w 7 meczach oraz zostali sklasyfikowani jako 118 siła ofensywna w całej NCAA. Co prawda wygrali ostatnie dwa mecze z Kent State po dogrywce oraz Centra Michigan, ale umówmy się to są totalni outsaiderzy, pierwsi z bilansem 1-7 a drudzy 1-8. Ogólnie obrona NIU powinna utrzymać poziom i nie dać wielkiego pola do popisu rywalom. Przewiduje wygrana gości około 10-14 pkt.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to zaczynamy drugą połowę regular season. Postanowiłem napisać analizę, bo dawno nie było. Szybko to leci. Jutro w nocy ostatnie derby Bay Area, czyli spotkanie sąsiadów z dwóch stron mostu - Oakland Raiders i San Francisco 49ers przed przenosinami Raiders do LV. Bilanse drużyn wskazują, że w tym sezonie nie będzie walki o wysokie cele, no może o wysoki draft pick, ale to nie znaczy, że dziś będzie nudno. Wręcz przeciwnie.
Na pewno duży najazd fanatycznych kibiców Oakland, którzy wykorzystują każdy mecz przed przenosinami Najeźdźców do Las Vegas. I znaczy on dla nich wiele. Każdy zawodnik to podkreśla. Wiedzą jak ważne jest to dla kibiców z Oakland. Motywacja, myślę, że będzie wśród Raidersów.
W Raiders nie ma już Coopera, nie ma Macka, Lynch jest na injury reserve więc braki są spore. Ale nadal mamy Dereka Carra, który w zeszłym tygodniu zdobył 4 TD w tym jeden rushem (pierwszy w karierze). W 49ers istny szpital. Nie ma oczywiście Garroppolo, ale kontuzjowany jest również jego backup Beathard, który Bradym czy Rodgersem bynajmniej nie jest. Jego status to questionable. Dużo wskazuje na to, że zagra dopiero trzeci w depth charcie QB w osobie &quot;jakiegoś&quot; Nicka Mullensa. Questionable jest główny RB Niners, Breida. Podobnie jak trzeci RB. Więc 2/3 walczy z kontuzjami. &quot;Q&quot; również przy osobie Garcona najlepszego receivera SF. Być może zagrają, ale gra z kontuzją, po ograniczeniu w treningach, przy takim wyniku drużyny, nie wiem czy trener się zdecyduje. Nie jest to mecz o życie. Nie wiadomo też czy wystąpi inna gwiazda 49ers czyli Sherman. Prawdopodobnie zabraknie pierwszego safety Tartta. No po prostu szpital.
Dużo będzie zależeć od Carra. Myślę, że jest w stanie wygrać ten mecz, być może ostatni w sezonie, bo ten team idzie w stronę przebudowy, ale dla kibiców jest cholernie ważny i jego nie można oddać, tak jak miało to miejsce w meczu z Colts gdzie 2 razy prowadzili a mimo to przegrali. Sporo będzie też zależeć od tego kto z zawodników ze statusem questionable zagra, ale koniec końców to ważniejszy mecz dla gości. Na nich mamy też większy, przyjemny kurs dlatego wchodzę w zwycięstwo.
Ostatnie derby w Bay Area, kibice Raiders uważani za jednych z najbardziej fanatycznych (ustępując Eagles) zasłużyli, żeby ten ostatni mecz Oakland Raiders z przeciwnikiem zza miedzy, a właściwie zza mostu wygrali.
U nas była zmiana czasu, tam jeszcze nie, więc mecz po 1 w nocy.
Oakland Raiders @ San Francisco 49ers
Typ: Oakland Raiders @ 2.16 - Unibet
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Witam, potwierdzone info z espn , dziś jako podstawowy QB w 49ers wychodzi Nick Mullen. Beathard jako backup z niedoleczonym nadgarstkiem i kciukiem w prawej ręce. Kursy na zwycięstwo Raiders idą w dół, spread z +3 juz w okolicach +1,5. Można próbować grac ML na gości jak sugeruje kolega wyżej. Breida i Mostert raczej zagrają dziś dla San Francisco, i zapewne będzie to główna siła ich ofensywy w dzisiejszym meczu. Pozdrawiam.
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Cleveland Browns - Kansas City Chiefs ✅✅ 21:37
Futbol Amerykański / NFL
4 lis 2018, 19:00
Handicap – Łącznie z dogrywką
Kansas City Chiefs -8.5 @ 1,91

Ostatni tydzień był dla drużyny z Cleveland bardzo niespokojny ze względu na to, że z klubu zwolnieni zostali head coach Hue Jackson oraz koordynator ofensywy Todd Haley co być może jest dobrym posunięciem ze strony władz klubu jednak korzyści widoczne będą dopiero po jakimś czasie. Z krótkiej perspektywy jest to bardzo poważny problem dla drużyny Browns. Dla debiutującego w lidze oraz będącego obecnie w słabszej formie QB Bakera Mayfielda zwolnienia na w/w stanowiskach z pewnością nie pomogą w przełamaniu zlej passy. Nie można ukrywać, że Chiefs dysponują najlepszą linią ofensywną obecnie w całej lidze, a najniższy wyniki w tym sezonie to 27 pkt. Ostatnie 3 mecze to średnio 38 pkt/mecz , a nie grali z ogórkami. Uważam też, że obrona zespołu KC gra z każdym tygodniem coraz lepiej, i włączając mecz z New England (których nie można porównać pod względem ofensywy do Cleveland) w ostatnich 3 spotkaniach stracili łącznie tylko 47 pkt. Jak podaje football outsiders Browns sklasyfikowani są na 30 miejscu w pass protection pozwalając na 33 sacki na swoim QB. W obliczu obrony KC w której zagrają Hitchens czy Dee Ford powinno to w zupełności wystarczyć, aby Mayfield grał pod ciągłą presją. Owszem obrona Browns również jest wysoko w rankingach, jednak wydaje mi się, że będzie szło coraz gorzej z każdym kolejnym meczem. Istotną rolę odgrywa u nich pass defence, ale czy to wystarczy na najlepszy atak ligi. Patrick Mahomes lider w Td, lider w Yards, 4 miejsce w passer QB rating może zagrać dosłownie wszystko, rushing game ? no problem, pass na 30 yardów?? jak najbardziej. Ma kapitalne opcje w postaci RB Kareema Hunta, WR&#39;s Hilla i Watkinsa, TE Travisa Kelce. Naprawdę Ci goście to jest top ligi, prawdziwa petarda. Oczywiście obrona KC może mieć problem z drużynami,które grają dobrze w ofensywie z dużą regularnością jak np. Patriots czy Broncos, jednak nie Browns to nie ten poziom. Sklasyfikowanie na 30 miejscu, bez koordynatora ofensywy nie będą w stanie zrobić żadnej przewagi. Jedyna rzecz,która nie daje mi całkowitej pewności co do tego typu to KC rush defence, która &quot;śmierdzi&quot; na odległość (najgorsza w lidze), i rookie Browns Nick Chubb, który ma zadatki na konkretnego RB chociaż właściwie już jest świetnym graczem. Fatalną wieścią dla Cleveland może być fakt, że tylko raz przekroczyli liczbę 23 zdobytych punktów w meczu, i było to przeciw tej samej obronie która sprawiła że Nick Mullen wyglądał jak PRO NFL QB , grając swój pierwszy mecz w karierze w ostatni czwartek...
Mając to wszystko w głowie zaryzykuję, że Chiefs pokryją to handi i pokonają na wyjeździe Cleveland.
Pozdrawiam i powodzenia​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Bonus z NCAA
Arizona State Sun Devils - Utah Utes
Futbol Amerykański / NCAAF
3 lis 2018, 21:00
Handicap – Łącznie z dogrywką
Utah Utes -6.5 @ 1,65 ⛔⛔⛔

Utah zmierza w kierunku wygrania w swojej dywizji PAC-12 South a zwycięstwo w dzisiejszym meczu daje im spokojną głowę w kolejnych spotkaniach. Przystępują do meczu w serii 4 wygranych z rzędu i świetnej formie zdobywając odpowiednio 40,42,41 i 41 pkt. pokonując swoich rywali średnio 19 punktami. I w tym momencie chciałbym przedstawić Wam głównego architekta tych wyników, przyszłego gracza NFL, siódmego w kraju pod względem uzyskanych rush yards - 120 na mecz, zdobywce 10 TD i 964 yardów w 8 meczach tego sezonu...Panie i Panowie poznajcie go, oto Zack Moss junior running back Utah Utes.

I w tym momencie przechodzimy do sedna sprawy, otóż dziś Zack zmierzy się z zespołem Sun Devils ,który to pozwala swoim rywalom na zdobycie średnio 156 yardów w akcjach biegowych... Moss za linia ofensywną, która też jest uznawana za jedną z najlepszych w kraju poprowadzi dziś swój zespół do kolejnego zwycięstwa. Jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe to Utah nie ma z tym problemów, pokrywali swoje spready w 20 z ostatnich 28 wyjazdów. Arizona przegrała 2 z ostatnich 3 meczów, ponadto pozwoliła w ostatniej kolejce zdobyć klasyfikowanej na 94 miejscu ofensywie USC Trojans aż 35 puktów.
Dla nieco odważniejszych można próbować atakować linię -8,5.
Uważam, że typ warty przemyślenia.
Pozdrawiam i powodzenia.
E: Tragedia! Utah bardzo pechowo zaczyna i muszą odrabiać z 0-14, na początku 3 kwarty wypada z gry QB Huntley i właściwie mecz się kończy. Błędy w obronie, 2 QB nie potrafi nic rozegrać, nie złapany punt kick... żenada. Zack Moss 128 yards i 1 TD nie zawodzi, ale drużyna bardzo słabo. Oczywiście jak zawsze w przypadku takich wtop w drużynie gospodarzy obaj WR&#39;s grają swój mecz sezonu zaliczając odpowiednio 101 i 161 yard + 3 TD najwięcej w całym sezonie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Week 9
Cleveland Browns - Kansas City Chiefs
W Cleveland zwolnienie glownego trenere i ofensywnego kordynatora w dluzszym czasie moze okazac sie ze to dobry ruch ale krotkookresowo nie tak bardzo, to wprowadza nie pozadek w zespole CLE ale bardziej bedzie trzeba martwic sie o obrone przed mocna ofensywa Kansas gdzie tracili w ostatnich 5 meczch 33,38 i 45 pkt.
A kansas zdobywalo swoja ofensywa w ostatnich czterech meczach 38,42,27 i nawet 40pkt w przegranym meczu z NE Patriots. A Rozgrywajacy CLE QB Baker Mayfield w ostatnich 5 meczch az 20 razy byl powalany.
Browns po tym wszystkim slabo ich widze...

Kansas City -6.5 @ 1,74 Pinnacle

New Orleans Saints - Los Angeles Rams
Nie bedzie to latwy mecz dal obu ekip ale mimi ze Rams sa niepokonanymi to NO rowniez w gazie QB Drew Brees w ostatnich trzech meczach domowych rzucil ponad 1000 jardow z 8 przylozeniami i dotego &quot;NO Interceptions&quot; Wyglada na to ze Rams nie beda nie pokonanymi w tym sezonie i jest to odpowiednie miejsce . czas i przeciwnik aby poniesc pierwsza porazke ,duzo szczecia mieli z GB gdzie Packersi sie zaczeli motac po stracie 2pkt w strefie safty i wtedy uszlo z nich powietrze oraz ostatnie dwie minuty na powrocie gubia pilke aby szans na kopa i 3pkt a tak wygrana Rams,Ktore gra czwarty z ostatnich pienciu meczy wyjazdowych T.Gurley bedzie chcial poszalec znow i nakrasc w biegu jak najwiecej jardowa ale czy defensywa NO pozwalajaca na zdobycie 3,2 jarda na bieg pozwoli na to ? sadze ze ten schemat beda mieli NO oracowany i niepozwola na to i wygraja ten mecz na szczycie kolejki.

New Orleans Saints -1 @ 2,19 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Nie mam czasu na dłuższy post, więc dziś krótko.
Bears (-5,5) + Patriots @ 2.17, 1xbet, 5/10

Bills nie mają ofensywy i Bears nawet bez Macka ich bez problemu powstrzymają. W dodatku sytuacja w NFC North dalej nie jest klarowna i każde zwycięstwo będzie tu na wagę złota. Bears powinni szybko zamknąć mecz, bo rywal jest słabiutki.
Ostatnio przeczytałem, że Rodgers ma minusowy bilans meczów na wyjazdach. Dla Brady&#39;ego zaś to będzie ważny mecz, bo zapewne przebije granicę 1000 rush yards. Brady rzadko miał okazję grać przeciwko Rodgersowi, więc tutaj obaj też dadzą popis swoich umiejętności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Devin Funchess ( CAR) over 59,5 receivig yds @1,80
Unibet
Panthers znowu będą potrzebować dobrej gry swojego WR. Nieobecność WR Smitha oraz silne front 7 Tampy, powoduje że QB Newton będzie zmuszony grać krótkie piłki. TB pozwala WR przeciwnika na prawie 200 yds przy 16 złapanych piłkach. 6-8 które złapie dzisiaj Funchess w zupełności wystarczy na dzisiejszą linię.
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Ja próbuję jeszcze na dziś:
Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers +3,5 @ 1,70 16:23 ✅✅
W Baltimore dużo kontuzji było w tym tygodni zgłaszanych, szczególnie w O-Line, Ronnie Stanley jest out, podstawowy LB C.J. Mosley ma status questionable, natomiast w Stellers raczej wszyscy zdrowi. Wydaje mi się, że goście złapali wiat w żagle, 3 wygrane z rzędu może nie z potentatami ligi ale Bengals i Falcons mają atuty w ofensywie. Wierze też, że po wydarzeniach w synagodze drużyna mocniej się zjednoczy i wyjdzie dziś z większą motywacją na ten mecz, wydaje mi się, że takie przykre wydarzenia jednoczą społeczności w USA, drużyny itp.poza tym Steelers przegrali już w tym sezonie w domowym meczu z Ravens i może będą chcieli się im zrewanżować? Wiadomo ,że Ravens to top ligi w defensywie i tutaj nie można dyskutować, jednak myślę, że ich O-Line dziś się nie popisze. Nie sądzę aby grali efektywnie w grze biegowej, mogą grać nieźle górą. Oba zespoły są w czołówce ligi jeżeli chodzi o sacks, i w związku z kontuzjami wielu graczy O-Line może to być poważny problem dla Joe Flacco. Na tę chwilę moim zdaniem Pittsburgh jest nieco lepszym zespołem.
Denver Broncos - Houston Texans Ponad 43,5 pkt @ 1,72 17:19 ⛔⛔
Demaryius Thomas zagra przeciw swojemu poprzedniemu klubowi i wydaje mi się, że dołoży nie tylko recieving yards ale również masę wiedzy odnośnie zespołu Texans. Nie jest łatwo grać z Broncos w Denver, uważam, że mieli bardzo niekorzystny kalendarz w domu zagrali między innymi z KC porażka 4 pkt, Rams porażka 3 pkt. ale na początku sezonu pokonali Seahawks i Oakland. Wyjazdy też mieli ciężkie bo byli tam m.in. Rams, KC i Ravens. Potrafili utrzymać w meczach domowych zarówno KC jak i Rams w 23 i 27 pkt. Wierzę, że dziś Watson i Hopkins rozruszają trochę secondary Broncos, o ile będzie dobra ochrona QB ze strony Houston, ponadto wierzę, że zobaczymy dziś sporo podań w kierunku Suttona i Sandersa i kilka +20 w ich wykonaniu.

Over 52.5 Sutton, Courtland @ 1.72 57yrds ✅✅
Liczba Receiving Yards zawodnika – uwzględniając dogrywkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 127

miluus

Użytkownik
Ja próbuję jeszcze na dziś:
Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers +3,5 @ 1,70
W Baltimore dużo kontuzji było w tym tygodni zgłaszanych, szczególnie w O-Line, Ronnie Stanley jest out, podstawowy LB C.J. Mosley ma status questionable, natomiast w Stellers raczej wszyscy zdrowi. Wydaje mi się, że goście złapali wiat w żagle, 3 wygrane z rzędu może nie z potentatami ligi ale Bengals i Falcons mają atuty w ofensywie. Wierze też, że po wydarzeniach w synagodze drużyna mocniej się zjednoczy i wyjdzie dziś z większą motywacją na ten mecz, wydaje mi się, że takie przykre wydarzenia jednoczą społeczności w USA, drużyny itp.poza tym Steelers przegrali już w tym sezonie w domowym meczu z Ravens i może będą chcieli się im zrewanżować? Wiadomo ,że Ravens to top ligi w defensywie i tutaj nie można dyskutować, jednak myślę, że ich O-Line dziś się nie popisze. Nie sądzę aby grali efektywnie w grze biegowej, mogą grać nieźle górą. Oba zespoły są w czołówce ligi jeżeli chodzi o sacks, i w związku z kontuzjami wielu graczy O-Line może to być poważny problem dla Joe Flacco. Na tę chwilę moim zdaniem Pittsburgh jest nieco lepszym zespołem.
Denver Broncos - Houston Texans Ponad 43,5 pkt @ 1,72

Demaryius Thomas zagra przeciw swojemu poprzedniemu klubowi i wydaje mi się, że dołoży nie tylko recieving yards ale również masę wiedzy odnośnie zespołu Texans. Nie jest łatwo grać z Broncos w Denver, uważam, że mieli bardzo niekorzystny kalendarz w domu zagrali między innymi z KC porażka 4 pkt, Rams porażka 3 pkt. ale na początku sezonu pokonali Seahawks i Oakland. Wyjazdy też mieli ciężkie bo byli tam m.in. Rams, KC i Ravens. Potrafili utrzymać w meczach domowych zarówno KC jak i Rams w 23 i 27 pkt. Wierzę, że dziś Watson i Hopkins rozruszają trochę secondary Broncos, o ile będzie dobra ochrona QB ze strony Houston, ponadto wierzę, że zobaczymy dziś sporo podań w kierunku Suttona i Sandersa i kilka +20 w ich wykonaniu.

Over 52.5 Sutton, Courtland @ 1.72
Liczba Receiving Yards zawodnika – uwzględniając dogrywkę
myslisz ze w steelersow mozna wleciec grubiej ?
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Ja zagrałem to jeszcze w piątek po kursie 1.91, mecz wydaje się, że będzie na styku, Ravens to nie ogórki, potężna obrona. Bardzo grubo bym w to nie wchodził, raczej coś w okolicy 5/10 może 5,5/10. Liczę na mecz wyrównany, i może spread decydować. Martwi mnie jeszcze to, że Ravens są w tym momencie pod ścianą.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers
2 @ 2.10 ✅ 16:23

Obie ekipy w odmiennych nastrojach przystępują do tego spotkania. Ravens świetny start i spadek formy, Steelers słaby start a teraz z meczu na mecz co raz lepiej. Gospodarze w dużej mierze mogą tłumaczyć się kontuzjami które prześladują ich co roku jak mnie pamięć nie myli. Dzisiaj dwa poważne osłabienia LT Stanley i RT Hurst. Są to dwa ważne ogniwa w offensive line. Do tego questionable Mosley i Humphrey. Do tego sytuacji nie poprawia sytuacja z trenerem Ravens John Harbaugh, który jest na bardzo gorącym krzesełku i porażka w tym spotkaniu może zakończyć jego przygodę z Baltimore, więc sytuacja w drużynie jest bardzo napięta. Goście podchodzą do tego spotkania na fali zwyżkowej. Ostatnie 4 mecze to 3 zwycięstwa. W ataku 3 silne ogniwa w postaci RB Connera, WR Browna i WR Smitha. Cała gra praktycznie idzie przez tą trójkę i nie zawodzą, (19 TD z 24 TD całej drużyny). Flaco będzie grał pod duży presją z powodu braków w O-line a drużynie Ravens brakuje takiego Connera czy Browna, którzy z niczego mogą pociągnąć parę jardów i zdobyć 1st down.
Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers
1 (-5.5) @ 1.91 ✅ 42:28

Podobna sytuacja jak powyżej, obie drużyny przystępują do meczu w zupełnie innej formie. Czary Fitzpatricka skończyły się na 3 meczach. Później fatalny mecz z Bears i został posadzony na ławkę i dzisiaj po raz pierwszy wyjdzie jako starter od week 4, więc tak średnio to wszystko wygląda na pozycji QB. O ile ofensywa daje radę to defensywa jest beznadzieja. Nie można jednak nie wspomnieć o 15 INT i 21 sackach. Zresztą turnover ratio obu drużyn mówi samo za siebie TB -13 (ostatnie miejsce z 49ers) Car +6 (6 miejsce). Tampa Bay gra ryzykownie, długi podaniami stąd też tyle INT, dlatego liczę dzisiaj na kilka. Co do gry biegowej jedyny Barber , który coś tam próbuje ubiegać ma problemy z kostką, więc piłka dzisiaj będzie często latać. Jak już wspominałem Carolina solidna defensywa, kręcąca się praktycznie w każdej kategorii w TOP 10. Silna gra biegowa z McCaffrey i Newtonem na czele. Carolina drużynowo jest zdecydowanie lepsza ma więcej argumentów, jest znacznie solidniejsza. Jedyne co to Fitzpatrick musiałbym ewoluować z Fitzmagicka ale chyba bliżej mu obecnie do Fitztragic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Łooo Panowie ale dział żyje.
thefik gdzieś Ty się uchował? Czekamy na więcej ???? Brawo Panowie za ✅ widzę ładnie powchodziło.
Jestem przeciwnikiem wrzucania suchych typów, ale żeby post był na temat, to dodam tylko, że dziś gram Dallas Cowboys. Co będzie, zobaczymy rano.
Bądźcie tu w niedzielę!
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Gucci no offence jesteś przeciwnikiem wrzucania suchych typów ale przecież sam wrzucasz suchy typ bez jednego zdania nawet analizy.
Pomijam, że są to niezle typy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom