>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 2013/2014 - Stanley Cup Playoff's

Status
Zamknięty.
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Los Angeles Kings
: Anaheim Ducks

Kings ML / 1.70 / Betsson 2:1 ✅✅✅
Przyka sprawa patrząc na to jakie &quot;ups and downs&quot; w tegorocznych Playoffach przeżywają wszyscy ludzie związani z organizacją Kings. przypomnijmy i uporządkujmy pewne fakty :
18.04 Sharks : Kings 6:3
21.04 Sharks : Kings 7:2
23.04 Kings : Sharks 3:4
W tym momencie seria 3:0 dla Sharks i myślę, że każdy skreśla Kings. Ich gra wyglądała tragicznie, a szczególnie słabo spisywał się Quick
25.04 Kings : Sharks 6:3
27.04 Sharks : Kings 0:3
29.04 Kings: Sharks 4:1
01.05 Sharks : Kings 1:5
Gracze LAK dokonują rzeczy, która jest niewyobrażalna, lecz już w NHL się zdarzyła. Królowie na fali wchodza w kolejną fazę PO gdzie mają spotkać się z Ducks. Zaczynają od dwóch wyjazdów i wygląda to tak :
04.05 Ducks : Kings 2:3
06.05 Ducks : Kings 1:3
6 wygranych spotkań z rzędu. Pewność siebie Level 100. W głowach jedziemy kolejne 2 spotkania do siebie i witamy finały konferencji, ALE
09.05 Kings : Ducks 2:3
11.05 Kings : Ducks 0:2
13.05 Ducks : Kings 4:3
No i w tym momencie gracze Kings czują się jak ich rywale w I rundzie, gdzie już byli blisko suckesu, wracali do własnej hali, ale jednak stan rywalizacji jest dla nich niekorzystny i kolejny raz w tych Playoffach grają &quot;elimination game&quot;. Sytuacja dla nich o tyle korzystna, że byli już w tym stanie i wiedzą co trzeba zrobić, żeby znów wrócić do gry. Po 1 blado wygląda defensywa, a z tego przez większą część sezonu słyneli gracze Kings. Po 2 znów przeciętnie wygląda Quick. Po 3 wielkie gratulacje dla trenera Boudreau. Ma niesamowite wyczucie jeśli chodzi o starting goalie. Serie zaczynał doświadczonym Hillerem, by przejść do Andersena, a już 2 kolejne spotkania gra Gibson. Prospect który przypominam debiutował pod koniec RS&#39;u i od razu zaliczył SO dotychczas zaliczył 5 startów dla Ducks i wygrał każdy z nich. Szczególnie. Game 4 to popis tego bramkarza i 1 w karierze SO w PO. Game 5 to wynik 4:3 i w końcu przebudziła się ofensywa Kings i znalezli sposób na Gibsona. Jak to zrobili? Najważniejszą sprawą jest to, że G2/G3/G4 to średnio oddawane 25 strzałow na mecz. Game 5 to już 42 strzały które sprawiły, że Gibson w końcu został &quot;przełamany&quot;. Jest to niezwykle ciekawa seria, ale najwyższa pora wygrać na własnych śmieciach i wrócic do gry.
Moim zdaniem nie warto dzisiaj stawiać po kursie 1,70 na Kings w elimination game.
Co jest niby złego w 1.70 ? lol
NHL PO 7/11 - not bad :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Co do rywalizacji Kings - Ducks to fakty są takie, że Ducks prezentują się do tej pory lepiej nawet w przegranych spotkaniach. Pierwszy mecz u siebie Kaczki dość pechowo przegrały po OT i właściwie drużyna z Anaheim powinna być już w kolejnej rundzie.

Moim zdaniem nie warto dzisiaj stawiać po kursie 1,70 na Kings w elimination game.
Dlatego polecam granie:
Ducks @ 2,26 OT Pinnacle⛔????
 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Co jest niby złego w 1.70 ? lol
Nic złego, a nawet okazało się, że dobrego. Po prostu w tak wyrównanym spotkaniu, gdzie w końcówce było blisko remisu (PP w ostatnich minutach i 2x PP w 3 tercji dla Ducks), lepszy wg mnie był kurs 2,26.
Emocjonująco zapowiada się natomiast finałowe spotkanie w Anaheim i tutaj bedę konsekwentny znów postawię na Kaczki. Nie wyobrażam sobie bez nich tegorocznego finału ????
Wchodzę w ten typ grubo, Pinnacle juz wystawił kursy:
Anaheim Ducks OT (z dogrywką i karnymi) @1,862????
Wierzę, że tym razem Kaczory mnie nie zawiodą i u siebie rozniosą Królów. Tak jak już wspomniałem dzisiejsza porażka w dużej mierze spowodowana była niewykorzystywaniem gry w przewadze (zmarnowane 5 PP w tym 2 we wspomnianej wcześniej 3 tercji) i wyeliminowanie przez Kings z gry całej pierwszej linii (Getzlaf nie zdobył nawet punktu).
Uważam, że Ducks wyciągną wnioski z ostatniego spotkania i docelowo zobaczymy ich w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

Decydujący siódmy mecz w serii. Jak narazie obie ekipy idą łeb w łeb ale lepsze wrażenie zrobili na mnie gospodarze i mimo przegranego meczu nr 6 nadal są dla mnie faworytem do wygrania decydującego spotkania. W bramce po raz kolejny Gibson, który zdobywa cenne doświadczenie w playoffach i Boudreau postawił na niego również w decydującym starciu. Po drugiej stronie niezmiennie Quick, dla którego tegoroczne playoffy nie są jakoś szczególnie udane. Ogólnie rzecz biorąc, Kings w trakcie całego sezonu nie pokazywali nic specjalnego. Ducks z kolei grali świetnie, bedąc w czubie tabeli i moim zdaniem w pełni zasługują na ten finał konferencji. Według mnie Kings dziś kończą sezon, gdyż nie mają wiele do zaoferowania na terenie w Anaheim i stawiam na gospodarzy.
Ducks OT 1,79 Pinnacle ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
Powyżej 53,5 Shots |1.85| Unibet !

✅ 57 shots !

No to co ja zobaczyłem na unibecie, to po prostu jestem w szoku... Linia, taka niska na takie ekipy?! No nie ja muszę na tym skorzystać i mam zamiar to wygrać. Już tłumaczę dlaczego. Po pierwsze, dzisiaj jedna z ekip zadecyduje o tym która zagra w finale konferencji. Po drugie oba teamy będą na maksa zdeterminowane i będą od samego początku nacierać na bramkę swoich rywali. Quick i Gibson mają dziś lada wyzwanie, aby zatrzymać ataki swoich przeciwników ale to wszystko zweryfikuje lód. Bardzo istotna sprawa, we wszystkich meczach w tej serii, tylko w jednym meczu padł UNDER strzałowy, 42! W tych już innych meczach linia 53, była przekraczana bez problemowo. Króle, mają to do siebie że tych strzałów oddają na prawdę solidnie dużo i nie ważne, czy grają u siebie czy w delegacji. Kopitar, w niezwykłej formie, Carter nieco ospale ale może i dziś się przebudzi w tak ważnym dla nich meczu. Osobiście wolałbym Króli dalej, ale czy Kaczory i ich teren będzie trudny do zdobycia? Osobiście nie wiem, dlatego idę w stronę strzałów. Kaczory tak samo jak Kings, mają swoje perły w składzie i zrobią wszystko aby ten mecz przechylić na swoją korzyść. Strzały jakie oferuje nam unibet, nie co mnie zaszokował, dlatego gram to i liczę na kopalnie strzałów. Choć pewnie, gdyby mecz był w LA, to linia była by wyższa, ale ja to odbieram jako pomyłkę Unibetu ze strzałami i pobieram śmiało i liczę na minimum 54 strzały w meczu, a sądzę że jest to do zrobienia bo oba zespoły na to stać.

JEST TO NAJNIŻSZA LINIA, jaką widzę w bukach.. na innych są już te linie wyższe 57,5 58.. ja pobieram ten, dlatego polecam grać! ;)

// Mój &#39;&#39;mistejk&#39;&#39; nie tylko w jednym meczu padł under, ale zdarzało się to jeszcze dwa razy, ale mimo to jednak warte do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 263

fidelio

Użytkownik
3:0 dla Kings już w 1 tercji, co to w ogóle za pomysł żeby w takim meczu grał bramkarz rookie, kogoś tam pogrzało w tym Anaheim?
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
3:0 dla Kings już w 1 tercji, co to w ogóle za pomysł żeby w takim meczu grał bramkarz rookie, kogoś tam pogrzało w tym Anaheim?

Też tego zupełnie nie rozumiałem. Dla mnie logiczną sprawą było, że Gibson może się spalić w takim momencie sezonu. Nie odbieram mu talentu bo ma wielki, ale G7 PO nie jest dla rookie który rozgrywa dopiero 7 spotkanie w NHL. Dla mnie Kings to była peffffka dnia tym bardziej, że już mieli podobną sytuacje w tym sezonie. Żeby nie być gołodupnym



http://forum.bukmacherskie.com/f15/vegas-public-bets-106908.html#post4494401
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Montreal Canadiens
: New York Rangers


Canadiens ML / 1.77 / Betsson ????

Kreider jakiś 10x szybszy od Subbana/Markova, pełno błędów w obronie. Wstyd

Już dziś będziemy mieli przyjemność oglądania finału wschodniej konferencji. Na pierwszy ogień idą Montreal Canadiens i New York Rangers. Jak wiadomo w Playoffs nie ma łatwych przeciwników i oba teamy na swojej drodze do obecnego stanu napotkały na niezłych rywali.

Canadiens w I rundzie spotkali się z Lightning i mówiąć kolokwialnie przejechali się po rywalu i zmietli go z lodu. Szybkie 4:0, totalna dominacja po obu stronach lodowiska i awans do II rudny. Tu czekało na nich najtrudniejsze z możliwych zdań Boston Bruins. Rywale z Massachusetts byli zdecydowanym faworytem tej pary jednak Canadiens potrafili odwrócić losy serii i wygrali 4:3 mimo prowadzenia Miśków 3:2.

Rangers w I rundzie spotkali się z niewygodnym rywalem jakimi są z pewnością Lotnicy z Philadelphii. Ciężka seria i awans dalej po 7 meczach. Druga runda to spotkanie z Pens. Tu Rangers na pewno wykazali się doświadczeniem/spokojem ponieważ przegrywali już 3:1. Jednak udało im się &quot;powrócić&quot; i wygrać kolejne 3 spotkania.

Na przestrzeni tych kilkunastu spotkań to Habs wyglądają lepiej. Są oni drużyną bardziej stabilną, która nie ma aż tylu przestojów w grze. Co więcej bardzo dobrze spisują się w PP. Nieźle sobie radzili w tym aspekcie w meczach z Bostonem mimo, że jest to drużyna bardzo dobra w defensywie. Rangers potrafią grać w PP jednak seria z Pens pokazała właśnie pewne braki w &quot;special teams&quot;. Bardzo często mieli problemy w ogóle z przekroczeniem niebieskiej linii i przez bodaj 3 spotkania nie potrafili zagrozic Penguins.

Jedną z najważniejszych &quot;rzeczy&quot; w hokeju są bramkarze. Tu mamy niesamowitą przyjemność oglądać najlepszych z najlepszych. Carey Price i Henrik Lundqvist. Wielcy netminderzy,niesamowici specjaliści
którzy na swoim koncie mają już medale IO. Mówiąc o IO oczywiście można wspomnieć wielki finał jaki odbył się w tym roku między Kanadą, a Szwecją. SO zaliczył Price i pomógl wygrać swojemu teamowi 3:0. Ludqvist natomiast dla mnie to MVP drużyny Rangers w tegorocznych PO. Gdyby nie on ich przygoda zakończyłaby się prawdopodobnie już na I rundzie. Jeśli chodzi o statystyki tych graczy to :

Price przeciwko NYR notuje niesamowite 2.06 GAA i .934SV%
Ludqvist przeciwko Habs notuje 2.85GAA i .897SV% wygrywając jak i przegrywając po 13 spotkań. Te cyferki są jego drugimi najgorszymi jeśli chodzi o przeciwników w NHL.

Chociaż bardzo nie lubię przywoływać wyników z Regular Season bo podczas postseason znaczą one mało to pokazują one nie dość, żę Henrikowi gra się ciężko przeciwko dzisiejszemu rywalowi to i jego koledzy miewają poważne problemy. Habs wygrali 7 z ostatnich 10 spotkań i 5 z ostatnich 6 w Montrealu. Strażnicy mają niesamowite problemy z generowaniem bramek przeciwko Careyowi jak i Habs. Tu wystarczy pokazać ten screen. Niesamowita ilość SO jak na niedługi okres czasu.



Słońce, księżyc wróżbita Maciej i inne planety mówią mi, że dziś WIN u siebie zgarniają gracze z Kanady. Grają niesamowity hokej. Świetny goalie,stabilna obrona z świetnym Subbanem, który generuje dużo punktów i atakiem pełnym talentu. Nie skreślam graczy z Nowego York, w finale nie gra się z przypadku i mogą powalczyć, jednak dla mnie Habs to w tej chwili głowny faworyt do wygrania Stanleya obok Hawks i liczę, że w 5/6 meczach uporaja się z Rangersami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie chce powielać wyżej typu, choć chciałem sam napisać o tym analizę hehe ale napiszę od siebie, że bardzo słusznie Wojnodrake dziś postanowił zaufać Habs. Ekipa z Montrealu gra w turnieju po puchar Stanleya jak z nut. Nie ma to znaczenia, czy jest to przeciwnik gdzie ma już prawie awans, miałem na myśli Bruins, gdzie w serii wygrywali 3-2 i brakowało im tylko jednego wina... ale ekipa Subbana, Paciorettiego postawiła tak wysoko poprzeczkę przeciwnikom, że nie dała im cienia szans kiedy u siebie rozgromili Niedźwiadków 4:0 Później już w Bostonie mimo że grali w delegacji to grali bardzo rozsądnie, mieli chłodny umysł i co najważniejsze nie stracili przy tym głowy. Dziś już kolejne starcie, tym razem po drugiej stronie Strażnicy, z niezwykle ambitnym goalie Lundgvistem, ale i jego ekipa ma też swoje postoje w grze. Natomiast Price, w całym turnieju gra bardzo solidnie i dziś będziemy mogli zobaczyć jego największy kunszt bramkarski, no może nie największy ale jeden z lepszych. Wiedząc jaka sytuacja w meczu, bo o finał po Puchar Stanleya, to Montreal u siebie zapewne będzie dyktować warunki w meczu i myślę że to zapieczętują wygraną. Dlatego gram też już teraz, bo potem mogą kursy spadać.
Montreal Canadiens @ 1.78 Unibet ! ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Sam jestem pod wrażeniem cyklu w wykonaniu Canadiens, którzy radośnie przejechali po Bruins wykorzystując jednocześnie maksymalny potencjał Thomasa Vanka, który idealnie wpasował w szyki Habs. To jest to czego ten zespół potrzebował i tutaj zdecydowanie ukłon w stronę GM&#39;a z Montrealu.
Sporo przemawia za kanadyjczykami, ale warto również pamiętać tutaj o Rangersach i mieć na uwadze wyeliminowanie Pingwinów w sytuacji, gdzie chyba nikt się tego nie spodziewał. Mało tego - każdy, kto wieszał co roku psy na Fleurym w bramce, nie dając Pingwinom właściwie większych szans na dłuższy run, ten nagle zaliczył dwa czyste konta z rzędu i podreperował nieco swoją reputację i wizję na kolejne spotkania, a tutaj niestety psikus i trzy porażki z rzędu.
Ponadto Strażnicy udowodnili, że są w stanie zwalczyć swoje słabości, są w stanie całkowicie zmienić podejście do swojej gry i zaskoczyć kogokolwiek. Canadiens grają z nieco większą intensywnością niż Penguins, ale nie ma tam aż tak silnego rażenia jak w Pensylwanii i mają częste skłonności do przestojów ofensywnych... a by wyeliminować Strażników z Lundqvistem, trzeba być w pełni sprawym ofensywnie.
Rangers są w &quot;lekkim&quot; gazie i sądzę, że pomimo sporego nakładu sił w obu seriach (Flyers, Pens), będą w stanie pomęczyć się jeszcze z Canadiens w niezłym stylu, a nawet coś osiągnąć. Niewykluczone że już dziś , od pierwszego meczu.

Sukces w playoffach osiągają głównie zespoły, które wykorzystują swoje &quot;pięć minut&quot; i mają przewagę sytuacyjną, tkz. &quot;momentum&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
Powyżej 56,5 shots :!: |1.85| Unibet !

⛔ 46 shots

Kolejna mała &#39;&#39;podpucha&#39;&#39; w wykonaniu Unibet. Linia najniższa, ze wszystkich buków, jaką nam oferują bukmacherzy. Biorę ją śmiało. Dziś już pierwszy mecz pierwszej rundy, pomiędzy Królami a Jastrzębiami. Obie bardzo silnie ofensywne drużyny, mające wielki potencjał strzelecki. Goście, mają tych strzałów statystycznie więcej, zdarza im się że w jednej tercji oddadzą nawet 22 strzały! Nie sugeruje się, że mogą to powtórzyć, ale nie ma to dla nich znaczenia czy grają w delegacji czy u siebie w domu. Broniące tytuły Jastrzębie, doskonale pamiętają jak rok temu grywali z Kings, żeby obronić swój tytuł musza dziś swój pierwszy mecz zaliczyć jako win. Mimo to, że kursy są jakie są to ja sobie jednak zaufam swojej intuicji i zagram ten over. Carter, w ostatnim meczu zaliczył w końcu trafienia, ale i on potrafi czasem oddać po 6 strzałów na mecz! Kopitar, w formie, prócz niego są jeszcze inne perełki co wiedzą jak się strzela. Nie miej jednak Hawks, nie pozostaną dłużni i również swoje w tym meczu zaznaczą a będą na pewno naparzać. Kane, Toews duet nie do zdarcia, dają się we znaki rywalom w najmniej oczekiwanym momencie. Oni również będą grali swoje najlepsze zawody w tym meczu. Ponieważ jest to pierwszy mecz, tej serii w tym finale konferencji to żadna z ekip nie będzie się oszczędzała w atakach, więc strzały są jak najbardziej do ogarnięcia. Mecz o 21!
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Montreal Canadiens - New York Rangers
Pierwszy mecz to byla jakas demonstracja, Straznicy wlasciwie kiedy juz strzelali, to trafiali, Habs mieli koszmarny dzien i nie ma co do tego najmniejszych watpliwosci. Zmiana bramkarza tez duzo nie pomogla, Price w 40 minut wpuscil 4 gole, Budaj w 20 minut 3 razy dal sie zaskoczyc. Taki sam scenariusz w drugim ze spotkan pomiedzy tymi druzynami jest niemozliwy, jestem przekonany, ze Habs zagraja zdecydowanie lepiej. Strata 7 bramek w finale konferencji nie zdarza sie zbyt czesto, hokeisci z Kanady dalej sa moim faworytem do awansu do finalu, w ktorym najprawdopodobniej zmierza sie z Hawks. Bardzo wazna dla przebiegu tej rywalizacji bedzie dyspozycja Vanka i Plekanca. Napastnicy drugiej piatki Habs byli bardzo dobrze dysponowani w meczach z Niedzwiadkami i niestety (przynajmniej dla mnie, bo od lat kibicuje Bruins) wyeliminowali mojego faworyta do zdobycia Pucharu Stanleya w tym sezonie. Fatalnie zagral takze Subban, ktory byl co chwile wyprzedzany i glupio tracil krazek. Habs sa absolutnie w stanie odmienic swoja gre i ograc dzisiaj Straznikow.
Habs OT ::: 1.80 ::: bet365
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Montreal Canadiens - New York Rangers :hokej: 1 (60&#39;) @ 2,55 bwin ⛔ 1:3 ⛔
Kursy od rana rosną ale to dobrze bo stawiam na zwycięstwo Habs. Każdy z nas pamięta poprzedni mecz w którym gospodarze dostali srogie lanie od gości 7:2. W tym spotkaniu Canadiens pokazali swoją &quot;ludzką&quot; twarz. Był to ich najgorszy mecz w tegorocznym PO. Pytanie czy Habs znów mogą zagrać tak źle? Moim zdaniem nie. Warto przypomnieć chociażby serię z Bruins kiedy to Kanadyjczycy po słabym meczu nr 5 ulegli 4:2 zespołowi Bruins. Ze stanem 2:3 wracali na własny lód i wylizali rany bardzo szybko wygrywając z Miśkami 4:0 po bardzo dobrych zawodach ze strony gospodarzy. Dziś liczę na podobny scenariusz, może nie wynikiem ale grą. Jeśli od 1 tercji wyjdą na lód skoncentrowani i będą myśleć o hokeju a nie głupich karach i zaczepkach to powinni zrównać stan rywalizacji na 1:1. Warto przypomnieć że jeśli w tym meczu Habs nie wygrają, pojadą do Nowego Jorku z bilansem 0:2 a taki rezultat może zakończyć się tragedią i utratą marzeń o Stanley&#39;u.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
W obliczu kontuzji Price&#39;a granie Canadiens to zbyt dużo ryzyko moim zdaniem, a Lundquist na playoffy złapał życiową formę.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
na argumenty w stylu: &quot;czy Habs znów mogą zagrać tak źle? Moim zdaniem nie.&quot; jest tylko jedna odpowiedź ????????????
nie twierdzę, że Rangers ten mecz wygrają, ale nie ma chyba ludzi zdrowych na umyśle którzy widzieli ostatnie 4 mecze nowojorczyków i ładują kasę przeciwko im. Nie wciskajcie ludziom kitu, bo jeszcze to zagrają i stracą pieniądze.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
ale nie ma chyba ludzi zdrowych na umyśle którzy widzieli ostatnie 4 mecze nowojorczyków i ładują kasę przeciwko im. Nie wciskajcie ludziom kitu, bo jeszcze to zagrają i stracą pieniądze.
Ja widziałem te mecze w serii z Penguins i moim zdaniem żadnej rewelacji nie grali. Mają oni jednak jeden mega atut, czyli Lundqvista, który wyczynia ostatnio cuda. Co ciekawe przez cały sezon Rangersi lepiej grali w meczach wyjazdowych niż u siebie, więc wcale nie zdziwi mnie tutaj ich wygrana, prowadzenie 2:0 w serii i nastepnie oddanie dwóch spotkań u siebie...


Dla mnie i tak zwyciężca NHL jest w parze Blackhawks-Kings. Poziom gry na Zachodzie według mnie jest o poziom wyższy i kto by nie awansował z pary Canadiens-Rangers, to w finale nie daję tej drużynie zbyt dużych szans. Wszytko wskazuje na to, że Blackhawks obronią tytuł.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Montreal Canadiens - New York Rangers

Mecz numer 2 w finałach konferencji na Wschodzie. Canadiens bez Price-a w bramce, co stawia ich tutaj w ciężkiej sytuacji. Nowojorczycy idą po swoje i muszą przełamać tą morderczą passe 7-meczowych serii. Lundqvist po bardzo przecietnym sezonie złapał forme na ostatnie prostej a to oznacza że Rangers bedą niesamowicie trudni do pokonania. Pierwsze spotkanie zagrali bardzo pewnie w ofensywie, pokazali cały swój kunszt oraz głód zwycięstwa, gdyż już kilka lat zachodzą daleko, lecz i tak odpadają. Sądze że tym razem wykorzystają zaistniałą sytuacje, muszą szybko rozprawić sie z Habs, by dobrze przygotować sie do finału i uważam że ta sztuka wkońcu sie im uda. Stawiam na gości.
Rangers OT 1,95 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Montreal Canadiens - New York Rangers
Rick Nash under 3,5 shots |1.86| Betsson !

✅ 2 shots

Po długim namyślę jednak postanowiłem sobie pograć w tym spotkaniu pewien kupon, zdecydowałem się na #61 zawodniku, o jak wiadomo bardzo dobrych warunkach do zdobycia bramek, ale dziś sobie gram jego under. W ostatnim meczu się nie co odblokował, bo strzelił bramkę w przewadze w Montrealu i mimo tego, że to była jego bramka od 12 meczy, dalej jest jakiś zgaszony. Jego zrywy są oczywiście na wysokich obrotach, ale jednak brakuje mu paliwa. Mimo, że gra w pierwszej linii, z Stepanem i Kreiderem to i tak Rick, gra jakoś w cieniu. Być może jeszcze ta kontuzja, którą się nabawił x czasu temu spoczywa, na jego barkach i nie może być do końca w pełni formy. Może się mylę ale każdy oglądający Strażników jest świadomy i wie, że to jest jeden z zawodników, który oddaję tych strzałów solidnie sporo. A ja jednak idę sobie w drugą stronę, bo mimo tego że po drugiej stronie zabraknie Price&#39;a tylko będzie Budaj, to dla Nasha, może być to kolejna szansa, na zdobycie punktu w meczu, ale jednak nie spodziewałbym się fajerwerków. Defensywa, Habs dziś w końcu musi stanąć na nogi i co najważniejsze, do Subbana będzie spoczywać ogromna odpowiedzialność aby zatrzymać Nasha, przed atakami, a wiadomo że to jeden z najlepszych defensorów na świecie i nie jednego zawodnika potrafi &#39;&#39;rozłożyć na łopatki&#39;&#39; Kluczem, do wygrania mojego betu będzie to, że zawodnicy Habs wyciągnęli odpowiednie wnioski i ich zadaniem będzie nie dopuszczenie, do bramki rywali, strzały z pewnością padną ale Nash będzie z pewnością odpowiednio kryty i obrona gospodarzy z pewnością mu nie ułatwi zadania w meczu. Stawiam na jego under.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
.. Nie BUDAJ, ale Tokarski ma bronić w Canadiens.. no cóż, nie spodziewam się jakiegoś dobrego jego występu, bo raczej doświadczenia to on nie ma w finałach playoff.. i jak Strażnicy znowu zrobią pogrom, to będzie kiepska sprawa... Trochę nie rozumiem polityki trenera dzisiejszych gospodarzy, bo jak na moje, to Budaj jest lepszym goalie i na pewno &#39;doświadczonym&#39; bardziej od tego Tokarskiego...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
Patrick Sharp under 3,5 shots |1.86| Betsson !

✅ 3 shots na styk

Dzisiaj już w nocy, Polskiego czasu bo o 2 drugie starcie, w finale konferencji, pomiędzy Królami z Hawks. Mój bet, dzisiaj znowu nie co inny i różni się od innych. Patrick jeszcze podczas RS, grał solidniej i bardziej poprawnie niż to jak gra w finałach tegorocznych po Puchar Stanleya. Dziś jego i jego kolegów z drużyny czeka rewanż na swoich śmieciach, z Królami. Ekipie, genialnie broniąca się podczas powerplay, ale również mająca swoje postoje w grze. W mojej opinii celuje dzisiaj w zawodnika, który mimo tego że ma ogromne doświadczenie i wielki potencjał, to ostatnimi czasy gra bardzo nierówno. Nie celuje tych strzałów bardzo wysoko, a co lepsze gra dopiero w trzeciej piątce. Ostatnimi czasy jakoś mniej minut dostaje od trenera, nie ukrywam to bardzo dobrze, dla mojego kuponu ale nie skreślam go. Wiem, że to ogromnej klasy zawodnik, potrafi w meczu ubić hattricka, ale i bardzo dobrze zaskoczyć rywali. Nie miej jednak uważam, że dziś to Królowie mimo ostatniej porażki się trochę postawią i mimo że to mecz w delegacji, muszą zapomnieć ostatnią porażkę, w której zagrali słabo mimo że górowali na tablicach strzeleckich. Sharp podczas playoff, tylko dwukrotnie przekraczał linie &#39;&#39;szotów&#39;&#39; z Dzikusami, kiedy była jeszcze dogrywka, oddał ich 7 i z Nutkami 4, również po dogrywce. Nie sądzę aby on dzisiaj się na tyle rozszalał, na lodzie. Nie jest powiedziane, że tych strzałów dziś nie będzie miał, bo będzie miał i tego jestem pewny, ale sądzę jednak że zagra na swoich nieco niższych obrotach, bo to że Jastrzębie mają inne perły w składzie to wiadomo. Liczę na dobry mecz, ale na under strzelecki w jego wykonaniu również.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom