>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
M 0

mat-156391

Użytkownik
Typ wydaje się być spoko Winnpieg wygrało ostatnie 2 mecze strzelając 12 bramek , rywale w ostatnich trzech stracili 20.
Ja jeszcze postawie na Montreal
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Popieram typ na Tampę. W bramce bardzo dobrze spisujący się mimo młodego wieku
Andrei Vasilevskiy z GAA na poziomie 2,22. Zawodnicy z Zatoki są w tym sezonie piekielnie bramkostrzelni i jeżeli jakimś cudem Wyspiarzom uda się strzelić powyżej tych dwóch bramek to według mnie i tak poniosą porażkę. Do tego dochodzi mecz b2b, co prawda daleko nie mieli, ale zawsze to mecz po meczu i do tego dochodzi dogrywka i karne.
Inną propozycją są dwa zdarzenia z jednego meczu.
LA Kings - Minnesota Wild
Uwielbiam Dzikusów i jest mi przykro, że będę stawiał przeciwko nim. Początkowo chciałem zagrać poniżej 2,5 bramki Minnesoty. Ale kurs @1,65 nie jest rewelacyjny. Mimo wszystko zagram go w dubelku. Dlaczego? Bo Królowie mają najlepszą obronę w lidze. Prawdą jest, że Rekiny mają tyle samo straconych bramek, ale stawiam obronę drużyny z LA dużo wyżej niż z SJ. Brak Zach&#39;a Parise w szeregach Minnesoty tym bardziej przekonuje mnie do typu.
I teraz jak dla mnie bet tej nocy. LA Kings wygrają 3 tercję @2,25. Królowie na ostatnie 10 meczów 8 razy wygrali trzecią tercję oraz 2 razy remisując. więcej meczów nie sprawdzałem. Obrona Królów + J.Quick w bramce? Jak dla mnie to Minnesota strzeli 1 max 2 bramki.
E:3x✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 15

maciek9988

Użytkownik
Co myślicie panowie nad typami
Winnipeg Jets win i powyżej 4.5 bramki w meczu 2.87 oraz Tampa Bay Lightning win i powyżej 4.5 bramki w meczu 2.29 ?
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ovechkin gol 2,20 forbet
Mysle ze killa bramek wpadnie a ze Alex dobra forma zapoluje jego bramke. 32 late jest liderem ofensywy stolecznej ekipy, oby dzis fart go nie opuszczal a ze w ostatnich meczach sporo bramek dzis tez cos ustrzeli;)
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Dziękuję, za miłe słowa które otrzymałem na PW.
Dzisiejszej nocy gratka bo można stworzyć bardzo mocny dubel.
LA Kings @ 1,75 + Tampa @1,65
Co do pierwszego meczu to podobnie jak w poprzednim poście użyję argumentów najlepszej obrony tej ligi. W tym meczu pojedynek bramkarski Quick vs Condon. Co do Pana Jonathana nie będę się wypowiadał bo napisałem o nim w poprzednim poście tak o Panu Mike&#39;u Condon można coś przytoczyć. Na 9 rozegranych meczów w których wychodził na taflę Senators wygrali tylko 2 spotkania, GAA na poziomie 3,17%. Nie za dobra jest to statystyka. Senators b2b po porażce ze słabiutkimi od dwóch sezonów Kaczorów, którzy i tak byli mocno osłabieni. Stawiam na pewne zwycięsko Królów czas poprawić poprzedni Home Stand i wymazać tamtą serię porażek. Do tego gram LA Kings wygrają 3 tercję @2.
Drugi mecz to zwycięstwo Tampy. Podejmują oni Lawiny z Colorado, którzy nie radzą sobie zbyt dobrze w tym sezonie. Ba, nie radzą sobie oni już od kilku dobrych sezonów. Nie pamiętam kiedy mieli dobry sezon, bo wygranie konferencji w 2014 to nie jest jakiś świetny wynik. Colorado to drużyna, która chyba ma zamiar tankować kilka sezonów, mieć jeden lepszy i wytrade&#39;ować co lepszych zawodników, jak było w przypadku Wojtka Wolskiego. Ale koniec historii i czas na teraźniejszość. W bramce gospodarzy prawdopodobnie zagra Vasilevskiy, który poprawił swoje GAA ostatnim meczem. Kucherov, Stamkos czy Namestnikov, jest to prawdziwa masa krytyczna jeśli chodzi o atak w NHL i nie powinni mieć oni większych problemów z trafieniem do bramki Varlamova. Jak dla mnie gładkie 4 lub 5:2.
Oczywiście kontekście obstawiania można jeszcze dużo pisać o pozostałych meczach bo dzisiaj fajna i obfita w profity kolejka się szykuję, ale nie chce mi się i mam nadzieję, że zobaczę tu również inne wpisy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 80

wojcieszynski77

Użytkownik
Dziękuję, za miłe słowa które otrzymałem na PW.
Dzisiejszej nocy gratka bo można stworzyć bardzo mocny dubel.
LA Kings @ 1,75 + Tampa @1,65
Co do pierwszego meczu to podobnie jak w poprzednim poście użyję argumentów najlepszej obrony tej ligi. W tym meczu pojedynek bramkarski Quick vs Condon. Co do Pana Jonathana nie będę się wypowiadał bo napisałem o nim w poprzednim poście tak o Panu Mike&#39;u Condon można coś przytoczyć. Na 9 rozegranych meczów w których wychodził na taflę Senators wygrali tylko 2 spotkania, GAA na poziomie 3,17%. Nie za dobra jest to statystyka. Senators b2b po porażce ze słabiutkimi od dwóch sezonów Kaczorów, którzy i tak byli mocno osłabieni. Stawiam na pewne zwycięsko Królów czas poprawić poprzedni Home Stand i wymazać tamtą serię porażek. Do tego gram LA Kings wygrają 3 tercję @2.
Drugi mecz to zwycięstwo Tampy. Podejmują oni Lawiny z Colorado, którzy nie radzą sobie zbyt dobrze w tym sezonie. Ba, nie radzą sobie oni już od kilku dobrych sezonów. Nie pamiętam kiedy mieli dobry sezon, bo wygranie konferencji w 2014 to nie jest jakiś świetny wynik. Colorado to drużyna, która chyba ma zamiar tankować kilka sezonów, mieć jeden lepszy i wytrade&#39;ować co lepszych zawodników, jak było w przypadku Wojtka Wolskiego. Ale koniec historii i czas na teraźniejszość. W bramce gospodarzy prawdopodobnie zagra Vasilevskiy, który poprawił swoje GAA ostatnim meczem. Kucherov, Stamkos czy Namestnikov, jest to prawdziwa masa krytyczna jeśli chodzi o atak w NHL i nie powinni mieć oni większych problemów z trafieniem do bramki Varlamova. Jak dla mnie gładkie 4 lub 5:2.
Oczywiście kontekście obstawiania można jeszcze dużo pisać o pozostałych meczach bo dzisiaj fajna i obfita w profity kolejka się szykuję, ale nie chce mi się i mam nadzieję, że zobaczę tu również inne wpisy ????
Podziwiam wiedzę..serio
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Ja nie posiadam tak duzej wiedzy jak niektorzy tutaj. W NHL i ogolnoe hokej wkrecilem sie w tym sezonie dopiero i powoli sie ucze i uwazam ze jak laika nie jest najgorzej;)
Rowniez na dzisiaj upatrzylem te spotkania ktore wymienil since1950 mialy byc grane solo a po tych kursach to szkoda. W oko wpadl mi jeszcze mecz Montrealu z Calgary które gra dzisiaj b2b po dogrywce i podróży choć długiej drogi nie mieli. Generalnie druzyny wyrownane, ostatnio lepsza forme maja Habs, graja u siebie. Kurs na gospodarzy 2.00 wart rozpatrzenia.
Szkoda ze w tym dziale tak malo ludzi.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Drugi mecz to zwycięstwo Tampy. Podejmują oni Lawiny z Colorado, którzy nie radzą sobie zbyt dobrze w tym sezonie. Ba, nie radzą sobie oni już od kilku dobrych sezonów. Nie pamiętam kiedy mieli dobry sezon, bo wygranie konferencji w 2014 to nie jest jakiś świetny wynik. Colorado to drużyna, która chyba ma zamiar tankować kilka sezonów, mieć jeden lepszy i wytrade&#39;ować co lepszych zawodników, jak było w przypadku Wojtka Wolskiego. Ale koniec historii i czas na teraźniejszość. W bramce gospodarzy prawdopodobnie zagra Vasilevskiy, który poprawił swoje GAA ostatnim meczem. Kucherov, Stamkos czy Namestnikov, jest to prawdziwa masa krytyczna jeśli chodzi o atak w NHL i nie powinni mieć oni większych problemów z trafieniem do bramki Varlamova. Jak dla mnie gładkie 4 lub 5:2.
Doszło do zmiany bramkarza Tampy i zagra 35 letni Peter Budaj. 4 mecze w tym sezonie i tylko jedna wygrana. Zmieniam swój typ na Tampa Bay i powyżej 5,5 bramki. @2,85
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Doszło do zmiany bramkarza Tampy i zagra 35 letni Peter Budaj. 4 mecze w tym sezonie i tylko jedna wygrana. Zmieniam swój typ na Tampa Bay i powyżej 5,5 bramki. @2,85
No wlasnie miałem pytać bo Budaj na budzie ????
Ja dorzucam do tego tripla Montreal -1 ze względu na bramkarza Calgary - Rittich :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom