>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
since1950 92

since1950

Użytkownik
To co królowie zrobili 10 sekund przed końcem to niezły kabaret całe szczęście Tampa @2,85 elegancko weszła
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yasju 77

yasju

Użytkownik
Cześć
To mój pierwszy post w tym dziale.
Śledzę już tą ligę trochę czasu i typowanie jej wyników wychodzi mi całkiem nieźle.
Moja propozycja.
Dubelek:
- Nashville Predators - Vegas Golden Knights
Typ: Moneyline EX+PEN - 1 - 1,57 ⛔
- Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres

Typ: Moneyline EX+PEN - 1 - 1,45 ✅
AKO: 2,28 ⛔
Unibet
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Kevin Viala strzeli 4,50 Nashville forbet
Ten 21 ma ostatnio naprawde dobre dni i strzelal bramki dla dzisiejszych gospodarzy w 3 ostatnich meczach. Wierze ze dzis utrzyma forme i ukluje takze w meczu z dosc slaba obrona Rycerzy.
Alex Ovechkin strzeli 2,20 Capitals iforbet
Ostatnio pisalem troche o wychowanku Dynama Moskwa , dzis przeciwnik wymagajacy, ale mysle ze to nie stanowi problemu , dobra gra stolecznych powinna dac im jakies gole, a skutecznosc Aleksa zwyciestwo.
 
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
Witam, próbuję od paru tygodni takiego sposobu na NHL.mianowicie gram overy +7.5 gola w meczu na drużyny overowe lub z kiepskimi bramkarzami lub debiutantami. Wychodzę na tym przyzwoicie dlatego może ktoś też spróbuję coś kombinować w tym stylu. Na przykład dwa ostatnie mecze Florydy fajnie weszły.dzisiaj taki over widzę w meczu Toronto Edmonton gdzie w Edmonton broni rezerwowy brossoit na razie że średnim skutkiem.grał wczoraj i może dziś zagra debiutant z ahl. Kursy są kolo 3.4 więc wyższe niż na handicapy.wiadomo że wszystko zależy jak się układają mecze ale minęły czasy gdzie w bet365 można było w tamtym sezonie pograć na przykład handicapy na capitals po fajnych kursach.a jak teraz widzę -2.5 na np. Tampe po 3 zeta to jakiś żart.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Co to za cisza? Kiedyś ten wątek był jednym z najporządniejszych tematów na forum.
Dzisiaj mamy mecz dwóch tragicznie spisujących się drużyn. Blackhawks podejmować będą gości z Arizony. Po gospodarzach oczekiwano zupełnie innego miejsca w tabeli bo 11 po 1/3 sezonu to jak na tę drużynę to blamaż.
Czarna seria trwa u gospodarzy jak i gości, co do tych drugich raczej nikt nie nastawiał się na lepszą postawę.
Już nawet mniej ważne jest kto stanie w bramce bo z takim przeciwnikiem jakim są zawodnicy ze stanu grzechotnika po prostu nie wypada przegrać. Kojoty znacznie lepiej w tym sezonie czują się na wyjazdach, chociaż co tu mówić o ich formie gdy mają 7 zwycięstw na koncie z czego 4 po dogrywkach. Nie można im jednak odjąć woli walki bo mecz z Królami wygrali serduchem i widać, że na tych mocniejszych bardziej się spinają.
Ekipa Chicago nawet mniejszym nakładem sił powinna wziąć ten mecz, ale mam nadzieję, że nie zlekceważą gości i zagrają swoje z tamtego sezonu. Liczę bardzo mocno na obudzenie się Patricka Kane&#39;a i mimo kilkunastu asyst w tym sezonie nie zachwyca mnie jego gra. Jak to się stało, że po przerwie między sezonami zawodnik zaliczył taki spadek formy?
Odkąd wrócił z wypożyczenia ze szwajcarskiego Biel, sezon w sezon śrubował niesamowite wyniki. Ogromny talent, kreowany na lidera zespołu w tym sezonie chyba nie wytrzymał presji bo ciśnienie na Puchar w Chicago jest ogromne.
Brandon Saad, Jonathan Toews czy Artem Anisimov. To są osoby, które dzisiaj będą wyrywać bramkę ze słupków.
Liczę na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy i mój typ na to spotkanie: Blackhawks powyżej 3,5 bramki @1,95⛔ e:rozstrzelali się dopiero w 3 tercji

Ciekawe spotkanie szykuje się w SJ.
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Bezpieczny dubelek na noc:
- St Louis Blues - Buffalo Sabres
Typ: Moneyline EX+PEN - 1 - 1,54 ✅
- Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes

Typ: Moneyline EX+PEN - 1 - 1,35 ✅
AKO: 2,08 ✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yasju 77

yasju

Użytkownik
- Washington Capitals - Colorado Avalanche
Typ: Moneyline EX+PEN - 1 - 1,46 ✅
- Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers

Typ: Moneyline EX+PEN - 1 - 1,54 ⛔
AKO: 2,25 ⛔
Unibet
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Godz: 04:00
Spotkanie Vancouver-Nashville
Typ: over 5.5
Kurs 1.88
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się spotkanie Vancouver oraz Nashville , gospodarze do tego spotkania przystapią troche osłabieni , dlatego też to przyjezdni moim jak i bukmacherów zdaniem są faworytem do zwycięstwa . Gospodarze zanotowali 3 porażki pod rząd, w których w sumie stracili aż 13 bramek, strzelili zaledwie 4 , goście natomiast są w znacznie lepszej formie, bowiem wygrali 2 spotkania i zanotowali jeden podział punktów, strzelili 13 bramek , stracili ich 8 . Obecnie moim zdaniem to oni będą mieli tutaj znacznie więcej okazji do zdobycia bramki. Gospodarze ostatnio nie mają szczęscia , w poprzednich 10 spotkaniach zanotowali zaledwie 3 zwycięstwa co jest wynikiem bardzo słabym, goście natomiast w takiej samej ilości spotkań zanotowali tylko 3 porażki. Gospodarze nawet we własnej hali nie są zbyt mocni, mają wewnętrzny problem i sa to an pewno osłabienia w podstawowym składzie. Nashville pewnie zaatakuje od pierwszych minut i to raczej oni nie dośc że szybko powinni objąć prowadzenie to jeszcze powinni spokojnie zakończyć to spotkanie zwycięstwem. Mój typ to wynik 0:1 po pierwszej tercji oraz 2:4 po końcowej syrenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom