>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Flyers - Pens @2.32 ✅
Canucks - Sharks @2 ✅
2 Delikatne propozycje jako, że temat trochę przycichł.
Penguis trochę w dołku rotują między Smithem a Murrayem w bramce ale bez skutku choć bardziej cenię Andyego Murraya i to on stanie w nocy między słupkami, Malkin prawdopodobnie też ma zagrać, uczestniczył w treningach co jest sporym wzmocnieniem. Obie drużyny lubią wygrywać swoje wyjazdowe mecze między sobą np. jak to miało miejsce w PO 5/6 spotkań to wygrane gości, ostatni mecz w grudniu również wygrana gości. Liczę na przełamanie Pingwinów i spuszczą łomot gospodarzom tak jak na początku 2018 gdzie wygrali 3 spotkania jeszcze przed PO.
Rekiny on fire wystarczy puścić sobie jakiś mecz z ostatnich dni i popatrzeć co tam wyczyniają Kane świetna forma strzelecka od nowego roku już chyba 13 bramek strzelił 9/10 bezpośrednich pojedynków to wygrana SJ w tym Canucks wygrali raz po dogrywce a ostatni mecz w ubiegłym roku wygrali 4:0. W takiej formie są w stanie wygrać wszędzie i z każdym a Canucks tym bardziej są w zasięgu. Zobaczymy co nam NHL przyniesie.
Dodatkowo E.Kane strzeli 2.8 ✅ ( Gość w mega formie )
Kursy z Fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Po weekendzie zawsze troszkę więcej czasu więc też coś od siebie zaproponuje. Ja dziś delikatnie zagram, bo wydaje mi się, że wszędzie może być wynik w obie strony, nawet przy spotkaniu SJS mimo, że na pierwszy rzut oka są wyraźnym faworytem. Jak lubie na nich zagrać tak dziś mam jakieś wątpliwości. W tabeli już mają spokojną sytuację więc taka obawa się pojawia, że trochę mogą coś odpuścić, a jednak w obronie nadal widoczny brak Erika. Dlatego odpuszczam sobie to spotkanie, podobnie Lotników, a myślę zagrać spotkanie stołecznych.
Tutaj zaryzykuje delikatnie w stronę gości, bo jednak Caps ostatnio to ekipa, która nie przypomina siebie i w kolejnych spotkaniach problemy się powtarzają. Dziś dodatkowo prawdopodobnie w bramce Copley, a na LAK ciekawy kurs więc za delikatne stawki spróbuję zagrać licząc na dobre spotkanie Quicka.
LAK RT @3,6⛔
LAK ML @2,59⛔
LAK/-6,5 @5,2⛔
LAK -1,5 @5.5⛔
LAK over 2,5 @2,05✅
LAK x2 @1,93⛔ (w dubelku z overem w Vancouver @1,58✅) Ako @3.05⛔
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Pens - Oilers @1.92 ✅
Znowu idę w stronę Pens świetne spotkanie Pingwinów a w szczególności Murraya który wystąpi w tym meczu obronił 50/51 strzałów co jest znakomitym rezultatem a po powrocie od połowy grudnia ma niezłe cyferki 2.18GAA i .935SV% Po serii przegranych wrócili w dobrym stylu choć Malkin został zawieszony i nie zagra to na słabe Edmonton powinni sobie poradzić potwierdzony jest Koskinen który po zastąpieniu Talbota dostał 2 bramy od Hawks na 8 strzałów, jego cyfry są tragiczne w spotkaniach w których występował. Myślę, że Crosby może tutaj swoje ukłuć.
Ducks - Canucks 2.50 ⛔
Taki kurs na drużynę Vancouver według mnie można śmiało brać Gibson prawdopodobnie nie wróci za szybko między słupki Ducks a na 21 spotkań Anaheim wygrali tylko 2 spotkania w których zresztą wystąpił Gibson są po prostu fatalni w każdym aspekcie dla przykładu ostatnie 5 spotkań oczywiście przegranych - 9:3 6:1 4:1 4:0 6:2 podsumowując 7 bramek strzelonych i 29 straconych sami widzicie. Oglądałem trochę Canucks i grali na prawdę dobrze mimo porażek i ciężko było im wyszarpać zwycięstwo a ostatnie spotkanie z Sharks można im jak najbardziej wybaczyć. Markstrom prawdopodobnie w bramce i młody wszechstronny Pettersson powinni dołożyć kolejną porażkę na konto Ducks.
Podaję płaskie typy a kombinowanie z nimi oddaję wam.
Dorzucę bramkę Crosby&#39;ego @2.35 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ja dziś meczu Duck- Canucks nie ruszam ponieważ Ducks zagrają dziś swoje pierwsze spotkanie spotkanie pod wodza nowego trenera. Po 19 porażkach w ostatnich 21 meczach władze Anaheim nie wytrzymały i zwolniły Randy Carlyea. Drużynę tymczasowo przejął dyrektor generalny Bob Murray. Mówi się ze zrobił tak dlatego ponieważ z racji ze pozostały tylko dwa tygodnie do zamknięcia okresu transferowego w NHL to Murray chce z bliska przyjrzeć się szatni, by mieć lepsze rozeznanie przed podjęciem decyzji o ewentualnych transferach zawodników.
Tak wiec dziś może w Kaczkach będzie dodatkowa motywacja.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Jednak po zastanowieniu i prawdopodobieństwu ze zagra DiPietro i potwierdzony już Boyle to zagram
Over 5,5 za 1,85 Ducks- Canucks.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Co ciekawe jeszcze nie tak dawno włodarze Kaczek twierdzili, że trener nie do ruszenia, ale chyba nie spodziewali się, że zjazd na dno będzie aż tak spektakularny. Na razie poszukiwania nowego szkoleniowca się rozpoczęły, ale skoro nowa miotła w ekipie, na pewno trzeba się pokazać również przed potencjalnymi kandydatami, a już pierwsze nazwiska się pojawiają tak więc ja spróbuje sobie zagrać w kierunku Kaczek, choć Boyle w bramce nie zachęca. Akurat kurs ładnie poszedł w górę więc można spróbować jak dla mnie. Również w drugim spotkaniu zagram sobie doga, stawki ograniczone, bo jednak Pens faworytami. Jednak tak to z Pingwinami w ostatnim czasie jest, że po dobrym spotkaniu potrafią zagrać całkowitą klapę więc może dziś będzie podobnie. Kurs na Nafciarzy jak dla mnie jest jednak delikatnie przesadzony. Ekipa prawdopodobnie z najlepszym graczem ligi, który sam może wygrać spotkanie jeśli zagra dobry mecz, potrafią zagrać dobrze w ofensywnie, a obrona Pens potrafi się gubić. Jak dla mnie kurs warty gry więc próbuje. Dodatkowo Oilers kręcą się tam lekko pod PO więc może będą chcieli przycisnąć i powalczyć o ósemkę choć będzie w ich przypadku ciężko.
Oilers RT @3,5⛔
Oilers -1,5 @4,5⛔
Oilers/+5,5 @5,1⛔
Ducks RT @2,8✅
Ducks -1,5 @3,95⛔
Ducks/+5,5 @4,55⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ładna napierdalanka w Anaheim. Kaczki wracają do swojej twardej underowej gry - szkoda ze tak późno.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
St. Louis Blues @ Minnesota Wild

Blues OT @1,96 Unibet ✅:dance::gool:
Mój pierwszy od baaaardzo dawna, co nie zmienia faktu, że ciągle byłem w temacie, nawet podczas nieobecności na forumku.
Nutki kontynuują swój road-trip, podczas którego nie straciły jeszcze bramki. Dzisiaj ich trzeci mecz. W sportach amerykańskich zawsze idę z falą, nie gram nigdy na przerwanie dobrej serii. A Nutki trzeba przyznać, że grają ostatnimi czasy kapitalny hokej. Notują serię 9 zwycięstw z rzędu. W klatkach dzisiaj zapewne pierwsi goaltenderzy swoich ekip, czyli Binnington oraz Dubnyk. Nie ma jednak jeszcze nigdzie oficjalnej informacji, póki co nawet twitter milczy. Jednak mimo wszystko, droga dedukcji. Blues są b2b, wczoraj shut-out Allena, więc dzisiaj pewnie zagra Binnington, który... w ostatnim swoim meczu również odnotował shut-out. Dzikusy zapewne odpowiedzą Devanem, bo nie wyobrażam sobie drugiego Stalocka w takim spotkaniu.
Ostatnio bardzo przeciętne wyniki gospodarzy na swoim lodzie. W ostatnich 10 spotkaniach odnotowali zaledwie 3 zwycięstwa. Wczoraj wypuścili 3-bramkowe prowadzenie w meczu z Diabłami i przegrali po dogrywce. To nie świadczy dobrze o ekipie Boudreau, który moim zdaniem nie do końca sprawdza się w Minnesocie. Z Kaczorami z Anaheim osiągał dużo lepsze rezultaty.
Co do Nutek to bardzo dobra forma całej ekipy, świetnie bronią i dobrze regulują tempo gry. Bardzo fajna forma Tarasenki, który nie najlepszym początku sezonu wreszcie wszedł na odpowiednie obroty i regularnie punktuje. W tej chwili świetny streak, 11 meczów z punktem. I widać też, jak wielki wpływ ma Vladimir na swój zespół. Bardzo dobry sezon po przyjściu z Szabli rozgrywa także O&#39;Reilly, który do momentu transferu był przede wszystkim znany, jako zawodnik, który wygrywał najwięcej face-offów w całej lidze. Bardzo fajnie wyglądają Nutki i po prostu nie ma sensu grać teraz przeciwko nim.
Dodatkowo wiadomo, po prostu muszę to dorzucić:
Vladimir Tarasenko over 0,5 punktu @1,50 Unibet ✅:dance::gool:
Vladimir Tarasenko over 1,5 punktu @3,30 Unibet ✅:dance::gool:
Przepraszam za tego bukmachera, ale jako, że mieszkam za granicą nie mam pojęcia, który polski bukmacher wystawia najlepszy kursy na wydarzenia z NHL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ducks - Capitals
Kaczki dalej w nieciekawej sytuacji, Boyle między słupkami mógł zadziwić nie puszczając żadnej bramki z Vancouver ale potem ulegli 0:3 chłopakom z Bostonu. Nie ufam Kevinowi a Caps strzelają sporo szczególnie w ostatnim meczu wygrywając 1:5 z ekipą z SJ którzy byli na fali. Potencjał jest 7 pozycja w strzelonych bramkach ale tracą też sporo, Holtby potwierdzony spodziewam się sporo akcji, gwiazda gości Alex też w formie bramka i 2 asysty w meczu z LAK i bramka i asysta w meczu z SJ. Według mnie Kaczki znowu ulegną przeciwnikom a przy tym zobaczymy dużo akcji i bramek.
Caps&amp;+5,5 @3.15 ⛔
Akcja i bramki były ale Kaczki jednak lepsze.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
kratta
Życzę powodzenia, natomiast o ile zgadzam się z tym, że Caps wygrają, o tyle nie uważam, że padnie tam jakiś wysoki wynik. Nie ruszam tego meczu, bo wydaje się być śliski, ale Kaczory zaczynają wracać do swojej starej, sprawdzonej, underowej gry. Moneyline nie zawsze po ich stronie, ale patrząc na to, jakich mają dziadów w składzie, po prostu muszą rozsądnie gospodarować siłami i zwalniać tempo w spotkaniach. Zwłaszcza w meczach przeciwko rywalom z taką siłą rażenia.

Philadelphia Flyers @ Detroit Red Wings

Under 6 @1,74 Unibet (6 goli = zwrot) ✅:dance::gool:
Udało się zaliczyć fajny powrót do działu dzięki genialnym Nutkom, więc można atakować małym procentem profitu zdobytego na poprzednim spotkaniu w meczu drużyn, które grają b2b przeciwko sobie. Minionej nocy Flyers podejmowali u siebie Skrzydełka i wygrali 6-5 po dogrywce. I właściwie dlatego tutaj under. Bardzo rzadko w spotkaniach b2b pomiędzy tymi samymi drużynami padają dwa undery albo dwa overy. Niestety posiałem w czeluściach swojego laptopa link do strony ze statystykami takich spotkań, więc musicie uwierzyć (bądź nie ???? ) na słowo.
Lotnicy muszą czuć się bardzo pewni, bo wystawiają w klatce Harta b2b. Talbot jeszcze nie może grać, więc właściwie goście nie mają zbyt wielkiego pola manewru. Bramkarza Red Wings nie jest jeszcze wiadomy opinii publicznej. Dodatkowym argumentem, który w mojej ocenie przemawia za underem jest fakt, że z powodu choroby mecz opuści Gus Nyquist, który wczoraj strzelił Lotnikom gola. Jest to jeden z zawodników, na których hokeiści z Michigan opierają swoje akcje ofensywne, czego dowodem jest fakt, iż jest to drugi najskuteczniejszy (zaraz po Dylanie Larkinie) punktujący swojego zespołu z 48 oczkami na koncie.
Podsumowując, spodziewam się dziś wolnego spotkania, które będzie raczej widowiskiem dla koneserów NHL. Zwykle tak bywa przy spotkaniach b2b pomiędzy tymi drużynami.
Dodatkowo za zapałki zagram sobie over 3,5 SOG Jeffa Skinnera @2,20 w meczu Sabres @ Devils.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jedziemy na szybko z tematem, bo mam parę obowiązków do wypełnienia przed tym spotkaniem, więc będzie krótko, ale treściwie. Być może jakaś propozycja pojawi się jeszcze w dziale.
Arizona Coyotes @ Calgary Flames

Over 1,5 1T @1,76 Unibet ⛔
Gol w 2. minucie... A tak dobrze się zapowiadało.

Jedyne spotkanie, które odbędzie się dzisiaj o w miarę normalnej dla Europejczyków w godzinie. Płomyki, przewodzące dość nieoczekiwanie w tabeli Konferencji Zachodniej podejmą Kojoty, które grają chyba trochę ponad stan. Wygrana 2-0 z Leafs z pewnością była nieoczekiwana.
W klatkach obydwu ekip dzisiaj rezerwowi goaltenderzy. Mike Smith i Calvin Pickard grają beznadziejny sezon, obydwaj są po prostu parodystami. Nie są nawet blisko .900%, przepuszczają mnóstwo strzałów i nie są pewnymi punktami swoich drużyn. Z upływem czasu może się to jednak zmienić, więc jeżeli mamy tu oglądać jakieś fajerwerki, to przede wszystkim Flames powinni od razu &quot;wsiąść&quot; na Kojoty, bo to co robi Pickard w tym sezonie, to jest jakieś nieporozumienie. Myślę, że chłop miałby problem, żeby zostać pierwszym bramkarzem najlepszych klubów KHL. Nie mam zamiaru tutaj umniejszać najlepszej europejskiej lidze hokejowej, natomiast wydaje mi się, że nawet Stevie Wonder zauważyłby &quot;lekki&quot; dysonans pomiędzy tymi dwoma ligami. Pickard rozpoczynał ten sezon w barwach Lotników, ale szybki został spuszczony do AHL, a potem wytransferowany do Arizony. W barwach Kojotów rozegrał dwa mecze. Broni na poziomie 3.82 GAA i .875 SV% co jest po prostu dramatem.
Poza tym Płomyki potrafią rozstrzelać takie drużyny jak Kojoty, co już zostało udowodnione w tym sezonie. Ich dwa ostatnie mecze to 6-1 i 7-1 dla Flames. Nie ukrywam, że liczę tutaj na dobrą grę zwłaszcza pierwszej formacji ataku Flames: Monahan-Lindholm-Gaudreau, którzy w PP potrafią czynić cuda. Kojoty też mogą swoje ustrzelić, dlatego over 1,5 gola w pierwszej tercji wydaje mi się dość rozsądnym rozwiązaniem na to spotkanie.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zgadzam się z tym co do meczu wymienionego wyżej, Kanadyjczyk przez bardzo długi okres czasu występował w barwach Kojotów ciekawe jak sobie poradzi przeciwko swojej byłej drużynie. Flames ma niesamowitą siłę rażenia i te strzały mogą przechodzić przez Pickarda jak przez sito. Ja proponuję
Flames&amp;over5,5 @2.58 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Takiego kabaretu sędziowskiego w NHL dawno nie widziałem. Sharks zostali okradzeni ze zwycięstwa.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Takiego kabaretu sędziowskiego w NHL dawno nie widziałem. Sharks zostali okradzeni ze zwycięstwa.
W pełni potwierdzam, to było jak mawia klasyk &quot;jawne dymanie&quot;.
Swoją drogą wczoraj nie wszedł mi na taśmie mecz, który analizowałem na forumku.... Toż to skandal! ????
Dzięki pięknie wszystkim za miłe słowa w reputacjach i wiadomościach prywatnych. Nawet pomimo nietrafionego typu ktoś skorzystał z analizy i zagrał over w całym meczu, co przyniosło pozytywny rezultat. Dzisiaj też zapewne coś się pojawi w dziale, tylko trzeba poczekać na potwierdzenie składów. Pozdro!
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Minnesota - Anaheim
Anaheim win, + 5,5 bramek @9.00 milenium (brzydkie kaczątka dały radę, ale dzikusów było stać na jeszcze mniej niż myślałem. Szkoda ???? )
No takich kaczek jak w meczu ze stołecznymi to nie widziałem od co najmniej tamtego sezonu. Czyżby robota nowego coacha Murraya zaczynała być dostrzegalna? blisko 40 strzałów na bramkę, 70% wygranych wznowień, 100% penalty kill? To staty które zasługują na przynajmniej minimalny kredyt zaufania. Perry śmiga jak za dawnych czasów, wydaje się że odzyskuje świeżość. Wciąż widać dużo niepotrzebnej agresji co skutkuje dużą ilością kar, ale jestem pewien, że i nad tym aspektem popracuje Bob. Po drugiej stronie tafli w dzisiejszym meczu zobaczymy Minnesote. Dzikusy to typowy średniak, który bez Koivu przestał być wg mnie już nawet średniakiem. Mimo sporej ilości strzelanych bramek dostają ostatnio seryjnie bęcki. Kolejnym kuszącym powodem betu jest bilans 9-2 na korzyść kaczorów w meczach rozgrywanych na taflach dzikusów. Ponieważ nie ufam zarówno Boyleowi jak i Millerowi w bramce kaczorów, myśle że zobaczymy tutaj również over.
Nie mówie, ze jest to zakład z typu pewniaczek. Kaczory muszą sporo jeszcze pograć z nowym coachem i obecnie do szczytu tabeli nie mają startu, ale na takich dzikusów myślę że ich stać. Wobec wszystkich zbiegów okoliczności i obecnych nastrojów tych dwóch ekip zagram ten zakład za przysłowiową dyszkę bo szkoda nie spróbować i uważam ten bet za spore value. Dyszka nie piniondz a oglądalność podrasowana że hoho ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Anaheim Ducks @ Minnesota Wild

Under 5,5 @1,83 Unibet ✅ 0-4
Pozwolę sobie mieć nieco inne zdanie na temat tego meczu od kolegi michbrze
W tym spotkaniu pachnie mi underem. Mecz dwóch średniaków, to fakt. Dodatkowo obydwie ekipy w nie najlepszej formie. Ducks przegrywają wszystko w delegacjach, Dzikusy wszystko na swoich śmieciach. Typowanie zwycięzcy w tym spotkaniu to jak wróżenie z fusów.
Kaczory dzisiaj rozpoczynają swój 4-game road-trip, więc ich celem nie powinno być tutaj nakręcanie tempa. Raczej spodziewam się dosyć wolnego spotkania, które momentami może być zwyczajnie nudne. W bramce możliwe zmiany, istnieje prawdopodobieństwo, że w klatce Kaczorów ujrzymy wracającego po kontuzji Millera. Dubnyk potwierdzony w bramce Dzikusów.
Wiedząc, że jedni i drudzy nie potrafią wygrywać w wyżej wymienionych warunkach, nie spodziewam się, że jedna z tych drużyn będzie w stanie zdominować to spotkanie tak, żebyśmy oglądali tutaj więcej niż 5 goli. Dzikusy bezzębni, bez Koivu są straszni. Parise bez formy, kto tam ma strzelać?
Poza tym w meczach między tymi drużynami bardzo często padają undery, a ja jestem człowiekiem, który lubi podpierać się statystykami w takich spotkaniach.

Toronto Maple Leafs @ St. Louis Blues

Blues OT @1,86 Unibet ✅ 2-3 OT
Wiadomo, tak jak pisałem ostatnio, nie ma co grać teraz przeciwko Nutkom, więc dopóki nie przegrają mam zamiar atakować ich zwycięstwa, dopóki nie przegrają.

Travis Zajac (NJ Devils)
Over 0,5 punktu @ 2,15 Unibet ✅ 1A
Na pierwszy rzut oka bardzo nietypowy typ. Jednak tylko do momentu, w którym uświadomimy sobie, że Travis ma statystyki 3G + 4A w trzech meczach przeciwko Penguins w tym sezonie. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, iż Zajac zagra w dniu dzisiejszym swoje 900 spotkanie w NHL, więc motywacja do uczczenia tego jubileuszu co najmniej podwójna. Stawka skromna, nie ma co szaleć.
Dodatkowo, skromne single (bez analizy na forum):
Nashville Predators @ Dallas Stars / Under 5,5 @ 1,75 Unibet ⛔ 5-3 / przepraszam za ten bet...
Leon Draisaitl (Edmonton Oilers) over 0,5 gola @ 2,20 Unibet ⛔ 2A i gol w SO... troszkę pechowo.

Wniosek taki, żeby nie dorzucać pojedynczych singli bez analizy. Mimo wszystko, całkiem fajnie ta nocka wyszła. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom