>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Na noc tylko jeden mecz, konkretniej zawodnik.
Mikko Rantanen ( Colorado )
Strzeli gola @2.7⛔
Over 1.5 pkt (punktacja kanadyjska) @2.25⛔
Over 2.5 pkt (punktacja kanadyjska) @5.8⛔
Pojechali w nocy 0:1 ...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Arizona - Vancouver
Typ: Vancouver &#39;60
Kurs: 3,85 ⛔⛔⛔
Bukmacher: eFortuna
Przeglądając dzisiejszą listę spotkań NHL odrazu rzuciło mi się w oczy powyższe spotkanie, a mianowicie kurs na gości. Oba zespoły w podobnej formie. Ostatnie pięć spotkań gospodarzy to bilans bramek 12-12 i 4 punkty, a gości 11-14 i 6 punktów więc bardzo podobnie. Obie ekipy nie grają zbyt równo. Arizona wraca do siebie po długiej serii wyjazdowej gdzie ugrali cztery oczka natomiast Canucks kontynuują serię wyjazdową. Będzie to ich drugi mecz - w pierwszym wyjazdowym ograli Vegas w dogrywce. Według mnie kurs na gości sporo zawyżony - conajmniej jakby Arizona grała z jakimś zespołem z AHL. Kojoty grają całkiem nieźle ale szału nie ma jeśli patrząc na wyniki od początku sezonu. Canucks także nie powalają na kolana stylem gry, ale potrafili ograć takie ekipy jak Boston, Penguins i Bolts. W obu zespołach jest spory potencjał do wykorzystania - u gospodarzy wyróżniają się Ekman Larsson i młodziutki Strome, a w drużynie gości Horvat i Pettersson robią robotę. Szanse na zwycięstwo podzielił bym raczej 50/50, ale przy odrobinie szczęścia kurs prawie 4,00 może wejść (spodziewam się, że może wzrosnąć do rozpoczęcia spotkania).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Vegas - Tampa
Typ: Tampa &#39;60 ✅✅✅
Kurs @2,42 Fortuna
Ciężko coś wybrać z dzisiejszej oferty. Spróbujemy pierwsze z listy. Golden Knights wyglądają lepiej niż na początku sezonu, chociaż ostatnio zaliczyli wpadkę z Vancouver dając się ograć w OT. W poprzednim sezonie zespół z Zachodu dwukrotnie ograł Lightning w czasie regulaminowym. Myślę, że tym razem obejrzymy rewanż i goście zgarną 2 punkty. Zespół z Florydy od początku sezonu prezentuje dobry poziom, goalie w formie, ofensywie nic nie można zarzucić i defensywa świetnie sobie radzi. W ostatnim spotkaniu z Avs mogło paść więcej bramek gdyby nie dobra dyspozycja Varlamova. W poprzednim meczu Bolts rozstrzelali Chicago oddając 53 strzały i zodbywając 6 bramek. Knights także oddają wiele strzałów na bramkę rywali, ale jeśli Vasilevsky pokaże taką formę jak w ostatnich spotkaniach to nic z tego nie wyniknie. Bramkarz gospodarzy - Marc Andre Fleury nie ma w tym sezonie tyle szczęścia co w poprzednim a ofensywa gości ma wielką siłę rażenia. Już niedługo się przekonamy ????
Pozostałe:
Lightning i poniżej 5,5 bramki @4,60 ✅✅✅
Gourde strzeli @3,20 ⛔
Point +1,5 pkt @2,75 ⛔
Gourde +1,5 pkt @3,10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Vegas Golden Knights - Ottawa Senators
Typ: Vegas Golden Knights wygra w regulaminowym czasie
@1.72 Unibet ⛔
Dzis pod lupe biore mecz z NHL gdzie Ottawa Senator i Vegas Golden Knights spotkaja się w nocy na T-Mobile Arena. Senatorowie w ostatnim meczu przegrali z Avalanche zdecydowanie az 6:3. Ottawa osiąga średnio 3,6 bramki na mecz . Mark Stone dotychczas zdobyl najwiecej bramek dla Senatorow ,zaliczyl cztery bramki, Thomas Chabot ma osiem asyst, a Chris Tierney ma 15 strzałów na bramkę.
Jesli chodzi o Vegas to ostatni mecz przegrali 2:3 z Tampa. Rycerze osiągneli średnio 3,6 bramki na mecz .
Jonathan Marchessault dotychczas zdobyl najwiecej bramek dla Vegas , zaliczyl piec trafien, William Karlsson ma sześć asyst, a Reilly Smith ma 22 strzały na bramkę.
Wygląda na to, że to tylko kwestia czasu, kiedy to Rycerze zaczna wygrywac i punktowac.Ottawa wyglada kiepsko w obronie i wydaje mi sie ze to wlasnie ten mecz bedzie dla Vegas przelamaniem i odniosa zwyciestwo , po ktorym wejda juz na wlasciwe tory.
POLECAM !!!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Vegas Golden Knights - Ottawa Senators
Typ: Vegas Golden Knights wygra w regulaminowym czasie
@1.72 Unibet
Dzis pod lupe biore mecz z NHL gdzie Ottawa Senator i Vegas Golden Knights spotkaja się w nocy na T-Mobile Arena. Senatorowie w ostatnim meczu przegrali z Avalanche zdecydowanie az 6:3. Ottawa osiąga średnio 3,6 bramki na mecz . Mark Stone dotychczas zdobyl najwiecej bramek dla Senatorow ,zaliczyl cztery bramki, Thomas Chabot ma osiem asyst, a Chris Tierney ma 15 strzałów na bramkę.
Jesli chodzi o Vegas to ostatni mecz przegrali 2:3 z Tampa. Rycerze osiągneli średnio 3,6 bramki na mecz .
Jonathan Marchessault dotychczas zdobyl najwiecej bramek dla Vegas , zaliczyl piec trafien, William Karlsson ma sześć asyst, a Reilly Smith ma 22 strzały na bramkę.
Wygląda na to, że to tylko kwestia czasu, kiedy to Rycerze zaczna wygrywac i punktowac.Ottawa wyglada kiepsko w obronie i wydaje mi sie ze to wlasnie ten mecz bedzie dla Vegas przelamaniem i odniosa zwyciestwo , po ktorym wejda juz na wlasciwe tory.
POLECAM !!!
Nie twierdzę ze Knights tego nie wygrają, ale jak dla mnie kurs nieco zaniżony i spróbuję betu w stronę gości, bo forma obu zespołów podobna a różnica w kursach bardzo duża.
Senators lub remis @2,16 Fortuna ✅✅✅
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Nie twierdzę ze Knights tego nie wygrają, ale jak dla mnie kurs nieco zaniżony i spróbuję betu w stronę gości, bo forma obu zespołów podobna a różnica w kursach bardzo duża.
Senators lub remis @2,16 Fortuna
to fakt , kurs nie jest zadowalajacy ale zdecydowalem sie to zagrac , uwazam ze Knights wygraja i zaczna piac sie w gore tabeli. ????
Polecam takze zagrac w meczu Sharks - Ducks na SJS ML @1.65 Unibet
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Vancouver Canucks - Minnesota Wild
Typ: Minnesota Wild wraz z dogrywka i karnymi
Kurs: 1.65 Unibet ⛔

Dzis pod lupe biore mecz z NHL w którym ekipa z Vancouver spotka się z Minnesota Wild. Ostatnie dwa spotkania Vancouver to jakiś dramat dla Kanadyjczyków. Dwa mecze jedna bramka strzelona i aż dziewięć straconych. Ostatni mecz to porażka 5:0 z pingwinami Łatwo nie będzie, bo po drugiej stronie rozpędzona Minnesota, która wygrała pięć kolejnych spotkań z rzędu. Ostatni mecz pokonali Colorado 3:2. Może nawet jeśli Canucks nie wygrają a tak typuje to powinni dziś zacząć strzelać Liczę dziś na dobry mecz obfitujący w bramki, z przewaga Minnesoty Myślę, że dotychczasowa dyspozycja Wild wystarczy aby pokonać drużynę gospodarzy w dodatku zabezpieczam się dogrywka oraz karnymi.
POLECAM!!!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Anaheim - Philadephia
Typ: Anaheim &#39;60 @2,15 ⛔⛔⛔
Fortuna
Niewiele brakowało do przełamania czarnej serii Ducks w spotkaniu z Rekinami. Niestety dla Kaczek w derbach Kalifornii komplet punktów po dogrywce pojechał do San Jose. Po świetnym początku sezonu Kaczory zanotowały spory &quot;zjazd&quot; formy przegrywając pięć spotkań z rzędu. Dzisiaj trafił się im przeciwnik wręcz idealny na przełamanie, a zespół gospodarzy jest podrażniony porażką z odwiecznym rywalem zza miedzy. Flyers w ostatnim spotkaniu z Isles zagrali tak źle, że zastanawiam się nad zagraniem handi w stronę Kaczek. Chaos to najlepsze słowo, którym można opisać styl gry zespołu gości. Trzeba wspomnieć też o formie Neuvirtha - goalie przyjezdnych - który obronił jedynie 16 z 22 strzałów na swoją bramkę. Jeśli zagra również dzisiaj, a formacje obronne pozwolą Kaczkom na to samo co nowojorczykom to o wynik można być spokojnym bo Gibson wygląda na bramkarza o co najmniej dwie klasy lepszego i nie wpuści takiej ilości bramek w stosunku do strzałów. Bardziej odważnie mozna zaryzykować:
Anaheim -1,5 @2,70
Anaheim i powyżej 4,5 bramki @2,83
I tercja / spotkanie -&gt; 1/1 @3,55
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Noc pełna meczów więc jest z czego wybierać. Typuje dziś strzelców. Zobaczymy jak wyjdzie grupowanie;)Ciężko napisać analizę na strzelców bo to jest w większości tylko wyczucie lub fart.
Grupa A: @7.14
J. Skinner (Buffalo) @2.8⛔
P. Kessel(Pittsburgh) @2.55⛔
Grupa B: @7.29
S. Stamkos (Tampa Bay) @2.7✅
M. Zibanejad (NY Rangers) @2.7⛔
Grupa C to piłka nożna więc daruje sobie zamieszczanie w tym dziale
No i grupa P czyli pewniaki: @7.75
T. Tatar (Montreal)@3,1⛔
B. Marchand (Boston)@2.5✅
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins wraz z dogrywka i karnymi
Kurs: 2.12 Unibet ✅✅✅
Dzis pod lupe biore mecz z NHL w którym ekipa Carolina Hurricanes spotka się z Bostonem o północy naszego czasu .Moim zdaniem jest to jedno z ciekawszych spotkan tej kolejki,trudne do oceny jednak dla mnie warto pójść w tym meczu w stronę ekipy Bruins . Warto powiedziec,ze obydwa zespoly mialy bardzo dobry start w nowy sezon,jednak z uplywem czasu nie dyspnuja juz wysoka forma.Carolina dotychczas odniosla szesc zwyciestw w tym jedno po remisie w regulaminowym czasie gry,piec razy przegrala,w tym dwa razy po remisach.Boston,w porownaniu wygral szesc swoich meczy,piec przegral w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie gry. Ostatni mecz to porażka gości z Montrealem 0:3.
Obie drużyny zagrały ostatni raz w marcu kiedy to Boston wygrał wysoko bo aż 6:3.
Kurs na win gości nawet wraz z OT jest bardzo kuszący a biorąc aspiracje klubu i wyniki w poprzednim sezonie to dziś widzę zwycięstwo nad Carolina.
POLECAM!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 4

stychy05

Użytkownik
Edmonton Oilers -
Minnesota Wild (2:00 CZASU POLSKIEGO)
Typ : Emdonton Oilers - wygrana w czasie regulaminowym.

Edmonton Oillers wraz z doskonałym zawodnikiem McDavid prezentuję się ostatnio doskonale ostatnio w ciągu trzech dni 26-29 pazdziernika pokonali Nashville, obrońce tytułu Washington i Chicago dziś do Nafciarzy przyjedzie Minnesota która jest trochę zmęczona wyjazdzami i ostatnio prezentuje słabszą formę od Nafciarzy.
Myślę że dziś McDavid też pokaże swoją moc i poprowadzi Edmonton do wygrania meczu !
(edit 31.10.2018 21:19) Niestety minus - McDavid strzelił bramkę ale to za mało i Edmonton nie dało rady ???? ((
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Z góry przepraszam za pozbytą analizę bez dokładnych statystyk ale chcę się podzielic typkiem na noc a nie mam dostępu do komputera.
Rozchodzi mi się jak zwykle o mecz w którym głównymi bohaterami jest ekipa z Vancouver.
Orki spisują się ostatnio nadzwyczaj dobrze.
Mecz z Minnesota nie był jednak taki jaki się wydaje. Orki zagrały świetne spotkanie i wynik był jaki był dlatego że dzikusy im na to pozwoliły. Liderzy Minnesoty nie wyszli na lód, nieskutecznie obstukujac bramkę orek. Sytuacje bramkowe nie stwarzały realnego zagrożenia. Vancouver grało z mocno przerzedzoną obroną i dzisiaj zagra podobnie. Kontuzji nabawił się dodatkowo sutter. Nie wierzę by dziś z mocno podrażnionym Chicago (3 ostatnie porazki i zawstydzające h2h) udało im się wyjść znowu zwycięsko mimo że mecz rozgrywany jest na własnym podwórku. Gorsza dyspozycja markstroma i mecz powinien zakończyć się wygraną Chicago być może nawet z jakimś handi. Osobiście gram
Chicago 60&#39; @2.3 fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks
Typ: P. Kane strzeli bramkę @2,30 ▶▶▶
Typ; P. Kane strzeli 2 lub więcej bramek @6,25 ▶▶▶

EDIT: Patrick Kane nie wyszedł na lód w tym spotkaniu.
Popieram typ kolegi michbrze, ale żeby nie powielać zaryzykuję strzelca bramki. Kane zajmuje czwartą lokatę w ligowej klasyfikacji jeśli chodzi o punktację kanadyjską z jedenastoma bramkami i siedmioma asystami na koncie co daje łącznie osiemnaście punktów. Napastnik punktował w każdym z ostatnich pięciu spotkań, jest bardzo aktywny i wygląda na to, że utrzyma formę z zeszłego sezonu. W ostatnim meczu z Oilers nie strzelił zdobywając tylko asystę, ale w poprzednim spotkaniu z St. Louis Blues wpisał się na listę strzelców, podobnie jak wcześniej z Rangersami i Kaczkami z Anaheim. Myślę, że spory &quot;szpital&quot; w ekipie gospodarzy i dwie ostatnie porażki Chicago - mimo dobrej gry - zmobilizują zespół do zdobycia kompletu punktów i strzelenia kilku bramek, a na listę strtzelców wpiszę się Patrick Kane.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
dla mnie to spotkanie to mecz podwyższonego ryzyka. wiele moze sie wydarzyć, nie ma tu faworyta a dodatkowo to spotkanie jest &quot;rywalizacyjne&quot; kto zna historie spotkań tych ekip to będzie wiedział.
z tego tez względu ja biorę tu stronę gospodarzy - większy kurs.
nawet over 5,5 w tym meczu moze nie byc bezpiecznym zakładem.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks
Typ: Vancouver Canucks wraz z dogrywka i karnymi
Kurs: 2.14 Unibet ✅✅✅
Dzis pod lupe biore jedyny czwartkowy mecz z ligi NHL w ktorym to Canucks zmierzy sie z Blackhawks. Zajmujacy szoste miejsce w tabeli dzisiejsi goscie maja tylko o punkt wiecej na koncie niz ekipa z Vancouver ktora znajduje sie na osmej pozycji.
Co by nie mowic to mozna byc zgodnym w jednym ze obydwie druzyny jak dotychczas prezentuja podobny poziom i nie jest latwe wytypowac zwyciezce tego spotkania. Chicago przegralo swoja dwa ostatnie mecze , strzelajac w nich cztery bramki , natomiast gospodarze swoj ostatni mecz wygrali az 5:2 pokonujac MInnesote (wedlug mnie to jeden z powaznych argumentow aby isc ku gospodarzom). Mysle ze pomimo przystapienia do tego meczu przez Vancouver z wieloma absencjami , to wlasnie oni sa dla mnie faworytem tego meczu. . Myślę, że obejrzymy tutaj bardzo fajną walkę pomiędzy tymi dwoma drużynami i obstawiam ze to Canucks wyjdzie zwyciezko. Dla pewnosci betu podepre sie opcja z dogrywka i karnymi.
POLECAM!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Florida Panthers - Winipeg Jets
Typ: Winipeg Jets wraz z dogrywka i karnymi
Kurs: 1.78 Unibet ✅✅✅
Szybko bo juz niebawem start meczu. Dzis mamy jedna gre i to o wczesnej porze. Florida Panthers będzie gospodarzem meczu przeciwko Winipeg Jets. Faworytem bukmacherow w tym spotkaniu są goście a ja się z nimi zgodzę. Jets ma solidny start w sezon i moim zdaniem bedzie coraz lepiej. Floryda nie wygląda na dobrą drużynę hokejową w tym sezonie. W tym sezonie Panthers wciąż nie wygrały meczu na swoim lodowisku i nie wygląda to obiecująco przed dzisiejszym meczem, zajmuja ostatnie miejsce w Dywizji Atlantyckiej i tak tez pozostanie dzisiaj. Obstawiam ze Winipeg Jets odniesie dzis wygrana i raczej bedzie to dosc okazale zwycistwo. Gram w ich strone a jak mecz sie potoczy to juz zweryfikuje tafla. Dla pewnosci betu podepre sie opcja z dogrywka i karnymi gdyz nie jestem pazerny na kurs hehe ????

POLECAM!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Florida Panthers - Winipeg Jets
Typ: Winipeg Jets wraz z dogrywka i karnymi
Kurs: 1.78 Unibet
Szybko bo juz niebawem start meczu. Dzis mamy jedna gre i to o wczesnej porze. Florida Panthers będzie gospodarzem meczu przeciwko Winipeg Jets. Faworytem bukmacherow w tym spotkaniu są goście a ja się z nimi zgodzę. Jets ma solidny start w sezon i moim zdaniem bedzie coraz lepiej. Floryda nie wygląda na dobrą drużynę hokejową w tym sezonie. W tym sezonie Panthers wciąż nie wygrały meczu na swoim lodowisku i nie wygląda to obiecująco przed dzisiejszym meczem, zajmuja ostatnie miejsce w Dywizji Atlantyckiej i tak tez pozostanie dzisiaj. Obstawiam ze Winipeg Jets odniesie dzis wygrana i raczej bedzie to dosc okazale zwycistwo. Gram w ich strone a jak mecz sie potoczy to juz zweryfikuje tafla. Dla pewnosci betu podepre sie opcja z dogrywka i karnymi gdyz nie jestem pazerny na kurs hehe ????

POLECAM!!!
Chociaż mi również wydaje się, że Jets biorą dzisiaj dwa punkty to odpuszczam ten mecz. Zespoły graja w Finlandii w ramach World Series - spora zmiana czasu, klimatu i przede wszystkim rozmiaru lodowiska może w mniejszym lub większym stopniu wpłynąć na grę zespołów ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Florida Panthers - Winipeg Jets
Typ: Winipeg Jets -1
Kurs: 2,95
Teraz już za późno, ale przydało by się kilka słów w ramach analizy ???? Pozdrawiam / rasijskij
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie : Calgary Flames - Colorado Avalanche
Typ : Mikko Rantanen +1,5 pkt (kanadyjska)
Kurs : 2.30 ⛔⛔⛔
Bukmacher : Fortuna
Ekipa z Denver radzi sobie w tym sezonie nadzwyczaj dobrze. Zajmują drugie miejsce w konferencji zachodniej tracąc jedynie dwa punkty do lidera z Nashville. Tak wysoką pozycję zespół zawdzięcza w większości świetnie współpracującej &quot;top line&quot;, w której skład wchodzi Landeskog - MacKinnon i Rantanen właśnie. Ten ostatni znacząco odstaje od pozostałych członków drużyny jeśli wziąć pod uwagę liczbę asyst. Młody fin ma ich na swoim koncie aż 16 (na drugim miejscu jest MacKinnon z dziewięcioma asystami). Mikko ma doskonały przegląd pola, szybkość, zwinność, umiejętność dokładnego podania - dzięki temu miał swój udział w 21 z 41 bramek zdobytych przez Avs. Jeśli ktoś lubi popierać słuszność typu statystykami to warto wspomnieć, że Rantanen zdobywa średnio 1,75 pkt na mecz, na lodzie spędza średnio 20 minut na mecz co klasyfikuje go w czołówce (będzie miał sporo czasu na zdobywanie punktów), a jego +/- wynosi 14 (Avs zdobyli 14 bramek w czasie kiedy Rantanen był na lodzie - nie uwzględnia się goli w przewadze i tych do pustej bramki) co daje mu pierwsze miejsce w rankingu. Myślę, że Mikko dzisiaj również pokaże klasę i weźmie udział w conajmniej dwóch bramkach Avs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom